BAAYENS jeugd: Voor de JPTl de speciaalzaak voor uw B R I FA. 0. KOSTER Kaaistraat 8 J. v. d. Boomgaard YERSEKE oo KRUININGEN KRABBENDIJKE GOEDE VERLICHTING ZIET U WEL van den berge assurantiën Opbrengst collecte. De Zeeuwse collecte heeft in Yerseke opgebracht 585,66. V oetbalnieuws. Door een 42 zege op Wissenkerke wist Yerseke I zich in de kopgroep te handhaven. De A-junioren wonnen met 21 van Wemeldinge A. B speelde te gen Wemeldinge gelqk, 11. Zaterdag speelt Yerseke I thuis te gen Krabbendijke, Yerseke II moet naar Terneuzense Boys II. De B-junioren krijgen Waarde op bezoek, de pupillen spelen uit tegen Wemeldinge. Korfbal. Zaterdag kregen de aspiranten A een enigszins onverdiende nederlaag te slik ken. Twee Volharding-doelpunten wer den om onbegrijpelijke redenen afge keurd en Onda A verkreeg daarna een 20 voorsprong. Zelfs kwam Volhar ding nog met 30 achter, maar door Joke Saaman en Ineke Kole wist men nog tot 32 op te halen. De pupillen zagen hun wedstrijd wegens de regen afgelast. Zaterdag speelt Volharding I thuis tegen Tjoba III. Wil men uit de ge varenzone verdwijnen, dan zal er ge wonnen dienen te worden. Volharding B gaat op bezoek bij Elto B, een gelijk waardige tegenstander, dachten wij. ALOM Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als in Afdeling VVV. Maandagavond j.l. werd door het ge meentebestuur in de Korenbeurs een vergadering belegd met als doel te ko men tot de oprichting van een plaat selijke afdeling van de VW. De be langstelling voor deze avond was re delijk. Dhr. A. Schuit van de afdeling De Bevelanden gaf een toelichting op het doel en werkzaamheden van de VW. Vervolgens werd besloten tot op richting van een onderafdeling van De Bevelanden, waarbij getracht zal wor den deze onderafdeling te vormen voor Kruiningen en Hansweert. Alle aan wezigen gaven zich op als lid en als voorlopige bestuursleden werden bereid gevonden dhra. M. J. van den Berge, J. Liako en K. van Oosterom. Op een soort gelijke bijeenkomst in Hansweert hoopt men dezelfde resultaten te bereiken en kan dan een definitief bestuur gekozen worden. Mutaties bij de Rijkspolitie. De bezetting van het groepsbureau Kruiningen heeft enige wijziging on dergaan. Wachtmeester le klas A. Ket, die reeds 7 jaar in Kruiningen werk zaam was, gaat naar Roelofarendsveen. Onze beste wensen vergezellen de fa milie Ket naar hun geboorteprovincie. Uit de groep Hulst is overgekomen wachtmeester Th. M. van Hecke. Ver der is de groep uitgebreid met de as piranten A. Geraerds en Th. W. v. d. Have. Opbrengst collecte. De Zeeuwse collecte heeft in de ge meente Kruiningen in totaal 601,23 opgebracht. Onderverdeling: Kruinin gen 385,85, Hansweert 165,79 en Oostdijk 49,59. Bazaar en middenstandsshow. De Kon. Harmonie E.M.M. organi seert op 3 en 4 november a.s., met medewerking van een groot aantal middenstandszaken, een grote bazaar en middenstandstentoonstelling. Meer nieuws over dit bijzondere evenement kunnen we binnenkort verwachten. Weense avond. Op vrijdag 10 november a.s. geven Benoeming. Met ingang van 1 januari 1968 is dhr. J. Wijkhuis, ondeiwijzer aan de school met de bijbel benoemd tot on derwijzer aan de U.L.O.-school te Vol lenhoven. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de spaarbank van de coöperatieve raiffeisenbank werd in de maand sep tember '67 ingelegd een bedrag van 503.390,82. Opgenomen werd een be drag van 411.349,92, zodat het totaal ingelegde tegoed per ultimo september 13.336.469,63 bedroeg. Tevens werden er in dezelfde maand 28 nieuwe spaar ders ingeschreven. Benoeming. Per 1 december a.s. is tot klerk ter gemeentesecretarie van Leerdam be noemd dhr. L. J. Vogelaar, thans werk zaam op de gemeentesecretarie alhier. Voetbal. Zaterdag j.l. speelde Krabbendijke een wedstrijd tegen Kapeile. De uitslag was 13. Zaterdag a.s. zal Krabbendijke II een wedstrijd spelen tegen Kloetinge II. Tevens zal dan Krabbendijke III Kloe tinge IV ontmoeten. Een auto is zo langzamerhand een ingenieus en ingewikkeld apparaat ge worden, dat, wil men zich er veilig en comfortabel mee voortbewegen, aan heel wat eisen moet voldoen. Eén van die eisen die nu de tijd van vroeg donker, mist en regen weer in het verschiet ligt urgent wordt is het hebben van een GOEDE verlichting. Daarom is het een ernstige zaak dat de zorg van nog te veel weggebruikers (inclusief bromfietsers en fietsers) voor een GOEDE verlichting veel te wensen overlaat. Voertuigen met ver blindende koplampen, met ongelijk of slechts voor de helft brandende lampen, met defecte achter- en stoplichten, etc. etc. zijn frequente verschijningen op de weg. Er bestaat in dit opzicht een gro- waar mogelijk, in de discotheek op te nemen. Het Documentatiecentrum van de Stichting wil namelijk in de toekomst hèt centrale punt en dè bron van in formatie worden voor allen, die werk zaam zijn op het gebied der lichte mu ziek: voor hen die erover schrijven, voor presentatoren en producers bij radio, te levisie en platenindustrie. Twee radio-interviews op Hilversum III door Roel Balten met de heer H. Mildenberg, administrateur van de Stichting, brachten uit het hele land een aanwinst van tientallen fijne oude pla ten, die nu een plaats hebben gekregen in het Documentatiecentrum en zo voor het nageslacht bewaard blijven. Indien er onder onze lezers zijn, die nog zulke „antiekjes" bezitten en deze willen afstaan, doen wij gaarne een be roep op hen zich hiervoor te wenden tot de Stichting CONAMUS, Marius Bauer- straat 30 te Amsterdam, telefoon (020) 15 68 22. KERSTPAKKETTEN VOOR OVERZEESE BESTEMMINGEN Met het oog op een tijdige verzen ding van z.g. kerstpakketten zijn hier onder voor enige overzeese bestemmin gen (hoofdzakelijk emigratielanden) de data opgegeven waarop deze pakketten bij rechtstreekse zeepostverzending uiterlijk ter post moeten zijn bezorgd, ten einde onvoorziene omstandighe den voorbehouden vóór Kerstmis te kunnen worden besteld: Australië 1 nov. Canada 17 nov. Indonesië,,. 26 okt. Nederlandse Antillen (Aru ba, Bonaire, Curagao) 17 nov. (Saba, St. Eustatius, St. Maarten) (Ned. gedeelte) 15 nov. Nieuw-Zeeland 25 okt. Rhodesië 27 okt. Suriname 3 nov. Ver. Staten van Amerika 17 nov. Zuid-Afrika 9 nov. Omtrent de data van verzending met niet-rechtstreekse zeepostverbindingen kunnen, in verband met de tijd van ver werking in de transitlanden, geen in- men van uitzakken. Stelt u prijs op een dichte haag, dan iedere maand bijknip pen doch verder minstens vier keer per zomer. Noordzuid. Conifearhagen knippen we niet met een heggeschaar, maar met het mes of snoeischaar. Wilt u deze hagen aan bei de zijden groen houden, dan zullen ze geplant dienen te worden in de richting Aan allen, welke hun bijstand hebben verleend bij het droevig ongeval en ook degene die hun belangstelling hebben betoond bij het overlijden daarop vol gend, van onze geliefde vader, broeder, zwager en oom de heer DINGENIS WILLEM VERSCHUURE betuigen wij onze hartelijke dank FAMILIE VERSCHUURE Yerseke, oktober 1967 Gr. van Zoelenstraat 2 Voor het bewijs van deelne ming, ons betoond na het over lijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgroot vader CORNELIS VAN DAMME betuigen wij onze hartelijke dank FAMILIE VAN DAMME Yerseke, oktober 1967 Gero Zilduro ïyOOOOÖOOOCAX: 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur In meisjes-, jongens- en kinder schoenen hebben wij een unie ke keuze in de allernieuwste- en modernste soorten. Pretty Shoe-Shop Hage, Yerseke. Met oesterzegels. Jasperse altijd voordeliger 250 Gram fijn amandel specu laas 79 ct. 1 Groot pak specu laas 95 ct. 1 Grote zak taai 95 ct. 1 Zak Eng. drop 300 gram 90 ct. 1 Zak sterke 59 ct. 1 Zak 200 gram caramels 59 ct. Echte choc. 52 ct. Agar 32 ct. IJscups 45 ct. Rumbonen 42 ct. Sinas- staafjes 42 ct. Alle soorten drop 37 ct. 1 Zware Gron. koek 98 ct. 5 Gevulde repen (de Heer) f 1, Er zjjn wel veel goede soor ten kleefband. Er is echter maar één Sellotape. Ook in gekleurd voorradig. - Boek handel van der PeyL Nieuwe jasjes, jurkjes, over- gooiers, rokjes enz. ontvingen wij ook deze week weer, zodat onze prachtige collectie kinder kleding steeds op peil blijft. In onze etalage vindt u slechts een kleine greep uit onze grote sortering. Kom gerust ook eens binnen kijken I U weet dat wij ook op het gebied van kinder kleding steeds het nieuwste brengen en altijd iets aparts I Textielhandel Snoep:v. Willigen Ja, zaterdag is het weer te doen Instuif voor de jeugd van 12 tot en met 14 jaar in het Dorpshuis te Kruiningen. Het begint om half acht. Een gezel lige avond belooft het weer te worden. Didas Draion dekens, bekijk ze bij Quaak te Kruiningen-Rilland Vanaf dinsdag 17 oktober is ons adres Wij hopen u daar van dienst te zijn met Doe het Zelf materialen als hout, latwerk, plaatmaterialen, hang- en sluitwerk, lijmen, verf enz. Oude Boogaert 23 Yerseke, telefoon 1809 Speciale aanbieding Wilt U nog profiteren van de bijzonder goedkope aanbieding Parley breiwol kwaliteit Amazant stabi le Wees er dan vlug bij I I I Nog voorradig de kleuren geel cognac, cognac mêlee, donker bruin, beige donkergroen, petrol petrol mêlee, groen mêlee, bl. mêlee. Deze sterke stevige wol is zeer geschikt voor heren- en jongenstruien. Normale prijs 1,75, nu voor f 1,25 per bol. dus elke bol f 0,50 goedkoper I Ook hierop zilverzegels I Tex tielhandel Snoep-v. Willigen. Jasperse altijd voordeliger 1 Pak (Amstel) koffie nu f 1,50. 1 Bus 50 gram peper 79 ct. 1 Literfles koffiemelk f 1,35. 1 Pak koffiefilters no. 102 69 ct no. 101 59 ct. 1 Zwaar krenten brood met spijs f 1,25. 1 Blik zalm f 1,45. 1 Fles limonadesi roop 98 ct. 1 Zak verse pinda's 59 ct. 1 Literblik doperwten (fijn) 89 ct. 1 Zak 200 gram pruimen 64 ct. 1 Literblik nasi (Koen Visser) f 1,54. In luxe damesschoenen vindt u bij Hage een fantastische keuze in pumps zowel als in steun- en gemak- en instap schoenen. Kom eens kijken en loop eens binnen, wij willen ze u gaarne vrijblijvend laten zien. Hage, de zaak voor mooie schoenen, Yerseke, tel. 1845. Grote voorraad Terlenka jon- genspolotruien, vele kleuren Quaak. Kruiningen-Rilland. Jasperse altijd voordeliger Volvette kaas 500 gram 2, Boerenkaas 250 gram 1,20. Lunchkaasjes f 1,95. Edammers f 3.55. Rookvlees 69 ct. Magere ham 59 ct. Snijworst 49 ct. Le verkaas 52 ct. Palingworst 59 ct. Cornedbief 58 ct per 100 gram. 3 Busjes leverpastei 89 ct. 1 Pot knakworst 85 ct. 1 Zak rijst 500 gram 55 ct. 2 Busjes soepgroente 49 ct. 3 Fles ga- zeuse 98 ct. 1 Literblik ananas f 1,29. Ben jij er nog nooit geweest Het is er machtig gezellig. Ga ook mee a.s. zaterdag naar de instuif in Kruiningen. 't Is in ,,Ons Dorpshuis", het begint om half acht. Bedden1-persoons Polyether bedden 13 cm dik f 59,50. Quaak, Kruiningen-Rilland. Speciale aanbieding Wij ont vingen een zending prachtige dames- en meisjesbrushed ny lon nachthemden, in effen en gebloemd. Zeer mooie kwaliteit in fijne tinten. Damesmaten in effen f 8,65 gebloemd f 10,45 Meisjesmaten effen met leuke garnering in mooie nieuwe kleu ren vanaf f 5,40, kleine stijging per maat. Ook hierop zilverze gels Textielhandel Snoep-v. Willigen. Uw kleding voor Chemisch reinigen, tripliceren en verven Uw was en fijne was wordt (desgewenst) gehaald en gra tis door ons thuisbezorgd I Depot ,,de Zon" is en blijft J. de Neef, tel. 416, Daniëlstraat 12A, Wemeldinge. Voor laarzen naar Hage I Wij hebben een grote keuze in da mes-, tiener-, meisjes- en kin- dervachtlaarzen. Heerlijk war me knielaarzen ,,de grote mo de" in suède en ribfluweel, in diverse kleurenHage, Mode schoenen. Zie etalages Yerse ke. Met oesterzegels. Medima gezondheidsondergoed bezit niet alleen een grote elek trostatische werking, maar geeft bovendien een weldadige warm te. Zelfs grote temperatuurs verschillen worden geheel op geheven. Drog. Koster, Yerseke Maillots in effen en fantasie kleuren, zowel in kinder- als damesmaten. Nylons de beste merken. Fa. D. Pieterse, Tel. 296, Wemeldinge. Te koop een z.g.a.n. jongens jas (koopje), leeftijd 6 jaar. Brouwerijweg 6, Wemeldinge. Jergens gezichtscrème Jergens handlotion Jergens toiletzeep 6ij kapper Meijer, Yerseke. Nu altijd droge rijst in de Philips automatische rijstkoker slechts f 39,95. Van Oeveren, Yerseke. Zoekt u iets op het gebied van huid- of haarverzorging Kijk eerst even bij Drogisterij Koo- man, Tel. 221, Wemeldinge. De speciaalzaak. De winter staat voor de deur Denkt u om de vitamines voor u en de kinderen Drogisterij Kooman, Tel. 221, Wemeldinge De speciaalzaak. Voor complete meubilering et. stoffering uw adres van Nlm- wegen-Heijboer, Wemeldinge Tel. 01192 - 336, Dorpsstraat 53 W. Kanaalweg 51, Wilhelmlna- straat 41. U zoekt bijverwarming Loop dan even bij ons binnen, we hebben ze in soorten en prijzen Van Oeveren, Yerseke. Voordelige weekaanbieding van Leythen babywol in 4 kleu ren slechts f 3,50 per 100 gram Gekleurd Durable katoen nu 1,22 per 100 gram. A. C. Baay B. Sinkelaan 20, Yerseke. Fablon. Het fabelachtig mooie zelfplakkende plastic. Boekhandel van der Peyl. Eet voordelige groente van De Spar. Maandag 500 gram pan klare rode kool 9 ct. Dinsdag hutspot 500 gram 29 ct. Stoof peren 59 ct per kilo. De Spar, Yerseke. In bruine suède herenboots hebben wij verschillende soor ten voorradig. Ook in de mo dernste suède herenveterschoe- nen hebben wij de allermooiste soorten in voorraad. Hage, Mo deschoenen, Yerseke. Te koopPeeters 252 kolen- convector. Te bevragen Bea- trixstraat 5, Yerseke. Te koop gevraagd meubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlissing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Speciale aanbiedingSterke graslinnen slopen, grote maat met royale hotelsluiting. Effen slechts f 1,89 geborduurd slechts f 2,49. zolang de voor raad strekt. Ook hierop zilver zegels Textielhandel Snoep-v. Willigen. Bij reuma, spit, ischias, bron- chitus is Medima gezondheids ondergoed ideaal. Ook ter voorkoming I Drog. Koster Yerseke. Losse clubs in teak met zwarte skai slechts 107,50; 127, 147.In èiken 145,155, Fa. D. Pieterse, Tel. 496, We meldinge. Te koop 1 personenauto, Opel 1952. verkeert in goede staat. Te bevragen bij H. v. Stel, Kon. Emmastraat 6, Wemeldinge. De beroemde Ronda corsetten met de speciale ronde baleinen die niet steken kunnen, ontvin gen wij zojuist weer in vele maten, in verschillende model len, ook met binnenband. In rose en wit broché. Eens ge probeerd, wilt u nooit iets an ders meer. Voor dames die geen corset dragen hebben wij prettig passende gaines, stepp- ins, pantij's en corselets in wit en zwart. Textielhandel Snoep- v. Willigen. Te koop mah. uittrektafel i.z.g st. Te bevragen Hogeweg 20, Wemeldinge. Neem kennis van ons .voor keuze' systeem. U kunt nu nog gemakkelijker en overzichtelij ker uw keuze maken. Onze ge hele winkel is ingericht als showroom. Wij tonen een unie ke collectie schoenen in het betere genre. Fantastisch mooie schoenen I Hage, luxe mode schoenen, Yerseke. Te koop een prima Miele af wasmachine met water-onthar der. Koopje. Van Oeveren Yerseke Tel. (01131) 1348. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 Tafelbiljart, iets mooisVan 295,voor 150,Brieven bureau ,,De Scheldebode" te Kruiningen onder no. 20-1 MODERNE HAARDEN OOK VOOR U VAN OOSTEN TELEF. 1-3-4-7 Nu altijd droge rijst in de Philips automatische rijstkoker slechts f 39,95. Van Oeveren, Yerseke. Voor pantoffels en luxe dames muiltjes naar Hage, de zaak met de grote keuze. U vindt bij ons alle soorten, van het meest eenvoudige tot het allerluxste. Wij hebben ze voor iedere voet en in elke grootte. Ook In zwartleren- en stoffen dames pantoffels voor oudere dames hebben wij verschillende soor ten. Pretty Shoe-Shop Hage, Yerseke, tel. 1845. Met oester zegels. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Mooie eikenhouten ladenkastjes f 118,— f 158,— en f 225,—. Kom u ze eens bekijken Fa. D. Pieterse, Dorpsstraat, We meldinge. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. 4 Windsorstoelen met skai Tafel 160 x 90 eventueel met bijpassende kast 164 x 146, voor de prijs van f 800,Komt U eens kijken. Meubelhandel v. d. Berg, Turfkade 5, Goes. 4 Windsorstoelen met tuimel- tafel en kast 112 x 146 com pleet f 750,— bij v. d. Berg, Goes, Turfkade 5. Bij v. d. Berg in Goes. Een leuke eethoek 4 stoelen zwart met teakzitting met pracht schuiftafel, compleet 225, Uw adres voor 't stofferen van üw stoelen, clubs enz. is v. d. Berg', Turfkade 5, Goes. Vraag prijs en stalen collectie. Wenst U een bankstel, kast of dergelijke, breng dan met ons een bezoek aan één der beste zo niet de beste toonkamer van Nederland. Wij halen U en zor gen overal voor. Van den Berg Turfkade 5, Goes. Spelletjes voor jong en oud: Stratego, Scrabble, Halma, enz. - Boekhandel van der Peyl. Te koop een prima Miele af wasmachine met water-onthar der. Koopje. Van Oeveren Yerseke Tel. (01131) 1348. Wie wil mij 2 morgens in de week komen helpen. J. Geel hoed-Mol, Slotstraat 49. Krui ningen. Maakt dat u er bij bent. Extra voordelig. Vrijdag en zaterdag magere schoudercarbonade voor slechts f 1,89 per 500 gram bij De Spar, Yerseke Te koopkolenconvector en kleine oliehaard. Beide i.z.g.st. Korte Viele 8. Kruiningen, Tel. 653. Zaterdag druiven 1,25 per kilo Spruiten 69 ct per kilo. Hand peren 59 ct per kilo bij De Spar Yerseke. Wegens verandering te koop 588 kg grove anthraciet en syn- traciet en 105 kg briketten. Bil lijke prijs. In één koop f 75, Een Sparta bromfiets in goede staat prijs 100,een kinder fietsje leeftijd 8 jaar a 15, Damstraat 137, Yerseke. Natuurlijk, dat zal ik niet mis sen Ga ook eens mee naar de instuif in Kruiningen, hardstik- ke gezellig, het begint om half acht, ja, a.s. zaterdag in het Dorpshuis. U zoekt bijverwarming Loop dan even bij ons binnen, we hebben ze in soorten en prijzen Van Oeveren, Yerseke. Te koop: i.pr.st.z. Taunus 12 M 1962. Nieuwe banden. Ten Hou tenstraat 63, Yerseke. aan een doelpunt. Tot de rust was We meldinge in het veld zeker niet de min ste, maar de voorhoede kon door niet- of te onzuiver schieten geen doelpunt maken, ofschoon er mooie kansen ge noeg waren. Na de rust was het Chris- landia dat door een grotere vechtlust Wemeldinge nogal eens in gevaar wist te brengen. Een speelhelft welke niet zo fraai was als de eerste. Het tweede elf tal behaalde 1 punt in Waarde, de B- junioren speelden 11 tegen Yerseke, de A-junioren verloren met 12 van Yerseke. mei. uc cuamcg va.ll uc leiding van Bergen op Zoom uit naar richting Zuid-Beveland. Voorlopig zal er één buis komen. De drie buizen on der het ScheldeRijnkanaal van straks worden in één keer gelegd om in de toekomst onnodige extra kosten te voor komen. Plattelandsvrouwen op excursie. De dames van de afdeling Rilland- Bath van de Bond van Plattelands vrouwen brachten een bezoek aan een modemagazijn in Bergen op Zoom, te vens modeshow. In het Documentatiecentrum van de ze Stichting vindt men boeken, banden en bladmuziek, maar centraal staat een discotheek, die op 't ogenblik zo'n 1500 nummers bevat. Alle nieuwe Nederland se platen worden in de discotheek op genomen. Daarnaast echter wil men de collectie aanvullen met oude platen, die soms jaren hier en daar op zolder blij ven liggen, totdat zij op zekere dag bij schoonmaak of verhuizing, worden op geruimd. De Stichting CONAMUS zou deze, soms onvervangbare, werkjes voor vernietiging willen bewaren door ze,

Scheldebode | 1967 | | pagina 6