BANDRECORDERS 18 jaar jong RILLAND'BATH WAARDE 40-Jarig Dienstjubileum HUISEIGENAARS OPGELET I 10 jaar garantie Moderne verlichting Elektrische apparaten Grammofoonplaten HANSWEERT KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN acht deze houding een principiële partij onwaardig. Of men had de gemaakte blunder moeten erkennen öf men had hieruit de politieke consequenties moe ten aanvaarden. Ik durf u de verzeke ring te geven, dat ik daaruit deze po litieke consequenties zou hebben getrok ken". Hierna hield dhr. Van Harn zich bezig met de begroting. Hij vroeg zich af of de toekomstige verbreding van de Noordweg later niet zal blijken maar lapwerk te zijn geweest. Hij opperde de mogelijkheid óm in dit verband de aan dacht meer te richten op de Parallel weg. Het voetbalterrein heeft dringend verlichting nodig en als hier ooit eens een voorstel over mocht komen, kan het rekenen op de steun van dim Van Harn. Dhr. Markusse had ook nog wensen te over en hoewel de meeste al wel bekend waren, wilde hij toch ook de aandacht vragen voor het voetbalveld; Hij zag ook graag hier een verlichting en zou ook het kleedlokaal graag uitbreiden. Het gymnastieklokaal voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd en dhr. Markus- se zag graag dat er nog eens wat aan dacht aan dit gebouw werd besteed. Ook omtrent de dijkrecreatie had dhr. Marküsseinog" wensen. „Bij geruchte heb ik vernomen dat de pachters van de dijk er wel vanaf willen. Hier ligt een kans voor de gemeente". Dhr. Riedijk sloot zich geheel bij de voorgaande sprekers aan. Hij uitte^een klacht over de toe stand van de trottoirs en straten. Het plan voor het bouwen van een tweede kleuterschool had zijn belangstelling, maar zeer ontevreden toonde hij zich over het voortbestaan van de water gang, diehoe langer hoe meer in de kom van het dorp komt te liggen. Hij noemde dit een woonplaats voor ratten en ander ongedierte. Speciale aandacht vroeg dhr. Riedijk voor de haven. Hij stelde voor deze voor commerciële doel einden te slöiten en te zorgen voor meer accomodatie voor de sportvissers. Met enkele eenvoudige voorzieningen zou men veel meer ligplaatsen kunnen krijgen. Dhr. Busch had op de redevoe ring van dhr. Van Harn niet veel com mentaar. Hij distancieerde er zich vol ledig van en zei genoeg benadrukt te hebben dat hierover niet gekonkeld is. Boven de begroting zou dhr. Busch de titel willen plaatsen: „Verheuging met beving". De kans is groot dat dit de laatste begroting is die we zelfstandig kunnen behandelen. De komende her indeling vergeleek hij met het zwaard van Damocles. In zijn beantwoording van de sprekers noemde de vooratter de suggestie van dhr. Van Harn om de Parallelweg te verbreden inplaats van de Noordweg beslist een goede gedach te, maar voorlopig ligt dit meer op de weg van het polderbestuur. Er is in het bouwplan West III een strook grond blanco gelaten om eventueel later deze mogelijkheid te benutten. De moeilijk heden van de voetbaljeugd zijn in be handeling. Prijzen zijn opgevraagd voor een doelmatige verlichting van het veld en het lokaal. Over het treffen van voorzieningen aan het gymnastieklokaal kon de voorzitter niet veel toezeggen. Er is een nieuw gymnastieklokaal ge pland in het nieuwe bouwplan, met er aan gekoppeld een instructiezwembad. De moeilijkheden zijn hier niet zozeer gelegen in het geld, maar meer in het verkrijgen van urgentie. Het pachten van de zeedijk met het doel zoals dhr. Markusse dit genoemd heeft, leek de burgemeesetr moeilijk. De kosten zou den hoog zijn wegens de vele eisen die het waterschap terecht stelt aan het onderhoud van deze dijken. Wat het on derhoud van de straten betreft moest de burgemeester dhr. Riedijk gelijk ge ven dat dit de laatste tijd nogal te wen sen overlaat. Dit is echter in verband met de aanleg van telefoonkabels. Als een en ander achter de rug is, zal daar beslist verbetering in komen. Het dich ten van de watergang is een zaak van het waterschap. Het gemeentebestuur zal blijven aandringen op het dempen van dit rattenhol. Wat de mogelijkhe den betreft die de haven biedt voor re creatie deelde de burgemeester mee dat er reeds een poref van is geweest, maar deze was veel te duur. Men moet reke nen dat 't van nu af misschien nog maar 12 jaar meer zal duren, of de Ooster- schelde is dicht. De komende ontwikke lingen rond het Reimerswaalplan maken het ook moeilijk hier iets te doen. De behandeling van de begroting leverde geen moeilijkheden op. De woonruimte adviescommissie werd herbenoemd. Bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten werd besloten een lening aan te gaan van 55.000,tegen 7 per jaar en een looptijd van 25 jaar. Deze is nodig voor uitbreiding van de u.l.o.-school. Een verordening werd vastgesteld tot bevordering van de doorstroming van huurders van goedkope woningen naar duurdere huurwoningen. Dhr. Geense vroeg welke bedragen hiermee gemoeid zijn. Dit is de helft van de inrichtings kosten met een maximum van 800, per geval, hoewel dit niet altijd toe gepast wordt. Ook het soort huis en andere factoren kunnen wel meespelen. Voetbal. Het eerste elftal-won de wedstrijd te gen Wolf aartsdijk met 31. Het duel tussen Krabbendijke II en Rillandia II eindigde in een 2—1 nederlaag. Hier door verloor Krabbendijke de leiders plaats. Het derde elftal verloor met 04 van Kapelle II. Benoeming. Met ingang van! tl november a.s. is dhr. G. Wieckhardt, adjunct-commies ten gemeentehuize alhier, benoemd tot commies in de gemeente Rhoon. Botsing. Vrijdagmorgen botste op Rijksweg 58 ter hoogte van de Hogewaardpolder een autobus bestuurd door J. K. uit Souburg op de voor hem rijdende personenauto. De botsing ontstond, doordat de chauf feur van de bus te laat bemerkte, dat de personenauto sterk snelheid minder de. De auto werd zwaar beschadigd, de bus kreeg slechts lichte schade. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Vijf gewonden bij aanrijding. Door een inhaalmanoeuvre van een vrachtwagenbestuurder is dinsdagmid dag op de rijksweg nabij Rilland-Bath een botsing ontstaan, waarbij 5 inzitten den van een stationcar minder of meer ernstig gewond raakten. Dat gebeurde op de Kreekrakdam, waar een Duitse vrachtwagen, bestuurd door de Hage naar J. M. van M. voor de helling be gon in te halen. De vrachtwagen kwam uit de richting Goes. De bestuurder van een tegemoetkomende personenauto, J. J. B. uit 's-Gravenzande, zag de vracht wagen boven op de helling op zijn weg helft en wist die nog juist te ontwijken door op het fietspad te schieten. De daarachter rijdende stationcar vloog frontaal op de vrachtauto en werd van de acht meter hoge dijk geslingerd. De stationcar werd bestuurd door de 23- jarige mejuffrouw R. N. uit 's-Graven- zande. Eén van de inzittenden, mevr. C. v. d. S.-v. d. B. uit Loosduinen werd levensgevaarlijk gewond. De overige passagiers, mej. E. B., mevr. M. v. d. B.- N. en mevr. J. M. v.d. B.-N., allen uit "s-Gravenzande, liepen lichte tot ernsti ge verwondingen op. Met een ambulan ce auto uit Krabbendijke en twee uit Bergen op Zoom werden de gewonden naar het Alg. Burger Gasthuis in Ber gen op Zoom vervoerd. De stationcar werd totaal vernield. Zowel de vier pas sagiers van de personenauto, die de vrachtwagen wist te ontwijken als die van de stationcar waren op weg naar de bruiloft van een familielid in Krabben dijke. Voetbal. Waarde I ging zaterdag op bezoek bq S.S.V. II en kon de volle buit binnen halen, 61. Waarde II ontmoette Ka pelle III en verloor met 62. AAN DE DEUR WORDT WEL GEKOCHT A.s. dinsdag (11 oktober) wordt er meer dan een half miljoen maal gebeld in Nederland. Misschien bent u op dat moment aan het stofzuigen, aan de was, de ramen zemen of hebt u een vrien din op de koffie. Mogelijk bent u die dag al een paar keer „naar de bel" ge- lopenj. Maar dinsdag gaat die bonte, niet altijd gewiekste, maar dóór en dóór enthousiaste armee van meer dan een half miljoen schoolkinderen op pad. Die jongens en meisjes zijn volstrekt onbe- zoldigden, die alleen met het vertrou wen van hun jeugd aan uw deur, aan iedere deur, komen. Terwille van die andere jeugd, die zelf niet kan komen, die niet „thuis" opgroeit, maar in een inrichting vertoeft, om welke reden dan ook. De scholieren uit uw buurt komen simpel vragen of u wat „geluk" wilt kopen. Niet voor uzelf, niet voor hen, maar voor die schaduwkinderen, elders. De leuze is: Aan de deur wordt wél gekocht, wat geluk voor hen, die er niet zélf om kunnen vragen Onze sympathieke vertegenwoordiger de heer J. SMALLEGANGE trad Tï 'oktoBéf 1926 in dienst bij ons bedrijf Nu, 40 jaar later werkt hij nog steeds vol enthousiasme, in het genot van ons vertrouwen ep dat van vele klanten, onder wie hij vele vrienden heeft verworven Óp 12 oktober 1966 wordt dit feit feestelijk herdaphtj^yaarbij wij de heer en mevrouw Smal- legange veel waarderende belangstelling toe wensen Directie en Personeel van H. BLOK ZONEN N.V. Textielhandel en Woninginrichting Kapelle-Biezelinge Gelegenheid tot felicitatie op woensdag 12 oktober 1966 in Hotel ,,De Zwaan", Kerkplein 47, Kapelle (Z.B.) rvan 4.00 tot 5.30 uur n.m. LIEFHEBBERS VAN 41 DOE NU UW VOORDEEL Enorme prijsverlaging van de nieuwste modellen Type EL 3552 van f 355,voor 245, Type EL 3553 van 468,voor 379, Type EL 3558 van 555,voor 449, Prachtige uitvoering 11 Ia de onzichtbare „tweede huid beschermt gevels tegen slagregens (A6 is een chemisch produkt, dat alleen in het warme jaargetijde verwerkt kan worden). Alleenverkoop YersekeSchildersbedrijf M. de Koeyer Paardenmarkt 8 Telefoon (01131) 281 HUUR NIEUWE TELEVISIE met alle programma's voor een gering bedrag p. maand, geen vooruitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Geen servicekosten. Bel op (ook 's avonds) Middelburg (01180) 3973; Goes (01100) 5397; Breskens (01172) 619 TWEEDE BLAD 7 OKTOBER 1966 Feestprogramma. Het programma voor de feestelijkhe den op 6, 7 en 8 oktober in verband met het 100-jarig bestaan van het kanaal door Zuid-Beveland, is door het comité 100 jaar kanaal als volgt samengesteld: Donderdag 6 oktober om 19.30 uur de tentoonstelling in Kaj Munk „Kin derogen zienkinderhanden tekenen het kanaal". De opening wordt verricht door burgemeester A. Schipper. De te keningen zijn gemaakt door de leerlin gen van beide lagere scholen en hebben als onderwerp „Het kanaal". Vrijdag 7 oktober is er om 19.00 uur in de zaal „Zeelandia" voor de school jeugd een filmvoorstelling. Vertoond wordt de kleurenfilm „Kuifje en het ge heim van het Gulden Vlies". Voor zaterdag 8 oktober vermeld het programma als eerste punt: 8.00 uur: „Van alle huizen en gebouwen worden de vlaggen uitgestoken". Om 9.30 uur worden er op het dorps plein feesthoedjes aan de schoolkinderen uitgereikt. Om 10.00 uur vaart het directievaar tuig van Rijkswaterstaat, de „Dir. Gen. Harmsen", de kleine sluis binnen, met aan boord „Hans de Weerd" en zijn gevolg en de harmonie O.K.K. uit We- meldinge. Na een welkomstwoord van burgemeester Schipper en een woordje van Hans de Weerd, gaan de genodig den naar het dorpshuis Kaj Munk. Tij dens deze ontvangst worden er duiven opgelaten. Hierna gaan Scheldegalm en O.K.K. een rondgang door het dorp ma ken. Om 13.00 uur worden er aan de schoolkinderen ballonnen uitgereikt, waarna deze op de Kanaaldijk worden opgelaten. Hieraan is een wedstrijd ver bonden: aan elke ballon hangt een kaartje met de naam van het kind. Van 14.0016.00 uur zijn er spelen op het dorpsplein, waaraan Hansweert- se verenigingen deelnemen. Tijdens deze spelen is er een optreden op de muziek tent van de boerenkapel van de harmo nie E.M.M. uit Kruiningen. Om 16.00 uur is er in de buitenhaven een demonstratie van blusboten van de rederq Muller uit Temeuzen. De kinderen van de lagere- en kleu terscholen gaan zich om 18.30 uur op de schoolpleinen opstellen „gewapend" met lampions. Om 19.00 uur gaat het tamboer- en fanfarekorps der Limburg se Jagers uit Venlo beginnen met de rondgang, waarachter de kinderen zich aansluiten. Deze rondgang duurt tot 19.45 uur, waarna om 20.00 uur dit be roemde korps aan de taptoe begint, wel ke wordt gehouden op het dorpsplein. Om 21.00 uur gaan de deuren van de zalen „Thalia" en „Zeelandia" open, waar de bezoekers gratis kunnen dan sen. In de eerste zaal is de muziek spe ciaal voor de ouderen. De jongeren kun nen in „Zeelandia" hun hart ophalen. Speciaal vermeld dient nog, dat het personeel van de werktuigkundige dienst druk bezig is om verschillende gebou wen en bossages bij en op het sluis- plateau te verlichten met schijnwerpers, terwijl op de opslagloods tussen de eer ste en tweede sluis, een fontein is ge creëerd, welke 's avonds in verschillen de kleuren wordt verlicht. Ook het sluis- personeel laat zich niet onbetuigd en is druk bezig de sluizen met vlaggen te versieren. Ook het dorpshuis wordt ver licht, terwijl enkele particulieren even eens bezig zijn met verlichting aan te brengen. Als het weer mee wil werken, zal het zaterdag een „ouderwets" feest worden! Voetbal. Beide elftallen speelden afgelopen zondag een uitwedstrijd en keerden met een nederlaag huiswaarts. Het tweede moest de eer aan Kortgene I laten en verloor in Noord-Beveland met 32. Het eerste verloor van Steen I met 41, na dat na 20 minuten de Boys de leiding hadden genomen. In de tweede helft stortte het spel van de Boys in elkaar en wisten de gastheren een ruime, doch onverwachte overwinning te behalen. Voetbal. Het was voor Kapelle zaterdag een goede voetbalmiddag. Het eerste elftal dat thuis de strijd aanbond tegen Smer- diek, wist de wedstrijd met 31 te win nen, na de rust met een 10 voorsprong te zijn ingegaan. Het tweede elftal, dat bij Krabbendijke III op bezoek ging, kon met een 40 overwinning lijstaan voerder blijven. Ook het derde, dat te gast was bij Waarde II, kwam met een 62 overwinning huiswaarts. De B- junioren deden voor de groteren niet onder, getuige de 82 overwinning op eigen veld tegen Kruiningen B I. Alleen de A-junioren moesten met 14 in Krabbendijke A hun meerdere erkennen. Internationale henge 1 wedstrijd Voor het achtste achtereenvolgende jaar organiseerde de hengelsportvereni ging „De Kapelse Kanaalvissers" in het kanaal door Zuid-Beveland een inter nationaal hengeltoumooi. Er namen niet minder dan 519 hengelaars aan deel, on der wie talrijke Belgen. Overigens wa ren ze ook uit ons land van heinde en ver naar Kapelle gekomen. Zo waren er vissers tegenwoordig uit Noord-Holland en ook een groep uit Zuid-Limburg. Het Oosterscheldekampioenschap werd behaald door J. Knuist van de „Zee baars" uit Scherpenisse met 3885 pun ten. Hij mocht hiervoor uit handen van federatievoorzitter J. de Zwart uit Ber gen op Zoom de wisselbeker ontvangen. Tweede werd J. van Dorst van de „Zee ster" uit Halsteren met 3465 punten en derde A. de Blaaij van dezelfde vereni ging met 3295 punten. Het Oosterschel dekampioenschap voor dames werd ge wonnen door mevr. Lepoeten-van Paas- schen van „De Kapelse Kanaalvissers" uit Kapelle met 2880 punten. De ver- enigingsprijs was voor „De Kapelse Ka naalvissers" met 2830 punten. Deze be stond uit een wisselbeker, die vorig jaar in handen kwam van de „Zeester" uit Halsteren. De tweede verenigingsprijs was voor de „Zeebaars" uit Scherpe nisse met 2450 punten. De eerste korps- prijs was voor de „Zeester" uit Halste ren met 1705 punten. Tweede werd de „Zeebaars" uit Scherpenisse met 1610 punten. De prijs voor de hoogst geklas seerde Zeeuw was voor J. Knuist uit Scherpenisse, die voor de eerst geklas seerde deelneemster voor mevr. Schoof uit Temeuzen en voor de eerste buiten lander voor A. Moerman uit Heist (B.). Individueel werd de wedstrijd gewonnen door A. Aarden uit Halsteren (vorig jaar ook winnaar) met 800 punten. 2. A. Moerman,Heist (B.), 690 pnt.; 3. J. Knuist, Scherpenisse, 690 pnt. De ver eniging had ook dit jaar weer een keur van prijzen, die na afloop in hotel „De Zwaan", waar het,,eivol" was, werden uitgereikt. Korfbal. Voor de korfbalvereniging Elto was het zaterdag geen beste dag. Alle twaalftallen gingen in de strijd ten on der. Het eerste, dat op eigen veld de strijd aanbond tegen Olympia, verloor met 13. Bij de junioren ging het ook al niet beter. Ook zij moesten op eigen terrein tegen Volharding B de eer (24) aan hun Yersekse sportmakkers laten. Van hetzelfde laken een pak was het met de pupillen. In de uitwedstrijd te gen Togo A verloren ze met 30. Wandelsport. Het tweelingfruitdorp heeft zaterdag middag een ware invasie beleefd van sportieve wandelsportbeoefenaars. Niet minder dan 545 tippelaars, een aantal dat de stoutste verwachtingen overtrof, ging er van start voor de najaarswan deltochten die de nog jonge maar le venskrachtige wandelsportvereniging „Stap voor stap vooruit" als afsluiting van het Bevelands wandelsportseizoen had uitgeschreven over afstanden van 5, 10, 15 en 20 kilometer. Een kleurige en opgewekte stoet was het die om half drie op het vertreksein van voorzitter J. D. Lukasse bij de hervormde school de pas er in zette, daarbij uitgeleide ge daan door het tamboers- en pijpers- korps „Jonge Kracht". De wedstrijd- uitslagen zijn als volgt: 5 km: 1. Beatrix, Terhole, 684 pun ten; 2. Oranje Nassau, Zaamslag, 652 pnt.; 3. Indiëgroep, oGrkum, 648 pnt. 10 km: 1. W.S.V. Hontenisse, 698 pun ten; 2. Beatrix, Terholue, 693 pnt.; 3. Jong Kruiningen, Kruiningen, 692 pnt. 15 km: Indiëgroep, Gorkum, 717 pun ten (wisselbeker)2. Hontenisse, 698 pnt.; 3. Stap voor stap vooruit, Bieze- linge, 682 pnt. Van 29 september6 oktober 1966 YERSEKE. Geboren: Joseph Jacobus, zv. Willem Boers en Johanna Koeman; Jannetje Johanna, dv. Pieter Adriaan Lamper en Suzanna Servaas. Overleden: Janna Biersteker, 79 j. Huw.aangifteLeendert Everse, 27 j. en Johanna Gelina van Hoepen, 26 j. Huw.afk.: Theophilus Daane, 23 j. en Juliette Francine Buitink, 20 j. te Krui ningen. Gehuwd: Jan Wilhelm Stroosnijder, 20 j. en Jannetje Paula Platschorre, 16 j. te Vlissingen. Van 28 september5 oktober 1966 WEMELDINGE. Geboren: Albert, zv. Jacobus Schipper en Albertha Schut. Huw.aangiften: Magiel Dirk Zuijd- wegt, 27 j. en Jannetje van Oosten, 20 j. Overleden: Jan Dominicus, 74 j. Van 29 september5 oktober 1966 KRUININGEN. Geboren: Cornelia Adri- ana, dv. Krijn van Meurs en Cornelia Luteijn. Ondertrouwd: Theophilus Daane, 23 j. te Yerseke en Juliette Francine Bui- tink, 20 j.; Marinus Koole, 28 j. te "s-Heer Arendskerke en Jacomina Cor nelia van der Borgt, 27 j. Over de maand september 1966 RILLAND-BATH. Geboren: Bartel, zv. Hubrecht Pieter Meeuwsen en Pieter- nella Margaretha van den Boomgaard; Cornelia Maria Johanna, dv. Marinus Hendrik Bakker en Christina Kunst; Jan Cornelis, zv. Cornells Butijn en Jannetje van der Wekken; Marinus Bar- tholomeus, zv. Pieter Marinus Moer land en Johanna Francrjna Clasina Ma ria van Leest; Adriana Jannetje, dv. Gommert van de Griek en Jacoba Jaco mina Walraven. Huw.aangifte: Frans Johannes van de Griek, 20 j. en Magdalena Rosalia Cor nelia Ots. Gehuwd: Hendrik Johannes Kieviet, 21 j. te Goes en Digna Moison, 25 j.; Ja cob Jan Houtekamer, 28 j. te Waarde en Margaretha Klazina Rooze, 22 j.; Jan Marinus de Jonge, 23 j. te 's-Heer Abts- kerke en Janneke Egbertha Blanksma, 24 j. Overleden: Pieter Heijboer,70 j., on gehuwd. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Noordennen, Berkel. Bevestiging Ds. Baks. 5 uur: Ds. B. Baks. nltrede. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. J. Tissink, Rid derkerk. Bediening H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Voorber. H.A.; n.m. bed. H. Doop Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Jong, Den Haag. Geref. Gem. 9.20, 2.30 en 6.30 u. Ds. Chr. v. d. Poel. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine A. C. van Engelen. Kapiteine J. Arisse. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. M. Schenkeveld te Doorn. Bed. Heilig Avondmaal. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Bediening H. Avondmaal. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. L. v. d. Molen Jr. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra, Krui ningen. Bediening H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Bediening H. Avondmaal Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. 10.30 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Bediening H. Avondmaal. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Juch. Bediening H. Avondmaal. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. Kwast, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. A. Pop, Schore. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Djjken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1966 | | pagina 5