KRUININGEN 40 JAAR DRUKKER/BINDER HULPVAKARBEIDER YERSEKET Spaarbank. KRUININGEN RILLAND-BATH WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE NUTSSPAARBANK Bezoek jeugdkorps. Wij maken onze jeugdige lezers er op attent dat het jeugdkorps uit Kapelle nu a.s. dinsdagavond een concert voor hen komt geven in de zaal Nolet. Geslaagd. Voor het vakdiploma groothandel in vis slaagden te Utrecht onze dorpgeno ten P. Pekaar-Padmos en H. M. Pols- Padmos. Verkeerscursus. De verkeerscursus o.l.v. opperwacht meester Van Hoepen zal een aanvang nemen op dinsdag 14 december a.s. in de brandweerkazerne. Aanvang 7.45 uur n.m. Belanghebbenden kunnen zich als nog opgeven voor de aanvang der cur sus. Loop der bevolking over november. Ingekomen personen: C. J. I. Chris- tiaanse v. Zierikzee n. Schotte 1; G. Hollemans v. Kapelle Z. n. De Meule- meesterstr. 15; W. Minnaard v. We- meldinge n. Stenge 18. Vertrokken personen: J. de Rooij en gezin v. Schuttershof 16 n. Nijmegen, Newtonstr. 1; M. Mast v. Dominicusstr. 3 n. Amsterdam, Nedersticht 4; A. H. Koeman v. Steeweg 13 n. Middelburg, Oude Amemuidse voetpad 56; J. A. v. v. Velde en gezin v. Olzendepolder 5 n. Kruiningen, Stationsweg 12; M. E. Harthoorn v. Burenpolderweg 28 n. Goes, Oostwal 31; J. de Koeijer v. Dam- str. 132 n. Sluis, Kapellestr. 29; M. P. van Houte en gezin v. Van Klinkenberg- str. 19 n. Ravensteijn; L. J. Koeman v. Steeweg 13 n. Kruiningen, Achterstr. 41; M. Maas v. Marijkelaan 64 n. Kou- dekerke Z., Middelburgsestr. 89; C. J. Wisse-Meijer v. Van Klinkenbergstr. 5 n. Kapelle Z., Wilhelminastr. 42; C. E. Pekaar v. Van Klinkenbergstr. 16 n. Rilland-Bath, Stationsstr. A 92. Verhuizingen binnen de gemeente: A. r_ Bij de Coöp. Raiffeisenbank werd in de maand november aan spaargelden gestort tot een bedrag van 198.478,81 en terugbetaald tot een bedrag van 251.347,67. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 5.624.860,37. Er wer den in november 5 nieuwe boekjes uit gereikt. IJsvereniging. Dezer dagen hield de ijsvereniging Wemeldinge haar jaarvergadering in het gebouw van de Evang. zondagsschool. De belangstelling was niet groot. Uit het jaarverslag bleek dat er vorig sei zoen weinig aktiviteit was geweest in verband met de korte ijsperiode. Van de zijde van het gemeentebestuur is nu bekend dat men zal trachten de speel weide te verharden en daar ook de mo gelijkheid voor een spuitbaan van de ijsvereniging te maken. Financieel zal de vereniging moeten bijdragen, daarom zal er dit seizoen een beroep worden ge daan op de 500 leden om de contributie zo goed en vlug mogelijk te innen. Dit jaar zal het terrein weer op de oester putten van dhr. Lindenbergh zijn, welke geheel belangeloos gebruikt mogen wor den. Men is nu al bezig geweest de putten in gereedheid te brengen. Op de ze vergadering werd besloten om toe te treden tot de K.N.S.B. Het bestuur werd uitgebreid met één persoon, waarvoor werd gekozen dhr. P. Gijssel Hzn. Proficiat. Onze dorpsgenoot dhr. P. J. Klap, woonachtig te Voorschoten, is te Hil versum beëdigd tot luitenant ter zee derde klas. Proficiat. Raadsvergadering. De gemeenteraad krijgt in de verga dering van vrijdag 10 december a.s. een 16 punten tellende agenda te behande len. O.a. wordt de 2e wijziging van de a.s. komen er 32 deelnemers naar „Ons Dorpshuis". Wie in aanmerking komt voor de „Scheldeprrjs-wisselbeker" wordt beoor deeld door een jury bestaande uit dhm. M. J. van den Berge alhier (voor het laatste jaar?) J. Augustijn uit Hooger- heide en een afgevaardige van het tee nerblad „Muziek-express". Voorts is er nog een teenerjury en hierin zitten de heren C. van Heyst uti Heerle (N.-B.), L. Heygens, Bergen op Zoom en mej. I. Schrier uit Oostburg. Met een tweede dame wordt nog overleg gepleegd. De Goese band „The Flying Elec- tra's", die reeds twee keer beslag legde op de wisselbeker, is opgeheven en de beker is daarom weer volledig beschik baar. De presentatie van dit festival is in handen van Leontine Blok en het wordt opgeluisterd door vader en zoon Augustijn uit Hoogerheide aan 't Ham mondorgel. Natuurlijk is er 's avonds een groot sluitingsbal. Voor dit jubi leumfestival wist het comité beslag te leggen op een wel bijzondere band. „Don Devil and the Dritfers" uit Zaltbommel, bekend van radio en TV, zullen n.l. voor de muziek zorgen. Wielemieuws. Te Souburg werd door de Kminingse musketiers deelgenomen aan wedstrij den op hometrainers. Dat onze coureurs daar ook vaardigheid in hebben lieten ze wel blijken, want de uitslag was als volgt: 1. Theo Schouwenaar; 2. Tonny Stroosnijder; 3. Ko Blok. Geslaagd. Dhr. A. I. van den Berge slaagde te Amsterdam voor het onderdeel recht van het N.I.V.A. Het verkeer. H. A. R. uit Woensdrecht geraakte vrijdag met zijn personenauto in de mid denberm. De auto werd hierbij zwaar beschadigd. Weg met dat ding, en de auto ging „om niet" over in handen voor Nederlandse Gemeenten. Besloten werd om 2500,te besteden aan ver fraaiing van de Stationsweg. Er is aan de Nederlandse Spoorwegen verzocht om een strook van 6 meter breed hiervoor te mogen gebruiken. De subsidie voor de kraamcentra in Zeeland werd ver hoogd van 1,tot 2,per ver zorgingsdag. Het voorstel van B. en W. om een verordening op te stellen op het gebruik van gebouwen en gronden in de bebouwde kom der gemeente lokte enige discussie uit, hoewel niemand zich nadrukkelijk tégen verklaarde. B. en W. deden dit voorstel omdat gebleken was dat de laatste tijd een aktieve handel plaats vindt in onroerende goederen van minder goede kwaliteit, die dan te koop worden aangeboden aan in de steden woonachtige personen. De meeste van deze woningen zijn echter voor de sloop bestemd. Aangezien het soms woningen betreft in de woonstraat vonden B. en W. dat dit het karakter van deze woon straten aantast, vooral omdat ze ver kocht worden als weekendwoningen, die dus een groot gedeelte van het jaar leegstaan. De belastingverhogingen die hierna aan de orde kwamen, werden zonder hoofdelijke stemming aanvaard. De tarieven van de legesverordening werden verhoogd, waardoor de meerde re opbrengst geraamd wordt op 500,-. De hondenbelasting wordt van 10, en 5,verhoogd tot 20,en 10, waardoor 600,meer opbrengst wordt geraamd. De straatbelasting die bedroeg 10 van de belastbare opbrengst voor gebouwde eigendommen en 5 van de belastbare opbrengst voor ongebouwde eigendommen werd verhoogd tot resp. 12 en 6 Hiervoor werd een meerdere opbrengst geraamd van 3000,De tarieven voor het storten van bedrijfs afval werden Van 1 en 2 cent verlaagd tot y2 en 1 cent voor de eerste 100.000 kg en daarboven en y2 cent per kg. De weegkosten voor dè eerste 100.000 kg zullen voor rekening van de gemeen- meester sprak namens de gemeente. Ds. A. F. Honkoop namens de classis en de Synode en dhr. A. J. Busch namens ker- keraad en gemeente. Tenslotte werd de scheidende predikant staande toegezon gen Psalm 121 4. ob Sinterklaar op bezoek. Vorige week vrijdag bezochten Sin terklaas en Zwarte Piet de kinderen van de o.l. school. '-O Ongelukkige val. De landbouwer M. Verbrugge was vo rige week bezig afgewaaide dakpannen op de landbouwschuur goediite leggen, waarbij hij het ongeluk had uit te glij den en op de grond terecht te komen. Alles liep echter nog vrij goed af, en kele verwondingen aan het gelaat en een gebroken pols, waarvoor hij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Hoog bezoek. Maandagmiddag bracht Sint-Nicolaas met zijn knecht een bezoek a#n de o.l. school en de kleuterschool. Na een wel komstwoord door het hoofd der school, dhr. C. van Leeuwen, en zang van de kinderen, reikte hij aan ieder kind een fraai cadeau en wat versnaperingen uit. Het was een gezellige middag, die ook door veel ouders werd bijgewoond. Sint-Nicolaasfeest. De afdeling Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield in hotel „De Zwaan" de jaarlijkse traditionele Sinterklaasavond. De leiding berustte bij de presidente mej. J. Gan seman. Het programma werd geheel ge vuld door eigen leden en bestond uit zang, volksdans en toneel. Het hoogte punt was natuurlijk de komst van Sint- Nicolaas met ziin Piet Oolr vKnr rie hp. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboor te van een zoontje en broer tje CORNELIS J. LOKERSE S. LOKERSE-LOUWS MARGREET JAN LAURA JANNY AUGUST DIENEKE RINUS Kruiningen, 8 december '65 Zandweg 20a Het behaagde de Heere, heden nog onverwachts van mijn zijde weg te nemen, mijn innig gelief de en zorgzame man JACOB VAN ZVVEEDEN in de ouderdom van bij na 75 jaar Zijn diepbedroefde vrouw M. J. VAN ZWEEDEN- SINKE Yerseke, 5 dec. 1965 Grintweg 44 De teraardebestelling heeft plaats gehad op woensdag 8 dec. op de algemene begraafplaats te Yerseke Tot onze diepe droefheid overleed nog onver wachts onze geliefde zwager en oom JACOB VAN ZWEEDEN in de ouderdom van bij na 75 jaar De bedroefde familie, A. SINKE- POELMAN A. ZOETEWEIJ- SINKE M. SINKE-VAN LOO J. MOL-SINKE J. P. SINKE- VAN BAREN P. J. SINKE- ZUTDWEG Yereke, 5 dec. 1965 Heden werd .geheel on verwachts, tot onze die pe droefheid, van onze zijde weggenomen, na een langdurig lijden, on ze geliefde broeder, zwa ger en oom MARINUS VAN OOSTEN Wz. op de leeftijd van bijna 46 jaar Yerseke: P. C. VAN OOSTEN A. C. VAN OOSTEN- NELIS Middelburg: M. W. CATSHOEK- VAN OOSTEN W. C. CATSHOEK Neefjes en nichtjes Yerseke, 6 dec. 1965 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 9 december op de alge mene begraafplaats te Yerseke Condoleantie-adres Wijngaardstraat 18, Yerseke In kerst-snoeren hebben wij een grote sortering. - Fa. Hovestadt De Jonge. Enige en algemene kennisgeving Heden is van mij heen gaan mijn lieve, zorgza me man JACOB HERMAN DE MUNCK in de leeftijd van 51 jaar Mevr. DE MUNCK- VERTENTEN Hansweert, 8 dec. 1965 Julianastraat 54 Door de buitengewoon gro te belangstelling, die ik bg mijn 80ste verjaardag ont vangen mocht, is het mij niet mogelijk ieder persoon lijk te danken, dus dark ik allen hiermede, ook namens mijn kinderen en klein kinderen Mevr. A. DE KOSTER Yerseke, december 1965 Lepelstraat 4 Nu nóg beter stencilwerk door elektronisch stencil. Copiëerinrichting Kole, Noordzandstraat 11, Yerse ke, tel. 590. Op vrijdag 17 december a.s. zal onze medewerker j de heer L. M. AERTSSEN de dag herdenken dat hij in dienst trad van de op- richter en oudste firmant van ons bedrijf, de heer F. J. S. van der Peyl 40 jaar, waarvan vele jaren als chef-zetterij, is hij i dan in onze dienst Tevens herdenken wij dan dat zijn echtgenote ge- durende ruim 25 jaar onze kantoorboekhandel te i Hansweert heeft beheerd Ter gelegenheid hiervan wordt aan de heer Aertssen i en zijn echtgenote een receptie aangeboden van i 16.0017.30 uur in zaal „Zeelandia", Kanaalstraat i 10 te Hansweert DIREKTIE DRUKKERIJ „DE PHOENIX" Goes, december 1965 15 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Speciale aanbieding! Res- Als u voor de feestdagen nog iets nieuws aanschaft, zorg dan in de allereerste -plaats voor een goed pas send korset, korselet, gaine, •panty of stepp-in. En niet •te vergeten een prettig zit tende BH. Wij hebben in al deze arikelen een geweldi ge sortering. Met een goed verzorgde foundation komt uw kleding pas goed tot z'n recht. Alleenverkoop Geer- li- en Sanbella foundations. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis Zilverzegels! Jasperse altijd voordeliger! 1 blik zalm 1,25. 1 zak 500 g macaroni 52 ct. 2 rol beschuit 55 ct. Magere ham 58 ct. Rookvlees 63 ct. Pa lingworst 49 ct. Snrjworst 45 ct. Cornedbeef 52 ct. p. 100 g. 1 blik tomatenpuree van 37 voor 28 ct. 1 l.-blik perziken 1,45. 1 l.-blik fruitcocktail 1,95. 1 l.-blik aardbeien 1,59. 1 zak 200 g Eng. drop 59 ct. 1 zak 200 g caramels 52 ct. Alle soorten drop 37 ct. Kaas! Kaas! 250 g volvette kaas 79 ct. 250 g vette ko- mijne 89 ct. 1 l.-bl. appel moes 65 ct. 1 fles Sherry 295 ct. 1 fles slaolie 99 ct. 500 g patentbloem 44 ct. 1 pot HH jam (abrikozen) 84 ct. J A is toch voordeli ger! - v. d. Burght, Emma- straat 14, Yerseke. tanten breiwol deze week bijzonder voordelig! Pik er uit wat u het beste kunt gebruiken, er is ook voor u zeker iets geschikts bij, want er zijn vele kleuren en kwaliteiten. Wij hebben geen ruimte om alles te eta leren, dus loop gerust even binnen, er liggen twee ta fels vol op u te wachten. - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Te koop: Nieuw en sloop materiaal als planken, bal ken tot 7 meter lang, deu ren, ramen, dakramen, go ten, gootstenen, nieuw en sloop, wc-potten, ook com pleet, enz. - P. Duinkerke, Margrietstraat 28, Yerseke, Tel. 650. Bestel vroegtijdig uw kerst kalkoen, tamme konijnen en braadkuikens aan voordeli ge prijzen. „De Spar", tel. 689, Yerseke. Flanellen lakentjes voor kinderledikant met figuur tjes bedrukt zojuist weer ontvangen. Flanel is be haaglijk warm en de de kentjes blijven beter liggen. Ook in één- en tweepersoons flanellen lakens grote keu ze in wit, ecru, gebloemd en pasteltinten. Ook extra grote maten. Gratis Zilver zegels! Textielhandel Snoep- van Willigen. In onze etalage deze week mooie onderjurken, jupons enz. enz. Mooie modellen, prima pasvorm en kwalitei ten, voor prijzen die gewel dig meevallen! Gratis Zil verzegels - Textielhandel Snoep-van Willigen. Te koop: Stenen, golfpla ten, etemit board, enz. - P. Duinkerke, Margriet straat 28, Yerseke, tel. 650. Gezellig wafels bakken met zo'n ijzer van Hovestadt De Jonge. Wij hebben mo dellen voor vijfkants wafels en vierkante. Te koop gevraagd: Box. Brieven onder no. 49-1, Bu reau Yerseksche Courant te Yerseke. Te koop: Slachtkonijnen. Molenpolder 12, telef. 677, Yerseke. Een elektrische deken is fantastisch. Vraagt vrijblij vend eens inlichtingen. Fa. Hovestadt De Jonge. Jasperse altijd voordeliger! Volvette kaas 500 g 1,70. Lunchkaasjes 1,60. Edam mers 3,15. Koelhuis boter' p. pakje 1,09. Margarine 36 ct. p. pakje. 4 fles bier 98 ct. 3 fles gazeuse 98 ct. Echte choc. 49 ct. Witte flikken 35 ct. Rumbonen 38 ct. Sinasstaafjes 42 ct. p. 100 g. 1 fles druivensap 98 ct. 1 fles Jus d' Orange nu 1,29. 1 l.-blik abrikozen op sap 1,45. 1 pot knak worst 89 ct. Regenbroek verloren ver leden week donderdag van Burenpolder via Havendijk, Langeville route naar 't sta tion. Tegen beloning terug te bezorgen. - C. Kanaar, Burenpolderweg 20, Yerseke Zaterdag bij De Spar ba nanen 98 ct per kilo. Si nasappels, kokosnoten, man- derijnen, walnoten, hazel noten. Diepvries aardbeien 450 gram 1,75. 'De Spar', Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! 1 grote fles tomatensap 79 ct. 200 g pruimen 64 ct. 200 g tutti frutti 69 ct. 1 zak 250 g theekransjes 64 c. 3 repen Mars nu 69 ct. 3 rol fruitella 49 ct. 1 fles advo- kaat 2,98. 1 l.-blik dop erwten 69 ct. 1 l.-blik sper- cibonen 78 ct. 150 g lange vingers 59 ct. 1 vacuum rookworst 99 ct. 1 kg zak choc, hagel 2,58. 1 blik soepballen 49 ct. Drukkerij van der Peyl - Kruiningen Telefoon (01130) 381 Wij vragen voor direkte plaatsing een jongeman, max. leeftijd 15 jaar die opgeleid wil worden tot daartoe is het met goed gevolg doorlopen hebben van de lagere school voldoende en/of een welke de niet technische bewerkin gen in de afwerkings-afdeling kan verrichten Sollicitaties aan bovengenoemd adres Zeur niet langer vrouw over die ouwe kachel. Nou, maak het dan kort, en laten we samen om 'n nieuwe gaan. Best, naar wie Piet van Oosten? In orde, bel 3-4-7 èn zeg dat we vanavond ko men. Mirlon-Mirlana en 3 ster ren. Een begrip voor bete re nylons aan lage prijzen. Nu ook fantasie nylons in verschillende dessins in ha vanna, groen, marine en zwart. Leuk voor tieners en héél sterk! En als steeds een geweldige sortering in pan ty-nylons, maillots, knie kousen, sokken, ankiets. De naam Mirlon-Mirlana staat borg voor de allerbeste kwa liteiten. Alleenverkoop: Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis Zilverzegels! Voor complete meubilering en stoffering uw adres: Van Nimwegen-Heijboer, Wemel- dtngev telef- (01192) 336, Dorpsstraat 53, West-Ka naal weg 51. Hang zo'n handig opklap baar lessenaartje naast uw telefoon, 'tls reuze gemak kelijk! 16,—. Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Agentschap Zandweg 31 Zittingen maandag, woensdag en vrijdag van 18.00-20.00 uur Rentevergoeding 3 lli en 4 0/0 HUIS WEMELDINGE Notaris J. C. Kram te Ka pelle is voornemens op dins dag 14 december a.s. des voorm. 11 uur in het Herv. Jeugdgebouw t.v.v. mevr. Sponselee-Platteeuw, publiek te verkopen: HET WOONHUIS aan de Nieuwen- dijk 4, groot 43 ca Beh. toest. B. en W. op ge bruik te aanvaarden na be taling Te bezichtigen: zaterdag 11 december a.s. 's middags van 1 tot 3 uur door LETT) A GRAAFLAND 33) Roelie haalde haar schouders op. „Kletspraatjes van de mensen, ver onderstel ik. U hebt de feiten gehoord, nietwaar? Ik stel teveel prijs op zijn onschatbare diensten, die hij in de loop der jaren aan mijn bedrijf heeft ver leend, dat ik hem wil missen. Maar on der de gegeven omstandigheden heb ik niets aan hem. Het feit, dat hij zich be dronken heeft, spreekt in dit opzicht voldoende. Ik ken de heer Talingen al die jaren als een zeer matig drinker". „Dat was hij ook, mevrouw. U hebt dus een nieuwe boekhouder aangenomen. En één dag na diens komst in uw be drijf stuurt u Tom met ziekteverlof. ,,-Lw.cncei jjfctaujur, ue Kletspraatjes in het dorp laten me Siberisch. Ik heb u de feiten verteld: de heer Talingen is door mij met ziekteverlof gezonden. Uit sluitend en alleen, omdat hij overspan nen is. Volkomen over zijn toeren. Hij is dus buiten dienst, omdat hij ziek is. Dat is alles. Stelt u zich in verbinding met dokter Wals, die ik die morgen heb op gebeld en precies hetzelfde vertelde, wat ik nu aan u zeg. Belt u morgen voor mijn part de bedrijfsvereniging op, die ik ook al heb ingelicht. Hij krijgt zijn volle salaris doorbetaald en over twee maanden zal ik hem graag weer terug nemen in mijn bedrijf, aangenomen dat hij dan opgeknapt is". Pastoor Derksema dronk zijn koffie leeg en trommelde even met zijn vingers op de leuning van zijn stoel. „Als u het zegt, zal ik het wel moe ten aannemen. U hebt natuurlijk geen roeKomst van uw kinderen te praten". Roelie keek hem niet grote ogen aan. „De toekomst van mijn kinderen? Wat heeft hg daarmee te maken?" Pastoor Derksema glimlachte even. „In zijn kwaliteit van toeziend voogd natuurlijk. Dat schrijft de wet nu een maal voor". Het bloed trok uit het gezicht van de vrouw en even knipperde ze met haar ogen. „Wat zegt u Talingen toeziend voogd over mijn kinderen? Hoe komt u aan die onzin?" De pastoor keek haar verwonderd aan. „Is u daarvan niet op de hoogte ge steld? Verleden jaar hebben uw man, Tom en ik dit in orde gemaakt. Op verzoek van uw man natuurlijk. Hij wil de in dit opzicht enige zekerheid schep pen voor zijn gezin, als hij onverwacht maar goed om ze ter wereld te brengen en voor de rest wordt er met ons, vrou wen, geen rekening gehouden?" De bezoeker schrok. Hij had altijd in de veronderstelling verkeerd, dat Dolf Borger zijn vrouw van het een en ander op de hoogte had gesteld en zelf had hij het als vanzelfsprekend aangenomen dat de procuratiehouder en vertrouwens man van Borger, Tom Talingen, als toeziend voogd door de vrouw zou wor den geaccepteerd.Dit nu bleek niet het geval te zijn en onmiddellijk had hij de hele situatie door. Die vrouw heeft wat tegen Tom. Ze heeft een hekel aan hem. Zou het dan toch waar zg'n, die geruch ten, dat ze het plan heeft om Tom er uit te werken?' „Het spijt me, mevrouw Borger, maar ik was vast in de overtuiging, dat u hiervan op de hoogte was". Ze trok zenuwachtig aan haar siga- v»»v wvxgwx 1UCVCCU Uil IC ZiUCnCll. De heer Talingen wordt als toeziend voogd over mijn kinderen door mij on der geen beding geaccepteerd. Ik ben niet van plan wie dan ook me te laten opdringen. Ik stel mg morgen Jtaaeteen met een advokaat in verbinding* ek dan zullen we eens zien, of ik als moeder ook nog wat te zeggen heb. En .dat u zich, in uw kwaliteit als parochieherder, daarvoor hebt laten lenen!" Hij keek haar stomverbaasd aan. „Maar mevrouw, wat kon er op tegen zijn? Wat hebt u eigenlijk tegen Ta lingen?" Ze keek hem nijdig aan. „Mijnheer pastoor, dit zijn mijn za ken en ik duld in dit opzicht geen in menging van derden, zelfs niet van u. Is dat duidelgk „Pastoor Derksema haalde zijn schou ders op. (Wordt vervolgd)

Scheldebode | 1965 | | pagina 6