4'^Uïmoidlngsa ^IJUGtens- gÜVaardigheden BAAYENS caballero DO IPTIl WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH anders dan andere KRABBENDIJKE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND Predikbeurten V Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Raadsvergadering. Hieronder volgt de agenda van de raadsvergadering, die vrijdag 2 decem ber a.s. 's avonds om 8 uur zal worden gehouden. Zij, die de vergadering wil len bijwonen (het is een openbare ver gadering) zullen door deze agenda de gang van zaken beter kunnen volgen. De agenda vermeldt o.a.: Ontwerp-be- sluit van Ged. Staten van Zeeland tot toekenning van een uitkering in verband met nacalculatie „trend" 1966 voor de secretarissen, de ontvangers en de amb tenaren van de burgerlijke stand der ge meenten in Zeeland. Voorstel tot toe kenning van een uitkering in verband met nacalculatie „trend" 1966 aan het gemeentepersoneel, voor zover de bezol diging daarvan door de raad wordt ge regeld. Verzoek van het oecumenisch vormingscentrum „Hedenesse" te Cad- zand om subsidie in de kosten van het vormingswerk in 1965. Ontwerplijst van beschermde archeologische monumenten voor de gemeente Wemeldinge. Op deze lijst komt voor de vliedberg, de boom gaard en de woning van dhr. A. J. Wa- beke, Hoogeweg 13. Het monument is van algemeen belang wegens zijn be tekenis voor de wetenschap. Ter toelich ting wordt meegedeeld: „In het gebied behorend tot deze gemeente bevinden zich op verschillende plaatsen overblijf selen van vroegere bewoning. Wemel dinge is met zijn kerk en vluchtbergen gelegen in „Oudland", een reeds voor 1200 bedijkt gebied. De aan St. Maarten gewijde kerk wordt reeds in een oor konde van 1233 genoemd. Ook bevond zich hier één van de belangrijkste com manderijen der Johanniters. Het terrein waar zich dit bevond is in 1937-'38 ge ëgaliseerd. De toen nog aanwezige fun deringen zijn bij die gelegenheid goed deels uitgebroken. Voor zover kon wor den nagegaan hebben zich op het grond gebied van Wemeldinge oorspronkelijk drie, wellicht vier vliedbergen bevonden. Slechts één daarvan is gespaard geble ven. Deze aan de westzijde van Wemel dinge, nabij de kerk gelegen heuvel, kan worden beschouwd als de fraaist bewaard gebleven vliedberg in Zeeland, aangezien in deze provincie nog nauwe lijks een drietal van dergelijke onbescha digde bergen aanwezig zijn, moet aan dit exemplaar als archeologisch monu ment grote waarde worden toegekend. Dit geldt tevens voor het aangrenzende gebied waar zich ook de kerk bevindt. Het is waarschijnlijk dat de hoogte waarop de kerk is gebouwd, oorspron kelijk eveneens als vliedberg is opge worpen. Aangenomen kan worden dat overblijfselen van de eerste, mogelijk reeds omstreeks 1100 aldaar gebouwde kerk, zich hier nog in de bodem bevin den". Voorstel tot wijziging van de ge meentebegroting voor 1965. Voorstel tot het verlenen van medewerking aan de Vereniging voor Christelijk Volksonder wijs voor de aanschaffing van hand werktafels en stoelen. Voorstel tot aan koop van een strook grond van de stich ting Christelijk Internaat voor Schip perskinderen te Wemeldinge. Voorstel tot verhuring van 20 ratio-woningen aan de Molenstraat. Bouw van bejaarden woningen door het Burgerlijk Armbe stuur. Door deelneming aan een bouw- stroom kan het Burgerlijk Armbestuur in samenwerking met andere instellin gen in Zuid- en Noord-Beveland bejaar denwoningen bouwen. Het Burgerlijk Armbestuur heeft besloten van deze mogelijkheid gebruik te maken door 20 woningen te bouwen achter „Vrede- best". Voorstel tot goedkeuring van een besluit tot wijziging van de begroting van het Burgerlijk Armbestuur voor het dienstjaar 1965. Voorstel tot herbenoe ming van de voorzitter van het Burger lijk Armbestuur. Aanbieding gemeente begroting 1967. Loop der bevolking over oktober 1966. Ingekomen: C. A. Sonke v. Amster dam n. Bonzijweg 2; G. Domïnicus-Se- venster v. Amsterdam n. Kerkweg la; J. A. Verduijn en gezin v. Hellen doom n. Molenstr. 25; R. R. Otto v. Aalsmeer n. Wilhelminastr. 10. Vertrokken: L. J. Bout v. Pr. Beatrix- weg 7 n. Arnhem, Velperweg 158; M. van de Vrie en gezin v. Bonzijweg 19 n. Dronten, v. d. Plasschelaan 48b; J. M. Kievit en echtgenote v. Bonzijweg 2 n. Yerseke, Oude Torenstr. 10; C. J. Vis ser v. Dorpsstr. 78 n. Warmenhuizen, Rijksweg 22; C. Schouwenaar-Sinke v. Kerkweg 7 n. Goes, L. de Colignylaan 2; W. J. G. van der Jagt-Zuijdweg v. Noordelijke Achterweg n. Yerseke, Mo lenpolder 8; C. R. Kooman en gezin v. Wilhelminastr. 24 n. Goes, P. C. Quant- str. 54; H. ter Hoeven en gezin v. Dorpsstr. 94 n. Kruiningen, Lange Ville 27; A. A. J. Sluijk v. Nieuwendijk 7 n. Utrecht, Kolfstr. 16. Verhuisd binnen de gemeente: C. H. Korstanje-Kieboom en dochter v. Nieu wendijk 26 n. Westelijke Kanaalweg 27; C. J. Vink en echtgenote v. Bonzijweg 11 n. Molenstr. 47; J. P. Schoonaard en ge zin v. Dorpsstr. 51 n. Molenstr. 37; S. Schoonaard v. Dorpsstr. 51 n. Molenstr. 37; K. P. L. Dominicus v. Wemeldingse Zandweg n. Kerkweg la; A. Vleugel en gezin v. Chezeeweg 7 n. Zuidelijke Ach terweg 2a; N. Wisse-Lok met gezin v. Zuidelijke Achterweg 2a n. Chezeeweg 7; C. Zuijdwegt en gezin v. Sluisplateau 35 n. Molenstr. 41; H. van Brummelen en echtgenote v. Sluisplateau 8 n. Molen str. 49; P. J. Onderdijk en gezin v. Bier- weg 44 n. Molenstr. 15; D. Kerkhove en echtgenote v. Dorpsstr. 87 n. Molenstr. 27; C. Hoogerheide en gezin v. Bierweg 22 n. Molenstr. 31; G. D. Donraadt- Ruissen en gezin v. Wilhelminastr. 74 n. Dorpsstr. 108; L. H. Provoost en echt genote v. Dorpsstr. 19 n. Molenstr. 29; W. A. Borghouts en echtgenote v. Wil helminastr. 82 n. Molenstr. 21; J. M. van der Hiele en echtgenote v. Kerk weg 9 n. Molenstr. 51; W. A. Zurjddijk v. Bierweg 33 n. Wilhelminastr. 28; A. Veer hoek en echtgenote v. Dorpsstr. 66 n. Molenstr. 39; J. van Oosten v. Dorps str. 110 n. Molenstr. 39; N. J. Hooglan der en gezin v. Westelijke Kanaalweg 73 n. Bonzijweg 19. Gevonden voorwerpen. Een muts (grijs met groen gestreept). Geboorten. Janna Maria, dochter van Comelis Willem Nieuwdorp en Wilhelmina Schoolmeester.; Frangois Jacobus, zoon van Daniël Frangois Huijssen en Anto- nia Geertruida Jorna. Overlijden. Anthonie van der Maale, oud 50 jaar, echtgenoot van Pieternella Meulpolder. De speciaalzaak voor Uw BRIL Concert. Vrijdagavond werd in het Dorpshuis een concert gegeven door de muziekver eniging O.K.K. en de harmonievereni ging „Euphonia" uit Goes, beide onder leiding van de dirigent dhr. A. v. d. Cingel. Een goed bezette zaal luisterde aandachtig naar de muziek door ieder afzonderlijk en tezamen gebracht. Het programma bestond uit een 15-tal num mers. Na afloop bleef men geruime tijd bijeen voor een gezellig dansje onder de klanken van de band „Crescendo Boys" uit Woensdrecht. Aktie Schoolslag. De aktie Schoolslag heeft alhier op gebracht een bedrag van 332,25. Voorlichting gezinsverzorging. Dezer dagen werd in het dorpshuis alhier een voorlichtingsavond gehouden uitgaande van de gezinsverzorging. De avond stond onder leiding van mevr. Pik-Florusse. Zij betoogde in haar ope ningswoord dat familie- en burenhulp toch een onmisbare schakel zijn, on danks de goede funktie van gezinsver zorging in zijn huidige vorm. Mej. A. van Dgk, directrice van de opleidings school voor gezinsverzorgsters, vertelde iets over het leven op de school en de leerstof, die de meisjes moeten kennen in theorie en praktijk. Zij verduidelijkte dit met dia's. Verder sprak dhr. N. van Loon uit Goes over de financiële zijde der verzorging zoals lonen en subsidies van rijk en gemeente en diakonieën. Voor deze avond was een goede belang stelling. Vijftigjarig huwelijksfeest. Woensdag was het 50 jaar geleden dat het echtpaar G. Bras en W. J. Bras- van Eikelen in het huwelijk trad. Dit feit lieten zij niet onopgemerkt voorbij gaan. In familiekring werd dit feest ge vierd. Het heeft hun aan belangstelling niet ontbroken. Brand. Woensdagmorgen werd Wemeldinge opgeschrikt door het loeien der brand weersirenes. Een begin van brand was ontstaan in de Molenstraat in de wo ning van dhr. Bakker. De brandweer rukte uit maar het bleek van geringe betekenis te zijn, zodat zij spoedig weer in konden rukken, hetgeen gezien de stormwind een groot geluk was. Oprichting biljartclub. Nogmaals wil men trachten een bil jartclub op te richten. Enige tijd ge leden zijn ook plannen in die richting gemaakt, maar die konden toen niet verwezenlijkt worden. Op vrijdag 9 de cember a.s. wordt nu nog een oprich tingsvergadering belegd in de Koren beurs. Biljartliefhebbers worden daar graag verwacht. De vergadering begint om 8 uur. Uitreiking typediploma's. Donderdagavond heeft burgemeester A. Schipper aan 39 geslaagden van de door dhr. Koetsdijk gegeven cursus ma- chineschrijven het diploma uitgereikt. Met vier negens, dus met lof, is ge slaagd Theo Schouwenaar. Jongste leer ling was Leen Komejan. De bijeenkomst werd ook bijgewoond door het hoofd' van de ulo-school dhr. H. Nietfeld en door de plv. directrice van de Land- bouwhuishoudschool, mevr. M. Koole- Zweedijk. De geslaagden zijn: Uit Krui ningen: J. L. de Jonge, H. J. Kakebee- ke, R. J. Mauer, J. J. Oostdijk, L. C. van de Parel, J. K. Quaak, Th. Schou wenaar, L. Komejan, M. C. Waverijn, J. Waverijn, P. C. Willeboer, M. Moel- ker, J. Neve, J. Ligthart Schenk, M. Boone, J. N. Bauer, C. A. Bauer, A. L. Bauer, P. Lako, E. van Loo, P. N. Rie- dijk, H. M. Schouwenaar en M. Won- dergem. Uit Hansweert: A. J. Jansen, E. Borger, J. C. Slabbekoorn, C. Ver- hage en I. C. Verpoorten. Uit Waarde: H. M. Kamerling, P. Koeman, C. A. Wa genaar en J. Verbrugge. Uit Kapelle: J. Goud en J. P. Glerum. Uit Rilland: E. Dronkers, C. v. d. Dorpel, J. C. v. d. Griek, A. Smoorenburg en A. P. Wis- kerke. Sint kwam. Zaterdag j.l. bracht Sint-Nicolaas, vergezeld van vier knechten, een bezoek aan Kruiningen. Ongemerkt arriveer den Sint en de Pieten kort na de mid dag en gingen in de eerste plaats druk kerij Van der Peyl bezichtigen. De Kon. Harmonie E.M.M. haalde Sint daar om twee uur op. Gezeten op zijn fraaie, vu rige schimmel en voorafgegaan door E. M.M. maakte de grote kindervriend een rondrit langs de winkeliers die aan de aktie deelnemen. De zwarte Pieten strooiden volop, E.M.M. speelde en de schimmel werd steeds rustiger. Om on geveer 4 uur kwam een eind aan het eerste bezoek van Sint-Nicolaas. Geslaagde „Apollo-Crescendo" avond. De orkestvereniging „Apollo" gaf dinsdagavond samen met de gemengde zangvereniging „Crescendo" een con cert in Ons Dorpshuis. De belangstelling was bevredigend, maar toch verdienen dergelijke uitvoeringen een veel grotere belangstelling. Voor de pauze bestond het programma uit muziek in 't zwaar dere genre. „Apollo" opende met de ouverture uit „Alceste"' van v. Gluck. Daarna zong Map Baks „Che faró sen- za Euridice" uit Orfeo, eveneens van v. Gluck. Jammer, dat de bijdrage van de ze prachtige alt beperkt bleef tot dit ene optreden. Vervolgens vertolkte dhr. J. P. Baarendsen uit Goes de solo in „Adagio", het clarinetconcert in A van Mozart. Het orkest sloot het eerste pro- grammadeel af met de symphonie mili taire van Haydn. Voor we vertellen wat na de pauze werd gebracht, willen we eerst nog schrijven dat „Apollo" in een uitstekende bezetting speelde. De ver sterking met leden van het West-Neder lands Orkest kwam het orkest zeker ten goede. Na de pauze dus een licht- klassiek concert, dat door koor en or kest werd ingezet met de Radetzkymars, waarna het orkest de walssuite uit „Ein Walzertraum" van Oscar Straus ten ge hore bracht. De solisten Jeanne v. d. Sande-Wijnands, sopraan, Embrecht van Os, koor en orkest brachten daarna „Brüderlein und Schwesterlein" uit de Fledermaus van Johan Strauss. Van de zelfde componist speelde het orkest de Annenpolka. Solisten, koor en orkest zorgden met de selectie uit „lm Weissen Rössl" voor het daverende slot van dit uitstekende concert. In zijn slotwoord wees „Apollo"-voorzitter dhr. J. M. C. Van der Peyl er nog op, dat dhr. Hol ster de vereniging dit jaar 25 jaar leidt. Dit jubileum laat men niet ongemerkt passeren. Als bewijs van erkentelijkheid overhandigde dhr. Van der Peyl de ju bilerende dirigent een enveloppe met in houd. Het verkeer. Zaterdagmiddag omstreeks half vier vond op de kruising RijkswegStations weg een aanrijding plaats, die vrij aan zienlijke schade aan de betrokken auto's tot gevolg had. K. K. alhier verleende, komende uit het dorp en linksaf de Rijksweg oprijdend, geen voorrang aan P. C. F., eveneens alhier, die komend van het station rechtdoor de Rijksweg overstak. Vrijwel tegelijkertijd vond op de krui sing Hoofdstraat-^-Oude Rijksweg een aanrijding plaats. Mevr. L. J. S. uit Waarde verleende hier geen voorrang aan de van rechte komende G. B. uit Den Haag. Drie inzittenden werden licht gewond. De; auto's werden flink beschadigd. Feestavond Plattelandsvrouwen. Vorige week hield de afdeling Rilland- Bath van de vereniging van Platte landsvrouwen een feestavond in het dorpshuis „Luctor et Emergo" alhier. Na het openingswoord van de presiden te, mevr. Kamps-Visser, sprak voor de pauze dhr. W. A; Tiemen, voormalig hoofdinspecteur, chef der recherche en zedenpolitie uit Utrecht over „Humor en tragiek in het politiebestaan". Tij dens de pauze werd er een verloting gehouden. Na de pauze werden door de leden enkele schetsjes opgevoerd. De avond werd besloten met een bal met medewerking van het dansorkest „Les Idoles" uit Vlissingen. Contactavond. Vrijdagavond hield de o.l. school een contactavond in het dorpshuis„Luctor et Emergo". De opening geschiedde door de secretaris van de oudercommissie, dhr. N. A. Deïst. Verder een inleiding over „De school in deze tijd" door dhr. M. A. Hage, directeur van de Rijks kweekschool te Middelburg. Daarna volgden filmopnamen van enkele school- gebeurtenissen, geïnaakt door de onder wijzer D. Spaan. Daarna zang met spel door de le en 2e klas; een toneelstukje „De Kabouterdokter" werd uitgevoerd door de 3e en 4e klas. In de pauze werd een verloting gehouden. Het toneelstuk je „De vrolijke schoenmaker" werd ten slotte uitgevoerd door de 6e klas. De sluiting werd gehouden door Dr. J. A. Kamps, voorzitter van de afdeling Volks onderwijs alhier. In deze bijeenkomst waren ook aanwezig burgemeester J. C. W. Jobse en wethouder D. Midavaine. CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f 1.50 Bezoek Sint-Nicolaas. Zaterdagmiddag heeft Sint-Nicolaas op zijn paard en met zijn zwarte Pie ten bij de Rillandse kinderen een bezoek gebracht, uitgaande van de Alg. Ont spanningsvereniging 't dorpshuis „Luc tor et Emergo". In de zaal werd ook vertoond Kemelings poppentheater, ome Baby den Toonder met z'n accordeon, Ali Ben Lux de grote goochelaar, Dop- pie Domoor, de dwaze clown en Dicky, de sprekende pop. De kinderen hebben heerlijk genoten en kwamen met een zakje pepemoten thuis. Vogeltentoonstelling. Vorige week vrijdag en zaterdag werd in het „Stationskoffiehuis" door de vo gelvrienden van Krabbendijke en om streken een vogeltentoonstelling gehou den. Hiervoor was veel belangstelling. De algemeen kampioen van de tentoon stelling werd de zalmkanarie van M. van Iwaarden. Dhr. Van Iwaarden had ook het hoogste aantal punten met een stam e.k. kanaries. In de open klasse werden de kleurkanaries van dhr. A. J. de Visser het hoogste gewaardeerd. In de open klasse „Tropen" werd J. P. Jansen winnaar. Diens Chinese dwerg kwartel werd algemeen tweede kampi oen, algemeen. Voor het overige werden prijzen gewonnen door B. Kuzee (o.k. kleurkanarie), M. Stevense (o.k. sijs), J. P. Jansen (sijskanarie), W. de Bel (o.k. groenlingkanarie), J. P. Jansen (grasparkieten), L. van de Griek (o.k. valkparkiet), M. P. Krijnsen (o.k. ze- bravink), M. Koeman en A. J. de Vis ser met resp. o.k. en e.k. Japanse meeuw, G. van Iwaarden (o.k. Japanse nachtegaal), A. J. de Visser (Mozam- bicquesijs en diamantduif o.k.) en L. Rijnhout met een o.k. Chinese dwerg kwartel. Voetbal. Met een 32 overwinning eindigde zaterdag de wedstrijd van het eerste elf tal van Krabbendijke tegen Smerdiek. Voor de doelpunten werd gezorgd door Kriekaard en Poortvliet (2 x). Geslaagd. Voor het kruideniersdiploma slaagde dhr. H. Burger Jzn. en voor het slijters diploma dhr. J. Meenke, beiden te Ka pelle. Bejaardenbijeenkomst. De leden van de bejaardenbond afde ling Kapelle-Biezelinge, hebben zich la ten voorlichten over de sociale wet geving. Dit gebeurde op een bijeenkomst in het sportgebouw, waarbij als spreker optrad dhr. C. J. Huissoon uit Kapelle. De leiding van de vergadering berustte bij dhr. C. van der Kuijl. Na de pauze vertoonde het lid, dhr. M. Gelok kleu rendia's van Kapelle-Biezelinge en Scho- re. Dit werd bijzonder op prijs gesteld. Collecte. De Klaprooscollecte te Kapelle-Bieze linge en Schore heeft dit jaar 316,68 opgebracht. Benoeming. In de vakature van wijlen dhr. J. Bak ker is tot ouderling bij de Ned. Herv. Gemeente te Kapelle benoemd dhr. J. Glas Mzn. Auto reed in op fietser. Onoplettendheid was er de oorzaak van dat de automobilist J. J. van den E. in de Biezelingsestraat op een fietser in reed. De wielrijder, dhr. W. van S.^ kwam daarbij zo ongelukkig terecht, dat hij een hoofdwond en een lichte hersen schudding opliep. Dokter I. J. Risseeuw verleende de eerste hulp. Oliebollenaktie. Er zijn vorige week vrijdag weer flink wat oliebollen gegeten in Kapelle-Bieze linge en Schore. De plaatselijke afdeling van het Ned. Rode Kruis hield haar tra ditionele oliebollenverkoopaktie. Niet minder dan 11.500 stuks bollen werden er die dag uit de oliepannen geprikt en verkocht. Het was de laatste aktie die de afdeling hield ter afronding van de inzamelingsaktie 1966. Voetbal. Kapelle I blijkt weer wat van slag te zijn na een succesvolle eerste competitie helft. Zaterdag ging het elftal op be zoek bij Nieuwland en ook daar wist de ploeg de punten niet binnen te halen. Met de rust stond Kapelle nog met 21 voor. Toch wist de fruitploeg niet meer terug te komen toen de Nieuwlan- ders twee vrije trappenin doelpunten wisten om te zetten. Met een 32 ne derlaag moest Kapelle de terugreis aan vaarden. J. P. Lepoeter liengelkampioen. Bij de hengelsportvereniging „De Ka- pelse Kanaalvissers" is secretaris J. P. Lepoeter dit jaar hengelkampioen ge worden met een vangst van 5175 pun ten. Dhr. Lepoeter nam daarmede de wisselbeker over van W. v. d. Vrede, die zich dit jaar niet bij de prijswinnaars wist te scharen. In de zeven bekerwed strijden werd door de vereniging een vangst van 949 ondermaatse en 886 bo venmaatse vissen geboekt. Het netto ge wicht bedroeg bijna 82 kilo. De prijs voor de grootste platvis ging naar G. Heerspink (475 gram) en die voor de grootste rondvis naar G. Versluis (400 gram). De prijsuitreiking had plaats tij dens de algemene vergadering in hotel „L>e Zwaan". Sinterklaasje kom maar Sinterklaas heeft zaterdag op zijn toemee door on3 land ook weer Kapelle- Biezelinge aangedaan. De góédheiligman was met twee Pieten op uitnodiging van de middenstandsverepiging „Han delsbelangen" gekomen, tot uitzonder lijk genoegen van de kinderen, die met een warm kloppend hartje de Spaanse gasten bij het bordes van het gemeente huis een spontane ontvangst bereidden. Burgemeester H. G. van Suijlekom sprak de gasten toe, maar ook Sint-Nicolaas had wat te zeggen. Natuurlijk richtte hij zich speciaal tot de kinderen. De kin dervriend was natuurlijk niet met lege handen gekomen: de Pieten strooiden dan ook kwistig met snoep. Na afloop van het min of meer officiële gedeelte maakte de Sint met zijn knechten een rijtoer door de dorpen. Vogeltentoonstelling. Vrijdag en zaterdag hield de vogel- houdersvereniging „Zang en Kleur" in de bovenzaal van het sportgebouw een vogeltentoonstelling,,Niet minder dan 170 vogels waren ingezonden. Als keur meesters fungeerden dhrn. H. de Heer uit Middelburg en J. A. Camphens uit Oostburg. Zowel in de open klasse als eigen kweek werd J. van den Ouden met een roodrug parkiet en een loodbekje met resp. 89 en 90 punten kampioen. Vrijdagavond werd de tentoonstelling door burgemeester H, G. van Suijlekom officieel geopend. Het ontbrak ook niet aan belangstelling. Vooral zaterdag was het een komen en gaan van bezoekers. Van 2430 november 1966 KRUININGEN. GehuwdGerard Wie- ckardt, 21 j. te Baarland en Hendrika Johanna Pieterse, 23 j. Overleden: Marinus Geluk, 68 j., echtgen. van Pieternella Lindenbergh; Jacobus Johannis Kole, 83 j., echtgen. van Johanna Maasland. HIERTOE GERECHTIGD VOOR VADER, MOEDER EN KIND Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Hoffman (Jeugddienst). 2.30 uur: Ds. Jansen. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. C. de Bruyne. 5 uur: Ds. A. v. d. Bergh. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. H. de Boer, Vlaardingen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst, Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. J. Servaas, Sint- Niklaas. Krabbendjjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. Kornet, Vlissingen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander, Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Juch. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. J. Hemstede, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Djjken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1966 | | pagina 2