k^ifjemddmgsa fljjatans- gVJaardighader) BAAYINS de speciaalzaak voor uw BRIL WASAUTOMATEN anders dan andere 4'A'A'A'A Centrale verwarming YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN VAN OEVEREN N.V. ft Voor Baby lit HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE N.V. VAN OEVEREN Gas of olie WAARDE Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Sluiting. Op dinsdag 30 april 1968, de verjaar dag van H.M. de Koningin, zal de se cretarie voor het publiek gesloten zijn. Gelukwensen. In verband met de geboorte van Prins Maurits zijn door het gemeentebestuur de volgende brieven verzonden: „Gelukkige jonge ouders, De raad der gemeente Wemeldinge heeft in zijn vergadering van don derdag 18 april j.l. aandacht ge schonken aan de geboorte van uw zoon. Uit naam van de raad en de bevol king van onze gemeente wensen wij u hartelijk geluk. Wij spreken de hoop uit dat moeder en zoon spoedig in de huiselijke kring zullen terugkeren en dat de kleine prins een gelukkige toekomst tegemoet mag gaan". .Majesteit en Koninklijke Hoogheid, Namens de raad en de burgerij van onze gemeente feliciteren wij u met de geboorte van uw tweede klein zoon. Gaarne hopen wij dat de kleine prins voorspoedig mag opgroeien en dat u beiden daarvan nog lang ge tuige zult mogen zijn". Burgerlijke stand. Huwelijksaangifte: Johannes Jacobus Willemsen, 23 j. en Willemijna Alida Hooglander, 21 j.Manfred Willi Scheiblhofer, 24 j. te Kelsterbach en Margaretha Augusta Cardon, 24 j. Gehuwd: Jaap Pieter de Munck, 22 j. te Utrecht en Helena Leuntje van Stel, 20 j. Overleden: Wilhelmina Johanna Eike- len, 73 j., echtgen. van Geerardus Bras. Veel succes voor V.Z.O.S. Ook onze plaatselijke gymnastiekver eniging V.Z.O.S. heeft naast nog dertien andere turnverenigingen deelgenomen aan de Kring-gala-uitvoering van de Zebra, welke zaterdag j.l. in één der veilinghallen te Kapelle werd georgani seerd. De deelnemende verenigingen hadden allen één nummer toegewezen gekregen om op deze gala-uitvoering te demonstreren. De damesafdeling van V.Z.O.S. bracht een ritmische knots oefening op muziek van Mendelssohn- Bartholdy: „Frühlingslied", waarmee zij zeer 'veel succes oogstte. Reinigingsdienst. In verband met de viering van Ko ninginnedag op 30 april, zal het huisvuil niet worden opgehaald op dinsdag, maar op maandag 29 april, zelfde tijd. Koninginnedag. Op Koninginedag zal de muziekvereni ging O.K.K. een rondwandeling maken, waarbij zal aangesloten worden een lampionoptocht voor de jeugd, welke start op het dorpsplein om 7.30 uur des avonds. De Oranjevereniging heeft deze lampionoptocht speciaal voor de jeugd georganiseerd. Wij verwachten de jeugd dan ook verlicht met lampion in gro ten getale op het dorpsplein. Geslaagd. De leerlingen van de chr. school, die deelnamen aan het verkeersexamen, zijn alle 23 geslaagd. Voetbal. Wemeldinge I moest in Kapelle zijn meerdere erkennen en zal de volgende competitie in een lagere klas gaan uit komen. Het tweede elftal won met 30 van Kloetinge; er werd gescoord door Dekker en tweemaal door Bakker. Ze zijn op de ranglijst tweede in hun klasse. Raadsvergadering. De raad der gemeente Wemeldinge heeft het bestemmingsplan recreatie centrum Stormezandpolder vastgesteld. Hierin zijn geconstrueerd twee parkeer plaatsen, kampeerterrein, speelweide, verzorgingshuis en zomerhuisjes, een en ander onder voorbehoud van goedkeu ring van de subsidies, terwijl er een op lossing voor de vuilstortplaats gezocht dient te worden en voorts van enkele bewoners die in de polder wonen en/of grond in eigendom hebben. Er is echter door niemand bezwaar ingebracht. 1000,werd bestemd voor het aan vullen van zand aan het strandje aan de Nieuwendijk; de speelweide zal ge schikt gemaakt worden voor gebruik van een ijsbaan in de winter. De kosten hiervan zijn 11.800,De W. Kanaal- weg zal voorzien worden van een nieu we straatverlichting, het gedeelte van de Wilhelminastraat tot de Pr. Bern- hardstraat in verband met de verbete ring van deze weg die door Rijkswater staat is uitgevoerd. Dhr. Zuidweg had hiertegen wel bezwaar: de kosten die er mee gemoeid zijn zijn volgens hem een kostbare zaak. Van mevr. Dekker-Kos ten werd een stuk grond gekocht voor 2300,ter verbetering van een ge deelte straat van Papendijke. Voorts werd voor bestrating etc. nog 20.000,- gereserveerd. De twaalf woningen aan de Spoorlaan t.b.v. het Burgerlijk Arm bestuur zullen gebouwd worden door de aannemers Huibregtse en Hoogesteger gecombineerd. Er werd 1000, - gevo teerd in een tekort van de Wemeldingse gymnastiekvereniging W.I.K. in ver band met de festiviteiten van het 80- jarig bestaan. Burgemeester C. N. F. van Sas werd benoemd tot afgevaardig de van de Centrale Werkplaats de Be- velanden. Toelatin gsexamen Geslaagd voor het toelatingsexamen van het Chr. Lyceum te Goes Wim van Gent en Steven en Janneke v. d. Klei, leerlingen van de Prinses Beatrixscnool voor schipperskinderen alhier. Directrice huishoudschool. Met ingang van 1 augustus is tot di rectrice van de Prinses Beatrixschool alhier benoemd mej. Brouwer. In het kader van de scholengemeenschap te Ameland is mej. brouwer momenteel nog werkzaam als hoofd van de afde ling Nijverheidsonderwijs. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als in de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Wandelsport. In verband met deelname aan wandel tochten te Tilburg, zal het ophalen van oud papier door de W.V. „Kruiningen" niet op a.s. zaterdag, maar op zaterdag 4 mei geschieden. Tennisnieuws. De L.T.C. „Kruiningen" mag zich de laatste jaren verheugen in een snel groeiend ledental. Dat niet slechts de kwantiteit toeneemt maar zeker ook de kwaliteit moge blijken uit de volgende uitslagen van gespeelde wedstrijden: 13 april, jeugd Kruiningenjeugd Animo, Temeuzen 70; 15 april, Kruiningen 't Halve Maantje, Goes 52; 22 april, jeugd Kruiningenjeugd Middelburg 1 6; 21 april, senioren Kruiningen Animo, Temeuzen 71. Jeugdwedstrijden judo. Sportschool W. Geelhoed hield zater dag j.l. haar jeugdwedstrijden judo al hier. De uitslagen waren als volgt. Gewicht tot 25 kg: 1. J. Heeffer Hal steren; 2. P. v. d. Plasse, 's-Gravenpol- der; 3. S. Kloet, Wolfaartsdijk. Gewicht tot 30 kg: 1. A. Nieuwenhuy- se, Kruiningen; 2. H. Bauer, Kruinin gen; 3. C. Teunis, Rilland-Bath. Gewicht tot 35 kg: 1. G. Bal, Kruinin gen; 2. P. v. d. Eynden, Halsteren; 3. R. Braam, 's-Gravenpolder. Gewicht tot 40 kg: 1. S. v. d. Muil, Hansweert; 2. Th. Quaak, Kruiningen; 3. Jacq. Schut, Halsteren. Gewicht tot 45 kg; 1. Chr. Hendrikse, Yerseke; 2. J. van Langevelde, Kruinin gen; 3. A. den Dekker, 's-Gravenpolder. Gewicht tot- 50 kg: 1. Piet Harthoorn, 's-Gravenpolder; 2. H. van Noorden, Kruiningen. Gewicht tot 55 kg: 1. A. Timmer mans; 2. H. Geelhoed; 3. R. Tijs, allen te Halsteren. Gewicht tot 60 kg: 1. A. Aarden, Halsteren; 2. R. van Houte, Rilland; 3. E. Eckhardt, Kruiningen. Gewicht tot 70 kg: 1. J. Zuidwegt, Rilland; 2. A. Hettema, Kruiningen; 3. A. Visser, Yerseke. Gewicht boven 70 kg: 1. A. Franken, Halsteren; 2. K. Onderdijk, 's-Graven- polder. Geslaagd. Op de te Breda gehouden examens slaagden voor diploma bekwaamheid stenografie: Uit Wemeldinge mej. J. L. de Rijke. Uit Yerseke mej. A. M. Pol dervaart. Voor het praktijkdiploma machine- schrijven Engels uit Krabbendijke mej. H. Don en dhm. M. J. Zweedijk en K. VOOR ALASKA CANDY MIELE A.E.G. UNILUX PHILIPS ENGLISH ELECTRIC Bel (01131) 1348 Houtekamer. Voor het praktijkdiploma machine- schrijven: Uit Krabbendijke de dames P. N. Al- lewijn, D. M. van den Berge, C. J. Blok, M. N. Brouwer, L. J. van Langevelde, A. van 't Leven, M. L. Meijer, W. J. Na- gelkerke, L. Nieuwenhuyse-Lobbezoo, A. Nieuwenhuizen, E. J. Overbeeke, M. H. Prevo, A. Schrier, G. Verhulst, W. G. Weststrate, N. H. Keyzer en dhrn. B. van Beek, P. van Iwaarden, J. E. P. Joosen, M. C. Kriekaard, A. C. Lobbe- zoo, C. Lobbezoo, A. Meeuwsen, A. C. Nagelkerke, P. J. Nieuwenhuijse, A. C. Nieuwenhuyzen, L. van Noorden, J. Sin- ke, J. Verschuure, C. van Weele, D. Weststrate en J. C. Weststrate. Uit Rilland-Bath de dames M. C. Brugghe-Corijn, M. M. Moerdijk, M. A. F. Rommers, E. J. van Zweden en dhrn. C. van Driel, I. M. Meesen, A. H. C. Po- ley en C. Verschuure. Uit Wemeldinge mej. M. J. Weststra te en dhrn. C. van Gorp, A. A. Karelse en J. J. Vleugel. Uit Waarde de dames J. van der Maas, M. W. Schrier en A. C. Wage naar. Uit Yerseke de dames J. H. van An- rooy, J. Bom, N. H. van der Jagt, E. M. Mol, A. M. Poldervaart, C. C. de Regt, P. M. Sinke, C. Tramper, M. M. van Zweden en dhrn. C. van den Berge, P. J. Boone, W. Hovestadt, C. M. van der Jagt, J. P. Kooman, J. Sinke, C. Staal en J. B. Vlaming. Allen ontvingen hun opleiding van dhr. K. Koetsdijk te Oudenbosch. Concert „Apollo". De orkestvereniging „Apollo" gaf vrij dagavond haar jaarlijkse concert in Ons Dorpshuis met medewerking van de ge mengde zangvereniging „Crescendo". Beide verenigingen waren voor deze ge legenheid versterkt met een aantal mu sici en zangers van elders. Na een kort openingswoord van de voorzitter, dhr. J. M. C. van der Peyl, zette het orkest onder leiding van haaf directeur, dhr. Adr. B. Holster, in met de ouverture La Dame Blanche van Boieldieu. Het pro gramma vermeldde verder werken van andere bekende componisten, waarbij ook enige operafragmenten voor koor en orkest, waarbij de soli werden ge zongen door mevr. en dhr. Bekenes en dhr. Mallekote. Vooral het nummer Land of Hope and Glory voor sopraan, koor en orkest maakte een diepe indruk door de wijze waarop mevr. Bekenes de so praanpartij vertolkte, en moest dan ook worden herhaald. Jammer dat (door het zachte weer?) de opkomst van het pu bliek gering te noemen was; de afwezi gen hebben veel schoons gemist. Raadsvergadering. Burgemeester A. Schipper kon in de openbare raadsvergadering die werd ge houden in het gemeentehuis vol vreugde mededelen, dat de officiële opening van het zwembad Den Inkel zal plaats vin den op vrijdag 31 mei a.s. te 15.00 uur. De opening zal worden verricht door de Commissaris der Koningin in de Provin cie Zeeland, Mr. J. van Aartsen. Tevens viel er een belangrijk besluit. De Hans- weertse woningbouw voor bejaarden zal worden uitgebreid. De reeds bestaande 8 bejaardenwoningen aan de Wilhelmi nastraat, gebouwd als bejaardenflats, zullen worden uitgebreid met 10 andere woningen, eveneens in flatcomplex. De ze woningen zullen aan de reeds be staande 8 woningen worden aangebouwd en worden verbonden met een achter galerij. Tevens bestaat de mogelijkheid om van de reeds bestaande lift gebruik te maken. Voor de bouw geldt een bij zonder gunstige subsidieregeling, het geen de huur aantrekkelijk maakt, t.w. ca. 3 k 4 gulden boven de huur van de bestaande bejaardenflats. De stedebouw- kundige, Ir. Poleij, is opdracht gegeven een nieuw bestemmingsplan voor Hans- weert-oost te creëren. Dit zal gelegen zijn bezuiden de Hansweertse 'straatweg en lopen tot aan het rioolgemaal. Dhr. Griep vroeg of door al de nieuwbouw buiten het centrum het gevaar niet gaat ontstaan, dat dit ontvolkt gaat worden. Burgemeester Schipper wees er op dat door de sanering van het centrum een groot aantal woningen uit de kern zul len moeten gaan verdwijnen, waarvoor vervangende woongelegenheid aanwezig moet zijn. Tevens informeerde dhr. Griep naar de mogelijkheid voor de mid denstand te Hansweert bij een sanering. Hij sprak als wens uit dat de panden hiervan dicht bij het kanaal worden ge bouwd. Burgemeester Schipper kon ook thans antwoorden dat dit de volle aan dacht heeft, mede reeds nu in verband met het feit dat door een dijkverzwaring in Hansweert-centrum een bepaald aan tal woningen zal moeten gaan verdwij nen. Ook voor deze zakenpanden zal een juiste oplossing moeten worden ge vonden. De stedebouwkundige bekijkt deze situatie opnieuw. Tot bestuurslid van de werkplaats „De Bevelanden" te Goes werd gekozen dhr. J. van Balle- gooijen. Tot hoofdkleuterleidster zal voorlopig worden benoemd mej. S. Pen- ne van de kleuterschool De Voorhoute. Dit in verband met vertrek van mej. M. H. Bierens als hoofdkleuterleidster. Dhr. W. J. Pouwer beklaagde zich over het feit dat door de bode der gemeente te Hansweert bij divèrse mensen briefjes zijn bezorgd waarop te lezen staat dat zij naar het gemeentehuis kunnen komen voor het afhalen van een paspoort of vergunning. Kan de bode die, zoals dit voorheen geschiedde, niet afgeven, was zijn vraag. Dhr. Z. J. Jansen sloot zich hierbij aan. Burgemeester Schipper wees er op, dat de secretarie de bode geen werkzaamheden kan opdragen die niet tot zijn competentie behoren. Voorheen is dit zo gegroeid, doch hieraan moet een einde komen. Niet dat de gemeente geen service wil verlenen aan eventuele zieken en bejaarden, doch normaliter zullen de personen zelf naar het ge meentehuis moeten komen. Dhr. Bauer dankte de burgemeester voor het zetten van enkele doelpalen aan de Welhoek. De burgemeester kon mededelen dat dit een voorlopige oplossing is, doch dat mettertijd in het uitbreidingsplan „De Knol" een andere voorziening zal wor- «S' caballero CONSTANTE KWALITEIT - 25 STUKS f 1.50 'en getroffen, waarbij dan aan de mo gelijkheid tot het spelen van voetbal niet is voorbijgegaan. Vergadering Woningbouw. De vereniging tot verbetering van de Volkshuisvesting in de gemeente Krui ningen hield onder voorzitterschap van burgemeester A. Schipper een algemene ledenvergadering in het Dorpshuis. Op deze vergadering werd het belangrijke besluit genomen om in de Wilhelmina straat te HansvVeert, naast de reeds ge bouwde 8 bejaardenwoningen, nog 10 bejaardenwoningen te bouwen. Aan de Nieuwstraat te Kruiningen zal een werkplaats worden gebouwd voor het personeel der woningbouwvereniging. Tevens zal in Hansweert in de Nieuw straat een leeggekomen gebouwtje als werkplaats/opslagplaats worden inge richt. Bij de bestuursverkiezing waren aftredend dhrn. P. Polderman en E. Suy. Dhr. Suy werd herkozen. In de plaats van dhr. Polderman werd dhr. J. W. Hasman als nieuw bestuurslid gekozen. Dhr. J. Witte heeft zijn funktie als toe zichthouder der vereniging beschikbaar gesteld. In diens plaats komt thans dhr. C. Slabbekoorn uit Hansweert. De voor zitter dankte dhr. Polderman voor de goede samenwerking welke in een peri ode van 15 jaar heeft bestaan en ver welkomde dhr. Hasman. Tevens sprak hij woorden van dank aan dhr. Witte. Deze laatste blijft nog wel bestuurslid. Zeeuwse Driedaagse. De organisatoren zullen in de volgen de jaren er een internationale Zeeuwse Driedaagse van kunnen maken. Onder de nu reeds 108 ingeschreven deelne mers bevinden zich 4 Belgen en 4 Duit sers, hetgeen een mooi resultaat is voor de organisatoren. In 1967 namen 133 personen aan deze tochten deel, zodat het er naar uitziet dat dit aantal weer gehaald zal worden. Jammer genoeg kampen de organisatoren nog met de moeilijkheid om deze deelnemers onder te brengen. Heeft u nog een bed over, stel dat nu ter beschikking, u helpt er de organisatoren mee. 16e Luctor et Emergotochten. Evenals voorgaande jaren zullen de Luctor et Emergotochten weer op He melvaartsdag worden georganiseerd over afstanden van 5, 10, 15 en 25 km. On danks de vertraagde voorbereiding aan deze tochten, verwachten wij een goede deelname. Feestprogramma. Ter viering van de verjaardag van H.M. de Koningin is door het feestcomi té het volgende programma samenge steld: 's Morgens 9.30 uur in Ons Dorps huis feest voor alle schoolkinderen door het gezelschap De Vos uit Vlissingen. 's Avonds 18.30 uur rondgang kon. har monie E.M.M. 19.00 uur in Ons Dorps huis optreden diverse plaatselijke ver enigingen. Tot slot: Dansen o.l.v. de Crescendo Boys. Collecte. De collecte t.b.v. de Kinderbescher ming heeft in Kruiningen 173,71 op gebracht. Blikseminslag. Tijdens het korte maar hevige onweer van maandagavond is de bliksem inge slagen in de kortgeleden door de fam. K. betrokken bungalow in het Achter wegje. Rondgang E.M.M. Ter gelegenheid van de geboorte van Prins Maurits maakte de kon. harmo nie E.M.M. donderdagavond een rond gang door een gedeelte van het dorp. POEDER - CREME - OLIE - ZEEP Sc.heldegalm op mars. De harmonie Scheld egalm bracht za terdagmiddag een muzikaal bezoek aan Hansweert-noord (achter de Boomdijk). Het bezoek werd zeer op prijs gesteld. Met bromfiets tegen auto. Zaterdagmiddag 15.30 uur botste de bromfietser M. K. uit Krabbendijke op een stilstaande auto, geparkeerd aan de Hoofdweg bij het voetbalterrein. K. belandde op het dak van de auto, eigen dom van C. M. uit Rilland. Zijn duo passagier kwam in de berm terecht. Beiden liepen enige schrammen op. Auto en brommer werden beschadigd. Brandweer rukte uit. Zondagmiddag moest de brandweer uitrukken voor een brandje in een riet land bij het Bathse Gat. Jongelui had den daar een vuurtje gestookt. Aange zien het rietland onmiddellijk grenst aan het sportveldencomplex, was het optreden van de brandweer noodzake lijk. Met de vuurzweep en emmers wa ter was men het vuur spoedig meester. Er was geen schade. 75 jaar weegbrug. Vorige week werd door het bestuur van de vereniging „Weegbrug Rilland" ter gelegenheid van haar 75-jarig be staan een diner aangeboden in ,,'tPan- nenhuis" te Hoogerheide, aan de heren met hun dames. De voorzitter, dhr. L. Bruijnzeel, gaf in 't kort een algemeen overzicht. Op 5 april 1893 werd beslo ten een 5-tons weegbrug te plaatsen bij het station. Het toenmalige bestuur be stond uit de heren C. J. Harrison, voor zitter; J. A. Colpaart, secr.-penning- meester; J. van Gorsel, J. Vogelaar en C. van Damme, bestuursleden. In die tijd werden 3 bruggen geplaatst. Ie brug 5 ton weegvermogen, 1893, kosten met huisje 868,2e brug 15 ton weeg vermogen, 1935, kosten zonder huisje 1400,3e brug 50 ton weegvermo gen, 1950, kosten met huisje 27.000, De laatste drie jaar werd ruim 90 mil joen kg gewogen. Geslaagd. Voor het toelatingsexamen van het Goese Lyceum voor de cursus 1968-'69 slaagde Ronald Beukering. Koninginnedag. Het programma voor Koninginnedag van de Oranjevereniging „Juliana" is: 10 uur kinderoptocht klasse 1, 2 en 3; 13.30 uur feest voor alle kleuters in de Herv. kleuterschool; 14 uur puzzelrit per fiets klasse 4, 5 en 6; 20 uur lam pionoptocht voor alle schoolkinderen. Aan dit programma zal de muziekver eniging „Rillandia" medewerking ver lenen. Om 9 uur 's avonds volgt er in het Dorpshuis een groot Tirolerfeest. Daar is iedereen boven 16 jaar welkom. .90? F Vergadering N.C.V.B. Woensdag 17 april kwam de Neder landse Christelijke Vrouwenbond bijeen voor de maandelijkse vergadering. De presidente, mej. P. van Hekken, hield een inleiding naar aanleiding van Joh. 20 2430. Na het verslag van dè se cretaresse mevr. Polderman-Meloen over de gewestelijke vergadering, kreeg dhr. Cozijnse uit Arnemuiden het woord om te spreken over ontmoetingen op het Zilveren Schor. Doel van de ontmoetin gen is het contact tussen soms geheel verschillende groepen uit de samenle ving te bewerkstelligen, teneinde begrip te krijgen voor eikaars omstandigheden en het aanvaarden van elkaar te bespoe digen. Na het beantwoorden van ver schillende vragen, sloot dhr. Cozijnse de ze avond. De eerstvolgende vergadering zal gehouden worden op 15 mei. Plattelandsvrouwen bijeen. In samenwerking met de Plattelands vrouwen afdeling Kruiningen, werd in het Cultureel Centrum een gecombineer de vergadering gehouden. De presidente van de plaatselijke afdeling, mevr. I. Woutersen-ten Have, heette alle aan wezigen hartelijk welkom. Voor een overvolle zaal trad. daarna de bekende toneelkunstenares Nel Kars op. Zij bracht fragmenten uit toneelstukken, o.a. van Shakespeare, Hendrik lissen en Oscar Wilde, waarbij de kostuums wa ren aangepast aan de tijd waarin de stukken speelden. De presidente van de afdeling Kruiningen, nievr. Rlbhèns, sprak namens allen een hartelijk dank woord voor het zeer in de smaak geval len gebodene. Voetbalnieuws. Zaterdag wist Krabbendijke een over winning te behalen op Wissenkerke. Krabbendijke wist vijf doelpunten te maken, waarvan C. Hoogesteger er drie voor zijn rekening nam. Dè andere twee werden gemaakt door Poortvliet en Paauwe. Voor Krabbendijke II werd het een gelijk spel tegen Spui. De uitslag was 22. UW ADRES VOOR r IS YERSEKE MODERNE UITVOERING Vraag vrijblijvend inlichtingen telefoon (01131) 1348 Voetbal. Waarde II wist zaterdagmiddag te Kloetinge met 42 van Kloetinge V te winnen. Raadsvergadering. In de woensdag 17 april gehouden raadsvergadering kwamen enkele be langrijke beslissingen ter tafel. Door de muziekvereniging „Vooruit" werd een verzoek ingediend, een geldlening te verstrekken voor aankoop van nieuwe instrumenten voor de lage stemming. B. en W. hadden hier gunstig op beschikt. Een bedrag van 3500,werd ge vraagd; de vereniging hoopt de rest te financieren met een uitkering uit het Anjerfonds. Verschillende leden gaven hierover hun mening. Dhr. L. van Hou-

Scheldebode | 1968 | | pagina 2