^(jjemddlngse fWatanS' BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL anders dan andere A'A'A'AA WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE ft WAARDE BURGERLIJKE STAND Predikbeurten, Deee rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Bierweg. Deze week is de aannemer begonnen met de werkzaamheden aan de Bierweg en een deel van Papendijke. Hier komt een nieuwe riolering en een nieuw weg dek. Belastingen. De aanslagbiljetten voor straatbelas ting, rioolbelasting, reinigingsrechten en hondenbelasting voor 1968 zijn verzon den. In totaal zal hiervoor 50.716,45 bij de gemeente binnen komen. Burgerlijke stand. Geboren te Goes: Hendrik, zv. M. Wit te en N. A. Jobsen; Pieter, zv. J. War- bout en G. J. Dagevos. Gehuwd: Pieter Hendrik Brouwer, 21 j. en Jannetje Janna Meijaard, 19 j. Huwelijksaangifte: Jacob van Putten, 37 j. te Goes en Anna Jacoba Hoogeste- ger, 25 j. Loop der bevolking over september '68. Ingekomen zijn: J. J. Geluk v. Goes n. Prinses Beatrixweg 8; A. Geluk v. Goes n. Prinses Beatrixweg 8; M. Ge luk v. Goes n. Prinses Beatrixweg 8; M. E. van der Vliet v. Kruiningen n. Prinses Beatrixweg 8; N. van Vliet v. Antwerpen n. Prinses Beatrixweg 8; A. J. Hoogesteger en kind v. Goes n. Dorps- str. 7; mevr. M. J. Verbrugge-Dinnecoer v. Kortrijk (België) n. Chezeeweg 10b; A. J. L. de Peuter v. Antwerpen n. Westelijke Kanaalweg 65; A. N. Schou- wenaar v. Goes n. Molenstraat 1; S. Wielinga en echtgenote v. Rotterdam n. Dorpsstr. 87; J. L. Phemambucq van Rotterdam n. Wilhelminastr. 7; A. Leen- dertse v. Maastricht n. Prinses Beatrix weg 8. Vertrokken zijn: mevr. J. J. Leijnse- Sonke v. Spoorlaan 65 n. Goes, Kerse- str. 24; A. de Bruijn v. Prinses Beatrix weg 8 n. Rotterdam, Noorderhelling 25; N. A. van Damme v. Prinses Beatrix weg 8 n. Hoedekenskerke, Molenweg 56; M. A. van Weelden v. Prinses Beatrix weg 8 n. Oegstgeest, Rhijngeesterstraat- weg 40; J. J. Feijtel en gezin v. Wil helminastr. 56a n. Yerseke, Dahlialaan 53; mevr. C. G. Stelder-Weststrate v. Bierweg 16 n. Deventer, v. Markelplein 5 Verhuizingen binnen de gemeente: Fam. IJntema v. Dorpsstr. 65 n. Kerk- weg 12; P. H. Brouwer v. Oranjeboom- str. 11 n. Dorpsstr. 6; J. J. Meijaard v. Wemeldingse Zandweg 15 n. Dorpsstr. 6. Gevonden voorwerpen. Gevonden een duimstok. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. Zeeuwse Collecte. De Zeeuwse Collecte zal worden ge houden van 713 oktober a.s. De op brengst is bestemd voor de volgende doeleinden 1. gehandicapten, 2. bejaarden, 3. Anjerfonds Zeeland, 4. LOM-scholen, scholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden terwijl 18 van de plaatselijke op brengst is voor plaatselijk maatschappe lijk werk. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier be droeg het spaarcijfer op 1 september 6.870.928,55. Er werd aan spaargeld gestort tot een bedrag van 174.351,67 en terugbetaald tot een bedrag van 160.505,78. Het nieuwe saldo per 30 september is 6.884.774,44. Er werden in september 9 nieuwe boekjes uitge reikt. Collecte. Alhier werd gecollecteerd voor het Protestants Interkerkelijk Thuisfront. De opbrengst was 397,03. V erkoo pmiddag. Het Vrouwenzendingsthuisfront zal op donderdag 3 en vrijdag 4 oktober in het gebouw van de Vrije Evang. zon dagsschool alhier een verkoopmiddag en -avond organiseren te bate van genoemd thuisfront. Men zal daar ook iets kun nen gebruiken, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de doelstelling. De aanvang is 's middags om 2 uur. De te verkopen artikelen zijn door de leden zelf gemaakt of ontvangen van begun stigers. Instuif. De instuif gaat in Wemeldinge weer van start op zaterdag a.s. in het Ker kelijk Centrum en is bestemd voor de jeugd van 15 jaar en ouder. De eerste avond is een gezellige soosavond, waar de meegebrachte grammofoonplaten ge draaid kunnen worden. Oranjebal. In het dorpshuis organiseerde de Oranjevereniging Wemeldinge een groot oranjebal voor jong en oud, waarbij de muziek werd verzorgd door het trio Schellekens uit Hoogerheide. Voor dit bal bestond een goede belangstelling, vooral van de zijde van de jeugd. De schooljeugd kreeg van de Oranjevereni ging een traktatie in de vorm van de bekende beschuiten met qranjemuisjes. Benoeming. Aan de Prinses Beatrixschool alhier is met ingang van 1 januari 1969 benoemd dhr. J. Lootsma te Kruiningen tot leraar Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I uit tegen Middelburg V en moest beide punten in Walcheren achterlaten. Met 2-0 verloor men deze wedstrijd. Zaterdag a.s. speelt Wemeldinge I thuis tegen Zeeland Sport V. Vooraf spelen de A-junioren tegen D.E.S. Nederlaagtoumooi „Korenbeurs". Vrijdagavond speelde de biljartclub „Korenbeurs" haar eerste nederlaag wedstrijd en wel tegen R.B.C. Rilland. In deze wedstrijd is gebleken, dat de Korenbeurs nog niet de juiste vorm heeft gevonden. Het sterke R.B.C. wist deze wedstrijd te winnen met 422326 punten. Vrijdag 11 oktober speelt de Koren beurs haar tweede wedstrijd en wel te gen Kortgene. Zwembad „Den Inkel". Het zwembad „Den Inkel" is op 1 ok tober j.l. gesloten. Voor het laatst in dit seizoen werden, op 30 september, zwemexamens afgenomen. Van de 32 personen die zich aanmeldden moesten er 3 worden afgewezen, n.l. 2 voor di ploma A en 1 voor diploma B. Geslaagd zijn voor A: Everdien Eek- hardt, Tony Feijtel, Rinus Houtman, Corrie Jansen, Hennie Kanaar, Marja Kanaar, Annelies Kik, Addy van de Pas, Sjaak Poppe, Paul Sinke en mevrouw Steenpoorte, allen te Kruiningen; Mat ty van de Guchte te Hans weert; Jane Verwijs te Yerseke; Hannie Braam, Huib Braam, Araoud Klap en Jan-Kees Klap, allen te Waarde. Diploma B behaalden: Herman Het- tema, Jaap van Langevelde, Jik Nieu- wenhuijse en Gerard Wondergem uit Kruiningen; Jacqueline Verwijs uit Yer seke en Clara Bogaert uit Hansweert. Het diploma C (zwemvaardigheidsdi- ploma I) behaalden: Lennie van Noor den uit Kruiningen en Dink Legemate uit Hansweert. Diploma D zwemvaardigheidsdiplo- ma II)Rob Veldmeijer, Kruiningen. Diploma E (zwemvaardigheidsdiplo- ma III)Dig Hamerpagt en Tjitse Het- tema, beiden uit Kruiningen. Diploma F (zwem vaardigheidsdiplo ma IV): C. Hamerpagt, Kruiningen. Raadsvergadering. Maandag 7 oktober a.s. komt de ge meenteraad bijeen ter behandeling van een niet minder dan 20 punten tellende agenda. Er zijn voorstellen voor benoe mingen en herbenoemingen in commis sies en besturen. Verder zal een onder wijzeres worden benoemd aan de o.l.s te Kruiningen. Voorgedragen wordt mej. L. H. G. W. Zuijdweg uit Hansweert, thans onderwijzeres in tijdelijke dienst aan de school. B. en W. stellen voor de bebouwingsvoorschriften te wijzigen. Hierdoor wordt het mogelijk bij vrij staande woningen of eindwoningen van een blok een garage of schuurtje los van het hoofdgebouw te plaatsen. De raad moet opnieuw een besluit tot het treffen van een aantal verkeersmaatre gelen nemen. Het besluit van 24 juni 1968 was niet „met redenen omkleed" zoals G.S. dat wensen. In het besluit zelf komt geen eigenlijke verandering, maar B. en W. willen graag aan de wensen van G.S. tegemoetkomen. De kosten van aanschaf van borden blijven beperkt tot 6.000,De straten in „De Knol" krijgen een naam. Het worden: Albert Schweitzerstraat, Hugo de Grootstraat, Marie Curiestraat, Boerhaavestraat, Montessoristraat, Pasteurstraat en No- belstraat. De gemeentebegroting voor 1967 wordt voor de 11e keer gewijzigd. Deze wijziging handelt over de verkeers situatie op de Markt. Door de dienst Gemeentewerken is een plan opgesteld. Er worden een 27-tal afgescheiden par keerhavens gecreëerd en er wordt een betere aansluiting verkregen van de Burg. Elenbaasstraat naar de Hoofd straat. De muziektent zal bij aanvaar ding van het plan moeten verdwijnen. Naar de mening van B. en W. mag hier het sentiment niet al te veel een rol spelen, doch moet de realiteit onder het oog worden gezien. De kosten van dit verkeersplan zullen 51.500,bedra gen. Hierin is begrepen een bedrag van 3.500,voor het maken van een spe ciale parkeerruimte achter het gemeen tehuis voor de auto's van de leden van het gemeentebestuur. Ook krijgt de raad maandagavond de gemeentebegroting voor het jaar 1969 aangeboden. De ver gadering begint om 6 uur. Tentoonstelling. Vrijdag a.s. zal er in het dorpshuis „Kaj Munk" een tentoonstelling worden gehouden van door de leerlingen van de beide lagere scholen gemaakte tekenin- gegn met als onderwerp Hansweertse Boys, Scheldegalm en Sportlust. Om 19.30 uur zal deze tentoonstelling offi- ciëel worden geopend door burgemees ter A. Schipper. Tegelijkertijd wordt er een tentoonstelling van zelfgemaakte bloemstukjes gehouden in een der bij zaaltjes van het Dorpshuis. Er zijn dan nog diverse attracties opgesteld, die de organisatoren van deze avond de winst moeten opleveren. De opbrengst komt ten goede aan Hansweertse Boys, Sport lust en Scheldegalm. Tanker aan de grond. Maandagochtend 8.45 uur is de 15.665 ton metende ertstanker „Ore Mo narch" uit Monrovia enkele kilometers ten oosten van Bath aan de grond ge lopen. Het schip kwam tegen hoog wa ter dwars voor de „Appelzak" (vlak bij boei 70) vast te zitten. De oorzaak wordt gezocht in een defect aan de stuurinrichting. Met 14 sleepboten ge lukte het de tanker weer vlot te krij gen. Ongeval. De bromfietser Abr. Saman Ez. is j.l. maandagavond zeer ernstig aan zijn hoofd gewond geraakt toen hij in „Pa radijs" op het rijwielpad naar het dorp ten val kwam. Het ongeluk gebeurde 's avonds 6.15 uur tijdens slechte weersomstandighedenvermoedelijk heeft hij de wandelaar, dhr. P. A. M. de Wildt, dirigent van de muziekver eniging „Rillandia", niet gezien. Dhr. S. werd direkt naar het ziekenhuis te Til burg gebracht, waar hij woensdag aan zijn verwondingen is overleden. Dhr. De Wildt raakte gewond aan arm en schou der. Raadsvergadering. Op de j.l. maandagavond gehouden gemeenteraadsvergadering werd beslo ten dat in de bebouwde kom harder rij den dan 30 km £>er uur voorlopig ver boden is. Of een gemeente iets derge lijks wel mag beslissen, wist de raad niet helemaal zeker. Iedere gemeente raad moet zo'n beslissing aan de rege ring voorleggen. „En voor de minister er wat van zegt, is de maximum snel heid wellicht weer overbodig", consta teerde raadslid J. Hoekman (A.R.-S.G. P.). Die maximum snelheid wilde de raad ingevoerd zien, omdat er sinds het begin van de wecken voor de Schelde Rijnverbinding vele zware vrachtwagens over de Hoofdweg razen. De voertuigen veroorzaken veel schade aan de weg, maar door hun gebonk ook aan de hui zen langs de Hoofdweg. De raad hoopt die schade enigèzins te beperken door de beknotting van de snelheid. Toen men toch bezig was heeft men de zaken maar stevig aangepakt, niet alleen een tijdelijke extra snelheidsbeperking voor de Hoofdweg, maar direkt voor het hele dorp. Het idee voor deze 30 km-grens kwam van raadslid Hoekman naar aan leiding van het voorstel van B. en W. om een tijdelijk parkeerverbod in te stel len. De burgemeester deelde mee, dat de aannemer van de ScheldeRijnwer- ken heeft beloofd de hele Hoofdweg op nieuw te bestraten zodra zijn vrachtwa gens er niet meer rijden. Dat zal na 1 januari 1969 zijn. Een aantal bewoners van huizen langs de weg is van plan schadeclaims in te dienen bij de aanne mer. Er zijn door het gedender van de vrachtwagens zelfs gevels gescheurd. ,,Het is een complete aardbeving als die dingen langs gaan", vertrouwde mevr. N. G. Kamps-Visser (Gem.bel.) de raad toe. Tot grote teleurstelling van de raad kwamen B. en W. tijdens de vergadering nog niet met het beloofde plan voor het opknappen van de woningen op de Vliedberg. K.V.ÏVwoordvoerder C. S. Coremans had deze kwestie tijdens de rondvraag aan de orde gesteld. Burge meester J. C. W. Jobse vertelde, dat het college van B. en W. zich woensdag avond over de kwestie zal beraden. Vol gende week wordt de raad dan bijeen geroepen om snel een beslissing te ne men. Overigens zal het opknappen van de woningen geen goedkope zaak wor den. Per woning rekent men op min stens 6000 gulden. In dat bedrag is het herstellen van de zoutschade nog niet begrepen. „Wat -vtordt er betaald voor het grote reclamebord op het gemeen telijk sportterrein?" wilde mevr. Kamps- Visser nog weten. B. en W. wisten van geen bord, hoewel het, vertelde mevr. Kamps, er al een week of zes staat. „Ik zal aktie nemen", beloofde de bur gemeester. caballero CONSTANTE KWALITEIT - 25 STUKS f 1.50 de, scoorde iiit een vrije trap met nog 8 minuten te spelen. Krabbendijke kreeg dus voor de vierde keer twee punten en staat op kop met 2 punten voor op Smerdiek, in de 4e klasse zuid. De B- junioren moesten dezelfde middag het onderspit delven tegen Wemeldinge B (20), evenals de C-junioren, die met 31 van Kruiningen C verloren. Kerkkoor. Vrijdagavond bracht het Ned. Her vormd Kerkkoor van Krabbendijke on der leiding van mevr. Flipse een bezoek aan het bejaardentehuis Pomona te Ka- pelle. De liederen die gezongen werden vielen bij de bewoners hier zeer goed in de smaak. De Toverbal. In het fraai versierde Cultureel Cen trum in de Noordweg werd zaterdag avond weer de eerste instuif-avond van het seizoen georganiseerd. Ditmaal werd door de Toverbal, met het oog op de Olympische Spelen te Mexico, een mini- olympiade gehouden. De talrijke jonge lui werden verdeeld in groepen, die landen representeerden. Elk land werd dan ook vertegenwoordigd in het ver springen, paardrijden, bobsleeën enz. In de pauze werd er op moderne muziek ge danst en na een boeiende race, na de pauze, moesten België en Amerika kam pen voor de eerste prijs. België won de mini-olympiade en daarna werd er nog door vele jongelui gedanst. Hiermee werd dan ook de heerlijke avond beslo ten. Zaterdagavond wordt er een avond voor jongeren van 12 t/m 15 jaar ge organiseerd door de Toverbal. vangenisstraf onvoorwaardelijk en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid, en bovendien nog eens 300,of twee maanden en twee jaar ontzegging on voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. „Waarom?" vroeg de alcoholridder verbaasd. „Ik heb geeneens op de weg gereden". „Had u maar recht op de weg gere den", antwoordde de rechter, „maar u stoof het trottoir op en ramde een voor deur". „Omdat die pompsukkel me geen ben zine wou leveren. Had ie dat wel ge daan, dan had ik rechtuit naar huis ge reden. Heb ik wel meer gepresteerd". „Volgens de getuigen was u werke lijk niet in staat rechtuit te rijden en uw auto te besturen. U kon achteruit rij dende toch ook niet op tijd remmen?" „Dat kon ik wèl, maar ik wou 'm nog net effies dichterbij zetten". „En ik kon u ook vrijspreken, maar ik wou u net effies beter aanpakken", antwoordde de politierechter. En hij von niste conform de eis. „Wat heb ik nou een rotsmaak in m'n mond", mompelde de winkelier. „Nou moet ik toch nodig m'n mond gaan spoe len". En hij vertrok schielijk, om zijn bloemetjes met alcohol te begieten. (Nadruk verboden) d' ARGENTY Voetbal. De wedstrijden voor Waarde II en de B-junioren zijn afgelast wegens de weersomstandigheden. Waarde IRil landia II werd wel gespeeld, waarbij Waarde de volle winst aan Rilland la ten moest met 20. Krabbendijke IChrislandia I. In deze wedstrijd heeft Krabbendijke I weer aan het langste eind getrokken. In deze „zware" wedstrijd was het C. Hoogesteger, die al in de 9e minuut scoorde en de stand op 10 bracht. Daarna scoorde J. Poortvliet in dezelfde minuut en het was 2—0 voor de thuis club. Krabbendijke had dus al een steun in de rug maar moest toch weer terug in de verdediging. Er kwamen voor de rust nog vele gevaarlijke situaties voor beide doelen. Op het spekgladde veld ging het na de thee toch weer vlotter bij Krabbendijke. Dit had echter tot ge volg dat Chrislandia in de verdediging moest en maar met uitvallen de doel man van Krabbendijke in gevaar pro beerde te brengen. Deze was echter goed in vorm maar moest zich uitein delijk na een paar goede reddingen la ten passeren. Het doelpunt bracht Chris landia weer nieuwe moed en het leek alsof het een gelijk spel zou worden. J. Poortvliet, die een goede wedstrijd speel- EEN BORREL IN ZIJN TANK... „Ik moes zo nodig tanken", vertelde de 33-jarige bloemist A. V. gistermor gen aan de politierechter, „maar ze ver tikten het om m'n tank vol te laten lo pen". „O, en toen hebt u uzelf maar vol laten lopen", dacht de rechter. „Nee, hij hè.d zich al vol laten lopen, daarom weigerde de pompbediende hem benzine voor zijn auto", verduidelijkte de officier van justitie. „Die vond het gevaarlijk hem zo de weg te laten op gaan". Het bleek, dat de bloemenman al vroeg de bloemetjes buiten had gezet en het succes van zijn boemenhandel op de bloemenmarkt in een zeer oude, maar klare drank had omgezet. Toen hij als een geknakte bloem het café verliet, herinnerde hij zich echter geen benzine voldoende te hebben om bij zijn bloe menwinkel terug te komen. Hij wilde tanken, maar de pompbediende rook een eigenaardige bloemengeur en leverde geen benzine. Toen besloot de bestuur der van de bloemenbestelwagen alcohol te tanken en reed hij zijn kleine vracht auto pardoes achteruit de stoep op en door de glazen deur van het café waar hij net uit kwam. ,,'t Ging nèt effe te ver", schilderde de bloemenmarktventer nu in bloemrij ke taal het gebeuren, ,,'k Had een Mar- tje eerder moeten remmen. De kar moest precies met de tuut voor de deur staan, hé. Kon ie er zo met de trechter bij". „Het ging niet èffe te ver, het ging véél te ver", sprak de rechter. „Hoe haalt u 't in uw hoofd alcohol te gaan tanken en daarvoor dwars door een deur heen te rijden?" „O, hij loopt best op alcohol, op jon ge nog beter dan op oude klare. Effe een kruikie d'r in leeg laten klokken en je komt weer thuis. Dat heb ik al meer gedaan..." „Dus u rijdt op een borrel in uw tank!" ,,'t Is alleen wat duurder", overwoog de verdachte. „Dat haal je de koekoek", riep de po litierechter uit, „eerst zelf zestien bor rels nemen, dan één of twee kruiken je never leeggieten in je tank en op de koop toe schade aan de voorgevel, een nieuw winkeldeur, het glaswerk, en de boeten voor het rijden onder invloed en het vernielen van andermans eigendom men. Dan reken ik de schade aan uw eigen auto niet eens mee..." De bloemenheer bleek de kosten van deze bloemenmarktdag niet bij elkaar te hebben opgeteld. Hij scheen van de bloemlezing ook niet erg onder de in druk: „As ik geen benzine krijg, moet ik toch wat anders?" „Wat anders?" stoof de officier op. „We zullen u eens wat anders vertellen: u bent een levensgroot gevaar op de weg. Als u het vertikt te gaan wande len of u te laten rijden als u niet in staat bent een motorvoertuig naar be horen te besturen, dan zullen wij u wel dwingen de auto te laten staan". En hij eiste in een vlijmscherp requi- sitoor 150,boete of een maand ge- Van 26 september3 oktober 1968 YERSEKE. Geboren: Jannetje Dina, dv. Cornelis Marinus de Rooij en Jacomina Maatje de Waard; Willem Lodewijk, zv. Jacobus Hirdes en Johanna Jannetje Scheele. Overleden: Pietemella Schaalje, 63 j., echtgen. van Anthonie Oele. Gehuwd: Giljam Maximiliaan Folmer, 33 j. te Duiveland en Pietemella Koster, 28 j. Van 26 september2 oktober 1968 KRUININGEN. Geboren: Ronald, zv. Jan Mol en Marina Lambregtse; Pieter- nella Jannetje, dv. Jacob Verhage en Jannetje de Koster; Judith Maria Wil- helmina, dv. Willem Priester en Elisa beth Dimphena Maria van Iersel. Ondertrouwd: Guillaume Leendert van de Linde, 23 j. te Rilland-Bath en Adri- ana Johanna Leijs, 23 j. Overleden: Leunt je van Iwaarden, 65, j., echtgen. van Jacob Sinke. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdagavond 7.10 uur; zondagmorgen 7.30 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. N.m. voorbereiding H. Avondmaal Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Schenkeveld, Doom. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Voorber. H. Avondm. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2