Q U A A K G. E. MEEUSE houten schuurtje M. J. GELUK Didas, Draion en zuiver Scheerwol DEKENS hoog- v.a. 26.90 van den berge assurantiën TE KOOP Verplaatsbaar dubbelwandig groot 3x4 meter Te bevragen Wemeldinge (01192) 333 hebben wij voor u in de GOEDE GROTE MATEN 190 x 240 150 x 240 Veel lagere prijzen dan vorig jaar In gewone maten Zuiver wol AaBe dekens vanaf 37,50 Draion dekens vanaf 23,50 Kruiningen - Rilland Speelse gratie en gemak zijn in deze Anita-creatie op ideale wijze met elkaar verenigd. De geestige hoornen garnering van dit schoentje, ook verkrijgbaar in zwart lakleer, is getooid met glanzende „kopspijkers". De welgevormde hak is 42 mm Schoenhandel en pedicure Kerkplein 10 Tel. 1565 15 regels 1,50, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 15,Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlyk tot woensdagmiddag 12 uur DAAN VERDUIJN en CORRIE DE VOS hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden De voltrekking daarvan zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 25 oktober 1968, des namid dags om 2 uur In het gemeen tehuis te Wemeldinge Huwelijksinzegening om 2.45 uur in de Ned. Herv. kerk te Wemeldinge door de Weleerw. Heer Ds. K. Venema Receptie van 7-8 uur in ,,De Haven" te Yerseke Wemeldinge, oktober 1968 Dorpsstraat 64 Hogeweg 16 Toekomstig adres Daniëlstraat 25, Wemeldinge Na een langdurig, geduldig gedragen lijden, nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader HENDRIK ZWEEDIJK in de leeftijd van 72 jaar M. ZWEEDIJK-HAGENDIJK J. M. WIERSMA-ZWEEDIJK D. J. WIERSMA H. ZWEEDIJK A. ZWEEDIJK-WASSENAAR EN KLEHNKINDEREN Amsterdam, 19 oktober '68 Olympiaweg 1241 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 23 oktober op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk 26 oktober a.s. hoop Ik mijn cafébedrijf te beëindigen Dankend voor het genoten vertrouwen aan mijn cliënten (rijp en groen) en aan mijn collega's voor de goede ver standhouding, beveel ik mijn opvolger ten zeerste bij u aan FAM. DE BEL Café ,De Bel' Yerseke, oktober 1968 Te koop wasmachine met wringer, zo goed als nieuw. Tevens een haardkachel. Te bevr. Bureau Yerseksche Courant, Yerseke. Te koop: Vier broeiramen. Julianastraat 36, Yerseke. Marklin autoracebanen met prachtige natuurgetrouwe racewagens. Bijzonder snel. Alle modellen voorradig. Fa. O. Koster, Yerseke. Lagostina roestvrij stalen pannen zijn af! Met levens lange garantie en Oesterze gels. - Fa. Eckhardt, Yer seke. In pantoffels en luxe da mesmuiltjes hebben wij een sortering in de meest mo derne en mooiste soorten. Keuze uit meer dan 100 ver schillende soorten! Ook voor oudere dames hebben wij een ruime keuze! Komt vrijblijvend onze modeshow zien. Vrij entree. Schoenen Supermarkt Hage, Yerseke. Met Oesterzegels! Hebt u onze prachtige sor tering vloerlampen al ge zien? Klassiek en modern. Het is de moeite waard om er eens een kijkje te ne men. Ook in kamerverlich ting zijn wij goed gesor teerd. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerseke. Weekend-reclame. 1 boeket anjers 1,25. Bloemkweke rij Poleij, Oude Torenstraat 13, tel. 1340, Yerseke. Te koop EEG Kaptein Mo- bylette en een kinderstep. In staat van nieuw. West- Kanaalweg 57, Wemeldinge. Nu is het tijd voor flanel len lakens. Geweldige sor tering. - Quaak, Kruinin- gen-Rilland. Skill boormachine in kof fer met div. hulpstukken. Tijdelijk boorstandaard gra tis en Oesterzegels! - Fa. Eckhardt, Yerseke. Bouwpakketten in hout en plastic van schepen, auto's en vliegtuigen. Van 2,50 tot 97,50. Fa. O. Koster, Yerseke. In Renata en Berkelmans kinder- en jongensschoenen hebben wij de nieuwste soorten in voorraad. Schoe nen die steun geven aan de voet! En bovendien met onverwoestbaar onderwerk! Hage, Modeschoenen, Yer seke. Koopt uw voordelige pan klare groenten bij De Spar! Vrijdag witlof 500 g 75 ct. Zaterdag voorgebakken fri tes 49 ct. per zak. Spruiten 1 kg 89 ct. Blauwe drui ven y2 kg 98 ct. De Spar. I? MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Wilt u uw haar een spoe ling geven? Nu ook Nicole haircolour in 9 tinten. Hier bij geen last meer met de nagroei. - Drog. Harthoorn, Yerseke. 10 korting op de zwart woll. en crêpe mousse kou sen, in 3 soorten voorradig. 10 korting op sokkenwol en gekleurd breikatoen. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20 Yerseke. Mooie dameshoeden en mut sen. Leuke bontmutsen. Schattige kinderjurkjes en pakjes. Majo's in alle ma ten. - Van Nimwegen-Herj- boer, Wemeldinge. Momey voor exclusieve ze pen, douche- en badartike- len. Als geschenk altijd ge slaagd. - Drog. Koster, Yer seke. Te koop een kinderwagen, groen met wit, geheel af neembaar en z.g.a.n rotan wieg met bekleding. - Dr. van Rooyenstraat 20, Yer seke. Reclame! Kip 1050 gram 3,15. - De Spar. Weekend kruisertjes 6.60 lang, 2.20 breed, éénmaal gestraald en verzinkt. Fluit, Julianastraat 36, tel. 301, Wemeldinge. Azct en Oldac jongensbroe ken munten uit door prima kwaliteit en pasvorm! En dat is héél belangrijk. Om dat er al verschillende ma ten waren uitverkocht ont vingen wij hierin weer nieu we series. Ook verwachten wij binnen enkele dagen weer de ijzersterke Nitram jongensbroeken. Voor kleu ters ook met bovenstukje. Deze „leren" broeken dra gen de jongens erg graag en voor de moeders zijn ze zo gemakkelijk in onder houd. En in truien en pull overs vindt u nergens zo'n grote sortering! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Zilverzegels Maandag zuurkool 500 g 29 ct. Dinsdag andijvie 29 ct. 500 g. - De Spar. A.E.G., de beste wasmachi ne. Diverse typen voorra dig. Hoge inruilprijzen. In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Voor dames-, tiener- en kin derlaarzen, in bruin leder zowel als suède hebben wij de mooiste en modernste soorten in ruime keuze voorradig. Ook de nieuwste meisjes- en kinderschoenen hebben wij ontvangen. Fan tastisch mooiEn grote keu ze! Loop vrijblijvend eens bij ons binnen, wij tonen u gaarne de nieuwste model len uit onze modeshow. Schoenen Supermarkt Ha ge, Yerseke. - Met Oester zegels! Bon Giomo met het gouden haantje! Het merk dat pri ma kwaliteit en uitmunten de pasvorm garandeert. Bon Giomo onderjurken zit ten als gegoten. En pro beert u ook eens de prettig zittende camisoles met ver hoogde rug en brede schou derband. Ideaal om te dra gen als het kouder wordt. En voor degenen die vlug kouvatten zijn er de fijne halfwollen camisoles met ronde hals. Draagt u graag een onderblouse Ook die hebben wij weer voorradig. Zonder mouw, met kort mouwtje of met mouw. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels! Brabantia geschenken. Vraag eens het Brabantia geschenkenboekje vol met tips voor uw verlanglijstje. Fa. Koster, Yerseke. Te koop: Houten jachtje m. kajuitje en buitenb.motor, 4.90 1. en 1.80 br. Ook ge schikt voor visboot. Te be vr. A. de Poorter, Nieuw- straat 5, Hansweert. Nu ook amaryllisbollen met en zonder pot. Verder tul pen, hyacinten, crocussen, tuinturf, turf strooisel enz. - J. v. d. Boomgaard, Kaai- straat 8, tel. 1809, Yerseke. Uginox roestvrij stalen kookpannen slijten niet. Ja renlange garantie. Probeer ze ook eens. Installatie bedrijf J. Everse, Noord- zandstraat 34, Yerseke. Chique damesjaponnen, truitjes en vesten. Nieuw aangekomen ritsen met rin gen, ass. kleuren en maten. Van Nimwegen-Heijboer, Wemeldinge. Speciale aanbieding! Deze week héél voordelige aan biedingen in brushed nylon nachthemden en pyama's. Effen en gebloemd. Ook in grote maten! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Zilverzegels! Cinderella souplesse lakens en slopen. Voordeliger in prijs. Wij hebben dit nieuwe produkt reeds voorradig in effen, met cordonrand en geborduurd. Ook in extra grote maten! En Cinderel la bedsets met gekleurde garnering zijn er nu ook voor extra grote bedden of lits-jumeaux. Ook in lakens en slopen hebben wij een zeer uitgebreide collectie. - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels! In luxe damesschoenen heb ben wij een unieke keuze, „met de betere pasvorm". „Cristal" en „Swift". Loop eens bij ons binnen, wij to nen ze u gaarne! Schoenen Supermarkt Hage, Yerseke. Philips wasdroger, een ide aal bezit. Slechts 298, Wij demonstreren ze graag voor u of bel ons eens op of kom eens kijken. U mag hem gerust op proef. - In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab- bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Vers vlees reclame. 500 g varkensfilet nu 3,98. Soep pakket 1,15. Maandag tartaar 2 voor 1,18. Dins dag Hamburgers 2 voor 88 cent. - De Spar. Te koop: Hardboard 1,60 p. vierk. mtr. Plastic golf platen 214 7,50, 244 8,20, 275 9,—, 305 9,70, enz. Hamers 3,50. Nijptangen 3,85. Zagen. DuimstoKken 1,40. Lijm, carboleum groen, geel, wit, enz. Te gels, banden, droogpalen. Etemit platen, golfplaten. Deuren, ramen, w.c.-deksels. Gaas dubb. 2,de meter. Vierkant gaas 2,50 de me ter. Zeer geschikt voor vo gelkooien. Draadnagels, hangen, scharnieren, sloten, enz. Alles wordt thuisbe zorgd. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 1650. Te koop: Platte pannen Sterreberg, 5 cent per stuk. Ribben, planken, balken, mooie voordeuren, achter deur met zijraam, w.c.- raampje enz. - P. Duinker ke, Margrietstraat 28, tel. 1650, Yerseke. Te koop gevraagd meubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vllssing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Voor schoenen naar Hage's Modeshow. Onbetwist de zaak met de grotere keuze in dames-, heren- en kin derschoenen. Ook in pan toffels en damesmuiltjes keuze uit meer dan 100 ver schillende soorten. - Hage's Schoenen Supermarkt, Yer seke. Loop eens binnen. Vrij entree! Voor hang- en sluitwerk, spijkers, slotschroeven, hout- schroeven, plastic meubel- doppen enz. naar J. v. d. Boomgaard, Kaaistraat 8, tel. 1809, Yerseke. Juist En da&rom ga ik ook kijken naar 'n moderne haard bij Piet van Oosten Heeft u de allernieuwste draaitop Excelsior stofzui ger al gezien? Het is een juweeltje. Slechts 199, Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke.

Scheldebode | 1968 | | pagina 6