^{JJatans- ^{Vaardigheden BAAYENS PurpJ DO YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT smetteloos zuiver RILLAND-BATH Moeders Goede Keuze KRABBENDIJKE WAARDE Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Het bevolkingsregister. Het bijhouden, van het bevolkingsre gister behoort tot de taak van het ge meentebestuur. In iedere gemeente heeft men een verzameling kaarten, voor iedere inwoner één kaart. Deze kaart persoonskaart genoemd, wordt ingevuld zodra iemand is geboren. De kaart wordt bewaard en bijgewerkt in de gemeente, waar men woont. Wanneer men ver huist wordt de kaart naar de nieuwe gemeente gezonden. In die gemeente krijgt men op zo'n manier alle gegevens. Op een persoonskaart staat heel veel. Naam en voornamen), geboortedatum, kerkgenootschap, beroep, gegevens van ouders, vrouw of man en kinderen, de adressen waar men heeft gewoond, enz. Hoe vaak komt het niet voor, dat men een uittreksel uit het bevolkingsregister moet overleggen. Denkt U alleen maar aan het aanvragen van een rijbewijs of de stukken, die U moet overleggen bij een aanvraag om examen te mogen doen Dergelijke uittreksels kosten tegenwoor- één gulden per stuk. Diverse instellin gen sturen formulieren ter controle. Wanneer men op 65-jarige leeftijd zijn A.O.W.-uitkering aanvraagt bij de raad van arbeid komt de aanvraag ter con trole naar de sekretarie. Het zou kun nen gebeuren, dat men bijvoorbeeld een jaar te vroeg was. Ook de belasting dienst moet vaak ingelicht worden over leeftijden en adressen. Het controleren van aanvragen om kinderbijslag komt regelmatig voor. Zo zijn er verschillen de bureaus, die de gegevens van het bevolkinsregister niet kunnen missen. Ook voor de uitvoering van de eigen taak van het gemeentebestuur is het bevolkingsregister nodig. Inentingswet, leerplichtwet,, kleuteronderwijswet zijn maar enkele voorbeelden. De politie vraagt eveneens regelmatig inlichtingen Terecht is het bevolkingsregister wel een „de hoeksteen der gemeente-admini stratie" genoemd. Uit het register blijkt ook hoeveel inwoners een bepaalde ge meente heeft. Dit is o.m. van belang voor berekening van de uitkeringen die de gemeente uit het gemeentefonds krijgt. Nauwkeurige bjjhoudig van het bevolkingsregister is noodzakelijk. De inwoners kunnen daaraan meewerken door alle verhuizingen binnen de ge meente direkt op te geven ter gemeen- te-sekretarie. De veranderingen kunnen dan in het bevolkingsregister worden verwerkt. Overlijden. Martina Pieterse, 63 j., wonende te Wemeldinge. Gevonden voorwerpen, 1 Handschoen (bruin), 1 handschoen (zwart), 1 paar handschoenen (zwart), 1 handschoen (zwart). Oesterverzending. Oesterzending over de maand januari 1967 1966 Nederland 66.206 57.240 België 782.082 692.015 W.-Duitsland 183.612 122.825 Zwitserland 33.100 26.650 Denemarken 19.272 134.750 Frankrijk 13.550 nihil Andere landen 9.590 9.974 Italië 3.500 4.400 1.110.912 1.047.854 Raadsvergadering. Vrijdag 17 februari kwam de raad in openbare zitting bijeen. Afwezig met kennisgeving de heer J. v. Schaik. Van G. S. was bericht ingekomen van mach tiging voor het doen van kapitaalsuit gaven le 179.350,voor aanleg jacht haven en 2e 221.000,voor de aanleg van een sportterrein. Kas en boeken van gemeente-ontvanger, havenmeester en de burgerlijke instelling voor bejaar denzorg over het 4e kwartaal 1966 zijn gecontroleerd en in orde bevonden. Aan de heer de Koeyer werd 4.162, pachtvergoeding toegewezen. Aan 28 personen werden diverse perceeltjes grond toegewezen, gelegen aan de Hoge- wegZweedijkseweg. Eveneens besloot de raad tot verhuur van 2 perceeltjes grond aan H. Schot en J. Bal, gelegen aan de Marijkelaan. Met de Pzem werd een nieuwe overeenkomst gesloten over de openbare elektrische verlichting. Aandacht werd gevraagd voor de nach telijke verlichting van haven, Molen polder en Burenpolder. Aan het Nut voor 't Algemeen werd medewerking toegezegd voor herstel en uitbreiding van schoolpl. en herstel van vloeren in de leslokalen van de bijzon dere kleuterschool aan de Kakeldans. Teneinde zo spoedig mogelijk en afdoen de te kunnen optreden hadden B. en W. verzocht hun de bevoegdheid over te dragen om een rechtsgeding te voeren tegen de onrechtmatige gebruikers van het oude industrieterrein. Per 1 januari 1965 is aan betrokkenen de huur opge zegd, voor de Gebr. v. d. Have was dit 1 januari 1967. Nu blijkt een gedeelte van het terrein volkomen illegaal in gebruik te zijn genomen door J. Adriaanse en A. Hoebeke. Door J. v. Velzen wordt een kippenhok gevestigd gehouden, terwijl A. Pekaar, volkomen onrechtmatig, een boot op het terrein heeft geplaatst. De huidige situatie kan niet langer voortduren. Verschillende opstallen verkeren in een zeer slechte staat en het geheel is zeer rommelig van aanzien. In erfpacht is niets uitgege ven en erfdienstbaarheid ligt er niet op. Met alle betrokkenen heeft er een per soonlijk onderhoud plaats gehad. Enke len beriepen zich hierbij op mondeling gemaakte afspraken, maar op schrift is er over e.e.a. niets te vinden. Voor het aangaan van een nieuwe huurovereenkomst laat het zich aan zien dat de volgende personen hiertoe bereid zijn: mevrouw Lacor- v. d. Endt, Fa. Jac. v. d. Plasse, Gebr. v. d. Have en A. Mieras. Een rechtsgeding zal wor den aangegaan tegen de voormalige huurders of onrechtmatige gebruikers indien deze het terrein niet binnen de gestelde termen hebben ontruimd of dit niet in behoorlek staat hebben opge leverd. Alvorens een rechtsgeding zal worden aangespannen zal dit eerst aan de raad worden medegedeeld. Nu door de rechtbank in Middelburg vonnis is gewezen in de zaak Ph. Kos ter, gemeente Yerseke en de vordering van de heer Koster, 136.076,als schadevergoeding voor verloren gaan van mosselperceel door aanleg van de nieuwe haven, niet is toegewezen, zal de heer Koster in hoger beroep gaan bij het gerechtshof in Den Haag. Wel werd de gemeente veroordeeld 20.226,55 als schadevergoeding te betalen. De heer v. d. Velde voelde zich niet erg prettig met dit proces. Hij vroeg zich af of wel al het mogelijke is gedaan om tot elkander te komen. Ook de he ren v. Putten en Scheele waren er niet gelukkig mee. Er werd o.m. nog ge wezen op het ujtgejbfrachjte meerder heids- en minderheidsrapport waarin een groot verschil van schadebedrag naar voren kwam. Dit was te meer een reden geweest om te onderhandelen. Door de voorzitter en weth. Koster werd hierop o.m. gesteld dat het verschil te groot was. Schikking is wel mogelijk bij onzekere faktoren. De commissie welke de schadevergoeding voor een 7-tal ge dupeerden aan de Kijkuit heeft geregeld werd door de heer Koster niet aanvaard. Opgemerkt moet worden dat het hier loodsen, steigers en putten betrof, geen visserijpercelen. Door beide partijen werd toen een nieuwe commissie be noemd, 1 lid werd aangewezen door de gemeente, 1 door de heer Koster en een 3e lid door beide anderen. Hiermee na men beide partijen genoegen. Met de uitspraak nam de heer Koster echter geen genoegen. Hij bleef bij zijn eis van 136.076,en bracht de zaak voor de rechter. Door de voorzitter werd ver der opgemerkt dat de gemeente zonder meer niet kan afwijken van het schade- rapport. Dit was een rechtvaardige zaak en het gaat niet aan om willekeurig om te springen met gelden van de gemeen schap. IPTl De speciaalzaak voor Uw BRIL Ook de heren Gebraad, Comelisse en wethouder Pekaar mengden zich in de discussie. Nieuwe gezichtspunten kwa men echter niet naar voren zodat de voorzitter terecht verdere discussie sloot. De zaak is bij raadsbesluit van 25 juni 1965 in handen van de rechter gelegd en de raad heeft zich dan van verder commentaar te onthouden. Door enkele leden werd nog opgemerkt dat zij hoopten dat iets dergelijks in de toekomst niet meer zal voorkomen. Zonder hoofdelijke stemming besloot de raad tot verweer in hoger beroep tegen de eis in rechten, door de heer Ph. Kos ter, tegen de gemeente Yerseke inge steld. Door de heer Korstanje werd geïnfor meerd hoe de rattenbestrijding is ver lopen. De voorzitter wees er op dat 1 week niet voldoende is om alle ratten te verdelgen. Verschillende haarden zijn ontdekt, alleen de Moer is nog niet vol doende afgezocht. Door de bedrijven is alle medewerking gegeven. Het publiek zal er goed aan doen om aanwezigheid van ratten zo spoedig mogelijk aan te geven. Bij de aanvang van het seizoen zal vooral de omgeving van de Kijkuit in de gaten worden gehouden. Ook het storten van vuil, op hiervoor niet be stemde plaatsen, zal de speciale aan dacht hebben. Inmiddels is hiervoor reeds 1 proces-verbaal opgemaakt. Verbreding va de Julianastraat blijkt, op een vraag van de heer Scheele, voor lopig niet uitgevoerd te kunnen worden wegens gebrek aan geldmiddelen. De plannen zijn wel rond, maar zonder vol doende geld kan niet op goedkeuring worden gerekend. Namens de raad sprak de heer v. d. Velde zijn voldoening en goedkeuring uit over de werkzaamheden op het oude kerkhof. Gemeentewerken en speciaal de heer v. d. Berge komen hiervoor een woord van lof toe. Door de heer v. Putten waren klach ten vernomen over slechte afscherming van de stemhokjes. Door leden van het stembureau zou te zien zijn geweest op wie een kiezer stemde. De voorzitter en de raad moesten dit ontkennen. Wel zou misschien te zien op welke kant van het stembiljet de kiezer zijn stem uit bracht, maar meer ook niet. Bovendien zegt dit ook niets wanneer b.v. de kie zer het biljet dubbel zou vouwen. Hierna ging de raad in geheime zit ting om enkele mededelingen te horen, welke nog niet voor plbliciteit geschikt zijn. Voetbal. Yerseke I nam op duidelijke wijze revanche op Wemeldinge, met een 50 nederlaag moesten de kanaalbewoners genoegen nemen. Yerseke H behaalde een uitstekend resultaat door in en tegen Heinkenszand gelijk te spelen 11. Yerseke B won met 60 van We meldinge B. Zaterdag speelt Yerseke I zijn laatste thuiswedstrijd tegen Wol- f aartsdijk, vooraf speelt Yerseke II tegen Kloetinge III. Yerseke A moet naar Rillandia en Yerseke B naar Kruiningen. Korfbal. De Volharding-pupillen hebben onze verwachtingen niet beschaamd. Ze be haalden 5 van de 6 punten, die er te behalen waren. Tegen K.V.L. werd ge lijk gespeeld, maar van Swift en Storm vogels werd gewonnen. Er rest hen nu nog een wedstrijd tegen Togo op 4 maart. De adspiranten A verloren op het nippertje met - 10 van Animo A na een ongelukkig moment van de scheidsrechter. Volhardingg II heeft haar huid inderdaad zo duur mogelijk verkocht. Tegen Tjoba IV wist men met 22 gelijk te spelen. De doelpunten werden hier gemaakt door Maddie Nijs- sen. Tegen Zuidwesters werd het een 31 nederlaag. Het ene tegenpunt werd weer door Maddie Nijssen gemaakt. In de te zware klasse eindigde men in elk geval niet op de laatste plaats. Zater dag a.s. komt alleen Volharding B tus sen de lijnen in de sporthal en wel te gen Togo A en Blauw-Wit A. Onze B adspiranten hebben nog geen enkel punt en we rekenen er dan ook op, dat ze hun uiterste best zullen doen om een dragelijk resultaat te bereiken. Jaarvergadering „O.K.K.". Onder leiding van de voorzitter A. P. Schouwenaar hield de fanfarevereniging „Oefening Kweekt Kunst" te Wemel dinge in het café van de heer van Veen haar jaarvergadering. In zijn openings woord zei de voorzitter dat het afgelo pen jaar voor „O.K.K." een zeer aktief jaar is geweest. Niet alleen werkte men mee aan vrschillende feestelijkheden in en buiten de gemeente, maar 1966 was ook het jaar waarin het tachtig-jarig bestaan van de vereniging werd gevierd. Bovendien werd er voor de aanschaf van nieuwe instrumenten voor het jeugd- korps een grote aktie gevoerd die dank zij de daadwerkelijke hulp van de be volking van ons dorp een groot sukses werd. Hij kon met veel genoegen con stateren dat het ledental van de fanfare met vier was toegenomen. Voorts dat de drumband een algehele verjonging heeft ondergaan, terwijl het jeugdkorps goede vorderingen jnaakt. De aftreden de bestuursleden de heren P. J. Ruis- saard, W. van Stel en J. C. Walrave werden bij acclamatie herkozen. Beslo ten werd aan de Bond voor Harmonie- en Fanfaregezelschappen in Zeeland te verzoeken het marsconcours in 1968 te Wemeldinge te houden. Contaktavond. Door de Ned. Herv. Gemeente van Wemeldinge werd een eerste contak- avond belegd in het Kerkelijk Centrum. De bewoners van wijk 3 waren op deze avond aanwezig om te samen de belan gen der gemeente te bespreken in dis cussie-groepen. De kerkeraad ziet in deze manier van contakt gunstige pers pectieven voor de funktie van de kerk in deze wereld. De avond stond onder leiding van de predikant Ds. B. Zoods- ma die een inleiding' hield over de orde van dienst in de kerk hetgeen met aan dacht werd beluisterd. Voor deze avond was een goede belangstelling; ook wa ren aanwezig kerkeraadsleden en leden der kerkvoogdij. N.C.V.B. De afdeling vanj de N.C.V.B. hield haar maandelijkse vergadering onder leiding van haar presidente mevrouw Florusse-Blankensteyn Na de pauze sprak Ds. T. v. d. Ham uit Roosendaal over „Mijn werk als legerpredikant" Instuif. De instuif houdt zaterdagavond in het Kerkelijk Centrum een spel-avond die vanaf de leeftijd van 14 jaar zal gelden. Allerlei spelen zullen op die avond be oefend worden. Voetbal. Wemeldinge I moest zaterdag de pun ten op Yerseke laten; de B-junioren moesten ze eveneens aan Yerseke over laten. De A-junioren brachten het er beter af en behaalden 2 punten door de wedstrijd te winnen. Wemeldinge B sloeg evenmin een slecht figuur door van Kloetinge te winnen. Zaterdag a.s. speelt het eerste elftal een uitwedstrijd tegen Kapelle. Plattelandsvrouwen bijeen. De afdeling Kruiningen en Omstreken van de Bond van Plattelandvrouwen hield deze(r dagen haar maandelijkse bijeenkomst in ,,Ons Dorpshuis". De presidente mevrouw Ribbens-Muller kon een groot aantal leden verwelkomen. Op 16 maart a.s. zal de voorjaarsver gadering worden gehouden. Tevens periodiek aftreden van 2 bestuursleden t.w. de dames Vogelaar-de Zeeuw en Drever-v. Hekke. Voorts ligt het in de bedoeling om in maart a.s. met een hoedjescursus te starten, hiervoor gaven zich al 12 deelneemsters op. De prijzen voor de opgekweekte hyacinten waren als volgt: le prijs mevrouw Kole-Blok, Kruiningen; 2e prijs mevrouw v. d. Hart-Polderman, Kruiningen. Het woord was nu aan mevrouw de Beij-de Priester te Hansweert die een lezing hield uit de mythologie „Antigone een Griekse vrouw"'. Op boeiende wijze vertelde zij deze mythe uit de oudheid, voor velen onbekend. De stilte die er heerste ge tuigde van grote aandacht en een ge weldig applaus viel de spreekster ten deel. Na de pauze bracht mevr. Blok- Wondergem te Kruiningen een paar geestige stukjes naar voren. Als eerste een schoolss uit de vaderlandse ge schiedenis, voorts een stukje getiteld: „Zoete herinneringen" en tot slot het stukje „Het grote moment" wat bij al len de lachspieren in beweging bracht. De presidente dankte de beide dames hartelijk voor deze mooie midadg. Er konden aan 't eind van de middag 2 nieuwe leden geboekt worden. CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f 1.50 Raadsvergadering. De gemeenteraad komt woensdag 1 maart a.s. om 6 uur n.m. bijeen. De agenda voor deze vergadering telt 11 punten. Zo zal aan de heer J. Blok, i.v.m. het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd, ingaande 1 mei 1967 eervol ontslag ontslag verleend worden als sekretaris en ambtenaar van de burgerlijke stand. Ook wordt, om dezelf de reden, ontslag verleend aan de heer A. B. Holster, onderwijzer aan de open bare lagere school te Hansweert. Dit ontslag gaat in per 1 juli 1967. Voorts stellen B. en W. voor aan de bijzondere school te Oostdijk medewerking te ver lenen tot het aanschaffen van een dia projector en het aanbrengen van luxa flex. De kosten worden in totaal ge raamd op totaal 2626,De agenda omvat ook het voorstel tot vaststelling van een nieuwe gemeenschappelijke re geling voor de samen te voegen school artsendiensten voor Schouwen-Duiveland Tholen, St. Philipsland en voor Oostelijk Zuid-Beveland. Voor de benoeming van een gemeentewerkman wordt J. Brandt alhier, door B. en W. aanbevolen. Voetbal. Afgelopen zondag trad Kruiningen I aan tegen concurrent Zonnemaire I. Het matig spelend Kruiningen behaalde hier, danks zij twee gave treffers van middenvoor Jac. Blok2 een 22 gelijk spel. Ondanks dit gelijk spel blijf Krui ningen I leider. Kruiningen II speelde te gen Dreischor II en bracht de volle winst mee terug 45. Ook dit elftal blijft aan de kop van de ranglijst. Tafeltennis. Na reeds 11 wedstrijden in de 2e klasse N.T.T.B., afdeling Zeeland onge slagen te zijn gebleven, werden ook de 3 volgende wedstrijden door Hansweert gewonnen. Achtereenvolgens werden Wilno II met 9—1, Will van Zoelen IH met 73, en Griffioen met 91 aan de zegekar gebonden. Hansweert heeft nu nog 6 punten uit 6 wedstrijden nodig om de kampioensvlag te kunnen uitste ken. 25 Jaar bij rijkspolitie. D rayon-commandant te Hansweert, opperwachtmeester A. den Dunnen, is 25 jaar in dienst van de rijkspolitie. Ter gelegenheid van dit jubileum bood het gemeentebestuur dinsdagmiddag een receptie aan op het gemeentehuis in Kruiningen. Opperwachtmeester den Dunnen werd hier in de eerste plaats toegesproken door burgem. A. Schipper Namens de distritscommandant werd het woord gevoerd door districts-adju- dant J. C. van Burg en namens het groepsbureau Kruiningen door adjudant J. H. Veldmeyer. Tenslotte werd, na mens de Chr. Bond van politieambtena ren, de jubilaris gefeliciteerd door op perwachtmeester M. Plaisir. De div. sprekers lieten hun woorden gepaard gaan van een'cadeau, terwijl mevrouw den Dunnen in de bloemetjes werd ge zet. Opperwachtmeester den Dunnen, die sedert 1965 in Hansweert werkzaam is, sprak een dankwoord. houdt de heer M. H. Krombeen gehuldigd, die niet minder dan 70 jaar lid is van Hansweerts Harmonie. Voorzitter J. L. de Pauw sprak zijn waardering uit voor de manier waarop de.Jaeer Krombeen „Seheldegalm" zo lang trouw is geble ven. Hij overhandigde hem de ereme daille en de 7e streep voor. het uniform. Verder waren er strepen voor de heren R. Verbruggen, C. van Oefelen en A. van Eykeren, die resp. 10, 40 en 14 jaar lid van de vereniging zijn. De echtge note van de heer Krombeen ontving bloemen van. mevrouw J. de Grooff- Retsin, de echtgenote van de bescherm heer van „Seheldegalm". Dit voor al de avonden die mevrouw Krombeen haar man aan „Seheldegalm" moest afstaan. Na dit officiële gedeelte gaf de Harmo nie een concert. Hierbij viel „The sound of music" het meest in de smaak bg het publiek, zo bleek uit de „stembrief jes". De eigen toneelgroep liet met „Vader heeft een bok geschoten" weer menig lachsalvo opklinken.. De avond werd besloten met een bal, waarbij het gezelschap „Seheldegalm" voor de mu ziek zorgde. Uitvoering „Seheldegalm". In een vol „Zeelandia" gaf de Har monie „Seheldegalm" zaterdagavond de winteruitvoering. Op deze avond werd Kamerverkiezingen. Bij de vorige week gehouden kamer verkiezingen was de uitslag als volgt: K.V.P. 202, P.v.d.A. 350, V.V.D. 178, A.R.P. 162, CH.U. 320, C.P.N. 2 P.S.P. 18, S.G.P. 165, Voogd 1, Boeren partij 51, G.P.V. 16, Ov. Lst. 104. Totaal 1569. 104 L.V.P. 3, Noodraad 15, Landsb. 4, C.D.U. 16, D '66 64, P.v.O. 2. Inhaalmanoevre. Door een inhaalmanoeuvre van een tegenligger is zaterdagavond omstreeks 6 uur de automobilist G.B.S. uit Utrecht met zijn wagen van rijksweg 58 onder Rilland, geschoten. S. werd in de berm gedrukt, schampte eerst de auto van de Bredanaar van F. vervolgens die van diens plaatsgenoot S. en vloog daarna regelrecht de spoordijk op, waar de wa gen kantelde en terugrolde op het rij wielpad. Uit de wagen kropen de licht gewonde bestuurder en 2 met hem mee rijdende dames. Het drietal kon na behandeling in hetAlg. Burgergasthuis te Bergen op Zoom naar huis. Het on geval ontstond toen T. M. uit Papen- drecht uit een file wilde gaan inhalen, waardoor hij de Utrechtenaar S. in het nauw bracht. M. reed na het ongeval door, maar werd door een andere pas serende automobilist achterhaald. De wagen van S. werd vernield, de andere auto's kregen enige schade. Afscheid. Tijdens vorige week vrijdagavond in het dorpshuis „Luctor et Emergo" ge houden feestelijke bijeenkomst van de plaatselijke afdeling van de Z.L.M. is op hartelijke wijze afscheid genomen van de voorzitter de heer W. C. v. d. Werff. De plaatselijke afdeling „Rey- gersbergh" is de oudste vereniging te Rilland-Bath. De heer W. C. v. d. Werff maakte sedert 1 januari 1923 deel uit van het bestuur. Vanaf 1 januari 1930 hanteerde hij de VooTzittershamer. De voorzitter van de Z.L.M. Ir. J. Prins, schetste de vele verdiensten van de scheidende voorzitter, die naast zijn drukke werkzaamheden in eigen bedrijf toch steeds tijd wist te vinden om voor belangen van de landbouw op te komen. Namens de burgerlijke overheid dankte burgemeester J. C. W. Jobse, de heer W. C. v. d. Werff voor alles wat hij in het belang van de landbouw1 ïn Rilland- Bath heeft gedaan. De heer C. J. v. d. Werff, zoon van de scheidende voorzit ter, leidde vervolgens de, nieuwe voor zitter, de heer C. P. L. de Jager in. De heer de Jager is in landbouwkringen geen onbekende. Meerdere malen kwam hij in de publiciteit door zijn prestaties bij de ploegkampioenschappen. De heer v. d. Werff hoopte, dat hij ook in zijn funktie als voorzitter van de vereni ging „Reigersbegh" steeds rechte voren zal weten te trekken. Met muziek en dans bleven de talrijke aanwezigen nog geruime tijd gezellig bijeen. Vergadering. In de jaarlijks gehouden vergadering van he leesgezelschap „Rilland Bath" werden de aftredende bestuursleden, de heren J. J. van Gorsel en ,A. J. Colpaart herkozen. Deze vereniging die ook een der oudste in deze gemeente is, werd opgericht in 1898. .Voor Baby's h«M|o Inbraak. In een loods van de N.V. Hollandse Plantui aan de Zuid weg is in de nacht van vrijdag op zaterdag ingebroken. Enkele deuren waren geforceerd maar er werd niets vermist. Benoemd. In Huize Nieuwlande te Krabbendijke is tot ziekenverzorgster benoemd mej. J. W. Kramer te Amemuiden, tot assi stent in de huishouding irrerj. M. Schou wenaar te Krabbendijke. Bij de veilingsvereniging Krabbendijke en Omstreken is met ingang van 1 maart a.s. tot boekhouder/kassier be noemd de heer A. Potappel, thans werk zaam aan de veiling te Middelburg. Aan de openbare lagere school is tot derde leerkracht benoemd de heer C. J. Overbeeke te Krabbendijke. Voetbal. Waarde I speelde zaterdag tegen S.V.V. en haalde de volle Winst binnen 41. De B-junioren moesten het tegen de Hansweertse junioren afleggen met 2—0.

Scheldebode | 1967 | | pagina 2