399,50 nieuwe avonddoeken 89 pluche netten ƒ110 A. H0LLESTELLE NU PROJECTEREN PEUGEOT Vol Automatisch A. Duinkerke A.J.v. Hoepen YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN KRABBENDIJKE van de 83 modellen Fa. van der Peyl Foto Ciné Fa. van der Peijl Yerseke Veilig Verkeer. In verband met de toename van het verkeer heeft het gemeentebestuur de verkeerssituatie in onze gemeente eens nader bezien. Daarbij zyn een aantal nieuwe maatregelen uit de bus gekomen, terwijl bestaande zijn vervangen of ver vallen. Met name gaat het hier om stop- en wachtverboden in de vele smal le straten die onze gemeente rijk (arm?) is. In de maand oktober zullen derhal ve een aantal nieuwe maatregelen van kracht worden, terwijl m.i.v. 1 januari a.s. nog een aantal zal volgen. De laatst genoemde maatregelen zuilen o.m. in en kele straten te zijner tgd éénrichtings verkeer invoeren. Momenteel gaat het om de maatregelen welke met ingang van oktober van kracht worden; dit zijn de volgende. Mosselstraat en Korte Kerkstraat: Stopverbod voor de linkerzijde, voor eerstgenoemde gerekend vanaf de Vier- straat en voor laatstgenoemde vanaf de Oude Boogaert. Deze maatregel is ge troffen vanwege de geringe breedte de zer straten. Oude Torenstraat: Stopverbod voor de linkerzijde, gerekend vanaf de Bern- hardstraat, dit in verband met het druk ke verkeer ter plaatse. Vierstraat: Stopverbod voor de rech terzijde vanaf de Molendijk tot aan de kruising met de Oudetorenstraat. Hier voor geiden dezelfde motieven als voor de Oudetorenstraat. Havens: Op de havens wordt het hui dige parkeerverbod voor de werkdagen gehandhaafd. Op de dam tussen de nieuwe en oude haven vanaf de scheeps werf „Van Os" komt echter een con stant parkeerverbod, dit o.a. in verband met het klemzetten enz. van auto's. Van Randwijckstraat en Burenpolder- weg: Wachtverbod voor de rechterzijde. Voor de Van Randwijckstraat gerekend vanaf de Burenpolderweg en voor de Burenpolderweg gerekend vanaf de op rit naar de nieuwe haven. Dit in ver band met de geringe breedte der stra ten en het in het sportvissersseizoen drukke verkeer aldaar. Dreef: Wachtverbod voor beide zijden, uitgezonderd in de parkeerhavens. In deze straat is het vrij druk en er wordt dikwijls voor de ingang van het vereni gingsgebouw „De Haven" geparkeerd, waardoor het doorgaande verkeer be lemmerd wordt. Julianastraat: Wachtverbod voor bei de zijden, vanaf het pand nummer 34 tot aan het Schuttershof. Wanneer in deze straat wordt geparkeerd, wordt het doorgaande verkeer onmogelijk ge maakt. Dit moet worden voorkomen. Kerkplein: Het wachtverbod aan één zijde op zondagen wordt opgeheven. Nog wel van kracht blijft het wachtverbod. op zondag voor de kerk. Kerkgangers kunnen dan nog vrij voor het kerkge bouw in- en uitstappen, terwijl aan de andere zijde van het Kerkplein auto's kunnen worden geparkeerd. Emmastraat: Geslotenverklaring voor voertuigen langer dan 10 meter vanaf zen. Volharding heeft nu 8 punten uit 5 wedstrijden. Volharding B, dat de week daarvoor een monsterzege van 11 0 op Luctor C behaalde, nam revan che tegen Elto voor een eerder geleden 31 nederlaag. Nu trokken onze B- aspiranten met 42 -aan het langste eind. De pupillen klopten hun veel gro tere tegenstanders Olympia A in de laatste minuut met 10. Zaterdag trekken de A-aspiranten naar Souburg, waar zij tegen Animo-A een zekere nederlaag tegemoet gaan. De pupillen treden in Kloetinge aan te gen Blauw-Wit A. Ook dit kon wel eens een te zware opgave zijn. De senioren zijn vrij en een aanvankelijk vastgestel de wedstrijd voor Volharding B tegen Luctor B gaat niet door. Rijkspostspaarbank. ~Bij het kantoor Yerseke van boven genoemde bank werd in de maand sep tember ingelegd 25.105,42 en terug betaald 40.892,46. Collecte. De alhier gehouden collecte voor de reclassering heeft opgebracht 109,50. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier werd in de maand september aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 267.130,19 en terugbetaald tot een be drag van 298.420,66. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 5.655.962,52. Er werden in september 18 nieuwe boek jes uitgereikt. V erkoopmiddagen. Zaterdag en maandag j.l. werden door het Vrouwenzendingsthuisfront verkoop middagen gehouden in de pastorie der Geref. kerk. De daar aangeboden zelf gemaakte kleding en andere artikelen brachten ongeveer 700,op, welk be drag is bestemd voor het zendingswerk der Geref. Kerk. Voetbal. Wemeldinge speelde zaterdag uit te gen Nieuwland en wist een punt mee terug te nemen. Het tweede kwam tot de volle winst tegen S.V.D., welke wed strijd thuis werd gespeeld. Het eerste speelt a.s. zaterdag tegen Kapelle op eigen veld; een zware wedstrijd voor Wemeldinge, waarbij het niet zal mee vallen hiervan een puntje over te hou den. Opening Kerkelijk Centrum. Zeelands Commissaris, Mr. J. van Aartsen, hees donderdagmiddag de Ne derlandse driekleur als officiële opening van twee gebouwen onder één dak, n.l. het Dorpshuis en het Kerkelijk Centrum der Ned. Herv. Gemeente. Hiermede werd de kroon gezet op het vele ver gaderen en de samenwerking van de Hervormde Gemeente en de stichting Dorpshuis. Die samenwerking heeft nu in Wemeldinge geleid tot een resultaat dat de voorzitter van de stichting, dhr. P. J. J. Dekker, uniek noemde en naar 7:iin wet.en in Nederland nos- niet is sidie van 39.000,heeft gezorgd. Dat Wemeldinge blij is met dit complex, daarover liet dhr. Dekker geen twijfel bestaan. Zoals het betrekken van een nieuwe woning in een gezin een hoogte punt is, zo is dit een hoogtepunt voor de Wemeldingse gemeenschap. Ook hij beklemtoonde nog eens de waarde van zo'n gecombineerd gebouw voor een ge meente. Zijn wens was dat het complex mag meehelpen aan een nog grotere ontplooiing van het verenigingsleven. Van verschillende zijden waren felicita ties binnengekomen en zeer veel bloem stukken versierden het gebouw. De zaal van het dorpshuis was geheel gevuld met genodigden. De president-kerk voogd, dhr. C. de Schipper, sprak na mens de Hervormde Gemeente. Hij vond, kort en krachtig: Wij hebben nu een gebouw met ongekende mogelijkheden. Ook prees hij de goede samenwerking en sprak de wens uit, dat dit ook in het vervolg mag blijven voortbestaan. Bur gemeester C. N. F. van Sas sprak na mens de gemeente en bood symbolisch de plantsoen-aanleg en parkeerruimte aan. Verder sprak dhr. Van Leeuwen na mens het bureau Zeeland van het mi nisterie van cultuur, recreatie en maat schappelijk werk, Ds. Beneder namens de Herv. Kerken in Zeeland en namens de architecten dhrn. Tuinhof en Klap sprak dhr. Tuinhof. Als blijk van waar dering mocht de Commissaris namens de beide eigenaren een fruitmand in ont vangst nemen. Bij tie aankomst waren aan mevr. Van Aartben en mevr. Van Sas door Anke Zoodsma en Dinie Da gevos bloemen aangeboden, maar on danks dit, aldus de1 Commissaris, zal mevrouw toch nog wel van het fruit ge- ken toe, een totale waarde van 3500,-, hetgeen door de president dankbaar aan vaard werd. De Herv. Gemeente, die 18 jaar zijn bijeenkomsten in het jeugdge- bouw aan de Dorpsstraat heeft onder gebracht, beschikt nu over een ruim ge bouw voor alle verenigingen. Aan het eind der feestelijke bijeenkomst werd door de president-kerkvoogd afscheid genomen van de concierge van het Jeugdgebouw, de familie Veerhoek. Hen werd dank gebracht voor het vele werk voor het jeugdgebouw verricht en werd door de Kerkvoogdij een bergmeubel aangeboden. Verder werd geïntrodu ceerd de nieuwe concierge, dhr. en me vrouw Wisse. De avonden, die beide een grote belangstelling hadden, werden be sloten door de jeugdouderling dhr. S. C. Rijlaarsdam. Intrede Ds. Baks. Zondag 9 oktober a.s. om 17.00 uur zal Ds. B. Baks zijn intrede doen als predikant der Ned. Herv. Gemeente al hier. Ds. Baks zal in zijn ambt bevestigd worden door een vriend van hem, Ds. van Noordennen uit Berkel (Z.H.). Muziek- en dansavond. De Kon. Harmonie „E.M.M." organi seert vrijdag 14 oktober a.s. een mu ziek- en dansavond in „Ons Dorpshuis". Van 8 tot 9 uur is er een optreden van E.M.M. en Jong E.M.M. Na de pauze volgt het programma „Met de boertjes één uur in Tyrol". Omstreeks half elf begint het dansen o.l.v. „The Rithm Stars". De toegang tot deze avond is geheel gratis. nieten. Dhr. Dekker sprak tot slot dankwoorden tot allen die aan dit werk en gebouw hebben medegewerkt. Na het officiële gedeelte werd het gebouw door de genodigden bezichtigd. De zaal van het dorpshuis heeft een oppervlakte van 200 m2 en kan 250 be zoekers huisvesten, het podium is 5 bij 11 meter, de foyer is 9 bij 10 meter, aansluitend op het buffet is de keuken gemaakt. Het Kerkelijk Centrum heeft 3 ruimten: een zaal voor 80 zitplaatsen, een kerkeraadskamer en een catechisa tieruimte. Ook in üèze zaal is een po dium gemaakt, evenals een kleine keu ken. De garderobe is voor het gehele complex inéén gehouden. Rijkspostspaarbank. Op het postkantoor alhier werd in de maand september met 101 inleggingen aan spaargelden gestort tot een bedrag van 17.610,78 en met 45 betalingen te rugbetaald tot 'n bedrag van 37.596,84. Er werden twee niéuwe boekjes uitge reikt. Kerkelijk Centrum. Katholiek nieuws. Zondag 1.1. werd in de bovenzaal van de „Korenbeurs" een plechtige sacra mentsviering gehouden door de pastoor uit Hansweert. Ongeveer 90 kerkgan gers woonden deze eerste dienst bij. De ze diensten beginnen om kwart over elf en zullen in het vervolg elke zondag worden gehouden. Aanbieding historische foto. Een foto rondom het feestelijk ge beuren bij het insteken van de eerste spade voor het graven van het kanaal door Zuid-Beveland zal voortaan de hal van het gemeentehuis sieren. Deze foto, vergroot overgenomen uit „The Illustra ted London News" van 10 juli 1852, kreeg het gemeentebestuur dinsdag avond bij monde van dhr. F. V. de Grooff aangeboden door de N.V. Comex uit Hansweert. Ook de andere directeu ren, t.w. dhrn. J. de Raad, J. Griep en J. Theenaart, waren bij deze korte plechtigheid aanwezig, welke plaatsvond na de raadsvergadering. Dhr. De Grooff resumeerde het „ontstaan" van dit be- Inti /wi-ilrA trA*»V\i nrli'n rroiiro 4- kunnen betrachten. Hoewel privé geen voorstander zijnde van. openbaar .onder wijs, moet dit commissielid toch dé za ken objectief kunnen benaderen. Bij de behandeling van de negende wijziging van de begroting voor 1966 vroeg dhr. Slabbekoom met betrekking tot de aan leg van de nieuwe huistelefooninstalla tie, waarop ook de dienst gemeentewer ken wordt aangesloten, of scheiding is gehouden met de kostenverdeling voor deze dienst. De voorzitter bevestigde dat natuurlijk de kosten bij de overige ge meenten in rekening zullen worden ge bracht. Het krediet in rekening-courant bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten werd door de raad voor 1967 vastge steld op 250.000,...Verder besloot de raad om met 20 aandelen-B deel te ne men in het maatschappelijk kapitaal van de N.V. Bouwfonds Ned. Gemeen ten. In verband met een te houden win kelweek mogen de winkels te Hansweert van 1422 oktober a.s. tot 21.00 uur geopend zijn. Aan P. A. Verschuure te Hansweert werd een perceel bouwgrond verkocht in het uitbreidingsplan Hans- weert-west voor 21,70 per m2, terwijl met mevr. de wed. P. Kole c.s. een grondruil werd overeengekomen; Als lid van het bestuur van de stichting „Ons Dorpshuis" werd dhr. E. A.E. M. Suij herkozen, terwijl dhrn. P. A. Westdijk en P. Dijke als bestuursleden van de in stelling voor maatschappelijke zorg wer den herbenoemd. Dhr. J. van Balle- gooijen (P.v.cLA.) informeerde naar de stand van zaken bij het aan te leggen zwembad waarop de voorzitter ant woordde dat hieraan vötlop wordt ge werkt. Dhr. J. Nieuwenhuijse (A.R.) vroeg of het niet mogelijk was meer bekendheid te geven aan het bestaan van de woningbouwvereniging. tDói. Raiffeisenbank. Bij de spaarbank van; .<^t Copp. Raif feisenbank „Kruiningen" werd in de maand september 1966 ingelegd ^375,414,16 uitbetaald 519.357,12 meer uitbetaald k-#;143.942,96 Het saldo per ultimo september bedroeg 12.904.265,46. Er werden in dezelfde periode 26 nieuwe hp^jss-j ^uitgereikt. Gemeenteraad. TFT2T Maandag kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen. De burge meester deelde mede dat tot plaatsver vangend burgemeester is aangewezen wethouder Mallekote. Bij de ingekomen stukken bevond zich een verzoek vari de Raad der Europese Gemeenten om toe te treden tot deze raad. De kosten hier voor bedragen 0,01 per inwoner per jaar. Nadat de burgemeester een korte toelichting had gegeven, kon de raad zich verenigen met het voorstel per 1 januari 1967 toe te treden als lid. Een verzoek van het Zeeuws Consultatiebu reau voor Alcoholisme om de subsidie van 65,te verhogen tot 125, werd toegewezen. De brief van het Mi nisterie van i'OUlt.uur. Rec.refl.tie en Maat- Zaterdag 8 oktober zul len onze geliefde ouders J. TIMMERMAN en J. TIMMERMAN DIJKHUIZEN 25 jaar getrouwd zijn Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven, is de wens van hun dank bare kinderen, behuwd- en kleinkinderen Receptie van 16.00-18.00 uur in „De Haven" te Yerseke Heden behaagde het de Heere, na een geduldig gedragen lijden, van on ze zijde weg te nemen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante JANNA BIERSTEKER in de ouderdom van ruim 79 jaar Wolphaartsdijk A. BIERSTEKER Franeker: M. LODEWUK- BIERSTEKER Yerseke: C. BIERSTEKER J. BIERSTEKER W. BIERSTEKER P. BIERSTEKER- RIDDERHOF J. BIERSTEKER Neven en nichten Yerseke, 1 oktober 1966 Bekhof 17 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 4 oktober op de algemene begraafplaats te Yerseke Bij alle jongensjassen en meisjesmantels hebben wij bijpassende lange broeken, kniekousen en maillots. Ook hierin steeds het nieuwste en altijds iets aparts in een geweldig grote sortering. U slaagt prettiger en beter bij Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Te koop: Jongensfiets, leef tijd 1012 jaar. Te bevra gen bij P. Kakebeeke, Wel hoekstraat 34, Kruiningen. Ontvangen voor de Boerinnen Aanbevelend, YERSEKE En voor drukwerk... VAN DER PEYL! Over de talrijke mogelijkha» den zal uw kantoorboekhan delaar u gaarne adviseren. TWEEDEURSKASTEN BUREAUX EN TYPETAFELS Uit voorraad of snelle levertijd Uw vakantie opnieuw beleven projectors 75,89,124, halfautomatisch 129,198, volautomatisch met afstandsbediening 229,185, Projectieschermen Da Lite Holly wood 130 x 130 cm, op statief 75,— met GRATIS DIA-VIEWER 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nnmmer of „adres te be vragen" worden tegen mm-pr^s berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 our Voor een volautomatische wasmachine kunt u bij ons ook terecht. - Fa. Eek- hardt, Yerseke. Plant nu uw bollen in tuin en pot, straks met de win ter in huis een schat van bloemen. - J. Tramper, tel. (01131) 560, Wgngaardstr- 1, Yerseke. Wij hebben nu ook raffia, pitriet, figuurzagen en voor beelden enz. Alles voor de doe het zeiver. J. v. d. Boomgaard, Oude Boogaert 23, Yerseke. In damespantoffels en luxe muiltjes hebben wij een enorme keuze. Ook in he ren-, meisjes- en kinder pantoffels. - Hage, Mode schoenen, Yerseke. Met gra tis Oesterzegels. Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerse ke, daar moet u zijn voor de allernieuwste kamerver lichting. Grote sortering. Loop vrijblijvend even bij ons binnen. Zoekt u een volautomati sche wasmachine? We heb ben verschillende merken en prijzen voorradig. Reeds vanaf 498,-. Loopt u eens binnen, het verplicht u tot niets. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerseke. Te koop wasmachinemoto ren, iets voor knutselaars voor het maken van slijp steen, zaagmachine o.i.d. - Installatiebedrijf Everse, Yerseke. Nu een elektrische bij ver warming voor de kille da gen. Wij hebben vele model len in voorraad. - Fa. Ho- vestadt De Jonge. In meisjes- en kinderschoe nen vele mooie en nieuwe modellen. Loop eens binnen! Ook de bekende Renata en Rosé steunschoenen steeds voorradig. - Hage, Mode schoenen, Yerseke. Een grote sortering knopen, ook in de nieuwe modekleu ren voorradig. Alle soorten ritssluitingen, ook deelbare in metaal van 25 tot 75 cm lengte. Extra zware nylon ritssluitingen voor heren pantalons in verschillende kleuren en maten. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke. Te koop: Wasmachine. Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 650. Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerse ke. Daar moet u zijn voor de allernieuwste kamerver lichting. Grote sortering. - Loop vrijblijvend eens bin nen! Wij hebben steeds het nieuwste op verlichtingsge- bied. Maak uw huis gezel lig met iets nieuws van Fa. Hovestadt De Jonge. Voor complete menbllerlng en stoffering uw adres: Van Nimwegen-Hejjboer, Wemel dinge, telef. (01192) 336, Dorpsstraat 53, West-Ka- naalweg 51. Te koop: Jonge konijnen. Nieuwe Kerkstraat 28, Yer seke. Gebruik de nieuwe planten- meststof U3. Is niet te evenaren. Alleen bij J. Tramper, Wijngaardstraat 1, Tel. (01131) 560, Yerseke. Een vel van 100 Oester zegels geven wij tot zater dag a.s. bij aankoop van dames veterschoenen. Spaar Oesterzegels, wij geven er handen vol! - Hage, Mode schoenen, Yerseke. Gloednieuw van de zojuist gehouden baby- en kleuter- beurs, ontvangen wij bin nen enkele dagen een zen ding schattige kleuterjasjes Voor jongens en meisjes in de maten 40, 45, 50. Prima pasvorm, mooie stoffen in effen en geruit. Waard om er even op te wachten! Ook ontvangen wij dan weer van die leuke, héél aparte mut sen, die gecombineerd met het jasje een bijzonder mooi geheel vormen! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Voor uw hond of poes op elk gebied kunnen wij u wat leveren. Ruime keus. Hebt u het losse hondenbrood al geprobeerd? Stukken goed koper! - J. Tramper, Wijn gaardstraat 1, Yerseke. Te koop: Jonge Duitse her ders. - Markt 6, Kruiningen. Voor bijverwarming is een ventilatorkachel een ideaal bezit. We hebben verschil lende merken voorradig. In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Voor kolen-, olie of gas- verwarming naar Fa. Eek- hardt, Yerseke. Voor de boerinnen ontvan gen wollen stoffen doeken en beuken in nieuwe patro nen aan voordelige prijzen. Ruime sortering schorte- bont, gebloemd en effen kamgaren, best dof, enz. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Te koop: Brommer Batavus Mot-o-Mat, autom. versnel ling, van 1965. 2900 km gelopen. - Henry Dunant- straat 24, Kruiningen. Leden gevraagd voor onze volleybalvereniging. Op geven 's maandagsavonds v. 8.30 tot 10.30 uur in Ons Dorpshuis te Waarde. Heeft u de allernieuwste koelkast automaat van Alaska al gezien Nooit meer zelf te ontdooien. Kom vrijblijvend eens even bin nen lopen, het verplicht u tot niets. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerseke. Te koop: Kleine Austin 4- persoons. D. Quaak, Hoofd straat 77, Kruiningen. Fablon. Het fabelachtig mooie zelfplakkende plastic. In vele kleuren vooradig. Boekhandel van der Peyl. Engels ledikant met drie delig kapokbed, alles in pri ma staat, ook afzonderlijk te koop. Adres te bevr. Bu reau Yerseksche Courant. Ronson-Comet voor heren en Ronson-Milady voor da mes, één ding hebben ze gemeen: een Ronson gas- aansteker is zeer stijlvol. Ook voor u! - Verkrijgbaar bij de dealer: Sigarenmaga zijn Kole, Yerseke. Yerseke Michlel de Ruyter zat hoog in de St. Jacobstoren te Vlissingen, en wij zitten lekker laag èn warm bij 'n mooi uitgevoerde, moderne haard van Piet van Oosten! Wat zeg jij er van, man? Om thuis te blijven, vrouw zo behaaglijk!! Te koop: Schuurtjes, gara ges. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 650. Lagostina roestvrij stalen pannen zijn onverslijtbaar. Met Zilverzegels. Fa. Eek- hardt, Yerseke. Een elektrische deken is heerlijk in uw bed. Komt vrijblijvend eens informeren bij Fa. Hovestadt De Jonge. Dames, loop niet langer met pijnlijke voeten door moei lijke schoenen. Wij hebben fabelachtig gemakkelijke steun- en gemakschoenen van Péhavé en Swift. Ook speciale damesveterschoe- nen van Jupiter voor losse steunzolen. - Hage, Mode schoenen, Yerseke. Te koop: Plastic goten, gootsteen, w.c.-potten, stort bakken, draadnagels, bou ten, golfplaten, eternit bo ard, ribben, planken, nieuw enz. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 650. Nu tijd voor tochtband, van af 19 ct. p. meter. Gereed schappen en ijzerwaren. Met Zilverzegels. - Fa. Eckhardt Te koop gevraagd in zeer g.st.z. meisjeswintermantel, lft. 14 jr. Brieven onder no. 40-1, Bur. Yerseksche Cou rant, Yerseke. Naast de bijzonder mooie truien en pullovers van Bleyle voor jongens en meisjes die een klasse apart vormen, ontvingen wij ook een zending prachtige dra- Ion truitjes in verschillende uitvoeringen. Zó voordelig in prijs, dat u er onmoge lijk zelf voor kunt breien! Ook hierop gratis Zilver zegels! Textielhandel Snoep- van Willigen. Wilt u nog wat rozen of sierbossen of gazon zaaien, het is nu de tijd weer. Wij kunnen u alles leveren. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Tel. (01131) 560, Yerseke. Voor bromfietslaarzen naar Hage. Heerlijk warme laar zen en tevens voorzien van rubber anti-slipzolen. Ook bordeau jongens bottines van Berkelmans en Fut met 6 maanden garantie! Als mede jongens Bonanza laar zen. - Hage, Modeschoenen, Yerseke. Kruiningen Voor bijverwarming een Haller petroleumkachel. Fa. Eckhardt, Yerseke. Gra tis Zilverzegels.

Scheldebode | 1966 | | pagina 6