Q ii. a. a. Is flurgerli/V Snuif en wrijf RILLAND-BATH KRABBENDIJKE r» WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE SCHORE Spaarzin is nog steeds 'in' I PREDIKBEURTEN kampioenskandidaten te veajplaan, want met een duidelijke 4—0 nederlaag wer den de gasten huiswaarts gezonden. Ver leden jaar was dit eveneens het geval, maar toen met Kortgene I, dat een gro te 91 nederlaag moest incasseren. De overwinning op Kwadendamme was vol komen verdiend. Het tweede was op al le fronten sterker. Het was een zeer aantrekkelijke wedstrijd om te zien. De twee- puntjeskomen het tweede wel van pas, want tot op heden staan ze er niet best voor op de ranglijst. A.s. zondag speelt het eerste elftal de thuiswedstrijd tegen Corn. Boys uit Sas van Gent. Dit elftal staat nog lager op de rangiijst dan de Boys, zodat normaal gesproken de puntjes hier moeten blij ven- Scheepvaart aoor het kanaal. Spraken w.e van', de maand augustus '65 (8.888 schepen) als een record- maand, de maand september heeft dit aantal wederom overtroffen. 9.290 sche pen passeerden die maand het kanaal. Deze schepen hidden een tonnage van 5.514.540 tonrlHtëfvan waren 5.944 sche pen van 3.658.761 ton geladen en 3.346 schepen van 1.855.779 ton waren ledig. De geladen "scfiëpen bestonden uit 5.570 motorschepen van 3.118.517 ton, 364 sleepschepen_.yaa_535.662. ton en 10 coas ters van 4.582.ton. De ledige schepen be stonden uit Jï'375 motorschepen van 1.501.018 .-tón, 2^5 sleepschepen van 333.882 ton en 14 coasters van 0.2Q0 ton. Tevens passeerden 722 sleepboten van 14.670~ton. Van België passeerden 66 duweenheden, naar België 67. Tot de rijnvaart behorende, passeerden naar België 1.157 gèladen motorschepen van 794.301 ton, 184 geladen sleepschepen van 287.7814 ton, tevens 154 ledige mo torschepen wan 152.324 ton en 26 ledi ge sleepschepen van 35.423 ton. Van België passeerden 714 geladen motor schepen van 501.727 ton, 53 geladen sleepschepen van 79.526 ton, tevens 109 ledige motorschepen van 75.271 ton en 6 ledige sleepschepen van 9.649 ton, alle eveneens behorende tot de rijnvaart. In nationaliteiten waren de schepen als volgt verdeeld: 5.547 Nederlandse, 2.484 Belgische, 589 Duitse, 369 Franse, 284 Zwitserse, 2 Luxemburgse, 5 Oosten rijkse, 3 Deense en 7 Poolse. In de maand september '65 paseerden er 402 schepen dan in de maand augustus. Uw verkoudheid van neus, keel of borst we; Botsing tussen personenauto's. Vrijdagmiddag deed zich alhier ter hoogte van de r.-k. kerk een botsing voor tussen tWée personenauto's. Beide auto's reden in de richting van het sta tion. De bestuurder van een van de wa gens, G. P. C. uit Rilland, wilde de in rit "Vétn de 7tó?k"t>prijden zonder daarbij te letten op het achteropkomende ver keer. Hij verzuimde de auto van mevr. B.-N., eveneens uit Rilland, voorrang te verlenen. De auto van mevr. B. werd zwaar beschadigd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. Collecte-opbrengsten. De collecte in deze gemeente ten ba te van het Ned. Rode Kruis bracht op 1029,74, de collecte voor het Koningin Wilhelminafonds 425,30. De collecte ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de muziekvereniging „Rillandia", dat op 29 en 30 oktober wordt gevierd, en die werd gehouden onder de burge rij en het bedrijfsleven, briiffcht 1500, op. Vergadering „Het Mosterdzaaje". In een brjlókaal van de Geref. kerk alhier hield de vereniging „Het Mos terdzaadje" dezer dagen een vergade ring, waarop sprak mevr. Wijkhuis over de proloog van het Johannes-evangelie. Er volgde een interessante bespreking. Na de pauze werd een spel opgevoerd. De bijeenkomst stond onder leiding van mevr. Geldof. Er werden drie nieuwe leden ingeschreven. Auto's tegen elkaar. Op de Separatiedijk in de Bathpolders alhier botsten zaterdagmorgen de auto van A. W. en die van H. V., beiden uit Rilland, |W. verleemde geen voorrang aan V. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. Er was flinke schade. Bromfietser gevallen. De bromfietser Van Z. uit Hellevoet is maandagavond door nog onbekende oorzaak op de rijksweg onder deze ge meente ten val gekomen. Hij kreeg ver wondingen aan zijn gezicht en werd be handeld door Dr. J. A. Kamps. Daarna kon dhr. Van Z. zijn-reis voortzetten. Duivententoonstelling. De duivenvereniging „De Luchtpost" alhier organiseert op 18 december van dit jaar een tentoonstelling in „De Ark". Dit gebouw biedt een goede accomoda- tie. Voor de exposanten zijn fraaie prij zen beschikbaar^ Zeer ernstig ongeval. Vorige week donderdag vond op de rijksweg een tragisch ongeval plaats, dat het leven heeft gekost aan de 72- jarige mevr. J. Bergs-Tavenier en haar 13 maanden oude kleindochtertje Catha- rina Mevr. Bergs-Tavenier wilde met het wandelwagentje Avaarin de baby zat de rijksweg oversteken op de kruising bij de Johan, Willem Frisostraab. Ze was hiermee bezig toén ze uit de rich ting Kruiningen een vrachtwagen zag anderen en ging .toen terug naar de kant van de weg. Daarna moet ze ge dacht hebben dat het toch nog mogelijk was, maar toen ze de weg opnieuw op liep, werd ze door de met bieten ge laden vrachtauto gegrepen. Zowel mevr. Bergs als de baby werden zo ernstig gewond, dat ze Vrijwel op slag dood moeten zijn geweest. De chauffeur, de 21-jarige W. W. uit Wolfaartsdijk, heeft nog getracht dooir haar links uit te wijken een aanrijding te voorkomen, maar de afstand was reeds zo kort, dat dit niet meer baatte. De direkt gealar meerde Dr. Noome kon slechts,de dood van beide slachtoffers,..vaststellen. Botsing. Zondagavond deed zich op de rijksweg een botsing voor tussen twee personen auto's De Belg B. A. L. uit Deume wil de de voor hem rijdende P. V. uit Zeven bergen passeren, maar maakte hierbij zijn berekening verkeerd, met als ge volg dat hij met grote snelheid tegen de achterkant van de auto van V. kwam. Beide auto's reden in de richting van Bergen op Zoom. De wagen van de Belg werd zwaar beschadigd. De an dere auto kon zijn weg nog vervolgen. Voetbal. Het afgelopen weekeinde bracht wei nig vreugde voor het eerste elftal van Krabbendijke; het Verloor van Nieuw- lande met 42. Het tweede was meer succesvol en klopte Hoek met 43. Zo wel de A- als de B-junioren voetbalden tegen Kapelle, de eersten verloren met 21, terwijl de B-junioren met 22 ge lijk speelden. Puzzelrit. Zaterdag was het een hele drukte voor het Stationskoffiehuis, de start plaats van de oriëntatierit van de drumband. Een kleine honderd auto's hebben die middag oost Zuid-Beveland doorkruist, zonder tijd te hebben om te genieten van de schone wijde luchten of de prachtige natuur. Turend naar lantaarnpaalnummers, kilometerpaal- tjes, klompen en andere kenmerken repten ze zich naar de eindstreep bij Jaap Vermare aan de Oostweg. De uit slag van de puzzelrit was: 1. Houg, 28 straf pun ten; 2. M. C. Duijnhouwer, 55; 3. L. A. Quaak, 58; 4. B. Sinke, 101; 5. H. Zandee, 105; 6. L. C. Fraanje, 106; 7. G. Hollestelle, 106; 8. G. Schout, 109; 9. C. P. van Viegen, 110; 10. I. op 'tHof, 114; 11. L. P. Lamper, 120; 12. J. Moerman, 122; 13. J. F. van Doorn, 122; 14. J. van Otterloo, 130; 15. L. van de Linde, 133. De „Jaap Vermare" be ker kwam in handen van L. Jasperse, tweede werd J. Waterman en derde C. Mallekote. Voetbal. Waarde I, dat zaterdagmiddag Yer- seke II op bezoek kreeg, wist de volle winst binnen te halen; met 31. Waar de II tegen S.S.V. '65 was niet zo ge lukkig en moest de winst aan de gast heren laten met 42: Jeugdvaardigheidsproeven. Drieëntachtig jongens en meisjes van 8 tot 12 jaar hebben zaterdagmorgen als leden van de gymnastiekvereniging „Olympia" te Kapelle jeugdvaardig heidsproeven afgelegd. Slechts 2 deel nemers moesten worden afgewezen. De kandidaten werden gejureerd door een kringgedelegeerde van de „Zebra". Korfbal. Het eerste twaalftal van Elto dat za terdagmiddag Vedo op bezoek kreeg, wist het niet tot winst te brengen. Het verloor met 37. Ook de junioren, die op eigen veld de strijd aanbonden met Tjoba, moesten een gevoelig verlies in casseren (27). Daarentegen boekten de pupillen wel een goed resultaat. Te gen Olympia B kwamen zij tot een 04 overwinning. Voetbal. Opnieuw gelukte het Kapelle I za terdagmiddag niet de winst binnen te halen. Ditmaal werd Mevo het struikel blok. Er werd fantasieloos gevoetbald en hieruit putte Mevo de kracht om tweemaal te scoren. Na de rust herstel de Kapelle zich en wist Mevo geheel in het defensief te drukken. Toch mocht de Zierikzeese ploeg met een 23 over winning de thuisreis aanvaarden. Het tweede wist ook al niet tot winst te komen. Het verloor van Temeuzense Boys met 51. Het derde, dat op be zoek ging naar de Beren II, bracht met een 43 uitslag de punten mee naar huis. Ook de A-junioren, die op eigen veld Krabbendijke op bezoek kregen, wisten met de 21 overwinning in de running te blijven. De B-junioren die te gen de B-junioren van Krabbendijke speelden, deelden met 22 broederlijk de punten. In de sloot. Donderdagavond is omstreeks half acht dhr. J, C. M. van H. uit Kapelle aan de weg langs de Zeedijk onder Scho- re met zijn bestelauto in de sloot ge reden. De auto kwam met zijn wielen in de grasberm, waardoor een slippartij volgde en de auto de sloot in reed. Er hadden geen persoonlijke ongelukken plaats. De auto werd vrij ernstig be schadigd en moest door een takelwagen uit de sloot worden gehaald. Filmavond. De A.N.W.B. hield woensdagavond in hotel „De Zwaan" een filmavond. Hier voor bestond een matige belangstelling. Burgemeester H. G. van Suijlekom wees in een kort woord op de nuttige taken van de A.N.W.B. Voor de pauze werden enkele films vertoond, die een beeld ga ven van het veelomvattende werk. Na de pauze werden nog enkele toeristische films gedraaid. Er was ook een kleine expositie ingericht van bondsuitgaven. Aktiviteiten Rode Kruis. Ter afsluiting van de inzamel ingsak- tie zal de afdeling Kapelle-Biezelinge en Schore van het Nederlandse Rode Kruis ook dit jaar weer een oliebollenverkoop- aktie houden. Dit zal gebeuren op vrij dag 26 november. De afdeling heeft voor de komende wintermaanden nog andere aktiviteiten op haar programma staan. Hiertoe mag ook gerekend wor den een filmavond die zowel te Kapelle als te Schore gegeven zal worden. Ver der is men voornemens in maart weer een bloedplasma-avond te houden. Kerknieuws. Voor het door de Ned. Hervormde Gemeente te Schore uitgebrachte beroep heeft Ds. F. Meyerink uit Schoonebeek bedankt. RAIFFEISEN-SP AAR WEEK De oude kous is niet meer! Maar dat wil niet zeggen dat sparen tot de ver leden tijd behoort. In onze tijd hebben andere en moderne spaarmethoden op gang gedaan. Want er wórdt gespaard in Nederland! Er mogen nu en dan alarmerende berichten de kop opsteken over de sterke toename van afbetalin gen, we mogen lezen van „overbeste- ding" en maatregelen daartegen... dit neemt het feit niet weg dat spaarzin nog altijd „in" is. Miljoenen Nederlan ders denken aan hun toekomst, zien vooruit en brengen het geduld op om te sparen voor hun plannen van morgen. Nu de Raiffeisen-Spaarweek weer in zicht is, leek het ons goed ook deze kant van de medaille eens te belichten. Sparen vertoont een sterk sociaal as pect. Het mes snijdt aan twee kanten: de spaarders weten hun geld veilig be waard en zien hun bezit groeien. En dank zij hun spaargeld blijft het econo mische leven in beweging en wordt de leefbaarheid van de eigen omgeving vergroot. De Raiffeisenbank is uit dit sociaal bewustzijn ontstaan. De eerste coöpera tieve spaar- en kredietbank werd in 1849 door F. W. Raiffeisen, burgemees ter van het Duitse dorpje Flammersfeld (Westfalen) gesticht. Met de bedoeling het algemeen welzijn te bevorderen, de armoede te bestrijden en de economisch zwakkere bij te staan. Uit deze eerste bank zijn in vele landen van Europa en daarbuiten Raiffeisenorganisaties met duizenden aangesloten (spaar) banken gegroeid. Gelijktijdig met de Raiffeisen- Spaarweek in Nederland wordt een der gelijke week gehouden in landen als Italië, Oostenrijk en Duitsland teneinde de spaarzin in het algemeen te bevor deren en de Raiffeisen-gedachte leven dig te houden. Elk jaar weer blijkt deze spaarweek inderdaad aan zijn doel te beantwoor den. Het sparen wordt sterk gestimu leerd, zó zelfs dat op dit moment ruim 1 miljoen achthonderduizend (1.800.000) spaarders in Nederland hun spaargeld hebben ondergebracht bij één van de meer dan duizend kantoren van Raif- feisenbanken of Coöp. Boerenleenban ken. En daar had ook burgemeester Raiffeisen indertijd niet van durven dro men hoe stoutmoedig zijn plannen voor die tijd ook waren! Van 1421 oktober 1965 YERSEKE. Geboren: Marinus Anthonie, zv. Pieter Jacobus Koole en Adriana Maatje van der Maale. Huw.afk.: Abraham Hubrecht Koe man, 20 j. en Jannetje Aarnoutse, 19 j. te Middelburg Gehuwd: Adriaan Hermanus Boor, 26 j. te Goes en Jannetje van der Endt, 24 j. Van 1320 oktober 1965 WEMELDINGE. Gehuwd: Freddy Ger main Robert Grenson, 21 j. te Ukkel en Maria Vleugel, 22 j. Van 14—20 oktober 1965 KRUININGEN. Geboren: Diana Mari ana Christina, dv. Frangois Bijlo en Ma rie José Léontine Coolen; Adriana Pie- temella, dv. Maarten van Burg en Pie- ternella Maria Zandijk. Gehuwd: Josephus Adrianus Maria Theune, 27 j. te Vlissingen en Johanna Gerarda Theresia van der Borgt, 24 j. ïerseke Ned. Herv. Kerk 10.30 uur: Ds. H. M. Boogert van Aar- landerveen. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Re|jenga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. C. W. Keur van Scheveningen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. Chr. v. d. PoeL Vrjj Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine van Engelen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. van Hoegee, Delft. 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vr|j Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra, Krui ningen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Bediening H. Avondmaal. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. F. Goedendorp, Nieuwdorp. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. B. van der Lelie. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Th. Rothfusz te Vlissingen. Geref. Kerk 10 en 3 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: De heer Glazer. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. L. H. W. Theunissen uit Middelburg 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen, Krab bendijke. Bed. H. Avondmaal. 2.30 uur: Ds. J. van Woerden, Middel burg. Dankzegging H.A. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. van Woerden, Middelburg 2.30 uur: Ds. Hemstede, Vlissingen. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. H. R. Juch. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. A. Vrijlandt, Borssele. 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van D|jken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. CAMP corsetten exi B.H. 's Kruiningen, Rilland. xxxxxxx» 15 regel9 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Nog enkele, prima inruil- wasmachines in diverse prijzen. Van Oeveren, Yerseke. Wij hebben een mooie sor tering haarden en kachels, o.a. Hoenson, f.Brisia, Bun- co, Peeters, Jaarsma, enz. in olie en kolen. C. Paau- we, Haarden- en kachelbe- drijf, Yerseke. Grammofoonplaten, koffers en rekje? vanaf 3,95. Van Oevéren, Yerseke. Te koop: Kinderwagen en een trapnaaimachine. San- deestraat 6, Yerseke. Ook deze week weer veel nieuws in kinderkleding ont vangen. Steeds het nieuw ste en altijd iets aparts! Bijzonder mooie mantels, jassen en jacks. Mooie trui en, vlotte rokjes en over- gooiers. Fijne jurkjes en pakjes, te veel om op te noemen. Komt u zelf eens kijken, het is werkelijk de moeite waard! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Profiteer nu van de tijde lijke aanbieding Clipp hand crème, 1 tube van 1,35 voor 1,19. - Drogisterij Harthoorn. Hoenson met gerichte warmte. - Fa. Eckhardt, Tel. 508, Yerseke. Neem er een deken bij als het kouder wordt! Koop een goede, van zuiver scheerwol, waar u jaren en jaren plezier van hebt. Fla nellen lakens, ook iets voor het kille najaarsweer, in wit, ecru, alle pasteltinten en fraaie gebloemde des sins. Hierbij ook bijpassen de flanellen slopen. Voor aan boord hebben wij ook prima gestreepte en geruite flanellen lakens. Zéér sterk en voordelig in prijs. Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Op alles gratis Zilver zegels. U hebt zo een boek je^ vol Grammofoonplaten, koffers en rekjes vanaf 3,95. Van Oeveren, Yerseke. Heeft u de nieuwe Philips hoogtezon al gezien? Wjj hebben ze voor u. In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34. Ontvangen een prachtige zending kop en schotels aan lage prijzen. - C. Paauwe. Te koop gevraagd smeed ijzeren wieg. Brieven onder no. 42-1, Bur. Yerseksche Courant te Yerseke. Voor complete meubilering en stoffering uw adres: Van N imwegen-Hegboer, Wemel- dfcnge> telef. (01192) 336, Dorpsstraat 53, West-Ka- naalweg 51. Tydelyk bij aankoop van Naonis wasautomaat 200 gulden inruilkorting. - Fa. Eckhardt, Yerseke. Voor schoolgaande kinderen is en blijft een jack de ideale dracht. Wij hebben hierin een grote collectie in vele kleuren en kwaliteiten. Voor de hele kleintjes ook schattige, heerlijk warme sneeuwpakken. In tiener- maten 14, 36, 38 enkele ex clusieve sneeuwjasjes met bontgarnering. Iets heel aparts- Textielhandel Snoep-van Willigen. Grammofoonplaten, geeste lijk, operette, populair, in diverse uitvoeringen vanaf 3,95. Van Oeveren, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! 1 zak kleutertaai 49 ct. 1 grote fles slaolie 1,29. 3 rol mentho's 69 ct. 3 rol fruittella 49 ct. 1 fl. vruch tenwijn 98 ct. 1 blik zalm 1,25. 1 vacuum rookworst 99 ct. 1 kg rijst 99 ct. 1 pot uitjes 59 ct. 2 blik soepgroente 49 ct. 4 fles bier 98 ct. 3 fles gazeuse 98 ct. 2 pak lucifers 42 ct. 1 pak zuurkool 43 ct. 1 pot zure haring 80 gt. 1 heer lijke banketstaaf 55 ct. Te koop gevraagd: Antiek, o.a. stoeltjes en kastklok- ken, stoelen en tafels, kast- kommen, staande- en han gende petroleumlampen. Sinke, Vierstraat 13, Yer seke. Jasperse altijd voordeliger! 1 groot pak speculaas 95 ct. Roomfondant 38 ct. p. 100 g. Echte choc.beestjes $8 ct. p. 200 g. 1 fles drui vensap 98 ct. 2 pakjes AJP soep 89 ct. 1 zak tutti frut- ti 69 ct. 1 zak pruimen 64 ct. 1 zak agar 200 g 45 ct. 1 zak Eng. drop 59 ct. 1 zak caramels 52 ct. p. 200 g. 1 l.-blik appelmoes (Jon ker Fris) 72 ct. Heerlijk koekje Zeeuwse rondjes 68 cent. Nu wordt het tijd voor een elektrische verwarmings deken. Zie onze etalage. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34. Grammofoonplaten, geeste lijk, operette, populair, in diverse uitvoeringen vanaf 3,95. Van Oeveren, Yerseke. Ontvangen grote zeemlap pen van de beste kwaliteit, zeer goedkoop. - C. Paau we, Yerseke. Wat zegt u, vader? Naar Piet van Oosten, en vragen of hij vanavond wil komen met folders van mooie, mo derne kachels? O, die van telefoon 3-4-7? Juist, m'n jongen! Iets voor u! Unilux was- combinatie, slechts 2 jaar oud. 525,Van Oeveren, Yerseke, Oudetorenstr. 27. Hoenson met gerichte warmte. - Fa. Eckhardt, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Volvette kaas 500 g 1,70. Magere ham 58 ct. Rook vlees 63 ct. p. 100 g. 1 zware Gron. koek 93 ct. Choc.hagel 65 ct. p. 250 g. 1 bus peper 50 g 70 ct. 1 bus nootmuskaat 95 ct. 1 bus kaneel 55 ct. p. 50 g. 1 Lunchkaasje 1,60. 1 pot knakworst 89 ct. Cass. rib 85 ct. Palingworst 49 ct. p. 100 g. Edammers 1 kg 3,15. 1 pak 500 g spliterwten 59 ct. Te koop: Zo goed als nieu we moderne kolenhaard. - Ten Houtenstr. 23, Yerseke Ten Cate fantasienylons, kleuren zwart, marine, groen, beige. Quaak heeft ze! En verkoopt ze voor 1,95. Nog enkele prima inruil- wasmachines in diverse prijzen. Van Oeveren, Yerseke. Maakt u zelf graag pya- ma's of nachtjaponnen? Keeper flanel in effen, ge bloemd, gestreept en kin derdessins. Ook hierin een grote collectie. Bijzonder fraaie dessins in satin feu- tre. Iets heel moois! Hebt u geen tijd? Geen nood! On ze collectie nachtkleding voor jong en oud is zó groot, u staat er versteld van. In alle prijzen hebben wij juist wat u zoekt! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Het wordt kouder, kleed u warm! Lange broeken, niet alleen in alle kindermaten, maar ook voor grotere meis jes en in damesmaten. Per fecte pasvorm en zéér sterk. Textielhandel Snoep- van Willigen. Iets voor u! Unilux was- combinatie, slechts 2 jaar oud. 525,Van Oeveren, Yerseke, Oudetorenstr. 27. Grammofoonplaten, geeste- lijk, operette, populair, in diverse uitvoeringen vanaf 3,95. Van Oeveren, Yerseke. Voor al uw moderne schoen reparaties naar Hage! Snel le bediening! Luxe afwer king. Schoenservice. I. Ha- ge, Yerseke. Nu nóg beter stencilwerk door elektronisch stencil. Copiëerinrichting Kole, Noordzandstraat 11, Yerse ke, tel. 590. Kaas! Kaas! Kaas! Kaas! 500 g jonge komijne kaas 179 ct. Bij aankoop van een Gelderse rookworst (va cuum verpakt) een pak zuurkool k 500 g gratis! 1 blik k 4 ballen gebraden gehakt van 129 voor slechts 99 ct. 1 blik k 200 g boter hamworst van 110 voor 89 ct. 1 literblik fruitcocktail 1,96. 1 blik witte perzi ken 1,35. 6 Fruittella's nu 60 ct. J. A. is toch voor deliger! - v. d. Burght, Emmastraat 14, Yerseke.

Scheldebode | 1965 | | pagina 3