BAAYENS Purol hpu<fe fliirgerli/'ke rfgh Stand I Mr. C. PIJL HOGEWEG YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE u smetteloos zuiver spreekt heden vrijdagavond 8 uur in „De Haven" over „Moderne Gemeente politiek". U bent welkom! (Advertentie) Voetbalnieuws. Met 61 ging Smerdiek ten onder tegen Yerseke I, dat hiermede duidelijk revanche nam voor de destijds geleden 41 nederlaag in Smerdiek. In Arne- muiden verloor Yerseke 33 met 20 van de kampioen. B I won met 120 van Wemeldinge B II. Met nog twee wedstrijden voor de boeg thuis en uit tegen Rillandia, ligt het kampioenschap voorhanden. B II verloor met 40 van Waarde B. Zaterdag speelt Yerseke zijn laatste competitiewedstrijd tegen het gedegra deerde Kats. Yerseke heeft slechts één punt nodig om zich zeker te stellen van de tweede plaats. Indien dit bereikt wordt, rest een beslissingswedstrijd voor promotie naar de derde klas tegen Bra- kel. B I speelt vooraf tegen Rillandia B I. Hemelvaartsdag verloor een combina tie van Yerseke met 43 van het Bel gische St. Hubertus. Waarschuwing voor zwemmers. Daar blijkt dat de nieuwe havendam bij de zwemmers in trek is, lijkt ons een waarschuwing niet misplaatst. Vooral tijdens het eerste uur is de ebstroming hier zeer sterk. Mocht u hierin terecht komen, probeer dan naar de Kijkuit te zwemmen en niet tegen de stroom in, daar deze te sterk is. Benoeming. In de vakature ontstaan door het ver trek van dhr. M. M. Markusse naar Leerdam ,is met ingang van 1 juni a.s. benoemd tot adjunct-commies ter ge meentesecretarie alhier dhr. J. L. Ever- se te Baarland, thans werkzaam als schrijver ter gemeentesecretarie van Kapelle. De speciaalzaak voor Uw BRIL Concerten van Daan Manneke. De organist Daan Manneke is deze zomer uitgenodigd voor verschillende orgelrecitals. Zaterdag 21 mei concer teert hij met de sopraan Coos Glerum (Dordrecht) in de serie kerkconcerten te Kloosterzande in de Hervormde kerk aldaar. Het concert begint om 7.30 uur. Op dinsdag 12 juli speelt hij in de Nieuwe kerk te Middelburg 's avonds om 8 uur. Op donderdag 11 augustus speelt Daan Manneke een concert op het orgel van de Michielskathedraal van Brussel, ook bekend als de St. Goetele. Op donderdag 2 juni zal de orgelklas van Manneke concert verzorgen op het orgel van de Grote kerk van Bergen op Zoom. Deze zeer jeugdige mensen: Atie Maartense (Kruiningen), Louw Koe man (Waarde), Wim Dalmayer (Yer seke), Jannie Riemens en Piet Hamelink (Temeuzen) spelen een volledig concert met werken van Bach, Scheidt, De Klerk, Hendrik Andriessen en oude Franse muziek. Manneke zal het con cert besluiten met een Prélude van Henk van der Vliet, een werk dat opgedra gen is aan de organist. Voetbal. Wemeldinge I werd zaterdagmiddag op eigen veld kampioen en zal zo het volgend seizoen uitkomen in de 4e klas zaterdagvoetbal. Zij traden tegen Mevo in het veld met de wetenschap dat als deze wedstrijd gewonnen zou worden, men het kampioenschap in handen had. Wemeldinge trok al gelijk ten aanval en scoorde in de 2e minuut van de wed strijd het eerste doelpunt door Van Oosten. Hiermede was het echter niet afgelopen: aanval op aanval gonsde op het doel van Mevo. In de 11e en 16e minuut maakte Van Oosten de stand op 30; het leek toen al duidelijk dat de zege Wemeldinge niet meer zou kunnen ontgaan. In de 30e minuut maakte Van Oosten het vierde doelpunt. Met deze voorsprong van 4--0 ging men rusten. Na de rust raakte Wemeldinge het middenveld iets kwijt doordat alles in de aanval of alle3 in de verdediging ging, maar het liep voor Wemeldinge op rolletjes, zoals dat in een wedstrijd met flitsende aanvallen kan gaan. In de 12e en 20e minuut maakte Karelse de stand op 60, in de 25e minuut kwam voor Mevo het verdiende tegenpunt, ge scoord door Lupgens. De vaart ging er uit en het leek dat de wedsti'/jd als een nachtkaars zou uitgaan, maar niets was minder waar: in de laatste 4 minuten werden nog maar liefst drie doelpunten gescoord, n.l. in de 42e minuut door Vermaire voor Wemeldinge, in do 43e minuut door C. Verwijs voor Mevo en in de 44e minuut door Karelse voor We meldinge, zodat de eindstand in deze sportief gespeelde wedstrijd 8—2 was voor Wemeldinge. Na afloop werden de bekende bloemen door Mevo aan We meldinge uitgereikt en sprak de voor zitter van Wemeldinge, dhr. A. P. Schouwenaar, spelers en trainer toe en wenste hen geluk met dit behaalde suc ces. De aanvoerder, dhr. T. de Jong en de trainer, dhr. Oliehoek, kregen bloe men aangeboden, 's Avonds werd door spelers en bestuur dit kampioenschap gevierd in de Blauwe Donau. Benoeming. Aan de Chr. Ulo te Haarlem is met ingang van 15 augustus benoemd tot onderwijzer dhr. F. J. Meijaard, thans onderwijzer aan de Prinses Beatrix- school alhier. Geslaagden. De leerlingen van de Prinses Beatrix- school alhier slaagden allen voor het verkeersexamen, afgenomen in Kapelle. Een mooi resultaat. De postduiven. De vereniging De Postduif nam deel aan de vlucht vanuit Vilvoorde, afstand 72 km. Uitslag: 1, 22 J. Feytel; 2, 3, 12, 15, 24 J. Vleugel; 4, 5, 8, 10, 20 P. Vugck; 6, 9, 14, 21 M. Oudeman; 7 F. Timmerman; 11, 16, 17 H. Oudeman; 13 A. Oudeman; 18, 23 L. Luteijn; 19 C. Lamper. Ook werd deelgenomen aan een wed vlucht vanuit Mons, afstand 118 km. Hier was de uitslag: 1, 2, 9, 12, 24 A. J. op 'tHof; 3, 5, 19, 20, 22 J. Vleugel; 4 J. Feytel; 6, 8, 13, 26 C. Lamper; 7 L. Luteyn; 10, 11 P. Vuijk; 14, 17, 25 M. Oudeman; 15, 27 H. Oudeman; 16 A. Oudeman; 18 D. Geismann; 21, 23 F. Timmerman. Geslaagd. Onze dorpsgenoot dhr. Iz. Ruissen is geslaagd voor het examen analyse aan het conservatorium te Tilburg. Profi ciat! G eitenkeuring. Dezer dagen werd op het terrein van dhr. K. P. L. Dominicus de geitenkeu ring gehouden. Aangevoerd werden 17 dieren, 15 melkgeiten en 2 lammeren. De uitslag was als volgt: Lammeren: 1. J. v. d. Cingel; 2. M. Hoogesteger. 1-jarige geiten: 1. J. v. d. Cingel; 2. W. Sinke; 3. W. Grjssel; 4. J. Geelhoed; 5. P. de Vos. 2-jarige geiten: 1. J. Geelhoed; 2. W. Grjssel; 3. P. de Vos; 4. W. Gijssel; 5. W. Grjssel. Oudere geiten: 1. en 2. J. v. d. Cin gel; 3. W. Sinke; 4. J. Geelhoed. Vijf melkgeiten werden in het stam boek ingeschreven, twee in het R.V.G. Bijeenkomst N.C.V.B. Vorige week donderdag hield de af deling Kruiningen van de N.C.V.B. haar maandelijkse afdelingsvergadering o.l.v. de presidente, mevr. C. Koolstra-Steke- tee. De spreker was dhr. Borrie uit Goes, die de verkeersproblemen en de verkeersveiligheid aan de hand van dia's behandelde. Het was een leerzame avond, waar ieder op zijn verantwoor delijkheid in het verkeer werd gewezen. Helaas was, tot teleurstelling van be stuur en spreker, de opkomst matig. Solistenfestival. Zaterdag 21 mei a.s. organiseert het comité Concertfonds het traditioneel ge worden Teener Solistenfestival om het Zeeuws kampioenschap. Ook nu weer zullen een groot aantal teeners de strijd aanbinden om de fel begeerde titel. De inzet van dit festival is de door een be kende Bredase bierfabrikant beschik baar gestelde wisselbeker. Natuurlek zijn er nog veel prijzen, waaronder een fraaie bokaal die door het gemeente bestuur werd geschonken. Het festival, dat om 13 uur begint, wordt 's avonds afgesloten met een groot bal o.l.v. „Les Mutins". Dit bal begint om 19.30 uur. Wandelfeest. Begunstigd door bijzonder fraai weer gingen gistermiddag precies om 1 uur 861 deelnemers aan de 14e Luctor et Emergotochten bij „Ons Dorpshuis" van start. Eerst had burgemeester A. Schip per de wandelaars een succesvolle tocht toegewenst en had de Kon. Harmonie „E.M.M." het Belgische en Nederlandse volkslied gespeeld. Het legioen wande laars werd met een korte wandeling door het dorp in cadans gebracht door E.M.M.dat voor deze gelegenheid ver sterkt was met leden van de drumbands uit Rilland en Hansweert. Op het bordes van het gemeentehuis namen B. en W. het défilé af, waarvoor ook van de zij de van de bevolking een geweldige be langstelling bestond. Daarna trokken de wandelaars de polder in om te ge nieten van de vrije natuur, 's Avonds om 6 uur had elke deelnemer deze 14e onder auspiciën van de Z.W.B. gehou den tocht volbracht, 's Avonds zorgde het tamboer- en trompetterkorps van de Kon. Marine uit Vlissignen voor een waardige afsluiting van deze geslaagde wandelsportdag. Uitslagen: 5 km: 1. „Emma", Axel, 463 pnt.; 2. Indië, Gorkum, 452 pnt.; 3. Zegge, 450 pnt. 10 km: 1. „Beatrix", Terhole, 470 pnt.; 2. Indië, Gorkum, 468 pnt.; 3. Hontenisse, 453 pnt. 15 km: 1. Indië, Gorkum, 476 pnt.; 2. Hontenisse, 472 pnt.; 3. „Emma", Axel, 458 pnt. 25 km; 1. „Voorwaarts", Antwerpen, 428 pnt. Driedaagse Z.W.B. De animo voor de driedaagse wan deltocht van de Z.W.B. wordt steeds groter. Telde deze tocht vorig jaar 42 deelnemers, gistermorgen om kwart voor acht vertrokken 92 deelnemers uit een nog stil Kruiningen. De wandelaars, die de eerste dag het Oost-Zeeuws- vlaamse land moesten verkennen, kre gen al spoedig een onverwacht rust punt. De veerdienst was n.l. tengevol ge van de mist gestaakt en daardoor ontstond een uur vertraging. Eenmaal aan de andere kant van de Westerschel- de gekomen, werd de pas er echter flink ingezet. Gistermiddag kwamen alle deelnemers weer op hun basis te rug. De eerste dag telde geen enkele uitvaller. De postduiven. Door de P.V. Vrijheidsduif werd aan diverse wedvluchten deelgenomen. De uitslagen hiervan zijn als volgt: Beaumetz: 1 M. Stroosnijder; 2, 13 S. Danker; 3 J. Voois; 4 J. J. Oele; 5, 32 P. Kakebeeke; 6, 7 M. Poleij; 8, 10, 18, 19, 21, 27 H .Polerj; 9 H. Dek; 11 M. Blok; 12, 35, 39 Steenpoorte-Burjze; 14, 38 J. van Iwaarden; 15 P. Willeboer; 16 J. Krombeen; 17 Joh. Meijer; 20, 34 J. Stroosnijder; 22, 23, 26, 36 J. Schrier; 24 A. Boone; 25, 30, 33 E. Martens; 28 M. Eckhardt; 29, 31 H. van Koeveringe; 37 J. Kosten. Orleans: 1, 10, 13, 24 M. Blok; 2, 7 K. Tjarks; 3, 4, 14, 23 J. Wisse; 5, 17, 18 J. Voois; 6, 8, 9 Steenpoorte-Buijze; 11, 28, 31 J. Schrier; 12, 21, 27, 30 W. van Velzen; 15, 29 C. van Koeveringe; 16 H. Dek; 19 J. Krombeen; 20, 26 A. Kole; 22 A. Boone; 25 M. Poleij. Moescroen: 1, 20 H. Dek; 2, 7, 8, 9, 24, 25, 32 J. Voois; 3, 26 J. Wisse; 4, 21, 22 M. Eckhardt; 5, 23, 30, 31 C. Aerts; 6 K. Tjarks; 10, 19 A. Kole; 11, 13 J. Oele Jzn.12, 15, 17 J. Krombeen; 14, 27 J. J. Oele; 16 G. de Bruine; 18 J. van Iwaarden; 28 H. van Koeverin ge; 29 P. Willeboer. Puzzlerit. Afgelopen zaterdagmorgen hadden 42 leerlingen en alle leerkrachten van de U.L.O. zich naar Schore begeven. Deze plaats was n.l. het beginpunt van de te houden puzzlerit. De fietstocht met opdrachten ging voorts over Ka- pelle-Biezelinge en Wemeldinge. Uit slagen: 1. S. v. d. MulT. v. d. Berg; 2. H. KakebeekeH. de Jonge; 3. R. WilleboerH. Allewijn. Geslaagd. Te Goes slaagden dhm. M. de Waard en J. Walraven voor het diploma onder houd plantsoenen en tekencursus, bei den werkzaam by de gemeente te Ril- land-Bath. Dodelijk ongeluk. Vrijdagmorgen is dhr. C. J. Castel, 32 jaar uit Hoogerheide, employé van de Ned. Spoorwegen, om het leven ge komen. Bij werkzaamheden aan de spoorlijn in de buurt van het station Rilland-Bath werd hij door een goede rentrein gegrepen, toen hij bezig was aan onderhoudswerk aan de spoorbaan met een stopmachine. Het slachtoffer moet op slag zijn gedood. Dr. J. A. Kamps kon alleen de dood constateren. Dhr. Castel was getrouwd en had vier kinderen. De treinen die om 11.17 en 12.17 uur uit Roosendaal vertrokken, liepen een half uur vertraging op. Uitstapje Plattelandsvrouwen. De afdeling Rilland van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen maakte maan dag j.l. haar jaarlijkse reis, deze keer per bus naar Eindhoven. De Ploegstof- fenfabriek werd bezichtigd. Op de terug reis werd in Breda gedineerd. Het was een mooie reis met gunstig weer. Jubileum. De zaak van de fa. H. de Kok, „Het Krabbendijkse Warenhuis", bestaat op 15 mei 1966 65 jaar. Op 15 mei 1901 werd de zaak opgericht. In 1910 en 1933 werd ze uitgebreid en in 1947 werd het pand geheel vernieuwd. Men schakelde in 1957 over op zelfbediening .terwijl in 1960 de hele inventaris vernieuwd werd. In 1964 werd de zaak gesplitst in twee zelfstandige bedrijven, „Elektro" en ,,'t Krabbendijkse Warenhuis". Ook dit jaar wil de fa. De Kok weer gaan uit breiden. Voetbal. Er werd dit weekend gevoetbald te gen Wolfaartsdijk door het eerste elftal en gewonnen met 31. Met dezelfde uitslag wonnen de B-junioren van We meldinge. Wedvlucht. Door de P.V. „De Luchtbade" werd een wedvlucht gehouden vanaf Mons (109 km) waarvan de uitslag was: 1, 5, 24 C. M. Harthoom; 2, 14, 25 P. Zandijk; 3, 6, 15, 16, 20, 26, 30 C. A. van Oosten; 4, 7, 38 A. J. Kruysse; 8, 10, 18, 21 A. A. Visser; 9, 34 M. Sin ke; 11, 12, 35, 36, 37 D. A. van de Vre de; 13, 27, 28 J. Moerland; 17 Gebr. Oosterlee; 19, 23 ,32, 33 J. J. de Jonge; 22 K. M. Staal; 31 F. v. d. Berge. Nederlaagtoumooi. Door de biljartvereniging O.N.D.A. alhier werd een nederlaagtoumooi ge organiseerd. Opvallend was het bijzon der sportief verloop der wedstrijden. De eerste prijs werd gewonnen door de biljartvereniging „Avontuur" te Goes. De uitslag luidde verder: 2. R.B.C. Ril land-Bath; 3. A.B.I.M., Oudelande; 4. Thalia, Hansweert; 5. De Pool, Goes; 6. V.O.G., Kloetinge7. De Halte, Ril land-Bath. Nieuwe politieagent. De politiemacht in Krabbendijke werd uitgebreid met de wachtmeester le klasse, dhr. P. Goudswaard. Dhr. Gouds waard was voorheen gestationneerd te Oost- en West-Souburg. Vernieuwingen. Tegenover het ^station is een fietsen stalling gemaakt, zeer ten gerieve van de velen die voorheen hun fiets daar in de heg plachten te smijten. De bloem perkjes aan de Stationsweg zijn in een ver stadium gekomen. Beide parellel- wegen zijn weer open voor het verkeer. De schuur van dhr. A. Zuidweg is in een vergevorderd stadium van ontbin ding... het werk gaat verder. Kleuterschool in gebruik. Weer een mijlpaal in Waarde bereikt. Voor een groot aantal genodigden werd woensdagmiddag de nieuwe kleuter school in gebruik genomen. Vanuit het Hervormd Centrum schuin er tegen over stapte de inspectrice van het kleu teronderwijs, mej. M. J. de Jonge, door een erehaag gevormd door de Waardse kleuters met vlaggen en feestmutsen naar het nieuwe gebouw, waar haar door twee kleuters, n.l. Jolanda Sonke en Mart Westveer, op een kussen de sleutel werd aangeboden en zij de offi ciële opening verrichtte. Eerst wandel den de kleuters het,, nieuwe gebouw bin nen, nog wat onwennig aan al 't fraais, waarna ook de genodigden binnen stap ten, nadat door de voorzitter van hen kleuteronderwijs, dhr. J. J. Braam, een welkomstwoord werd gesproken. Ver schillende sprekers namen hierbij het woord. Het gebouw voldoet aan alle eisen die men tegenwoordig mag stel len, aldus mej. De Jonge. Zij vond Waarde eeri gemeente waar men trots op kan wezen. De bouw van deze school heeft wellicht wat lang geduurd, maar nu het werkelijkheid geworden is, valt het toch weer mee. Allicht zullen er nog wel eens moeilijkheden komen, voor al op financieel gebied, maar dat zal dan ook wel weer worden opgelost. Zij wenste het bestuur en burgemeester J. D. de Kam geluk met deze nieuwe mo derne aanwinst en complimenteerde de architect dhr. C. J. Klap met dit fraaie gebouw door hem ontworpen. Burge meester De Kam, die zijn felicitatie uit sprak, memoreerde de totstandkoming van kleuterscholen in ons land en de bemoeiingen van de overheid met dit onderwijs. Ook sprak hij over goede sa menwerking die het gemeentebestuur het schoolbestuur heeft geboden. Dhr. C. J. Klap overhandigde de voorzitter van het bestuur een schemerlamp voor in het nieuwe gebouwNamens de oudercommissie, waarvan hij voorzitter is, bood hij een asbak en briefopener aan voor het privékamertje. Dhr. C. van Leeuwen, hoofd der o.l. school, meende dat er een soepele overgang is tussen kleuter- en lager onderwijs. Dit nieuwe gebouw zal hier zeker toe bijdragen. Mej. J. Gel dof van de kleuterschool te Krabbendijke feliciteerde het bestuur en ook mej. A. Allewijn, die sinds jaren de hoofdkleuterleidster is in Waarde. Ook spraken dhrn. C. Goud, ouderling van de Geref: Gem. en dhr. A. Kik, hoofd der bijzondere school. Zij wezen op het nut van het onderwijs en de goede samenwerking en eenheid van de verschillende kerkgenootschappen. Ook werden vele complimenten gebracht aan dhr. H. Reinhoudt uit Middelburg, die een fraai mozaiek had ontworpen, wat aan de buitenmuur is aangebracht. In de avonduren was er van de zijde van de inwoners een grote belangstel ling om het gebouw te bezichtigen. Het is een éénklassig lokaal met keuken tje, w.c., grote keuken met zitkamer voor besprekingen, opbergruimte voor materiaal en grote hal als entree met boven de ingang de naam „Jong Waar de". Bij de bouw is rekening gehouden met verdere uitbouw in de toekomst. Beroep aangenomen. Ds. H. Colenbrander te Vlagtwedde heeft het beroep naar de Ned. Herv. kerk alhier aangenomen. De Gemeente, die nu ongeveer een jaar vakant is, zal dus over enkele maanden weer een eigen herder krijgen. Verplaatsing postkantoor. Met ing-ang van 17 mei is het post kantoor niet meer gevestigd op Hoofd straat 6. Mevr. Zuidweg-Schrier, die zeer vele jaren op accuratie wijze de belangen van de burgers heeft verzorgd, is in verband met haar pensioengerech tigde leeftijd ongeveer een jaar geleden gestopt. Steeds werd haar woning nog als kantoor aangehouden. Nu is het zo ver dat een nieuwe kantoorhoudster het zal overnemen. Mevr. Koeman-Verhoef, Dorpsstraat 6, sigarenwinkel en tevens postkantoor, wat ze met haar man sa men hoopt te drijven. Benoeming ambtsdragers. Tot notabel in de Ned. Herv. Kerk is gekozen dhr. A. H. Comelisse, die deze benoeming heeft aanvaard. Raadsvergadering. In de maandagavond gehouden raads vergadering werden reeds de eerste 10 van de 20 ratiowoningen toegewezen, die vermoedelijk nog voor de bouwvak vakantie gereed zullen komen. De an dere 10 zullen pas over enkele maan den gereed komen. Op een verzoek van het gementebestuur van Wemeldinge om adhaesiebetuiging inzake herindeling van gemeenten op Zuid-Beveland gaf de raad zijn volledige instemming. Van de Directie van Volkshuisvesting en Bouw nijverheid was de definitieve vaststel ling gekomen van de bouwgrond van de 20 ratiowoningen, wat neerkomt op 3.790,per woning. De huur zal ko men op 18,35 per woning, waar nog bijkomt een klein bedrag voor het cen trale antennesysteem. Uit de verslagen van de schoolartsendienst van beide scholen en de kleuterschool bleek een zeer gunstige situatie. Een verzoek om subsidie van de Stichting Sociale Zorg en Pedagogische Zorg in Zeeland werd afgewezen. Een soortgelijk verzoek van het Leger des Heils werd ingewilligd. De exploitatievergoeding van de bijzon dere school werd als voorschot gesteld op 82,14 per leerling met een totaal bedrag van 3000,—. De voorzitter deel de mee dat in een overeenkomst met het Waterschap op zeer voordelige wijze een grondruil kon plaatsvinden voor het creëren van een nieuwe vuilstortplaats en het in cultuur brengen van de oude stortplaats, dit in verband met het gra ven van een nieuwe waterleiding. B. en W. kwam met een voorstel bij het Wa terschap iy2 ha dijk te huren voor re creatie aan het einde Breeweg. Dit kon de goedkeuring van de raad niet ver krijgen. Naar aanleiding van een vraag over uitkering van vergoeding van tuin grond aan de Hoofdstraat deelde de voorzitter mee, dat juist vandaag de bescheiden van de notaris waren bin nengekomen en dat spoedig de uitkerin gen kunnen plaats hebben. Naar aan leiding van een vraag van dhr. M. van Fraassen betreffende de opening van het dorpshuis om alle consumpties en bediening uit een hotel in een naburige plaats te laten geschieden en niet door eigen inwoners, deelde de voorzitter mede dat B. en W. na overwegingen dit noodzakelijk achtten en de prijs hiervan zeker niet hoog lag, wat de raadsleden dan ook bevestigden. Dhr. K. van Houte achtte het noodzakelijk spoedig met een nieuw uitbreidingsplan te komen. De voorzitter deelde mede dit deze zomer nog ter tafel te brengen. Van 1220 mei 1966 YERSEKE. Geboren: Patrick, zv. Pe trus Johannes van Opbergen en Mag- dalena Steketee; Leendert Mariniis en Wilhelmina Anna, z. en dv. Gerard Hol lemans en Augustina Pekaar; Pieter Jo hannes, zv. Johannes Hendrik Bal en Maatje Pieternella de Jonge. Huw.aangifte: Jacobus Duijnkerke, 30 j. te Borssele en Lena Koeman, 22 j. Huw.afk.: Matthias Cornelis de Kos ter, 32 j. en Maria Johanna Petronella Menheere, 25 j. te Goes. Gehuwd: Gaston Constant Clement Pintjens, 24 j. te Wommelgem B. en Elisabeth Catharina van Velzen, 28 j.; Pieter Cornelis Hoogstraate, 21 j. te Kruiningen en Adriana Boone, 19 j. Van 1218 mei 1966 WEMELDINGE. Huw.aangifte: Mari- nus Jan Hoogesteger, 21 j. en Geertrui- da Cornelia Meijaard, 22 j. te Goes. Van 12—18 mei 1966 KRUININGEN. Geboren:,, Laurus Mat- thijs Evert, zv. Hubrecht Adriaan Bau er en Wilhelmina Anna Eckhardt. Ondertrouwd: Paulus Sinke, 19 j. en Susanna Dina Duvekot, 19 j. te Rot terdam. Gehuwd: Pieter Duinkerke, 29 j. te Yerseke en Catharina Maria van de Pas, 21 j. Over de maand april 1966 j; KRABBENDIJKE. GeborenJacob P. N., zv. N. Lindenberg en D. Gorissen; Jacob J., zv. J. Visser en J. v. d. Spek; Willem, zv. J. K. Joosten en W. v. d. Plas; Willem P., zv. J. Nieuwenhuize en B. Meloen; Simon D., zv. J. v. Koe veringe en C. Wagenaar. Ondertrouwd: J. Luteijn, 23 j. en K. Don, 20 j.A. Velhuyzen van Zanten, 34 j. en P. Vogelaar, 33 -jr» P. Koster, 25 j. en S. van Iwaarden, 22 j.F. Ha melink, 42 j. en A. Adam, 37 j.; C, Traas, 25 j. en M. v. d. Berge, 20 j. Getrouwd: J. Luteijn, 23 j. en K. Don, 20 j.; P. Koster, 25 j. en S. v. Iwaar- ren, 22 j. Overleden: N. Oosthoek, 88 j., wed. van K. van Sluijs. Yerseke orv Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. W. Keur, Scne- veningen. ,hX Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 u.: Ds. Chr. v. d. Poel. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 u' 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Ds. D. de Jonge. 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen, Wemel dinge. ale^. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18uur Leidster: Kapiteine A. C.'Wri Engelen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 u.: Ds. Y. van der Schoot, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. C. Metselaar, Goes. Vrije Evang. Gemeente 9 uur: Ds. G. van Bruggen. 2.30 uur: Ds. Karelse. Geref. Kerk 10.30 en 5 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst- ïuïïriisïï.' Kruiningen Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. juch„ Kapelle Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweer| Ned. Herv. Kerk11 9.30 en 6.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. J. Hemstede, Vlissingen 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D.^Sloot. Geref. Geml 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. D. H.JJjl. BeeüWkes. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 uur: Ds. B. Fidder. 2.30 uur: Ds. H. R. JuehT Kapètté.r Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. Blok. Bed. H. Doop. 2.30 uur: De heer Allewjjn. Geref. Gem. -j, 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. -,9 Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. C. H. Jörg, Apeldó'ëm. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. P. G. van den Berge, Makassar. Blezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. J. H. Kluiver, 's-Graven- polder Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1966 | | pagina 2