^{fjamoldlngsa fijjatam- |Ufaardtgheden (03335® ampo de speciaalzaak voor uw BRIL WASAUTOMATEN INCEZ0NDEN YERSEKE WEMELDINGE Moeders Goede Keuze VAN OEVEREN N.V. KRUININGEN HOOFDPIJN poeders KIESPIJN poeders HOEST poeders werken GRIEP poeders verrassend HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND Deae rubriek komt tot etan d in samenwerking met het Gemeentebestuur Gasvoorziening. De laatste tijd zijn er klachten over de geringe druk van het gas. Dit is een gevolg van de grote afname tijdens de piekuren. De Zegam tracht de moeilijk heden op te lossen door het plaatsen van een regelkast op de hoek Spoor- laanWemeldingse Zandweg. Ook ligt het in de bedoeling in de loop van 1968 een grotere transportleiding te leggen van Kapelle naar Wemeldinge. Trouwen met buitenlandse werknemers. Wanneer een Nederlands meisje ken nis heeft gemaakt met een buitenland se werknemer en met hem wil trouwen doen zich meer problemen voor, dan men soms op het eerste gezicht ver onderstelt. Zo'n huwelijk heeft niet al leen juridische, maar ook sociale gevol gen en vaak zijn er tevens godsdienstige consequenties aan verbonden. Zo begint een circulaire van de com missie voor contact en overleg inzake bijstand aan buitenlandse werknemers (werkgroep huwelijk en gezin). Deze werkgroep houdt zich met deze problemen bezig en geeft adviezen, zo wel individueel als door middel van fol ders. Het adres is ter secretarie ver krijgbaar. Rijbewijzen. Het komt nog al eens voor, dat ge vraagd wordt: hoe moet mijn rijbewijs verlengd worden? Het antwoord luidt: 1. Kom ongeveer zes weken voor uw rij bewijs verloopt naar de secretarie om een uittreksel uit het bevolkingsre gister en een formulier voor een ge neeskundige verklaring. Kosten: 1,voor het uittreksel en 1,75 voor het formulier. 2. Vul het formulier in en verstuur het in de reeds geadresseerde enveloppe (sommige mensen moeten eerst nog even naar de dokter). 3. Wacht af tot u de papieren terug krijgt en kom enkele dagen voor uw rijbewijs verloopt hiermee naar de secretarie. Legesgkosten 6,—. 4. Binnen enkele dagen hebt u dan uw, nieuwe rijbewijs thuis. Inschakeling van een rijbewijscentrale mag wel, maar is niet nodig. Het kost alleen maar extra geld. Misschien is het goed eens na te zien wanneer de geldigheid van uw rijbewijs afloopt. Er zijn mensen, die zonder het zelf te weten, met een verlopen rijbewijs rijden. Wanneer een rijbewijs meer dan een jaar verlopen is, kan het niet meer worden verlengd. Dan moet men op nieuw examen doen. Burgerlijke stand. Gehuwd: Cornelis Lamper, 29 j. en Neeltje Mina Cornelia Willemsen, 23 j. Gevonden voorwerpen. Gevonden een zwarte dameshand schoen. Inlichtingen ter secretarie. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als in de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Familieavond C.B.T.B. Dinsdag 9 januari hield de afdeling Oost-Zuid-Beveland van de Zeeuwse Christelijke Boeren- en Tuindersbond haar familieavond in de Haven. De voorzitter, dhr. J. Simonse, opende de vergadering en heette alle aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder dhr. J. de Koeijer-Waverijn^ die een lezing hield over zijn reis die hij gemaakt heeft naar Argentinië en Australië. Aan het eind van zijn betoog werden nog ver scheidene dia's getoond over de oester cultuur in Australië. Hier zag men hoe oud-Yersekenaren de oesterteelt be oefenden. De afdeling Oost-Zuid-Beve land kan terugzien op een zeer geslaag de avond. Oesterverzending. In de maand december 1967 was de oesterverzending als volgt, met ter ver gelijking de cijfers over dezelfde maand van het jaar daarvoor: 1967 1966 Nederland 161.838 146.019 stuks België 3.475.069 3.226.195 W.-Duitsland 261.006 224.101 Frankrijk 244.426 102.600 Zwitserland 60.000 72.754 Denemarken 1.400 55.500 Congo 33.244 33.924 Italië 2.900 6.800 Anderelanden 10.050 4.150 Totaal 4.249.933 3.872.043 stuks Bevestiging ambtsdragers. In de Ned. Herv. kerk alhier werden tot het ambt van ouderling bevestigd mevr. A. Vleugel-Lepoeter en dhrn. J. Bout, P. v. d. Vliet, P. J. de Potter en A. Luteyn. Tot diaken werden bevestigd dhrn. W. P. Weststrate en A. de Schip per. Uitvoering. 25 en 26 januari zal de muziekver eniging O.K.K. alhier haar jaarlijkse uitvoering geven in het Dorpshuis. Aan deze uitvoering werken mede het se niorenkorps, het jeugdkorps en de drum band. De toneelvereniging ,,Het Vlis- sings Schouwspel" zal een klucht op voeren getiteld „Schandaal in Parijs". Dit stuk oogstte reeds eerder een groot succes. Beker behaald. De jongeheer Wim van Stel, die als jongste deelnemer in Souburg meedeed kreeg een aanmoedigingsbekertje van Vlijt en Volharding te Souburg voor prestatie. Hij is lid van O.K.K. alhier. Filmavond. Maandag 22 januair zal in het dorps huis door het Rode Kruis een kleuren- jfilm gedraaid worden, getiteld Fanny, 's Middags is er voor de jeugd een jeugdpropgramma waarin de kleuren film Assepoester gedraaid zal worden. Deze voorstellingen gaan uit van het Ned. Rode Kruis, waarvoor ook de op brengst bestemd zal zijn. Raadsvergadering. Dinsdagavond vergaderde de raad der gemeente Wemeldinge onder voorzitter schap van burgemeester C. N. F. van Sas, ditmaal in het dorpshuis. Een groot aantal Wemeldingse burgers, ongeveer 100, woonden deze vergadering bij, die een onbelangrijke agenda had. In zijn nieuwjaarsrede liet de voorzitter het afgelopen jaar de revue passeren. Di verse hoogtepunten hieruit, n.l. het be zoek van H.M. de Koningin in verband met de opening van de schutsluis, het Internaat voor Schipperskinderen, de aanleg van het dorpsplein, verbetering van de Nrd. Achterweg en straatver lichting, voorbereidingen voor een 2e sportveld en parkeergelegenheid bij de Ned. Herv. kerk, een krediet van 345.600,voor de bouw van een nieu we kleuterschool, een krediet van 757.000,- voor de bouw van een nieuw gymnastieklokaal annex instructiebad. De perspectieftekeningen van beide ge bouwen stonden bij deze vergadering op het podium, zodat ieder daar kennis van kon nemen. Een bezwaarschrift van de heer J. Janse te Zoetermeer tegen zijn aanslag in de rioolbelasting werd niet aanvaard, zodat de aanslag gehandhaafd blijft. Een verzoek van de Stichting Centraal schoolbestuur St. Louis te Oudenbosch om een bijdrage van 100,- werd afgewezen. De begroting van in komsten en uitgaven van het burgerlijk armbestuur voor 1968 werd aangeboden; de verpleegprijzen zullen met ingang van 1 januari 1968 voor Vrede-Best verhoogd worden van 72,40 tot 77, De volgende commissie zal deze begro ting verder bestuderen: P. J. J. Dekker, C. M. Dagevos en J. Dagevos. Bij de rondvraag vroeg dhr. M. Zuijdwegt of het mogelijk was aan de dijk bij Papen- dijke iets aan de bomen te snoeien, daar de hoge bomen veel wind vangen, tot last van de bejaarde bewoners van de laatste huizen tegen de dijk, die hier door niet kunnen slapen. Dhr. C. M. Dagevos èag de situatie voor de Dorps straat somber in als straks de voor schriften voor het beschermde dorps gezicht van de raad om goedkeuring naar G.S. moeten. Dhr. J. Dagevos was in gedachten al in de zomer aan het strandje en vroeg B. en W. zo nodig om geld en medewerking om zand te storten aan de Nieuwendijk. Voor Baby's buld]» Contactbijeenkomst, maar geen klachten bureau, aldus de burgemeester. Dinsdagavond na de raadsvergadering bleven een groot aantal burgers luiste ren naar de burgers die vragen en op merkingen aan het adres van de We meldingse raad konden uiten. De bur gemeester, die eerst enkele punten had besproken, zoals begroting en het fi nanciële beleid der gemeente, had niet lang te wachten tot de eerste vraag en opmerking al werd afgevuurd, n.l. een olieleverantie aan de gemeente v/as het eerste onderwerp. In het voorjaar 1967 was dit al gaan spelen in de raad en nu is er nog geen beslissing, aldus de vra gensteller. Later bleek dat nog niet alle inschrijvingen binnen waren, rrdÊar aan het verzoek van de raad is nu voldaan. De mogelijkheid dat de bomen straks de lantaarnpalen op het Dorpspleinstuk zouden slaan bij wind bleek niet te kun nen; de vragensteller was daar bevreesd voor, maar hier is, aldus de burgemees ter, rekening meegehouden. De kruin van de boom zal boven de lantaarnpaal! uitsteken, zodat men een groen dak krijgt met licht er onder, waarbij dhr. Schouwenaar opmerkte dat dit dan het priëeltje voor de Wemeldingse jeugd zou zijn in de toekomst. Of de twee scholen, die ook al aan hun A.O.W.-ja- ren toe zijn, door nieuwe kunnen wor den vervangen was de volgende vraag. De gemeente bleek uit het antwoord van de burgemeester aan scholen wel gebrek te hebben, maar het geld zal ook in het jaar 1968 ontbreken en wij zijn blij met een kleuterschool en gymna stieklokaal; als die in 1968 verwezen lijkt worden, klappen wij in onze han den, hetgeen betekent dat we op onze hoede zijn voor de andere scholen. Het heeft onze volle aandacht. Een belang rijke vraag van industrie en recreatie kreeg de volle aandacht van het beant woorden. Dhr. Dekker, die hierop zijn duidelijke visie gaf, stelde dat men in dustrie en agrarische recreatie geschei den moet houden, daar niet allen zich op dezelfde wijze verstaan. Hij stelde dat men in Zeeland grote lijnen moet trekken en scherp fccheiden; geen indu strie en lanbouwrecreatie door elkaar. Het kanaal zal voor -de scheepvaart al leen nog belangrijk genoeg worden; ook voor de recreatie ziet dhr. Dekker toe komst. WethouderSchouwenaar vindt de beslissing die genomen is van Goes kerngemeente te maken, een grote, mis ser van het provinciaal bestuur. Het ka naal met insteekhavens was beter ge weest, maar we konden het niet eens worden met de KWYK-gemeenten. De problemen waren dan niet zo groot ge weest. Bij het spoor, aan de hoofdweg en aan diep vaarwater, punten die van groot belang zijn vqor de industrie. En is het land in de Yerse Moer dan van zo'n goede kwaliteit Dit was volgens dhr. Schouwenaar de plaats geweest, maar nu is dit te laat. Laten we daar om voor recreatie niet te laat zijn, aldus de vragensteller. Dat het in de Dorps straat minder fraai wordt met zijn leeg staande gebouwen, 'was men het over eens en het is niet de eerste keer dat hierover is gezucht,4maar zoals de vra gensteller het uitdrukte, een gebit met rotte tanden zal toch nog een poosje mee moeten, daar de oplossing nog niet direkt klaar ligt. Maar wel, aldus dhr. Dekker, zijn we het verplicht voor de zakenmensen die daar hun bestaan heb ben, te werken. Het contact met de raad was goed op deze avond en wellicht voor herhaling vatbaar. VOOR ALASKA CANDY MIELE A.E.G. UNILUX PHILIPS ENGLIStt ELECTRIC Bel (01131) 1348 Uitreiking verkeersdiploma's. Maandagavond vond in „Ons Dorps huis" de uitreiking plaats van de ver keersdiploma's aarj de geslaagden van de verkeerscursus, die gegeven was door dhr. Veldmeijer, adjudant der rijkspoli tie alhier. Na een kort openingswoord door dhr. Veldmeijer, waarbij hij o.a. ook burgemeester $n Wethouders mocht verwelkomen, werden eerst enige ver- keersfilms vertoond, waarna burgemees ter Schipper de diploma's uitreikte. Van de 70 kandidaten bleken er 58 te zijn geslaagd, waarvan 5 met het predikaat „met lof", t.w._mevr. Bauer-Ogier en dhrn. Van der Peyl, Poley, Flipse en Bruinooge. Namens de cursisten sprak dhr. J. M. C. van der Peyl de dank van alle deelnemers uit aan dhr. Veldmeijer voor het door hem genomen intiatief tot het geven van deze cursus en voor de zeer prettige wijze waarop hij deze cur sus had geleid en bood hem een prisma kijker aan en een gevarendriehoek, met de wens dat hij de eerste veel, en de andere zeer zelden zou moeten gebrui ken. Aan mevr. Veldmeijer werd een fruitmand aangeboden. Nadat nog een film op verkeersgebied was vertoond, sprak dhr. Veldmeijer een slotwoord, waarbij hij de aanwezigen uitnodigde om t.z.t. lid te worden van een op te richten afdeling van de vereniging „Vei lig Verkeer". Vergadering N.C.V.B. Woensdagavond 10 januari werd de eerste vergadering in het nieuwe jaar gehouden onder leiding van de presiden te, mevr. Van der Lelie. Na schriftle zing en meditatie van de presidente, sprak dhr. Cosijnse, directeur van Het Zilveren Schor, over het onderwerp Kennen wij elkaar nog?" De volgende .vergadering zal gehouden worden op 21 februari a.s., waarop Ds. Noordhof uit Wemeldinge zal spreken. Biljartwedstrijd. Vrijdagavond speelde de biljartclub „De Korenbeurs" in de gelijknamige zaak haar eerste wedstrijd. De sportieve strijd werd op het groene laken gevoerd tegen de personeelsvereniging „Caroas" uit Kapelle. „De Korenbeurs", nog maar korte tijd geleden opgericht en twintig leden tellend, wist deze eerste wedstrijd te winnen (234230). Schoolconcert". Dinsdagmorgen gaven dhrn. Hielke- ma, piano en Magyar, viool, een concert !n „Ons Dorpshuis". Dit concert werd gegeven voor de leerlingen van de Ulo en van de Landbouwhuishoudschool. Het programma bestond uit de sonate van Vivaldi en een aantal Spaanse an Hon- larse dansen. Dhr- Magyar vertelde etenswaardigheden over de viool. Feestelijke ouderavond. Vrijdagavond werd in „Ons Dorps huis" de jaarlijks terugkerende feest avond van de Ulo gehouden. Na een openingswoord door oudercommissie voorzitter M. van Gastel werden de tal rijke bezoekers meegevoerd op een Europese reis. Een zestigtal leerlingen voerden n.l. de Ulo-Europa-revue op. Dat het een geslaagde avond was, hoe ven we u niet te vertellen. Een dave rend applaus was de verdiende beloning voor de Ulo-leerlingen en de leerkrach ten. Gemeen te bode. Tot gemeentebode, ter opvolging van dhr. A. Stroosnijder, die zijn werk om gezondheidsredenen moest beëindigen, is benoemd dhr. Th. Ivens. Waarschijnlijk zal dhr. Ivens m.i.v. 1 maart a.s. in dienst treden. Per deze datum zal hij als concierge van de Landbouwhuis houdschool worden opgevolgd door dhr. A. J. Jille alhier. Raads vergadering. In de raadsvergadering van woens dagavond werd door dhrn. J. Griep (V. V.D."), Z. Jansen (K.V.P.), P. Polderman (V.V.D.) en W. Pouwer (C.H.U.) stel ling genomen tegen een verdere ver splintering van het prot. chr. onderwijs. In een tijd waarin de gehele kerk in beweging is, aldus dhr. Griep, is het on gepast en onsmakelijk te komen tot een splijting van een bestaande chr. school, zoals dit thans hier door een groepering geschiedt. Hoewel met de wettelijke voorschriften in de hand, is dit toch gespeend van elke realiteit. Genoemde raadsleden wensten dan ook hun stem te onthouden aan de door de raad te voteren gelden ter stichting van een van de School met de Bijbel afgescheur de school op Geref. grondslag. Dhr. C. Slabbekoorn, bekend als voorstander van het openbaar onderwijs, meende dat de verdraagzaamheid eist, dat een ieder vrij is in het geven van dat on derwijs, hetwelk het meest overeenstemt met de wens van de ouders. Hij kon echter het aangevoerde punt van het tegengaan van verdere versnippering billijken. Dit was echter voor hem niet voldoende reden om tegen te stemmen. Het S.G.P.-raadslid dhr. J. v. d. Berge mengde zich niet in de discussie. Dit deed hij wel toen de nieuwe verordening op de heffing van de vermakelijkheids belasting ter tafel kwam. De verorde ning is gunstig voor de verenigingen, daar voor het houden van toneel- en dansavonden geen belasting meer ver schuldigd is. Dhr. v. d. Berge achtte echter, ter voorkoming van uitspattin gen, een verhoging van de belasting op z'n plaats. In deze mening werd hij döqr geen enkel ander raadslid ge steund. Wat staat de gemeent e voor met de aankoop van het pand Kanaal straat 32, vroeg dhr. Griep. De voorzit ter, burgemeester A. Schipper, wees op de billijke prijs 1500,en op de saneringsplannen. Wethouder E. Suy (K.V.P.) dacht dat de sanering daar zich sneller zou ontwikkelen dan was voorzien. Het onbewoonbaar verklaren van het pand Oude Plein 22 riep bij dhr. Griep ook enkele vragen op. Vol gens hem is de gemeente in gebreke gebleven omdat er niet is gereageerd op een brief d.d. 30-ll-'67 van de eige naresse, waarin zij haar voorwaarden voor verkoop stelde. Volgens de voor zitter zijn de plannen tot onbewoonbaar verklaring van vroegere datum en ver der heeft de gemeente de mening ge vraagd van de taxatiecommissie in Rot terdam. Het gevaar dat de onbewoon baarverklaring de taxatieprijs zal be ïnvloeden, is volgens hem ongegrond. Dhr. Pouwer raakte bij de rondvraag een belangrijk onderwerp aan door te informeren naar de schade die is ont staan aan wegdek en riolering door een breuk in de waterleidingbuis op de hoek van de Maartenbroersweg. Komen de herstelkosten voor rekening van de ge meente of voor de waterleiding-mij., vroeg hij. De voorzitter kon meedelen, dat hij uit reeds gevoerde gesprekken met vertegenwoordigers van de maat schappij meende te kunnen vaststellen, dat de maatschappij de kosten zal be talen. De riolering is daar in ernstige mate verzakt en het wegdek totaal ver nield. Er is een gróót gat ontstaan en bronbemaling is nodig. Het geheel gaat duizenden guldens kosten. Weer schip op havendam. Dinsdagavond is de coaster „De Poort van Talbot" op de westhavendam ge varen. Bij het uitvaren van de haven liep het schip, waarschijnlijk tengevolge van de wind, uit het roer. Het schip maakte zware slagzij en kapitein B. Gnossen achtte het noodzakelijk dat de bemanning de zwemvesten aantrok. Ge lukkig kwam bergingsbedrijf L. Polder man met drie schepen tijdig te hulp. „De Poort van Talbot" had in Wemel dinge tarwe geladen en was onderweg naar Engeland. Rode Kruisfilm. Zaterdagmiddag is er een Rode Kruis filmvoorstelling voor de kinderen. Ver toond wordt „Assepoester", 's Avonds wordt voor de ouderen de prachtige kleurenfilm Fanny" gedraaid. Jaarvergadering vogelvereniging. Vorige week hield de vogelvereniging „Zanglust' haar jaarvergadering in het dorpshuis „Luctor et Emergo". Voor zitter J. Kruysse wenste alle leden een goed kweekseizoen toe en zag met vol doening terug op de gehouden vogel tentoonstelling. Tijdens deze vergade ring werd gesproken over de komende tentoonstelling. De datum werd bepaald op 22 en 23 november a.s. Verder zal men bij de komende vergaderingen vo gels mee kunnen brengen om amateurs keuringen te houden. Tijdens deze jaar vergadering werd een kleine verloting gehouden. Vergadering N.C.V.B. De N.C.V.B. kwam in het „Hervormd Centrum" in vergadering bijeen. De pre sidente, mevr. Willeboordse-de Pree, opende deze avond, waarna gezongen werd Gez. Ill 1 en 4. De spreekster op deze avond was mevr. Dé Cock uit Amsterdam, die over de Zending in Is rael sprak. Jubileum. De heer A. Dommisse, directeur van de veilingsvereniging „Krabbendijke en Omstreken", is dezer dagen gehuldigd in verband met zijn 25-jarig jubileum. Op 1 januari 1943 trad de toen 20-jari- ge heer Dommisse in dienst van de vei ling K.E.O. als boekhouder-kassier. Op 1 oktober 1959 werd de jubilaris be noemd tot directeur. Dhr. W. C. van der Werff, voorzitter van de veilingsvereni- ging K.E.O.bood dhr. Domisse namens het bestuur een geschenk aan. Dhr. Van der Werff wees op de grote verdiensten van de jubilaris voor de veilingsvereni ging. Namens het personeel bood dhr. J. Mallekote een geschenk aan. Spre kers wezen op de kwaliteiten van dhr. Dommisse, die vooral waren gebleken in voor de telers minder rooskleurige pe rioden. Er werd op gewezen, dat on danks tegenslagen de K.E.O. er weer in was geslaagd met de hoogste gemiddel de prijs van de Zuidbevelandse veilin gen uit de bus te komen. De omzet steeg in de tijd, dat dhr. Dommisse bij de veiling te Krabbendijke werkt, van 1 miljoen gulden tot 5,3 miljoen gulden in 1965. Na deze topomzet werd het fruit teeltgebied rondom Krabbendijke op 22 mei 1966 getroffen door de zware ha- gelramp. Vrouw in trein gestorven. Maandagmiddag omstreeks half vijf is in de trein VlissingenRoosendaal de 70-jarige mevrouw A. H. Sinke uit Rot terdam plotseling overleden. Ze was met haar broer op terugreis van een fami liebezoek in Kapelle, haar geboorte plaats. Bij onderzoek bleek dat ze aan een natuurlijke dood is overleden. Rode Kruisfilm. Vrijdagavond zal in café Koeman de jaarlijks terugkerende Rode Kruisfilm worden vertoond. Aanvang 8 uur. De kindervoorstelling zal om 4 uur plaats vinden. Uitvoering muziekvereniging. Op vrijdag 26 januari zal de jaarlijk se muziekuitvoering plaats hebben in café Koeman. Een aantal muzieknum mers zullen worden uitgevoerd onder leiding van de dirigent dhr. Gijze De eigen toneelclub zal opvoeren het blij spel „Deining om de dorpsdokter". Propaganda-avond. In het Hervormd Centrum werd een propaganda-avond gehouden door de Stichting Koningin Wilhelminafonds voor de Kankerbestrijding. Na een ope ningswoord door burgemeester J. C. de Kam werd een medische causerie ge houden over het ontstaan en bestrijding van kanker, door Dr. J. J. Okker, chi rurg te Middelburg. Door Zuster A. Everse werden dia's en een film ver toond over de bestrijding van kanker en het ontstaan ervan. Namens het Ko ningin Wilhelminafonds sprak de hoofd promotor dhr. H. van Wijck, die aan spoorde zich als lid op te geven als eerstdaags leden van diverse verenigin gen aan de deur komen voor inschrij ving. De opkomst was zeer goed. BIJ VERKOUDHEDEN EEN VRAAG Hoe komt het eigenlijk dat de ijsver- eniging Yerseke er niet in geslaagd is om vorige week een ijsbaan gereed te hebben Het is ons bekend dat de bestuurs leden veel tijd hebben opgeofferd (in clusief tweede kerstdag) om bedijking aan te brengen en een dam te leggen. Naar wij vernemen werd een afspraak gemaakt met de brandweer om het ter rein tijdig onder water te zetten. We vragen ons af waarom dit niet is ge beurd ENKELE LEDEN Van 1118 januari 1968 YERSEKE. Geboren: Cornelia, dv. Jo hannes Bastiaan Nieuwenhuize en Cor nelia Schot; Johannes Adriaan Martin, zv. Jacobus Pieter Hannewijk en Tan netje Geuze. Overleden: Wilhelmus Koole, 86 j., wednr. van Rosina Durinck. Huw.afk.: Jan Hubregtse, 24 j. en Pieternella Katharina Berman, 20 j. te Kapelle. Van 1117 januari 1968 KRUININGEN. Geboren: Ronny, zv. Johannes Cornelis Kuijper en Elizabeth van Krimpen; Christine Leentje, dv. Hubrecht Minnaar en Rosalie Elisabeth Buitink; Cornelia Hendrika, dv. Pieter Cornelis Fraanje en Jaapje Adriana Nieuwkoop. Overleden: Adriana den Decker, 79 j., wed. van Adriaan Izaac Burgel.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2