^(jjemaldingse ^Ufetans- ^Waardigheden BAAYENS Bronchi letten DO de speciaalzaak voor uw BRIL ZUIVERE HUID PUROL en PUROL-poeder BURGERLIJKE STAND Deee rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Nieuwe scholen. „Nieuwe scholen in Wemeldinge" is een krantenkop, die aanspreekt. Wan neer men niet verder zou lezen zou men kunnen denken, dat binnenkort de eer ste spade in de grond gaat en de fun dering zal worden gelegd. Zover is het echter nog niet. Het gemeentebestuur zou wel met de bouw willen beginnen en de schoolkinderen graag spoedig een beter onderkomen verschaffen, maar men is daarbij gebonden aan allerlei beperkende bepalingen. Lange tijd is de schaarste aan bouwmaterialen er oor zaak van geweest, dat er geen andere scholen konden komen. Nu is het ont breken van voldoende geld de reden. Het is in vele gevallen zo, dat de wensen groter zijn dan de mogelijkheden. In andere gemeenten zijn wel scholen gebouwd. Daar kreeg men toestemming tot de bouw omdat de bestaande scho len nog slechter waren dan hier of om dat er uitbreiding van schoolruimte no dig was.' Het is vele jaren een grote vraag ge weest wat er met de bestaande scholen moest gebeuren. Verwaarlozen, zodat spoedig een nieuwe nodig was? Of met kunst en vliegwerk nog wat opknap pen, waardoor ze wel wat beter bruik baar werden, maar waardoor degenen, die moesten beoordelen waar het eerst nieuwe scholen moesten komen, ook de indruk kregen, dat het met de Wemel- dingse scholen nog best zou gaan. Vaak heeft het gemeentebestuur voor deze vraag gestaan. Toch is in de loop van de jaren besloten tot het aanschaf fen van goede kachels, linoleumvloeren en het schilderen van de lokalen. Vorig jaar is de verlichting belangrijk verbe terd. Bij dergelijke voorstellen hoorde men dan, dat het nog wel tien jaar kon duren voor Wemeldinge aan de beurt zou zijn voor nieuwe scholen en zolang zou men toch niet in de rommel kunnen blijven zitten. Enige tijd geleden is er weer een beetje schot in de zaak gekomen. De in specteur van het lager onderwijs heeft een vijfjarenplan opgesteld. In vijf jaar zal worden getracht de achterstand in te lopen. Wemeldinge zal in dit plan opgenomen kunnen worden, waardoor in 1970 of 1971 de officiële plannen kun nen worden ingediend. Voordat het even wel zover is, moeten er heel wat voor bereidingen worden getroffen. De ge meenteraad moet officieel besluiten tot de bouw van een nieuwe openbare la gere school. Wanneer de raad geen nieu we school zou willen, zou er ook geen komen. Het bestuur van de school voor Christelijk Volksonderwijs moet offici eel aan de gemeente medewerking vra gen voor de bouw van een nieuwe school. Wanneer het schoolbestuur zou menen, dat de oude school nog een aan tal jaren meekan, zou er zo maar geen nieuwe school komen. Het voorstel tot de bouw van een openbare school en het verzoek tot me dewerking voor de bouw van een bijzon dere school zijn aan de orde geweest in de raadsvergadering van 4 oktober '68. De voorstellen van B. en W. zijn aan vaard. De medewerking aan het school bestuur is verleend. Aan de gemeente raad en het schoolbestuur zal het dus niet liggen. Het gemeentebestuur en het school bestuur hebben in principe ook overeen stemming bereikt over de bouw van de twee scholen in één complex. In de voorlopige plannen is een handenarbeid- lokaal geprojecteerd, dat door beide scholen zal kunnen worden gebruikt. De grond voor de beide scholen ligt gereed, namelijk het gazon achter het Dorps huis. Over de voorlopige plannen zal nu overleg worden gepleegd met de inspec teur van het lager onderwijs en met de bouwkundige hoofdinspectie. Natuurlijk moet het gebouw aan allerlei eisen vol doen. Het moet zo goed mogelijk wor den, want het zal weer een groot aantal jaren mee moeten. Met dit overleg gaat heel wat tijd heen. De eerste vertegenwoordiger van een schoolmeubelenfirma heeft zich al aan gemeld. Hij had de krant gelezen. Hij is voorlopig zonder order verder gegaan. Eerst moet met de scholenbouw zijn be gonnen. Dan pas gaan wij denken over het nieuwe meubilair. Al met al is er toch wat meer licht in de plannen voor scholenbouw geko men, ook al zal het dan nog een poos duren voor de Wemeldingse kinderen in de Spoorlaan naar school zullen gaan. Burgerlijke stand. Geboren: Anthonie Comelis, zv. Cor- nelis Lamper en Neeltje Mina Cornelia Willemsen. Huwelijksaangifte: Daniël Frangois Verduijn, 21 j. en Cornelia de Vos, 17 j. Overleden: Pieter van der Werf, 94 j., wednr. van Adriana Paauwe. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service WEMELDINGE Bibliotheek. Met ingang van 11 oktober begint weer de bibliotheek van het Volksonder wijs. De uitgifte vindt weer plaats zo als voorgaande jaren. Er zijn een dui zendtal boeken, waarbij een wisselcol lectie van de centrale plattelandsbiblio theek zorgt voor regelmatige afwisse ling. Verkoopdagen. Het Vrouwen Zendings Thuisfront van de Geref. Kerk hield haar verkoopdagen. Er was hiervoor een goede belangstel ling: de opbrengst bedroeg 1000, De Bevelandse pop is niet geraden, zo dat deze blijft staan omdat hij niet uit gereikt kon worden. Raad Wemeldinge herdacht het overle den raadslid J. A. de Schipper. Aan het begin der raadsvergadering hield wethouder J. Veerhoek, die in ver band met ziekte van burgemeester C. N. F. van Sas de leiding der vergadering had, een korte toespraak ter nagedach tenis van het raadslid J. A. de Schipper. Staande werden enkele ogenblikken stil te in acht genomen ter herdenking. Op een vraag van dhr. M. Zuidwegt hoe het staat met de aanbesteding van het gym nastieklokaal met instructiezwembad, werd toegelicht dat dit even is uitge steld. Getracht zal worden dit uitstel niet langer te laten duren dan 14 da gen. Van dhr. J. v. d. Boomgaard was bericht ontvangen dat hg zijn benoeming als bestuurslid van het Burgerlijk Arm bestuur aanneemt. Aan mej. P. Romeijn werd met ingang van 1 januari 1969 eervol ontslag verleend als kleuterleid ster in verband met haar benoeming als hoofdleidster te Haamstede. Betreffen de de in aanbouw zijnde kleuterschool is door de raad het voorstel van B. en W. overgenomen om de naam „t Stati onnetje", ingezonden door dhr. J. de Neef alhier, te kiezen. Aan het voorstel tot verlenen van medewerking aan de school voor christelijk onderwijs aan schipperskinderen wat betreft de aan schaffing van nieuw schoolmeubilair in twee lokalen werd goedkeuring verleend. Dhr. Zuidwegt vroeg waarom er niet over een bedrag werd gesproken maar dit blijkt pas na de verlening van me dewerking aan de orde te zijn, daar de inspecteur eerst de medewerking van de raad verlangt. Dit speelde ook een rol bij het belangrijke agendapunt be treffende de bouw van twee scholen, n.l. de openbare lagere school en verlenen van medewerking aan een nieuwe school voor christelijk volksonderwgs. Er wordt naar gestreefd dit zo spoedig mogelijk te realiseren; als streefdatum werd ge noemd 1970. De raad was in zijn geheel ingenomen met de gunstige voorstellen (die men nu nog niet had verwacht). Hopenlijk zal men vóór de herindeling dit plan rond kunnen krijgen. Er zal bij de scholen een door beide scholen te ge bruiken lokaal komen voor handenar beid. Aan de vereniging Het Kanaal werd een subsidie verstrekt van 150, in verband met deelname aan het fruit- corso te Goes. De verordening op de hef fing en invordering van reinigingsrech ten werd vastgesteld, waarbij dhr. C. M. Dagevos opmerkte dat z.i. dit te vroeg gebeurt, daar de begroting nog niet is besproken. De vastsetlling van de hef fing en invordering van een woonforen- senbelasting werd ook vastgesteld, waar bij na discussie dhr. C. M. Dagevos al leen zijn eigen mening delen kon, n.l. dat de gestelde aanslag is gemaakt aan de hand van de brandverzekering van de woning zonder inboedel. De andere raadsleden namen het voorstel van B. en W. zonder meer aan, waarbij dhr. J. Dagevos de suggestie deed de belasting aan te slaan naar het aantal vertrekken. Het werd toch een aanslag op de brand verzekering en als die niet aanwezig is, zal de gemeente een schatting op haar kosten laten verrichten. De bedragen zijn: voor gebouwen tot een verzekerde waarde van 10.000,- 100,-, 10.000,- tot 20.000,- 125-, 20.000,- tot 30.000,- 150,-, 30.000,- en meer 200,-. De gemeente zal zoals het nu is ongeveer 1500,- ontvangen. Een voor stel tot verkoop van een perceel grond aan dhr. S. Koster te Yerseke en aan dhr. D. Nijssen werd aangenomen voor een prijs van 7700,per ha. Besloten werd tot toelating van 't nieuwe raads lid dhr. C. W. Bras. De stukken waren aanwezig en werden in orde bevonden, zodat in de volgende vergadering dhr. Bras zal worden geïnstalleerd. Dhr. P. J. J. Dekker stelde bij de rondvraag een tweetal vragen, die tot een flinke discussie leidden. De vragen luidden: 1. Is het waar dat 3 inwoners aan de Dorpsstraat een afwijzing hebben ont vangen voor bouw of verbouw van hun pand aan de Dorpsstraat 2. Is het waar dat 1 inwoner een afwijzing heeft ge kregen voor het bouwen van een plasty garage en dat nu door het Internaat eqh plastic fietsenbergplaats is geplaatst achter een woning? Zo ja, wordt er dan met twee maten gemeten? Wethouder J. Veerhoek kon deze vragen in samen werking met de secretaris dhr. J. Oude man en wethouder A. P. Schouwenaar beantwoorden. In de eerste plaats dat de wethouders slechts een officiële aan vraag bekend was die niet is afgewe zen maar aangehoudeneen andere aan vraag is hun officieel niet bekend. Men is nu eenmaal gebonden aan de eisen die momenteel gelden van Monumenten zorg. Allen stelden dat het nu hoog tijd is dat de raad de bepalingen kent en aanvaard heeft. Hoe kan men, aldus dhr. Zuidwegt, afwijzen als er geen bepalin gen gesteld zijn. Een vreemde zaak, waar wethouder Veerhoek van zei, daar liever in deze openbare vergadering niet verder op in te willen gaan. Men kwam er weer op terug dat niet is af gewezen maar aangehouden, waarbij de discussie gesloten leek te zijn, tot dhr. J. Dagevos een beurt kreeg in de rond vraag en uit eigen ervaring sprak over een aanvraag betreffende een garage aan de Oranjeboómstraat alsmede het aanleggen van een olietank van 20.000 liter in de kom der gemeente, alsmede het plaatsen van een loods van grote betonblokken op het industrieterrein. Terecht was dit bouwen van een loods niet toegestaan, daar het reeds aan vo rige bouwers daar ook niet is vergund geweest. De discussie werd daarna bij zonder fel gevoerd door wethouder Schouwenaar en Dagevos, waarbij wet houder Schouwenaar concludeerde dat dit veel op eigen voordeel ging lijken, inplaats van een algemeen belang, wat een raadslid verschuldigd is. Hoe zou den de bewoners van de Oranjeboom straat het vinden als er een grote ga rage verrees in de bewoonde wijk? Veel meer nog is van belang dat u, aldus de wethouder, nog geen officiële aanvraag hebt ingediend. Deze is voortijdig in getrokken, maar dit muisje kan, aldus de wethouder, nog'wel eens een staartje krijgen. Waarna wethouder Veerhoek de discussie afsloeg en deze vergadering sloot. KRUININGEN De instuif draait weer! De eerste instuif voor de jongeren, gehouden op 29 September j.l., werd door 50 jongend en meisjes bezocht. De avond werd o.m. gevuld met een ,,kwis", waaraan een ieder spontaan meewerkte, een improvisatiewedstrijd en tot besluit een stoelendans. De stem ming was uitstekend en de opkomst goed. Houden zo, is 't devies van com missie en leiding. Een volgende instuif voor 12 t/m 14 jaaj* wordt gehouden op zaterdag 19 oktober a.s. Aanvang 19.00 uur. Schaaknieuws. Voor de onderlinge competitie van de schaakvereniging ,,De Zwarte Dame" werden de volgende wedstrijden ge speeld: J. QuakkelèarL. M. v. d. Kal len 01; D. H. van Sandijkmevr. v. d. Kallen 10; J. KarelseB. Cok 10; J. P. A. StevenseM. van Gastel 10; J. W. HasmanA. v. d. Broeke 10; W. ZuijdwegW. Karelse J. QuakkelaarL. Poleij 01; B. Cok J. P. A. Stevense 10; J. van Oosten L. H. v. d. Kallen 10; W. Karelse J. Karelse 10. Raadsvergadering. De Kruiningse gemeenteraad heeft de 21 punten tellende agenda maandag avond in vlot tempo afgewerkt. Alle voorstellen van B. en W. werden zonder hoofdelijke stemming en zelfs zonder enige discussie van belang aanvaard. Het verkeers- en parkeerprobleem op de Markt zal drastisch worden aange pakt. Er zullen een 27-tal afgescheiden parkeerhavens worden gecreëerd. Ver der wordt er een betere aansluiting ver kregen van de Burgem. Elenbaasstraat naar de Hoofdstraat (op het ogenblik nog een levensgevaarlijke kruising). De muziektent zal moeten verdwijnen. Op de plaats van de muziektent komt de bushalte en worden enige banken ge plaatst. Bloembakken zullen het Markt plein een feestelijk aanzien moeten ge ven. De totale kosten worden geraamd op 51.500,daarbij inbegrepen is 3.500,voor parkeerruimte voor de auto's van leden van het gemeentebe stuur. In Hansweert-west werd een per ceel bouwgrond gelegen aan de Wilhel- minastraat verkocht aan de Vereniging tot verbetering van de Volkshuisvesting in de gemeente Kruiningen. Op dit per ceel zullen 8 bejaardenflats worden ge bouwd naast de reeds bestaande flats. In het bestemmingsplan Hansweert-oost werd het plan tot onteigening van en kele perceeltjes grond van dhr. W. Men- heere voorlopig goedgekeurd. Burge meester Schipper deelde mede dat ont eigening in het algemeen belang nood zakelijk is. Aanvankelijk werd met de eigenaar van de grond overeenstemming bereikt. Later liet deze niets meer van zich horen. Verder kreeg de raad de ge meenterekening over 1967 aangeboden, welke rekening sluit met een batig sal do van 40.000,De rekening zal wor den gecontroleerd door dhr. J. van Bal- legooijen en W. Pouwer. Mej. L. H. G. W. Zuijdweg te Hansweert werd be noemd als onderwijzer aan de o.l. school te Kruiningen. Dhr. J. Griep werd be noemd als lid van het bestuur van de Stichting „Ons Dorpshuis" te Kruinin gen wegens aftreden in verband met het bereiken van de leeftijdsgrens van dhr. P. H. A. Polderman. Dhrn. D. de Jong te Hansweert en C. de Jonge te Kruiningen werden herbenoemd als le den van de sportcommissie, terwijl dhr. J. A. Nieuwenhuijse werd benoemd tot lid van het algemeen bestuur van de schoolartsendienst. In het saneringsplan Nieuwstraat te Kruiningen werden een tweetal woningen aangekocht, n.l. het perceel Nieuwstraat 6 van dhr. M. Goe- ree voor 12.500,en het perceel Nieuwstraat 20 van mevr. J. Frangoys- de Back te Rilland voor een bedrag van 11.250,In de rondvraag informeer de dhr. J. Nieuwenhuijse naar de cijfers van het zwembad. Volgens burgemees ter Schipper waren de resultaten dit jaar niet tegengevallen, maar definitie ve cijfers kon hij nog niet geven. Er zijn ruim 40.00 baden genomen en er zijn ongeveer 230 gediplomeerde zwemmers afgeleverd, terwijl eenzelfde aantal zwemmen heeft geleerd zonder nog exa men te hebben gedaan. Aan het school zwemmen wordt meegedaan door Waar de en Rilland-Bath. De badmeester heeft zijn handen vol. Dhr. Griep informeerde of de raad evenals vorig jaar weer een trip door de gemeente gaat houden. Volgens de voorzitter heeft dit de aan dacht. Tenslotte deelde burgemeester Schipper mede dat in verband met de wateroverlast te Hansweert een rapport was ontvangen van het technisch advies bureau van de Ned. Gemeenten. Aan de hand van dit rapport zal een advies worden uitgebracht door de dienst ge meentewerken, waarna voorstellen in de raad kunnen worden verwacht. ftoestdrank in tabletvorm.95ct Directeur geschorst. De directeur gemeentewerken Oost Zuid-Beveland is door de Districtsraad voor Bouw- en Woningtoezicht in zijn funktie geschorst. Dit deelde burgemees ter A. Schipper de raad in de vergade ring van maandagavond mede n.a.v. een vraag van dhr. C. Slabbekoorn (P.v.d. A.). Burgemeester Schipper sprak- het vermoeden uit, dat deze schorsing uit zal lopen in ontslag. Blijf fit! Mensen met zittend werk hebben, vooral in de wintermaanden, een tekort aan lichaamsbeweging. Reeds vorige winter volgde een groepje mannen een conditietraining die werd gegeven door dhr. Veerman. Zaterdag 12 oktober a.s. 's morgens van 8 tot ongeveer 9 uur zal weer de eerste training plaatsvinden van het nieuwe seizoen en wederom o.l.v. dhr. Veerman. Plaats van handeling: Den Inkel. Minimum leeftijd deelnemers, die graag in Den Inkel worden ver wacht: 30 jaar. Beneden de maats kalf. Vorige week dinsdag werd Janna XI van de Zanddijk geboren, dochter van Janna VIII van de Zanddijk. We heb ben het over de veestapel van dhr. H. C. Poley. Normaal kondigen wij de ge boorte van een vaars niet aan, maar hier is iets bijzonders aan de hand. Janna XI woog n.l. bij de geboorte slechts 6% kg en normaal weegt een kalf ca. 40 kg. U kunt zich dus voor stellen hoe 'n klein hoopje koe dit was. De geboorte vond een maand te vroeg en in een wei plaats. Het kalf werd vandaar naar de warme keuken van de fam. Poley gebracht en gewikkeld in een deken voor de kachel gelegd. Moe der en kind maken het uitstekend. HANSWEERT Hansweertse lopers vooraan in Temeuzen De op 5 oktober j.l. georganiseerde atletiekwedstrijden te Temeuzen heb ben een succes opgeleverd voor de Hans weertse lopers Emiel Bogaert en Jan Zandstra, welke beiden lid zijn van de Hulsterse atletiekvereniging R.K.H.A.V. Bogaert startte op de 3000 meter waar in hij na een matige strijd een 3e plaats behaalde achter de Goese atleet Van Da len, waarna Bogaert nog juist 25 sec. te kort kwam in de sprint voor zijn clubgenoot Hazevoet. Zandstra eindig de in de estafette B-ploeg van Hulst als 3e in de 4 x 1500 m. Tentoonstelling. Door het bazaarcomité werd vrijdag een tentoonstelling gehouden in het dorpshuis Kaj Munk. De tentoonstelling werd muzikaal leven ingeblazen door de harmonie Scheldegalm. Daar geen der leden van het college van B. en W. zich vrij kon maken, werd de tentoonstelling geopend door dhr. J. Boon. Getoond wer den door leerlingen van beide lagere scholen vervaardigde tekeningen. Op gedragen thema: Hansw. Boys, Schel degalm en Sportlust. Verder werden door diverse inwoners van Hansweert bloemstukjes ingezonden. De belangstel ling van het publiek was zeer groot. Het rad van avontuur draaide op volle toeren, de grabbelton werd leeggegrab- beld. De inzendingen voor de tentoon stelling werden door het publiek ge waardeerd middels een te kopen beoor delingsformulier. Uitslag bloemschikken: 1. Mevr. de Keijzer; 2. D. de Jong; 3. mevr. Roos. Tekenwedstrijd. Klassen 1 en 2: 1. H. Poley; 2. R. Rijsdijk. Klassen 3 en 4: 1. L. de Fouw; 2. F. de Klerk. Klas sen 5 en 6: 1. P. de Pauw; 2. H. Struyck RILLAND-BATH Opbrengst collecte- De collecte voor het Koningin Wil- helminafonds voor de Kankerbestrijding heeft in deze gemeente het bedrag van 477,opgebracht. Geen voorrang verleend. Vorige week verleende op de kruising Hoofdweg-Marijkestraat alhier de auto bestuurder C. G. C. uit Bolnes geen voorrang aan de auto van P. S. uit Oost- kapelle, die over de Hoofdweg naderde, met het gevolg dat beide auto's met elkaar in botsing kwamen. Een gepar keerde auto van A. R. uit Rilland werd eveneens beschadigd doordat S.'s auto er tegenaan werd gedrukt. Er was veel materiële schade. Kolendampvergiftiging. Donderdagavond moest mevr. Hoger- heide-v. d. Griek wegens kolendampver giftiging naar het ziekenhuis „St. Jo anna" overgebracht worden, waar ze na toediening van zuurstof opknapte. Haar man was ook wel thuis, maar deze on dervond geen schadelijke gevolgen. KRABBENDIJKE Jody. Zaterdagavond werd er een filmavond georganiseerd door de Toverbal, die toegang bood voor kinderen van 12 tot 15 jaar. De titel van de film was ,,Jody en het hertenjong" en in het algemeen viel de film goed in de smaak bij de talrijke jongelui. De Toverbal biedt veel jongelui ontspanning op de zaterdag avond en dus wordt er op 19 oktober a.s. weer iets op touw gezet door de Tover bal. Nieuwland IKrabbendijke I. De spanning was hoog zaterdgmid- dag toen Krabbendijke I naar Nieuw land vertrok. Die middag werd de zesde competitiewedstrijd van het seizoen ge speeld en zou voor de thuisclub een ze ge worden. Nu is Nieuwdorp toch een „lastige" tegenstander op eigen terrein, maar één ding was zeker zaterdagmid dag. Krabbendijke I, dat aan de kop staat, had Vrouwe Fortuna niet mee. Na de eerste 45 minuten had Nieuwland al een voorsprong van 30, door doel punten van Dingemanse, Van Waarde en Mesu, resp. in de 10e, 17e en 30e minuut. In de tweede helft liet de de fensie van Krabbendijke af en toe nog wel te wensen over en Van Waarde maakte er 4—0 van. Zo bleef het tot het einde en de wedstrijd had dus een triest verloop voor Krabbendijke. De an dere wedstrijden werden afgelast als ge volg van de slechte weersomstandighe den. Huize Nieulande. In Huize Nieulande alhier werd vrij dagavond door het koor van Rilland- Bath een avond met zang georganiseerd. Het was dan ook een buitengewone avond, want zoiets hoort men niet elke dag. Gezelligheid kent geen tijd en de avond was voor de bewoners veel te gauw om. Van 310 oktober 1968 YERSEKE. Geboren: Johannes, zv. Abraham Everse en Bastiana Steketee. Overleden: Neeltje de Witte, 89 j. Gehuwd: Jan Jacob Klaassen, 25 j. te Zaamslag en Antonetta Anna Staal, 21 j. Van 39 oktober 1968 KRUININGEN. Geboren: Anny Claris- se, dv. Jan van der Linde en Klazina Lubertha Ballast. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Viering Heilig Avondmaal Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Voorbereiding Heilig Avondmaal Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Heilig Avondmaal en dankzegging. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Viering Heilig Avondmaal. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Viering Heilig Avondmaal. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. v. d. Kerk, Putten. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Voorber. H. Avondm. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. C. van der Waa. 6.30 uur: Ds. J. Catsburg, Sint-Maar tensdijk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. RAIFFEISENWEEK VAN

Scheldebode | 1968 | | pagina 2