Bfonchi letten Voor betere voeding „De Roompot" WERKSTER VERSCHOORE PEUGEOT Vol- Automatisch 399,50 A. Duinkerke jj,. Voor ry Baby U-V' KRUININGEN RILLAND'BATH KRABBENDIJKE KAPELLE-BIEZELINGE Uw oliehaard geeft meer warmte met M. P. STEYN GEVRAAGD overdag of 's avonds Rijksweg 45 - Telefoon 232 - Kruiningen Geslaagd. Maandag slaagde te Bergen (N.-H.) mej. M. Bom L.P.Wd., voor lerares huis houdschool. Per 1 mei a.s. wordt ze le rares aan de Chr. Nijverheidsschool te Middelburg. Onderscheiding. Dinsdag j.l. werd door de voorzitter van de afdeling Zuid-Beveland oost van het Ned. Roode Kruis aan dhr. H. Os- sewaarde de medaille wegens 10-jarige trouwe dienst als bestuurslid uitgereikt. Voetbalnieuws. Yerseke I wist de uitwedstrijd tegen Rillandia met 43 te winnen. Door de ze overwinning hebben zij de beste pa pieren voor de tweede plaats. Yerseke II verloor met 71 van Heinkenszand. B I won met 130 van B II. Zaterdag ontvangt Yerseke I Hoek. Yerseke II moet naar A.Z.V.V. II. B I speelt thuis tegen Rillandia B I en B II gaat bij Wemeldinge B I op bezoek. Jeugduitvoering van V.Z.O.S. A.s. zaterdagmiddag en -avond zullen de jeugdafdelingen van onze plaatselijke gymnastiekvereniging V.Z.O.S. weer hun jaarlijkse uitvoering en openbare lessen verzorgen. Deze afdelingen, welke ongeveer 200 meisjes en jongens omvat ten, houden, nu zij de laatste jaren de beschikking hebben over de nieuwe Ge meentelijke turnzaal hun uitvoeringen in deze zaal, want zij kunnen dan be schikken over een voortreffelijke acco- modatie en een groot assortiment van gymnastiektoestellen. Naast de beschik bare werkruimte voor de uitvoeringen blijft er dan nog zoveel plaats voor be langstellenden over, dat men zowel als deelnemer/deelneemster en als toeschou wer verzekerd is van een goede plaats. Er is weer een aantrekkelijk programma samengesteld dat naast de ingestudeerde nummers ook verschillende openbare lessen vermeldt. Door de meisjes en jongens is er de laatste maanden heel hard gewerkt, zodat wel verwacht kan worden weer iets goeds te kunnen zien op het gebied van jeugdgymnastiek en turnen. Des middags komen heel jeug digen aan de beurt en des avonds de wat grotere jeugdigen. Alle ouders van de jeugdleden zijn uitgenodigd deze jeugd- uitvoeringen te bezoeken terwijl men ons verzekerde dat ook overige belang stellenden van h arfp wollrnm min nrvi 300,De aftredende bestuursleden dhrn. B. J. Korstanje, secretaris en P. Huijsse en A. A. v. d. Have, commis sarissen, werden herkozen. Besloten werd de komende jaren aandacht te be steden aan de vernieuwing van het in strumentarium en de uniformen. Daar voor zal men ook in 1966 weer een ba zaar organiseren en een donateursaktie houden. Met ingang van 1 april zal men de contributie verhogen. Getracht zal worden dit jaar zowel met het korps als met de drumband aan een concours deel te nemen. Evenals voorgaande ja ren hoopt men ook dit jaar op paas zondag een concert van gewijde muziek te verzorgen. Uitslag verkiezingen Prov. Staten. De uitslag van de verkiezingen voor de Prov. Staten was in onze gemeente als volgt: 1962 1966 Aantal kiezers 3056 3144 Uitgebrachte stemmen 2765 2927 Geldige stemmen 2713 2892 P.v.d.A. 740 621 K.V.P. 92 100 C.H.U. 587 685 A.R. 422 385 V.V.D. 188 140 S.G.P. 645 705 Boerenpartij 187 P.S.P. 14 37 C.P.N. 19 19 Ger. Pol. Verbond 6 13 Ongeldige stemmen 52 35 Nagekomen bericht. Voor de a.s. snelheidsraces voor sport auto's alhier zijn de volgende sportwa gens ingeschreven: 1 Cortina Sport, 1 Devin Sport, 1 Porsche, 2 Renault Flo- rides, 1 Trimph Spitfire, 1 Sunbeam Alpina, 2 Karman Gia's en 1 M.G. In totaal dus 10 sportauto's, waarmee de inschrijving definitief is gesloten, daar er van overheidswege niet meer wagens aan de start mogen worden toegelaten. Burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg heeft zich bereid verklaard om des avonds om negen uur op de muziektent op de Paardenmarkt de wisselbeker en verde re prijzen aan de respectievelijke win naars uit te reiken. Door de organisa toren werd ons verzocht mede te delen, dat er geen entree zal worden geheven, doch dat er een collecte zal worden ge houden voor plaatselijke culturele doel einden, waarbij tevens aan de belang stellenden wordt verzocht om dan ook met milde hand te geven. POEDER - CREME - OLIE - ZEEP ners in de gelegenheid te stellen op een gemakkelijke wijze hun auto te stallen in verband met het steeds meer en meer voorkomen van geparkeerde auto's langs de openbare wegen. Wij hopen met dit bericht de zaak verduidelijkt te hebben. Bond van Plattelandvrouwen. Woensdag kwam de bond van Platte landsvrouwen Kruiningen en omstreken bijèen om een Familie-avond" te hou den in „Ons Dorpshuis" te Kruiningen. De presidente mevrouw Ribbëns-Muller kon naast een groot aantal eigen leden ook vele echtgenoten en introducee's verwelkomen. Het waarnemend hoofd van het bureau ^nterpol 's Gravenhage, de heer C. L. Dpjjj sprak over het onder werp „Het werk van Interpol en de be strijding van bijzondere delicten". Daar na werd een opvoering gegeven van de revue „Vroeger en Nu" door eigen leden waarvoor hun een hartelijk applaus ten deel viel. Tevens werd de familie Baa- rens dank gebracht voor de moeite die zij zich weer ge'troost hadden tot het welslagen van üeze avond. Onderscheiding. P. Allewijn, arts alhier, ontving deze week, op een bestuursvergadering van de afdeling Zuid-Beveland oost van het Nederlandsche Roode Kruis, de medaille wegens 10-jarigetrouwe dienst als de- tachementscomitiahdant. Verkiezingen. Bij de Statenverkiezingen van deze week heeft hier de Boerenpartij de grootste winst behaald. Bij de Kamer verkiezingen in 1963 verwierf deze toen pas opgerichte partij 48 stemmen. Nu waren het er 129. In totaal werden in onze gemeente 2927 geldige stemmen uitgebracht. De uitslag was als volgt, waarbij wij tussen haakjes resp. de uit slag vermelden van de Statenverkiezing in 1962 en van de Kamerverkiezing in 1963: P.v.d.A. 843 (887 864); K.V.P. 492 (471 485); C.H.U. 492 (466 434): A.R.P. 249 (235 238); V.V.D. 324 (337 313); S.G.P. 336 (345 349); Boerenpartij 129 48); P.S.P. 41 (14 18); G.P.V. 9 (4 5); C.P. N. 12 (9 20). Volledigheidshalve be richten wij nog, dat in 1962 in totaal 2768 en in 1963 2799 geldige stemmen werden geteld. Buurtfeest „De Nijverheid". De buurtvereniging „De Nijverheid" hield haar feestavond in de „Koren beurs". Na opening door voorzitter P. A. Kakebeeke en nadat een ongewenste bezoeker uit de zaal was I genbezöeken, 400 kleuterbezoeken en 200 maal materiaal uitgeleend. Uit het respectabel aantal bezoeken valt wel op te maken, dat er door beide Zusters heel wat nuttig werk verricht werd. £>e bestuursleden de dames Vogelaar en Dronkers en Dr. Allewijn traden perio diek af, waarvan alleen mevr. Dronkers zich herkiesbaar stelde, die dan ook herkozen werd. Voor Kruiningen werden tenslotte de volgende bestuursleden ge kozen: mevr. A. Baarens-van Aalst en dhr. J. Maartense. De voorzitter dankte Dr. Allewijn voor het vele werk dat hij voor de vereniging had verlicht. Onderscheiding. Dezer dagen ontving burgemeester J. C. W. Jobse, voorzitter van de afdeling Zuid-Beveland oost van het Nederland sche Roode Kruis, namens het hoofd bestuur de medaille wegens 10-jarige trouwe dienst. Simavi-collecte. In deze gemeente zal in de week van 28 maart2 april a.s. de jaarlijkse Si mavi-collecte worden gehouden. Ouderavond School met de Bijbel. Vorige week vrijdag werd in de zaal van „De Koophandel" de jaarvergade ring-ouderavond gehouden van de School met de BijbeU-De-aVond wérd geopend door het hoofd van de school, op gees tige wijze bijgestaan door twee leerlin gen uit de zesde klas. Daarna werden enkele toneelstukjes en declamaties uit gevoerd, terwijl voor een muzikaal nootje gezorgd werd door een blokfluittrio en een meisjeskoor. Bij de hierna gehou den bestuursverkiezing werd dhr. H. J. van Ham als voorzitter herkozen. Voetbal. Krabbendijke I voetbalde zaterdag te gen Nieuwland en verloor er met 10. Het tweede elftal had meer in zijn mars, want zij wisten Zaamslag met 90 te verslaan. De cijfers spreken! De B- junioren verloren van Waarde met 21. Overleden. In het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes overleed dhr. J. C. Engelse, in de leef tijd van 64 jaar. Dhr. Engelse was be stuurslid van de veilingsvereniging sinds 1948, voorzitter van de ijsvereni- ging, secretaris-penningmeester van de stichting bejaardenzorg, bestuurslid van de gymnastiekvereniging en van de ver eniging van kleinfruittelers, commissie lid van het selectie- en vermeerderings- hedrrif var» VlAinfvniT- in 7on1o«/i ui-: bronnen telex, telefoon enz., de journa listiek, de eisen waaraan de krant moet voldoen, waarbij vooral de objectiviteit soms een zware eis kan zijn, enz. Bij de bestuursverkiezing was mevr. A. van Langevelde-v. d. Plasse' aftrèdend. In haar plaats werd gekozen mevr. Dees- de Jager. Colleete. De collecte voor het Leger des Heils die hier is gehouden heeft opgebracht 261,09. frioestdrank in tabletvorm.95ct Ledenvergadering Groene Kruis. De vereniging „Het Groene Kruis" al hier hield onder voorzitterschap van dhr. H. Don een ledenvergadering in het wijkgebouw. Na de verschillende jaarverslagen en rekeningen volgde de bestuursverkiezing. De aftredende he ren J. J. van Kervinck en J. Mallekote werden beiden herkozen. Men besloot de contributie te verhogen van 10,tot 13,en van 5,tot 6,50. Ook werd besloten het badhuis met ingang van 1 januari 1967 te sluiten. E.H.B.O. Door het Nederlandse Rode Kruis zal weer een E.H.B.O.-cursus worde>n ge organiseerd te Krabbendijke, voor het ^enheidsdiploma E.H.B.O. De cursus zal worden gehouden in het leslokaal Van de brandweerkazerne en begint op donder dag 31 maart. Voetbal. Zaterdagmiddag speelde het eerste elftal een thuiswedstrijd tegen Bruse Boys. Met de r$it was de stand 11. Met twee doelpunten van Beenakker en één van Van de Vrede won Kapelle ten slotte met 41. Het tweede dat op be zoek ging bij A.Z.V.V. III won mét 54 nadat het lange tijd nog met 40 had voorgestaan. Het derde kon het tegen S.V.D. II niet bolwerken. Met een 32 nederlaag moest de thuisreis worden aanvaard. De A-junioren die bij Beren A I op visite gingen wonnen met 40. Eerste aardbeien. Bij de veiling werden woensdag door de heer W. Visscher Wzn. uit Kruinin gen de eerste aardbeien aangevoerd. Het ging nog slechts om een hoeveelheid van 44 stuks die de kweker had weten te plukken uit zijn verwarmde en be lichte kas. Het werden ook primeurprij- 7.en wanf da 99 stilles porcto leixralitoit Heden overleed na een geduldig gedragen lijden nog onverwachts onze lieve man, behuwd-, groot- en overgrootvader CORNELIS ZUIJDWEG echtgenoot van Wilhelmina van Es in de ouderdom van ruim 82 jaar Yerseke: W. ZUIJDWEG- VAN ES Goes: C. DANIELSE- ZUIJDWEG Middelburg: A. J. ZUIJDWEG P. ZUIJDWEG- VAN HILST Hansweert: J. A. ZUIJDWEG J. A. ZUIJDWEG- VAN WAARDE Yerseke: M. F. J. ZUIJDWEG Klein- en achterklein kinderen Yerseke, 19 maart 1966 Langeville 4 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 23 maart Heden behaagde het de Heere, na een langdurige ziekte, zacht en kalm van onze zijde weg te nemen mijn innig gelief de man en onze zorgza me vader, behuwd- en grootvader BARTEL TIMMERMAN echtgenoot van Neeltje van Hekken in de ouderdom van ruim 76 jaar Yerseke: N. TIMMERMAN VAN HEKKEN Krabbendijke: FAM. VAN BREMEN en kleinkinderen Yerseke, 20 maart 1966 Molenpolderweg 19 De begrafenis heeft plaats gehad op woens dag 23 maart Daar het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk dank te zeggen voor uw betoonde belangstelling en deelne ming na het overlijden van mijn innig geliefde man, en onze lieve vader, behuwd- en grootvader HENDRIK CORNELIS DE WEE zeggen wij U langs deze weg onze hartelijke dank. Inzonderheid aan het be stuur en leden van de mu ziekvereniging „Mozart" Uit aller naam, J. DE WEE- SLABBEKOORN Yerseke, maart 1966 Dominicusstraat 16 Getroffen door de vele blij ken van belangstelling bij ons 25-jarig huwelijksfeest ondervonden, zeggen wij al len hartelijk dank J. C. SANDERSE N. SANDERSE- STEKETEE Yerseke, maart 1966 Marijkelaan 20 En voor drukwerk... VAN DER PEYL: Damstraat 101 Yerseke Tel. 01131-334 EE Eén dezer dagen ontvangt u de nieuwe Mirlon-Mirlana voorjaarsfolder. Hierin en in onze etalage ziet u een kleine greep uit de enorme sortering nylons, sokken, an kiets, kniekousen, panty's, enz. enz. die door Mirlon- Mirlana gebracht worden. Alles even goed en mooi, zo als u dit van dit merk ge wend bent. Alleenverkoop: Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. xxxx 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot. woensdagmiddag 12 uur Nu nóg beter stencilwerk door elektronisch stencil. Copiëerinrichting Kole, Noordzandstraat 11, Yerse ke, tel. 590. Elbeo kousen dragen is voordeliger lopen. Nu ook de nieuwe kleur Solera voor het a.s. seizoen reeds voor radig. Denk aan de gratis kousen op de kousenkaart. Van IJsseldijk-Snoep. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! J. Kole, Yerseke heeft vele nieuwe jumpertjes, gebreide japonnen en pakjes van Spencer-Hey en Setterlaine ontvangen. Kom NU kijken. Nu is de sortering het grootst. J. Kole, Noordzand straat 30, Yerseke. School-, schrijf- en teken behoeften, kleur- en pren tenboeken levert u: Boek handel van der Peyl. Nieuw! Bij De Spar gerook te haring, sprot, goudharing en gestoomde haring. 1 kg Jonathan slechts 45 ct. Schouwenaars Zelfbedie ning, Wemeldinge. Jasperse altijd voordeliger! 1 pak 250 g smeerkaas ko mijn 89 ct. 1 bus knakworst 10 stuks 95 ct. Echte choc. 52 ct. Bonbons 52 ct. Sinas- staafjes 42 et. p. 100 g. 1 fles jus d' orange 1,29. 1 pot le soort jam 89 ct. 1 zak 200 g Eng. drop 65 ct. 1 zak 200 g hoestmelange 52 ct. 3 rol mentho's 69 ct. 3 rol fruittella 49 ct. 3 reep Mars 69 ct. 1 blik soepbal - len 49 ct. 2 pakjes soep 89 cent. Voorradig: 119 Gezangen (Geref. Kerken) 2,en 2,90. Van der Peijl, Yer seke. U wandelt het tapijt schoon met de onovertroffen gla- morin 4,35 per fles. Ook is de shampoo-roller weer te huur voor sléchts 50 cent per dag. Drogisterij Hart- hoorn, Yerseke. Ruime sortering tuingereed schap en hobbygereedschap. Fa. Eckhardt. - Gratis Zil verzegels. Voor 198,hebt u al een motormaaimachine bij Fa. Eckhardt. En gratis Zilver zegels. Te koop een mooie, zo goed als nieuwe gang- en trap^ loper en een eiken dressoir. Brieven onder no. 12-1, Bu reau Yerseksche Courant te Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 58 ct. Rook vlees 63 ct. Echte bot.worst 28 ct. Snijworst 45 ct. Rau we ham 85 ct. Cornedbeef 52 ct. p. 100 g. Volvette kaas 500 g 1,80. Lunch- kaasjes 1,85. Edammers 3,15. Heerlijke koekjes Paul K. 89 ct. Zeeuwse rondjes 68 ct. Wit specu laas 64 ct. Pindakoekjes 64 ct. p. 250 g. 1 pak 500 g Blooker cacao 1,50. 2 blik Soepgroente 49 ct. Jampot pickel 52 ct. 1 fles rode zoe te wijn 1,95. Gerookte bokking, gerookte sprot bij „De Spar", Yer seke. In Sola-artikelen ruim ge sorteerd. - Fa. Eckhardt, Yerseke. Moet u zoutloos eten? Wij hebben rookvlees, bacon, procureur rookvlees, snij worst verpakt in 50 g. „De Spar", Yerseke. Is uw tapijt aan een schoon maakbeurt toe? Met onze Glamoriner tapijtreiniger kunt u uw tapijt gemakke lijker en beter reinigen. Hiermee „wandelt" u uw tapijt schoon. Huur deze ta pijtreiniger voor slechts 50 cent per dag. - Drog. Kos ter, Yerseke. Wij verzorgen graag de aan koop van meubelen en wo ninginrichting voor u in één der grootste toonzalen van Nederland op dit gebied! Komt u eens praten? J. de Neef, Daniëlstraat 12, We meldinge, Tel. 416. Riemersma kinderwagen te koop. - Vijverstraat 4, Yer seke. De nog maar enkele maan den spelende beatband uit Yerseke „The Breaks" reeds nu in „La Tour Eiffel" te Yerseke. Knots gezellig a.s. zaterdag in zaal Nolet. Blett pre shave 's morgens reeds de baard van 's avonds scheren met Blett. Kapper Meyer, Yerseke, Tel. 601. Schieffer's bloedvvijn ver sterkt het zenuwgestel, overwint vermoeidheid, lus teloosheid en prikkelbaar heid; schenkt nieuwe ener gie. - Drog. Koster. Jasperse altijd voordeliger! 2 rol beschuit 55 ct. 1 va cuum rookworst 99 ct. Mar garine 36 ct. p. pakje. 1 1.- blik nasi 1,39. 1 zak 200 g tutti frutti 69 ct. 1 zak 200 g pruimen 64 ct. 1 groot pak speculaas 95 ct. 1 kg- zak choc.hagel (Blooker) 2,58. 1 literfles koffie melk 1,35. 1 badstof vaat doekje 62 ct. 2 stofdoeken 79 ct. 3 fles gazeuse 98 ct. 2 fles vruchtenlimonade 89 ct. 4 fles bier 1, Voor complete meubilering en stoffering uw adres: Van Nimwegen-Heijboer, Wemel dinge* telef. (01192) 336, Dorpsstraat 53, West-Ka- naalweg 51. De uitslag is bekend: Zij koos 'n haard van Piet uit de Wijngaardstraat! Te koop gevraagd jonge herdershond. R. Baardwijk, Molenmeet 4, Kruiningen. Truitjes en vesten van de huizen Bruestle en Bleyle zijn niet alleen zeer modern maar ook duurzaam van kwaliteit. Vele modellen, vele kwaliteiten en vele kleuren wachten op u bij Modehuis Van IJsseldijk- Snoep. Telkens komen nu nieuwe zendingen kinderkleding binnen. Komt u met uw kin deren gerust eens kijken en passen. - Textielhandel Snoep-van Willigen. Te koop eenv. opvouwbaar wandelwagentje in goede staat 20,Breeweg 40, Tel. (01131) 463. Lacalut tandpasta voor ge zond tandvlees. Tegen tand bederf. Met aluminiumlac- taat. Kapper Meyer Tel. 601 Yerseke. Lusteloos Prikkelbaar Voortdurend vermoeid Schieffer's bloedwijn helpt werkelijk! - Drog. Koster. Zeer chique herentruien van Spes en Jantzen brengen wij in astralon en zuiver wol. Geraffineerde kleuren en modellen in grote sorte ring bij Modehuis van IJs- seldrjk-Snoep. Voor baby steeds voorradig „Teddy" luiers, onderleg gers, flanell. luiers, luier- beschermers, washandjes en spuwdoekjes, draion en wol len dekentjes, wieg- en le dikantgarnituren v.af 4,85, trappelzakken, woll. ledi kantdekens, wit molton p. meter. - A. C. Baay, B. Sin- kelaan 20, Yerseke. Naast een grote sortering terlenka plooirokjes en kilts ontvingen wij ook prachti ge extra wijde meisjes klok- rokjes in lichtgrijs en bleu. Voor grotere meisjes de nieuwste terlenka rokken in de moderne grote punt- plissé. Ook weer nieuwe meisjesovergooiers, leuk ge combineerd met een leuk truitje of blouse. Ook hier in steeds het nieuwste en altijd iets aparts. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Spijkerbroek aan, slobber- trui aan en dan naar „La Tour Eiffel" a.s. zaterdag in Yerseke. Gezellig dansen bij kaarslicht m.m.v. „The Breaks". Leclerc de enige tandenbor stel die in het gebruik niet zacht wordt! Kapper Meyer Yerseke, Tel. 601. Robby kleuterkledingVlot te jongens terlenka pakjes, korte broekjes, tuinbroe ken, enz. De modellen zijn dit seizoen bijzonder goed geslaagd. Prima kwaliteit en afwerking, vooral voor kleuterkleding een voorna me factor. Stoer en sterk en blijvend was-echt. - Tex tielhandel Snoep-van Wil ligen. Deursloten, kastsloten, meu- belsloten, hangsloten, boord- steunen, plankdragers, enz. Fa. Eckhardt, Yerseke. Schiesser is een begrip voor kwaliteit en pasvorm. Heel mooie garnituurtjes voor de verwende vrouw in di verse tinten. Prachtige on derjurken met rijke kant garnering, met prima pas vorm. Ook dit vindt u weer bij Modehuis Van IJsseldijk- Snoep. Gebruikt U reeds de Enden- shampoo Voor vet, nor maal en droog haar. Speci aal tegen haarroos. Kapper Meyer, Yerseke, Tel. 601. gen ben je een ander mens, dan praten we verder". Hij keek haar vanuit zijn ooghoeken aan. „En als ik niet wil?" ,,*jrciv, jixitar mei een voiie maag oen je een heel ander mens. Dan ben je in een betere stemming. Aan de andere kant..." Hij wees op zichzelf. „Ik ben nog maar een schaduw van vroeger... Ach, vroeger.het is nauwelijks een zijn vork en legde die toen neer. „Geloof je me, Tom, als ik zeg, dat ik er verschrikkelijk spijt van heb?" Hjj grinnikte. „Waarom niet? Ik heb zo spijt... als m'n centen op zijn, bijvoorbeeld. Dan waar... ik heb je gemist. Nu besef ik het, eerlijk waar". Met een ruk kwam hij overeind en legde zijn sigaret op het lege bordje. Met twee stappen was hij bij haar. Even dacht ze, dat hij haar wilde omhelzen, zeu ie Komen. iun rrja iea«re dag naar je toe, hierheen. Maar ga niet meer drin ken, Tom asljeblieft, doe het niet meer" Hij trok haar hand omhoog en lang zaam drukte hij er zijn mond op. (Wordf* veïwölgd)

Scheldebode | 1966 | | pagina 6