flurgenlyke op lange fietstochten. MAN gevraagd André Verwijs Nog enkele T.V. apparaten Transistor radio's M. J. GELUK - WEMELDINGE Komt U eens mosselen eten in Café NEUTRAAL Predikbeurten RECTIFICATIE VAN OEVEREN - YERSEKE HAAST U HAAST U HAAST U HAAST U van den berge assurantiën Dr. J. F. A. Beins heeft in het orgaan van de Rijwiel Toer Club Olympia in Amsterdam de volgende raadgevingen over de voeding op lange fietstochten gegeven. Hij scnreef: „De adviezen die ik kan geven, be staan uit een paar algemene regels die eigenlijk voor iedereen gelden, welke sport men ook beoefent. Daarmee zal ik mogelijk velen teleurstellen die zweren bij het een of andere krachtvoer als de energiebron voor sportbeoefenaren, of dat nu paardebiefstuk, maïs of krente- brood heet. De belangrijkste algemene regel omtrent de voeding is namelijk de ze: wijk zo weinig mogelijk af van uw individuele voedingsgewoonte. Er is bij na niets zo persoonlijk als de keuze van de voeding. Het lichaam heeft zich daar op ingesteld en elke grove wijziging in het gebruikelijke voedingsschema geeft onaangename sensaties die weer na delig werken op de lichamelijke en geestelijke conditie. Deze algemene con ditie vooral is bij de grote tochten uiter mate belangrijk. Afgezien van het feit dat men de nodige afstand in de benen moet hebben alvorens tochten van acht uur en meer te ondernemen, is het raad zaam voor en tijdens de tocht enige vrij algemene regels in acht te nemen zij het met de nodige individuele variatie. Gebruik de avond vóór de tocht een uitgebreide warme maaltijd en ga vroeg naar bed. Sta vroeg op en neem de tijd voor een uitgebreid ontbijt, want het is verstandig om voor de rest van de dag geen grote, en in elk geval geen vette maaltijd tot zich te nemen. Dit in tegen stelling tot de veel verbreide opvatting dat onderweg grote borden snert moe ten worden verorberd. Dat is zware kost. Na zo'n maaltijd trekt een groot deel van het bloed naar de ingewanden, ten einde de spijsverteringsklieren en -spie ren (die immers nu aan het werk wor den gezet) van zuurstof te voorzien en het verteerde voedsel uit de darm op te nemen. Voor een deel wordt dit bloed onttrokken aan de skeletspieren, terwijl deze het zelf hard nodig hebben. Hier komt dus tijdelijk een bloedtekort, waar door de zuurstofvoorziening van deze spieren in het gedrang komt en de ver- brandingsprodukten niet snel genoeg kunnen worden afgevoerd. Dit uit zich kort na de maaltijd soms in loom heid in de spieren, soms in spierkram pen, soms in rugpijn. Als we weten dat de spieren hun energie voornamelijk uit glucose put ten, dan is het begrijpelijk dat dit tij dens de tocht steeds moet worden aan gevoerd in de vorm van suiker of glu cose. Een voordeel van suiker is dat de vertering ervan grotendeels in de mond plaatsvindt door het speeksel en dat het maagdarm dus nauwelijks wordt belast en dus ook niet veel meer bloed vraagt. Tevens dient er tijdens de tocht voor te worden gezorgd dat men voldoende vocht nuttigt, want men verliest veel vocht in de vorm van zweet, soms li ters zelfs bij koud weer. Vul dit even wel niet aan met ijsgekoelde dranken en dergelijke. Koud drinken geeft vaak buik- en maagkrampen. Vaak zelfs he vige diarrhee. Warme melk en chocola de zijn ook weer niet aan te raden, daar deze voedingsstoffen weer teveel bloed naar het maagdarmkanaal trekken. Iedereen weet dat zweet zout smaakt. We verliezen met het transpireren veel zout. Wordt dit niet aangevuld en blij ven wij ons inspannen, energie leveren en zweten, dan ontstaat een gevoel van loomheid, gevolgd door spierkrampen en duizeligheid, wat tenslotte tot opgave dwingt. In ernstige gevallen zien we dan het beeld van een hevig transpirerende bleke rijder die met hol-ogig gelaat ver suft staat te kijken of te braken. Dit is een „shock"-toestand; het gevolg van een tekort aan circulerend bloed. Wat is er namelijk gebeurd? Ons bloed heeft een vaste concentratie zout en tracht deze ten koste van alles te handhaven. Gebruiken we nu te veel zout dan wordt het zoutgehalte in ons bloed te hoog. Prompt krijgen we een enorme dorst. Lessen we die, dan wordt het te zoute bloed weer verdund en bovendien de hoeveelheid bloed in de bloedbaan ver groot. Daardoor stijgt de bloeddruk, de nieren reageren met uitfiltreren van het teveel aan vocht en zout totdat de ver houding weer de normale waarde heeft bereikt. Gebruiken we te weinig zout of (wat op hetzelfde neerkomt) verlie zen we te veel zout zonder dit aan te vullen, dan tracht het bloed zijn geijkte zoutconcentratie te handhaven door in te dikken. Er moet dus vocht de aderen verlaten (o.a. in de vorm van zweet), de hoeveelheid bloed wordt minder, de bloeddruk daalt, huid, spieren en allerlei organen worden minder goed van zuur-, stof voorzien: de bleke zwetende fiet ser stapt doodmoe af, al of niet met krampen in dij- en kuitspieren. Deze toestand hoeft niet altijd het gevolg te zijn van zouttekort, maar kan ook op treden als de fietser te weinig heeft ge traind, zichzelf overschat, in een min der goede conditie is (bij voorbeeld na een pas doorgemaakte ziekte) of doping heeft gebruikt. Het proviand dat we in elk geval moeten meenemen op een lan ge tocht dient dus de meest noodzake lijke bestanddelen te bevatten: water, zout en glucose. In het drinkbusje doen we glucosestroop, verdund met water. Persoonlijk prefereer ik rozenbottel- glucosestroop. In een tweede bidon heb ik meestal koude thee, die uitstekend tegen dorst helpt. In het proviandzakje nemen we naast enkele boterhammen, in elk geval iets mee dat onze zoutbehoef- te dekt. We kunnen hiervoor zouttablet- ten kiezen (die we met grote hoeveel heden drinken in moeten nemen) of zoute drop. Verder kunnen we wat snoepgoed of glucosetabletten meene men om de suikerbehoefte te bevredi gen. Tijdens de rustpauze nuttigen we b.v. soep, waardoor vocht zowel als zout worden aangevuld. Wat men ver der tijdens de rust wenst te gebruiken is volkomen individueel. Eén waarschuwing echter: gebruik onderweg nooit ijs, ijs- lollies of iets dergelijks. Je krijgt er maar extra dorst en vaak buikkrampen van." Aldus adviseert Dr. J. F. A. Beins. op het ogenblik reeds keuze uit een' ruim twintigtal vouwfietsen, waaronder fietsen in uitvoeringen met kleine wie len (dwergfietsen, mini-fietsen), naast uitvoeringen die vrijwel niet afwijken van de normale, klassieke fiets. In het buitenland bestaan nog veel meer modellen, vooral in Duitsland en Italië, maar ook in Frankrijk, België en Engeland. In Amerika waar enige jaren geleden de fiets pas weer goed ontdekt is, bestaat eveneens een toene mende belangstelling voor opvouwbare en demontabele fietsen. Ook worden thans Nederlandse vouwfietsen naar Amerika geëxporteerd. Bij vrijwel iede re fietsenhandelaar in Nederland kan men op het ogenblik een vouwfiets ko pen. Ook kindervouwfietsen (uit Italië) en opvouwbare tandems (uit Duitsland en Italië) ziet men hier reeds. Het aan tal vouwfietsen dat in Nederland op de weg is, kan naar schatting de 100.00 reeds hebben overschreden. VOUWFIETSEN JN NEDERLAND Aan binnenlandse en geïmporteerde modellen biedt de Nederlandse markt „GEHEIME WAPENEN" DER KAPITALISTEN VERBODEN Op de onlangs gehouden internationale voedingsmiddelententoonstelling, „In- prodmash '67", te Moskou moesten de bezoekers het zonder een gratis kopje koffie of flesje frisdrank van vreemde oorsprong stellen. Het uitreiken van een gratis „kleintje koffie" door een Westduitse firma werd namelijk verbo den met als motivering: „Bij ons zijn allen voor de wet gelijk. Het zou kun nen gebeuren dat door het gedrang één Moskoviet geen kopje koffie zou krij gen." Duizenden flesjes van een bekende Amerikaanse frisdrank zijn niet verder dan de douane gekomen, daar deze drank in Rusland wordt beschouwd als een „imperialistische opwekkingsdrank." Blijkbaar hebben de Sovjets aan een eerder gehouden tentoonstelling op che misch gebied nog de onaangename her innering bewaard dat duizenden Sovjet burgers na hun bezoek trots met West duitse kunststof emmers en dergelijke door de stad liepen. Sedertdien is het standhouders verboden, aan bezoekers monsters of andere geschenken te ver strekken. iviaar dat een kopje koffie of een verfrissend drankje onder deze ver bodsbepaling viel was tot dusver niet bekend. (DIA) RIJWIELNIJVERHEID IN NEDERLAND In de serie Produktiestatistieken van het Centraal Bureau voor de Statistiek is onlangs de uitgave over 1965 ver schenen betreffende de rijwielnijverheid. Uit de algemene telling blijkt dat er in 1965 in ons land 37 rijwielfabrieken, 77 montage-inrichtingen en 5 framebouwe rijen waren. In dat jaar was de omvang van de binnenlandse markt voor fietsen 615.500 stuks, dat is 6300 stuks (1%) meer dan in 1964. Het voorafgaande jaar gaf een toename te zien van 10%. De invoer nam in 1965 ten opzichte van 1964 tot met 19.000 stuks (23%) tot 100.000 stuks. Het aandeel van de invoer in de binnenlandse markt steeg van 13% in 1964 tot 16% in 1965. In 1961 was het 7%. De uitvoer gaf in 1965 een verdere teruggang te zien. Hij bedroeg 35.700 stuks, dat is 14.100 stuks (28%) minder dan in 1964 en. bleef 160.900 stuks (82%) achter bjj de uitvoer in het topjaar 1959. De afzet van de industrie bedroeg in 1965: 551.200 stuks, dat is 26.800 stuks (5%) minder dan in 1964; hij was 134.700 stuks (20%) lager dan het ma ximum in 1959. De totale afzet van de veertig stuks in de Produktiestatistiek samengevatte bedrijven bedroeg in 1965 156,7 miljoen gulden. De afzet van de vijfendertig geënquêteerde fabrieken fabrieken van rijwielonderdelen en -toe behoren (exclusief lederwaren en ban den) bereikte een hoogte van 50,4 mil joen gulden. HAUSSE IN DRAADMANDJES VOOR DE FIETS Steeds meer fietsen worden voorzien van boodschappenmandjes in draaduit voering, die gemakkelijk aan de fiets kunnen worden bevestigd en in een handomdraai kunnen worden losgehaakt om bij het winkelen mee te nemen. Ge noemde mandjes zijn thans in verschil lende uitveoringen en maten in de han del. Zij kunnen zowel voor als achter op de fiets worden bevestigd. WAAROM KOOPT MEN EEN FIETS Een in Duitsland ingesteld onderzoek bij kopers van een nieuwe fiets, bracht aan het licht dat 20% van de kopers zich een fiets aanschafte omdat zij het fietsen bevorderlijk achten voor de ge zondheid. Ongeveer 30% zag de fiets als het ideale vervoermiddel voor het woon-werkverkeer. Zevenendertig pro cent van de kopers waren jongeren. Bij dit onderzoek werd geen rekening ge houden met kinderfietsen. GOED VOORBEELDMAAR DOET HET OOK GOED VOLGEN? In de Bondsrepubliek is een niet on aanzienlijke daling van de prijzen van schoenen te verwachten. Dit is een ge volg van de daling van de leerprrjzen en de toenemende buitenlandse concur rentie. De schoenfabrikanten in West- Duitsland hebben hun prijzen van drie tot zes procent verlaagd. In enkele ge vallen beloopt de daling zelfs acht pro cent. Tegen de herfst zullen, voor het eerst na een periode van vele jaren, in de Bondsrepubliek schoenen goedkoper worden aangeboden. Het publiek zal, volgens een mede deling van de Nederlands-Duitse Kamer van Koophandel, hiervan ten volle kun nen profiteren, omdat de verlaging ge heel zal worden doorberekend in de de tailprijzen. (DIA) Van 1724 augustus 1967 YERSEKE. Geboren: Adriana Maria, dv. Elias Johannes Karman en Adriana Tannetje, Leijs. Huw.aangifte: Theodorus Maarten van der Hoek, 21 j. te Heinkenszand en Elizabeth Dingna de Regt, 20 j. Gehuwd: Jan Moerdijk, 23 j. te 's-Heer Arendskerke en Suzanna Nieuwenhui- ze, 20 j. Van 1723 augustus 1967 KRUININGEN. Geboren: Dingena Cor nelia, dv. Comelis Pieter Fraanje en Cathalina Geleedst. Gehuwd: Hendrik Herman Boldingh, 25 j. te Handorf (Duitsland) en Pieter- nella Maatje Drjke, 25 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Rotter dam. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur Ds. D. de Jonge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. F. Slomp, Vaassen. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 uur Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 urn*: Leesdienst. Donderdag 31 augustus 7.30 uur: Ds. Pannekoek. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Luitenante: G. van Strien. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10.30 en 5.00 uur: Ds. J. Noordhof, We- meldinge. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hans weert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk. Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Ph. v. d. Ros te Driebergen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Geref. Gem. Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. van Noordennen Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. V.m. viering H. Avondm. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. ,9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Heden behaagde het de Heere, na een geduldig ge dragen lijden,nog vrij onver wacht van onze zijde weg te nemen, onze innig ge liefde man, vader, behuwd- en grootvader PIETER KOEMAN echtgenoot van D'ina Pekaar in de ouderdom van 67 jaar D. Koeman-Pekaar D. Koeman J. N. Koeman-Verbrugge Dianna en Dankie Yerseke, 18 augustus 1967 Meulemeesterstraat 4 De begrafenis heeft plaats gehad op de algemene be graafplaats te Yerseke. vanaf 16 jaar voor werkzaamheden in de oesterloods enz. Oestercultuur Langeville 63, Yerseke Te koop: tafels, stoelen, kinder boxen, ledikanten, met en zon der spiralen en kinderwagens; wandelwagen; ledikant en was tafels met en zonder kommen, spiegels; dames- en herenkle ding en schoeisels; weckfles sen; spiralen; binnentoiletten enz. enz. Gevraagd alle soor ten meubelen, afbraken, uur werken, motoren en een vracht wagen, open of gesloten 3 a 500 kg enz. enz.; een linnen- of hangkasten. Fa. Korstanje, Lange Groenendal 16, Zierik- zee (Zld.) Te koopeen in prima staat verkerende Locomotief meis- jesfiets, groen, compleet met lamp. Leeftijd 6-12 jaar. M. Ver- lare, Nw. Kerkstraat 12, Yer seke. In de advertentie van stond de English Electric voor 129, dit moest zijn f 1295.- Alle programma's van 1199,voor f 899, van 999,voor 849,-^- en van 99,50 voor 69,50 van 215,voor 180, Koop bij de man die ook als 't stuk is 't maken kan Iedere dag verse en gebakken mosselen, ook visgerechten Dinsdagavond speciale mosselavond Café NEUTRAAL, Kanaalstraat 6, Hansweert 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prjjs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Te koopeen kolenconvector E. M. Jaarsma Claudius en een Desso traploper ongeveer 10 meter, allebei in prima staat. Adres te bevragen bij mevr. Willemsen, Wilhelminastraat 54, Wemeldinge. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab- bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Puil-polo's, weekenders, over hemden, te kust en te keur. Fa. Pieterse. Dorpsstraat 59, We meldinge, tel. 296. De Schiesser collectie in foun dation en lingerie is dit najaar geheel afgestemd op de nieu we najaarskleuren Parma en Viola. Zie de etalage en ook U komt onder de bekoring van de zeer aparte modellen. Van top tot teen modieus gekleed door Modehuis van IJsseldijk- Snoep. Speciale aanbieding! Bijzonder fijne kwaliteit Virtpx dames ondergoed, camisoles normale prijs f 4,50 nu f 3,25 maten 40 tot en met 44, broekjes norma le prijs f 3,75 nu f 2,50 maten 40 tot en met 48. U bespaart f 2,50 op één stel ondergoed. Géén B keus ensubliem van kwaliteit, afwerking en pasvorm Éénmalige aanbieding, zolang de voorraad strekt! Textielhan- del Snoep-v. Willigen. Schattige nieuwe baby-jasjes 'in courtelle, draion, nylonfan tasie en nylon velour. Rose, blauw, wit. Alle kwaliteiten, heel gemakkelijk zelf te was- 'sen. Grote keuze! Textielhan del Snoep-v. Willigen. Everse en gasverwarming wor den in een adem genoemd. Zie onze prijzen. Dressoirs f 130,Bureaukastje f 118, Clubs f 74,—; 86,—; 125,—; 130,Mimi-sets Teak f 48,50; Mimi-sets Pal 56,Natuur lijk bij v. d. Berg, Turfkade 5, Goes. T.V. tafels 42,50 en 49,75. T.V. kastje 60,Salontafels 55,50; 68,78,Eetkamertafels 60,75,85,gulden. Bij van den Berg, Turfkade 5, Goes Uw kleding voor Chemisch reinigen, triplineren en verven Uw was en fijne was wordt (desgewenst)) gehaald en gra tis door ons thuisbezorgd I Depot ,,de Zon" is en blijft J. de Neef, tel. 416, Daniëlstraat 12A, Wemeldinge. Voor complete meubilering ev stoffering uw adres van Nim- wegen-Heijboer, Wemeldinge Tel. 01192-336, Dorpsstraat 53 W. Kanaalweg 51, Wilhelmina straat 41. Pluksters gevraagd op cham pignonkwekerij J. C. Blok, Yer seke, Zweedijkseweg 2. Elbeo kousen dragen is voorde liger lopen. Ook de nieuwe steunkous en de massage ny lon in nieuwe kleuren. Steun kous 19,75 Massagenylon 12,90 van IJsseldijk-Snoep. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 Nu bij aankoop van een Vileda zeem van f 3,95 of f 5,50 een groot spons gratis, tevens prijsvraagformulier met kans op f .500,Drogisterij Harthoorn Gevraagd medewerker(ster) voor het bezorgen van dagblad, goede bijverdienste. Inlichtngen v. Klinkenbergstraat 22, Yerse ke of tel. (01100) 5346. Voor elke beurs. Stoelen per 4 stuks 140,—; 145; 150; 160; 200,210,-i— en 260,gulden. Bergmeubels 165,195, 230,280,gulden. Alles bij v. d. Berg, Turfkade 5, Goes. Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlissing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Voor al uw plaatwerk als hard-, zacht-, brandvrij tegelboard enz. kunt u terecht bij J. v. d. Boomgaard, Oude Boogaert 23, Yerseke, tel. 1809. Z.g.a.n. Jongenskost., leeftijd 16 jaar. Koopje. Dorpsstraat 7, Wemeldinge. 01 'n Haard van P. van O. Vrijdag verse panklare wortel tjes f 0,25. Zaterdag mooie bloemkool 89 ct. 500 Gram drui ven 89 ct. Literblik stoofasper- se f 1,99. Handperen 85 ct per kilo. 5 Grote sinaasappelen 98 ct. De Spar, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger I 1 Kg bloem 69 ct. 3 Pakjes margarine 98 ct. 1 Zak 200 gr. caramels 59 ct. 1 Zak sterke 59 ct. 3 Rol f.ruittella 49 ct. 3 Rol Mentho's 69 ct. 3 Reep mars 69 ct. 1 Pot jam 79 ct. V2 Literfles koffiemelk 79 ct. 1 Grote fles slasaus 1,19. 1 Gro te fles slaolie f 1,29. 1 Zak 300 gram zuur 85 ct. 1 Emmer zou te vis f 2,25. 2 Pakjes A.J.P. soep 89 ct. Wij ontvingen de nieuwste 01- tri dralon kinderpullovers en pull-polo's. Oltri dralon is zéér sterk, filt niet en is vormhou- dend. Bijzonder mooie dessins en kleuren. Ideaal in voor en najaar als het te warm is voor een dikke trui. Ook hierin steeds het nieuwste en altijd iets aparts. Textielhandel Snoep-v. Willigen. Siegler oliehaard als nieuw yordt onder garantie verkocht. Fa. Everse, Yerseke, tel. (01131) 1359. Last van vliegen? Neem dan zo'n handige Vaponastrip. Voor muggen hebben wij mugolin - Bamiotion of spuitbussen in Rescasect. Omyl Nouricyd. Drogisterij Harthoorn. Leuke dralon kleutertruitjes met •bijpassende skibroekjes. Heel voordelig in prijs. Iedere moe der is verrukt over de prachti ge kwaliteit van alle Fria baby en kleuterkleding. U komt er op terugl Textielhandel Snoep- v. Willigen. Jasperse altijd voordeliger 2 Rol beschuit nu 59 ct. 1 Fles appelsap 45 ct. 1 Literblik dop erwten (fijn) 89 ct. 1 Blik 200 gram varkensvlees 59 ct. 1 Fles advokaat van f 4,75 voor f 3,75 1 Pak koffiefilters no. 101 voor bier 1,3 Fles gazeuse 98 ct. 1 Fles limonadesiroop 95 ct. 1 Literblik ananas f 1,29. 1 Fles Jus d' Oranje 98 ct. 2 Pak jes A.J.P. pudding 39 ct. Reklame vers vlees. Vrijdag en zaterdag 500 gram magere run derlappen van f 2,89. 500 Gram doorregen runderlappen voor f 2,45. 500 Gram ossenstaart voor 1,69. 2 Biefstuk tartaar 1,18. 350 Gram verse worst 1,49. Bij De Spar, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger I 500 Gram volvette kaas f 2, Lunchkaasjes f 1,95. Edammers f 3,55. Magere ham 59 ct. Snij- worst 49 ct. Rookvlees 69 ct. Rauwe ham 89 ct.. Ontbijtspek 49 ct. Cas. rib 89 ct per 100 gram. 1 Blik Smak 99 ct. 1 Bus 50 gram peper 75 ct. 1 Bus 50 gram nootmuskaat 95 ct. 500 Rijst 55 ct. 1 Pak sprits 38 ct. 1 Kg Bloker hagel f 2,75. J. Kole komplete woningin richting heeft een zeer speciale aanbieding in polyether bedden ontvangen 80 x 190 f 49,50 120 x 190 f 79,50. Extra dik 80 x 190 f 87,50. 120 x 190 f 119,50 een Norma produkt. J. Kole, tel. 1372, Yerseke. Wij stofferen stoelen, clubs, bankstellen enz. Billijk en vlug bij v. d. Berg, Turfkade 5, Goes Middenstandsopleiding. Wie wil nog gaan leren voor het Mid denstandsdiploma? We begin nen zo mogelijk volgende week Aanmelden: W. P. de Jonge, Oude Boogaert 1, Yerseke, telef. 1780.

Scheldebode | 1967 | | pagina 3