^{JJatans- BAAYENS r DO de speciaalzaak voor uw BRIL anders dan andefe Centrale verwarming DRUKWERK BESTELLEN VAN DER PEYL BELLEN HANSWEERT RILLAND-BATH YERSEKE 1PT1 WEMELDINGE KRUININGEN ft KRABBENDIJKE N.V. VAN OEVEREN Gas of olie Predikbeurten, Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Kleuterschool. Eén dezer dagen zal worden begonnen met de bouw van een nieuwe kleuter school met drie lokalen aan de Prinses Bjeatrixweg. Op deze plaats stond tot voor kort het oude internaat voor schip perskinderen. Brandweerwedstrijden. De jaarlijkse wedstrijden voor de brandweer worden dit jaar gehouden te Nieuwdorp op zaterdag 18 mei a.s. Het Wemeldingse korps zal 's middags om 14.40 uur laten zien wat het waard is. Picknickplaatsen. In opdracht van de gemeentebesturen van Kattendijke en Wemeldinge heeft „Grontmij" N.V. een plan opgemaakt voor 3 picknickplaatsen en parkeerter reinen aan de dijk van de Oosterschel- de, n.l. één aan de Kokuitsweg in de ge meente Kattendijke, één bij de dwars- dijk ten westen van de Stelhoeve en één bij het Panhuisje, naast de nieuwe cam ping Kleinstelle. De terreinen, waarvoor de plannen zijn ontworpen, zijn eigen dom van het waterschap de brede wa tering van Zuid-Beveland. Al enige jaren wordt het als een be zwaar gevoeld, dat steeds meer auto's op de smalle zeedijk parkeren. Er werd toen gezegd: „Er zouden parkeerterrei nen moeten komen". Van het een komt het ander. Een kaal parkeerterrein is ook geen verfraaiing van het landschap. Er moet dan wat begroeiing komen. Het is wel leuk om bij die beplanting te picknicken. Daar voor zijn weer banken en tafels nodig. Voor de afval moeten er vuilnisemmers zijn. De ontworpen plannen zien er aardig uit. Er is gedacht aan een beplanting van bomen en heesters. Ook is er plaats voor een toilet gebouwtje indien daaraan behoefte zou zijn. Er is maar één bezwaar. Dat zqn de kosten van aanleg. Voor de beide We meldingse terreinen zijn zij geraamd op 175.000,Dat bedrag moet er gens vandaan komen. In bepaalde ge vallen geeft het Rijk subsidie, maar de ze zal vermoedelijk niet hoger zijn dan 50 van de stichtingskosten. Waar de rest vandaan moet komen is nog niet te zeggen. Maar met het aanvragen van subsidie gaat in het algemeen ook heel wat tijd heen. B. en W. hebben daarom besloten het subsidie aan te vragen. Ho pelijk komt er in de komende tijd dan een oplossing voor het nog ontbreken de geld. Andere gemeenten worstelen ook met dergelijke problemen. De voorzieningen op recreatief gebied zijn nodig, maar in hoofdzaak profiteren niet-ingezetenen er van. De baten van dergelijke objecten zijn vaak nihil. Ook komt het dikwijls voor, dat de lasten drukken op gemeen ten met een gering aantal inwoners. Wanneer de recreatie eenmaal op gang komt, zijn kleine gemeenten vaak door de ontwikkeling gedwongen voorzienin gen te treffen en daarvoor hoge lasten op zich te nemen. In dergelijke gevallen zal alleen verhoging van het rijkssubsi die uitkomst kunnen brengen. Hierop wordt dan ook van verschillende zijden aangedrongen. Wellicht komt hierdoor voor de parkeer- en picknickplaatsen aan de zeedijk nog eens een hogere bij drage uit de bus. Burgerlijke stand. HuwelijksaangifteGövert Hendrik Mieras, 24 j. en Neeltje Schouwenaar, 19 j. Gehuwd: Johannes Jacobus Willem- sen, 23 j. en Willemijna Alida Hooglan der, 21 j. Loop der bevolking over april. c Ingekomen zijn: Mevr. L. Saddey- Zuijdwegt v. Harderwijk n. Spoorlaan 55; C. E. de Putter v. Wissenkerke n. Pr. Beatrixweg 8; P. J. Mellegers v. 's-Gravenhage n. Spoorlaan 8; mevr. M. de Bourgraaf-Sinke v. Goes n. Spoorlaan 51; J. J. Coumou en echtgenote v. Zie- rikzee n. Spoorlaan 39; A. Blom v. Maasbracht n. Wilhelminastr. 10; mevr. M. Lantsheer-van Alten v. Terneuzen n. Spoorlaan 47. Vetrokken zijn: N. Eversdijk en ge zin v. Schoudeeweg 1 n. Kapelle, Spaartweg 4; F. Hamelink en gezin v. N. Achterweg 55a n. Kapelle, Noordstr. 59; mevr. L. Swart-de Ridder v. Dorps- str. 58 n. Wissenkerke, Beatrixstr. 39; H. L. van Stel v. Westelijke Kanaalweg 25 n. Utrecht, Tjepmahof 7-II; J. Hoo- gerheide v. Bierweg 22 n. Kloetinge, Le- westr. 52; Ds. B. Zoodsma v. Kerkweg 11 n. Eindhoven, Dr. Cuyperslaan 132. Verhuizingen binnen de gemeente: M. J. Hoogesteger en gezin v. Dorpsstr. 6 n. Steldijk 9; F. J. Meijaard en echtge note v. Oranjeboomstr. 24 n. Spoorlaan 35; M. Kooman en echtgenote v. Pr. Ju- lianastr. 16 n. Spoorlaan 41; M. de Schipper en echtgenote v. Chezeeweg 21 n. Spoorlaan 33; mevr. Florusse-v. Poel je v. Pr. Beatrixweg 11 n. Spoorlaan 49; mevr. Vleugel-Steketee v. Reepweg 2 n. Spoorlaan 53; mevr. Minnaar-Feijtel v. Nieuwendijk 18 n. Spoorlaan 45; mevr. Ruissen-Donkersloot en dochter van Dorpsstr. 20 n. Spoorlaan 43; mevr. Willemsen-Hoogesteger v. Wilhelmina str. 54 n. Spoorlaan 37; M. Witte en gezin v. Noordelijke Achterweg 3 naar Dorpsstr. 58. Gevonden voorwerpen. Gevonden een bankbiljet. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. Raadsvergadering. Vrijdag 10 mei komt de gemeenteraad bijeen. De raad zal zich bezighouden met de gemeenschappelijke regeling voor het verrichten of doen verrichten van metingen van luchtverontreiniging bo ven het grondgebied van Zeeland. De agenda omvat in totaal 10 punten. Voor benoeming als keurmeester wordt door B. en W. aanbevolen dhr. J. Bal te Til burg. Aan dhr. M. A. A. J. Speelman zal op zijn verzoek ontslag worden ver leend als vakonderwijzer lichamelijke oefening aan de Uldschool. De vergade ring begint om 18.00 uur. Drie dagen op stap. Voor de Zeeuwse driedaagse, die op Hemelvaartsdag van start gaat, zijn nu eeds 124 deelnemers ingeschreven. Voor deze wandelaars is voor onderdak ge zorgd kunnen worden. (Dank u, namens de organisatie.) Maar er komen nog dagelijks wandelaars vragen of ze nog mee kunnen doen. Natuurlijk kan dat. Tenminste als er nog inwoners zijn, die een bed beschikbaar willen stellen. Op geven op adres: Schoolstraat 51. C.J.M.V.-avond. De kienavonden zijn ,,in". Ook de C.J. VI.V. organiseerde een dergelijke avond in ,,Kaj Munk". Voor deze avond wer den ook de ouders uitgenodigd. Doel: de kas een prettigér aanzien geven. Dat zal wel gelukt zijn, want de belangstel ling was goed. Drukte bij sleepbedrijf. Tot driemaal moest bergingsbedrijf L. Polderman het afgelopen weekeinde in aktie komen. Zowel op de Westerschel- de als in het kanaal hadden schepen met moeilijkheden te kampen. Het mo torschip Zeeland verloor op de Wester- schelde een laadbak, waarmee het on derweg was naar Terneuzen. De Tijger- haai en Haai van Polderman voeren uit de bak te zoeken. De Tijgerhaai wist de bak ter hoogte van Hoedekens- kerke vast te maken en terug te slepen naar Hansweert. In het kanaal verloor het Nederlandse gchip Johanna Theo dora het roer. De Inktvis wist dit roer te bergen, waarna het opnieuw aange bracht kon worden. De Inktvis en de Haai rrioesten nogmaals in aktie komen toen het Duitse motorschip Ticino bij het binnenvaren van de haven op de oostelijke havendam liep. Door het af gaande tij kwam het schip steeds vaster te zitten. De bergingsvaartuigen wisten het echter vlot te trekken. Havendiefstallen. Uit een afgesloten kist aan boord van een visvlet van dhr. A. v. D. zijn vorige week van donderdag- op vrijdagnacht 2 buitenboordmotoren ontvreemd. Dezelf de nacht verdween de buitenboordmotor met afstandsbesturing van dhr. A. K. Alles bleek vakkundig gesloopt te zijn. Wij hopen dat de daders spoedig gegre pen zullen worden en dat de haven een „veilige ligplaats" zal worden. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste ais In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Examen. Voor het toelatingsexamen voor het chr. lyceum te Goes slaagden de leer lingen Iman Koeman, Els Mieras, Addie Oudeman, Anja Rijlaarsdam, Cobi van Stel en Andrea van Veen. Jeugddienst. Zondagmorgen zal in de Ned. Herv. kerk alhier een jeugddienst worden ge houden, waarin zal voorgaan Ds. J. A. Poelman uit Terneuzen. Voetbal. Wemeldinge I speelde zaterdag haar eerste nederlaagwedstrijd in de serie door haar georganiseerd, tegen Terneu zen I en kreeg een nederlaag te slik ken met korfbalcijfers, n.l. 010. De ruststand van 04, alsook de eindstand was volkomen door Terneuzen verdiend. Wemeldinge kwam op alle plaatsen te kort, kon zelfs geen tegenpunt maken en is er ook niet dichtbij geweest. Te gen een sterke verdediging van Terneu zen bleef Wemeldinge voetbailen tot het laatste fluitsignaal om de achterstand zo klein mogelijk te houden. Of er nog ploegen komen die meer doelpunten kunnen maken zal de komende weken te zien zijn. Rijkspostspaarbank. Op het postkantoor alhier werd in de maand april met 167 inleggingen aan spaargelden gestort tot een bedrag van 29.041,75 en terugbetaald met 60 be talingen 30.556,41. Er werd 1 nieuw boekje uitgereikt. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier werd in april aan spaargelden gestort tot een bedrag van 180.552,44 en te rugbetaald 213.363,87. Het saldo aan 't eind der maand bedroeg 6.780.678,83 Er werden in april 10 nieuwe boekjes uitgereikt. Collecte. De collecte voor het Astmafonds heeft opgebracht het bedrag van 580, 80-jarig jubileum W.I.K. Achter de schermen wordt heel hard gewerkt om het jubileum van W.I.K. tot een groots gebeuren te maken. Het pro gramma is nu rond en zal tijdig gratis huis aan huis verspreid worden. De 45 Zwitserse gasten hebben allen pleeg ouders en zelfs de 35 leden van de be roemde Hilversumse gymnastiekvereni ging hebben een onderdak gevonden. Er zal echter door het bestuur en het ju bileumcomité nog heel veel werk verzet moeten worden (alleen al het plaatsen van een reuze tent van 75 x 20 m met podium, bar, enz. is een geweldig kar wei), alvorens gestart kan worden. Het geheel belooft echter een dorpsfeest te worden, waarvoor tot ver buiten de pro vincie veel belangstelling zal bestaan. Opening zwembad. Het zwembad „Den Inkel" zal vrij dag 31 mei des namiddags 3 uur in ge bruik genomen worden. De officiële ope ning zal geschieden door de heer Com missaris der Koningin in de provincie Zeeland. Het zwembad zal die dag des avonds tussen 7 en 8 uur voor het pu bliek te bezichtigen zijn; een ieder is alsdan welkom. Ingaande zaterdag juni zal het zwembad dagelijks op de bekend gemaakte uren geopend zijn. ÜA'A'A'A M caballero CONSTANTE KWALITEIT - 25 STUKS f 1.50 Tien jaar biljartvereniging. Vorige week vierde de biljartvereni ging R.B.C. haar 10-jarig bestaan in 't Wapen van Rilland". Veel genodig den van andere verenigingen waren aan wezig. Een kast vol eerste prijzen ge tuigde die avond van een succesvol ver leden van de vereniging. De voorzitter, dhr. J. Riemens, sprak in zijn toespraak van een goede geest die altijd in de ver eniging heerst. Naast de vele bloemstuk ken kreeg de vereniging een envelop met inhoud overhandig. De avond werd be sloten met muziek en voordrachten. Raadsvergadering.' Maandagavond heeft de gemeente raad voor de aanleg van een riolering, wegen, vóetpaden :en een plantsoen op het terrein waarop het bejaardencen trum „De Vliedberg" wordt gebouwd, een krediet van 84.350,beschikbaar gesteld. In dit bedrag zal de stichting „Huize de Vliedberg" voor 52.680, participeren. De raad ging er mee ak koord het werk op te dragen aan de N.V. Aug. van Dijk Petit uit Bergen op Zoom en daarbij af te zien van openba re aanbesteding zoals oorspronkelijk in de bedoeling lag. Tot de onderhandse gunning hadden B. en W. geadviseerd omdat de aannemingsmaatschappij in dergelijke werken is gespecialiseerd en bovendien zijn de ervaringen met deze maatschappij bijzonder goed. Ook de door hen ingediende kostenrekening was gunstig uitgevallen!. Volgens burgemees ter J. C. W. Jobse hadden de deskundi gen een openbare aanbesteding afgera den. Bij de opzet van het openbaar plantsoen is ook rekening gehouden met de aanleg van een vijver. De kosten hiervoor worden begroot op 10.430, Daar de aanleg getijktijdig dient te ge schieden met de aanleg van de wandel paden, ging de raad er mee akkoord ook voor dit werk een krediet beschikbaar te stellen. Met de nog te verwachten re kening van de tuinarchitect zal het ge meentelijk aandeel in de lasten neerko men op rond 45.000,Het gehele be drag zal geput kunnen worden uit de algemene reserve. De aanleg van de vij ver zal aan een plaatselijke aannemer worden opgedragen. Voor vervanging van overgordijnen, verbetering van ver lichting en reparatie van kozijnen in de o.l. school voteerde de raad een krediet van 8200,Tevens werd een bedrag van 422,uitgetrokken voor de aan schaf van een naaimachine voor de handwerklessen. Door het bestuur van de „School met de Bijbel" was om mede werking van het gemeentebestuur ge vraagd voor deelname aan het school zwemmen. Nu er reeds besprekingen gaande zijn over schoolzwemmen in het binnenkort te openen zwembad „Den In kel" te Kruiningen, waarvoor binnen kort aan de raad een voorstel zal wor den gedaan, werd besloten de aanvrage niet-ontvankelijk te verklaren. Als be stuurslid voor de centrale werkplaats „De Bevelanden" werd burgemeester J. C. W. Jobse herkozen. Het voorstel in en complex van 4 woningen aan de Kerklaan centrale verwarming aan te leggen kreeg niet de instemming van de raad, omdat niet alle kosten in de huur zouden worden doorberekend. Raadslid C. S. Coremans (K.V.P.) vond het ten dele doorberekenen niet reëel tegenover de andere bewoners. Bovendien vroeg hij zich af, of het tegenover de verhuur baarheid wel verantwoord is om deze onkosten te maken. In dezelfde lijn sprak ook raadsli^ J. Hoekman (S.G. P.). „Als ook andere huurders met een dergelijk verzoek komen, zal ik in prin cipe weer „ja" moeten zeggen. Maar wat zal het de gemeente dan aan een investering vergen". Met de aanleg van de centrale verwarming in de vier wo ningen zou een bedrag gemoeid zijn van 23.600,Momenteel betalen de bewo ners een maandhuur van 148,Na de aanleg zou deze dan opgetrokken wor den tot 180,per maand, waarbij er dan nog 22,over zou blijven die de gemeente voor zijn rekening zou nemen. In zijn toelichting zei burgemeester Job se, dat de gemeente niet alle kosten door had willen berekenen om een begin te maken met beter wooncomfort. Hieraan wilde de raad wel meewerken, maar dan tegen volledige doorberekening van kosten. Het voorstel werd dan ook te ruggenomen om het aan de bewoners voor te leggen, of zij ook hiertoe bereid zijn. Bij de rondvraag vroeg raadslid Co remans of de bewoners van vier ge meentewoningen, die deze zouden willen kopen, al waren ingelicht over de koop som. Burgemeester Jobse kon hierop be vestigend antwoorden en deelde voorts mede, dat aan de minister gevraagd zal worden om het inkomen van betrokke nen op een gemiddelde van 3 jaar te mogen stellen, omdat er zelfstandigen bij zijn die een sterk wisselend inkomen hebben. Dhr. J. Walraven (P.v.d.A.) stelde de zoutschadekwestie voor de woningen aan de Burg. van Gorselstraat opnieuw aan de orde en zei, dat het tijd raakt, dat er komaf wordt gemaakt. Hij vroeg desnoods een grote aannemer in te schakelen, opdat het niet opnieuw een lijdensweg gaat worden. De voorzitter zegde toe er de nodige aandacht aan te zullen besteden. Botsing. Vorige week ontstond op de kruising MairestraatHoofdweg een botsing tus sen een personenauto bestuurd door A. J. van B. uit Amsterdam en de brom fietser P. E. P. alhier. De automobilist verleende geen voorrang aan de brom mer. De auto liep lichte materiële scha de op en de brommer werd totaal ver nield. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. rens, 23 j. te Kapelle en Cornelia Chris tina Johanna de Jonge; Pieter Cornelis Machielsen, 45 j. en Angelina Christina de Poorter, 44 j. Over de maand april 1968 RILLAND-BATH. Geboren: Maririüs Anthony Adriaan, zv. J. L. C. Wille- boordse en J. de Pree; Johannes Esther Maria, zv. M. M. H. M. Deelen en M. T. Brijssinck; Leonard, zv. D. Langevoort en C. W. van Oost; Ronald Edwin, zv. A. P. de Lange en L. Vermeulen; An- thoinetta Jacoba, dv. P. Danker en C. E. Nijs; Adriana Angelina Cornelia, dv. L. J. E. Michielsens en C. C. A. M. van Iersel; Marieke Nicolette, dv. M. Meu- lenberg en T. S. Dieleman. Gehuwd: Cornelis Jan Walraven, 24 j. en Rosalia Maria Bek, 20 j.; Marinus Engel van den Durpel, 23 j. te Lena Cornelia Schoonhoven, 19 j. te Papen- drecht. Overleden: Willem Vos, 81 j., echt genoot van Josina Schoe. Rijkspostspaarbank. Bij de rijkspostspaarbank werd in de maand april voor 13.891,73 ingelegd. In dezelfde maand werd er 29.637,15 uitbetaald. Gemeenteraad. Maandag 13 mei zal de gemeenteraad in openbare zitting bijeenkomen. Op de agenda staan de volgende voorstellen: la. voorstel tot wijziging van de ran gen en salarisverordeningen van het ge- meentepersoneel; b. toekenning van een uitkering ineens aan het daarvoor in aanmerking komende personeel; c. in stemming met vast te stellen overeen komstige voorzieningen voor de secre tarissen en ontvangers in Zeeland; d. goedkeuring van overeenkomstige voor zieningen voor het personeel van de stichting bejaardenzorg alhier. II. Voor stel tot vaststelling van een wijziging van de intercommunale regeling ziekte kosten ambtenaren in Zeeland. III. Voor stel tot oninbaarverklaring straat- en ri oolbelasting over 1967. IV. Voorstel tot aanwijzing van een bestuurslid in het algemeen bestuur van de centrale werk plaats „De Bevelanden". V. Voorstel tot vaststelling van de exploitatievergoe ding over 1967 van de vereniging de chr. kleuterschool alhier. VI. Voorstel tot demping van een gedeelte van de watergang vanaf de Dorpsstraat in noor delijke richting. VII. Voorstel tot ver betering van de Stationsweg. VIII. Voorstel tot wijziging van het besluit tot aanwijzing van de Oostweg en de Dorpsstraat als voorrangsweg. IX. Voor stel tot wijziging van de begroting voor het dienstjaar 1968. Daarna eventuele ingekomen schriftelijke vragen. De ver gadering begint om 7 uur. UW ADRES VOOR IS YERSEKE MODERNE UITVOERING Vraag vrijblijvend inlichtingen telefoon (01131) 1348 't Van 2—9 mei 1968 YERSEKE. Geboren: Mattheus Adriaan Maarten, zv. Maarten Praat en Gesina Louisa de Hond. Overleden: Catharina Johanna Smits, 69 j., echtgen. van Johannes Willem Christiaanse. Huw.aangifteAdriaan Kloosterman, 22 j. te Kapelle en Jacoba Simonse, 22 j. Gehuwd: Pieter de Koeijer, 27 j. en Helena Wilhelmina de Rooij, 20 j. Van 28 mei 1968 KRUININGEN. Geboren: Dina Janne tje, dv. Marinus Boone en Cornelia Vis- scher; Marinus Cornelis, zv. Cornelis Jo hannes Korstanje en Cornelia Tannetje Stroosnrjder; Karin Maria Alma, dv. Ge- rardus Petrus Rommers en Maria Cle mentina Emelie Scherbeijn. Getrouwd: Tjaco Jan Hendrik Jeb- bink, 23 j. te Kapelle en Anna Cornelia van Liere, 19 j.Matthijs Abraham Bie- Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. van Woerden, Middelburg 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge. GerefKerk 10 en 2.30 u.Ds. H. J. Lambers Heers pink, Joure. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 u.: Ds. Chr. v. d. Poel. N.m. 2.30 uur bed. H. Doop R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdagavond 7.10 uur; zondagmorgen 7.30 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. A. Poelman. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. J. A. Poelman. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. Raven, Utrecht. Geref. Gem. 110 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv: Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J: van der Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: ^eesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hans wee rt Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10.30 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Kuiper, Schoonhoven Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Br. G. v. d. Lugt. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. van Noordennen. 2.30 uur Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. R. Bakker, Zwolle. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Leesdienst?* Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrarider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 4