cUJatans~ |Ufaardlgheden caballero B Bi II lis I KINDERBOEKENWEEK een kinderboekenweekgeschenk Boekhandel van der Peyl ■flgfQ van den berge assurantiën anders dan andere 'ÓEb*' Deze rubriek komt tot etan d in samenwerking met het Gemeentebestuur Dankbetuiging. De burgemeester heeft van de Com missaris der Koningin een brief ontvan gen met de volgende inhoud: „Bij deze betuig ik u, mede namens het Provinciaal Bestuur hartelijk dank voor uw medewerking, verleend bij de voorbereiding en uitvoering van het programma ten behoeve van het bezoek van H.H.K.K.H.H. de Groothertog en de Groothertogin van Luxemburg en Prin ses Beatrix en Prins Claus der Neder landen, op 14 september j.l. aan deze provincie, hetgeen door ons zeer op prijs is gesteld. Ik verzoek u deze dank te willen overbrengen aan diegenen, die op eni gerlei wijze daarbij waren betrokken". Leeftijdsopbouw. Van het centraal tistiek ontving het overzicht van de 31 december 1966. als volgt uit: Lft. in jr. M V 0—4 116 112 55—59 68 5—9 125 109 60—64 71 10—14 147 110 65—69 49 15—19 109 77 70—74 51 20—24 93 93 75—79 36 959.9 81 9,9. 89SU 9.9 bureau voor de sta- gemeentebestuur een .leeftijdsopbouw" per Dit overzicht ziet er Lft. in jr. M V 63 68 67 56 39 20 ten komen. Hoeveel bejaarden er zijn. Of er dus meer bejaardentehuizen of bejaardenwoningen nodig zijn. Hoeveel jongeren er in de huwbare leeftijd ko men. Of er in de toexomst dus meer woningen moeten worden gebouwd. In Wemeldinge gaat het niet om gro te aantallen. Wanneer er in een jaar 10 kinderen meer op school komen dan an ders behoeft er nog niet direkt aan een uitbreiding van de school te worden ge dacht. Ook zonder dit overzicht is de zaak nog wel te overzien. Aan de puzzelaars de taak om uit te zoeken welke 7 personen in onze ge meente op 31 december 1966 negentig jaar of ouder waren. Volgens onze ge gevens klopt het aantal. Zeeuwse Muziekschool. Het gemeentebestuur ontving een exemplaar van de begroting van de Zeeuwse Muziekschool voor het cursus jaar 19671968. De uitgaven zijn ge raamd op 467.000,Hiertegenover staan de volgende inkomsten: Lesgel den 170.000,-; rijkssubsidie 12.000,-; subsidie v. d. provincie 59.000,sub sidie opleiding fanfarekorpsen 4.000,-; bijdragen van de gemeenten 222.000,-. De bijdrage van de gemeente Wemel- J X OOOA T7W. plaats van mevr. Schouwenaar-Linden- bergh en dhr. M. Zuidwegt gekozen de dames Vermerris-Feytel en Dagevos- Belderock. Door dhr. Phernambucq wer den aan mevr. Schouwenaar, die af scheid nam als bestuurslid, bloemen overhandigd. Na de pauze toonde dhr. Borrie uit Goes aan de hand van dia's de nieuwe verkeersborden. Comité P.I.T. Woensdag werd door het plaatselijk comité van het P.I.T. een bijeenkomst gehouden, waarbij aanwezig waren 12 dames collectanten en 2 jongens c<?llee- tanten. Na de opening gaf de voorzit ter, dhr. J. Veerhoek, een kort over zicht van het werk dat het P.I.T. doet. Daarna werden de collectebussen ge ledigd en geteld. Het resultaat van de collecte was 309,Dhr. Veerhoek reikte aan de collectanten een kleine attentie uit. Vervolgens herdacht dhr. Veerhoek met enkele woorden het over lijden van dhr. G. Schouwenaar, waar na enkele ogenblikken stilte in acht werden genomen. In de plaats van dhr. Schouwaar zal als secretaris optreden dhr. J. de Neef. Wewico. De Wewico heeft in een vergadering het besluit genomen om in begin no vember een koopaktie te houden, de z.g. najaarsaktie. Daaraan zal men kop pelen een Sint-Nicolaasmiddag voor de kinderen in het Dorpshuis. Op welke dag het zal zijn is nog niet bekend. Wel zal deze zo kort mogelijk bij 5 decem ber vallen. Een mooie middag zal het voor de kinderen zeker zijn! Overlijden. Op 58-jarige leeftijd is plotseling over leden dhr. J. Hoogesteger, commandant van de vrijwillige brandweer alhier. Te vens was hij bestuurslid van de var kenshond „Helpt Elkander". Dhr. Hoo gesteger, die door een hartverlamming werd getroffen, was aan het werk te Kwadendamme op het spoorwegempla cement. Dokter S. E. J. Wöstman kon van 25 oktober t/m 4 november Bij aankoop van 5,kinderboeken Maak zelf met eenvoudige middelen een rammelkar 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Guur en nat weer, gezel ligheid in huis. Laat uw meubelen een nieuw kleedje geven en het verhoogt de sfeer. Het adres voor uw stoffeerwerk van stoelen, clubs enz. is C. S. van den Berg, Turfkade 5, Goes, tel. (01100) 7459. Wilt u keuze maken in bankstellen, kasten, eethoe- ken enz., bel (01100) 7459 Goes en wij bezoeken één van Nederlands grootste toonzalen en uw succes is verzekerd! Voor een nuttig geschenk Meubelhandel van den Berg, Turfkade 5, Goes. Hang- toiletspiegels, groot en klein. Poefs met en zonder vakverdeling. Haardbank- jes, mimitafeltjes, bijzetta feltjes, kinderzitje, TV-ta- fels, noten ladenkastje. Zie onze prijzen! Komt u eens kijken? Er zyn wel veel goede soor ten kleefband. Er is echter maar één Sellotape. Ook in gekleurd voorradig. - Boek handel van der Peyl. Kom jij ook naar de Bingo- Dansant avond? Hèt begint om half acht, hèt is op za terdag 28 oktober, hèt heeft plaats in de kelder van Ons Dorpshuis, hèt belooft weer knetter goed te worden, hèt publiek van 15 jaar en ouder Is welkom. Wie wil twee halve dagen per week ons als werkster komen helpen? - P. Huijse, Noordzandstraat 2, Yerseke Drogisterij Kooman, de spe ciaalzaak voor levertraan en vitaminen. Tel. 221, We meldinge. Hebt u rugklachten? Neem dan een bedplaat. Eén- en tweepers. platen uit voor raad leverbaar bij J. v. d. Boomgaard, Kaaistraat 8, Yerseke, tel. 1809. Te koop voor elk aanneme lijk bod 2 ramen 1.50 x 1.06 m, 2 ramen 1.50 x 0.45 m. Geschikt voor volière. Kor te Kerkstraat 1, Yerseke. Zaterdag malse kassla 2 v. 45 ct. 2^ kg aardappelen 49 ct. 5 grote sinaasappels 98 ct. Maandag zuurkool 500 g 29 ct. Dinsdag gesne den prei 500 g 29 ct. „De Spar", Yerseke. Limara, de nieuwste huid verzorgingspreparaten, bij Drogisterij Kooman, de spe ciaalzaak. Tel. 221, Wemel dinge. Biedt zich aan werkster, 2 ochtends per week. Adres te bevr. Bureau „De Schel - debode", Kruiningen. Drogisterij Kooman, de spe ciaalzaak voor haar- en huidverzorging. - Tel. 221, Wemeldinge. Fablon. Het fabelachtig mooie zelfplakkende plastic. Boekhandel van der Peyl. Voor een goede haarborstel in verschillende maat, mo del en prijs naar Kapper Meyer. Malse braadkip 1050 gram 2,98. „De Spar", Yerseke. Uw kleding voor Chemisch reinigen, triplineren en verven Uw was en fijne was wordt (desgewenst) gehaald en gra tis door ons thuisbezorgd Depot „de Zon" is en blijft J. de Neef, tel. 416, Daniëlstraat 12A, Wemeldinge. Nog enkele maten voorra dig in de zeer sterke naad loze nylons van 1,per paar. Ook weer vele nieu we soorten hakellook da mes- en meisjesmaillots en lange kousen. Sterke kin dermaillots in wol en zwa re mouse-crèpe. Baby mail lots in wol, draion en bad stof. Ook voor al deze ar tikelen slaagt u bij ons zo goed, omdat wrj ook hierin steeds het nieuwste brengen en altijd iets aparts! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Zilverzegels Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlissing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Medima gezondheidsonder goed, van zuivere angora wol, is licht en poreus, be zit buitengewoon grote elektrostatische werking, beschermt u tegen tempe ratuurverschillen. Ideaal bij reuma, spit, bronchitis, enz. Ook ter voorkoming! - Drog. Koster, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 59 ct. Rauwe ham 89 ct. Cornedbeef 58 ct. Palingworst 59 ct. Ont bijtspek 49 ct. Snijworst 49 ct. p. 100 g. 1 pot knak worst 85 ct. Volvette kaas 500 g 2,1 fles limona desiroop 95 ct. 3 fles ga- zeuse 98 ct. 1 pot jam 79 ct. 1 pot pindakaas 90 ct. 500 g witte of bruine bas terd 69 ct. 250 g amandel speculaas 79 ct. Voor complete meubilering ei. stoffering uw adres van Nim- wegen-Heljboer, Wemeldinge Tel. 01192-336, Dorpsstraat 53 W. Kanaalweg 51, Wilhelmlna- straat 41. Vrijdag en zaterdag var kensfilet 500 g 3,58. Soep pakket met gratis 1 pakje soepgroente. 3 slavinken v. 1,49. „De Spar", Yerseke. Ja, dat is het eieieinde een Bingo-Dansant avond in het Dorpshuis op zaterdag 28-10 a.s. om half acht voor 15 jaar en ouder (nee, jon geren mogen er niet in!) Knielaarzen, de grote mo de voor dames. Wij hebben ze in bruin en beige suède, ook in bruin en beige ge ribd fluweel. Korte vacht laarsjes in bruin, beige en zwart. Ook speciaal korte zwarte laarsjes voor oude re dames. Voor meisjes en kinderen hebben wij bruin en beige suède en rood le ren laarsjes. Voor vacht laarzen naar Hage, de zaak met de grote keuze! Hage, Modeschoenen, telef. 1845, Yerseke. Bijzonder mooi en gevari eerd is dit seizoen onze col lectie kindertruien en pull overs. Merken als Bleyle, Azèt, Krimmel, Ultri, enz. garanderen u de allerbeste kwaliteiten, perfecte pas vorm en de nieuwste des sins en kleuren. W\j ontvin gen deze week weer nieuwe zendingen. In onze etalage ziet u enkele voorbeelden uit onze grote sortering. - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels! Tijdelijk een Lagostina roestvrij stalen snelkookpan a 65,Personenweeg schalen v.a. 12,75. Arco- pal schalen van 6,95 voor 4,95. Met gratis Zilver zegels. - Fa. Eckhardt. Wij hebben leuke schilde rijtjes met lijstje ontvangen in wit-zwart en gekleurd. Voordelige prijs. Gez. Hart- hoorn. Een jong gehuwde vrouw zoekt werk voor halve da gen of enkele dagen per week. Administratief- of typewerk. Br. onder no. 22-1, Bureau „De Schelde- bode", Kruiningen. Spelletjes voor jong en oud: Stratego, Scrabble, Halma, enz. - Boekhandel van der Peyl. Verzamelaar betaalt voor oude en vreemde geldstuk jes, ook kwartjes, guldens, pnz. een heel hoge prijs. Ook taxaties. Een berichtje aan P. J. Davidse, 't Groen tje 10, Domburg. Voor een goede handlotion van Jergens, Meridol-Atrix of 4711 naar Drogisterij Gez. Harthoom. Te koop: Schuurtjes gara ges, golfplaten, tegels, eter- nit board, balken, stenen, ijzeren goot, binnendeuren, buitendeur, gootstenen, verf, draadnagels, dakramen enz. P. Duinkerke, Margrietstr. 28, Yerseke, tel. 1650. Heb je het al gehoord? Za terdagavond is het weer in stuif voor 15-jarigen en ouder. En wat is er te doen Nou, knal joh, een Bingo- Dansant. Maar dat is ge weldig! Ik kom ook! Het begint om half acht. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 Heeft u schoenen nodig, wij staan steeds voor u gereed! Bezoekt geheel vrijblijvend onze winkel-showroom. U kunt door ons voorkeuze systeem gemakkelijk uw keuze maken. Indien win kel gesloten, bel even no. 1845. Pretty Shoe-Shop Ha ge, de zaak met de grote keuze in de mooiste en mo dernste schoenen! Kouder weertijd voor warm ondergoed. Bleyle zorgt hiervoor in onder blouses en broekjes met korte en lange pijp. In zwart, crème en lichtblauw voorradig. - Modehuis van IJsseldijk-Snoep. Voor baby woll. maillots en draion- en glansgaren trui tjes. Badstof commodedoe ken, grote maat. „Teddy" luiers en onderleggers, slab ben, luiertassen en flan. trappelzakken m. en zon der jasje. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Nachtkleding voor jong en oud in flanel, satijn-feutre, brushed-nylon, tricot en badstof. Vlotte, prettig pas sende modellen in de nieuw ste dessins en kleuren. U kent de prachtige kwalitei ten van Jansen Tilanus, Kijo, Koala, Schiesser en Krimmel, de namen spre ken voor zichzelf! Doch ook in speciale, voordelige aan biedingen hebben wij heel leuke dingen. - Textielhan del Snoep-van Willigen. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Voor foundation kunt u niet genoeg geld uitgeven. Uw figuur begint met een goe de BH of gaine. Kies daar om alleen een zeer goed merk. Koop in een zaak die deze merken brengt. Koop uw foundation bij Modehuis van IJsseldijk-Snoep. Wij hebben ze, Renata en Pe- diform kinder-gezondheids- schoenen. Geef uw kind ook zo'n paar schoenen met een 'unieke voetvorm'! Met Re nata en Pediform houdt uw kind gezonde voeten. Het zijn de merken op dokters advies! - Pretty Shoe-Shop Hage, Yerseke, tel. 1845. Spes, de naam die niet al leen kwaliteit, maar ook elegance waarborgt. Zag u reeds de prachtige heren truien in angora en meri nos kwaliteit Voorradig met kol, maar ook als polomodel. - Modehuis van IJsseldijk-Snoep. Dat is goedkoop! Prachtige naadloze panty-kousen, broekje met nylons, slechts 2,50 per paar! Mooie herfsttinten. Fabrikaat Tri cotbest 3 sterren, dus pri ma kwaliteit! Ook op deze zeer voordelige pantynylons zit het strookje voor uw spaarkaart. Op een volle kaart met 10 strookjes krijgt u een paar nylons gratis! Alleen verkrijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altijd voordeliger! 1 fles cognacwijn nu 2,95. 2 pakjes A.J.P. soep 79 ct. l.-pot augurken 79 ct. 1 heerlijke koffiekoek 89 ct. 1 stuk gevuld speculaas 69 ct. Nieuwe bruine bonen 500 g 55 ct. 1 literfles kof fiemelk 1,35. 1 banket- staaf 59 ct. 1 bus 50 g pe per 79 ct. 3 blikjes lever pastei van 1,20 nu voor 89 ct. 1 pot worteltjes 69 ct. 1 fles jus d' orange 98 ct. 1 kg choc.hagel 2,75. Speciale aanbiedingen van Pieterse: 1. Theedoek mooie kwaliteit 98 ct. 2. Theedoek sneldroger 1,39. 3. Slopen grote maat 1,95. Weer ontvangen leuke en mooie coupons stof voor rokken en japonnen. - Fa. Pieterse, tel. 296, Wemeldinge. Wij hebben nog diverse merken kolen- en oliehaar den in voorraad tegen aan trekkelijke prijs. Ook in gasverwarming steeds voor raad. - Fa. Eckhardt. vjrcuo, o unaiia, w d-uciiudiiimomccotc zessen: K. van Steenbergen, St. Sebas- tiaan, Ovezande; meeste vijven: Jac. de Baar, St. Sebastiaan, Ovezande; mees te vieren: M. Steketee, St. Sebastiaan, Yerseke; meeste drieën: P. Schreurs, St. Sebastiaan, Ovezande; meeste twee- en: C. Moorman, Juliana, Kwadendam me; meeste enen: A. de Koeyer, St. Se bastiaan, Yerseke. Bezoek Ned. Caravan Club. Zaterdagvoormiddag 28 oktober a.s. zal het in de Langeville en omgeving druk worden. De Nederlandse Caravan Club organiseert die dag haar herfst- tocht naar Zeeland en brengt ook een bezoek aan Yerseke. Niet minder dan 90 tot 100 auto's met caravan worden verwacht. De deelnemers aan deze tocht worden in de gelegenheid gesteld iets van de oester- en mosselcultuur te zien. Lt; upuxcugeu uiii le acvien. vwi uciuc ploegen een hard verdiend punt. Zaterdag speelt het eerste elftal thuis tegen Kapelle, waarbij het niet gemak kelijk zal zijn een punt te behalen, wat men overigens wel goed kan gebruiken. Ouderavond. Dezer dagen werd in het dorpshuis alhier de ouderavond gehouden van de openbare lagere school. De avond stond onder leiding van dhr. A. J. Dagevos. Het hoofd der school, dhr. C. P. Pher nambucq, sprak over de schoolzaken en kon met vreugde constateren, dat het leerlingental op de school ieder jaar groter wordt. Hij merkte ook op, dat het schoolgebouw steeds meer tekenen van verval gaat vertonen en sprak de hoop uit, dat een nieuwe school niet meer lang op zich zal laten wachten. Bij de bestuursverkiezing werden in de O o - - - moet dan ook op worden gerekend dat alle bouwgrond daar in 1968 zal zijn uitgegeven i.v.m. het bereiken van de gemeentegrens. Met het saneringsplan „Nieuwstraat" zal meer voortgang wor den gemaakt. Voorts zal de onbewoon baarverklaring en sloop van krotten in sterkere mate dan voorheen worden aangepakt. Voor de verbetering van de Hansweertse straatweg en een gedeel te van de Zanddijk vanaf het kanaal tot de Zandweg worden plannen gereed ge maakt, maar het is nog niet zeker of die in 1968 gerealiseerd kunnen worden. Ook verheugt het B. en W. dat voor het normale onderhoud van straten enz. 32.400,kon worden uitgetrokken. De chemische onkruidbestrijding zal nog intensiever plaatsvinden. Ook zal in het voorjaar een intensieve aktie ter be strijding van de rattenplaag worden ge- 1 WNT I CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f1.50 houden. Zeer binnenkort kan de raad een voorstel tegemoet zien om gelden beschikbaar te stellen voor het onder brengen van.de nieuw ,te stichten school op Geref. grondslag in enkele lokalen van de bestaande school met de bijbel. Er zijn plannen in voorbereiding om voor deze school een nieuw gebouw te stichten, waarvoor in het bestemmings plan „De Knol" een plaats is sreproiec- ge schaakcompetitie van D.Z.D. gespeel de partijen op 5, 12 en 19 oktober zijn als volgt: W. ZuydwegJ. Verhaagen 01; M. van GastelB. Cok 01; J. van OostenJ. W. Hasman 01; J. P. A. StevenseJ. Quakkelaar 10; L. H. v. d. Kallen—L. Poleij J. Karei- seJ. Verhaagen 10; J. P. A. Ste venseW. Karelse 01; L. H. v. d. KallenM. van Gastel 10; J. Karelse J. van Oosten 10. Iets over de Instuif. De enige tijd geleden weer gestarte instuif blijkt meer en meer een succes te worden. De bezoekersaantallen zwe ven regelmatig in de buurt van 70 80 personen. Toch is er naast het succes nog een wanklank: enige bezoek(st)ers schijnen him eigen leeftijd niet precies te weten. Ze zijn zelfs zo vergeetach tig dat het voorkomt dat mensjes van 13 jaar heel leuk in de „grote" instuif komen. De commissie deelde ons mede dat dientengevolge zeer streng op de leeftijd gelet zal worden. Jammer, maar het schijnt nodig te zijn. Kijkavond. In de kleuterschool „Voorhoute" was het dinsdagavond kijkavond. Juffrouw Penne had er met haar kleuters weer flink werk van gemaakt en er waren vele mooie werkstukken te bewonderen. Vooral de „levende" herfsttafel trok de aandacht. De belangstelling voor deze kijkavond was bijzonder groot. Onder de belangstellenden bevonden zich de vroegere hoofdleidster mej. Baveco, de hoofdleidster van „De Berg" mej. M. Bierens, de hoofdleidster uit Hansweert mej. J. Kievit en het hoofd van de o.l.s. dhr. A. Brugge. Hoe moet dat nu? Hoevelen vragen zich dit niet af, zelfs als ze voor de eenvoudigste verkeers problemen worden gesteld. Daarom zal de Rijkspolitie alhier bij voldoende deel name een verkeerscursus voor alle weg gebruikers gaan houden. De cursus zal bestaan uit 6 lessen van elk twee uur en wordt gehouden in het gebouw van de Rijkspolitie alhier. De cursus zal zo spoedig mogelijk van start gaan. Wie aan deze verkeerscursus wil meedoen, en natuurlijk zijn dat er veel, kan zich opgeven bij de Rijkspolitie, Burg. Vo gelaarstraat 11, tel. 275. Bazaar en middenstandsshow. Burgemeester A. Schipper zal vrijdag avond 3 november a.s. om half acht de eerste Kruiningse bazaar en midden standstentoonstelling officieel openen. De muziekgezelschappen „E.M.M." en „Scheldegalm" zullen deze opening mu zikaal omlijsten. Daarna maken deze korpsen gezamenlijk een rondgang. De kon. harmonie E.M.M. organiseert dat evenement om enigszins uit de financi ële moeilijkheden te geraken waarin de ze verenisine- momenteel verkeert w. Jergens gezichtslotion, handlotion, toiletzeep. Kap per Meyer. Schiesser is een naam voor onderkleding. Zeer mooie onderjurken en nachtjapon nen hebben wij in onze na jaarscollectie, met als hoofd tint het zachtgekleurde lila. Ook voorradig als combina tieset in banilon. - Mode huis van IJsseldijk-Snoep. Speciale tijdelijke aanbie- ding!! Tricotbest 3 sterren nylons, kwaliteit Desiree, de welbekende sterke naad loze nylons van 1,95 nu 2 paar voor 3,50, dus 0,40 voordeel. En spaar vooral de strookjes voor uw spaarkaart, voor een volle kaart m. 10 strookjes krijgt u direkt een paar nylons gratis! Alleen verkrijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altijd voordeliger! 3 rol stophoest 69 ct. 3 rol mentho's 69 ct. 3 rol fruit- tella 49 ct. 3 reep Mars 69 ct. Echte choc. 52 ct. Bon bons 52 ct. IJscups 45 ct. Witte flikken 40 ct. Rum bonen 42 ct. p. 100 g. Pin dakoekjes 68 ct. Zeeuwse rondjes 70 ct. Wit speculaas 68 ct. 1 groot pak speculaas 95 ct. 1 grote zak taai 95 ct. 1 zwaar krentenbrood met spijs 1,25. 1 Gron. koek 98 ct. Ja, weer is er iets bijzon- ders op de Instuif. Een Bingo-Dansant avond. Op zaterdag 28 okt. a.s. des avonds om half acht in de kelder van 'Ons Dorpshuis'. Zeker, iedereen die in die leeftijdsgroep thuishoort is welkom. Sint-Nicolaas is niet van plan nog lang op zich te la ten wachten. Daarom liggen bij ons nu al veel geschen ken te wachten op de Sint. Speciaal voor mannen kan hij bij ons terecht en niet alleen op rokersgebied. U komt toch ook wel eens kij ken? 'tls de moeite waard en U bent van harte wel kom. Sigarenmagazijn Kole Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab- "bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Weet udat wij steeds in de nieuwste modekleuren alle soorten knopen en rits sluitingen u kunnen leve ren? - A. C. Baay, Burg. Sinkelaan 20, Yerseke. 40-jarig jubileum. Vrijdag 20 oktober vierde de jongens club „Emanuël" haar 40-jarig jubileum. Niet alleen deze club bestaat 40 jaar, maar ook de leider, dhr. M. Schouten, vierde deze avond zijn jubileum, omdat hij de oprichter van de club was. Deze avond stond onder leiding van Bert van Noordennen, die na een welkomstwoord opende met het lezen van Ps. 138. Hier over hield J. Schouten een korte inlei ding. Een rij van sprekers feliciteerden de jubilaris en zwaaiden hem allen ver diende lof toe. Wij zagen o.a. dhr. J. Mallekote namens het gemeentebestuur van Krabbendijke, dhr. J. Koeman na mens de Ned. Herv. kerk, verder dhr. J. Haverhoek namens het Provinciaal Verbond, terwijl dhr. H. Verhaar na mens het Landelijk Verbond het gouden insigne van het Verbond uitreikte. Ver-

Scheldebode | 1967 | | pagina 6