^{jjmaldingse ^{JJatans- BAAYENS DO HET STATUSSYMBOOL WASAUTOMATEN WEMELDINGE de speciaalzaak voor uw BRIL KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH 5> KRABBENDIJKE WAARDE VAN OEVEREN N.V. BURGERLIJKE STAND Detae rubriek komt tot atan d in samenwerking met het Gemeentebestuur De nieuwe vuilnisauto. Sinds enkele weken is de nieuwe huis- vuilauto in gebruik. Dit is een z.g. pers- trommelauto. Het vuil, dat er in wordt gestort wordt er in samengeperst. Zo doende kan de nieuwe auto meer vuil vervoeren dan de oude wagen, met als gevolg: 1. men behoeft minder naar de vuilnis belt te rijden; 2. men heeft minder tijdverlies; 3. men is op sommige plaatsen in het dorp vroeger dan anders; 4. sommige mensen zijn te laat met het buiten zetten van hun emmer. Zet u dus vooral uw vuilnisemmer en het grove vuil op tijd gereed. En voor het geval het nog eens gaat vriezen: uw emmer graag vorstvrij bewaren. Militaire dienst. In de contactbijeenkomst met de bur gers, die op dinsdag 16 januari in het dorpshuis is gehouden, is gevraagd iets te vertellen over de mogelijkheden tot vrijstelling van militaire dienst. Wij dachten dat de belanghebbenden in het algemeen wel op de hoogte waren van de gang van zaken. Bij hun inschrij ving voor de dienstplicht en bij de op roeping voor de keuring krijgen zij uit voerige inlichtingen en wanneer alles dan nog niet duidelijk is, weet men de weg naar de burgemeester of de secre tarie wel te vinden om nadere inlichtin gen te krijgen. Natuurlijk zijn wij graag bereid hier in het kort uit te leggen welke jonge mannen niet of nog niet in militaire dienst moeten. Dat zijn: a. de jongens, die bij de keuring onge schikt worden verklaard. Wanneer de indelingsraad een dergelijke uit spraak doet is men klaar met de mi litaire verplichtingen. Desgewenst kan men herkeuring aanvragen. Dit kan ook wanneer men wordt goed gekeurd en meent, dat men eigenlijk afgekeurd had moeten worden; b. de jongens, die door de minister van defensie worden bestemd tot buiten gewoon dienstplichtige. In de afgelo pen jaren is dat niet zo erg veel voorgekomen, maar onlangs is mee gedeeld, dat 12.000 jongens tot bui tengewoon dienstplichtige zullen wor den bestemd en dus in normale tijden niet behoeven op te komen. Welke jongens dit zijn wordt beslist op het ministerie van defensie. De resultaten van de keuring en de verdere gege vens, die bij de keuring worden ver zameld, zullen bij de beslissing een rol spelen. c. de jongens, aan wie uitstel van eer ste oefening wordt verleend om een studie af te maken of om andere re denen. Uitstel is geen afstel. Het kan echter voor een bepaald persoon van belang zijn, dat hij later in dienst gaat. Een voltooide opleiding is be ter dan een studie, die halverwege moet worden afgebroken en later weer moeizaam moet worden aange pakt. Uitstel wegens studie wordt aangevraagd op een formulier dat ter secretarie verkrijgbaar is. Het hoofd van de onderwijsinrichting vult er een deel van in. Op het ministerie heeft men richtlij nen, waaruit men precies kan aflezen of iemand voor uitstel in aanmerking komt. Uitstel om andere redenen wordt aangevraagd via het gemeentehuis. d. de jongens aan wie vrijstelling wordt verleend. Vrijstelling van militaire dienst kan worden verleend door de minister van defensie wegens: 1. kostwinnerschap; 2. persoonlijke onmisbaarheid; 3. aanwezigheid van een bijzonder geval. De vrijstelling kan worden aangevraagd per brief, gericht aan de minister van defensie, maar in te leveren op het ge meentehuis. In deze brief moeten de omstandigheden zo duidelijk mogelijk worden weergegeven. Dus waarom vrij stelling nodig is. Hoe het gezin, waar toe de dienstplichtige behoort is samen gesteld, hoe groot het bedrijf is, welke personen er in werken, welk werk de dienstplichtige doet, of hij kan worden vervangen en zo neen, waarom niet. De burgemeester adviseert over de aanvraag aan de minister. Ook het ge westelijk arbeidsbureau brengt advies uit. De minister beslist. De uitspraak wordt openbaar gemaakt. Alle belang hebbenden kunnen in beroep komen bij de Kroon. De Kroon beslist, na advies van de raad van state, in hoogste in stantie. Luister- en kijkgeld. Ieder die een radiotoestel bezit moet luistergeld betalen. Voor een televisie toestel is kijkgeld verschuldigd. In be paalde gevallen is vrijstelling mogelijk, n.l. wanneer het inkomen lager is dan: 68,25 p. week voor een alleenstaande; 97,50 p. week voor 2 personen; 106,p. week voor 3 personen; ƒ114,50 p. week voor 4 personen; 123,p. week voor 5 personen. Vrijstelling kan worden aangevraagd op een formulier, dat op het postkan toor gratis verkrijgbaar is. Het formu lier kan worden ingeleverd bij de burge meester (dus ter secretarie; het is niet nodig dat het formulier door de burge meester persoonlijk in ontvangst wordt genomen) De aanvraag om vrijstelling van kijk geld wordt gericht aan de Dienst Luis ter- en Kijkgelden te 's-Gravenhage. Deze dienst zendt de in aanmerking ko mende aanvragen voor controle aan de burgemeester. Er kan nimmer vrrjstel- ling van het kijkgeld worden verleend uitsluitend op grond van de geringe fi nanciële draagkracht van de houder van een televisietoestel. De normen voor vrijstelling liggen niet veel hoger dan de A.O.W.-uitkerin- gen. Iemand die alleen een dergelijke uitkering krijgt zal wellicht voor vrij stelling van de betaling van luistergeld in aanmerking komen, maar zodra men nog andere inkomsten heeft, bijvoor beeld bedrijfspensioen of een uitkering wegens vroeger geplakte rentezegels, of rente van spaargeld, zit men boven de norm. De bruto-inkomsten worden in aan merking genomen. Personen in een bejaardentehuis met een zakgeld van 10,of minder ko men in aanmerking voor vrijstelling. In Wemeldinge is het „zakgeld" echter ho ger. Vrq willige bijdragen, welke door de niet-inwonende kinderen aan hun be hoeftige ouders worden verstrekt en welke dienen als een kleine verruiming van het ondersteuningsbedrag van de overheid, kunnen buiten beschouwing worden gelaten. Met extra lasten wegens ziekte, ern stige invaliditeit, extra voeding, reis- en verblijfkosten van buiten de woning tewerkgestelden enz., welke niet ver goed worden, kan rekening worden ge houden. In zeer bijzondere gevallen kan van de richtlijnen worden afgeweken. Indien men meent voor vrijstelling in aanmerking te komen, kan men dus op het postkantoor een formulier halen, dit invullen en inleveren. Na verloop van tijd hoort men dan hoe de beslissing is uitgevallen. Burgerlijke stand. Geboren: Jacobus Willem, zv. Willem van Stel en Jacoba Maria Verbeke. Gevonden voorwerpen. Gevonden een paar zwarte glacé's, een portemonnaie en een herenfiets. In lichtingen ter secretarie. Plattelandsvrouwen. De afdeling Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen hield haar bij eenkomst onder leiding van haar vice- presidente mevr. Rijlaarsdam-Vromans. Mevr. L. J. Mol-de Jager behandelde het onderwerp „Vrije tijd, bezigheid of ledigheid". Na de pauze volgde een ge zellige discussie. De volgende bijeen komst werd vastgesteld op 14 febr. a.s. Politie met dokter naar schip. De rijkspolitie te water uit Wemel dinge moest zondagmiddag in verband met de mist op de Oosterschelde op ver zoek van de „Rival" uitvaren om een dokter aan boord te brengen voor de opvarenden van het m.s. „Combi". Dr. E. C. Fagee Schaeffer uit Kapelle voer uit met de RP 18. Bij het schip gearri veerd werden ook levensmiddelen aan boord gezet zoals vlees, melk en brood, daar de Combi, die eigendom is van het zandwinningsbedrijf Verschoors te Rot terdam, niet om fourage had gekund in verband met de mist. Op zoek naar zagerspitters. Zondagmorgen moest de RP 18 uit varen om drie Steenbergse zagerspitters op te sporen die sinds zaterdag vermist werden. Met de radar werd de Ooster schelde afgezocht maar men kon niets vinden. Toen men een verzoek aan de vliegbasis Woensdrecht had gedaan om hulp van een vliegtuig, trof men de mannen aan op een baggermolen, waar zij een onderdak hadden gevonden. Door de mist waren zij aan het dwaleri ge raakt, zodat de brandstof van hun boot opraakte. Gelukkigerwijs waren zij bij de baggermolen terecht gekomen, waar de politie hen aantrof. Zij hadden geen verbinding met de wal kunnen krijgen, zodat zij hun positie niet door konden geven. Ruime sortering monturen ALOM |n ,je eenvoudigste als In BEKENDE de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Filmavond. In het dorpshuis draaide van het Ned. Rode Kruis de film „Fanny" in kleur, 's Middags werd voor de kinderen even eens een prachtige film vertoond, n.l. „Assepoester", ook in kleur. Er werd een verloting gehouden, waarvan de op brengst bestemd was voor het Ned. Ro de Kruis. Bijeenkomst Plattelandsvrouwen. Op 17 januari hielden de Plattelands vrouwen afd. Kruiningen en omstreken hun maandelijksé bijeenkomst. Deze middag werd aangeboden door het bu reau Voorlichting Levensverzekering. Dhr. W. G. van Dijk sprak over „De vrouw en de toekomst". Na de pauze werden enkele kleurenfilms vertoond, n.l.: Er zijn zoveel werelden, De Zam besi getemd en Beatrix de bruid. Voor al de laatste viel bij de aanwezigen zeer in de smaak. De presidente, mevr. Rib- bens-Muller, dankte voor deze mooie middag. Schaken. De competitiewedstrijd voor de twee de klasse van de Zeeuwse schaakcom petitie van onze schaakclub D.Z.D. te gen Middelburg werd met 71 gewon nen. Nog steeds staat D.Z.D. ongesla gen aan de leiding. Naast een thuiswed strijd tegen Zierikzee II wachten nog twee moeilijke uitwedstrijden, n.l. tegen Middelburg II en Koudekerke. De uit slag van de wedstrijd tegen Middelburg III was als volgt: W. ZuydwegM. J. de Vries 1—O; J. W. HasmanC. de Rijke 10; J. VerhaagenM. Brouwer Vz\ L. PoleijC. M. v. d. Kuyl 1—0; W. KarelseJ. den Engelsman 10; B. CokJ. Midavaine 10; A. v. d. Broe- keW. Vermeulen 10; J. P. A. Ste- vensemevr. N. Mast V2. Nieuw plantsoen. De bewoners van de bejaardenflats aan de Molenmeet komen er netjes bij te zitten. Voor deze flat zal de gemeen te een fraai plantsoen gaan aanleggen. Kosten 25.000,waarin de aannemer van de bejaardenwoningen 6000,zal bijdragen. Volgens het bestek zou de aannemer zelf het grond- en egalisatie- werk moeten uitvoeren en een tegelpad moeten aanleggen. In de plaats daarvan dus de bijdrage. De overige 19.000, worden betrokken uit het fonds voor dorpsuitbreiding. Er komt een plantsoen met vijver (waarin een sproeiinstalla- tie), deze vijver wordt decoratief ver licht. Om rustig van dit moois te kun nen genieten komen er tien plantsoen- banken. Wij, Nederlanders, maken nog al eens rommel en om dit te kunnen op vangen komen er tien papierbakken. Uitvoering E.M.M. Op vrijdag 9 februari a.s. geeft de Kon. Harmonie E.M.M. de winteruitvoe- ring. Aan deze uitvoering zal mee wor den gewerkt door „Het Gezellen toneel" uit Bergen op Zoom. Dit gezelschap is reeds twee keer op de muziekuitvoe ring opgetreden ('Peppelhoeve' en 'Een rare familie') en heeft daarbij ook in Kruiningen een goede naam verworven. Twee jaar achtereen was het gezelschap zo druk bezet, dat er geen ruimte was voor E.M.M. Dit jaar zijn ze gelukkig weer present en wel met de gezellige klucht 'Vader heeft een bok geschoten'. E.M.M. kan, dachten we, weer op een grote belangstelling rekenen. En dat is de 'muziek' ook waard! Badmeester benoemd. Tot badmeester aan het gemeentelijke zwembad (in aanleg) is benoemd dhr. A. J. Fokke te Kloetinge. Uitvoering Scheldegalm. De Harmonievereniging 'Scheldegalm' hield in zaal Zeelandia een bijzonder ge slaagde concert-toneelavond. Het con cert stond, in verband met ziekte van dhr. C. Oele, o.l.v. dhr. Adr. B. Holster. Voor de aanvang van het concert wer den nog enkele leden gehuldigd, t.w. P. Verschuure, 20 jaar lid der vereniging, H. Polderman, 's-Gravenhage, 25 jaar erelid en dhr. W. Bakx in verband met het feit dat hij gezien de vergevorderde leeftijd het blazen moet staken. Hij werd benoemd tot erelid. Dhr. C. van Oeffe- len werd gehuldigd in verband met het feit dat hij alleen 146 donateurs had weten te werven. Het muzikale gedeelte opende met de mars „Hello le soleil bril le", waarna uitgevoerd werd de „Sym- phonie Populaire" van J. Jourquin. Daarna volgden nog enkele nummers, terwijl dit gedeelte werd afgesloten met de mars „Days of Swing" van W. Wei stra. Hierna volgde de klucht in drie bedrijven getiteld „Met gebruik van keuken". Het geheel mag als bijzonder geslaagd beschouwd worden. Kerknieuws. Bij de verkiezing voor diaken in de Geref. Kerk is dhr. H. P. de Lange ge kozen. Feestavond Plattelandsvrouwen. De afdeling Rilland van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield in het dorpshuis „Luctor et Emergo" haar jaarlijkse feestavond, waarbij ook de he ren waren uitgenodigd. De voordrachts kunstenares Nel Kars speelde toneel fragmenten uit oifde tijden, in het kos tuum van die tijd. Een en ander was bij zonder boeiend en interessant en viel bij de aanwezigen goed in de smaak. Tij dens de pauze werd een smeedijzeren bloemenbak verloot. Na afloop zorgde het dansorkest „Les Idoles" uit Vlis- singen voor gezellige dansmuziek. Het was een zeer geslaagde avond. Succes voor vogelvriend. Tijdens de internationale vogelexposi tie in de diergaarde Blij dorp te Rotter dam heeft dhr. C. Hillebrand alhier met zijn vogels twee Europese- en tevens Nederlandse kampioenschappen behaald. Hij behaalde- die kampioenschappen in de categorieën stammen eigen kweek en enkelingen. Er waren in totaal 2323 in zendingen. Raadsvergadering. Op de a.s. maandag te houden ge meenteraadsvergadering staan op de agenda o.a. de volgende punten: Voor stel tot het garanderen van de financi ële verplichtingen van de vereniging „Het Groene Kruis" inzake een aan te gane rekening-courant overeenkomst. Voorstel tot wijziging van de salaris verordening 1965. Voorstel tot wijziging van het algemeen verhuurbesluit ge- meentewoningen. Voorstel tot verkoop van 5 woningwetwoningen. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van 7 wonin gen. Voorstel tot benoeming van een onderwijzer aan de o.l. school. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de aanschaffing van leer- en hulp middelen t.b.v. de o.l. school. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de uit gaven o.l. onderwijs over 1966, als be doeld in art. 55 der Lager Onderwijs- door GERRIT FRANSSEN „Waarom probeer je het niet eens, Hettie? Je isoleert je eigenlijk teveel. Waarom ben je ook geen lid van het comité geworden?" „Toe nou, lieve... daarvoor is mijn huishouden te groot. Ik kan toch zeker niet weg 's avonds Nee, zolang de twee ling nog zo jong is..." Hennie drong er niet op aan. Ik had kunnen weten, dat mam het toch niet doet. Al die dingen interesseren haar niet. Kon ik haar maar ergens warm voor maken. In de loop van de ochtend kwamen er twee grote vrachtwagens en enkele ar beiders. Ze bekeken de bomen aan de rand van de weg. Hettie Overvest, die op de slaapkamers de bedden opmaak te, keek zo nu en dan door het raam. Dus ze begonnen al. Zonde van 't mooie plekje. Wat zal het kaal worden. 's Avonds keek iedereen naar de over kant. Daar lagen al een twintigtal zwa re beuken geveld en van takken ont daan. „Ze zetten er wel spoed achter", meen de Overveld. „Ik hoorde vertellen, dat ze volgende week ook al aan de weg be ginnen". Jaap wist nog meer. „Er komen acht bungalows en ze zijn alle acht al verkocht. Weverveld, de di recteur van de conservenfabriek is één van hen. Gerard, die bij mij in de klas zit, heeft het verteld. Volgend voorjaar moeten ze allemaal klaar zijn. En ik weet ook, wat ze gaan kosten, tenmin ste, als Gerard de waarheid heeft ge zegd: Vijf en tachtig duizend gulden". „Genoeg dagen, dat ik ze niet in m'n zak heb", filosofeerde Tonia droog. Overvest knikte. „Vijf en tachtig duizend. Dat is met alle kosten mee, notaris en zo, rond een ton". Hennie merkte op: „Dan krijgen we te zijner tijd deftige buren". Jaap lachte. „Hoor haar. Dacht je, dat die mensen daarginds straks ons als hun buren gaan beschouwen? Dat geloof je zelf niet. De gemeente gaat niet zo maar voor de gein een groenstrook in het midden van de weg maken. Aan deze kant de plebejers, overkant de kapita listen". „Je lijkt wel een communist". „Wie weet, wat ik nog word", ant woordde de jongen, schouderophalend. „Schooljongenspraat. Er zullen er heus wel bij zijn, die een stevige hypotheek nodig hebben". „Die krijg je ook niet, als je niets be zit", weerlegde Jaap hardnekkig. „Ik heb er wel zoveel van begrepen, dat als je honderd gulden op de bank hebt, dat je nog geen tientje kunt lenen, maar als je er tienduizend op hebt staan, kun je er ook nog wel eens tienduizend te leen krijgen". „Als de zekerheidstellingen tenminste solide zijn", beweerde Overvest vakkun dig. „Geen bank begint vandaag de dag meer aan een twijfelachtige financiële affaire. Daarvoor is in het verleden al voldoende leergeld betaald". „Misschien trouw ik met een rijke man", lachte Tonia. „Ga ik ook aan de overkant wonen. Mogen jullie ons op hoogtijdagen bezoeken". „Dat is dan ontzettend grootmoedig van je, zus", vond Jaap. HOOFDSTUK III Tonia verlangt naar geld De reorganisatie van de Larixlaan werd stevig en grondig ter hand geno men. Wel werd er gemopperd door ne ringdoenden, waarom dit nu juist in het hoogseizoen moest geschieden, met alle narigheid verbonden aan de omlegging van de buslijn, waardoor ook het aller eerste deel van de Larixlaan een dode laan werd, hetgeen de acht winkeliers daar terdege bemerkten. Er werden zelfs vragen in de raad gesteld door het eni ge lid van de partij Middenstandsbe- lang. Doch B. en W. betoogden, dat het niet anders kon, omdat men gelijke tred wilde houden met de bouw van de bun galows. Voor de winter moest de ver breding van de Larixlaan gereed zijn. (Wordt vervolgd) wet 1920. Voorstel tot vaststelling van het bedrag per leerling openbaar lager onderwijs voor 1968. Voorstel tot be noeming van een bestuurslid van de Stichting tot exploitatie van een dorps huis. Voorstel tot wijziging van de ver ordening vergunningsbelasting. Voorstel tot vaststelling van een verordening als bedoeld in art. 4, eerste lid, der Winkel sluitingswet 1951. Voorstel tot vaststel ling van de 24e en 25e wijziging begro ting 1967. Uit auto gevallen. De bijrijder van een Italiaanse tank wagencombinatie is dinsdagmiddag om 12.30 uur op de rijksweg ter hoogte van de Kreekrakpolder uit de wagen ge vallen. De Italiaan, die lag te slapen op een bank achter de chauffeur, wilde gaan verliggen en verloor zijn even wicht. Hij viel over de chauffeur heen tegen de deur. De deur viel open en de man kwam op zijn voeten op de wegdek terecht. Door de hoge snelheid (onge veer 70 km) maakte hij een soort salto. Hij liep bij dit ongeval een zware her senschudding op. Goede vangst. In de nacht van maandag op dinsdag hebben de opperwachtmeester D. Vonk en de wachtmeester T. van Hecke van de rijkspolitie te Kruiningen, tijdens hun groepspatrouille tussen Krabbendij- ke en Rilland, twee jongelui aangehou den die 17 levende patrijzen en onder delen van vangwerktuigen in hun wa gen vervoerden. Bij hun aanhouding verklaarden de 20-jarige B. uit Hilva- renbeek en de 23-jarige J. K. uit Uden- hout, de patrijzen te hebben gekocht van een onbekende uit Hengstdijk. Omdat ze geen vervoersbewijzen voor het 'wild hadden en evenmin een verklaring ga ven voor de aanwezigheid van de on derdelen van vangwerktuigen, werden ze meegenomen naar het bureau. Dé po litie heeft beslag gelegd op het wild, de onderdelen en de auto. Nadat hun een proces-verbaal was aangezegd, kon den de jongelui 4 uur' in de nacht, zonder auto, naar huis gaan. Uitvoering „Concordia". Vrijdagavond heeft de muziekvereni ging in het cultureel centrum haar jaar lijkse uitvoering gegeven, onder leiding van dhr. J. J. Rijnberg. Gespeeld wer den de volgende stukken: 1. Punjaub, mars van Payne Mol; 2. Im weissen Rössel van R. Benatzki; 3. Little suite van J. Harrey; 4. Lynwood van J. Ord Hume; 5. Puppet on a string door B. Martin en Ph. Coulter. Na de pauze met verloting voerde de Goese toneelvereni ging „Platogo" het toneelstuk op „Als de klok waarschuwt". Daarna was er een gezellig samenzijn. Filmavond. Uitgaande van het Ned. Rode Kruis werd vrijdagavond de film „Fanny" ver toond. Deze film trok grote belangstel ling. Voor de jeugd werd vooraf in de middag de kleurenfilm „Assepoester" vertoond. «£V VOOR ALASKA CANDY MIELE A.E.G. UNILUX PHILIPS ENGLISH ELECTRIC Bel (01131) 1348 Van 1825 januari 1968 YERSEKE. Gehuwd: Johannes Zoete- weij, 28 j. en Adriana van den Berge, 22 j. Van 1824 januari 1968 KRUININGEN. Getrouwd: Marcus Boo ne, 37 j. en Jacoba Janséli, 27 j. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. v. Noordennen. Óeref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Tissink, Ridderkerk Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Ha.ge. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2