^UFmclditigse ^(jjatans- ^(Vaardlghaden BAAYKNS caballero DO YERSEKE jPTJ De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT WAARDE RILLAND-BATH KAPELLE anders dan andere BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN van den berge assurantiën Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Verhoogde premies voor woningverbe tering. Er bestaat nu een kans om op voor delige manier een goed douche te laten aanleggen, een goede w.c. te bouwen of andere verbeteringen aan woningen aan te brengen. Wat is namelijk het ge val? In sommige streken van ons land wordt de drukte in het bouwbedrijf minder. De aannemers hebben minder werk. Toch is het wenselijk, dat hun personeel zoveel mogelijk aan de gang blijft. In de staten-generaal is over dit probleem gesproken. Daarbij is geble ken dat de regering grote waarde hecht aan het op peil houden van de aktivitei- ten in de bouwnijverheid en dat de re gering hiervoor maatregelen wil nemen. Het verbeteren van bestaande gebou wen kan voor de vaklieden werk aan de winkel brengen. Daardoor kan dus een welkome bijdrage voor de bestrij ding van de werkloosheid worden ver kregen. De minister van volkshuisves ting en ruimtelijke ordening heeft nu besloten in bepaalde delen van Neder land de premies voor woningverbetering tijdelijk te verhogen. Deze maatregelen gelden ook voor de provincie Zeeland. Da maximum-bedragen voor de verschil lende categorieën van werkzaamheden worden als volgt verhoogd: voor privaatverbetering 600, voor het maken van een duoche in bestaande ruimte 600, voor het maken van een douche in ruimte met douche-installatie 1200,— voor een volledige verbetering van het woongerief (zonder privaatver betering) 5550, voor een volledige verbetering van woongerief (met privaatverbetering) 6000,— voor het splitsen van woningen per nieuw verkregen woning 6000, De premie bedraagt 1/3 deel van de goedgekeurde kosten. Voor een w.c. dus hoogstens 200,Voor een douche 400,Voor een volledige verbetering ten hoogste 2000,De gemeente zal aan de uitvoering van deze regeling haar volle medewerking geven. In te genstelling tot voorheen komt de pre mie geheel voor rijksrekening. Het kost de gemeentekas dus geen geld. De maat regelen zijn slechts van tijdelijke aard. Zodra er verbetering komt in de werk gelegenheid voor de bouwvakkers zal de gunstige regeling worden ingetrok ken. Zij die ervan willen profiteren die nen dus vlug een beslissing te nemen en contact op te nemen met een der aannemers of met de gemeentesecretarie Garages bij ratio-woningen. De 20 ratio-woningen aan Spoorlaan en Patrijsweg zijn toegewezen. Onder de toekomstige bewoners zijn ook auto bezitters. Er is al gevraagd naar de mogelijkheid tot de bouw van garages. Achter de woningen, in de buurt van de kerk dei* gereformeerde gemeente is nog een binnenterrein beschikbaar, dat zeer geschikt is voor het bouwen van ongeveer 10 garage-boxen. Het gemeen tebestuur wil de bouw en expoitatie van dergelijke boxen graag aan particuliere ondernemers overlaten. Er zijn reeds onderhandelingen gevoerd; zij zijn ech ter op niets uitgelopen. Misschien is er iemand anders, die er wel wat in ziet om in deze omgeving garages te bou wen en te verhuren. De grond hiervoor is te koop. Nader inlichtingen ter se cretarie. Monumentenwet. Van de monumentenraad is ontvan gen een exemplaar van het register van beschermde monumenten in de gemeen te Wemeldinge. Dit register ligt koste loos ter inzage. Iedereen kan tegen be taling der kosten uittreksels uit het register ontvangen. Overleden. Jan Feijtel, 91 j. Geboren. Maria Anna, dv. Cornelis Otte en van Neeltje Maria van Waarde; Jan, zv. Jan Tissing en van Johanna Frederica Tjarks. Prijzen „Zeeland Presenteert". De diverse versieringen werden be oordeeld door een jury bestaande uit de heren A. Schipper, burgemeester van Kruiningen, J. D. de Kam, burgemee ster van Waarde en J. C. Kram, notaris te Kapelle. Straatversieringen: 1 Dam- straat-Steeweg 74 pnt; 2 Wijngaard straat 69 pnt; 3 Irenestraat-Beatrix- traat-Oesterstraat 64 pnt. Poorten: 1 Steeweg-Damstraat 75 pnt; 2 Haven 71 pnt; 3 Langeville 68 pnt. Maquettes: 1 van Randwyckstraat 79 pnt; 2 Delta Laboratorium, Vierstraat 67 pnt. Fron- versieringen: 1 Gemeentehuis (H. Schot) 76 pnt; 2 Wijngaardstraat (J. van Strien) 71 pnt. Overige waarderingen: Kerkplein 55 pnt; Vierstraat 48 pnt; Langeville 62 pnt; Kerkhoekstraat 48 pnt; Burenpolderweg 63 pnt; van Rand wyckstraat 59 pnt; van Klinkenberg straat 62 pnt; van Tienhovenstraat 57 pnt; Noordzanddwarsstraat 52 pnt; Schuttershof 60 pnt; Julianastraat 61 pnt; De Meulmeesterstraat 60 pnt; Ha ven 55 pnt. Overige poorten: Kerkhoek straat 60 en 60 pnt; Steeweg-Damstraat 75 en 64 pnt; Burenpolderweg 60 pnt; van Randwyckstraat 65 pnt; Noord zandstraat 64 en 64 pnt; Irenestraat- Beatrixstraat-Oesterstraat 65, 62 en 67 pnt. Bijzonder versieringen: Paarden markt (64 pnt; .Emmastraat 66 pnt; Kerkhoekstraat 60 pnt. Bij de vloot- schouw was de uitslag als volgt: 1 Ye 64, J. D. Verschuure. Aangezien de Ye 64 reeds tweemaal de wisselprrjs won, komt deze nu definitief in het bezit van de heer Verschuure. 2 Ye 15, Jac. van Oost; 3 Ye 77, Fa. Jac. v. d. Plasse, met lof voor extra versiering; 4 Th 7, J. Baay te Tholen; 5 Ye 55, Fa. Sinke- Wisse; 6 Ye 3, Fa. Jac. v. d. Plasse; 7 Ye 83, Fa. Jan Vette; 8 Ye 117, Jac. Pekaar-Bom. Voor de vlootschouw be stond de jury uit de herën Cj B. KloS, koovaardij-officier, G. Zondervan en J. Boot, opzieners bij de visserijpolitie. Opening school voor Chr. lager onderwijs Na de vakantie, op 15 augustus a.s., komen de leerlingen van de Hervormde school tezamen met de leerlingen van de Kakeldans in het schoolgebouw aan de Molenlaan, voor het ontvangen van Christelijk lager onderwijs. Deze school, welke 5 leerkrachten heeft, wordt dan geëxploiteerd door de Vereniging voor christelijk lager onderwijs. De statuten van deze vereniging werden goedge keurd bij Kon. Besluit van 6 april 1967, nr. 58. In deze statuten wordt o.m. be paald dat de voorzitter bij toerbeurt om de 2 jaar wordt aangewezen uit de gedelegeerden van elke lid-vereniging, d.w.z. dat afwisselend voorzitter is een lid van de Hervormde schoolvereniging en van de Gereformeerde schoolvereni ging. Tot hoofd van de nieuwe school werd benoemd de heer J. M. W. Bier- mann, voorheen werkzaam aan de Pro testantse Christelijke Streekschool te Hoogerheide. De heer Biermann is lid van de Gereformeerde kerk en woont sedert 5 juli in Yerseke; zijn adres is: Oude Bogaert 24. Wij roepen hem een hartelijk welkom toe in Yerseke. Daar het onderwijzend personeel van de vroe ger Hervormde school uit 2 Hervormde en 2 Gereformeerde leerkrachten be stond, is de verhouding Hervormd-Ge reformeerd op het ogenblik geen weer spiegeling van de verhouding der ker kelijke gezindten van de aangesloten verenigingen. Echter bij het benoemen van leden van het onderwijzend perso neel van de school der vereniging zal zoveel zulks met het belang van de school en het onderwijs verenigbaar is, rekening worden gehouden met een op voet van gelijkheid gebaseerde vertegen woordiging van de diverse kerkelijke gezindten. We meenden deze toelichting te moeten geven daar naast blijdschap dat twee scholen nu samen een grotere school vormen, hetgeen het onderwijs ten goede komt, enkele misverstanden aanwezig bleken te zijn. Volledigheids halve vermelden we nog dat het moge lijk is op te leiden voor Ulo, H.B.S. en ander voortgezet onderwijs. Het bestuur verstrekt gaarne alle gewenste inlich tingen over de nieuwe school. Adres van het bestuur is: Breeweg 5, Yerseke. Collecte. De collecte die te Wemeldinge ten bate van de Christelijk Blindenhulp ,,De Fakkels Bijeen" werd gehouden heeft opgebracht 380,79. Viswedstrijd. Dé B-junioren van de voetbalvereni ging Wemeldinge betwisten elkaar in een onderlinge viswedstrijd in het ka naal door Zuid-Beveland. De stemming en het weer was goed, alleen de vangst was erg matig. De prijzen werden door de volgende spelers gewonnen: 1 W. van Vossen; 2 J. Wisse, na loting 3 D. van Gorp. Het blijkt elk jaar weer op nieuw dat het heel prettig is elkaar te ontmoeten onder andere omstandig heden dan men gewoon is op de gras mat van het voetbalveld. De training ligt nu stil tot de eerste woensdag van augustus. Tonny en Ko in goede conditie. Vrijdag behaalde Tonny Stroosnijder een schitterende tweede plaats in Roo sendaal, Theo Schouwenaar werd hier tiende. Zaterdag behaalde Ko Blok ach ter Leon Schrauwen een uitstekende derde plaats in Siniai (B.) Zondag werd er weer goed gekoerst in Hamme (B.) hier was Tonny zesde en Ko achtste. In Slijdinge (B.) waren Ko en Tonny alweer in de voorste gelederen te vin den, Ko behaalde een vierde en Tonny veertiende plaats. week gekampeerd in Hoeven. Zowel de heen- als de terugreis werd op de fiets gemaakt. In Hoeven sliepen de scho- ieren in eigen tenten in een „gemengd" kamp. Bejaarden op reis. De bejaarden maakten vorige week per autobus hun jaarlijkse reis. Er werd via Utrecht naar Schiphol gereden, waar het nieuwe vliegveld werd bezichtigd. Verder via Bloemendaal-Zandvoort naar afivauna waar een goed verzorgt diner klaar stond. Zeer voldaan keerden ze weer huiswaarts. Scholieren op kamp. De leerlingen van de zesde klas van de R.K. Lagere School hebben vorige Getuigschriften uitgereikt. Aan de Goese Ambachtsschool wer den de getuigschriften uitgereikt van afd. timmeren aan J. J. v. d. Boom gaard, P. H. L. van Iwaarden, A. J. Walraven en J. L. Zuijdwegt; afd. ko per-, lood- en zinkbewerken aan M. van Damme. Geslaagd. Voor het toelatingsexamen aan de R.M.L.T.S. te Goes slaagde F. J. Nijsse alhier. Aan de rijksopleidingsschool voor kleuterleidsters te Middelburg werden bevorderd van 1 naar 2 de dames Joke Pauw en Conny Polderman. Kettingbotsing. Zaterdagmiddag zijn 5 auto's tussen Bergen op Zoom en Rilland min of meer beschadigd bij een kettingbotsing. De auto's reden in file en werden bestuurd resp. door P. J. S. uit Breda, N. den O. uit Oudelande, A. J. S. uit Goes, R. H. uit Dubbeldam, en Th. J. V. uit Tegelen, en reden in de richting van Bergen op Zoom. De voorste wagen, bestuurd door S. uit Breda moest remmen voor een auto voor hem in de file en de wagen van Den O. werd door die van S. op de zijne gedrukt. Daarachter kwamen H. en V. die ook niet tijdig tot stilstand konden komen. Een inzittende, G. P. v. D. uit Temeuzen werd aan het oor ge wond. Verder deden zich geen persoon lijke ongelukken voor. De 3 middelste auto's die bij de botsing betrokken wa ren, werden zowel voor als achter zwaar beschadigd. Het verkeer op de rijksweg werd meer dan een uur opgehouden. Aanrijding. Totaal waren in Rilland 11 aanrijdin gen, waarvan er 5 onderling geregeld werden. Veel materieële schade ont stond aan de personenauto's van F. G. H. uit Eindhoven en C. W. J. H. uit Swalmen. Botsingen ontstonden verder tussen de auto's van M. K. uit Rotter dam en R. E. uit Nijmegen. Daarbij werd mevr. E. lichtgewond. Verder wa ren er botsingen tussen de wagens van H. van de L. uit Esch en R. L. P. de T. uit Middelburg en M. A. B. uit Den Helder. Een Duitse personenauto reed verder tegen een andere auto, waardoor het verkeer enige tijd geheel gestremd was. Bevorderd. Aan de Z.T.I. te Goes zijn bevorderd van het eerste naar het tweede studie jaar de heren Th. A. E. v. Pul, F. M. v. Pul. Van Illb naar vierdejaar P. J. Walrave. Geslaagd voor middenstanddiploma. Voor het middenstandsdiploma slaag den te Temeuzen de dames: N. Schou wenaar en H. Wabeke te Wemeldinge en de heren: P. Hermes, Kapelle, L. M. Gijzel, Biezelinge, F. J. de Kraker, We meldinge, P. v. Cadsand, Biezelinge. Ze werden opgeleid door de heer N. Evers- dijk Mzn., leraar van de Kapelse mid denstandscursus, erkend door het Insti tuut voor Middenstandsonderwijs te Den Haag. Beste jongens en meisjes, Wat jammer, dat het Comité „Zee land Presenteert", gedwongen werd, het onderdeel van het programma waaraan jullie mee konden doen, door de regen af te gelasten. Maar 'k heb een nieuw voorstel. Jul lie hebben allemaal vakantie en dus veel tijd om je fietsen prachtig te ver sieren. Misschien willen jullie moeders ook wel helpen om een leuk, mooi of grappig kostuumpje te maken. We vragen dan de muziekvereniging „Mozart" of hij met ons volgende week zaterdagmiddag 22 juli een tocht door het dorp wil maken. Begin in elk geval je fiets maar te versieren en een leuk pakje te maken. Wie geen fiets heeft, kan ook mee lo pen. We zullen proberen wat prijsjes te kopen. Met zijn tweeën of met groep jes kun je natuurlijk ook mee doen. Wel even je naam opgeven bij: A. Pe- kaar-van Stee, Emmastraat 19 of bij A. Marteyn-Steketee, van Tienhovenstraat 27 of bij Tonnie van der Have, Pompe van Meerdervoortstraat. En nu aan de slag. Doe je best. Meester GLERUM Aan de burgerij van Yerseke, Het is mij een behoefte allen harte lijk te danken die er toe hebben bijge dragen, dat „Zeeland Presenteert", dit jaar zonder meer een onvergetelijk ge beuren is geworden. Onvergetelijk door het enorme kronen dat er door buurt verenigingen en particulieren is gedaan; onvergetelijk ook door de welhaast to tale en uitstekend uitgevoerde pavoi- sering van de visservloot en de jach tjes; onvergetelijk niet in het myist door de spontane en tot het einde toe prettige wijze waarop is gefeest. Kort om, wij hebben mooie dagen gehad en we hebben met elkander er toe bijge dragen, dat onze eregast Z.K.H. Prins Claus en de vele andere gasten een uit stekende indruk hebben gekregen van ons Yerseke. Nogmaals allen hartelijk bedankt. PIJL HOGEWEG CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f 1.50 Aan de burgerij van Yerseke, Zaterdagmiddag 8 juli j.l. hebt u ge tuige kunnen zijn van een wielerfestijn, dat naar wij menen geslaagd genoemd mag worden. Jammer was het dat deze dag zo geheel in het teken van regen en guur weer stond, zodat velen niet de moed op konden brengen hun huis te verlaten. Het wielercomité wil ook nog enige dank uitbrengen aan verschillende in stanties en personen, die meegewerkt hebben aan de organisatie van deze wedstrijd. Bijzondere vermelding ver dienen het gemeentebestuur voor de medewerking die zij hebben verleend. De politie, met name de heer van Hoe pen, die er voor zorgden dat alles een ordelijk verloop had. De speciale mede werkenden, met wiens medewerking de ze wedstrijd doorgang kon vinden. De plaatselijke verenigingen van de EHBO die paraat was, maar gelukkig niet in aktie behoefde te komen. De vele pre mieschenkers, die meewerkten aan de grote premieregen, die op de renners neerviel. De mensen, die aan de con trole hebben gestaan en de programma verkopers en verkoopsters. Velen heb ben dus meegewerkt aan de organisatie deze ronde, misschien zijn hierbij ook nog stille werkers, die niet zozeer op de voorgrond treden en ook door de hoofden van de comité-leden heen zijn gecshoten, maar ook deze hartelijk dank Een vermelding, die hier zeker op zijn plaats is, is de sportieve gedrags wijze van het publiek. Men ziet en hoort op vele plaatsen van ongelukken enz. door herhaaldelijk oversteken van het publiek. Gelukkig was dit in Yerseke niet het geval, zodat wij dan ook wil len zeggen Bravo Burgers van Yerseke voor uw sportief gedrag en laten wij hopen dat dit in het vervolg ook steeds het geval zal zijn. Iedereen, die op enigerlei wijze heeft meegewerkt hartelijk dank en hopelijk tot het volgend jaar, met goed weer, aan het parcours. Het Wielercomité Y.W.V. Van 6 tot 13 juli 1967. YERSEKE. Huw. afk.: Cornelis Jan Sinke, 25 j. en Jacoba de Kok, 23 j. te Krabbendijke. Overleden: Cornelis van Oost, 75 j., echtg. van Jannetje Elizabeth Mieras; Adriaan Paauwe, 69 j., echtg. van Eli sabeth de Rooij. Van 6 tot en met 12 juli 1967. KRUININGEN. Geboren: Patricia Louisa René Maria, dv. Jozef Marie Kamoen en Anita Angela Maria Bau- wens; Jacob Pieter Marcus, zv. Cornelis Adriaan van Boven en Levina Rache- lina Leendertse; Esther Ida Elisabeth, dv. Willem Priester en Elisabeth Dim- phena Maria van Iersel. Ondertrouwd: Antonius Jacobus Jo hannes Clement, 22 j. Bergen op Zoom en Johanna van Stee, 23 j. Gehuwd: Abraham Johannes Marteijn 22 j. Kapelle en Jacoba Jannetje Dom- manschet, 21 j. Over de maand juni 1967. RILLAND-BATH. Geboren: Wilhel mus Petrus zv. Cornelis A. Meesters en van Cornelia van den Dries; Klazina Maria dv. Mathijs Weststrate en van Johanna Boone; Jacoba Cornelia en Cornelia Jacoba dvs. Marinus C. Kuzee en van Adriana J. van Damme. Ondertrouwd: Johannes Cornelis van de Vrede, 23 j: te Krabbendijke en Adri ana Marina Damme, 20 j.; Cornelis Jan Schouten, 26 j. te Krabbendijke en Eli zabeth Johanna Traas, 22 j. Gehuwd: Johannes L. van der Hiele, 23 j. te 's-Gravenpolder en Janna Eli zabeth Nieuwenhuijse, 20 j.; Adriaan Marinus Dek, 25 j. en Elisabeth Jolina Weststrate, 21 j.; Hendrik van Noorden, 37 j. te Kruiningen en Petronella Tan- neke Sentse, 28 j.; Cornelis Maarten van den Boomgaard, 24 j. en Francina Machalina Meijer, 21 j. Overleden: Johanne Hendrika Meul- meester, 84 j., weduwe van Jannis Iman Janse; Elisabeth Romula Maria van den Bogaert 29 j., Breda, echtgenote van Petrus Joseph van de Goorberg; Leentje Hendrika de Vos, 64 j., echtge note van Cornelis Irdes; Johannes Boo- kelaar, 82 j., weduwnaar van Johanna Vermeulen; Willy Antoine, 46 j. wonen de te Wilrijk (B.), echtgenoot van Li- sette Francine Daems. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. I. J. Vasseur. Geref KLerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. W. H. Peddemors Nieuw-Vennep. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. n.m. bed. H. Doop R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 uur Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Luitenante: G. van Strien. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Eerw. heer Ruissen. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Kerk 10 uur: Ds. Pontier. 2.30 uur: Ds. Bouwknecht. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. C. van Egmond, 's-Gravenzande. R.K. kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hans weert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds B. van der Lelie. R.K. Kerk, Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Erabbendpe Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. In onze grote zomeropruiming krijgt u op alle ondergoederen en nachtkleding voor groot en klein 10% korting. Restanten aan spotprijzen. Textielhandel Snoep-v. Willigen. Te koop gevraagd meubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen enz. Ook zolderopruiming.Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlissing- se Singel 34, Middelburg, Tel. 01180 - 3513. „Doet u het zelf Wendt u zich dan tot Zeeland's meest gesorteerde „Doe het Zelf" zaak, „Het Timmerhuis", Zus terstraat 2, Goes. WIJ hebben u altijd meer te bieden In Ijzer waren, gereedschappen, hout lijstwerk, plinten, ronde stokken, tegel-, hard- of zacht board, hornitex, alle mogelijke soorten lijm, verfwaren, keukenlnrlchtln- gen. Zie onze droomkeuken In de winkel opgesteld. Hang, en legkasten, zelfbouwmeubelen, zoals schrijfbureaus, wandcom- binaties, schoorsteenplaten, golfplaten, plastic - golfplaten, voor- en binnendeuren en nog veel meer. Kom en zie. U bent van harte welkom. „HET TIM MERHUIS Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 503 Jasperse altijd voordeliger Echte choc. 52 ct. Bonbons 52 ct. Agar 32 ct. Rumbonen 42 ct. Sinasstaafjes 42 ct. 1 Zwa re Gron. koek 98 ct. 1 Zwaar krentenbrood 1,25. 1 Pakje Zeeuwse sprits 72 ct. 3 Reep Mars 69 ct. Milky Way 69 ct. 3 Rol Mentho's 69 ct; 3 Rol fruittella 49 ct. 2 Pakjes A.J.P. soep 89 ct. 1 Blik soepballen 49 ct. 2 Pak lucifers 42 ct. Last van vliegen en muggen Vapona-strips, roxasect, omyl, ronka enz. enz. Drogisterij Kooman, Wemeldinge, tel. 221. De speciaalzaak. 10% Korting op alle soorten baby-goederen tijdens de op ruiming. A. C. Baay, Yerseke. Straatfoto's tijdens het feest gemaakt nu afhalen. Fa. v. d. Peijl, Yerseke. Voor Uw stoffeerwerk van stoelen, clubs enz. bij C. S. v. d. Berg, Turfkade 5, Goes.

Scheldebode | 1967 | | pagina 2