BAAYENS caballero YERSEKE OO )PTI] De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE anders dan andere WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE ZUIVERE HUID PURQL en PUROL-poeder Predikbewrtei Geslaagd. Het diploma aan de Middelbare Han delsdagschool te Utrecht werd behaald door Jan D. Verwijs. Aan de Christelijke Kweekschool te Middelburg slaagde voor het examen tweede leerkring o.a. mej. J. L. Zuijd- weg. Gevonden voorwerpen. Op het postbureau der rijkspolitie al hier zgn inlichtingen te bekomen om trent de aldaar aangegeven gevonden voorwerpen, te weten: Een bagagenetje voor fiets; een huissleutel in étui; een kinderportemonnaie met geringe inhoud; een bedelarmbandje met 5 bedeltjes; een blauw kinderwantje; een gummi-ezeltje (kinderspeelgoed)een zwarte bood schappentas; twee zakdoeken in plastic zakje; een blauwe rechter kunstlederen kinderhandschoen; een gekleurde ge breide kindersok; een ring met twee lipssleutels; een bruine herenportemon- naie met inhoud; een bankbiljet; een paar kleine sleuteltjes; een schroeven draaier; een werphengel met molen; een rugzak met inhoud; een gekleurde bad handdoek; een portemonnaie; een paar gele zwemvliezen; een luisterapparaat voor radio; een zilverkleurig armbandje; een kinderportemonnaie; een luchtroos ter; een grijze damesfiets met hand remmen; een gekleurde kinderportemon naie; een broche met witte kraaltjes en een polshorloge met zwart bandje, merk Junghans. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier werd in de maand mei aan spaargelden gestort tot een bedrag van 208.267,86 en terugbetaald tot een bedrag van 194,326,05. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 5.536.282,61. Er wer den in mei 4 nieuwe boekjes uitgereikt. Voetbalwedstrijd. Zaterdagavond speelde op het sport veld aan de Bonzijweg een elftal vetera nen tegen het tweede elftal van Wemel- dinge. De opbrengst van deze wedstrijd was bestemd voor de reis van de be jaarden uit de gemeente. De oudjes startten op een goede manier,- maar konden het niet lang bolwerken. Na een 20 voorsprong zagen ze voor de rust de stand al teruglopen tot 32. Na de rust bleek het tweede elftal meer uit houdingsvermogen te bezitten en zo eindigde de wedstrijd in een gelijke stand van 33. De postduiven. De postduivenvereniging „De Post duif" nam deel aan de volgende vluch ten. Vanuit Neufvilles, afstand 108 km, uitslag: 1, 2, 8, 17, 18, 19, 23 M. Oude man; 3, 7, 25 A. op 'tHof; 4, 10, 11, 12 J. Vleugel; 5, 6 C. Lamper; 9 H. Oudeman; 13, 14 P. Vuijk; 15, 20, 22, 26 J. Feytel; 16, 24 Fr. Timmerman; 21 D. Geisman. Vanuit Creil, afstand 273 km, uitslag: 1, 6, 7, 10, 14 J. Vleugel; 2, 8, 12 M. Oudeman; 3, 5, 9, 13, 20 C. Lamper; 4 D. Geisman; 11, 15, 21 A. op tHof; 16 Fr. Timmerman; 17, 19 H. Oudeman; 18 J. Feytel. V oetbal wedstrijd. Zaterdagavond vindt op het sportveld alhier een voetbalwedstrijd plaats, waar van de opbrengst bestemd is voor de muziekvereniging O.K.K. De elftallen zullen bestaan uit de Bouwvakkers te gen een ploeg samengesteld door café „De Scheepvaart" alhier. Schoolreis. De hoogste klassen van de chr. school alhier maakten hun jaarlijkse reis. Zij bezochten Scheveningen en Madurodam alsmede de speeltuin De Drievliet in Rijswijk. Op de terugweg werd Rosen- oord nog aangedaan. Voldaan stapten zij te Wemeldinge de bus uit. Voetbal to urnooi. De A- en B-junioren namen deel aan het Scheldebekertoumooi, dat gehouden werd in Temeuzen. De A-junioren be haalden de 8e plaats in een 8 ploegen- deel en de B-juinoren stonden in een 9- ploegendeel op de 4e plaats. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Raif feisenbank „Kruiningen" werd in de maand mei 1966 ingelegd 379.976,99 uitbetaald 370.075,04 meer ingelegd 9.901,95 Het saldo per ultimo mei bedroeg 12.805.525,70. Er werden in dezelfde periode 18 nieuwe boekjes uitgereikt. Avonddriedaagse. Dinsdagavond 14 juni a.s. precies om 7 uur gaat de avonddriedaagse op de Markt van start. Deze wandeltochten worden gehouden onder auspiciën van de Ned. Wandelsport Bond. De leef tijdsgroep 10 tot 14-jarigen lopen 10 km per avond. De deelnemers van 14 jaar en ouder lopen twee avonden van 15 km en één avond 20 km. Driedaagse schoolrei.s De leerlingen van de 5e en 6e klas van de o.l.s. hebben drie dagen gelo geerd in het buitencentrum van Volks onderwijs in Noordgouwe. Nadat dit centrum zaterdag j.l. officieel werd ge opend, waren de Kruiningse scholieren de eerste bezoekers. De heen- en terug reis werden gemaakt met een vervoer-' middel dat weer zeer modem is, n.l. de fiets. Maandag werd, na de toch wel vermoeiende tocht, de rest van de dag rustig doorgebracht. Dinsdag bezochten leerlingen en onderwijzers Renesse en omstreken, terwijl 's avonds spoorzoe- kertje werd gespeeld. Nadat woensdag Zierikzee nog werd bezocht, werd de thuisreis weer aanvaard. Woensdag avond omstreeks 7 uur arriveerden zij in Kruiningen, schor van het zingen, werkelijk bruin verbrand van de zon en dik tevreden. Raadsvergadering. De gemeenteraad komt vrijdag 10 juni a.s. om 6 uur n.m. bijeen ter afwerking van o.a. de volgende agendapunten: Be ëdiging van het nieuwbenoemde lid van de raad, dhr. J. Lako; benoeming van een lid van het bestuur van de instel ling voor maatschappelijke zorg in de vakature, ontstaan door het ontslag ne men van dhr. C. van den Berge. Het be stuur van de instelling beveelt aan: 1. J. Hoogstrate; 2. P. Dijke; voorstel om aan mej. M. E. Dieleman op haar verzoek eervol ontslag te verlenen als onder wijzeres aan de o.l.s. te Hansweert; voorstel tot wijziging van de gemeente begroting voor 1965 en 1966; voorstel om over te gaan tot stichting van een tweede openbare kleuterschool; voorstel tot verkoop van een perceel bouwgrond in het Eindje de Rondte aan dhr. M. J. Ie Clercq; voorstel tot verkoop aan de woningbouwvereniging van een perceel grond aan de Brouwerijstraat voor de bouw van bejaardenwoningen. Wachtmeester vertrok. Wachtmeester C. J. de Mey heeft na een periode van 4% jaar de Rijkspolitie Kruiningen verlaten. Dhr. De Mey zal vanaf 16 juni a.s. werkzaam zijn bij de Rijksverkeersinspectie Oostburg. Geslaagd... en dus gefeliciteerd! Bij de te Goes gehouden examens voor het Mulo-diploma slaagden de vol gende leerlingen van de Uloschool al hier: Diploma A, dhrn. N. van den Ber ge, Kruiningen, C. Braam, Waarde en Leo van Houte, Waarde; de dames N. Holster, Kruiningen, Hilda Schipper, Kruiningen, Cath. Bierens, Schore, I. Dellebeke, Vlake en J. Geluk, Hans- weert. De drie laatsten diploma A met middenstandsdiploma. Mej. H. de Schip per, Hansweert, dhrn. C. van Steve- ninck, Yerseke, W. 't Jong, Kruiningen, allen diploma A. Mej. Cobi Cok, Krui ningen, diploma B. Afgewezen 1 leer ling. De postduiven. Door de P.V. „Vrijheidsduif" alhier werd deelgenomen aan diverse wed vluchten met de volgende uitslagen. Moulins: 1 en 2 C. van Koeveringe; 3 A. Boone; 4 M. Poleij; 5 A. Kole. Angerville: 1, 18 en 29 K. Tjarks; 2 en 23 W. van Velzen; 3 P. Kakebeeke; 4 C. van Koeveringe; 5 M. Eckhardt; 6 en 17 Joh. Meijer; 7 H. Dek; 8, 11, 16 en 21 J .J. Oele; 9, 15 en 25 J. Schrier; 10 M. Poleij; 12 en 24 J. Wisse; 13 M. Blok; 14 M. Kole; 19 en 22 A. Boone; 20 P. Willeboer; 26 en 35 E. Martens; 27, 28, 32 en 33 A. Kole; 30 J. Oele Jzn.; 31 H. van Koeveringe; 34 Steenpoorte- Buijze. Moescroen, jonge duiven: 1, 6, 12, 18 en 23 W. van Velzen; 2 K. Tjarks; 3, 5, 9, 10, 11 en 13 P. Willeboer; 4 en 21 J. Oele Jzn.; 7 J. Wisse; 8 A. Neve; 14 en 20 J. J. Oele; 15 en 17 J. Voois; 16, 19 en 22 C. Aerts. Moescroen, oude duiven: 1 en 4 J. van Iwaarden; 2 C. Aerts; 3 en 6. J. Voois; 5 en 14 M. Blok; 7 P. Willeboer; 8 Jaap Willeboer; 9 H. van Koeveringe; 10 en 11 A. Boone; 12 en 13 H. Dek; 15 en 16 J. Waverijn; 17 J. Oele Jzn. Eerste aardappelen. Vrijdag 3 juni j.l. bracht onze dorps genoot W. J. Pouwer als eerste dit jaar nieuwe aardappelen op de veiling van Kapelle. Het was een partijtje van 25 kg, welke 1,10 per kg opbrachten. Ver leden jaar ging dhr. Pouwer eveneens met de eer strijken. Aanvaring. Maandagavond ontstond er bij het binnenlopen van de haven een aanvaring tussen het Belgische motorschip „Tha- lassa" van 1550 ton en het Nederlandse tankschip „Vlist" van 600 ton. Dit laat ste schip liep vrijwel geen schade op, maar de „Thalassa" welke met 1500 ton pyriet op weg was van Antwerpen naar Duisburg, liep een flinke scheur op en maakte water. Met pompen van het bergingsbedrijf Polderman werd erger voorkomen. Na provisorisch te zijn her steld, vervolgde het schip de volgende dag zijn reis. De „Vlist" was met een lading benzine en petroleum op weg van Antwerpen naar Rotterdam. Gemeenteraadsverkiezingen. Bij de vorige week gehouden gemeen teraadsverkiezingen zijn gekozen: C.H. U., 355 stemmen: J. v. d. Boomgaard en M. v. d. Marei; Gemeentebelang, 364 stemmen: D. Midavaine en mevr. N. G. Kamps-Visser; P.v.d.A., 335 stemmen: Jan Walraven te Bath; K.V.P., 206 stemmen: C. S. Coremans; S.G.P., 278 stemmen: M. Murre. Avondvierdaagse. De wandelsportvereniging „Kruinin gen" organiseerde alhier een avondvier daagse. Met 60 deelnemers werd ge start. De jonge deelnemers liepen 4 x 10 km, terwijl de groteren 3 x 16 en 1 x 17 km liepen. Onder prima weers omstandigheden werd deze avondvier daagse door alle deelnemers uitgelopen. De 60 wandelaars werden door de drum band van „Rillandia" afgehaald vanaf het station. In het cafetaria werd aan alle deelnemers een medaille uitgereikt. Het verkeer. Op de rijksweg deed zich een kop en staartbotsing voor tussen 2 personen auto's die richting Goes reden. Toen A. de B. uit Breda plotseling afremde, reed' de Duitse personenatuo met H. M. uit Keulen er tegenaan. De auto's werden flink beschadigd, persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Geslaagd. Aan de Christelijke Kweekschool voor Zeeland te Middelburg slaagden voor het examen tweede leerkring mej. S. J. Ver- schuure en mej. J. Walraven Td. Deze laatste is al benoemd te Klundert. Scholieren op stap. Maandagmorgen zijn de leerlingen van de twee hoogste klassen van de o.l. school vertrokken voor een vakantie van 3 dagen per fiets naar Schouwen- Duiveland, over de nieuwe Oosterschel- debrug. De postduiven. Door de P.V. „De Luchtbode" werd een wedvlucht gehouden vanuit Creil, 268 km, met de volgende uitslag: 1, 5, 9, 18, 19, 21, 22, 23, 29, 34 A. A. Vis ser; 2, 4, 28 30 A..J. Kruysse; 3, 6, 8, 15, 31 J. J. de Jonge; 7, 12, 14, 27, 33 D. A van le Vrede; 10, 25 M. Sinke; 11, 13, 17, 20, 32 C. A. van Oosten; 16 H. van Doorn; 24, 26 C. P. van Oos ten; 35 K. M. Staal. Door de P.V. „De Scheldeduif" wer den 3 wedvluchten gehouden. De 100 km vlucht uit Moescroen leverde de volgen de uitslag: 2, 1K, 25 Jac. Traas; 2, 3, 5 L. Paauwe; 4, 7 C. Elenbaas; 6 M. Min- naard; 8, 18, 21, 34 W. Krijnsen; 9, 14, 20, 35, 36 Jac. Minnaard; 10, 11, 12, 19, 24 H. Blok; 13, 15 Jac. de Vrieze; 17, 22, 23, 29, 33 C. J. Clement; 26, 30 E. Theenaart; 27, 28, 31, 32 M. Augustijn. Vanuit Angerville was de afstand 380 km. De vlucht hier vandaan leverde de volgende uitslag: 1, 2, 6, 20 M. Blaauw- kamer; 3, 7 J. Allewijn; 4, 12, 17, 24, 28 C. J. Clement; 5, 22, 31 W. Hoogesteger; 8, 23, 29 J. Minnaard; 9, 26 M. Min naard; 10, 39, 21 H. Blok; 11 Ph. van Os; 13, 15 P. van de Dorpel; 11 W. Krijnsen; 16 Jac. Traas; 18 D. van Luijk; 25 J. van de Vrede; 27 L. van Langevelde; 30 L. Paauwe. De zwaarste Wedvlucht was er een uit Moulins. Het betrof hier een afstand van 545 km. De uitslag was als volgt: 1, 5, 6 L. van Langevelde; 2 Ph. van Os; 3 P. van de Dorpel; 4 D. van Luijk; 7 J. Allewijn; 8 Jac. Traas; 9 M. Min naard. CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f 1.50 Voetbal. De B-junioren voetbalden tegen Yer seke en wisten een 50 overwinning te behalen. Benoeming. Tot plaatsvervangend kassier van de Coöp. Raiffeisenbank „Krabbendijke" is in de vakature H. A. Heusinkveld met, ingang van 1 juni benoemd dhr. C. P. Bakker te Goes. Dhr. Heusinkveld is benoemd tot kassier aan de bank te Lunteren. Rijkspostspaarbank. In de maand mei 1966 werd bij de rijkspostspaarbank ingelegd 38.280,08 en uitbetaald 70.393,08. Ledenvergadering K.E.O. De veilingsvereniging „Krabbendijke en Omstreken" hield haar ledenvergade ring onder voorzitterschap van dhr. W. C. van der Werff. Hierbij kwam uiter aard de schadekwestie ter sprake. Tach tig procent van het fruitareaal in het gebied van Krabbendijke is dusdanig door de hagel getroffen, dat hiervan dit jaar zeker geen produktie meer te ver wachten is. Er zijn door de gezamen lijke organisaties reeds stappen onder nomen om voor de telers zoveel moge lijk te bereiken, maar hierover is nog niets definitiefs mede te delen. De ba lans en exploitatierekening gaf een ba tig saldo van 2567,67. Namens de com missie van toezicht bracht dhr. J. A. Nieuwenhuijse verslag uit. Uit de jaar verslagen bleek dat 1965 een gunstig jaar is geweest voor de hardfruittelers. Er werd een hogere omzet genoteerd van 42 de prijs voor de appels lag 25 cent per kilo en die van peren 27 cent per kilo hoger dan in 1964. Bij de bestuursverkiezingen hadden dhrn. J. J. van Gorsel en J. D. Woutersen zich niet meer herkiesbaar gesteld, de eerste we gens het bereiken van de leeftijdsgrens, de tweede wegens persoonlijke beëindi ging van het bedrijf. Door het overig den van dhr. J. C. Engelse was er nog een vakature ontstaan. In deze vacatu res werden benoemd dhrn. J. A. Nieu wenhuijse, D. P. Woutersen en Joh. Schrier. Dhr. W. Weststrate werd her kozen. In de commissie van toezicht werd gekozen dhr. J. Sinke-Dees. Deze werd benoemd in de plaats van dhr. J. A. Nieuwenhuijse, die niet herkiesbaar was. Dhr. G. van Kruiningen werd be noemd als vertegenwoordiger van de veiling K.E.O. in het bestuur van het selectie- en vermeerderingsbedrijf te Wissenkerke. Voetbal. Waarde I speelde tegen A.Z.V.V. II en verloor met 71. Het is nu zeker, dat Waarde degradeert. Uitslag gemeenteraadsverkizingen. Uitgebrachte stemmen 615, ongeldige stemmen 14. C.H.U. 199; Gemeentebe lang 62; S.G.P. 183; Vrije lijst Van Fraassen 162. Gekozen zijn voor de C. H.U.: J. F. Goud, K. van Houte en J. P. Jansen; Gemeentebelang: geen ze tel; S.G.P.C. Goud en J. A. M. Kos ter; Vrije lijst: M. van Fraassen en L. van Houte. De C.H.U. heeft zijn zetels behouden, evenals de S.G.P., terwijl lijst Van Fraassen een zetel heeft gewonnen. Voetbal. Kapelle I heeft zaterdagmiddag het slot van de competitie niet tot een goed einde kunnen brengen. De ploeg, die vier van haar beste spelers moest missen voor het vertegenwoordigend Zeeuws elftal, ging op eigen veld met 34 tegen V.C.K. ten onder. Met de rust was de stand 22. Het derde elftal, dat haar laatste wedstrijd speelde tegen Beren II wist het ook niet tot winst te brengen. De Berenploeg mocht met een 25 over winning de thuisreis aanvaarden. Rittenkampioen. Dhr. M. J. Groenleer uit Kapelle is zaterdag Zeelands rittenkampioen ge worden. Op die dag werden met als fi nish in Middelburg de P.C.C.-kampi- oensritten gehouden. De oriënteringsrit had 's-Heer Hendrikskinderen als start en de kaartleesrit Nieuwland. Met 99 rijderspunten werd Groenleer persoon lijk kampioen; het clubkampioenschap ging naar Mac De Zeeuwen uit Middel burg met 111 punten. Gevonden voorwerpen. Bg het groepsbureau van de rijkspoli tie te Kapelle werden in mei weer di verse voorwerpen als gevonden aan gegeven. Dit waren: Een zijden sjaal, een vierkleurenballpoint, een tas met 3 koffieflessen, een reservewiel van een auto, een doosje met tabletten, een rode bal, een jongensstrikje, een paar zwar te handschoenen, een groen damesrijwiel, een klein zwart hondje (vermoedelijk Fox), een zilveren broche en een ver zekeringsplaat voor brommer JRT 506. Verkiezing ambtsdragers. In de vakatures ontstaan door het af treden van dhrn. A. Eversdijk en J. A. van Neuren zijn bij de Geref. Kerk te Kapelle tot ouderlingen gekozen dhrn. J. J. Mol en H. Zegers. In de vakature A. Joosse werd dhr. L. Adriaanse tot diaken gekozen. Geschept. De zeventienjarige bromfietser A. V. uit Vught is vorige week door een per sonenauto geschept, toen hij tussen een file stilstaande auto's door rijksweg 58 bij Kapelle over wilde steken. Dokter E. F. Fagee Schaeffer verleende de eerste hulp en liet het slachtoffer naar het St. Joanna-ziekenhuis te Goes overbrengen. Daar bleek dat V. inwendige kneuzingen had opgelopen. Op dezelfde plaats ge beurde een half uur later hetzelfde met twee andere bromfietsers. Ook deze wer den gewond. Geslaagd. Aan de Rijkskweekschool te Middel burg slaagde voor het examen 2e leer kring dhr. J. P. Eversdijk te Kapelle. Rijkspostspaarbank. Bij het kantoor van de rijkspostspaar bank te Kapelle werd in mei 12.415,15 meer ingelegd dan opgevraagd. Er had den 148 stortingen plaats tot een be drag van 34.738,38. Met 46 opvragin gen werd 22.323,23 terugbetaald. Er werden geen nieuwe boekjes uitgegeven. Stembusuitslag. Bij de vorige week gehouden ge meenteraadsverkiezingen werden in Ka pelle 2686 stemmen itugebracht. Hier van verkreeg de C.H.U. er 706, de A. R.P. 417, de P.v.d.A. 554, de S.G.P. 214, de V.V.D. 250, vrije lijst Schore 238 en vrije lijst De Schipper 307. Gekozen wer den voor de C.H.U. dhrn. B. de Jager Mzn., M. Wisse Czn. en J. M. Zuidweg. Voor de A.R.P. krijgen zitting dhrn. J. Balkenende en Iz. Slabbekoorn en voor de P.v.d.A. dhrn. M. J .de Jager en A. N. Lamper. De lijst Schore wordt ver tegenwoordigd door dhr. Chr. Rijn, de S.G.P. door dhr. J. Slabbekoorn, de V. V.D. door dhr. F. van Hoorn en lijst De Schipper door dhr. A. de Schipper. In de raad keren niet meer terug dhrn. J. de Jager A.R.P.A. de Neef (P.v.d. A.) en L. de Koeijer (C.H.U.). Als nieu we raadsleden doen hun intrede dhrn. M. Wisse Czn. (C.H.U.), M. J. de Jager (P.v.d.A.) en Iz. Slabbekoorn (A.R.P.). SCHOTSE GRONDPRIJZEN BLIJVEN STIJGEN De welvaart in West-Europa leidt er toe dat steeds meer gegoede lieden nieuwe oorden zoeken, waar zij hun vrije tijd kunnen doorbrengen. De Ne derlander koopt zich een huis in Dor- dogne of aan de Cóte d' Azur in Frank rijk dan wel aan de Italiaanse-, om van de Spaanse kust maar te zwijgen, de Duitser verwerft zich onroerend goed in Nederland, Spanje, enz. enz. Ierland Is lange tijd het y;jachtterein" van buitenlanders geweest. Nu schijnt Schotland aan de beurt te komen. Ne derlanders, Denen, Belgen en Duitsers behoren tot de gegadigden die onroe rend goed in Schotland wensen te ko pen. Dit gaat in een zodanig tempo, dat er al enige malen vragen in het Britse Lagerhuis over dit onderwerp zijn gesteld. Terwijl de grondprijzen in Engeland en Wales na jarenlange stij ging stagneren en zelfs dalen, gaan zij in Schotland onafgebroken omhoog. Niettemin blijven zij beneden het peil van wat men op het continent voor on roerend goed moet betalen. De jacht op grond in Nederland en Scandinavië heeft in de eerste plaats landbouwgronden en bos op de korrel. In Schotland interes seren de meeste gegadigden, vooral Duitsers, zich voornamelijk voor jacht terrein en viswater. - (E>IA) Van 2—9 juni 1966 YERSEKE. Overleden: Jan Scheele, 84 j., echtgen. van Willemina de Jonge. Gehuwd: Jacobus Duijnkerke, 30 j. te Borssele en Lena Koeman, 22 j. Van 1—8 juni 1966 WEMELDINGE. Huwelijksaangifte: Jan Pieter Zweedijk, 25 j. te Krabbendijke en Maatje Elizabeth Cornelia van Oos ten, 27 j. Gehuwd: Marinus Jan Hoogesteger, 21 j. en Geertruida Cornelia Meijaard, 22 j. te Goes; Gerrit Jan Korterink, J21 j. te Avereest en Cornelia Johanna ver- dugn, 21 j. Van 28 juni 1966 :.m. KRUININGEN. Geboren: Mecneïïna Adriana, dv. Johannes Houtekamer en Mechelina Witte. *""4 Ondertrouwd: Gerard van Houte, 21 j. te Waarde en Dina Cornelia Harinck, 20 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Regenga. Geref. Kerk 10 en 2.30. uur: Ds. Mi de Regt, Nieu- wendijk. Geref. Gem.s 9.30, 2.30 en 6.30 u.: Ds. Chr. v. d. Poel. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrge Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. N.m. viering H. Avondm. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.3Ö en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. L Zondagsschool 13.15 iiur. Verlossingssamenkomst 18 uur Leidster: Kapiteine A. C. van Engelen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vrfle Evang. Gemeente 9 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. V.m. Jeugddienst. Geref. Kerk 10.30 en 5 uur: Ds. J. Koolstra, Krui ningen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Student Schreuder van Amersfoort. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. H. J. Hof f mam Becjiening H. Doop. 2.30 uur: Ds. G. Blok, Rilla^Bath. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. I. Groenenberg, Den Haag. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. Blok. 2.30 uur: De heer A. P. Cornet, Goes. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student Schouder, Amersfoort. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: De heer Ligteleijn. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Voorber. H. Avondm. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer M. Allewgn, Middelburg 2.30 uur: Ds. B. van der Lelie, Hans weert. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. (Jeugddienst) 10.30 uur: Ds. H. Bartléma, Vlissingen. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. H. R. Juch. V.rrt. voorber. H.A. Blezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. Baars. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dgkeri. Geref. Gem. :i 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1966 | | pagina 2