BAAYENS caballero YERSEKE ^JJPTIEKajJ» WEMELPINGE KRUININGEN HANSWEERT anders dan andere RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND jffPrecfikbewijei^^p Koninginnedag. Naar we vernemen zullen de kinder spelen voor de leerlingen van de lagere scholen die op 10 maart i.v.m. het on gunstige weer niet konden doorgaan, nu worden gehouden op Koninginnedag, za terdag 30 april. In ons volgend nummer hopen wij hierop nader terug te komen. De speciaalzaak voor Uw BRIL Oprichting nieuwe partij. Met het oog op de komende gemeente raadsverkiezingen werd alhier een par tij opgericht, genaamd Gemeentebelan gen. In het bestuur van deze kiesver eniging werden gekozen dhrn. P. Sla ger, J. C. Verschure, W. Weststrate, J. Dagevos en M. G. Pieterse. De kandi daten voor de kiezerslijst werden in on derstaande volgorde gekozen: 1. J. Da gevos (Brouwerijweg)2. P. Slager; 3. J. C. Verschure; 4. M. G. Pieterse Pzn.; 5. J. Hamelink (Dorpsplein)6. J. J. Pekaar; 7. J. M. Hoogesteger (Z. Ach terweg; 8. W. Weststrate (Julianastr.) 9 A. Wagenaar; 10. J. W. Dagevos (O. Kanaalweg). De doelstellingen van deze nieuwe groepering zullen t.z.t. aan de gehele burgerij worden bekend gemaakt. Gevonden voorwerpen. Gevonden een zilveren kettinkje, een jongensregenjas en een paraplu. Inlich tingen ter gemeentesecretarie. Voetbal. Vorige week speelde het tweede elf tal tegen S.V.D. gelijk, 22. Alle an dere wedstrijden werden afgelast. Zaterdag a.s. speelt Wemeldinge I thuis tegen V.C.K., het tweede gaat naar 's-H. Hendrikskinderen en de B-juni oren spelen thuis tegen Krabbendijke. Kandidatenlijsten Gemeenteraad. C.H.U.: 1. J. Veerhoek; 2. C. M. Da gevos; 3. C. Megaard Azn.; 4. L. W. Bretveld; 5. C. J. van Nimwegen; 6. G. Schouwenaar Mzn.; 7. N. C. Mellegers. P.v.d.A.: 1. A. P. Schouwenaar; 2. M. Zuijdwegt; 3. A. C. Vlasblom; 4. G. v. d. Linden; 5. P. C. Feytel; 6. M. C. Daane; 7. D. Karelse. 1. J. A. de Schipper; 2. C. de Kraker; 3. Chr. W. Bras; 4. D. Kodde; 5. J. de Neef; 6. J. Kooman; 7. J. v. d. Berge; 8. W. Wagenaar; 9. D. Kerkhove; 10. M. van Es; 11. A. Florusse. V.V.D.: 1. P. J. J. Dekker; 2. Th. J. Visser; 3. A. J. Dagevos; 4. H. W. de Groene; 5. J. E. Kole; 6. P. de Groene; 7. B. W. Alink; 8. M. C. Lindenbergh. Vrije lijst: 1. J. Dagevos; 2. P. Sla ger; 3. J. C. Verschuure; 4. M. G. Pie terse; 5. J. Hamelink; 6. J. J. Pekaar; 7. J. M. Hoogesteger; 8. W. Weststrate; 9. A. Wagenaar; 10. J. W. Dagevos. Boerenpartij: 1. J. Kole; 2. J. W. van Stel. Op reis. De jongensclub „Samuel" maakte de zer dagen haar jaarreis naar Rotter dam, waar de dierentuin werd bezichtigd en een rondvaart door de havens ge maakt. De Vrouwenvereniging .Dorcas" al hier maakte haar jaarlijkse reis. Een textielfabriek in Veenendaal werd be zocht en in Utrecht werd gewinkeld. Via de Veluwe werd de terugreis aanvaard. In Hilversum werd de inwendige mens versterkt. Cor Swenne derde in Oud-Gastel. Afgelopen zondag reden onze mannen weer een prima koers te Oud-Gastel. De gebroeders Luppers trokken er al vroeg tussenuit en konden een aardige voor sprong opbouwen, omdat er in het pe loton niet hard gefietst werd. Enkele ronden voor het einde ging de grote groep zich roeren, maar toen hadden de twee koplopers al een te grote voor sprong. Cor Swenne, die het niet op een eindsprint aan liet komen, sprong met een scherpe demarrage weg en met suc ces, hij bleef 100 meter voor het pelo ton uit en behaalde daarmee een schit terende derde plaats. Ko Blok weerde zich ook ditmaal weer flink in de spurt en werd 7e; Theo Schouwenaar was ook weer van de partij en eindigde ex aequo als 16e. De postduiven. Met 183 duiven nam de P.V. „Vrij heidsduif" alhier deel aan een wed vlucht vanuit Moescroen. De uitslag was als volgt: 1, 23, 28 J. Waverijn; 2, 43 H. van Koeveringe; 3, 22, 35 A. Neve; 4. 10, 27 J. J. Oele; 5, 19, 41 J. Krom- been; 6 P. Willeboer; 7 M. Blok; 8 P. Kakebeeke; 9 C. van Koeveringe; 11, 45 J. Schrier; 12, 14, 20, 21, 31, 46 J. van I waard en; 13, 25, 40 K. Tjarks; 15, 42 W. van Velzen; 16, 44 J. Voois; 17, 24, 33, 34, 38 M. Blok; 18, 32 J. Wis se; 26 J. Stroosnijder; 29 H. Dek; 30 5. Donker; 36 M. Poleij; 37 A, Kole; 39 C. van Paasschen. Tien jaar bejaardenbond. De afdeling Kruiningen van de Bond van Bejaarden vierde zaterdagmiddag met een feestvergadering het 10-jarig bestaan in „Ons Dorpshuis". Na het openingswoord van voorzitter A. Dek en het 10-jaarverslag van de secretares se mevr. I. Rgk-Begheyn, sprak bonds voorzitter K. Verhagen uit Willemstad de feestrede uit. Dhr. Verhagen ver klaarde, dat de A.O.W.-uitkering nog steeds ontoereikend is. Voor gehuwden dient de A.O.W.-uitkering 5000, per jaar te zijn. Verder vond de bonds voorzitter het verschil in uitkering tus sen alleenstaanden en gehuwden te groot. In zijn felicitatie bracht burge meester A. Schipper met name dank aan mevr. Rijk voor haar vele werk, dat zij voor de bejaarden doet. Het feest programma werd verzorgd door de le den van de afdeling Oostdijk van de N. C.V.B., door de Hervormde Vrouwen groep en door de plaatselijke afdeling van de Bond van Plattelandsvrouwen. Jubilea. Zowel dhr. J. A. Poleij als dhr. J. Blaauwkamer vierden zaterdag tijdens een bijeenkomst in hotel „De Uitkijk" een 40-jarig jubileum. Dhr. Poleij begon 40 jaar geleden het aannemersbedrijf en dhr. Blaauwkamer trad 40 jaar geleden als timmerman in dienst bij dhr. Po leij. Dhr. Blaauwkamer kreeg zijn 40 jaar trouwe dienst beloond met de ere medaille in zilver verbonden aan de Or de van Oranje-Nassau, welke medaille hem door burgemeester A. Schipper werd overhandigd. En verder waren er natuurlijk ontzaglijk veel geschenken en bloemen. Van zijn personeel kreeg dhr. Poleij een klok voor de kortgeleden ge reed gekomen werkplaats, terwijl dhr. Blaauwkamer van zijn collega's een keukenklok en van zijn werkgever de bekende enveloppe kreeg aangeboden. Voor de receptie zaterdagmiddag be stond een overweldigende belangstel ling. "S.M.M. vergaderde. De koninklijke harmonie E.M.M. hield vrijdagavond een buitengewone leden vergadering met aansluitend de jaar vergadering. De eerste bijeenkomst werd belegd i.v.m. enkele wijzigingen van het reglement. De belangrijkste wijziging is, dat de voorzitter voortaan door de le den zal worden gekozen en niet meer zoals voorheen, door het bestuur. Deze wijziging werd tijdens de jaarvergade ring direkt in praktijk gebracht. In de plaats van dhr. Jac. Kakebeeke, die se dert het afgelopen najaar tijdelijk voor zitter was, moest een nieuwe voorztiter worden gekozen. Dhr. Kakebeeke werd nu definitief tot voorzitter gekozen. Uit het verslag van de penningmeester, dhr. B. Dek, bleek dat het afgelopen jaar, dank zij een gehouden bazaar, met een batig saldo kon worden afgesloten. De aanschaf van nieuwe instrumenten voor het jeugdorkest baart de in totaal 60 leden tellende vereniging echter veel zorgen. Uit het verslag van de secreta ris van de jeugdcommissie bleek, dat het jeugdorkest 25 leden telt en dat E. M.M. wat dat betreft een zonnige toe komst tegemoet gaat. Verder werd bij de bestuursverkiezing in de plaats van dhr. L. Dominicus, die zich i.v.m. studie moest terugtrekken, dhr. C. Goedege- buure tot secretaris gekozen. Schoolvoetbal. De voetbalelftallen van de U.L.O. al hier hebben in het vorige week woens dag en donderdag in Goes gehouden paastournooi klinkende resultaten be haald. Een elftal van 12-, 13- en 14- jarigen kwam met nog 20 teams uit in klasse B. Dit elftal wist beslag te leg gen op de derde plaats en verwierf hier mee een medaille. Een elftal van 15- en 16-jarige scholieren van onze U.L.O. kwam met een medaille en de wissel beker huiswaarts. Dit behaalde in klasse C de eerste plaats. In deze poule kwa men 13 ploegen uit. Dit elftal mag nu op derde pinksterdag in Goes deelnemen aan de wedstrijden om het provinciaal kampioenschap. Verder nam een meisjesteam in de paasvakantie deel aan een, eveneens in Goes gehouden, handbaltoumooi. Ook de meisjes wisten doeltreffend op te tre den. In hun klasse kwamen 5 ploegen uit en de onzen eindigden op de tweede plaats. Collecte. De nationale collecte voor de kinder bescherming van alle gezindten, Sakor, gehouden in de week van 1116 april j.l., heeft hier 161,06 opgebracht. Het verkeer. Vorige week in de nacht van donder dag op vrijdag omstreeks 1 uur is door tot nog toe onbekende oorzaak T. B. v. L. uit Halsteren ter hoogte van Lug- tenburg1 met zijn auto over de kop ge slagen. v. L. werd vrij ernstig gewond naar het ziekenhuis vervoerd. De auto werd zwaar beschadigd. Dinsdagmiddag om 13.55 uur reed M. v. d. B. uit Yerseke met zijn vracht auto achteruit tegen de stilstaande be stelauto bestuurd door J. v. d. K. uit Goes. Beide auto's werden licht bescha digd. Woensdagmiddag om 12.10 uur had een kop en staart botsing plaats bij de kruising Rijksweg 58Stationssweg. L. F. v. M. uit Roosendaal kon niet tijdig tot stilstand komen en reed daardoor tegen de auto van H. J. M. uit Kloe- tinge. Deze laatste schoot met zijn auto tegen die van E. G. B. uit Hulst. De drie betrokken auto's werden licht be schadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Kandidatenlijst. Op de kandidatenlijst van de P.v.d.A. komen voor de gemeenteraadsverkie zingen van 1 juni a.s. de volgende na men voor: 1. J. van Ballegoooijen2. C. Slabbekoom; 3. P. Bauer; 4. A. C. van Overbeeke. Scheepvaart door het kanaal. In de maand maart passeerden het kanaal door Zuid-Beveland 8.635 sche pen. Hiervan waren 5.795 schepen van 3,488.172 ton geladen en 2.840 schepen van 1.569.886 ton waren ledig. De ge laden schepen bestonden uit 5.510 motor schepen van 3.086.561 ton, 273 sleep- schepen van 395.575 ton en 12 coasters van 6.036 ton. De ledige schepen be stonden uit 2.013 motorschepen van 1.289.112 ton, 201 sleepschepen van 254.744 ton en 31 coasters van 12.687 ton. Tevens passeerden er 595 sleepbo ten van 13.343 ton. Naar België pas seerden er 62 duweenheden. Van België eveneens 62 (vorige maand 53 en 41). Tot de rijnvaart behoorden 1.269 gela- CONSTANTE KWALITEIT-25 STUKS f 1.50 den motorschepen van 867.461 ton, 135 geladen sleepschepen van 206.314 ton; tevens 129 ledige motorschepen van 118.728 ton en 12 ledige sleepschepen van 13.177 ton, alle naar België. Van België naar de Rijn passeerden 1.013 ge laden motorschepen van 661.124 ton, 48 geladen sleepschepen van 73.876 ton en tevens 75 ledige motorschepen van 60.375 ton en 18 ledige sleepschepen van 31.112 ton. In nationaliteiten waren waren de schepen als volgt verdeeld: 5.130 Ne derlandse, 2.387 Belgische, 471 Duitse, 370 Franse, 269 Zwitserse, 3 Oostendgk- se, 1 Engels en 4 Luxemburgse. In de maand maart passeerden er maar ilefst 1.433 schepen meer dan in de maand februari 1966. Voetbal. Ondanks dat het eerste elftal van Hansweertse Boys zondag niet moest spelen, werd de positie op de ranglijst door het verlies van de twee concurren ten, wederom wat beter. Het eerste elf tal gaat zondag naar Biervliet, terwijl het tweede naar Lewedorpse Boys II gaat. Gymnastiek. Zaterdag a.s. is er een Kring-zaaluit- voering, uitgaande van de Zeeuws-Bra bantse Turnkring van het K.N.G.V. Or ganisator is de gymnastiekvereniging „W.I.K." uit Rilland. Benoemd tot burgemeester. Bij Koninklijk Besluit van 18 april is met ingang van 1 mei dhr. G. van Vel zen, thans gemeentesecretaris van Krab bendijke, benoemd tot burgemeester van Sint-Philipsland. Dhr. Van Velzen is 36 jaar oud, gehuwd en heeft 4 kinderen. In 1947 begon dhr. Van Velzen zijn loopbaan als volontair op het gemeente secretarie alhier. Hij behaalde o.a. het diploma gemeente-administratie en werd op 4 maart 1959 benoemd tot ge meentesecretaris. Dhr. Van Velzen nam zeer aktief deel aan het verenigings leven in Krabbendijke en heeft verschil lende nevenfunkties. Zo is hij o.a. boek houder van het gemeentelijk woning bedrijf, administrateur van „Huize Nieuwlande", docent aan de Zeeuwse Bestuursschool, bestuurslid van de chris telijke kleuterschool, bestuurslid van het „Groene Kruis" en secretaris van het initiatief comité „De Bevelanden". Hij is lid van de Geref. Gemeente. Naast het ambt van burgemeester zal dhr. Van Velzen in zijn nieuwe gemeente tevens funktioneren als secretaris. De gemeen te Sint-Philipsland bestaat uit twee kerkdorpen, Anna Jaeobapolder en St.- Philipsland, die gezamenlijk 2200 inwo ners tellen Wij hopen dat dhr. Van Vel zen een aangename tijd tegemoet gaat in deze gemeente en feliciteren hem vanaf deze plaats van harte met zijn benoeming. Lijst Gemeentebelangen. Op 19 april is de lijst Gemeente belangen ingediend met de volgende kandidaten: 1. M. Griep; 2. J. Ai "Vo gelaar; 3. mevr. A. van Langevelde-van de Plas; 4. G. J. Noome; 5. mevr. H. F. Donker-Biewinga; 6. D. P. Wouter- sen; 7. E. P. Lenshoek; 8. J. P. Kake beeke. Vrije lyst. De vrije lgst voor de komende ge meenteraadsverkiezingen is als volgt samengesteld: 1. A. J. Riedijk; 2. F. Dees; 3. H. Kok; 4. I. Oostdijk; 5. W. van Oosten; 6. F. Traas. Voetbal. In het afgelopen weekend is definitief komen vast te staan, dat het tweede elftal van Krabbendijke kampioen is ge worden. Dit gebeurde na een overwin ning met 21 op Hoek. We wensen de spelers van dit elftal van harte geluk met het behaalde kampioenschap. Het eerste elftal verspeelde zijn kansen te gen Rillandia. Weliswaar telde men aan onze kant twee doelpunten, die beide ge scoord werden door Lobbezoo, maar dit was niet voldoende. Met 52 werd deze wedstrijd verloren. De B-junioren speel den eveneens tegen Rillandia en wonnen met 53. Opening benzinestation. Op zaterdag 16 april opende de firma C. F. Weststrate haar geheel nieuwe benzinestation. Dit ging gepaard met bijzonder leuke attrakties en een kor ting op de benzineprijs. De twee pompen die er al stonden, zijn uitgebreid met een mengsmeringpomp en een dieselpomp, terwijl er tevens een service-huisje gezet werd. Het Total-benzinestation had de eerste dag veel bezoek. Reis Vrouwenvereniging. Dezer dagen maakten de vrouwen van de vrouwenvereniging „Wees een Zegen" een reis naar Lisse. Verder brachten de dames een bezoek aan de Keukenhof en maakten ze een rondvaart door de Amsterdamse grachten. Zendingsavond. Dinsdagavond werd in 't kerkgebouw van de Geref. Gemeente alhier een avond georganiseerd ten bate van de Spaans- Evangelische Zending. Als sprekers tra den op Ds. G. A. Zijderveld uit Mid delburg en Ds. Andringa uit Arnemui- den. Vergadering Vrouwenbond. De Ned. Chr. Vrouwenbond vergader de in de consistorie van de Ned. Herv. kerk. De vergadering werd geopend door de presidente, mej. P. van Hek ken, met Johannes 15. Hierna bracht mevr. G. van Ham-op 't Hof een kort verslag uit van de gewestelijke verga dering. Spreker van deze avond was dhr. H. J. Schoenmaker uit Zoutelande. Hij had als onderwerp „Humor in het le ven". Hij vond over het algemeen de Nederlander te nuchter en te ernstig. Hij droeg tenslotte verschillende Vlaam se schetsen voor. De vergadering werd gesloten door mevr. Krijger-Hoogerhei- de. Kerknieuws. Ds. W. Hage uit Klaaswaal heeft het beroep dat door de Geref. Gemeente al hier op hem is uitgebracht, aangeno men. Kandidaatstelling. Voor de a.s. gemeenteraadsverkiezin gen zijn vier lijsten ingediend. De C.H.U. met als kandidaten: 1. J. F. Goud; 2. K. van Houte; 3. J. P. Jan sen; 4. M. Waterman Azn.; 5. A. H. Cornelisse; 6. C. Mol; 7. G. J. Dees; 8. P. Bom; 9. A. Klap Mzn. S.G.P.: 1. C. Goud; 2. Iz. Koster; 3. J. Sinke Stz.; 4. F. van der Maas; 5. W. Weststrate Jz.; 6. Joh. Ruissen; 7. M. Goud Cz. Gemeentebelang: 1. Math, van Houte; 2. A. H. Schrier Jz.; 3. M. Verburg; 4. A. Blok. Vrije lijst: 1. M. van Fraassen; 2. L. van Houte; 3. W. Krijnsen; 4. H. Kos ter; 5. P. Nagelkerke; 6. Joh. de Leeuw. Dhr. A. S. Wisse (S.G.P.) heeft zich niet meer kandidaat gesteld. OOSTDIJK Oranjefeest. Het bestuur van de Oranjevereniging te Oostdgk heeft een programma op gesteld voor de verjaardag van H.M. Koningin Juliana op 30 april a.s. Des middags om 1 uur is er ringrijden op brommers voor 16 jaar en ouder. Daar na kinderspelen. Om 5 uur ringrijden op fietsen, ook voor 16 jaar en ouder. Des avonds om half acht wordt dan in het verenigingsgebouw opgevoerd het to neelstuk „Het leven gaat door", gespeeld door de C.J.V. juit Rilland-Bath. Gemeenteraadskandidaten. De afdeling Kapelle-Biezelinge van de Staatkundig Gereformeerde Partij heeft voor de komende gemeenteraadsverkie zingen de volgende kandidaten gesteld: I. J. Slabbekoorn Pzn.; 2. J. Steene- poorte; 3. A. J. Berman; 4. G. Klaas- sen; 5. L. Nijsse; 6. A. S. van Liere; 7. A. J. Gunst; 8. D. Verweij. Schore zal weer met een vrije lijst uitkomen. Als kandidaten zijn gesteld: 1. Chr. Rijn; 2. L. Verdunnen; 3. P. Philipse; 4. M. Joosse. Ook de vrije lijst Kapelle zal weer met een kandidatuur komen. De groslijst be vat de volgende namen: 1. A. de Schip per; 2. J. J. Ganseman; 3. C. Lepoeter Gzn.; 4. N. Zegers. Auto's botsten. Zaterdagmorgen j.l. omstreeks 8 uur kwamen op de kruising Van der Bilt- laanStationssingel twee personen auto's met elkaar in botsing. De be stuurster van de uit de Van der Bilt- laan komende auto, mej. I. S. uit Hans- weert, wilde links de Stationssingel op draaien. Zij nam de bocht te kort en botste tegen de van de Stationssingel komende lesauto, bestuurd door dhr. De K. uit Kruiningen. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor, maar bei de auto's liepen wel schade op. Wedvlucht. De postduivenhoudersvereniging Oost West, Thuis Best te Kapelle nam met 66 duiven deel aan een wedvlucht van uit Moescroen, afstand 97 km. De uit slag is als volgt: 1, 3, 4, 5 Jac. Schrier; 2 F. Janssens; 6 P. M. Kuyper; 7 G. Le poeter; 8 A. J. L. Luteijn; 9 J. H. C. Poleij; 10 J. Schrier. „Jonge Kracht" jubileert. Het tamboers- en pijperskorps „Jon ge Kracht" te Biezelinge zal zaterdag 21 mei het 30-jarig bestaan vieren. Het korps zal dit doen met een pijperdag, waarvoor reeds verschillende zuster verenigingen zijn uitgenodigd. Een uit de burgerij opgericht comité is voorne mens het jubilerende korps op die dag een cadeau aan te bieden. Om de gelden hiervoor bij elkaar te krijgen zal er in de week van 25 tot en met 29 april een huis-aan-huis collecte worden gehouden. Het comité wil het geschenk aanbieden als blijk van waardering voor het feit dat het korps bij vele festiviteiten altijd acte de présence geeft. Wijdingsdienst 100 jaar N.Z.V. De zondagsschoolvereniging „Eben Haëzer" te Kapelle heeft zondag het 100-jarig bestaan van de Nederlandse Zondagsschool Vereniging herdacht met een wijdingsdienst in de Ned. Herv. kerk, die werd geleid door Ds. E. P. J. Jebbink en de voorzatter van de zon dagsschoolvereniging, dhr. N. Eversdijk Mzn. De samenkomst werd bijgewoond door de ruim 200 zondagsschoolkinderen. Naast zang leverden enkele kinderen een bijdrage met gesproken woord. De samenzang werd voorts naast orgelspel begeleid door trompetmuziek van twee muzikanten van.^.Ons Genoegen". IDEALE (AQUARIUM) SCHOONHEID BEREIKT Iedere aquariumbezitter weet, hoe moeilijk het is zijn aquarium schoon te houden. Na enig experimenteren komt hij er wel achter, hoe te zorgen dat de aanslag en verdere vervuiling tot een minimum kan worden beperkt, maar he lemaal schoon blijven speciaal zijn rui ten toch nooit. Een luchtpompje voor toevoer van zuurstof ontbreekt meestal niet; ook de werkzaamheid daarvan helpt mee de aanslag te beperken. Thans is in Japan een filter met pompje in de handel gebracht dat zo wel de vervuiling belet als de zuurstof toevoer verbetert. Het pompje is ver borgen in een filter die het water zui vert en aanslag heet te voorkomen door de aanwezigheid van een aantal voor de vissen onschadelijke chemicaliën. Het zorgt niet slechts voor de zuurstof, maar ook voor de circulatie van het water door het filter. Voorlopig is dit appa raatje wel een vrij prijzige aangelegen heid: het kleinste model kost ongeveer 170 gulden. (DIA). Van 14—21 april 1966 YERSEKE. Geboren: Maatje Johanna Elizabeth, dv. Marinus Minnaard en Le na Willemina de Hond; Janna Lena, dv. Pieter Nieuwenhuize en Jannetje Maria Butijn; Maria, dv. Cornelis Paauwe en Cornelia Schouwenaar; Richard, zv. Jo- hannis Milhous en Jacomina Adriana Mullié. Gehuwd: Pieter van Stee, 33 j. en Jacoba Janna Sandee, 25 j.Johannes Gerard de Haan, 23 j. en Suzanna Tim merman, 21 j. Van 1320 april 1966 WEMELDINGE. Overleden: Maatje van Kleunen, 69 j. Van 14—20 april 1966 KRUININGEN. Ondertrouwd: Harke Taekema, 19 j. te Harlingen en Pieter- nella Cornelia Vermeulen, 19 j.; Mari nus Schrier, 25 j. te Waarde en Paulina Johanna Dek, 24 j.Pieter Staal, 21 j. te Woensdrecht en Johanna Paulina Dek, 24 j. Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk IC en 2.30 uur: Ds. A. Baas, Katwijk aan de Rijn. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. W. Keur, Sche- veningen. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 u.: Ds. Chr. v. d. Poel. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 u.: Ds. W. F. Praas, Breskens R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur Leidster: Kapiteine A. C. van Engelen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Zoodsma. 2.30 uur: Ds. Lingen. Vrije Evang. Gemeente 9.15 en 2.30 uur: Ds. E. v. d. Bij, Rot terdam. Geref. Kerk 10.45 uur: Ds. J. J. Ritsema, Rijsoord. 5 uur: Ds. A. G. van der Stoel, Bergen op Zoom. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. Radder, Kam perland. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: De heer Glazer. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie, Hans- weert (Gezinsdienst). 2 uur: Ds. J. van Woerden, Middelburg. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. v. Woerden, Middelburg. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. H. R. Juch. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer A. P. Cornet, Goes. 2.30 uur: Ds. W. Janssen, Goes. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dflken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1966 | | pagina 2