^{jjam(ddxnqse fWtom- ^JJaG^dtghodan BAAVENSI 0amP°breekt 1 IVOROI Bronchiletten UW NIEUWJAARSGROET ^.OPTIKK WEMELDINGE KRUININGEN de kracht van een verkoudheid HANSWEERT HET BEHOUD VAN UW TANDEN Onbetwist de beste tandpasta RILLAND-BATH KRABBENPIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Bekendmaking. Burgemeester en wethouders van We- meldinge maken bekend, dat voor ieder ter kosteloze inzage op de secretarie der gemeente is neergelegd: De door de mi nister van cultuur, recreatie en maat schappelijk werk vastgestelde monu mentenlijst voor de gemeente Wemel- dinge. Wemeldinge, 1 december 1966. Burgemeesetr en wethouders van Wemeldinge, Burgemeester en wethouders van De secretaris: J. Oudeman Monumentenlijst. De minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk heeft onlangs vastgesteld de monumentenlijst voor de gemeente Wemeldinge. De eigenaren van de percelen en de hypothecaire schuldeisers hebben ieder afzonderlijk bericht gekregen over de plaatsing van hun eigendom op de lijst. Ook over de gevolgen, die hieraan zijn verbonden. Wij hebben de lijst eens doorgebla derd en zagen daarop onder andere de hervormde kerk met de toren, de bei de korenmolens, een aantal oude boer derijen en een aantal huizen in de Dorps straat. De gebouwen zijn stuk voor stuk be schreven. Zo lezen wij van de hervorm de kerk: „Gotisch gebouw, koor uit het einde van de 14e eeuw, schip, zuidbeuk en sa cristie uit 1500. Aan het koor ven sters met bakstenen kraagprofielen. Inwendig: natuurstenen zuilen met Brabantse kapitelen. In de sacristie ge welven op puntig opengewerkte kraag stenen. Preekstoel uit 1657 met koperen lezenaar uit 1790. Herenbank uit 1655. Koperwerk uit de tweede helft van de 17e eeuw. Doophek, zandloper, doop bekkenhouder en vier kronen. Twee eikenhouten banken binnen doophek. Preekkerk en koor afgescheiden door schotwerk met beschildering: wetgeving op de berg Sinaï. Reeks van gegraveer de zerken". Er zijn ook eenvoudiger omschrijvin gen, b.v.: „Huis met tuitgevel met ne- genruits schuif vensters". De eigenaren behoeven zich niet neer te leggen bij de plaatsing van hun pand op de monumentenlijst. Zij kunnen in beroep gaan bij de Koningin. Zij dienen in het beroepschrift duidelijk uiteen te zetten om welke redenen zij bezwaar hebben tegen plaatsing op de monumen tenlijst. Voordat de beslissing door de Kroon wordt genomen, wordt advies ge vraagd aan de raad van state (afdeling voor de geschillen van bestuur). De bescherming van de monumenten steunt op de Monumentenwet. Er wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met de aard en het gebruik van het monu ment. Het is niet de bedoeling, dat ieder monument wordt gehandhaafd in de be staande toestand. Indien de eigenaar zijn pand zou willen moderniseren of af breken, behoeft hij daarvoor vergunning van de minister. Voor normaal onderhoudswerk, waar door het monument niet wordt gewij zigd, ontsierd of in gevaar gebracht, is geen vergunning van de minister nodig. De monumentenwet beoogt de monu menten te bewaren voor het nageslacht. Ten nauwste hiermee verbonden is de mogelijkheid tot verkrijging van subsidie van de overheid. Zij, die nadere inlichtingen wensen, kunnen zich hiervoor ter gemeentesecre tarie vervoegen. Banken op het sluisplateau. Het gemeentebestuur heeft van de hoofdingenieur-directeur van de Rijks waterstaat vergunning gekregen om op het sluisplateau enkele banken te plaat sen. Het ligt in de bedoeling in het voor jaar van 1967 tot plaatsing over te gaan. Wij verwachten, dat de banken dik wijls bezet zullen zijn. Gevonden voorwerpen. Gevonden een sleutel (lips no. 6425), een rijksdaalder (papier), een hand schoen (rood) en een paar handschoe nen (bruin). Inlichtingen ter gemeente secretarie. fl' /nrr Traditiegetrouw zal er in het Nieuwjaarsnummer van ons blad weer. gelegenheid zijn tot het plaatsen van NIEUWJAARSADVERTENTIES In verband met het vele extra werk dat verbonden is aan het zetten van de honderden Nieuwjaars advertenties, verzoeken wij U beleefd deze zo spoe dig mogelijk, doch u i t e r I ij k 20 december aanstaande bij ons of onze agenten te willen, opgeven De prijs der Nieuwjaarsadvertenties bedraagt van 1 tot 5 regels 2,50elke regel meer 0,40 Opdrachten kunnen ook telefonisch opgegeven whgrden en wel Kruiningen tel. 381, Middelburg tel. 2453, Yerseke tel. 1532 ciOU 'LBJï. r De speciaalzaak voor Uw BRIL Raadsvergadering. In de vrijdagavond gehouden raads vergadering werd een voor de gemeente Wemeldinge gelukkige garantstelling aanvaard voor de bouw van 20 bejaar denwoningen voor het Burgerlijk Arm bestuur door deelneming aan een bouw- stroom. In samenwerking met andere in stellingen in Zuid- en Noord-Beveland zal deze bouw tot stand komen. De ge hele raad was met deze bouw bijzonder ingenomen, temeer daar Wemeldinge in tweede plaats aan de beurt is voor de bouw en zodoende spoedig met de bouw een begin gemaakt kan worden. Zij zul len behoren onder het bejaardentehuis Vrede Best als hoofdgebouw. Vanaf de Nrd. Achterweg zal een nieuwe straat gelegd worden die uitkomt op de zijweg aan de Bierweg en zo een rondweg zal vormen. Er zullen 20 woningen verrij zen in 5 blokken van 4. Zij zullen gelijk vloers gebouwd worden en de voorlopige huur zal 18,75 per week bedragen. Een mooi geheel, daar de woningen niet in het verlengde van de straat gebouwd worden, maar in coulissevorm langs de weg zullen verrijzen. Er werd in deze vergadering dank gebracht aan de me dewerking van de Raiffeisenbank te Wemeldinge, die gelden hiervoor wist te reserveren. De gemeente staat garant voor de tijdige betaling van rente en af lossing van twee leningen, groot 140.000 en 300.000 gulden. Voorts een strook grond van het B.A. groot 1632 m2 voor 1,per m2. Bijdrage in de kosten van het bouwrijp maken van het terrein voor een bedrag van 60.500,een bedrag van 40.000,voor de voorlopige aan leg van een gedeelte straat op de aan gekochte stroken. Het voorstel tot toe kenning van een uitkering in verband met nacalculatie „trend" 1966 aan het gemeenteprsoneel werd aanvaard met een uitkering van 2.95 van het jaar salaris. Een verzoek van het vormings centrum Hedenesse om subsidie voor 1965 kon niet aanvaard worden omdat deze te laat is aangevraagd. Besloten werd om op de ontwerplijst archeologi sche monumenten voor Wemeldinge bij te plaatsen de z.g. vliedberg van dhr. A. Wabeke. De voorzitter deelde mede dat de A.N.W.B.-route straks door dit gedeelte van het dorp zal lopen en de vliedberg ook in de bezienswaardighe den van de A.N.W.B. zal zijn opgeno men. De route zal dan verder lopen over de Kerkweg naar de Zandweg. De raad gaf B. en W. bevoegdheid om bouwter rein te verkopen aan de door de raad vastgestelde algemene voorwaarden. De ze zullen gelden tot 31 mei 1971. Tevens kregen B. en W. bevoegdheid tot ver pachting van grond die nu in het bezit der gemeente is. Dhr. C. M. Dagevos sprak over de schouwing die z.i. nodig is op de gronden of deze op de juiste wijze worden gebruikt. Wij zijn, aldus dhr. Dagevos, er verantwoordelijk voor. B. en W. zullen dit nader bespreken. De begroting 1967 werd aangeboden. In de commissie van onderzoek namen zitting dhm. P. J. J. Dekker, J. A. de Schip per en J. Dagevos. Tot voorzitter van het Burg. Armbestuur werd met alge mene stemmen gekozen dhr. C. N. F. van Sas, die periodiek aftredend was. Het voorstel tot verlening van mede werking aan de vereniging voor chr. volksonderwijs voor de aanschaffing van handwerktafels en stoelen werd, vooruit lopend op de begroting, gunstig be schikt. De kosten zullen 1850,be dragen. Sint-Nicolaas. Zaterdag arriveerde Sint-Nicolaas met zijn 3 zwarte Pieten op de sluis. Hij werd door de R.P. 18 aan wal gerbacht, waar O.K.K. gereed stond om hem met muziek te verwelkomen. Verder was ter verwelkoming aanwezig burgemeester C. N. F. van Sas. Met de muziek voor op trok men het dorp in, waar in het dorpshuis alle kinderen bijeen waren. Sint-Nicolaas vertoefde daar lange tijd met de kinderen en vertrok daarna naar het bejaardentehuis Vrede Best, waar hij de bejaarden met een bezoek vereerde. De kinderen werden in het dorpshuis getrakteerd door de Wewico en kregen een Wewico geschenk mee naar huis. Verder werd de middag gezellig door gebracht in de beste Sint-Nicolaasstem- ming. De Sint kreeg daar een gedicht aangeboden van de volgende inhoud. 3 DECEMBER MCMIXVI Aan gulle Sint en beste Piet Zestien eeuwen, wat een tijd! Dat u al over de daken rijdt En tegen de golven hebt gestreden En nog geen schipbreuk hebt geleden, Zodat u nu ook weer kon komen, Waarover we zo konden dromen. We zijn daarover zeer verblijd, Al is het in de regentijd. Maar in ons mooie nieuwe huis Voelt ge u zeker ook wel thuis. We reek'nen dan ook op de koek En dat de gard staat in de hoek. Maar als er stoute kind'ren zijn, Zegt zwarte Piet: Kom hier, verdwijn En ga mee in mijn donk're zak, Daar zit je niet op je gemak. O, gulle Sint en beste Piet, Breng ons plezier en geen verdriet. Wij zullen heus ons best wel doen En hebben graag een volle schoen; Daar zorgt ook de „Wewico" voor, Die volgt 't door u getrokken spoor. Dat u er ook van mag ontvangen, Is wat wij kinderen verlangen. En als u weer naar Spanje vaart Met mijter op en lange baard, Wensen wij u een heerlijk jaar, Dan komt ook alles voor elkaar, Zodat u tot ons aller vreugd Denkt aan de Wemeldingse jeugd. Dag beste Sint, dag zwarte Piet, Vergeten doen w' u zeker niet! Ad Kik - Theo Verkamman Benoemingen. Burgemeester en wethouders van de ze gemeente hebben mej. J. P. M. Kie vit, thans tijdelijk hoofdleidsters aan de kleuterschool „Voorhoute" alhier, be-' noemd tot hoofdleidster van de kleuter school „Paviljoen" te Hansweert, zulks met ingang van 1 februari a.s. Met in gang van dezelfde datum is tot tijdelijk hoofdleidster van de kleuterschool „Voorhoute" benoemd mej. S. H. Perrne alhier, thans leidster aan een Goese kleuterschool. Ouderavond „De Berg". In de kleuterschool „De Berg" alhier werd een druk bezochte ouderavond ge houden onder leiding van de voorzitter van de oudercommissie, dhr. A. J. Dek. Het aftredende lid van de oudercommis sie mevr. J. Roosendaal werd herkozen. Met ingang van 1 januari a.s. zal de kleuterschool „Voorhoute" tot die datum dependance van „De Berg" een zelfstandige School worden. Voor deze school werd een oudercommissie benoemd. Gekozen werden mevr. R. Meester en dhm. D. van Sandijk en W. Nieuwenhuize. Nadat mej. M. C. Bie- rens, de hoofdleidster van „De Berg", mededelingen over de school en de kin deren had gedaan, hield mej. D. Hof, psychiatrisch-sociaal werkster van het Medisch Opvoedkundig Bureau een le zing over het onderwerp „Problemen met kleuters". Tenslotte werden een groot aantal kleurendia's vertoond, waarop de ouders hun kleuters „bezig" konden zien in de zandbak en op het grasveld. Natuurlijk was ook „het werk" van de kleuters te bezichtigen. Eerste festivaldag. Zaterdag 10 december a.s. is de eerste dag van het festival om de „Schelde- prijs van Kruiningen". Deze eerste dag geen keiharde beat muziek, maar accor deon-, blokfluit- en pianomuziek. De eerste festivaldag telt 23 deelnemers en wordt geopend door Ria de Blok uit Hansweert met „Het lied van de orgel man" en „Une petite valse musette". Als laatsten treden op „De witte pom poenen" uit Hansweert. Op de 10e de cember dus echt muziek, waar zeer ze ker de ouderen van kunnen genieten. Het festival begint om half één en wordt 's avonds afgesloten met een bal o.l.v. de Belgische van radio en tv bekende band „The Selene's". mmam bij Vader, Moederen Kind. Tragisch verkeersongeval. Dinsdagmiddag omstreeks 2 uur ge beurde op Rijksweg 58 een tragisch ver keersongeval, dat aan de 36-jarige J. J. Lindenbergh uit 's-Heer Hendrikskinde ren het leven kostte. L. kwam met zijn personenauto uit de richting Kruiningen en bemerkte slechts op het laatste mo ment dat het verkeerslicht, dat i.v.m. herstelwerkzaamheden aan de Rijksweg ter hoogte van de Zanddijk is geplaatst, op rood stond. Door krachtig remmen wist L. zijn auto nog tijdig tot stilstand te brengen. De 21-jarige E. R. R. H. uit Rotterdam, die met een grote gesloten bestelauto achter L. reed, had eveneens het rode stoplicht niet gezien en kon zijn auto niet meer tijdig tot stilstand brengen. Tengevolge van de hierdoor ontstane botsing schoot L. met zijn auto de linker weghelft op en reed tegen de van tegenovergestelde richting komen de met balen stro beladen vrachtauto bestuurd door de 31-jarige D. v. B. uit Middelburg. L. werd hierbij vrijwel op slag gedood. Het slachtoffer was ge huwd en had twee kinderen. Gymnastiekweds^rijden. Het gewestelijk bestuur Zeeland van het Kon. Ned. Chr. Gymnastiekverbond organiseert zatetdag a.s. clubwedstrij den in de nieuwë sportzaal alhier. Aan de wedstrijden niemen deel jongens en meisjes in de leeftijd van 13 tot 16 jaar. Toeschouwers worden toegelaten, mits de ruimte het toelaat en pantoffels of gym-schoenen worden gedragen. Tafeltennis. Door een 82 overwinning op con current W. van Zoelen III (Middelburg) heeft de tafeltennisvereniging Hans weert de eerste plaats vast in handen genomen. Hansweert heeft nu 14 punten uit 7 wedstrijden,! terwijl W. van Zoelen 12 punten uit 8 wedstrijden heeft ver zameld. Ook „Wilmo" uit Vlissingen moest de kracht van Hansweert erkennen. Deze vereniging ging verleden week met een 82 nederlaag naar de Scheldestad te-1 rug. Uitvoer aardappelen. De Zweedse coaster „Lollik" (300 brt) kwam deze week te Hansweert een la ding aardappelen laden. De bestemming was de Spaanse havenstad Santander. Verkoping. Notaris Van Dissel te Goes heeft j.l. vrijdag alhier publiek verkocht het huis met tuin aan de Scheldestraat 15 te Bath van wijlen dhr. G. Mast. Koper werd dhr. G. v. d. Leden te Schiedam (q.q.) voor een bedrag van 9500, Benoeming. De besteller bij de P.T.T. alhier dhr. Chr. Zoetewerj is met ingang van 1 ja nuari 1967 benoemd tot besteller 1 C. Bezoek Sint-Nicolaas. Maandagmorgen bezocht Sint-Nico laas met zijn knecht de Herv. kleuter school en 's middags bracht hij een be zoek aan de o.l. school. Geslaagd. Naast het E.H.B.O.-diploma is er ook een E.H.I.O.-diploma. Terwijl het eerste diploma dient voor eerste hulp bij on gelukken, is het tweede een bewijs dat, men in staat is eerste hulp te bieden in oorlogstijd. Voor dit diploma werd in Krabbendijke een opleiding gegeven door dhm. Dr. Noome en Don, die dezer dagen werd afgesloten met een examen. 18 cursisten behaalden het diploma. Het examen werd afgenomen in de brand weerkazerne door Dr. Griep Sr. De ge slaagden zijn: Uit Krabbendijke de dames E. Engel se en W. Geldof en de heren A. Blok, C. Nijsse en W. van Strien. Uit Rilland-Bath de dames mevr. Th. Geelhoed-Verhallen, mevr. E. van Dui- venboode-Heijboer, mevr. M. van Zwie- nen-Schenk, mevr. A. Raaymakers-Kus- ters, mevr. C. de Leeuw-Oostdijk en mevr. E. Traas-Moerdijk en de heren M. Schout, W. Lobbezoo, J. Straub, J. Oost- dijk, M. Jakobs, J. Deusing en L. van Weele. Gefeliciteerd! Benoeming. Als notabel in de Ned. Herv. Kerk werd in de vakature van I. Ph. F. van der Plassche gekozen dhr. A. W. Joos- sen. Dhr. A. Staal werd herkozen. PTT Krabbendijke. Wie nam op 2-12-'66 (vrijdag) een uit- betalingsstuk van 120,mee Wilt u dat dan terugbezorgen op het post kantoor Krabbendijke. Rijkspostspaarbank. Bij de rijkspostspaarbank werd in de maand november 1966 alhier ingelegd 27.876,10 en uitbetaald 18.431,54. Sint op school. Maandagmiddag bracht Sint-Nicolaas zijn jaarlijks bezoek aan de leerlingen van de kleuterschool en de o.l. school. Het was een gezellige middag. Van de zijde der ouders was er grote belangstel ling. Uitvoering. Het ligt in het voornemen van de mu ziekvereniging „Vooruit" om op vrijdag 16 december a.s. haar jaarlijkse uitvoe ring te geven in zaal Koeman. Onder leiding van de dirigent dhr. Witte zul len een 6-tal muzieknummers worden uitgevoerd. De eigen toneelclub komt met een toneelspel in drie bedrijven „In de vergulde os" van J. Blaazer. Op boom gereden. Op de Stationsstraat reed woensdag middag omstreeks kwart voor twee de fruitkweker A. S. uit Biezelinge met zijn auto tegen een boom. Met een her senschudding en enkele gekneusde rib ben moest S. naar het ziekenhuis „Berg- zicht" worden overgebracht. Zijn twee jarig dochtertje kreeg een hoofdwond. Na behandeld te zijn kon ze huiswaarts worden gebracht. Scho olslagaktie. De schoolslagaktie is in Kapelle bij zonder goed aangeslagen. De christelijk nationale school, die zich voor de door de televisie gesteunde aktie inzette, bracht een bedrag van 1288,72 bijeen. Onoplettendheid oorzaak van botsing. Onoplettendheid was er de oorzaak van dat woensdagavond omstreeks half zes bij de Vlakebrug twee personen auto's met elkaar in botsing kwamen. Om tegemoetkomend verkeer de vereis te voorrang te verlenen stond J. L. de P. uit Hansweert voorgesorteerd om links de Westelijke Kanaalweg op te rij den. Dit heeft dhr. H. de K. uit Souburg blijkbaar te laat bemerkt. Het gevolg was, dat hij van achter op de auto van De P. inreed. Er hadden geen persoon lijke ongelukken plaats. Wel werden de beide auto's flink beschadigd. Wie is verloren... Bij het groepsbureau van de rijkspo litie werden in november de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: Een wollen sjaal, een huissleutel met sleutelring, een blauwe kinderwant, een veilingkist, een kinderportemonnaie, een grijze kinderwant en een portemonnaie met inhoud. Sint-Nicolaasavond Plattelandsvrouwen. De plattelandsvrouwen van de afde ling Kapelle kwamen onder leiding van de presidente mej. J. Ganseman in res taurant „De Caisson" bijeen om het St.- Nicolaasfeest te vieren. Dit gebeurde met een etentje^waarin tussendoor voor wat afwisseling werd gezorgd. Enkele leden gaven sketches ten beste en de volksdansgroep memoreerde in haar op treden de jaren van bestaan. Voor elk lid was er ook een cadeautje, waarvan enkele met zelfgemaakte gedichten. Nieuwe consistorie. De Chr. Geref. kerk te Biezelinge heeft woensdag de geheel verbouwde, en gemoderniseerde consistorie annex ver gaderruimte in gebruik genomen. De kosten van deze verbouw hebben rond 30.000,bedragen. Het nieuwe ge bouw werd aan de Kerkeraad overge dragen door de voorzitter vaq.-de bouw commissie, dhr. J. Legemate. Sinterklaas bij kleutrs. Sinterklaas heeft ook dit jaar de kleuters niet vergeten,. Vrijdagmiddag bracht de goedheiligman met één van zijn zwarte Pieten hëtf jaarlijkse bezoek aan de christelijke k^.terschool. Nadat de kinderen enkele liedjes hadden ge zongen, werd overgegaan tot het uit delen van cadeautje^ én versnaperingen. I Van 30 november8 deéember 1966 YERSEKE. Geboren: Evert David Ma- rinus, zv. Marinus Poelman en Maatje Maria de Jonge. Overleden: Helena Priiis; 86"j. Huw.aangifte: Pierre Julien Geryl, 30 j. te Borgerhout (B.j en Elisabeth Cor nelia Koöman, 20 j. Huw.afk.: Willem Jacobus van Oeve- ren, 24 j. en Cornelia van der Eyk, 22 j. te Waddinxveen. Gehuwd: Pieter Hub recht van Noor den, 26 j. en Pietemella Cornelia Ste- vense, 20 j. Van 17 december 1966 KRUININGEN. Geboren: Augustinus Clementina Adrianus,nzV. Desiré Catha- rinus Theenaart en Antonia de Poorter; Elisabeth, dv. Adriaap van Noorden en Ricarda Wilhelma MartensAnna Sen- tijna, dv. Hubrecht Marinus van Iwaar- den en Elisabeth,Sentijna Tuijn; Joost Jacob, zv. Johannes Nieuwenhurjse en Christina Geertruida Geense. Ondertrouwd: Abraham Andries Ger- ritse, 28 j. en Jacoba Maatje Dronkers, 23 j.; Jan Cornelis Adriaanse, 25 j. te Wemeldinge en Janna Maria Mooij, 22 j. Gehuwd: Cornelis Nikoïahs van der Male, 22 j. te Goes en Jbsephina Su- zanna Maria van der Maas, 21 j.; Cor nelis Pieter Hordijk, 27 j. te Arnhem en Willemina Suzanna Verhaagen, 25 j. Overleden: Jacob Johannes Linden bergh, 36 j. te 's-Heer Arendskerke, gehuwd met Geertruida Janna Lobbezoo. floestdrank in tabletvorm.95ct Ht ■'-> We meldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 2.30 uur: Ds. Slingenberg, Goes. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: I^esdi^nst*. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Baks. 2.30 uur: Ds. J. Teutscher, Goes. Geref. Kerk 10 en 2.30 u.: Ds. T. Fossen, Dordrecht. Geref Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Lëéödienst. Dinsdag 13 decembert_19.00 uur: Ds. van Beek. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Ba-thn Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Dg., G. Blok. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Gextf. Gem.-1"1 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 u.: Ds. P. Servaas, Turnhout. Erabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. P. Kloosterman, Goes. 2.30 uur: Ds. H. R.' j. Reijenga, Yerseke Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur:' Ds. Oosterhof, Vorden. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander, Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Hsrv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H, R. Juch. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. Oosthoek, Westkapelle. 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Bed. Heilige Doop. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van DJjken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst

Scheldebode | 1966 | | pagina 2