'djjemddingse ^OJatans- mu WlynAcmM'cs de speciaalzaak voor uw BRIL oo BAAYENS YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE HOOFDPIJN poeders KIESPIJN poeders PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Raadsvergadering/ De gemeenteraad zal in het open baar vergaderen op vrijdag 28 juni '68, 's avonds om 8 uur. Er is een uitgebrei de agenda. Bij de ingekomen stukken bevindt zich het bericht, dat de aankoop van een strookje grond van mevr. Dekker-Kos ten is goedgekeurd. Het dreef je tussen Papendijke en de Bierweg kan nu dus eigendom van de gemeente worden. Het zal worden verbeterd gelijk met de Bierweg. B. en W. stellen voor een geldlening ad 28.000,opgenomen van de firma J. Burger met 10 jaar te verlengen. Ook zal worden voorgesteld de salarissen van het gemeentepersoneel door een wij ziging van de salarisverordening aan te passen aan de nieuwe normen per 1 ja nuari 1968 en per 1 mei 1968. De re geling voor de vakantie-uitkering voor het gemeentepersoneel dient te worden aangepast aan de rijksregeling. Die uit kering zal behoudens die voor onge- huwden beneden 23 jaar ten minste 540,zijn en per 1 mei 1969 ten min ste 600,per jaar. Per kind wordt een vast bedrag toegekend van 43, per kind per jaar. Er is een voorstel tot aankoop van eigendommen van de Zegam. De gas- fitterswoning met 683 m2 grond kan worden gekocht voor 18.600,De aan de Oranjeboomstraat gelegen grond met de er op staande gebouwtjes is voor de gemeente te koop voor 11.500, B. en W. willen dat de raad besluit tot aankoop van de bergplaats aan het einde van de Bierweg. De eigenaar, G. P. Schouwenaar, is bereid tot verkoop voor 1750,Hopelijk kan deze bouw val binnen afzienbare tijd verdwijnen. De rekening over 1967 van de ge meenschappelijke reinigingsdienst in de gemeenten Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath, Waarde, Wemeldinge en Yerseke zal aan de orde komen. De raad is bevoegd eventuele bezwaren tegen de rekening aan het bestuur kenbaar te maken. B. en W. vinden, dat er geen bezwaren zijn. Volgens de rekening is Wemeldinge verschuldigd voor de huis- vuilauto's 9715,52 en voor de kolken- zuiger 2827,18. In de intercommunale I.Z.A.-regeling Zeeland dienen enkele wijzigingen te worden aangebracht. De raad wordt uit genodigd hiertoe te besluiten. Aan deze regeling neemt het overgrote deel der Zeeuwse ""gemeenten deel. Het I.Z.A. is een instituut, dat de kosten van genees kundige verzorging der ambtenaren en hun gezinnen betaalt. De inkomsten be staan uit bijdragen van de gemeenten en de ambtenaren. Voorgesteld zal worden deel te nemen aan de gemeenschappelqke regeling tot oprichting en instandhouding van een gemeentelijke geneeskundige- en ge zondheidsdienst voor Zuid- en Noord- Beveland. Voorlopig zal in deze nieuwe dienst de ambulancedienst worden on dergebracht. Het is de bedoeling in een later stadium ook andere diensten er in onder te brengen, zoals schoolartsen- dienst, de schooltandverzorging, enz. Het Burgerlijk Armbestuur heeft in verband met plannen tot verbetering van het bejaardentehuis Vredebest geld nodig. Men wil ter vervanging van de aanwezige schuur een nieuwe bergplaats bouwen met een mortuarium en een ga rage. Hierboven kunnen dan drie zit- slaapkamers worden gemaakt met een gezamenlijke douche en toilet. Deze ruimten kunnen worden benut door nieuwe bewoners, personeel of logé's. De kosten zijn geraamd op 60.000,af te schrijven in 40 jaar. B. en W. stellen voor dit geld in de vorm van een lening aan het Burgerlijk Armbestuur beschik baar te stellen. In verband met de nieuwe woning wet, die enkele jaren geleden in wer king is getreden, dient de raad voor 1 augustus 1968 een nieuwe bouwverorde ning vast te stellen. De Vereniging van Ned. Gemeenten heeft een model-ver- ordening ontworpen voor alle gemeen ten. Het is te begrijpen, dat het belang rijk is, dat de bouwvoorschriften in alle gemeenten zoveel mogelijk gelijk zijn. Wanneer in iedere gemeente de afwij kingen groot zijn, is het voor fabrikan ten van bouwmaterialen moeilijk aan al le voorschriften te voldoen. Gelijke voor schriften bevorderen de produktie van gelijke materialen. Gelijke materialen zijn in grote hoeveelheden goedkoper te produceren. Ook voor architecten en aannemers werkt het gemakkelijker wanneer de voorschriften in alle ge meenten gelijk zijn. De woning Oranjeboomstr. la wordt thans bewoond door het gezin L. Schip per. B. en W. stellen voor formeel tot verhuizing te besluiten. De huurprijs be draagt 15,95 per week. Tenslotte is er een voorstel tot ver koop van landerijen der gemeente. Zo als bekend is hiervan al enige tijd spra ke. Onlangs werden enkele perceeltjes publiek verkocht. Bij de verpachte per celen hebben de pachters een recht van voorkeur. Overeenkomstig de voorschrif ten zijn deze pachters in de gelegenheid gesteld hun grond te kopen. Een deel ervan heeft positief gereageerd. Zij zijn bereid de door hun gepachte grond van de gemeente te kopen tegen de door twee onpartijdige deskundigen vastge stelde prijs. Aan de raad zal worden voorgesteld tot verkoop te besluiten. De opbrengst van de grond is bestemd voor het nieuwe gymnastieklokaal met overdekt instructie-zwembad. Gevonden voorwerpen. Gevonden een babymutsje, een zwem broek en een mouw. Inlichtingen ter ge meentesecretarie. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als in de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Opbrengst collecte. De Simavicollecte bracht alhier op 493,—. Christelijke U.L.O. Voor diploma B slaagden: Mej. A. L. van Kruiningen en de heren A. Bout (Wemeldinge) en M. Mol. Voor A met wiskunde: De dames T. M. van den Bosch, E. J. M. Danker, E. H. Hovestadt, A. Vette en de heren P. van Boven en J. Kole. Voor A met middenstandsdiploma: De dames S. D. Bom, M. C. F. van Dix- hoom, C. M. Janse, J. S. Klooté, J. Quist, J. J. Speelziek (Wemeldinge), J. G. Steketee, L. J. Vleugel (Wemeldinge), M. C. Waverijn (Kruiningen) en A. M. Zuyddrjk (Wemeldinge) en de heren W. A. Houtekamer (Wemeldinge), J. de Ja ger en I. M. Lindenberg. Afgewezen: 2 personen. Mej. J. Quist slaagde met lof, n.l. met 5 negens, 3 achten, 4 tienen en voor schrijven en tekenen zevens. N.C.V.B. In de laatste bijeenkomst van dit sei zoen was. de avond van de N.C.V.B. ge vuld met huishoudelijke zaken, terwijl dhr. J. A. Verduyn, onderwijzer aan de schippersschool, met vertoning van dia's het programma een speciale noot gaf. De vergadering stond onder leiding van mevr. Van Bruggen. Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I haar nederlaagwedstrijd tegen Kloetinge I en wist daar een gelijk spel aan over te houden, nadat de rust was ingegaan met een 01 stand voor Kloetinge, welk doelpunt in de 22e minuut was gescoord. Na de rust was de wedstrijd 2 minuten oud toen Gijssel gelijk maakte; daarna scoorde Verschuure in de 20e minuut en Schouwenaar in de 29e minuut (31). Tot in de 40e minuut bleef deze stand, zodat het een overwinning leek voor Wemeldinge. Kloetinge ging in de eind sprint en maakte nog gelijk door twee maal te scoren, eindstand 33. Het tweede elftal had tegen Kloetinge II ook een gelijk spel, maar hier was de eind stand 55. Zaterdag a.s. speelt het eerste en het tweede elftal een nederlaagwedstrijd op het sportveld aan de Bonzijweg, tegen Colijnsplaatse Boys I en II. Ongeval. Op de zeedijk kwam mevr. Vleugel zo danig te vallen met haar brommer, dat zij het bewustzijn verloor. De rijkspolitie te water, die haar aantrof onder haar brommer, waarschuwde de arts, welke overbrenging naar het ziekenhuis Berg- zicht nodig achtte. Per ambulance werd zij vervoerd, waar bleek dat zij bij de val een hersenschudding had opgelopen. Buitenmiddag Plattelandsvrouwen. Dezer dagen hielden de Plattelands vrouwen afd. Kruiningen en Omstreken als afsluiting van hun vergaderseizoen een buitenmiddag in „Den Inkel" onder leiding van de presidente mevr. Ribbens- Muller. Mevr. Blok-Wondergem leidde de samenzang en droeg een humoris tisch verhaal voor en onder leiding van de dames Baarens- van Aalst en Nieu- wenhuize-Meijaard werd een ganzebord- spel gespeeld. Het was een gezellige middag, waar dank zij het warme weer de limonade, koffie en koek gretig af trek vonden. Tweede Den Inkel-rit. Aansluitend op ons bericht van vori ge week betreffende de te organiseren puzzelrit, volgen thans nog enige bijzon derheden hierover. De rit wordt verreden op donderdag juli. Inschrijving vanaf 18.30 uur in „Den Inkel". Start eerste rijder om 19 uur bij A.M.Z.-garage alhier. Finish te Oostdijk. Prijsuitreiking in de recreatie zaal van „Den Inkel". Alle deelnemers hebben een prijs. Hoofdprijs een beker, beschikbaar gesteld door het gemeente bestuur van Kruiningen. Ieder die een voertuig berijdt kan deelnemen. Alle „puzzelritters" wensen wij suc ces. Tot slot een compliment aan de heren organisatoren, welke in hun vrije tijd deze rit op touw hebben gezet. Een initiatief voor navolging vatbaar! Mulo-examens. Nog 7 leerlingen van de openbare Ulo school alhier behaalden hun einddiplo ma. Het zijn de volgende leerlingen. Diploma A met. wiskunde: Tannie de Leeuw, Waarde; Rita Lucasse, Wals oorden; Klaas Maaijen, Kloosterzande en Herman Pop, Schore. Diploma B met scheikunde: Corrie Slabbekoorn; Peter van Druenen en Frangois Nieuwenhuizen, allen te Hans- weert. Van de 22 kandidaten die examen af legden, moest slechts één worden afge wezen. Voor het hoofd der Ulo-school met zijn leerkrachten een resultaat om trots op te zijn! Raadsvergadering. Het zware verkeer zal vanaf 1 okto ber a.s. in diverse straten worden ge weerd. Dit is wel het belangrijkste punt uit het voorstel tot plaatsing van ver keersborden dat maandagavond door de raad werd aangénomen. De Kruiningse straten zijn niet tegen het zware weg verkeer bestand. Voor voertuigen die met inbegrip van lading een lengte van 7 meter te boven gaan en voor voer tuigen, waardoor één of meer aanhang wagens of opleggers worden voortbewo gen, indien het samenstel de lente van 7 m te boven gaat, worden de volgen de straten geslbten: Berghoekstraat, Beatrixstraat, Irenestraat, Burg. Voge laarstraat, Clercqs wegje, Korte Viele tussen Lange Vièle en H. Dunantstraat, H. Dunantstraat, D. J. Blomstraat, Kerklaan en ged'. Julianastraat, beide te Hansweert, Vreyenpolderstraat en de noordelijk onder langs de Lavendeldijk gelegen straat, beide te Oostdijk. Ver der komen er gewijzigde parkeervoor- schriften voor een heleboel straten. De agenda werd zonder noemenswaardige op- of aanmerkingen afgewerkt. De wo ningen Hoofdstraat 36 en Nieuwstraat 15 te Hansweert werden onbewoonbaar verklaar. Tot leraar aan de openbare school voor Maco werd, i.v.m. uitbrei ding van het aantal leraren, benoemd dhr. M. A. de Ruyter te Hansweert. Tot gymnastiekleraar werd benoemd dhr. Tel uit Zaandam. Geslaagd muziekfestival. De Kon. Harmonie E.M.M. kan te rugzien op een bijzonder goed geslaagd jeugdmuziekfestiyal. Daar het weer za terdag minder goéd geslaagd was, werd dit festival gehouden in de grote zaal van „Ons Dorpshuis". Alle beschikbare stoelen moesten worden aangesleept om de vele belangstellenden een plaatsje te kunnen geven. Deke grote belangstelling was niet voor niets. De jeugdige muzi kanten uit Hoed^nskerke-Kwadendam- me, Heinkenszand, Kapelle, Wemeldinge en uit ons eigen dorp maakten een uit stekende beurt onder de kundige leiding van dhr. J. Mannaert. Een daverend ap plaus sloot de müziekmiddag af. Voor het concgrt van de gezelschap pen E.M.M. en ,*Scheldegalm", dat des avonds in Ons Dorpshuis werd gegeven was de belangstelling zeer matig. Dat was jammer, want ook dit concert was o.l.v. dhr. Adr. B. Holster zeer goed ver zorgd. Eindles Huishoudschool. Maandagavond c vond in „Ons Dorps huis" de feestelijke eindles plaats van de huishoudschool „Prinses Beatrix". In haar openingswoord haalde mevr. M. M. Kole-Zweedijk een droevige herinnering op uit het afgelopen cursusjaar, n.l. het overlijden van de directrice mevr. A. A. van Nieuwenhuijzen-Sandstra. Op deze eindles werden natuurlijk de getuig schriften uitgereikt aan de meisjes die de primaire opleiding of de assistenten klas met goed gevolg hebben doorlopen. Verder kwam eep zanggroepje met en kele vrolijke liedjes voor het voetlicht. En dan was er natuurlijk ook weer de modeshow. Als volleerde mannequins showden de meisjes de zelfgemaakte kleren, waarbij Willy Dijke als lady speaker een toeliehtend woord sprak. De geslaagden zijp: Primaire opleiding: Cora Bauer, Joke Bauer, Everdien. Eckhardt, Els Flipse, Joke Hommel, Willy Hoogstrate, Mimi v. d. Hoven, Mieke Kakebeeke, Jermien Oostdijk, Lia v. Peenen, Annie Rottier, Jannie Rottier, Corrie Stroosnijder, allen te Kruiningen; Marinel v. d. Borgt, Ti- nie Dommanschet, Stans de Fouw, Ag nes van Huffel, Riekie Keyzer, Joke van Liere en Cobi Paauwe, allen te Hans weert; Hannie Diiigemanse, Dien van de Berge, Ria Janse en Digna Sinke, allen te Yerseke; Miep Lepoeter te Schore; Truus Beeke, Ina Jeremiasse, Mar ja Koster en Ria Troost, allen te Rilland- Bath; Hannie Braam, Maartje v. Fraas- sen, Joke van Houte, Heieen Koeman, Conny Kole en Nelie Nagelkerke, allen te Waarde; Carla Nagelkerke, Dini Na gelkerke, Willy Neels en Adri Vos, al len te Krabbendijke; Ineke Lukasse te Walsoorden. Diploma assistenten in de huishou ding: Willy Dijke en Nellie Willeboer, beiden te Kruiningen; Ella Ruisser. en Riek Weststrate, beiden te Hansweert; José van der Borgt te Schore; Joke van de Boomgaard, Francien van Iwaarden en Ineke Zweedijk, allen te Krabbendij ke; Lia van Die, Lenie Moerman en Tannie Westveer, allen te Rilland-Bath; Heieen Kamerling, Christien Kole en Cathrien Wagenaar, allen te Waarde. Diploma assistente in de naaldvakken: Zephrien de Bath, Jannie Neve en Wil ly Sinke, allen te Kruiningen; Corrie van de Dorpel, Janneke de Jager, Anja Koeman en Forra de Koeyer, allen te Yerseke; Ria Hogchem, Lenie Troost en Mar ja Wiskerke, allen te Rilland-Bath; Addie Kole te Waarde; Elly Molhoek en Lia Riedijk, beiden te Krabbendijke. Vergadering N.C.V.B. Woensdag 19 juni hield de Ned. Chr. Vrouwenbond haar maandelijkse verga dering onder leiding van de presidente mevr. Van der Lelie-van Esterik. Na schriftlezing en meditatie uit Psalm 1 waren er nog enkele huishoudelijke me dedelingen aan de orde. Als spreekster was aanwezig mevr. Van Noordennen uit Krabbendijke, die op verdienstelijke wijze sprak, dit toelichtend met dia's, over 't zendingswerk in Indonesië, waar Ds. en mevr. Van1 Noordennen enkele jaren hebben mogen werken. Op een goed geslaagde avond, welke door mevr. Van Noordennen met dankgebed werd gesloten, kan worden teruggezien. De volgende vergadering werd be paald op 21 augustus. Collecte A.V.O. De collecte ten bate van de A.V.O. heeft respectievelijk 217,35 in Krui ningen, 23,03 in Oostdijk en 133,07 in Hansweert opgebracht. In totaal was de opbrengst 353,45. Ronde van Kruiningen. Zaterdag 29 juni a.s. wordt de door „Rentoc" georganiseerde kermiskoers weer verreden. Om half twee zal het startschot klinken voor ca. 90 nieuwe lingen. In deze nieuwelingenronde start o.a. onze dorpsgenoot Leen van de Pa rel en die gaan we natuurlijk flink aan moedigen. Leen heeft in verschillende wedstrijden getoond tot sterke daden in staat te zijn. De profs starten om drie uur. Er zijn reeds een 45 beroepsrenners ingeschre ven, w.o. Bart Zoet, Dies Kosten, Huub en Jan Harings, Maarten Breure, Piet de Wit en Gert Bongers. Evert Dolman, die ook was ingeschreven, is i.v.m. zijn deelname aan de Tour de France afge vallen. Wel zullen diverse Belgische en Engelse renners van de partij zijn. Niet van de partij is Jo de Roo. Onze dorps genoot stelde financiële eisen en zoals bekend geeft „Rentoc" geen startgeld. Voor premies is er 800,beschikbaar. „Rentoc" heeft ook nu weer kosten (ongeveer 4500,noch moeite ge spaard om deze ronde te organiseren. Aan de renners en de wielersportlief hebbers de taak om de ronde van Krui ningen te doen slagen. Het parcours wordt ook nu weer goed afgezet met hekken. Laten we het parcours zo min mogelijk oversteken om ongelukken te voorkomen. Net voor het ter perse gaan van dit blad vernamen wij, dat het 't bestuur van „Rentoc" is gelukt, met behulp van de Kruiningse middenstand, onze plaats genoot Jo de Roo te contracteren voor de Ronde van Kruiningen 1968. Huwelijk juffrouw Bierens. Woensdag j.l. is de hoofdleidster van kleuterschool „De Berg", mej. M. Bie rens, getrouwd. Ook voor de meer dan honderd kleuters van deze school was dat natuurlijk een groot feest. Voor de huwelijksplechtigheid vertoefde mej. Bierens nog een uurtje tezamen met haar a.s. echtgenoot dhr. J. Blok bij de kleuters. Er werd gebak en limonade geserveerd en natuurlijk gaven de kin deren hun scheidende juffrouw een ge schenk: een fraai kastje en een kaarsen kandelaar. Na de plechtigheid werden dhr. en mevr. Blok door een haag van kinderen en onder fraaie erebogen naar de auto geleid. En natuurlijk daalde een regen van confetti op het bruidspaar neer. Kermis ingeblazen. Woensdagavond heeft de Kon. Har monie E.M.M. de kermis ingeblazen. De Markt wordt weer vier dagen middel punt van dit vertier. Avondvierdaagse N.W.B. De avondvierdaagse van de Neder landse Wandelsport Bond is ook alhier weer een succes geworden. 127 deelne mers schreven voor deze tochten in. Door de slechte weersomstandigheden, waar gelukkig de organisatie niets aan kan doen, waren er 7 personen die de regen niet trotseerden. Groepen namen deel van de chr. school (3), openbare la gere school (1), Jong Kruiningen (1) en Uloschool (2). In de gehele provincie Zeeland kwa men 1694 deelnemers aan de start. Krui ningen nam ook hier weer een goede plaats in, n.l. de vierde, na Middelburg 488, Terneuzen 288 en Goes 220. Lan delijk zal de deelname meer dan 105.000 bedragen volgens de voorlopige telling. Jeugdvierdaagse Gorinchem. De eerste voorbereidingen zijn al weer achter de rug en de inschrijvingen voor de gezamenlijke deelname van de Zeeuw se jeugd aan dit evenement beginnen al te komen. Aan deze jeugdvierdaagse, welke van 31 juli3 augustus wordt gehouden, kan door jongelui van 914 jaar worden deelgenomen. Voor de lief hebbers: Vraag inlichtingen bij J. van de Parel, Schoolstraat 51 alhier. O ve rgan gse,vamens Aan het Chr. Lyceum voor Zeeland te Goes zijn tot een hogere klasse be vorderd: Van klas 1 naar 2: Lianne Col- paart, Corrie van de Kreeke, Leendert Ruissen, Yvette de Vrij en Huib Ver schuure; naar klas 5 h.b.s.-b: Rinus Lobbezoo. Toegelaten tot de brugklas van het Chr. Lyceum voor Zeeland: Ria Wal- rave. Op reis. Zaterdag maakte de Geref. Jeugdclub een reisje naar Bosbad Hoeven. Ze kwa men voldaan huiswaarts, evenals de brigadiers van „De Kerkklok", die een bezoek brachten aan Rotterdam. Kerknieuws. Bij de Geref. Kerk is als ouderling benoemd dhr. H. Wagenaar, als diaken dhrn. M. Meulenberg en A. Nagelkerke. A.s. zondag zal de bevestiging plaats hebben. Opbrengst collecte. De jaarlijkse inzameling ten bate van het Ned. Rode Kruis bedroeg in deze gemeente 1068,84. Voor het A-diploma de dames C. van Doorn, J. Gijssen, E. Koeman*, J. van Noorden*, N. Poleij, I. Versprille*, C. de Vey* en M. Wondergem en dhrn. C. Blok*, K. van Boven*, M. Polderman, H. Poley*, A. Sinke*, T. v. d. Schans, J. Stevens, W. Timmermans, J. Zandee. De met aangedyiden slaagden tevens voor het middenstandsdiploma. Eén kandidaat werd afgewezen. Voor het eindexamen H.B.S.-B slaag de dhr. A. van Oosten. Proficiat! Judo. Bij de namens de Nederlandse Judo- bond gehouden examens voor judo slaagden de volgende leerlingen van de Sportschool W. Geelhoed: A. van Her wijnen, oranje band; J. Luteyn, blauwe band; W. Luteyn, oranje band; P. v. d. Maas, gele band; P. van Oosten, oranje band; J. de Ruiter, blauwe band. Sakor-collecte. De in de gemeente Krabbendijke ge houden collecte ten bate van de samen werkende kinderbeschermings organisa ties heeft 103,35 opgebracht. Aktiviteiten gymnastiekvereniging. Dezer dagen nam een 90-tal jongens en meisjes van de gymnastiekvereniging Sparta" deel aan een dag voor de jeugd van 812 jaar in Bergen op Zoom. In de bossen van Lievensberg werd een parcours van 6 km afgelegd en werden 14 verschillende gymnastische opdrach ten uitgevoerd, waarbij de jongens en meisjes zich geducht weerden en dan ook een tweede prjjs behaalden. Aan het eind van het parcours werd een ballon wedstrijd gehouden en tot groot genoe gen van de jeugd een grote verkleed- wedstrijd, waarbij veelvuldig gebruik werd gemaakt van crèpe-papier, alsmede een modeshow. Tot slot trad er voor de kinderen een goochelaar en een buik spreker op, waarbij het met dit alles een heel geslaagde dag werd. In augustus hoopt Sparta voor eigen publiek op te kunnen treden met een openluchtuitvoering. Ambtsdragers Ned. Herv. kerk. Dhrn. H. A. C. Modderkreke en W. M. van Doorn werden tot respectievelijk ouderling en ouderling-kerkvoogd van de Ned. Herv. kerk benoemd. Auto slipt en duwt tractor in de sloot. Maandagmorgen is M. J. G. uit Waar de in de Parallelweg alhier in een slip geraakt. Hij heeft daarna een tractor met sproeiwagen geramd, waardoor de ze combinatie in de sloot belandde. De bestuurder van de tractor, M. J. H. al hier, viel in dé sloot en moest zich door een dokter laten behandelen. Beide voer tuigen werden zwaar beschadigd. werken verrassend Geslaagd, dus gefeliciteerd! Voor het in de week van 17 tot en met 21 juni gehouden Mulo-examen te Bergen op Zoom slaagden de volgende leerlingen van de „Rehobothschool". Voor het B-diploma de dames J. Goudswaard, E. Jobse*, N. Kakebeeke en R. Repko* en dhrn. C. Beeke*, J. van Koeveringe*, W. Overbeeke* en L. van Zweden*. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Gebraad, Nieuw- Veen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Dekker, Enkhui zen. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdagavond 7.10 uur; zondagmorgen 7.30 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Ven erna. V.m. bed. H. Doop; n.m. viering HA. Geref. Kerk 9 uur: Ds. Kramer. 2.30 uur: Ds. Poelman. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Voorber. H.A.; 10.30 uur bed. H. Doop. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. Spoelstra, Boskoop. 5 uur: Ds. P. Blokland, Colijnsplaat. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Eerw. heer Dr. A. P. Cornet, Goes. Geref .Kerk 10 uur: 2.30 uur: Ds. A. G. Baayen, Treebeek. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: De heer Van Duuren. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. van Noordennen. 2.30 uur: Ds. L. Lingcn, Middelburg. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Spoelstra, Boskoop. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman, Bergen op Zoom. Jeugddienst. 2.30 uur: De heer J. de Ruiter, 's-Gra- venpolder. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2