boy-girls h. blok Een schooljaar naar Amerika HUN VROUWELIJKHEID NIET VERWAARLOZEN PREDIKBEURTEN 7 woonhuis A. v. d. Jagt Gaat u over op olie J. DEN TOONDER EN ZONEN werd uit een bestelauto geslingerd toen deze na in de grasberm terecht te zijn gekomen, ging slingeren en vervolgens over de kop sloeg. De auto werd be stuurd door J. M. R. uit Heinkenszand. Dhr. R. was met zijn vrouw en elfjarig zoontje en zijn oom Van den Dries naar Valkenswaard geweest voor het bijwo nen van een professiefeest van een dochter van Van den Dries. Voetbal. Slechts twee yan de vijf vastgestelde competitie-voetbalwedstrijden kregen zaterdagmiddag doorgang. Het tweede elftal, dat thpis tegen Zaamslag II aan trad, schoot 'weer flink met scherp, ge tuige de 123 overwinning. De B-juni oren, die Krq^bendijke op eigen veld ontvingen, wonrien eveneens met 21. Voor zaterdag staan er voor de ver eniging geen competitiewedstrijden op het programma. Wedvluchten. De postduivenhoudersvereniging Oost, West, Thuis Best nam met 56 duiven deel aan een wedvlucht vanuit Quie- vrain, afstand 122 km. De uitslag is: 1 en 3 C. Langenberg; 2 Th. Schipper; 4 J. H. C. Poleij5 W. C. Hunders- marck; 6 P T. Butler. Er werd Ook deelgenomen aan een wedvlucht vanuit 'Ghateauroux, afstand 545 km. Bij deze vlucht gingen de pry- zen naar: 1 en 3 Jac. Schrier; 2 J. C. Nijsse; 4 B.; Ridderhof5 J. H. C. Po- ley; 6 M. P. van Oeffelen; 7 P. Glas; 8 J. Poley; 9 P. M. Kuijper; 10 P. Glas. Wielersucees. Maandag lever<M»r Dies Kosten weer een fraaie prestatie door de wedwed- strijd voor amateurs in het Belgische St. Gilles Waes op zijn naam te bren gen. Er gingen voor deze wedstrijd over 120 kilometer 38 renners van start. Kos ten slaagde er met nog drie anderen in zich van de grbte groep los te maken. In de sprint toonde hij zich tenslotte nog de sterkste. Tegen hek gereden. Op de hqek NoordstraatNieuwe Kerkstraat reed woensdag dhr. W. S. uit Biezelinge met zijn auto tegen een hekwerk aan. S., die voor een jeugdige fietser, die midden op de straat reed, uit moest wijken, had geen andere keus. Inplaats dat de jongen naar rechts uit week, ging hij links rijden. Dhr. S. moest toen wel de richting van het hek kiezen. De auto werd bij deze manoeu vre flink beschadigd. Bouw be jaarden woningen. De burgerlijke instelling voor maat schappelijke zorg gaat achter het be staande bejaardentehuis „Pomona" 12 bejaardenwoningen bouwen. Goedkeu ring hierop is reeds verkregen. De huis jes zullen centraal verwarmd worden. De bewoners zullen er ook helemaal zelfstandig hun huishoudentje in kun nen doen. Deze zomer zijn 61 Nederlandse jon gens en meisjes naar de Verenigde Sta ten vertrokken, waar ze een middelbare school (Highschool) zullen bezoeken. Zij worden als gewoftè zoon of dochter op genomen in een gezin en kunnen zo Amerika en de Amerikanen van nabij leren kennen, een grandioze ervaring. Zij worden hiertoe in staat gesteld door de American Field Service, een particuliere organisatie die beurzen ver strekt aan jongeren uit ruim zestig landen voor een verblijf van een jaar in de Verenigde Staten. De zorgvuldig geselecteerde gezinnen stellen geheel belangeloos hun huisdeuren open. Voor het schooljaar 1966'67 is weer een aantal beurzen beschikbaar voor Nederlandse scholieren die aan de vol gende qualificaties voldoen: Groot aanpassingsvermogen Goed verantwoordelijkheidsgevoel Evenwichtigheid Openstaan voor nieuwe ideeën Goede schoolresultaten Uitstekende gezondheid Veel eigen initiatief Op 1 maart 1966 ten minste 16 en nog geen 18 jaar oucL De bijdrage van de ouders voor reis kosten en zakgeld bedraagt in principe 2000,Indien dit bedrag een be zwaar vormt, kan het in overleg met de AFS gereduceerd worden. De grootte van de bijdrage heeft geen enkele in vloed op het wel of niet toekennen van een beurs. Nadere inlichtingen omtrent deze unieke kans om iets meer van de we reld te zien en aanvraagformulieren voor een beurs zijn te verkrijgen bij: American Field Service Nieuwe Spiegelstraat 56 Amsterdam Tel. (020) 220916 moeten Jongensachtig er uit zien, jongens achtig gekleed gaan is het ideaal van veel jonge meisjes. Als je jong bent, kleed je je graag gemakkelijk, prettig en sportief. Velen kleden zich zó spor tief, dat hun stijl van kleden jongens achtig aandoet.. Leuk, maar soms iets té. Er is een groot verschil tussen jon gensachtig gekleed gaan en er als een jongen uitzien. En niet elk meisje be grijpt, dat een jongensachtige manier van kleden pas dén leuk is en ten volle tot zijn recht komt, als ze toch zo vrou welijk mogelijk blijft. Dit betekent zeker niet, dat ze steeds overdreven damesgebaartjes en -gedoe tjes ten toon moet spreiden, maar het betekent wèl, dat ze niet de houding van een padvinder moet aannemen en zich ook geen onverschillige gebaren en geen uitgesproken i manhaftige ma nieren moet eigen maken. Soepeler! Daarom, oefen je als meisje steeds in soepel lopen. Een probaat middel om een goede houding1 té1; krijgen, is om elk dag een poosje met een boek op je hoofd rond te lopen. De kunst is zo natuurlijk mogelijk rond te stappen, zonder dat het boek op de grond valt. D3or het boek ben je dus gedwongen goed recht op te lopen en dat is zeker de eerste stap voor een goede houding. Kijk intussen met veel zelfkritiek in de spiegel en weet, dat dit alles zulke belangrijke punten zijn, dat je ze als meisje eenvoudig niet mè.g verwaarlozen. Zelfs niet als je nog heel jong bent. In Japan bijvoorbeeld, beschouwt men de houding van een jonge vrouw als een zaak van het grootste belang. Zó be langrijk zelfs, dat de beroemde geisha's het hele jaar door oefenen om op nat gemaakt zijdepapier te kunnen lopen, zonder dit te scheuren. Lichter! Vind je jezelf te dik en heb je de oorlog verklaard aap die drie overtol lige kilo's, die je te zwaar bent? Nu, wil je ze er af hebben die zes pond, dan zal je dat heus 'wel lukken, want als je werkelijk iets wilt, kun je het immers bereiken? Laat dan, het is echt niet zo erg, taart, boter, gebakjes en andere zoe tigheden staan. Een streng dieet, ge baseerd op gegrileerd vlees, sla en veel fruit kan niet anders dan gunstige re sultaten opleveren. Maar vermageren ia niet in hoofdzaak het volgen van een voedingsdieet. Nee, volg dan in de eerste plaats een „leef- dieet", waarby je goed op „overtre dingen" moet letten. Buitengewone strengheid ten opzichte van jezelf is noodzakelijk. Wat dikker maakt is na melijk zeker niet alleen het gewone eten. Het zijn alle kleine extra's die je zo gemakkelijk neemt omdat het lijkt of je daar geen aandacht aan hoeft te schenken, maar die bij elkaar opgeteld juist een aanzienlijk aantal calorieën opleveren. .rr Losser! Daarbij komen dan nog de lichame lijke oefeningen om de spieren los te maken. Kies vooral geen al te zware gymnastiek, want deze vermoeit en maakt je hongerig. Kies bijvoorbeeld ritmische gymnastiek. Neem vijf of tien minuten per dag de tijd om in een frisse ruimte zo diep mogelijk te ademen. Ga na deze oeife- ning onmiddellijk douchen. Houd je je aan al deze regels, nu, dan zul je met een maand een opmerkelijk verschil in gewicht kunnen constateren. Je zult je niet alleen veel slanker voelen, maar je zult je in de eerste plaats prettiger voelen en ook uitgeruster en meer ont spannen. Een jongensachtige stijl in kleding eist verder een eenvoudige haardracht. Goed geknipt haar in een zacht vloeien de lijn, die vrouwelyk charmant is en bovendien gemakkelijk te onderhouden. Zo vaak het haar wassen als maar even nodig is en regelmatig en veel borste len. Vergeet na een zonnig zeilweekend vooral het oliebad en de voedende haar- crème niet. En natuurlijker! De jongensachtige stijl vraagt ook een zo natuurlijk mogelijke opmaak. Dit kost wel enige inspanning, want niets is moeilijker dan een natuurlijke make-up aan te brengen, waarbij zeker niets aan het toeval is overgelaten. Ook de keuze van accessoires eist een zeer groot raffinement, omdat de jongensachtige stijl geen kwajongens achtige verschijning bedoelt te zijn. Kies een vrolijke zijden sjaal, die je in de halsuitsnijding van een overhemdbloes kunt knopen en zoek naar sieraden, die goed met je kleding harmoniëren. Doe mee met de jongensachtige stijl, maar kies niets dat niet vrouwelijk is, zodat je in de stijl van de zich zo slor dig kledende en in hun gedrag opval lende knapen zou kunnen vervallen. (Nadruk verboden) BETTY PRIJSSTIJGINGEN IN NEDERLAND BLIJVEN BINNEN GRENZEN In Nederland klaagt men en be paald niet ten onrechte over prijs stijgingen die menig budget dreigen te ontwrichten. Vergeleken met andere landen in West-Europa zijn wy echter niet kwaad uit: wij nemen een plaats in het mid den in op een statistiekje, dat een over zicht geeft van de vergelijkbare stij ging van de kosten van het levens onderhoud, in onderscheiden landen van 1963 tot 1964. In Finland was in dat jaar de staging het grootst: 10.7 procent, in de Bonds republiek het laagst: 2.3 procent. Na Finland volgde Spanje, waar de snelle modernisering de prijzen omhoog jaagt. Maar daar bleef de prijsstijging in dat jaar toch beperkt tot 7.7 procent. Ne derland en België ons land iets bo ven, onze zuiderburen iets beneden 4 procent zitten als gezegd, in de mid denmoot. In hoeverre de situatie sedert 1 ja nuari 1964 is veranderd is intussen een open vraag. Voor het eerste halfjaar van 1965 zijn nog geen vergelykbare cijfers voorhanden. Wel weten wij al len, dat in Nederland in die perioden de opwaartse tendens zich heeft voortge zet, zij het, dat de stijging overeen kwam met de verwachtingen. (DIA) Van 916 september 1965 YERSEKE. Geboren: Jacomina Johan na, dv. Francois Slabbekoorn en Wil- helmina Elisabeth van Eenenaam. Overleden: Janna Stevense, 87 j., wed. van Jan Snoep; Gerard Paauwe, 89 j., wednr. van Cornelia Franse; Tannetje Hoogesteger, 80 j., echtgen. van Jan Paauwe. Huw.aangifte: Adriaan Hermanus Boot, 26 j. te Goes en Jannetje van der Endt, 23 j. Huw.afk.: Jacobus Johannes Bal, 27 j. en Cornelia Adriana Maria van Eeke ren, 18 j. te Halsteren. Over de maand augustus 1965 KRABBENDIJKE. Geboren: Leunis M., zv. J. Sent en C. Pasman; Catharina, dv. B. Boone en M. Paauwe; Cathali- na, dv. J. Joossen en H. Kloosterman; Adriana E., dv. H. Oostdijk en S. van Velzen. Ondertrouwd: P. Hennekij, 33 j. en en K. Nagelkerke, 21 j. Getrouwd: J. Nieuwenhuijse, 22 j. en H. Kieviet, 21 j.; P. Hennekij, 33 j. en K. Nagelkerke, 21 j. Overleden: C. van den Boomgaard, 67 j., echtgen. van D. van de Vrede. Van 915 september 1965 KRUININGEN. Geboren: Cornelia, dv. Marinus Butijn en Maria Jansen. Ondertrouwd: Pieter Jacob de Keij- zer, 25 j. en Jannetje Adriaantje Gil- jam, 21 j.; Leendert van der Hart, 21 j. en Maatje Jansen, 20 j. Gehuwd: Jacob Sinke, 26 j. te Waar de en Dingena Christina Sinke, 24 j. Overleden: Adriaan Dijl 73 j., echt gen. van Adriana Wiskerke. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rejjenga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. Verschoor van Vlissingen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. Vrjj Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. A. Hamers. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine van Engelen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Vry Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4 uur: Student van Vliet. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. J. van de Ree, Terneuzen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 21 september 7.30 uur: Ds. van Beek. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. L. H. W. Theunissen uit Middelburg. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 3 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vr(j Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas. Krabbend yk e Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. E. Zorn, Woensdrecht. 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 2 uur: Leesdienst. 6.30 uur: Student v. d. Vliet, Den Haag Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Nauta, Middelburg. 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 5 u.: Ds. Ringwalda, Middelburg. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10.30 uur: Ds. A. Meijeringh, Schoone- beek. 2.30 uur: Ds. C. Metselaar, Goes. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrijdag 24 september a.s. j j D.V. hopen onze gelief- de ouders en groot- i j ouders W. DE ROOIJ j en J. D. DE ROOIJ- DIJKWEL j hun 40-jarig huwelijks- feest te herdenken Hun dankbare kinde- ren en kleinkinderen j Yerseke, september 1965 Gelegenheid tot felicite- ren van 2.30 tot 5.30 I uur-in 't verenigingsge- j bouw „De Haven" te j j Yerseke U.aU Mede namens wederzijdse ouders zeggen wij hartelijk dank voor cte vele blijken van belangstelling, betoond bij ons huwelijk op 22 juli 1965 C. LOBBEZOO A. J. J. LOBBEZOO- DE KOEYER Terneuzen, sept. 1965 Oranjestraat 54 Voor de vele blijken van belangstelling, welke wij bij ons huwelijk van u moch ten ontvangen, ^zeggen wij hartelijk dank C. krombekn B. C. KROMBEEN- DE MUNCK Krujningen, september 1965 Zanddijk 40 TE KOOP: tnq met garage en schuur Behoudens toestemming van B. W. binnenkort leeg te aanvaarden Schotte 14 Yerseke Heden nam de Here, na een korte ziekte van ons weg, mijn geliefde vrouw en onze geliefde moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder TANNETJE PAAUWE geb. Hoogesteger in de ouderdom van ruim 80 jaar Yerseke: J. PAAUWE C. PAAUWE D. PA AU WE DE WAAL Goes: T. WISSE-PAAUWE A. S. WISSE Kloetinge J. MULDER- PAAUWE I. J. MULDER Gorinchem C. D. v. WESTEN- PAAUWE C. M. v. WESTEN en Achterkleinkinde ren Yerseke, 10 sept. 1965 Langeville 19 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 14 september wij zorgen voor uw opslagtank vaten en drums steeds in voorraad Beleefd aanbevelend, OLIEHANDEL Yerseke, Tel. (01131) 664 Voor complete meubilering en stoffering uw adres: Van Nimwegen-Heijboer, Wemel dinge, telef. (01192) 336, Dorpsstraat 53, West-Ka- naalweg 51. Ondergetekende maakt bij dezen bekend, dat hij zijn arbeid als begrafenisverzor ger zaterdag 18 september beëindigt en heeft over gedragen aan de heer Jacob Koster U dankend voor het ver trouwen ons altijd geschon ken, beveelt hij zijn opvol ger van harte aan CHR. STEKETEE Kerkhoekstraat 10 Aansluitend op bovenstaan- dé beveelt ondergetekende zich beleefd aan en hoopt zich door een nette bedie ning uw vertrouwen waar dig te maken JACOB KOSTER P.S. Het adres blijft Kerk hoekstraat 10, doch telefoonnumer wordt 212 inplaats van 557 Stemm sokken nu weer in de kniekous, lange sok en ankiet in mooie najaars- tinten voorradig. - Van IJs- seldijk-Snoep. VEILING Notaris Van Dissel te Goes zal op woensdag 29 sep tember 1965 te 14.00 uur in het hotel „De Koophandel" te Krabbendijke ten ver zoeke van mejuffrouw N. van Velzen, j publiek verkopen: HET WOONHUIS met. schuurtje en tuin aan de Wilhelminastr. 106 te Krabbendijke, met het recht van erfpacht tot 28 september 1998 van de grond waarop het gebouwde staat en die erbij behoort, groot 2.44 aren Ontruimd te aanvaarden bij de betaling der kooppen ningen, behoudens toestem ming van B. ,en W. Bezichtiging in overleg met de heer C. van Velzen, Westweg 16 te Krabbendij ke, tel. (01134) 319 Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris 1—5 regels 1,25, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 12,50. Korte Golfjes onder nummer of ,,adres te be vragen" worden tegen mm-prys berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Ook de moderne man stelt prijs op. goed passende on- derkleding. Draag daarom Schiesser, verkrijgbaar in singlet, hemd met mouw, slip, broekje rechte pijp en lange pantalon. - Van IJs- seldijk-Snoep. Te koop gevraagd: Tegel tjes, Porcelein, Kristal, Ko perwerk, Tinnen borden, Schaaltjes, Maatkannen, Klokken, Porceleinkastje, Karaffen enz. Kopen ook Indische voorwerpen. Brie ven Postbus 4010, Rijswijk (Z.H.). Voor beter verzorgd sten- cilwerk: Copiëerinrichting Kole, Noordzandstraat 11, Yerseke, tel. 590. Schotse kilt. Een bijzonder mooie meisjesrok. Prachti ge ruit. In alle meisjesma- ten. Precies als het origi nele model, met franje, riempje en speld. Achter pand met diepe plooien. Komt u eens kijken Ook in meisjesroklfen steeds de grootste keuze. Textielhan del Snoep-van Willigen. Gratis Zilver^egels Elbeo dragen is voordelig lopen. - Van IJsseldijk- Snoep. De juchten 'herenschoenen van Robinson zijn een suc ces. Zwiegenaaid en dikke rubberzooi. 32,90 en 39,90. Schoenhandel Pedicure G. Meeuse, tel. 565, Kerk plein 10, Yerseke. Garagehouders en mon teurs, Robinson brengt u een zwarte herenschoen met oliebestendige zool. Prijs 26,90. - Schoenhandel Pedicure G. E. Meeuse, tel. 565, Kerkplein 10, Yerseke Te koop een pluche boerin- nennet, als nieuw. Schelde- straat 7, Yerseke. Te koop zwarte haard, zeer geschikt voor kantoor of winkel. Schuttershof 4, Yerseke. Speciale aanbieding van deze week: Prima gebloemd flanel voor dames- en meis- jespyama's en nachtjapon nen. In groen, aqua en oranje-geel, 80 cm breed. Slechts 1,49 per m! Toch gratis Zilverzegels! - Tex- tiélhandel Snoep-van Willi gen. Nog enkele uren beschik baar voor Franse (bij)les sen, vertalingen, brieven, enz. - A. A. Boone, telef. 311, Schuttershof 7, Yer seke. Te koop: In prima staat zijnde naaimachine (salon meubel). Te bevragen: M. J. Geluk, Wemeldinge. Moeder! Kijk eens: daar gaat Piet weer met zo'n mooie kachel. Ja jongen, je vader belt vanavond al: 3-4-7. Ja?! Hiep, hiep, hoe ra!! Te koop gevraagd: Gramo- foonplaten en Linguaphone cursus. - Br. aan postbus 4010, Rijswijk (Z.H.) Speciale aanbieding! Extra zacht Nefa damesverband. Tot 1 oktober of zolang de voorraad strekt 2 pakken van 2,— voor 1,70. Da mesverband van de beste merken zoals Nefa, Wattex en Popla in verschillende kwaliteiten en prijzen steeds voorradig. Gratis Zilver zegels Textielhandel Snoep-van Willigen. Jongensbottines van Robin son met sterke Supra-solid- zool, maten 30 t/m 46 van af 21,90. - Schoenhandel Pedicure G. Meeuse, tel. 565, Kerkplein 10, Yerseke. Behalve effen wit, ecru, geel, groen, bleu en rose brengen wij nu ook heel mooie gebloemde flanellen lakens, originele rheuma- nella en ook voordeliger kwaliteiten. Eventueel met bijpassende slopen. Ook in katoenen lakens en slopen brengen wij een pracht col lectie in effen, geborduurd en met gekleurde garnering. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Te koop gevraagd: Wand tegeltjes (antieke of schouw). - Br. aan post bus 4010, Ryswyk (Z.H.) Wij hebben de beste mer ken haarden in voorraad, o.a. Frisia, Hoenson, Faber, Peeters, Jaarsma, enz. Zo wel kolen als olie. Kachel- bedrijf C. Paauwe, Yerseke. Nieuw! Woly-Quick schoen crème. Geen vuile handen meer, glanst vlugger en langer. Per doosje 1,95. Schoenhandel Pedicure G. E. Meeuse, Kerkplein 10, tel. 565, Yerseke. Deze week ontvingen wij weer grote zendingen kin derkleding. Bekijk geregeld onze etalage, maar bedenk wel dat we slechts een héél klein gedeelte kunnen etale ren van onze bijzonder uit gebreide collectie. U weet het: Ook in kinderkleding steeds het nieuwste en al tijd iets aparts! Gratis Zil verzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Als reklame een mooie koel kast voor slechts 298, C. Paauwe, Yerseke. Uw Luxaflex of Balastore wordt door ons vakkundig bevestigd. Vraag ons vrij blijvend de prijs. Van Nim- wegen-Heyboer, Dorpsstr. 53, West-Kanaal weg 51, Wemeldinge. Brushed nylon nachthemden en pyama's nu in leuke bloemdessins voorradig. Van IJsseldyk-Snoep. Te koop: Wasmachine met wringen. Bekhof 10, Yer seke. K APELLE-BIEZELINGE Onze damesslips 98 ct. en 115 ct. benevens de Ti- ma slips k 2,90 per twee stuks worden nog steeds veel verkocht. Een bewys, dat de kwaliteit veel hoger ligt dan de prijs. - J. de Neef, Daniëlstraat 12, tel. 416, Wemeldinge. Schiesser onderjurken in nieuwe modellen, met brede schouderlijn. - Van IJssel- dyk-Snoep. Te koop: Uittrektafel en kinderstoel. - Steeweg 10, Yerseke.

Scheldebode | 1965 | | pagina 3