caballero YERSEKE anders dan andere HANSWEERT RILLAND-BATH van den berge assurantiën assurantiën Raadsvergadering. Vrijdag j.l. kwam de raad in voltalli ge zitting bijeen. Op gestelde vragen deelde de voorzitter mee, dat een proef zal worden genomen die kan leiden tot verkorting van de notulen. Het optre den tegen speadboten enz. zal door de provincie geregeld worden, de gemeente bezit hiertoe geen machtsmiddelen. Wel zijn de havenmeester in deze kwestie enkele opdrachten gegeven. Hier kan uit voortvloeien, dat de gemeente sanc ties toepast door het intrekken van de ligplaats. De gehele raad had ernstige kritiek op de afgegeven sloopvergunning voor pand Langeville 3. Dat door deze sloping geen schade is opgetreden aan het naastgelegen pand, werd bestreden en wel op grond van persoonlijke bezoe ken. Hierbij werd wel degelijk schade geconstateerd. Er was veel kritiek om dat in dezen een sloopvergunning was afgegeven voor er een bouwvergunning was. Ook het rapport van de architect, die hierin verklaarde dat het niet nodig was voorzieningen aan te brengen, werd fel bestreden. Bovendien doet het vreemd aan dat er nu wel voorzieningen zijn getroffen. Ook de handelwijze van dhr. Padmos, aan wie de sloopvergunning is afgegeven, werd gelaakt. Men verweet hem onjuistheden tegen B. en W. te hebben gezegd. Enkele raadsleden za gen het zo, dat B. en W. om de tuin waren geleid en in de boot genomen. De voorzitter verdedigde de houding van B. en W. Er was een verzoek van dhr. Padmos om tot sloop te mogen over gaan en een nieuw pand te bouwen. B. en W. konden in dezen geen sloopver gunning weigeren. Hij is er van over tuigd, dat er een onplezierige toestand is ontstaan. Er is contact geweest met dhr. Padmos en deze heeft beloofd zo spoedig mogelijk te bouwen, hetgeen dhr. Van Schaik deed opmerken dat dit zeer rekbaar is, het kan nog wel een jaar duren. Hij had de indruk dat het de bedoeling is geweest om een stukje bouwgrond op te leveren. De voorzitter zei in te zien dat B. en W. verkeerd waren ingelicht. Machtsmiddelen om de sloper schadevergoeding af te dwingen, staan de gemeente niet ter beschikking. Dhr. Gebraad verzocht om nooit een sloopvergunning af te geven als er kans is dat er niet direkt whnnwd 7S\\ wor de na heb ciëteit. Hij is bereid het voorstel te steunen, maar eist wel de nodige ga rantie ingeval van buitensporigheden, overlast of vernielingen. Het mag niet ontaarden in een bende. Een fel voor stander bleek dhr. Van Schaik. Voor de raad leek hem de gemakkelijkste weg om tot sluiting over te gaan. Maar dan gaat de jeugd ergens anders heen, zon der controle en in welke omgeving ko men ze dan. Sluiten beschouwt hij als een klap in het aangezicht van deze jeugd. Persoonlijk is hij binnen geweest en niet op een moment dat bij wijze van spreken de boel voor bezoek was opge poetst. Zeker, er zal wel eens iets ge beuren, maar waar gebeurt er nu nooit eens iets? De tegenwoordige jeugd is nu eenmaal anders, wat zij mooi vin den, vinden wij meestal niet mooi, b.v. muziek. Daar kunnen wij niets aan ver anderen. Hij ziet het als een fout van de Kerken dat deze de jeugd hebben af gestoten. Het bezoek van Ds. v. d. Poel aan de sociëteit had volgens hem een provocerend karakter en hij ziet de ma nier waarop niet als verstandig. Hij ziet zich verplicht deze jeugd een kans te geven. Dhr. Cornelisse sluit zich aan bij zijn fractiegenoten. Ook bij hem is het een principekewestie. Lang of kort haar maakt bij hem geen verschil. Wel vraagt hij zich af waar het met de tegenwoor dige jeugd naar toe moet. Dat Ds. v. d. Poel er bij gehaald is vindt hij niet fraai. Zijn bezoek aan de sociëteit was niet in opdracht, maar zeer toevallig. Dit laatste werd direkt van de andere zijde tegengesproken en ook niet aan vaard. Dhr. Scheele krijgt het vermoe den dat verschillende raadsleden het nog eens aan willen zien, maar deze jeugd heeft de kans gehad om iets goeds te brengen maar heeft deze niet benut. De zaak schijnt al eerder uit de hand te zijn gelopen. Voor dhr. Van de Velde is het een moeilijk punt. Hij is niet tegen die dansavond, maar wel tegen buitenspo righeden. Door de voorzitter werd hier na het standpunt van de meerderheid van B. en W. uiteengezet. Het laatste woord is aan de raad, deze heeft te be slissen wat er met de gemeentelijke ge bouwen moet gebeuren. Niet alle jeugd wordt opgevangen door de Kerken, de ze jeugd moet het recht hebben zich te amuseren zoals zij dat verkiest. Voor de gemeente ziet hij een taak deze jeugd op te vangen. Persoonlijk heeft hij de zaal bezocht en niets ongetogens gezien of gehoord. De avond dat de muziek te hard was lag aan de geluidsinstallatie. In dezen optreden volgens dhr. Gebraad zou dictatuur zijn. Als burgemeester staat hij boven de partijen, hij zit hier niet als vertegenwoordiger van een ker kelijke richting. De kwestie Ds. v. d. Poel wil hij hier buiten zijn beschouwing laten. Hij heeft er wel respect voor dat deze de zaak zelf heeft willen onderzoe ken. Persoonlijk is hij absoluut niet on- tuvrprtpn nvpr Hp p-anp* van zaken bii de van Felix Janssens sportschool. Ge slaagd zqn voor de blauwe band: F. Sanderse, L. Pekaar, A. Pekaar, L. Nijs- sen, P. Zondervan; groeneband: J. Zoe- teweij; oranje band: F. Timmerman. Opgave nieuwe leerlingen aan de school Vierstraat zaterdag 7 okt. a.s. Rijkspostspaarbank. Aan de postinrichting Yerseke werd in de maand september 1967 ingelegd 35.812,01, terwql in dezelfde periode werd terugbetaald 29.797,83. V oetbalnieuws. Van S.V.D. verloor Yerseke II met 30. De junioren waren bijzonder pro- duktief. A won met 70 van Rillandia en B met 120 van Krabbendijke B II. De pupillen wonnen met 74 vin We- meldinge. Zaterdag moet Yerseke I naar Wis- senkerke, de beide juniorenelftalllen gaan op bezoek naar Wemeldinge. Korfbal. Tegen haar oude rivaal Togo II boek te Volharding haar eerste overwinning van het seizoen. De uitslag 41 was zelfs aan de zeer lage kant, maar Togo II kwam wel bijzonder zwak voor de dag, o.a. met enige aspiranten. Daar in deze klasse minstens drie ploegen de graderen, zal Volharding goed op haar tellen moeten passen. De aspiranten B verloren op regelmatige wijze van een sterker Blauw-Wit A met 03. De pu pillen deden 't beter. Zij klopten Blauw wit A in Kloetinge met 30. Zaterdag gaan de aspiranten A op bezoek in Sint-Laurens bij Ondo A. Een kleine overwinning ligt in de lijn der verwachtingen, maar dan zullen alle zei len moeten worden bijgezet. De pupillen spelen thuis tegen Elto en ook van onze kleinsten rekenen wij op een overwin ning. Volharding I en de aspiranten B zijn vrij. de Bredeweg. De ruiling kan nu met gesloten beurs plaatsvinden. Dhr. Zuid- wegt stelde hierover enkele vragen. Na een deskundige uiteenzetting van dhr. P. J. J. Dekker (V.V.D.) was de raad er in zijn geheel voor. Een krediet van 23.000,werd gesteld voor het aan leggen van een parkeerplaats op een perceel aan de Kerkweg. Op deze par keerplaats zal plaats zijn voor ongeveer 30 auto's. Verder werd aangekocht een bergplaats met erf aan de Zuidelijke Achterweg van de erven A. Vleugel voor de som van 5800,alsmede de wo ning met erf Nrd. Achterweg 64 van dhr. A. van Stel, voor de som van 12.500,Verder zal aan dhr. Van Stel 2000,worden betaald voor ver huiskosten. Genoemde panden zullen nu gesloopt kunnen worden, dit in verband met de uitgang van Papendijke. Aan de school voor chr. volksonderwijs aan schipperskinderen zal medewerking ver leend worden voor aanschaf van leer middelen handenarbeid, 100,subsi die werd gegeven aan de vereniging Het Kanaal, welke deelgenomen had aan het fruitcorso te Goes. De bewoners van de gemeentewoningen zullen een waarborg som moeten storten voor hun woning; een bedrag van 50,werd door de raad hiervoor vastgesteld. De raad be tuigde adhesie aan het comité dat zich tot de minister zal wenden voor een be spoediging van de verbetering van Rijks weg 58. Onder bepaalde voorwaarden zal de gemeente een bedrag van 100,- per jaar kunnen verstrekken aan bewo ners van bejaardenwoningen. Het rijk zal als de gemeente dit uitkeert nog een bedrag van 100,per jaar bijvoe gen, zodat dit neerkomt op een terug gaaf van 16,66 per maand, zoals voor lopig nu is vastgesteld. Een krediet werd beschikbaar gesteld van 22.500,voor de aanleg van een definitieve bestrating en een trottoir in Papendijke. Het voor stel tot aanvaarding in erfpacht van rijksgrond aan de W. Kanaalweg alhier ter grootte van 305 m2 tegen een jaar lijkse canon yan 80,werd aanvaard. De grond behoort nu toe aan dhr. C. Ruissen. Een schadeloosstelling van 1700,-zal aan hem worden uitge keerd, alsmede de kosten van de wijzi ging. De woning Prinses Irenestraat 5 werd verhuurd aan de stichting Inter naat voor Schipperskinderen en de wo ning Prinses Irenestraat 1 werd ver huurd aan dhr. D. Willemsen. Rijkspostspaarbank. Op het postkantoor alhier werd met 106 inleggingen aan spaargelden gestort tot een bedrag van 21.466,89 en met 39 betalingen terugbetaald tot een be drag van 25.647,55. Er werden in sep tember 3 nieuwe boekjes uitgereikt. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier be droeg" het snaarp-plHsaiHn nor i oontam traging in de werkzaamheden, valt op het ogenblik nog niet te zeggen. Schenking aan het Groene Kruis. In de op 29 september j.l. te Kruinin- gen gehouden bestuursvergadering van het Groene Kruis afd. Kruiningen-Hans- weert-Schore werd door een deputatie van het bestuur der zangvereniging ,,Zuiderstemmen" in liquidatie te Hans- weert een cheque ter waarde van 902,92 aangeboden, zijnde het resteren de kasgeld der vereniging, hetwelk vol gens de statuten aan het Groene Kruis zou worden geschonken ten bate van het werk in Hansweert en Schore, indien binnen 5 jaar geen heroprichting zou plaats vinden. Daar deze termijn thans is verstreken, is met de overdracht van dit bedrag een definitief einde gekomen aan 't bestaan van een eens zo bloeien de vereniging. De cheque werd door de afdelingsvoorzitter, dhr. J. W. P. de Jonge, onder dankzegging namens het gehele bestuur aanvaard, met de mede deling dat het niet moeilijk zal zijn een passende bestemming voor dit geld te vinden ten gunste van het Groene Kruis werk in Hansweert en Schore, vooral omdat de onkosten der vereniging een steeds stijgende lijn vertonen. Vernieling. Op het Duitse m.s. „Stadt Spayer", dat bij de werf voor reparatie ligt, werd in de nacht van zaterdag op zondag een ruit ingeslagen. Verder werden enige elektrische dozen vernietigd. Bij een door de politie ingesteld onderzoek bleek een en ander het werk te zijn van mevr. K. alhier. Feestavond Hawico. Woensdag 25 oktober a.s. zal de win keliersvereniging „Hawico'' de jaarlijk se feestavond geven. Het programma wordt verzorgd door het trio Cees de Nijs, Tony Leerink, conferencier", Imka Marina, zangeres, de zanger van het Nederlandse lied Jackie Schram en de Twee Kamé's, clowns. Auto tegen vrachtwagen. Dinsdagavond 8 uur had L. M. het ongeval met zijn volkswagen onder een Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, vrij onverwacht, onze innig geliefde zuster, behuwdzuster en tante, mevrouw JACOBA NEELTJE DE JONGE echtgenote van Willem Bom op de leeftijd van 58 jaar Goes J. C. Hendrikse-de Jonge Dordrecht Jac. de Jonge C. de Jonge Rilland C. de Goffau-de Jonge J. L. de Goffau Rijswijk N. Buscop-de Jonge J. Buscop Dordrecht W. de Jonge D. de Jonge-Wensveen Dordrecht M. C. Durinck-de Jonge J. Durinck Yerseke A. A. Danker-de Jonge H. Danker Yerseke J J. Vette-de Jonge J. J. Vette Neven en nichten 2 oktober 1967 Heden behaagde het de Heere na een geduldig gedra gen lijden, nog vrij onverwacht van onze zijde weg te nemen, onze innig geliefde en zorgzame vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder JACOBA NEELTJE DE JONGE echtgenote van Willem Bom op de leeftijd van 58 jaar Allen die haar gekend hebben zullen de grootte van het verlies voor ons begrijpen WILLEM BOM MARIA ALIDA VAN DE VELDE-BOM JAN VAN DE VELDE WILLEM BOM en kleinkind JACQUELINE Yerseke, 2 oktober 1967 Irenestraat 29 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 5 oktober op de alg. begraafplaats te Yerseke et is mij onmogelijk ieder joonlijk te bedanken voor vele blijken van medeleven, het ongeval mij betoond. Ik het zeer op prijs gesteld. Zuster H. BURGER isweert, oktober 1967 liefjes voor jong en oud: atego, Scrabble, Halma, - Boekhandel van der A Te koop: Een wintermantel z.g.a.n., leeftijd 10 jaar, prijs 35,Oranjeboom straat 1B, Wemeldinge. „Camp" korsetten, korse- lets, BH's. Onze gediplo meerde corsetières helpen u feilloos. - Quaak, Kruinin- gen en Rilland. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Boerinnen, uw adres voor pluche avonddoeken en plu che halsnetjes is A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! y2 literfles koffiemelk 79 ct. 1 l.blik doperwten (fijn) 89 ct. 1 reuzen koek 85 ct. 1 pot knakworst 85 ct. 1 pak 500 g rijst 55 ct. 1 zak rozijnen 55 ct. 1 pot jam 79 ct. 1 blik soepballen 49 ct. 3 reep Mars 69 ct. 1 grote fles slasaus 1,19. 3 pakjes margarine 98 ct. 1 zware Gron. koek 98 ct. 1 grote zak taai 95 ct. 1 bus 50 g peper 75 ct. Fablon. Het fabelachtig mooie zelfplakkende plastic. Boekhandel van der Peyl. Scholiere, 17 jaar, biedt zich aan voor de zaterdagen in een winkel. Adres te be vragen bij het Bureau Yer- seksche Courant, Lepelstr., Yerseke. Voor al uw knopen en rits sluitingen in alle soorten is steeds uw adres A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Zaterdag zoete blauwe drui ven 1,25 per kilo. Witlof 500 gram 79 ct. Maandag zuurkool 25 ct. per 500 g. „De Spar", Yerseke. Weer nieuwe blanke stokvis bij „De Spar", Yerseke. Er zijn wel veel goede soor ten kleefband. Er is echter maar één Sellotape. Ook in gekleurd voorradig. - Boek handel van der Peyl. Te koop i.pr.st.z. donker blauwe kinderwagen, 's a- vonds na 7 uur. Dahlialaan 34, Yerseke. Ook voor betontegels, droogpalen enz. kunt u bij ons terecht. Doe het zelf! - J. v. d. Boomgaard, Oude Boogaert 23, Yerseke. Prima wollen .herentruien in 2 kleuren met ritssluiting en dubbele boorden in drie maten voorradig. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke. Vrijdag en zaterdag 500 g varkensfilet voor 3,49. 500 g ossenstaart voor 1,75. Verse worst 350 g 1,49. Bij „De Spar". Roulette BH's, stepp-ins, juist wat u zoekt. - Quaak, Kruiningen en Rilland. Wij kunnen u weer helpen aan de handige babyzitjes met en zonder voetsteun. Een weldaad voor uw baby en zo gemakkelijk voor u! Licht in gewicht en overal te plaatsen. Wij hebben ook de stevige babytroontjes, die u op een ideale manier hel pen om uw baby zindelijk te maken. Alles voor baby bij Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels! Langere avonden, gezellig breien met onze Noorse sokkenwol. Wij hebben een grote sortering. Ook de nieuwe Crylon wol, gemak kelijk te wassen en zo droog. Gez. Harthoom. Wij hebben ze, Renata en Pe- diform kinder-gezondheids- schoenen. Geef uw kind ook zo'n paar schoenen met een „unieke voetvorm"! Met Re nata en Pediform houdt uw kind gezonde voeten. Het zijn de merken op dokters advies! - Pretty Shoe-Shop Hage, Yerseke, tel. 1845. Van Kijo, het wereldbeken de merk, ontvingen wij nu ook keurig passende meis jes camisoles en directoires met wit en gekleurd kantje en voor jongens singlets m. bijpassende broekjes. De naam Kijo zegt genoeg en heeft geen verdere aanbeve ling nodig. Probeert u dit ondergoed ook eens voor uw kinderen! Alleen verkrijg baar: Textielhandel Snoep- van Willigen. Zilverzegels! En bovendien: Vakkundige plaatsing Moderne Haarden P. C. van Oosten Jasperse altijd voordeliger! Leverkaas 45 ct. Magere ham 59 ct. Rookvlees 69 ct. Ontbijtspek 49 ct. Snijworst 49 ct. Palingworst 59 ct. Rauwe ham 89 ct. Cass.rib 89 ct. Echte boterh.worst 30 ct. p. 100 g. Volvette graskaas 500 g 2,Boe renkaas 250 g 1,20. 1 zw. diepvrieskip 3,20. 1 pak diepvries vis 400 g 1,25. Edammers 1 kg 3,55. 1 lunchkaasje 1,95. 3 blikjes leverpastei 89 ct. Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlissfng- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Van Hygia veel nieuws op het gebied van babykleding. Donzig-zachte reiszakken, gemaakt van het zeer ge makkelijk wasbare courtelle. U maakt er later een schat tig jasje van! Leuke nieu we badstof trappelzakken in effen tinten en bedrukt met een fris confetti motief. Hierin ook leuke babybroek jes in twee modelletjes. Zeer geschikt als geboorte ca deautje. Ook nieuwe bad stof pakjes, sweater met lange mouw en bijpassend broekje, ideaal voor in de box. Ook in baby-artikelen steeds het nieuwste en al tijd iets aparts en nergens zo'n grote sortering! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Zilverzegels! Komt en overtuigt u! Mi ni tafels 48,50 en 52, Wit gelakt feauteuiltje met kussen 65,Schommel stoel 69,—. Clubs zwart, wit, rood, cognac slechts 74,- Ook dit alles bij Meubelhuis van den Berg, Turf kade 5, Goes. Een mooi en nuttig ge schenk: Poef, skai met en zonder binnenbak 34,50, 35,75, 36,75, 39,50, 42,50. Skai ronde plantenbak op zwarte pootjes 22,50. Kin derzitje Koentje 13,75. Haardbankjes 15,Bij zettafel 50 x 50 en 60 x 50 26,50. Toilet hangspiegel- tjes 19,50 en 28,50. Al leen bij Van den Berg, Turf- kade 5, Goes. Ongelooflijk! 4 zware Wind sor stoelen met donkerrood leer 260,—. Tafel 160 x 90 130,Pracht bijpassende kast 64 x 150 voor de prijs 398,Compleet (schrik niet) 788,Maar ook al leen bij Meubelhandel van den Berg, Turfkade 5, Goes Verder iets aparts: 4 pali sander stoelen met wit skai 220,—. Tuimeltafel 100,-. Pracht bergmeubel 398, Compleet 718,Meubel huis v. d. Berg, Goes. En dan uw adTes voor stof- feerwerk van stoelen, clubs enz. in skai of stof is C. S. van den Berg, Turfkade 5, Goes. Goed, vlug en billijk! In bruine suède herenboots hebben wij verschillende soorten voorradig. Ook in de modernste suède heren- veterschoenen hebben wij de allermooiste soorten in voorraad. Hage, Mode schoenen, Yerseke. In meisjes-, jongens- en kin derschoenen hebben wij een unieke keuze in de aller nieuwste- en modernste soorten. - Pretty Shoe-Shop Hage, Yerseke, Met Oester zegels. 22 soorten tulpen, late, mid den en vroege, 0,75 tot ƒ1,per 10 stuks. Paper- whites voor grind 25 ct. p. stuk. Vaste planten, anjers, geum, akelei, margrieten, goullarda, pyrethrum, doro- nicum. Zilverblad 20 ct. p. stuk. Duizendschool 10 ct. per bol, enz. J. Hannewijk, Dorpsstraat 70a, Wemel dinge. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 Speciale aanbieding! Nog nooit kocht u zó goedkoop héél mooie naadloze nylons! Fabrikaat Tricotbest 3 ster ren, dus prima kwaliteit! Kleur brownie, de gewilde najaarstint. Maten 8V2 t/m 11. De prijs is ongelooflijk laag: 3 paar voor 2,50, zolang de vooraad strekt! - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Voor complete meubilering ev stoffering uw adres van Nim- wegen-Heijboer, Wemeldinge Tel. 01192-336, Dorpsstraat 53 W. Kanaalweg 51, Wllhelmina- straat 41. Jasperse altijd voordeliger in Lonneker werkkleding, Simson broeken en jassen, overalls, spijkerbroeken, la kens, slopen, baddoeken, theedoeken. Grote sortering wol en sokkenwol, nylon kousen, nylon sokken, over hemden, nylon schorten, fla nellen lakens, pyama's. Mededeling: A.s. vrijdag avond 6 okt. zijn wij aan wezig te Wemeldinge, Wil- helminastraat 58, van half 8 tot half 9. - J. Kole, tex tiel en woninginrichting, complete meubliering, Yer seke, telefoon (01131) 1372, b,g,g. 1842. In luxe damesschoenen vindt u bij Hage een fantastische keuze in pumps zowel als in steun- en gemak- en instap schoenen. Kom eens kijken en loop eens binnen, wij wil len ze u gaarne vrijblijvend laten zien. - Hage, de zaak voor mooie schoenen, Yer seke, tel. 1845. Wij ontvingen een grote zending badstof baby- en kleuterbroekjes in twee mo dellen. Kleuren wit, rose, bleu, rood en korenblauw. Alle maten één prijs. Slip model met elastiek in de pijpjes 2,25. Broekje met tricotboordje 2,50. Zeer geschikt in wit en pastel kleuren als onderbroekje en in de donkere tinten heel leuk als bovenbroekje. De naam Hygia, u welbekend, staat borg voor prima kwa liteit en afwerking. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Zilverzegels! Jasperse altijd voordeliger! Rumbonen 42 ct. Witte flik ken 40 ct. Sinasstaafjes 42 ct. Echte choc. 52 ct. Bon bons (De Heer) 59 ct. p. 100 g. 1 zak 300 g Eng. drop 90 ct. 1 zak 200 g ca ramels 59 ct. 1 zak 200 g hoest 59 ct. 1 zak 200 g vruchtenhartjes 59 ct. 1 groot pak speculaas 95 ct. Zeeuwse rondjes 70 ct. 1 pak speculaas 68 ct. 3 rol fruitella 49 ct. 3 rol men- tho's 69 ct. 1 banketstaaf nu 59 ct. Voor pantoffels en luxe da mesmuiltjes naar Hage, de zaak met de grote keuze. U vindt bij ons alle soorten, van het meest eenvoudige tot het allerluxste. Wij heb ben ze voor iedere voet en in elke grootte. Ook in zwartleren- en stoffen da mespantoffels voor oudere dames hebben wij verschil lende soorten. Pretty Shoe- Shop Hage, Yerseke, telef. 1845. Met Oesterzegels. Uw kleding voor Chemisch reinigen, triplineren en verven Uw was en fijne was wordt (desgewenst) gehaald en gra tis door ons thuisbezorgd I Depot „de Zon" is en blijft J. de Neef, tel. 416, Daniëlstraat 12A, Wemeldinge. Te koop z.g.a.n. keuken tafel. Emmastraat 11, Yer seke. Te koop 2 mantels z.g.a.n., maat 40 en 42 en een paar schoenen maat 39, nieuw. Telefoon 1304, Kaaistraat 7, Yerseke. /li, tJXl Y ^/i XJV/gVUJ omt en overtuigt u! Mi- tafels 48,50 en 52, 'it gelakt feauteuiltje met issen 65,Schommel- oel 69,Clubs zwart, it, rood, cognac slechts 74,- Ook dit alles bij eubelhuis van den Berg, arfkade 5, Goes. Een mooi en nuttig ge- henk: Poef, skai met en •nder binnenbak 34,50, >,75, 36,75, 39,50, 42,50. tai ronde plantenbak op varte pootjes 22,50. Kin- ürzitje Koentje 13,75. aardbankjes 15,Bij- ittafel 50 x 50 en 60 x 50 26,50. Toilet hangspiegel- es 19,50 en 28,50. Al en bij Van den Berg, Turf- ide 5, Goes. ngelooflijk! 4 zware Wind- >r stoelen met donkerrood er 260,—. Tafel 160 x 90 130,Pracht bijpassende ast 64 x 150 voor de prijs 398,Compleet (schrik iet) 788,Maar ook al en bij Meubelhandel van an Berg, Turfkade 5, Goes erder iets aparts: 4 pali- inder stoelen met wit skai 220,—. Tuimeltafel 100,-. racht bergmeubel 398, ompleet 718,Meubel- uis v. d. Berg, Goes. n dan uw adTes voor stof- ;erwerk van stoelen, clubs az. in skai of stof is C. S. an den Berg, Turfkade 5, oes. Goed, vlug en billijk! i bruine suède herenboots ebben wij verschillende aorten voorradig. Ook in e modernste suède heren- eterschoenen hebben wij e allermooiste soorten in oorraad. Hage, Mode- choenen, Yerseke. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 naam nygia, u weioeK* staat borg voor prima k liteit en afwerking. - 1 tielhandel Snoep-van W gen. Zilverzegels! Speciale aanbieding! Nog nooit kocht u zó goedkoop héél mooie naadloze nylons! Fabrikaat Tricotbest 3 ster ren, dus prima kwaliteit! Kleur brownie, de gewilde najaarstint. Maten 8V2 t/m 11. De prijs is ongelooflijk laag: 3 paar voor 2,50, zolang de vooraad strekt! - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Voor complete meubilering ev stoffering uw adres van Nim- wegen-Heijboer, Wemeldinge Tel. 01192-336, Dorpsstraat 53 W. Kanaalweg 51, Wllhelmina- straat 41. Jasperse altijd voordeliger in Lonneker werkkleding, Simson broeken en jassen, overalls, spijkerbroeken, la kens, slopen, baddoeken, theedoeken. Grote sortering wol en sokkenwol, nylon kousen, nylon sokken, over hemden, nylon schorten, fla nellen lakens, pyama's. In luxe damesschoenen vindt u bij Hage een fantastische keuze in pumps zowel als in steun- en gemak- en instap schoenen. Kom eens kijken en loop eens binnen, wij wil len ze u gaarne vrijblijvend laten zien. - Hage, de zaak voor mooie schoenen, Yer seke, tel. 1845. Jasperse altijd voordelij Rumbonen 42 ct. Witte f ken 40 ct. Sinasstaafjes ct. Echte choc. 52 ct. E bons (De Heer) 59 ct, 100 g. 1 zak 300 g I drop 90 ct. 1 zak 200 g ramels 59 ct. 1 zak 20 hoest 59 ct. 1 zak 20i vruchtenhartjes 59 ct groot pak speculaas 95 Zeeuwse rondjes 70 ct pak speculaas 68 ct. 3 fruitella 49 ct. 3 rol n tho's 69 ct. 1 banketsl nu 59 ct. Voor pantoffels en luxe mesmuiltjes naar Hage zaak met de grote keuz< vindt bij ons alle soor van het meest eenvou tot het allerluxste. Wij ben ze voor iedere voet in elke grootte. Ook zwartleren- en stoffen mespantoffels voor ou> dames hebben wij vers» lende soorten. Pretty SI Shop Hage, Yerseke, t 1845. Met Oesterzegels. Uw kleding voor Cherr reinigen, triplineren en ve Uw was en fijne was v (desgewenst) gehaald en tis door ons thuisbezo Depot „de Zon" is en bli. de Neef, tel. 416, Daniels 12A, Wemeldinge. Te koop z.g.a.n. keu tafel. Emmastraat 11, seke. Te koop 2 mantels z.g. maat 40 en 42 en een schoenen maat 39, ni< Telefoon 1304, Kaaistra: Yerseke. iiu wca met meer lang duren, voordat de eerste spade in de grond wordt gestoken. Drijvende bok omgeslagen. Een drijvende bok in de bouwput voor de nieuwe aanlegsteiger in de Veerhaven is in de nacht van dinsdag op woens dag omgeslagen, vermoedelijk omdat door de stormachtige wind een der ka bels gebroken is. De bok ging daarop wegdrijven en is bij het intreden van de eb gekapseisd. De schade is aanzienlijk. Of dit ongeval oorzaak zal zijn van ver- uuwnaar mwoonae, vervoerd. Dhr. K. was voor zijn leeftijd zeer vitaal en fietste nog iedere dag veel. Maandag middag heeft de begrafenis plaats ge had, waar het woord gevoerd werd door dhr. C. Goud, ouderling der Geref. Ge meente alhier. Voetbal. Waarde I had het tegen Kloetinge V wel erg gemakkelijk om de volle winst te behalen. Met niet minder dan 110 kon Kloetinge de aftocht blazen. Waar de II had een rustdag.

Scheldebode | 1967 | | pagina 6