BAAYENS DE NOZEMS 4TDO» YERSEKE ^5-OPTIEK^" De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND Wij horen nu al enkele weken Over nozems en over provo's spreken. De politie en zelfs ons koningshuis Zijn niet meer veilig voor dat gespuis. Iedere dag kan men het horen, Dat ze de orde en de rust verstoren. Maar eindelijk heeft men met de wet De puntjes op de ij gezet! Als ze het nu nog eens wagen, Dan in d' arrestantenwagen En mot brommer of met fietsie Naar 't bureau van de politie. De rechter doet dan wel z'n best Voor een hechtenis, een boete of de restf. 't Is nu hoog tijd om schoon schip te maken, Dus knippen die koppen en scheren die kaken! Dan zijn we tenminste in korte tijd Die vieze koppen en dat misselijk doen kwijt. En ik zal me beslist niet vergissen, Dat we die lui hier best kunnen missen. Breng ze maar naar een verbeteringsgesticht En leer ze daar beschaving en ook wat plicht. Want zij maken, o, 't is schande, Holland berucht in andere landen. En wil toch dit van mij geloven: In Holland moet rust zijn en Oranje boven! R. v. B. Voetbal. In een uitstekend gespeelde wedstrijd wist Yerseke I met 20 van Nieuw- land te winnen. Nadat de ruststand nog 00 was, wisten Stobbelaar en De Wee de zege veilig te stellen. Yerseke II verloor met 42 van Rillandia H. B II verloor met 71 van Krabbendijke B I. Zaterdag speelt Yerseke I de traditi onele paaswedstrijd tegen een Engelse club, het is de Londense Swan United T.C. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het veld aan de Marijkelaan. Yerseke II speelt aan de Hogeweg tegen Kloe- tinge II. Rijkspostspaarbank. Bij het kantoor Yerseke van boven genoemde bank werd in de maand maart ingelegd 34.092,14, terwijl terugbetaald werd 44.015,15. Simavicollecte. De opbrengst van de Simavicollecte in ons dorp bedroeg 629,42. Hartelijk dank aan de collectanten en gevers! Gevonden voorwerpen. Gevonden een wollen sjaal. Terug te bekomen ter gemeentesecretarie. Op het postbureau der rijkspolitie zijn inlichtingen te bekomen omtrent de al daar aangegeven gevonden voorwerpen, bestaande uit: Een ring met drie sleu tels, twee gewone en een lips; een kruis je (vermoedelijk zilver) met steentje en een wit kindersokje. Een heitje voor een karweitje. Volgende week donderdag en vrijdag zullen de Yersekse padvinders weer pa raat zijn voor de aktie een heitje voor een karweitje. Ongetwijfeld zullen velen de Yersekse jongens blij weten te ma ken met een werkje. Zrj zullen dit graag doen. Spreekuur burgemeester. Nu burgemeester Hogeweg te Yerseke woonachtig is, zal hij voor de burgerij spreekuur houden ten gemeentehuize op dinsdag, woensdag en donderdag v.m. van 11 tot 12 uur en op vrijdag n.m. van 4 tot 5 uur. In spoedgevallen kan na telefonische afspraak hiervan wor den afgeweken. De wekelijkse vergade ringen van het college van B. en W. zullen als regel op vrijdag worden ge houden. Paasconcert. Zondag 10 april, eerste paasdag, te ongeveer 11.15 uur na afloop der kerk diensten, zal de muziekvereniging „Mo zart" bij gunstig weer een concert van gewijze muziek geven op de tent aan de Paardenmarkt. Het programma is als volgt: 1. Gezang. 2. Voorspel en ko raal Lobe den Herren. 3. Wie dat zich zelfs verheft. 4. Paasliederenselectie. 5. O Heer, die daar des hemels tente spreidt. 6. Gezang 174. 7. Op bergen en in dalen. 8. Ik buig mij voor de macht der liefde. 9. Gezang 184. 10. Voor waarts, Chirstenstrijders. We hopen dat er voor dit concert een goede belang stelling zal zfln. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank alhier werd in de maand maart aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 202.697,28 en terug betaald tot een bedrag van 389.332,68. Het saldo aan 't eind der maand bedroeg 5.620.029,31. Er werden in maart 11 nieuwe boekjes uitgereikt. Gevonden voorwerpen. Gevonden een herenhorloge en een das (geel). Inlichtingen ter gemeentesecre tarie. Collecte. De alhier gehouden collecte voor de reumabestrijding heeft opgebracht een bedrag van 469,05. Rijkspostspaarbank. Op de rijkspostspaarbank alhier werd in de maand maart met 118 stortingen aan spaargelden gestort tot een bedrag van 23.775,47 en met 39 betalingen terugbetaald tot 'n bedrag v. 18.366,44. Er werden in maart twee nieuwe boek jes uitgereikt. Voetbal. Zaterdag trok Wemeldinge naar de Bruse Boys en wist daar tot een over winning te komen door met 31 de strijd te winnen. De B-junioren verlo ren met grote cijfers van Waarde, n.l. 140. De pupillen verloren eveneens en wel van Kloetinge met duidelijke cijfers, 5—1. Wemeldinge I speelt zaterdag a.s. de belangrijke wedstrijd thuis tegen Middel burg; als ze gewonnen wordt, is het kampioenschap goed in het zicht geko men. Een spannende strijd zal het be slist worden. Wemeldinge II trekt naar Kloetinge, de B-junioren spelen uit te gen Hansw. Boys en de B I-junioren spelen thuis tegen Waarde. C.H.U.-kandidaten voor de raad. De afd. Wemeldinge van de C.H.U. heeft de volgende kandidatenlijst sa mengesteld voor de gemeenteraadsver kiezingen op 1 juni a.s.: 1. J. Veerhoek; 2. C. M. Dagevos; 3. C. Meijaard; 4. L. Bretveld; 5. C. J. van Nimwegen; 6. G. Schouwenaar Mzn.; 7. N. C. Mellegers. Jaarvergadering meisjesvereniging. De meisjesvereniging „Maria Martha" hield zaterdagavond in het Jeugdge- bouw aan de Dorpsstraat haar jaarfeest onder leiding van haar presidente mej. L. Hoogesteger. Het programma be stond uit een klucht opgevoerd door de jongste meisjes, getiteld „De Tante uit Amerika". Verder bestond het program ma uit zang en spel en boekentitels. Na de pauze werd het toneelstuk „Jij bent niet van mij" opgevoerd. De jeugd- ouderling dhr. T. Vermaire uit Goes be sloot de avond. Gouden bruidspaar. Woensdag 6 april vierde het echtpaar Slaakweg-Wabeke hun 50-jarig huwe lijksfeest. Dhr. Slaakweg, die vele ja ren kassier van de Coöp. Raiffeisen bank is geweest en president-kerkvoogd der Ned. Herv. Gemeente, geniet met zijn vrouw nog een goede gezondheid. Het heeft hun aan belangstelling die dag niet ontbroken. Vergadering Plattelandsvrouwen. Dhr. De Kok uit Middelburg, hoofd redacteur van de P.Z.C., hield op uit nodiging van de afdeling Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen een causerie over de journalistiek. Het onderwerp handelde over het ontstaan van de courant en de vele moeilijkheden en mogelijkheden daaraan verbonden. Na de pauze konden de aanwezigen aan dhr. De Kok hun vragen kwijt en kre gen een goed en volledig antwoord. De avond stond onder leiding van mevr. E. G. Eckhardt-Dominicus en werd gehou den in het gebouw van de Vrije Evang. zondagsschool aan de Chezeeweg. Ouderavond. Vrijdagavond werd in de school voor christelijk onderwijs de ouderavond ge houden, die door de ouders goed werd bezocht. Mej. F. M. Prins vertelde de ouders over het schoolzwemmen en wees hen op het grote nut van dit soort on derwijs in het belang van het kind zelf. Vooraf had dhr. C. Philipse, hoofd der school, enkele mededelingen gedaan over de school en de schooltest en zijn mo gelijkheden. Een groepje leerlingen uit de hoogste klassen zong onder leiding van dhr. A. van Harten enkele liederen, begeleid door leerlingen op de blok fluit. Mej. S. Hollestelle gaf een toe lichting op de nieuwe vorm van les geven, waarmee in de eerste klas een begin is gemaakt en waarbij een bepaald onderwerp in de belangstelling van het kind geplaatst wordt. Na de pauze ver toonde dhr. A. Groenendijk dia's over het huwelijk van Prinses Beatrix en Prins Claus. De avond stond onder lei ding van de voorzitter, dhr. J. Kroon. Algemene vergadering. Vrijdagavond j.l. werd in het Jeugd- gebouw de algemene vergadering gehou den van de Coöp. Raiffeisenbank „We meldinge" onder leiding van haar voor zitter, dhr. J. E. Kole. De kassier, dhr. J. Hamelink, gaf een overzicht van de economische toestand in Nederland en in de Raiffeisenorganisatie en speciaal de bank te Wemeldinge. Bij alles was een goede vooruitgang te constateren, de spaarrekeningen waren van 1383 tot 1450 gestegen, ook de dagposten had den een grote vooruitgang gemaakt. Bij de bestuursverkiezing was aftredend de heer A. Kosten en wegens zijn leeftijd niet meer herkiesbaar. In zijn plaats werd gekozen dhr. C. de Schipper-Vleu gel. Bij de raad van toezicht was pe riodiek aftredend dhr. A. Zandee, welke herkozen werd. In de vakature van dhr. C. de Schipper-Vleugel werd gekozen dhr. D. Tjoonk. Aan het eind der ver gadering werd afscheid genomen van het bestuurslid dhr. A. Kosten, die met het bereiken van de pensioengerechtig de leeftijd niet meer in het bestuur zit ting kan hebben. Dhr. Kosten heeft 12 jaar in het bestuur der bank zijn spo ren verdiend. De voorzitter bracht hem hiervoor dank. Vuilnisophaaldienst. Op maandag 11 april 1966 (tweede paasdag) zal er geen huisvuil worden opgehaald. De huisvuilauto komt op dinsdag 12 april a.s. in de namiddag. Raiffeisenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Raif feisenbank „Kruiningen" werd in de maand maart 1966 ingelegd 394.471,43 uitbetaald 348.626,73 meer ingelegd 45.844,70 Het saldo pen* ultimo maart bedroeg 12.580.095,37. Er werden in dezelfde periode 29 nieuwe boekjes uitgereikt. De postduiven. Nu het voorjaar zijn intrede heeft ge daan, worden ook de duivenhouders weer aktief. De eerste wedvlucht van dit seizoen ging vanuit Moescroen en gaf de volgende uitslag te zien: 1, 11, 14, 27 en 29 J. Voois; 2, 3, 7, 12 en 15 J. Wisse; 4, 21 en 23 H. Dek; 5 en 17 P. Willeboer; 6 M. Stroosnrjder; 8, 18 en 19 ANeve; 9, 20 en 25 H. van Koe- veringe; 10, 13 en 28 C. Aerts; 16 en 22 S. Danker; 24 en 26 J. Waverijn; 30 J. Krombeen. Bedankt voor raadszetel. Het nieuwbenoemde lid van de raad, dhr. B. Leijs, zou in de vergadering van dinsdagavond beëdigd worden. Burge meester A. Schipper deelde echter me de, dat dhr. Legs in verband met ge rezen moeilijkheden had bedankt als lid van de kiesvereniging van de C.H.U. en dat hij daardoor ook bedankte voor de raadszetel. Nieuwe wethouder. In het college van B. en W. is een bekende verschijning teruggekeerd. De raad koos n.l. dinsdagavond dhr. E. A. E. M. Suij (K.V.P.) als nieuwe wethou der in de plaats van dhr. C. van Iwaar- den. Dhr. Suij verkreeg 8 van de 10 stemmen. Er werden 2 blanco stemmen uitgebracht. Tweede kleuterschool. Er bestaan plannen voor de oprich ting van een tweede openbare kleuter school. Deze school zal gevestigd wor den in het vrije lokaal van de openbare lagere school. Eerst was het de bedoe ling hierin een dependance van de be staande kleuterschool te stichten. De inspectrice van het kleuteronderwijs voorzag echter moeilijkheden en advi seerde tot oprichting van een nieuw schooltje. Ook voor deze school zal dan een hoofdleidster worden aangesteld. De raad kon zich met een en ander ver enigen, echter onder het voorbehoud, dat er voor gewaakt zal worden, dat geen concurrentiestrgd tussen beide scholen, zal ontbranden. Bouw bejaardenwoningen. Burgemeester A. Schipper deelde de raad dinsdagavond mede, dat de wo ningbouwvereniging het plan heeft op gevat 12 bejaardenwoningen te bouwen in de hoek Brouwerijstraat-Oude Plein. Ook dit besprak de raad. Hoewel de raad dinsdagavond alle voorstellen zonder hoofdelijke stemming aanvaardde, werd de agenda toch moei zaam afgewerkt. Het advies van de in spectrice van het kleuteronderwijs om het materiaal in de kleuterschool te vernieuwen, werd door de raad opge volgd. Voorts ging de raad er mee ak koord, dat in Hansweert een wachtver- bod wordt ingesteld in de Kerklaan, de Hoofdstraat, een gedeelte van de Dijk- straat, een gedeelte van de Kanaal straat, een gedeelte van de Oude Kerk straat en op de Werfdijk. Om tot reali sering van het bestemmingsplan „Den Inkel" te kunnen overgaan, besloot de raad van mevr. A. Blok-Bruynzeel en dhr. H. Blok te Kloetinge een perceel grond, groot 2.52.60 ha te kopen. Aan dhr. P. A. Verschure te Hansweert werd een perceel grond verkocht voor de op richting van een benzinepomp, terwijl aan dhr. B. Jansen te Kruiningen een premie voor het inrichten van een dou cheruimte werd verleend. Ook de slui ting van de badhuizen kwam nog ter sprake. Tegen de sluiting in Kruiningen was door B. en W. een door 50 baders getekend bezwaarschrift ontvangen. B. en W. en de raad zagen echter, gelet op de hoge kosten, geen mogelijkheid de badhuizen in stand te houden. Uitvoering K.W.V. De gymnastiekvereniging K.W.V. is nog een van de verenigingen, die kans zien voor hun uitvoering een volle zaal te trekken. Ook zaterdagavond was dit het geval. Toch was voorzitter M. Pie- terse in zijn openingswoord enigszins in mineurstemming. Dit kwam echter, om dat K.W.V. er nog-niet in geslaagd is voor de damesafdeling een opvolger te vinden voor dhr. Speelman. Het optre den van de dames vond tijdens deze uit voering plaats o.l.v. dhr. Pieterse en was zeker geslaagd te noemen. De „klein tjes" toonden hun kunnen o.l.v. mej. A. Cremer. Ds. Hoffman deed intrede. Zondag heeft Ds. Hoffman, de twee de geestelijke verzorger van de psychi atrische inrichting „Vrederust", zijn in trede gedaan in een zeer volle kerk. Ds. Hoffman werd in zijn ambt beves tigd door Ds. J. F. v. d. Berg. Ds. Hoff man, die hierna zijn intrede deed, sprak over Hand. 8 35. Behalve de afgevaar digden van verschillende kerkgenoot schappen uit Bergen op Zoom en Hal steren, waren ook veel Kruiningenaren bij de dienst aanwezig. Ds. Hoffman werd toegesproken door Ds. J. C. Wisse namens de Herv. Kerk uit Bergen op Zoom en de classis, door de voorzitter van „Vrederust" dhr. J. J. Duvekot en door burgemeester Heidens uit Halste ren. Tenslotte volgde een drukbezochte receptie in het hoofdgebouw. Verkeersongeval. Woensdagmorgen vloog een auto met 4 inzittenden ter hoogte van de kreek uit de bocht en in de sloot. Alle inzit tenden werden overgebracht naar „St. Joanna" in Goes. Drie er van konden na behandeling huiswaarts keren. De vierde inzittende moest met vrij ernsti ge verwondingen opgenomen blijven. He laas kunnen wij u dit keer geen namen geven. Ko Blok derde In Zundert. Afgelopen zondag gingen 85 hiëüwe- lingen van start voor het rijden van de ronde van Zundert {60 km). Het was een levendige koers met veel ontsnap pingspogingen. Ko Blok had het onge luk om 8 ronden voor het einde te val len, maar de sterk rgdende Ko voegde zich binnen enkele ronden weer bij de grote groep. Tonny Stroosnijder had de pech de laatste ronde plat te rijden en was zodoende uitgeschakeld. Een mas sa-sprint moest de beslissing brengen, waarbij Ko zich bij de rapste mannen plaatste. De uitslag was: 1. Roks; 2. Freflters. 3. Ko Blok; 16. ex aequo Cor Swenne. Kandidatenlijst V.V.D. De afdeling Kruiningen van de V.V.D. heeft de volgende kandidatenlijst samen gesteld voor de a.s. gemeenteraadsver kiezingen: 1. P. H. A. Polderman, Krui ningen; 2. Joh. Griep, Hansweert; 3. H. J. Meger, Kruiningen; 4. mevr. B. E. Ribbens-Muller, Hansweert; 5. J. Sin- ke, Kruiningen; 6. W. Bliek, Hans weert; 7. C. van Nieuwenhuizen, Krui ningen; 8. IJ. Kuipers, Hansweert; 9. K. Boudeling, Kruiningen; 10. J. P. Openeer, Hansweert. Schooluitvoering. Woensdagavond j.l. hield de o.l.s. de schooluitvoering in „Ons Dorpshuis". Na opening door de voorzitter van de oudercommissie, dhr. C. de Jonge, volg de een programma van voordracht, schetsjes en zang De voordrachtjes wa ren van Annie M. G. Schmidt en wel Drie apothekertjes en de Brievenbus. Door leerlingen van de le en 2e klas werd voorts opgevoerd „Pluimstaartje", door leerlingen van de 4e en 5e klas „Als de hofnar van Koning Boudewijn een snipperdag heeft" en door de leer lingen van de hoogste klas „De slimme dokter". Een en ander werd afgewisseld met het zingen van volksliedjes door de klassen 2 en 3 o.l.v. meester C. M. Jan sen. Geslaagd. Aan de vakschool voor meisjes te Goes slaagde voor de akte N 5HX (land- bouwhuishouden) mej. J. S. Verschuure alhier. Bejaardenmiddag. Ter gelegenheid van voorbereiding op het a.s. Paasfeest werd door de Herv. Diakonie en de Herv. Vrouwengroep al hier een bejaardenmiddag aangeboden, die gehouden werd in „Ons Huis". Na opening door de presidente, mevr. Ha melink, die dankte voor de talrijke op komst en een welkom toeriep, werd door Ds. G. Blok de leiding opgedragen van meditatie en Schriftlezing. Afwisselend met samenzang werden door een koor tje verschillende liederen gezongen met betrekking tot het Paasfeest. Door en kele dames werd gedeklameerd. In de pauze werd thee gepresenteerd en la ter koffie. De liturgie werd verzorgd door de leden van de vrouwengroep. Aan het eind van deze middag werd voor al het gebodene hartelijk dank betuigd aan hen die aan dit alles hun zorgen hadden besteed. Voetbal. De uitslag van het treffen van Krab bendijke I tegen Kats I was een 00 gelijk spel. Het tweede elftal speelde tegen S.V.V. '65 en won met 60. Ook de B-junioren wisten to winnen. De uit slag van hun wedstrijd tegen Yerseke B II was 7—1. Kandidatenlijst P.v.d.A. De plaatselijke afdeling van de Partij van de Arbeid heeft haar lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen als volgt samengesteld: 1. M. L. Marcusse; 2. Joh. Geense; 3. I. Lindenberg; 4. C. M. Lobbezoo; 5. P. Hollestelle; 6. J. M. de Visscher. Simavicollecte. De Simavicollecte heeft alhi&r op gebracht 900, Oud papieraktie. De laatste oud papieraktie welke door de muziekvereniging „Concordia" werd gehouden, heeft opgebracht 50,-. Beroep. Door de Gereformeerde Gemeente al hier werd een beroep uitgebracht op Ds. Hage te Klaaswaal. Voetbal. Waarde I kreeg zaterdag Heinkens- zand op bezoek. Het leek een overwin ning te worden, want met de rust was het 20 voor Waarde. De laatste 7 mi nuten voor het einde kreeg Waarde een inzinking en kwam de pechduivel wel aanzetten, want driemaal wist Hein- kenszand de keeper te passeren, zodat het nog een verlies werd. De B-junioren deden tegen Wemeldinge eigenlijk maar goalschieten. Zij haalden winst met 150. Waarde II echter, dat op bezoek was bij Temeuzense Boys, was minder gelukkig met zijn 80 nederlaag. Collecte-opbrengsten. De collecte voor de reumabestrijding heeft alhier 147,15 opgebracht. De Si mavicollecte bracht 101,85 op. Solisten concours Op de laatste dag van het solisten concours van de Zeeuwse Bond behaal de in de hoogste ere-afdeling dhr. L. Koeman op trombone een eerste prijs met 65 punten. Dhr. M. Schrier behaal de op bugel met 63 punten een 2e prijs. Ondanks goede prestaties was het voor deze heren een grote handicap, dat hun instrumenten in hoge stemming staan en de pianobegeleiding in lage stem ming, zodat van goede stemming geen sprake kan zijn. Voetbal. Kapelle I heeft zaterdagmiddag zijn opmars naar een nog mogelijke tweede plaats voortgezet met een 71 over winning op concurrent Spui. Kapelle dat met de rust een 41 voorsprong had genomen, wist ook na de thee nog drietmaal roos te treffen. Het enige doel punt dat Spui aantekende, werd ver kregen uit een penalty. Het tweede elftal dat op bezoek ging naar Rillandia III kwam met dezelfde uitslag naar huis terug. Ook het derde elftal dat op eigen veld de strijd aanbond tegen 's-Heer Hendrikskinderen II wist eten fikse uitslag te behalen (62). De B- junioren die eveneens op bezoek gingen bij Rillandia kwamen niet verder dan een 00 gelijk spel. Groslijst V.V.D. De afdeling Kapelle-Biezelinge van de V.V.D. heeft voor de komende gemeen- teraadsvetrkiezingen de groslijst samen gesteld als volgt: 1 F. van Hoorn, 2 W. J. van Liere, 3 K. Dees, 4 J. P. Hersel- man, 5 B. Oele, 6 J. van Overbeeke en 7 Ir. D. J. van der Have. - Concert. Zaterdagavond gaf het jeugdmuziek- korps „Jong Ons Genoegen" in hotel „De Zwaan" een uitvoering. Het conceirt dat een tiental nummers omvatte, stond onder leiding van muziekleraar J. F. Mannaert uit Hulst. Voorzitter P. de Puit sprak een welkomstwoord, ter wijl na het muzikaal optreden burge meester H. G. van Suijlekom een op wekkend woord sprak. De avond, die vooral van de zijde der ouders goed be zocht was, werd besloten met het ver tonen van een viertal kort^, films. Wat verloren werd. In maart werden op 't groepsbureau van de rijkspolitie te Kapelle de volgen de voorwerpen als gevonden aangege ven: bruine gevlochten riem, sleutel no. 11, doos met auto-ondett*delen, rode want pak stro, wit zeil en streng touw, doosje inhoudende een gouden ring, paar grijze wanten, sjaal en een paar bruine hand schoenen. Slechte spaarmaand. Voor het kantoor van de rijkspost spaarbank te Kapelle is maart een slechte spaarmaand geweest. Ér moest 25.133,06 meer terugbetaald worden dan er werd ingelegd. Met 136 stortim gen werd er 15.780,93 naar de spaar bank gebracht, terwijl er met 55 opvra gingen 40.913,99 moest worden terug betaald. Er werd 1 nieuwe rekeninghou der ingeschreven. Ouderavond. De christelijk nationale school hieild vrijdagavond in het gebouw „Obadja" een bijzonder druk bezochte ouderavond. Na een welkomstwoord van voorzitter M. C. Duijnhouwer was de daad aan de kinderen die onder leiding van de leer krachten een programma brachten dat bestond uit zang, voordracht, sketch en proza. Militairen maakten duikeling. Twee dienstplichtige militairen van de Coak-school uit Middelburg, zijn in de nacht van zondag op maandag met een personenauto van de dijk nabij de Vlakebrug getuimeld. Vermoedelijk heb ben zij bij het uitwijken voor een an dere auto de macht over het stuur ver loren met het gevolg, dat ze achter het schrikhek van de dijk enkele meters naar beneden tuimelden waar de auto in de vrij brede sloot tot stilstand kwam De uit Vlaardingen afkomstigfe be stuurder alsmede zijn uit Rotterdam afkomstige dienstmakke/r kwamen er met enkele schrammen en builen vanaf. Korfbal. Voor de korfbalvereniging „Elto" was het zaterdag weer geen al te beste dag. Het eerste twaalftal dat thuis tegen Luctor binnen de lijnen verscheen moest met een 2-9 nederlaag genoegen nemen. Ook de junioren wisten op eigen veld tegen Togo, getuige de 2-5 uitslag, niet tot winst te komen. Alleen de pupillen dio op bezoek gingen naar Olymjaia wis ten met 0-2 te winnen. Van 31 maart—7 april 1066 YERSEKE. Overleden: Dingenis Jan van Stee, 67 j., echtgen. van Jannetje Mol. Gehuwd: Matheus Pieter de Wee, 25 j. en Adriana Maria Catshoek, 18 j.; Andries Marinus Verschuure, 21 j. en Jannetje Mol, 19 j. Huw.aangifte: Johannes Gerard de Haan, 23 j. en Susanna Timmerman, 21 j.; Pieter Marinus van Houte, 20 j. te Waarde en Maria Cornelia Duinkerke, 20 J- Van 30 maart6 april 1966 WEMELDINGE. Geboren: Martin Paul, zv. Hendrik Marinus van Stel en Pie- temella Maatje Verschuure; Maria Maatje, dv. Marinus Scheele en Maatje Helena Luterjn. Huwelijksaangifte: Franciscus Grif fioen, 27 j. te 's-Gravenhage en Sara Elizabeth Buijze, 25 j. Overleden: Maria Vleugel, 80 j., echt- gen. van Jacobus van Stel. Van 31 maart—6 april 1966 KRUININGEN. Geboren: Marian, dv. Dirk Comelis Dronkers en Jacoba Jo hanna Strijdonk; Comelis, zv. Antonie Florus van Loon en Louise Wilhelmina van Dam te Werkendam; Elisabeth Pau- lien, dv. Jan de Beij en Paulina de Priester. Over de maand maart 1966 RILLAND-BATH. Geboren: Mieke Ca roline, dv. Pieter Buijse en Alida Aagje Fraanje; Willemina Maria, dv. Adrianus Johannes Deusing en Martina Pieter- nella van der Meet; Comelis Maria, zv. Polydorus Josephus Bonte en Pieternel- la Rijk; Johannes Marinus, zv. Jan Ma rinus Eliza van den Aarssen en Lena Maatje van Sluijs; Coenraad Steven, zv. Bert Drejes en Francis* Ellen Kaiser. Huw.aangifte: Gommert van de Griek, 21 j. te Arnhem en Jacoba Jacomina Walraven, 19 j.; Max Johannes Maria Jozef Darleij, 27 j. en Maria Louisa Jo- bina Theresia Boonman. mar ii

Scheldebode | 1966 | | pagina 2