i^^atnoldingse ^UJctans- anders dan andere Centrale verwarming HET STATUSSYMBOOL DRUKWERK BESTELLEN VAN DER PEYL BELLEN HANSWEERT N.V. VAN OEVEREN Gas of olie Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur n M caballero CONSTANTE KWALITEIT - 25 STUKS f 1.50 Kleuterschool. Eén dezer dagen zal worden begonnen met de bouw van een nieuwe kleuter school met drie lokalen aan de Prinses B.eatrixweg. Op deze plaats stond tot voor kort het oude internaat voor schip perskinderen. Brandweerwedstrijden. De jaarlijkse wedstrijden voor de brandweer worden dit jaar gehouden te Nieuwdorp op zaterdag 18 mei a.s. Het Wemeldingse korps zal 's middags om 14.40 uur laten zien wat het waard is. Picknickplaatsen. In opdracht van de gemeentebesturen van Kattendijke en Wemeldinge heeft „Grontmij" N.V. een plan opgemaakt voor 3 picknickplaatsen en parkeerter reinen aan de dijk van de Oosterschel- de, n.l. één aan de Kokuitsweg in de ge meente Kattendijke, één bij de dwars- dijk ten westen van de Stelhoeve en één bij het Panhuis je, naast de nieuwe cam ping Kleinstelle. De terreinen, waarvoor de plannen zijn ontworpen, zijn eigen dom van het waterschap de brede wa tering van Zuid-Beveland. Al enige jaren wordt het als een be zwaar gevoeld, dat steeds meer auto's op de smalle zeedijk parkeren. Er werd toen gezegd: „Er zouden parkeerterrei nen moeten komen". Van het een komt het ander. Een kaal parkeerterrein is ook geen verfraaiing van het landschap. Er moet dan wat begroeiing komen. Het is wel leuk om bij die beplanting te picknicken. Daar voor zijn weer banken en tafels nodig. TT/-*»> ft* TTiiilMÏf ATVO m0>'O zijn vaak nihil. Ook komt het dikwijls voor, dat de lasten drukken op. gemeen ten met een gering aantal inwoners. Wanneer de recreatie eenmaal op gang komt, zijn kleine gemeenten vaak door de ontwikkeling gedwongen voorzienin gen te treffen en daarvoor hoge lasten op zich te nemen. In dergelijke gevallen zal alleen verhoging van het rijkssubsi die uitkomst kunnen brengen. Hierop wordt dan ook van verschillende zijden aangedrongen. Wellicht komt hierdoor voor de parkeer- en picknickplaatsen aan de zeedijk nog eens een hogere bij drage uit de bus. Burgerlijke stand. Huwelijksaangifte: Gövert Hendrik Mieras, 24 j. en Neeltje Schouwenaar, 19 J. Gehuwd: Johannes Jacobus Willem- sen, 23 j. en Willemijna Alida Hooglan der, 21 j. Loop der bevolking over april. "Ingekomen zijn: Mevr. L. Saddey- Zuijdwegt v. Harderwijk n. Spoorlaan 55; C. E. de Putter v. Wissenkerke n. Pr. Beatrixweg 8; P. J. Mellegers v. 's-Gravenhage n. Spoorlaan 8; mevr. M. de Bourgraaf-Sinke v. Goes n. Spoorlaan 51; J. J. Coumou en echtgenote v. Zie- rikzee n. Spoorlaan 39; A. Blom v. Maasbracht n. Wilhelminastr. 10; mevr. M. Lantsheer-van Alten v. Terneuzen n. Spoorlaan 47. Vetrokken zijn: N. Eversdijk en ge zin v. Schoudeeweg 1 n. Kapelle, Spaartweg 4; F. Hamelink en gezin v. N. Achterweg 55a n. Kapelle, Noordstr. 59; mevr. L. Swart-de Ridder v. Dorps- Raadsvergadering. Vrijdag 10 mei komt de gemeenteraad bijeen. De raad zal zich bezighouden met de gemeenschappelijke regeling voor het verrichten of doen verrichten van metingen van luchtverontreiniging bo ven het grondgebied van Zeeland. De agenda omvat in totaal 10 punten. Voor benoeming als keurmeester wordt door B. en W. aanbevolen dhr. J. Bal te Til burg. Aan dhr. M. A. A. J. Speelman zal op zijn verzoek ontslag worden ver leend als vakonderwijzer lichamelijke oefening aan de Ulóschool. De vergade ring begint om 18*00 uur. Drie dagen op stap. Voor de Zeeuwse driedaagse, die op Hemelvaartsdag van start gaat, zijn nu reeds 124 deelnemers ingeschreven. Voor deze wandelaars is voor onderdak ge zorgd kunnen worden. (Dank u, namens de organisatie.) Maar er komen nog dagelijks wandelaars vragen of ze nog mee kunnen doen. Natuurlijk kan dat. Tenminste als er nog inwoners zijn, die een bed beschikbaar willen stellen. Op geven op adres: Schoolstraat 51. I C.J.M.V.-avond. De kienavonden zijn „in". Ook de C.J. VI.V. organiseerde een dergelijke avond in „Kaj Munk". Voor deze avond wer den ook de ouders uitgenodigd. Doel: de kas een prettigèr aanzien geven. Dat zal wel gelukt zijn, want de belangstel ling was goed. Drukte bij sleepbedrijf. Tot driemaal moest bergingsbedrijf L. Polderman het afgelopen weekeinde in aktie komen. Zowel op de Westerschel- de als in het kanaal hadden schepen met moeilijkheden te kampen. Het mo torschip Zeeland verloor op de Wester- schelde een laadbak, waarmee het on derweg was naar Terneuzen. De Tijger- haai en Haai van Polderman voeren uit om de bak te zoeken. De Tijgerhaai wist de bak ter hoogte van Hoedekens- kerke vast te maken en terug te slepen naar Hansweert. In het kanaal verloor het Nederlandse gchip Johanna Theo dora het roer. De Inktvis wist dit roer te bergen, waarna het opnieuw aange bracht kon worden. De Inktvis en de Haai rrioesten nogmaals in aktie komen toen het Duitse motorschip Ticino bij P.). „Als ook andere huurders met een dergelijk verzoek komen, zal ik in prin cipe weer „ja" moeten zeggen. Maar wat zal het de gemeente dan aan een investering vergen". Met de aanleg van de centrale verwarming in de vier wo ningen zou een bedrag gemoeid zijn van 23.600,Momenteel betalen de bewo ners een maandhuur van 148,Na de aanleg zou deze dan opgetrokken wor den tot 180,per maand, waarbij er dan nog 22,over zou blijven die de gemeente voor zijn rekening zou nemen. In zijn toelichting zei burgemeester Job- se, dat de gemeente niet alle kosten door had willen berekenen om een begin te maken met beter wooncomfort. Hieraan wilde de raad wel meewerken, maar dan tegen volledige doorberekening van kosten. Het voorstel werd dan ook te ruggenomen om het aan de bewoners voor te leggen, of zij ook hiertoe bereid zijn. Bij de rondvraag vroeg raadslid Co- remans of de bewoners van vier ge meentewoningen, die deze zouden willen kopen, al waren ingelicht over de koop som. Burgemeester Jobse kon hierop be vestigend antwoorden en deelde voorts mede, dat aan de minister gevraagd zal worden om het inkomen van betrokke nen op een gemiddelde van 3 jaar te mogen stellen, omdat er zelfstandigen bij zijn die een sterk wisselend inkomen hebben. Dhr. J. Walraven (P.v.d.A.) stelde de zoutschadekwestie voor de woningen aan de Burg. van Gorselstraat opnieuw aan de orde en zei, dat het tijd raakt, dat er komaf wordt gemaakt. Hij vroeg desnoods een grote aannemer in rens, 23 j. te Kapelle en Cornelia Chris tina Johanna de Jonge; Pieter Cornelis Machielsen, 45 j. en Angelina Christina de Poorter, 44 j. Over de maand april 1968 RILLAND-BATH. Geboren: Maririus Anthony Adriaan, zv. J. L. C. Wille- boordse en J. de Pree; Johannes Esther Maria, zv. M. M. H. M. Deelen en M. T. Brijssinck; Leonard, zv. D. Langevoort en C. W. van Oost; Ronald Edwin, zv. A. P. de Lange en L. Vermeulen; An- thoinetta Jacoba, dv. P. Danker en C. E. Nijs; Adriana Angelina Cornelia, dv. L. J. E. Michielsens en C. C. A. M. van Iersel; Marieke Nicolette, dv. M. Meu- lenberg en T. S. Dieleman. Gehuwd: Cornelis Jan Walraven, 24 j. en Rosalia Maria Bek, 20 j.; Marinus Engel van den Durpel, 23 j. te Lena Cornelia Schoonhoven, 19 j. te Papen - drecht. Overleden: Willem Vos, 81 j., echt genoot van Josina Schoe. UW ADRES VOOR IS: Y E R S E K E ynnFDMF i im/ncDiMri Voor Moederdag mooie op gemaakte schaaltjes vanaf 3,50. Artistieke vaasjes, opgemaakt, in variërende prijzen. S.v.p. tijdig bestel len. - Kwekerij J. M. Poleij Zn., Oude Torenstraat 13. Nu reeds een prachtige fiets voor slechts 147,50 (zie onze etalage). - Van Oeve- ren, Yerseke. Te koop: Kinderwagen, hoog model, één jaar gebruikt. - Oude Boogaert 39, Yerseke. Grote keuze in de mooiste en modernste meisjesschoe nen! Bij meisjesschoenen vanaf 20,tot no. 36 ge ven wij tot 18 mei a.s. „een luxe meisjesportemonnaie cadeau!" Profiteer van de ze unieke aanbieding! Voor moederdag hebben wij prachtige dames hand- en boodschaptassen. Ook luxe portemonnaies. Hage, Mo deschoenen, Yerseke. Met Oesterzegels. Badpakken, bikini's, zwem broeken van Linda-Lu, De- lana en Sarto in zeer ruime sortering bij Fa. J. Kole, Noordzandstr. 30, Yerseke. (Deelnemer reisaktie). MoederdagBloemendag! Potplanten vanaf 1,tot 6,Pracht snijbloemen. Pracht moederdagboeketten 2,25. - De Spar. Moederdag! In verpakte geschenken die altijd wel kom zijn brengen wij een grote collectie: tafellakens, ontbijtlakens, badsets, bad doeken, washandjes, zak doeken, theedoeken, keuken doeken, enz. enz. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Gratis reisbonnen! Geef moeder 'n mooie hand- of boodschappentas in skai, leer of riet. Tevens een gro te collectie portemonnaies en beursjes. - Boogerts Ge schenkenhuis, Kruiningen. Reclame vers vlees! Vrijdag en zaterdag 500 g magere varkenslappen 2,98. Soep pakket 1,15. - De Spar. Te koop i.p.s.z. kinderwa gen. Welhoekstraat 40, Kruiningen, telef. (01130) 1394. Tot en met 15 mei duurt de reclame-aktie van 3 sterren nylons! Desiree per paar 1,95, 2 paar voor 3,50. Pia per paar 1,75, 2 paar voor 3,Wilma per paar 1,45, 2 paar voor 2,50. Bij elke 2 paar een gratis wedstrgdformulier en bij el ke volle spaarkaart van 10 strookjes een paar nylons gratis. Doe mee, er is elke dag een prijs van 100, Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis reisbonnen. Te koop: Schuurtjes, gara ges, golfplaten, eternit- board, balken 5x6, ramen, deuren, planken, dakramen, draadnagels, hangen, sloten, wasbakken, tafels, stoelen, kast, autobanden, imperi aal, goot, enz. P. Duinker- ke, Margrietstraat 28, tel. (01131) 1650, Yerseke. Dames „Swan" zakdoeken in doos. Gebord. „Jorzoli- no" 1- en 2-pers, lakens m. bijpass, slopen verpakt. Bad doeken enz. Zie de etalage. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Moederdag! Exclusieve ge schenken in elke prijsklasse met zorg gekozen en juist daarom nét iets mooier en héél apart vindt u te kust en te keur bij Snoep en v. d. Vliet, Woninginrichting. Gratis reisbonnen! MoederdagJongens en meisjes, kom eens kijken naar van die mooie zak doekjes voor moeder of een leuk sjaaltje bij Fa. D. Pie- terse, Wemeldinge, Dorps straat 59. Te koop gevraagd door par ticulier Chevrolet '63 of '64, liefst automatisch, eventu eel met schuif dak en radio. Brieven onder no. 50-1, Bu reau De Scheldebode, Krui ningen. Jasperse altijd voordeliger! 2 pakjes AJP soep 79 ct. 1 blik zalm 1,45. 1 l.-blik nasi (Koen Visser) 1,54. 1 grote fles slasaus 1,19. 1 pot le soort pindakaas 90 ct. 1 literfles koffiemelk 1,35. 1 bus Ajax van 53 voor 39 ct. 1 pak koffie K G van 1,90 voor 1,50. 1 bus Vlido van 3,25 voor 2,75. 1 grote zak hagel korrels 85 ct. 1 pot oplos- koffie 200 g 3,98. 1 liter blik snijbonen 89 ct. Geef met Moederdag zo'n prachtige roestvrij stalen Uginox kookpan, er zijn geen betere. Alleenverkoop voor Yerseke. Jarenlange garantie. Met Oesetrzegels. Everse, Noordzandstraat 34 MoederdagNeem een kussenpakket voor haar. Daar zal ze blij mee zijn. Fa. D. Pieterse, Wemeldin ge, Tel. 296. Een grote sortering kap spiegels, theebeurzen, thee mandjes, bloem- en bijzet tafeltjes, parapluies en nog vele andere cadeaus, te veel om op te noemen. Boogerts Geschenkenhuis, Kruiningen Voor moeder grote variatie potplanten en snijbloemen. Kwekerij J. M. Poleij Zn., Oude Torenstraat 13, Yer seke. In kristal, koper, tin, zilver, houtwaren, koffie en thee serviezen, kop en schotels, glaswerk, enz. is vast iets wat u zoekt bij J. J. van Boven, Kruiningen. Moederdag.... Reclame Set ter Set nylons, 3 paar ha len, slechts 2 paar betalen. Komt er even om voor moe der. - Fa. D. Pieterse, We meldinge, Tel. 296. Moederdag! Maak moeder blij mét een fijne duster- peignoir of zo'n leuke, vlot te dusterschort! We hebben hierin zojuist weer nieuwe modellen ontvangen. Ver schillende hiervan kunnen pok als japon worden ge dragen. Een cadeau waar moeder elke dag veel ple zier van hebben zal! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Gratis reisbonnen! Voor moeder een leuke si garettenkoker en sigaret- tentasje met aansteker 4,75) of dames-gasaan- steker (vanaf 5,95), luxe verpakkingen sigaretten, enz. Sigarenmagazijn Kole. Leuke japonnen van Setter- laine, Spencer-Hey en Sar to zowel in sportief als ge klede modellen, ook in gro te maten, ruimes sortering bij Fa. J. Kole, Noordzand straat 30, Yerseke. In heren-, jongens- en kin dersandalen hebben wij een enorme keuze in de beken de Berkelmans klasse san dalen. Met dubbel Oester zegels tot 18 mei. - Hage, Modeschoenen, Yerseke. Te koop: Een zo goed als nieuwe kolenconvector kleur beige. Brandt zeer zuinig. P. Huysse, Yerseke. Nu reeds een prachtige fiets voor slechts 147,50 (zie onze etalage). - Van Oeve- ren, Yerseke. Voor de kinderen hebben wij al leuke cadeautjes vanaf 0,75 om aan moeder te ge ven. - Everse, Noordzand straat 34, Yerseke. Neem uw verse groenten bij De Spar. Vrijdag 1 kg spinazie 49 ct. Zaterdag 2 grote bloemkolen 98 ct. Verse aardbeien 99 ct. per doosje. Sinaasappels 13 voor 1,48. 5 grote voor 89 ct. Komkommers 49 ct'. Prima aardappelen 2V2 kg 26 ct., 5 kg 49 ct. - Bij De Spar. Verwen moeder met zo'n prachtige roestvrij stalen pedaalemmer, broodtrom mel, vloerblik, luxe closet houder met borstel, beleg- schalen, vleesschalen, boter- vloot, enz. enz. Met Oester zegels. Everse, Noordzand straat 34, Yerseke. Bij aankoop van heren schoenen geven wij gedu rende één week tot 18 mei „een paar luxe damesmuil tjes cadeau!" Profiteer van deze mooie reclame aanbie ding. Wij hebben een ruime keuze in moderne heren schoenen. - Hage, Mode schoenen, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 59 ct. Snijworst 49 ct. Rookvlees 75 ct. Le ver 60 ct. Palingworst 59 ct. Cornedbeef 69 ct. Lever kaas 52 ct. p. 100 g. 1 rook worst vacuum verpakt 89 ct. Volvette kaas 500 gram 2,10. Boerenkaas 250 g 1,20. Lunchkaasjes 1,95. Edammers 3,55! 1 pot. knakworst 89 ct. 3 blikjes leverpastei 89 ct. 1 blik Smak 99 ct. 1 blik Zwan knakworst 10 stuks 1,15. Moederdag! Geef haar een strijktafel, strijkijzer, brood- en vleesmachine, koffiemo len, mixer of een van de ve le andere elektrische appa raten. - Boogerts Geschen kenhuis, Kruiningen. Een enorm grote sortering Moederdag geschenken in alle prijzen vindt u bij P. Huysse, Yerseke. Prima braadkuiken 1050 g 3,15. - De Spar. door GERRIT FRANS SEN 16) „Welnee, integendeel. Juist daarom. Laat ik maar de verstandigste zijn". Hij remde af en dook een parkeerha ven in, waarna hij de wagen en de mo tor stilzette. „Dat is me helemaal niet duidelijk, Hennie. Ik ben dus niet tegengevallen. En omdat ik niet tegengevallen ben, wil je niet nog een keer met me uit? Dus als ik in jouw ogen een loeder zou zijn, zou je ja op mijn voorstel gezegd heb ben „Dat zeker niet". „Het spijt me, maar de logica ontgaat me". Ze draaide zich naar hem toe. „Gert, ik vind je een fijn jong, waar om zal ik er omheen draaien? Maar eh... jg... een Velderenbos en ik..." Er begon wat bij hem te schemeren. „O, is het dat". Ditmaal greep hij haar stevig bij de schouders en dwong haar naar hem te kijken. „Als je het waagt te gaan praten over standsver schil, word ik kwaad. Ik wil maar zeg gen: dit speelt geen enkele rol". „Bij jou misschien niet. Maar hoe denken je ouders daarover?" De jongeman schudde enkele malen zijn hoofd. „Toe, Hennie, doe niet zo ouderwets. Vader en moeder houden er in dit op zicht moderne opvattingen op na". Hennie bleef halsstarrig. „En toch zeg ik nee. Hoe leuk het ook was vandaag". Enige tijd was het stil in de wagen. Ze hoorde hem een zucht slaken. „En als ik je vraag morgenmiddag een eindje met me te wandelen, zeg je dan ook nee Ook als ik je dan wat wil vertellen?" „Wat is dat dan?" Hij ging er niet op in. „Een uurtje? Gewoon een eindje om? Toe nou, Hennie, jij en ik, we zijn jong. Waarom zouden we niet wat plezier heb ben samen? Ik mag je, snap je?" „Meen je het echt?" „Heel serieus. Ja, Hennie? Morgen middag drie uur? Achter ons huis op de Clivialaan? Ik ben er precies drie uur". Ik kan niet weigeren, dacht ze. Ik vind hem sympathiek. En hij heeft ge lijk: ik ben toch ook jong? Tenslotte knikte ze. „Goed, je hebt gelijk. We zijn jong, waarom zullen we niet genieten van het leven?" HOOFDSTUK VIII Ups voor Hennie, downs voor Jaap Veertien dagen na het uitje, dat Hen nie met haar jonge overbuurman had gehad, kwam Jaap vrijdagsavonds thuis, gooide zijn loonzakje op de tafel en zei: „Dat is voorlopig het laatste. Ik heb de zak". Overvest, die ook net thuis was, keek hem met opgetrokken wenkbrauwen aan. „Wat heb je?" „M'n ontslag, als u dat beter be grijpt". „Waarom dan? Is er wat gebeurd?" „Welnee. Het is tenminste niet mijn schuld, of... of... nu ja, ik kan er niets aan doen. Het is die rottige dienst. Nou snap ik ook, waarom de baas me vorige week op kantoor riep. Hij vroeg: Wan neer moet je in dienst, Overvest? Ik antwoordde: Dat is pas augustus. Nou, en dat was zo ongeveer alles. Maar van middag moest ik op de boekhouding ko men. Daar zei men, dat ik maandag niet terug hoefde te komen. Ze moesten in krimpen en hadden daarom een paar man ontslagen. Ik kon een mooi getuig schrift krijgen, als ik wilde en na m'n dienst moest ik maar eens aanlopen. Misschien konden ze me dan wel weer gebruiken. Ik was natuurlijk leed..." „Wat?" „Nijdig..., als u dat beter verstaat. Woest was ik. Vooral toen Johnnie dat is de chauffeur me zei, dat ze dat altijd deden met jongens, die nog in dienst moesten. Die werden een paar maanden voor die tijd ontslagen, want als ze blijven tot ze in dienst moeten, zijn ze verplicht hen na de diensttijd weer terug te nemen. Daar heb ik nu al die tijd mijn best voor gedaan". „Zo maar, op staande voet?" „Met nog drie weken loon. Kijk maar in het zakje. Maar ik vind het een rot streek". „Alsjeblieft, Jaap, gebruik andere woorden. Je verruwt met de dag". „Nou, of het zo lollig is om op straat geschopt te worden. Alleen, omdat je nog in dienst moet. Ik wou, dat het hele leger de zenuwen kreeg..." Overvest had een scherp woord op zijn lippen, maar de blik van zijn vrouw weerhield hem. Aan de andere kant kon hij de bittere stemming van zijn zoon wel begrijpen. „Die inkrimping is natuurlijk maar een loentje..." vervolgde Jaap. „Wat is het?" vroeg zijn moeder, hem niet begrijpend. „Een doekje voor het bloeden. Een voorwendsel. Iedereen, die daar komt werken, is eerst een half jaar op proef, dus je kunt ze niets maken. Over veer tien dagen zou ik er een half jaar ge weest zijn. Nooit gedacht, dat ze me daarvoor de za.... m'n ontslag zouden geven". Overvest haalde zijn schouders op. „Zoek je maar wat anders. Er is ge lukkig werk voldoende in deze tijd". „Ja, aan m'n zolen. Het is me de moeite niet meer. Nog ruim drie maan den. Wie neemt me voor zo'n poosje? Niemand toch zeker?" Zijn vader dacht na. „Ik kan wel eens met de afdelings chef bij ons op de Bank praten. Mis schien kan hij je een paar maanden ge bruiken". Jaap schudde energiek zijn hoofd. „Merci, pap, doe maar geen moeite, die enkele weken scharrel ik zelf m'n kostje wel op. Ik heb drie weken loon extra. Dus drie weken vakantie. In die tijd snor ik wel wat op, wat me lijkt". Overvest vond het onder deze omstan digheden maar beter er niet op door te gaan. (Wordt vervolgd) iJUllUaglllDI gCil jLiCLl 1U uc XXW r kerk alhier een jeugddienst worden ge houden, waarin zal voorgaan Ds. J. A. Poelman uit Terneuzen. Voetbal. Wemeldinge I speelde zaterdag haar eerste nederlaagwedstrijd in de serie door haar georganiseerd, tegen Terneu zen I en kreeg een nederlaag te slik ken met korfbalcrjfers, n.l. 010. De ruststand van 04, alsook de eindstand was volkomen door Terneuzen verdiend. upening zwemoaa. Het zwembad „Den Inkel" zal vrij dag 31 mei des namiddags 3 uur in ge bruik genomen worden. De officiële ope ning zal geschieden door de heer Com missaris der Koningin in de provincie Zeeland. Het zwembad zal die dag des avonds tussen 7 en 8 uur voor het pu bliek te bezichtigen zijn; een ieder is alsdan welkom. Ingaande zaterdag 1 juni zal het zwembad dagelijks op de bekend gemaakte uren geopend zgn. en complex van 4 woningen aan de Kerklaan centrale verwarming aan te leggen kreeg niet de instemming van de raad, omdat niet alle kosten in de huur zouden worden doorberekend. Raadslid C. S. Coremans (K.V.P.) vond het ten dele doorberekenen niet reëel tegenover de andere bewoners. Bovendien vroeg hij zich af, of het tegenover de verhuur baarheid wel verantwoord is om deze onkosten te maken. In dezelfde lijn sprak ook raadslid J. Hoekman (S.G. *v uiiLuiiuia uc iwuuij, u\j j. Van 28 mei 1968 KRUININGEN. Geboren: Dina Janne tje, dv. Marinus Boone en Cornelia Vis- scher; Marinus Cornelis, zv. Cornelis Jo hannes Korstanje en Cornelia Tannetje Stroosnijder; Karin Maria Alma, dv. Ge- rardus Petrus Rommers en Maria Cle mentina Emelie Scherbeijn. Getrouwd: Tjaco Jan Hendrik Jeb- bink, 23 j. te Kapelle en Anna Cornelia van Liere, 19 j.; Matthijs Abraham Bie- 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrandèr. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 6