^{jjmnldingso. ^Watans- ju)'aardigheden oo BAAYKNS KRUININGEN YERSEKE Goed voor de huid het gehele jaar door >PT1 De speciaalzaak voor Uw BRIL HANSWEERT WAARDE KRABBENDIJKE RILLAND-BATH Predikbeurtei Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Toewijzing ratiowoningen. Burgemeester en wethouders zijn van plan de nu in aanbouw zijnde ratiowo- ningen aan de Spoorlaan, na overleg met de woningcommissie toe te wijzen voor het vakantieseizoen aanbreekt. Er staan al heel wat gegadigden op de lijst. Het is nu al zeker dat niet alle aanvra gen zal kunnen worden voldaan. Onder de aanvragen om woonruimte zijn ech ter ook personen, die niet in staat zijn de huurprijs voor een ratiowoning te betalen. Zij zouden liever in een andere goedkopere, maar vaak ook minder ge rief biedende, woningwetwoning gaan wonen. Enkele bewoners van woning wetwoningen hebben zich al voor een nieuwe ratiowoning met centrale ver warming gemeld. Naar het zich laat aanzien maken zij een goede kans op toewijzing van een nieuwe woning, om dat zij een goedkopere woning vrijma ken, waarmee dus weer anderen kun nen worden geholpen. Indien bewoners van woningwetwoningen voelen voor een dergelijke opschuiving doen zjj er goed aan dit binnen veertien dagen na heden ter sekretarie op te geven. Met hun wensen kan dan zoveel mogelijk rekening worden gehouden. Een stukje verleden. Bij het rooien van de Wilhelmina- boom, wat nodig was voor de aanleg van het Dorpsplein, kwam een loden koker te voorschijn, waarin enkele per kamenten waren opgeborgen. Hierop is vermeld: Heden, den Een en Dertigsten Augustus des jaars onzes Heeren 1800 acht en Negentig, wordt door ons, als Feestcommissie namens alle ingezetenen de hier staande Wilhelmina-linde ge plant en aan de gemeente Wemeldinge overgedragen, ter herinnering aan de troonsbestijging onzer geëerbiedigde Ko ningin Wilhelmina, wier regering God moge zegenen. Heden, den Een en Dertigsten Augus tus des jaars onzes Heeren, 1800 acht en Negentig, wordt door ons, allen vrouwen in deze gemeente woonachtig, ter gelegenheid van de troonsbestijging onzer geliefde Koningin Wilhelmina, wier regering God moge zegenen, dit Hek rond den Wilhelmina-boom aan de gemeente Wemeldinge ten geschenke gegeven, en is daarvan, ter eeuwiger gedachtenis, deze oorkonde opgemaakt en met onze namen onderteekend. Heden, den Een en Dertigsten Augus tus des jaars onzes Heeren, 1800 acht en negentig, wordt door ons, Burge meester en Leden van den Gemeente raad van Wemeldinge, de hier staande „Wilhelmina-linde" en het daar rondom aangebrachte Hek, als eene hulde aan: „Hare Majesteit Koningin Wilhelmina" gaarne, met dank aan de geefsters en gevers aanvaard en is daarvan deze oorkonde opgemaakt en na waarmer king met het gemeentestempel door ons en onzen Secretaris ondertekend. Huwelijksaangifte. Dingenus Willem Duinkerke, 22 j. te Yerseke en Maria Jolina Schouten, 20 j. Gevonden voorwerpen. 1 Snoer kralen (boerin) met haak en oog van goud. tie een vlucht van Zestienhoven naar Schiphol. De bonnenaktie loopt van 14 tot en met 29 apriï. De gelukkigen zul len de uitslag via ons blad kunnen ver nemen op 6 mei a.s. De verdere baten komen ten goede aan de kinderspeeltuin Bevordering. De ambtenaren ter gemeentesekretarie alhier, de heren M. D. Riedijk en C. Sinke, zijn met ingang van 1 mei be vorderd resp. tot adjunkt-commies en schrijver. Jeugduitvoeringen „V.Z.O.S." Ruim 150 meisjes en jongens stonden zaterdagmidadg en -avond j.l. aange treden in de gemeentelijke turnzaal om aan hun ouders en verdere belangstel lenden hun kunnen te tonen. Zeer veel ouders en ook andere belangstellenden hadden aan de uitnodiging van het be stuur van V.Z.O.S. gevolg gegeven en gaven door hun aanwezigheid blijk van de belangstelling voor het werk van V.Z.O.S. en voor de lichamelijk opvoe ding van hun kinderen. Burgemeester Pijl Hogeweg, wethouder Koster, oud wethouder van Boven, de heer Osse- waarde, als voorzitter van de Zebra en een groot aantal bestuursleden van an dere gymnastiekverenigingen en enkele onderwijzers van plaatselijke scholen waren onder de aanwezigen. De zaal was dan ook overvol, vooral 's middags toen er plaatsen te kort bleken en velen met een staanplaats genoegen moesten nemen. Onder hoofdleiding van de di- rekteur de heer van Boven, die hierbij werd geassisteerd door een groot aantal leid(st)ers en voorturnsters, werd het publiek zowel 's middags als 's avonds een uitgebreid gymnastiekprogramma voorgeschoteld, bestaande uit een aantal ingestudeerde nummers aan de turntoe- stellen en een aantal openbare niet in gestudeerde lessen. Voorts werden door de meisjes enkele mooie ritmische vrije oefeningen en knotsoefeningen gebracht terwijl de kleuters en jongste klassen met openbare lessen kleutergymnastiek en enige zangspelen optraden. Het was een lust om deze jeugdige gymnasten, waarvan de jongste amper 5 jaar en de oudste 12 jaar waren aan het werk te zien. Niet alleen het geboden werk was fraai om te zien maar ook de uitstekend verzorgde kleding droeg er heel veel toe bij dat deze jeugdafdelingen qua het geboden werk en presentatie een zeer mooie indruk maakten. Het was burge meester Pijl Hogeweg die als tolk van de ouders de heer van Boven met zijn assistenten complimenteerde voor het geen deze jeugdklassen hadden gebracht en tevens bedankte voor de zorg aan hun kinderen besteed. Tenslotte dankte de 2e voorzitter de heer van Ast ale aan wezigen voor hun belangstelling. Voetbalnieuws. Tegen Wolf aartsdijk H behaalde Yer seke H een 40 overwinning. Yerseke B speelde tegen Hansweertse Boys ge lijk 00. Zaterdag speelt Yerseke A uit tegen Kapelle. Loop der bevolking. Ingekomen personen: M. P. Scherpe- nisse v. St. Annaland n. Langeville 19; M. van Luijk, wed v. Arentz v. Domburg n. Langeville 19; A. J. de Brurjn en ge zin v. Nijmegen n. O. Boogaert 22; M. C. v. d. Jagt ev. Sonke en gezin v. Ca nada n. Molenpolder 8; J. Almekinders, wed. v. Lambrechtse v. Rilland-Bath n. Langeville 19; J. H. Spijkman ev. Nijs- sen v. Rotterdam n. Molenpolder; J. C. v. d. Endt v. Hilversum n. Emmastraat 8; G. S. Schrier ev. Maas v. Waarde n. Bekhof 15; J. Butler ev. de Leeuw v. Kapelle n. Steeweg 4; N. Bakker v. Goes n. Damstraat 85; M. Braam v. Kapelle n. Vijverstraat 6. Vertrokken personen: W. J. Dalmarjer v. Vijverstraat 8 n. Baflo, Marijkelaan 80; A. J. Hoogesteger en gezin van Noordzandstraat 39 n. Wemeldinge, Dorpsstraat 7; G. A. Vlaming v. Julia- nastraat 30 n. Wemeldinge, Intern Bea- trixweg; Ph. J. Bom en gezin v. Dam straat 109 n. Waddinxveen, Chopinlaan 36; L. P. J. van Oeveren en gezin v. Oudetorensraat 27 n. Goes, Ravelijn de Grenadier 11; E. W. Duijnkerke v. Bek hof 5 n. Valkenisse, Vlissingsestraat 19; A. J. Pekaar v. Olzendepolder 2 n. Gro ningen, Akkerstraat 6a; W. A. Poleij en gezin v. van Tienhovenstraat 23 n. Terneuzen, Chopinlaan 8; A. P. Burgel en gezin v. Wilhelminastraat 16 n. Goes, salonwagen a/d Beukenstraat; W. K. Seters v. Margrietstraat 15 n. Goes, Reigerstraat 5; C. M. Verlare v. Bree- weg 42 n. Terneuzen, Breitnerstraat 123; H. A. van Ingen Schenau v. Oude Boo gaert 4 n. Amsterdam, Alblasstraat 47; J. Vogelaar v. Julianastraat 16 n. Breda, Langendijk 75; S. M. Eckhardt ev. van der Maale v. Damstraat 19 n. 's-Heer Arendskerke, Lange Achterweg 38; L. G. Verdonk ev. Bouwens v. Damstraat 28 n. Kamperland, Noordstraat 2; J. F. Bekenes v. Noordzandstraat 31 n. Rijs wijk ZH., Delftweg 95; R. D. Nieuwen- huize v. Grintweg 30 n. Amersfoort, Bilderdijklaan 10; J. A. van Oeffelen v. Damstraat 19 n. Vught, Aloysiuslaan 23; N. M. Pikaar ev. Koeman v. Bek hof 7 n. Krabbendijke, Doelstraat 32. Verhuizingen binnen de gemeente: C. Steijn v. Damstraat 92 n. van Rand- wijckstraat 25; H. W. Weststrate ev. Steijn v. Langeville 19 n. van Rand- wijckstraat 25; J. A. Moerland ev. Lam- per v. Noordzandstraat 31 n. Nieuwe Kerkstraat 24; J. Kole, wed. van Fraan- je v. Damstraat 47 n. Kerkhoekstraat 8; A. v. d. Jagt en gezin v. Breeweg 14 n. Emmastraat 5; A. P. Hollestelle en gezin v. van Tienhovenstraat 12 n. van Tienhovenstraat 23; J. A. van de Plasse v. Molenlaan 20 n. Graaf van Zoelen straat 35; D. N. van Stee ev. v. d. Plas se v. Zanddwarsstraat 9 n. Molenlaan 8; J. v. d. Plasse v. Molenlaan 20 n. Graaf van Zoelenstraat 35; Ph. Schip per v. Scheldestraat 5 n. Graaf van Zoelenstraat 10; A. J. van Stee en gezin v. Kerkhoekstraat 37 n. Kerkhoekstraat *34; D. M. Nijssen v. Kaaistraat 16 n. Molenpolder; C. de Rooij en gezin v. Burenpolderweg 9 n. van Tienhoven straat 12; M. Maas v. Sandeestraat 8 n. Bekhof 15; J. J. de Leeuw v. Lange ville 26 n. Steeweg 4. Opbrengst collecte. De vorige week in onze gem. gehouden collecte voor Simavi heeft 474,50 op gebracht. Namens het comité wordt de burgerij van harte bedankt voor deze bijdrage aan de lijdende mensheid in tropenland en natuurlijk ook de dames die hebben geholpen dit bedrag bijeen te brengen. Oesterverzending. Oesterverzending over de maand maart 1967 1966 Nederland 58.500 38.796 België 544.337 490.721 W.-Duitsland 108.050 97.175 Zwitserland 22.050 15.950 Denemarken 17.800 138.600 Andere landen 10.022 13.636 760.759 795.878 35 Jaar Handelsbelangen. Ter ere van het 35-jarig bestaan gaat Handelsbelangen een reis organiseren. Deze dagtocht via de Oosterscheldebrug en Zestienhoven heeft als extra attrak- Rheumacollecte. De Rheumacollecte heeft in de ge meente Kruiningen Kruiningen-Hans- weert-Oostdijk) opgebracht het mooie bedrag van 688,51. Wedvlucht. Afgelopen zondag werd de eerste wedvlucht van het nieuwe seizoen ge houden en wel vanuit Moescroen. Deel name 165 duiven. De duif van Jac. Kos ten klopte alle tegenstanders en won schitterend de eerste prijs. De uitslag was als volgt: 2, 4, 10 en 41 Joh. Meijer; 3, 20, 21 en 29 K. Tjarks; 5, 28 en 40 H. Dek; 6 en 31 St. Danker; 7 H. Polejj; 8 Jaap Willeboer; 9 en 23 J. Wisse; 11, 14, 15 en 30 C. Aarts; 12, 16 en 37 J. Voois; 13 A. Kole; 17 J. J. Oele; 18 en 19 P. Kakebeeke; 22, 26 en 32 Oele-van Zweden; 24, 25 en 36 Jac. Wa verijn; 27 H. van Koeveringe; 33 A. Boone; 34 en 35 W. Krijnsen; 38 A. Ne ve; 39 J. van Iwaarden. 39 J. van Iwaarden. Rode Kruis S.O.S. driehoeken in Krui ningen. In Kruiningen zal op zeer bescheiden schaal een begin gemaakt worden met het uitreiken van Rode Kruis S.O.S. driehoeken aan alleenwonende bejaar den en hulpbehoevenden. Helaas komt het meer dan eens voor, dat een alleen wonende, die in nood verkeert, niet in staat is hulp in te roepen. Voor derge lijke noodsituatiesis de S.O.S. driehoek bestemd, die dan voor het raam ge plaatst de aandacht van buren of voor bijgangers trekt, die op hun beurt zorg kunnen dragen dat de vereiste dringen de hulp wordt geboden. De heer A. Dek, Beatrixstraat 1, voorzitter van de Bejaardenvereniging zal enkele exem plaren in bewaring krijgen voor daar voor in aanmerking komende bejaarden. Nadere inlichtingen en zonodig ook S.O.S. driehoeken kan men verkrijgen bij mevr. van Laer, Markt 11. Buurtfeest. De buurtvereniging „Ons Genoegen" hield vrijdagavond j.l. de feestavond in hotel „Korenbeurs". Hieraan werd me dewerking verleend door de toneelgroep ,,'t Zand" uit Middelburg met „De Mo del-echtgenoot". „The Crescendo Boys" 0.1.v. „Keesje" Hermans sloten deze ge zellige en drukbezochte buurtavond af. Onderling solistenconcours. Zaterdagmiddag 15 april a.s. houdt „E.M.M." het onderling solistenconcours in „Ons Dorpshuiè" Jury-leden zijn de heren Loenhout en J. Baarends uit Goes. Belangstellende donateurs zijn hartelijk welkom. Het concours begint om 15.00 uur. Het verkeer. Zaterdagmorgen om 6.45 uur reed de bakkersbediende F. K., alhier met een bestelauto op Rijkweg 58 tegen een lichtmast. De lichtmast bezweek hier onder, de auto werd zwaar beschadigd. Het ongeval ontstond nadat K. even achterom in de laadruimte keek omdat hij dacht dat een kist gebakjes ver schoof. Vermoedelijk gaf hij toen een duw tegen het stuur. Woensdagmiddag om 12.45 uur slipte de slager W. v. R. uit Schore op de Vlakebrug met zijn bromfiets. Hij viel tegen de bitumenrand en verloor het bewustzijn. Dr. P. Allewijn verleende eerste hulp waarna v. R. door de politie naar huis werd vervoerd. Woensdagmiddag om 17.40 uur en 17.45 uur vonden bij de Vlakebrug kop- ataartbotsijngen plaatst. Bij de eerste waren de auto's van A. J. K. uit Rilland en F. A. A. S. uit .Breda betrokken, bij de andere die van S. uit Düsseldorf en H. J. F. uit Bredai De oorzaak was in beide gevallen onvoldoende afstand hou den en het gevolg was flinke materiële schade. Eveneens woensdagmiddag en wel om 17.30 uur slipte A. H. M. v. d. B. uit Bergen op Zoom in de beruchte bocht in de Rijksweg de bermsloot in. Bij politieonderzoek bleken de banden van deze personenauto hard aan ver nieuwing toe te zijn. Bingo -dansant. De Kon. Harmonie „E.M.M." geeft zaterdagavond 22 april a.s. een Bingo- dansantavond, of te wel een kien- en dansavond, in de „Korenbeurs". E.M.M- zorgt hiermee in Kruiningen voor 'n pri meur. Bingo of kienen is een bijzonder spannend spel, dat met 90 deelnemers tegelijk gespeeld wordt. E.M.M. heeft hiervoor bijzonder fraaie prijzen beschik baar. „Bingo" wordt die avond maar een paar keer gespeeld. Voor de rest kan er gedanst worden op muziek van „The Rhythm Stars". De opbrengst van deze E.MM.-avond zal worden aange wend voor aanschaf van instrumenten voor het jeugdorkest. Gewijzigd feestprogfTamma. Nu het vrijwel zeker is dat niet alge meen vrijaf zal worden gegeven ter ge legenheid van de blijde gebeurtenis op „Drakensteyn" heeft het feestcomité het programma gewijzigd. Dit is nu als volgt: 1. De geboorte vindt plaats op een werkdag voor 's middags half één: om 14.30 uur in „Ons Dorpshuis" traktatie van de lagere schooljeugd, poppenkast, goochelduo, electronisch accordeon, om 19.30 uur lampionoptocht, 20 uur oranje bal in „Ons Dorpshuis". 2. Geboorte nëi 's middags half één: dan wordt het middagprogramma verschoven naar de volgende middag. Het avond programma wordt onveranderd op de dag van de geboorte uitgevoerd. 3. Geboorte op een zaterdag: 12.00-13.00 uur klokgelui, 13.00 rondgang E.M.M. met aansluitend zanghulde voor het ge meentehuis, 14.30 uur kinderprogramma zoals boven aangegeven. Avondprogram ma met lampionoptocht en dansen. 4. Gebooirte op vrijdag 21 april, dan feest op zaterdag 22 april, geboorte op zondag 30 april dan feest, op maandag 1 mei met het zaterdagprogramma. 5. Wanneer er ook gefeest wordt, de vlaggen moeten en zullen uitgestoken worden. Van het voetbalveld. Zondag was het een bijzonder gun stige dag voor het eerste elftal, ze won nen de zware uitwedstrijd tegen Renesse met 20 doo|r doelpunten van Wal- broek en de Jong, maar tevens verloor concurrent Kortgene 2 kostbare punten aan Zonnemaire. Zondag gaat het eerste elftal naar Lebo, het tweede naar Pa trijzen H en het derde speelt thuis zijn laatste wedstrijd van deze competitie egen Dreischor II. Tennis. Zondag namen de beide topspelers van Hansweert deel aan een interna tionaal toernooi (in Oostburg. Allebei hadden ze in de hoogste klassen inge schreven. Jaap Janse viel net buiten de prijzen, maar weerde zich uitstekend. Andries den Hollander had meer geluk en werd derde in klasse I achter de beste Zeeuwse spelers. In de tweede klas eindigde hij op een gedeelde derde plaats. De naam „Hansweerf1' is zo langzamerhand in Zeeuwse tafeltennis- kringen een begrip geworden. Uit de bocht van de dijk. Zaterdagavond om 10 uur verloor J. C. J. uit Rilland in de bocht Boomdijk- Kanaaldijk de macht over het stuur van zijn auto. De auto reed tegen de dijk, sloeg over de kop, en werd zwaar be schadigd. De inzittende A. R. eveneens uit Rilland, werd met diverse verwon dingen per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis Bergzicht in Goes. Feestavond N.K.V. De afdeling van het N.K.V. hield vrij dagavond een feestavond in zaal „Zee- landia". De toneelvereniging „Willem Ballaert" uit Huybergen voerde de thriller „Greep der misdaad" op. Tot slot hield een dansorkest o.l.v. W. Schel- lekens de enige honderden bondsmensen nog genoeglijk bijeen. Kanaalstraat feestte. Dinsdagavond hield de buurtvereni ging „Kanaalstraat" de feestavond in „Zeelandia". Het programa bracht een toneelstuk en werd afgesloten met een dansje. Voetbal. Waarde II die zaterdag op bezoek •was bij Kapelle II moest met een 30 nederlaag genoegen nemen. Jaarvergadering Wit-Gele-Kruis. In het Jeugdgebouw hield het Wit- Gele-Kruis haar jaarvergadering. De heer G. H. Calon, voorzitter, heette de aanwezigen welkom. Er was een grote belangstelling voor deze vergadering. In dat afgelopen jaar werden er 1774 bezoeken door de wijkzuster afgelegd. Voorts bleek uit het jaarverslag dat de ontvangsten 19.960 en de uitgaven 21.165,34 bedroegen. Wat neer komt op een behoorlijk tekort. Hierbij komt nog, dat het wijkgebouw nodig gerepa reerd moet worden, zodat het tekort dan nog groter zal worden. Er werd dan ook besloten dat de contributies verhoogd zullen worden. De bestuurs leden, de heren Calon en Driesens wer den met acclamatie herkozen. Dokter J. H. M. Lockefeer hield vervolgens een causerie over hart en vaatziekten, waar na door dokter A. Lievense de vragen werden beantwoord. Coöp. Raiffeisenbank. In de maand maart werd bij de spaar bank van de Coöp. Raiffeisenbank in gelegd 1.116.122,11 en opgenomen 658.101,93. Het totaal ingelegde te goed per ultimo in maart bedroeg het bedrag van 13.185.950,04. Er werden in die maand 23 nieuwe spaarders inge schreven. Geslaagd. Op de te Bergen op Zoom gehouden examens slaagden voor het Praktijkdi ploma Machineschrijven. Uit Krabben dijke: de dames L. C. Buterjn, M. v. d. Maas, J. J. Meloen, M. Versprille, J. van Weele, J. Pieper, M. P. J. Zandee; de heren J. Geense, J. van Koeveringe, D. A. de Kok, H. v. d. Poel, J. C. Pol derman, P. A. Schwartz, J. P. J. van Strien, A. C. Weststrate en J. J. West strate. Mej. S. Krijger. Uit Kruiningen: de heer J. W. Jan sen. Uit Riïland-Bath: de dames W. J. Nieuwenhuyse en L. J. Walrave; de heren H. E. de Leeuw, J. H. W. Poleij, W. J. de Potter. Uit Wemeldinge: de dames J. Man- neke-Vermaat, J. L. de Rijke, G. H. H. Westveer (met lof)de heren J. A. de Jonge, A. J. Mieras, A. C. Schou- wenaar, H. E. Tilman. Uit Yerseke: de dames M Bakker, M. M. Dieleman, J. van Es, C. M. Hol lemans, P. Hovestadt, J. R. Koole, M. A. Nieuwenhuize, C. M. Pekaar, E. F. v. d. Plasse, A. C. M. Slabbekoom, L. C. den Toonder, J. J. van Velzen, G. M. Waverijn, J. Zoeteweij; de heren P. A. Dekker, L. C. Griep, E. P. v. Iwaar den, F. D. de Koeyer, A. C. van Krui ningen, E P. Lamper, W. v. d. Plasse, D. J. Sandee, F.S. Timermans, P. J. Tolhoek. Voor het examen Stenografie slaag den: de dames C. A. van Strien en L. C. den Toonder, beiden uit Yerseke. Al deze kandidaten ontvingen hun opleiding van de heer K. Koetsdijk, Le raar Stenografie en Machineschrijven (Staatsdiploma). Collecte. De collecte ten bate van het Natio naal Rheumafonds bracht 485,op. Overleden na verkeersongeval. In het Alg. Burge Gasthuis te Bergen op Zoom is donderdag de 8-jarige A. Wisse uit Wemeldinge overleden. Het jongetje was levensgevaarlijk gewond geraakt bij een verkeersongeval j.l. zon dag op de rijksweg bij Vinkenissegat. Bij dit ongeval werden in totaal 12 men sen gewond. Voetbal. Zaterdagmiddag speelde Rillandia I een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen Kloetinge I. Rillandia dat met enkele invallers aantrad verloor met 32. De ruststand was 20 voor Kloe tinge. Op stilstaande auto gereden. Zaterdagmiddag plm. 1 uur reed in dè Emmastraat Th. v. d. B. ,uit Haar lem met zijn auto op een stilstaande, geparkeerde auto van S. uit Rilland. Beide auto's liepen materiële schade op. Het ongeval ontstond door onoplettend heid. Gouden huwelijksfeest. J.l. woensdag vierde het echtpaar van Driesens-Bouwens him gouden huwe lijksfeest. Ze genieten beiden nog een goede gezondheid. Van 6 tot 13 april 1967. YERSEKE. Geboren: Tannetje, dv. Bartel Timmerman en Francina Kosten. Huw. afk.: Dingenus Willem Duin kerke, 22 j. en Maria Jolina Schouten, 20 j. te Wemeldinge. Gehuwd: Pieter Willem Sinke, 22 j. en Cathalina Cornelia Boone, 21 j. Overleden: Janna Jacoba Flikweert, 78 j.; Maatje Mieras,7 6 j., ev. Philip- pus Jan Bom. Van 6 t/m 12 april 1967. KRUININGEN. Geboren: Johanna Ma ria, dv. Johannes Boone en Marianne Tramper. Yerseke x. oq Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds. Baars, 's-Heer Arendskerke. 2.30 uur Ds. Reijenga. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. B. Wentsel sr., Brou wershaven. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur Ds. D. de Jonge. nam. evangelisaiedienst Langeville 31 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 uur Door de week om 7.30 uur Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool lS.lö'^ur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine A. C. van Engelen. Kapiteine J. Arisse. Hansweert 10 uur: Ds. B. v.=».n der Lelie. Krabbendijke Ned. Herv. kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G> v. Noordennen Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur Ds. I. L. Uijterschout. Geref. Kerk tlO en 2.30 uur Ds. Warnink, Slikkeveer Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur Mej. Ds. Visser, Eindho ven. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur Ds. T. H. Penninga. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur De heer Cornet, Jeugddienst. 2 uur Dr. van Woerden. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 uur Kandidaat W. Jeroense te Dor drecht 2.30 uur Ds. J. P. Kakes te Zwijndrecht Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Donderdag 13 april 7.30 uur Ds. Zwijnenburg, Dam Gouderak Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1967 | | pagina 2