BAAYENS DO Examen doen? YERSEKE (PTl Dc speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT Mijnhardt's Zenuwtabletten RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE PREDIKBEURTEN Gevonden voorwerpen. Gevonden een bankbiljet. Inlichtingen te bekomen ter gemeentesecretarie. By de rijkspolitie zyn als gevonden voorwerpen aangegeven: Een jongens jasje, twee paar lederen dameshand schoenen en een bruin hondje met rode halsband. N.C.V.B. De afd. Wemeldinge van de N.C.V.B. hield haar maandelijkse bijeenkomst on der leiding van haar présidente mevr. Hoogkamer-Hille. Als spreekster was deze avond aanwezig mevr. Jonkers- Tiemersma uit Breda. Deze hield een interessante lezing over „Een vrouw vaart mee op het schip Europa", wat met grote aandacht werd gevolgd. Flessenaktie. Door de meisjesvereniging „Het Mos terdzaadje" werd deelgenomen aan de flessenaktie die werd gevoerd door de ziekendienst van het C.J.V. Er werd door 20 verenigingen deelgenomen. We meldinge kwam als hoogste uit de strijd met een prachtige opbrengst van 138,50. Met dit resultaat hadden zij nog meer bijeengebracht dan de andere groepen gezamenlijk. Een mooi resultaat van de meisjes en dank aan de gevers en geefsters van de flessen. De postduiven. De postduivenvereniging „De Post duif" nam deel aan de volgende vluch ten. Vanuit Mons, afstand 118 km: 1, 3, 20 F. Timmerman; 2, 4, 16, 23 J. Vleugel; 5 J. Feytel; 6, 11, 17, 18, 22 C. Lamper; 7, 8, 9, 14 P. Vuyk; 10, 19 A. Oudeman; 12 H. Oudeman; 13, 15, 21 A. op 'tHof. Vanuit Noyon, afstand 226 km: 1, 12, 16 C. Lamper; 2, 19 M. Oudeman; 3, 11, 18 F. Feytel; 4, 8, 13, 15 A. op 'tHof; 5, 10, 20 J. Vleugel; 6, 9, 17 F. Timmer man; 7, 14, 21 P. Vuyk; 8 H. Oudeman. Rijkspostspaarbank. Bjj het postkantoor werd in de maand mei met 135 inleggingen aan spaargel den gestort een bedrag van 32.408,76 en met 29 terugbetalingen betaald een bedrag van 12.982,92. Rytoer bejaarden. Het jaarlijkse reisje voor de bejaar den der gemeente is weer besproken door het comité. Besloten werd om een huis aan huis collecte te houden. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij u naar de advertentie elders in dit blad. Bevolking van Wemeldinge, geef voor de reis van bejaarden, opdat zij een mooie dag kunnen hebben. Spaamieuws. Bij de Raiffeisenbank alhier werd in de maand mei aan spaargelden gestort tot een bedrag van 152.539,61 en te rugbetaald een bedrag van 143.084,33. Het saldo aan het eind der maand be droeg 5.441.082,20. Er werden in mei 7 nieuwe boekjes uitgereikt. Ophalen huisvuil. In verband met de Pinksteren wordt het huisvuil op dinsdag 8 juni a.s. in de middaguren opgehaald. J uniorentoumooi. Zaterdag werd door de voetbalver eniging een juniorentournooi gehouden als eerste van de diverse georganiseer de middagen die in de maand juni ge houden zullen worden. De B-junioren mochten hierbij de spits afbijten. In poul I werd Kapelle B winaar, in poul II Robur. De eindstand werd: 1. Robur; 2. Kapelle; 3. Wemeldinge B II; 4. Kloetinge; 5. Wolf aartsdijk; 6. Wemel dinge B I. Wedvlucht. De duiven van de P.V. „De Vrijheids duif" vlogen vanuit Clermont en wer den als volgt geklokt: 1, 24 H. Dek; 2 J. Voois; 3, 27 J. Schrier; 4 M. Blok; 5, 6 J. Krombeen; 7, 15, 23 A. Kole; 8, 16, 17, 22 Steenpoorte-Buyze9, 10 C. van Koeveringe; 11 W. van Velzen; 12, 30 A. Boone; 13, 21 H. van Koeve ringe; 14 J. Stroosnyder; 18, 25 P. Ka- kebeeke; 19 J. Wisse; 20 M. Stroosnij der; 26 M. Kole; 28 Joh. Meyer29 J. Oele Jzn. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Raif feisenbank „Kruiningen" werd in de maand mei 1965 ingelegd ƒ383.267,98 uitbetaald 263.498,12 meer ingelegd 119.769,86 Het saldo per ultimo mei bedroeg 11.790.681,11. Er werden in dezelfde periode 19 nieuwe boekjes uitgereikt. Nieuws van de aspiranten. De plaatselijke wieler-aspiranten hebben de afgelopen week weer ver schillende koersen gereden. Op Hemel vaartsdag werd meegedraaid in de ron de van Raamsdonkveer. Deze ronde, die onder grote belangstelling werd gere den, telde 50 deelnemers. Theo Schou- wenaar werd op het zeer gevaarlijke parcours bij een valpartij betrokken. Jammer was dat Ko Blok, die er al vroeg tussenuit getrokken was, een ronde voor het einde werd ingelopen. Nu moest een massale eindsprint de be slissing brengen. Tonny Stroosnijder werd derde en Ko Blok vijfde. Winnaar was C. Smit uit Hoofdplaat. Zaterdag gaf Tonny Stroosnijder zijn naamkaartje zowel in Zwijndrecht als in Kwadendamme af. In Zwijndrecht toonde hy zijn kracht in de sprint door 35 renners met een lengte verschil te kloppen. In deze ronde waren de beste aspiranten uit Noord- en Zuid-Holland vertegenwoordigd. Na, getooid met de bloemen, zijn ereronde te hebben gere den, werd hij door zijn verzorger en neef J. Stroosnyder vlug in de auto ge stopt en naar Kwadendamme gereden. Hier werd Tonny weliswaar niet eerst, maar een vierde "plaats is toch ook vermeldenswaard. Deze koers werd ge wonnen door C. Smit uit Hoofdplaat. Theo Schouwenaar bezette de tweede plaats en Ko Blok werd derde. Aangete kend moet nog worden, dat de „onzen" vjjf van de zes beschikbaar gestelde premies in de wacht sleepten. Viér voor Theo en één voor Tonny. Dinsdag dacht Ko Blok de roxide tftin Hulst op zijn naam gebracht te heb ben. Twee ronden voor het einde luidde de bel en Ko ging juichend over de eindstreep. Maar helaas, hij had zich in de maling laten nemen door een kermis- bel. Er moesten nog twee ronden ge draaid worden. Uiteindelijk kwam Ko op de vjjf de plaats terecht. Ook deze ron de werd gewonnen door C. de Smit, op een banddikte gevolgd door Tonny Stroo snyder. Theo Schouwenaar was vierde. Plattelandsvrouwen bjjeen. De afd. Kruiningen en Omstreken van de Bond van Plattelandsvrouwen hield dezer dagen in „Ons Dorpshuis" haar maandelijkse vergadering. De pre sidente, mevr. Ribbens-Muller verwel komde in het bijzonder de spreker van deze avond, dhr. Reuter. Het reisje dat 30 juni zal plaatsvinden, gaat ditmaal naar Amsterdam. Een groot aantal le den gaven zich hiervoor op. In septem ber zal gestart worden met de cursus „Beter Bewegen". Ook hiervoor bestond genoeg deelname. Vervolgens werd het woord aan dhr. Reuter gegeven, die een culturele film vertoonde en een film die aangeboden was door een grote chemi sche industrie. Onder aanbieding van een attentie dankte de presidente de spreker namens bestuur en leden voor deze mooie avond. Aan 't eind van de avond konden weer twee nieuwe leden genoteerd worden. VlissingenBergen op Zoom. Drie inwoners uit ons dorp hebben meegelopen in de wandeltochten Vlis singenBergen op Zoom. Piet Jobse, Eef Martens en Kobus Stroosnyder zijn zaterdagnacht om twaalf uur in Vlis singen gestart om de 75 km lange af stand naar Bergen op Zoom te voet af te leggen. Alle drie hebben zij deze tocht volbracht. Zondagmiddag om één uur arriveerden zij in Bergen op Zoom. Eef Martens, die overigens nooit aan wan deltochten deelneemt, was nu van de partij om een weddenschap in te lossen. Wandelsport. De Zeeuwse driedaagse 1965 behoort weer tot het verleden. Zaterdagnamid dag werden de overgebleven 49 deel nemers (vrijdag was er één uitvaller) op Vlake opgewacht door de drumband van de Kon. Harmonie „Scheldegalm" uit Hansweert. Deze drumband was met Hemelvaartsdag verhinderd en liep nu zaterdag de 10 km. De driedaagse wan delaars hebben vrijdag in de Zak van Zuid-Beveland vertoefd en zaterdag morgen werden ze per bus vanuit Krui ningen naar de Oosterscheldebrug ver voerd, die als startplaats voor de der de dag was aangewezen. Na deze „brug in aanbouw" te hebben bezichtigd ging het via enige Noord- en Zuidbevelandse dorpen terug naar Kruiningen. Bij het dorpshuis was burgemeester A. Schip per aanwezig om namens de burgerij af scheid van de deelnemers aan deze mon- stertocht te nemen. Verder prees hij de Z.W.B. en in het bijzonder dhr. J. van de Parel voor de perfécte organisatie. Het echtpaar Leeuwerink uit Landsmeer vormde de „oudsten" in deze tocht. Hij 74 en zij 72 jaar. Over 14 dagen lopen dhr. en mevr. Leeuwerink mee in een driedaagse tocht in Limburg en dan gaan ze voor de 17e keer meedoen aan de grote vierdaagse. „Wat moet je an ders doen, als je zo oud bent", zei dhr. Leeuwerink, en hiermee was zyn vrouw het roerend eens. Bijzondere kleuterschool In Oostdijk. Oostdijk krijgt weer een bijzondere kleuterschool. Het bestuur is er in ge slaagd een leidster te vinden en op 1 juli a.s. zal hoogstwaarschynlyk van start worden gegaan. Voorlopig worden de kleuters ondergebracht in het ge meentelijk verenigingsgebouw. Door de gemeente zullen in dit gebouw enige voorzieningen worden getroffen. Schoolreizen. De leerlingen van de eerste klas van de uloschool hebben per bus een reis ge maakt naar Bosbad Hoeven. Verder werd het Burgers Dierenpark in Til burg bezocht. Vorige week hebben wij u vergeten te vertellen, dat ook de 3e klas van de ulo de schoolreis weer ach ter de rug heeft. Zij maakten een drie daagse tocht en verbleven in de jeugd herberg te Chaam. Puzzlerit. De leerkrachten van de Ulo-school hadden voor zaterdagmorgen een puzzle rit uitgeschreven. Elke klas had een aantal vertegenwoordigers voor deze rit aangewezen en in totaal werd door 40 leerlingen meegedaan. De rit begon en eindigde op het schoolplein van de o.l. school in Kloosterzande. Voor de beste puzzelaars waren boekenbonnen be schikbaar gesteld. Uitslagen: 1. L. van Doom en R. Schrier, 4% straf punt; 2. Jannie Eversdyk en Marietje Willeboer, 5 straf punt; 3. Sj. Ekkerbus en H. Ka- relse, 6 strafpunt. Sneltrein tegen auto. De N.S. meldden woensdagmorgen om ongeveer 10.15 uur by de politie, dat de sneltrein uit Bergen op Zoom op de on bewaakte overweg in de 2e Vlietweg in lichte aanraking was gekomen met een personenauto. Bij onderzoek vond1 de po litie ter plaatse delen van de voorzyde van èen personenauto. Tydens dit on derzoek meldde de betreffende bestuur der, A. A. V. uit Krabbendyke, zich te lefonisch. V. had de trein niet opge merkt. De trein kon niet 5 minuten ver traging de rit voortzetten. Tegen V. werd proces-verbaal opgemaakt. Palingfuiken gestolen. De visrechthebbende A. P. Pekaar uit Yerseke deed aangifte dat by de z.g. kreek 2 palingfuiken van hem werden ontvreemd. De politie stelt een onder zoek in. Voetbal. Na enkele maanden te hebben gerust is het eerste elftal Weer tussen de kalk ïynen verschenen. In Kapelle werd op Hemelvaartsdag deelgenomen aan een tournooi. Er werden drie wedstrijden gespeeld, n.l. tegen Kloetinge, Krabben dyke en Kapelle. De eerste twee wed strijden werden verloren, terwyi tegen de organiserende vereniging gelijk werd gespeeld. De Boys eindigden op de laat ste plaats. Over het vertoonde spel zul len we niet veel schrijven. Er werd een slap en ongeïnteresseerd partytje voet bal vertoond. Het spel, dat zondag werd vertoond in de ui t weds try d tegen Oostburg, ver schilde daar wel hemelsbreed van. Een fantiek spelend team, met steeds snelle uitvallen van de voorhoede en met een achterhoede, die de toch niet zwakke Oostburg-voorhoede geen kans gaf, zorgde voor één verdiende 41 over winning. Oostburg, dat kampioen is van de le klas Z.V.B. (afd. Zeeuws Vlaan deren en Walcheren) had tegen de pri ma spelende oranjehemden weinig kans deze bekerwedstrijd te winnen. Met de rust stonden de bezoekers voor met 2-0 door doelpunten van R. Verbrugge en F. v. d. Hart. Nadat de gastheren een tegenpunt hadden gescoord en nog een penalty hadden gemist, maakte midvoor J. Witte er tenslotte 41 van. Door dat Kruiningen zich uit de bekerwed strijden heeft teruggetrokken, hebben de Boys deze wedstrijd automatisch ge wonnen. Zaterdagavond vindt in Dom burg de finale plaats om de beker te gen Domburg I. Het zou een mooie prestatie zyn als naast het kampioen schap de Boys ook nog de beker zouden bemachtigen Verbeteringen aan het kanaal. Onlangs is men begonnen met aan beide zijden van het kanaal verbeterin gen en voorzieningen aan te brengen. De verbeteringen bestaan uit het aanbren gen van ongeveer 300 meter stalen dam- wand tussen de oostsluis en de loswal en het aanbrengen van een betonnen damwand over een lengte van ruim 500 meter, vanaf de westsluis (kleine sluis) tot enkele meters voorby de z.g. „hoek van Luik". De schuine steenglooiing waaraan de schepen vry moeiiyk kun nen meren, zal verdwijnen, hetgeen een plaatseiyke verbreding van het kanaal betekent van 8 m. Een tweede winst punt is, dat de schepen aan deze wand gemakkelijk kunnen meren. Een en an der zal het vlotter schutten der schepen zeer zeker ten goede komen. Benoeming.. Dhr. A. den Dunnen, wachtmeester le klas der rijkspolitie is per 1 juni j.l. benoemd tot postcommandant alhier. Met ingang van gelqke datum is hy tot opperwachtmeester benoemd. Landbouwnieuws. Eén van de wéinige landbouwers die Hansweert ryk is, dhr. W. J. Pouwer, kwam verleden Week met 46 kilo nieu we aardappelen "op de veiling te Ka pelle. Daar hoorde hij, dat het de eer ste van Zuid-Beveland waren. De trot se landbouwer heeft zijn „nieuwtjes" wel vertroeteld's nachts afdekken en op tijd water geven heeft hem tenslotte de 46 kilo opgebracht, die voor 1,65 tot 1,81 werden verkocht. Wedvlucht. „De Luchtpost" hield een wedvlucht uit Creil. De uitslag was: 1, 2, 6, 20 Jac. van Stel3f lfe, 21 A. v. d. Kloos ter; 4, 5, 10, 12, 19 Mevr. Moerland; 7 G. v. d. Griek; 8 C. de Meester; 9, 11 M. Harthoorn; 13, 15 S. J. Prevo; 14 H. Roeland; 17, 18 C. Coremans. Seriewedstrijden. Op Hemelvaartsdag werden alhier door de voetbalvereniging seriewedstrij- den georganiseerd. De wedstryd tussen Seolto en Heerjansdam eindigde in een gelijk spel, 00. Na strafschoppen en loting was Heerjansdam de gelukkige. Rillandia I won met 52 van Dosko. De wedstrijd Dosko—Seolto eindigde in 23, HeerjansdamRillandia in 24. De Rillanders werden zodoende no. 1, Heerjansdam no. 2, Seolto no. 3 en Dosko no. 4. De prijsuitreiking had in het clubhuis bij dhr. Hoebeke plaats. Gymnastiek. Zaterdag werden ter gelegenheid van het jubileum van „Sparta" turnwedstrij- den gehouden in de veilinghallen. Deel genomen werd door verenigingen uit Middelburg, Westkapelle, Goes, Breda, Bergen op Zoom, /Tholen, Oostkapelle, Vlissingen, Rillancl, Wemeldinge, Se- rooskerke, Yerseke, Kortgene, Souburg, Kapelle en de jubilerende vereniging „Sparta". In de avonduren werden de oefeningen afgewisseld door demonstra ties van het dames- en herenkeurkorps van de Zebra, waarvan vooral de vrye oefeningen en de prestaties op de lange mat gewaardeerd werden door het pu bliek. De uitslagen van de wedstryden waren: Dames A: Olympia Tholen, 143,1 pnt., 3e prys; Olympia Kapelle 146,2 pnt., 3e pr.; Volharding 142,2 pnt., 3e pr.; Vol harding II 140 pnt., 3e pr.; V.Z.O.S. I 145.5 pnt., 2e pr.; V.Z.O.S. II 144,1 pnt., 2e pr. Dames B: Wilhelmina 139,6 pnt., 3e pr.; W.I.K. Wemeldinge 141,8 pnt., 3e pr.; O.K.K. 139,1 pnt., 3e pr.; Olympia Kapelle 143,7 pnt., 3e pr.; V.Z.O.S. III 140,9 pnt., 3e pr.; Sparta II 138,9 pnt., 3e pr.; Hygiëa 142 pnt., 3e pr.V.T.V. I 140.6 pnt., 3e pr.; Swift 140,8 pnt., 3e pr. Tweede prijzen: S.V.S. 148,7 pnt.; S.V.S. II 146,7 pnt.; Wilhelmina II 144,2 pnt.; Olympia Tholen 149,2 pnt.; D.O.K. Oostkapelle 150,7 pnt.; Sparta I 149,3 pnt.; Astrow 149,3 pnt. Heren C: Eerste prijs S.V.S. 102,95 pnt.; Volharding 102,4 pnt. derde prijs Wilhelmina 95,5 pnt. Heren D: Tweede prys Olympia Ka pelle 101,5 pnt.; D.O.K. 99,4 pnt.; V.T.V. 97,45 pnt.; Volharding 99,5 pnt.; Vol harding II 97,1 pnt.; derde prijs Hygiëa 94,7 pnt. Dames senioren: Eerste prijs Prins Hendrik II 155,9 pnt.; Wilhelmina I 158,3 pnt.; Volharding 155,85 pnt.; Me- dioburgum 157,2 pnt.; U.D.I. 160,8 pnt.; tweede prys Sparta 151,8 pnt.; Sparta II 152 pnt.; Hygiëa 150,6 pnt.; Volhar ding II 151 pnt.; U.D.I. 151,4 pnt.; derde prys Prins Hendrik 143,9 pnt. Keuzewedstryden dames: Eerste prijs V.Z.O.S-. 34,25 pnt.; tweede prijs Olym pia Képelle 31,25 pnt.; Sparta 32,75 pnt.; derde prijs Hygiëa 31,75 pnt. Vol harding 30.05 pnt. Dames senioren: tweede prijs Spar ta, 32 pnt. Voetbal. Krabbendijke A I voetbalde zaterdag tegen Rillandia A.jl en won -deze wed stryd met 42. py het te Kapelle ge houden voetbaltoumooi werd Krabben dijke bij de senioren winnaar. Het elftal won de wedstrijden tegen Hansweertse Boys, Kapelle en Kloetinge met resp. 2—1, 3—1 en 2—0. Ongevallen. Maandagmiddag! rfced een auto met aanhanger in de. riéhting" Goes met daar achter een Düitrie Mercedes, die be stuurd werd ddhrgjPl J. K. uit Keulen. Ter hoogte van dé Lapdyk wilde de Duitser de vrachtwagen passeren, maar juist op dat moment naderde uit de richting Goes een Citroën, bestuurd door dhr. Z. uit Axel. Deze remde krachtig en stuurde de berm in. Na enkele berm paaltjes geramd te hebben kwam de wagen van Z. in tegenovergestelde rich ting tot stilstand. De materiële schade was aanzienlijk. Dinsdagmorgen om 6.30 uur kreeg ter hoogte van de beruchte spoorweg overgang tussen Krabbendyke en Ril land een personenauto een klapband. Hy raakte in een slip en kwam terecht in een stapel hout. De auto was zwaar be schadigd, de bestuurder licht gewond. By deze spoorwegovergang kwamen maandag twee auto's met elkaar in bot sing. Dhr. A. S. uit Utrecht, komende uit de richting Bergen op Zoom, raak te in een slip en kwam dwars op de weg terecht. Uit Goes kwam op dat moment een auto bestuurd door dhr. A. L. uit Eindhoven, die zijn echtgenote als passagier had. Deze remde krach tig maar kon een botsing toch niet meer vermijden. De inzittenden werden ge wond en vervoerd naar het ziekenhuis in Bergen op Zoom. De auto's werden zeer zwaar beschadigd. Wedvluchten. „De Luchtbode" vloog met 130 dui ven vanuit Neufvilles met de volgende uitslag: 1, 27, 30 J .J. de Jonge; 2, 6, 7, 12, 13, 20, 24, 26, $2, 33 C. A. van Oosten; 3, 9, 15, 21 K. M. Staal; 4, 25 M. Sinke; 5, 29 A. J. Kruysse; 8 F. v. d. Berge; 10, 17, 22 M. Augustijn; 11, 19, 28, 31 P. Zanddijk; 14, 16 J. Moer land; 18, 23 A. A. Visser. Van „De Scheldeduif" vlogen de dui ven vanuit Beaumetz en kwamen als volgt binnen: 1 J. A. vap Langevelde; 2 C. J. Clement; 3, 5, 6, 15 M. Min- naard; 4 L. Paauwe; 7, 12, 16 H. Sent- se; 8, 9 Jac. Traas; 10, 11, 13, 14 W. Krijnsen. Er werd ook gevlogen vanuit Cler mont, met als uitslag: 1, 26 M. Blaauw- kamer; 2, 3, 11, 13, 23, 30 C. J. Cle ment; 4, 10, 19, 28 J. A. van Lange velde; 5, 15, 17..J27, 32 L. Paauwe; 6 M. Minnaard; 7 H. Sentse; 8, 14, 16 J. Allewijn; 9 P. J. v. d. Dorpel; 12, 22, 24, 31 W. Krijnsen; 18, 29 C. A. Elen- baas; 20 Jos Huismans; 21, 33 Jac. Min naard; 25 H. Blok. Opbrengst collecte. De jaariykse inzameling voor 't Ned. Rode Kruis heeft alhier 432,30 op gebracht. Dit is ruim 43 cent per in woner, wat een woord van dank waard is aan de gevers. Voetbal. Het eerste elftal, dat de laatste we ken van slag was, herstelde zich zater dag keurig door op eigen veld Wol- faartsdyk met 52 te kloppen. Met de rust had Kapelle een 21 voorsprong, die ze kort na de hervatting teniet zag gaan. Kapelle was echter niet ontmoe digd en al spoedig nam de ploeg weer het heft in handen door Slabbekoom, die deze middag vier van de vyf doel punten voor zijn rekening nam. De B- junioren die op bezoek gingen naar We meldinge voor deelname aan een jeugd- toernooi in verband met het 25-jarig bestaan van de v.v. Wemeldinge, wist beslag te leggen op de tweede prijs. Bestelauto over de kop. Op ryksweg 58 nabij de kruising Vier- wegen onder Kapelel is dhr. C. K. uit Middelburg vrijdagmorgen omstreeks half acht met zyn bestelauto over de kop geslagen. Uit de richting Kruinin gen kwam een truck met oplegger, be stuurd door J. A. B. uit Koudekerk aan de Ryn. De chauffeur wilde een voor hem rijdende tractor inhalen toen de uit tegenovergestelde riclilHlg naderende bestelauto al te dicht genaderd was. Om een frontale botsing, te voorkomen week K. naar de berm uit, slipte en sloeg met zijn auto oV^'üle kop. De medepassagier, dhr. J.N. liep daarbij lichte verwondingen op. De bestelauto werd vry ernstig beschadigd: Wedvlucht. De p.v. Oost West, Thuis Best nam met 98 duiven deel aan een wedvlucht vanuit Angerville, met de volgende uit slag: 1 en 5 P. Glas; 2, 4 en 8 P. I. Butler; 3 en 9 F. Jaaissens; 6. Jac. Schrier; 7 J. C. Niisse: J. H. O^P0- ley. Van 27 mei—3 jtmi 1965 YERSEKE. Geboren: Geertruida, dv. Mathys Marinus Weststrate en Jannie van Iwaarden. %&bw: Overleden: Philippus van Damme, 65 j., echtgen. van Maartje Kool. Huw.aangifte: Gaston' Constant Cle ment Pintjens, 23 j. te Wemmelgem en Elisabeth Catharina van- Velzen, 27 j. Gehuwd: Hubertus ^ings, 20 j. te Alblasserdam en Hedwig Eveline Schaf- renburg, 22 j. C Van 27 mei2 juni 1965 WEMELDINGE. Geboren: Ingrid, dv. Adrianus Hennij Gerdinus van Mil en Hendrika Cornelia Udo,. Van 27 mei2 jjLg}\jl965 KRUININGEN. Ondertrouwd: Boude- wijn Jacob Sinke, 19 j. en Dirkje van Halem, 20 j. Over de maand mèif 1965 RILLAND-BATH. Geboren: Arno Cy- riel Nathalia, zv. Bernardus' Hypolitus van Hulle en Lisette Maria Alouisa van den Bos; Catharina CJlara Petronella Cornelia, dv. Dirk Hibma en Adriana Catharina Karremans. Gehuwd: Frangois Jacob Christiaan Lowiesse, 25 j. te Waarde en Klazina Margaretha Rooze, 22 j4_Jan Andries Willem van Liere, 55 j.; epMaria Wil helmina Faas, 49 j. te Biervliet. Y e r s e ke Ned. Herv. Kérk 10 uur: Ds. H. R. J. Reyenga. 2.30 uur: Ds. B. v. d. Lelie, Hansweert. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Geqt. 9.30, 2 en 6 uur: St.ud£ht:>-Ohr. v. d. Poel, Rotterdam. Vry Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. D. défJöhgé. Geref. Gem. in Nederland Langevillé?TOr 10. 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langfttilie 39 Eucharistieviering zondSg££f.30 en 10 u. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. gj. Zondagsschool 13.15 ujw», Verlossingssamenkomst 18 'uur. Leiding: Kapiteine van Engelen. Womeldi ijt-g©: Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Zoodsma. 10 uur: Ds. B. Zoodsma. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jeöbink, Kapelle. Vry Evang. Gemééate 10 en 2.30 uur: Ds. G. vamBruggen. V.m. bev. lidmaten; n.m. H.A. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L- Hoogkamer. Geref. Geril} 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kérk 10 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reyenga, Yerseke Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. H. R. Juch, Kapelle. 5 uur: Ds. D. Sloot, Rilland-Bath. Geref. Gem} 9.30, 2 en 6 uur: Leesdieitót. Geref. Gem. (Stationlstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdieyèf|; Dinsdag 8 juni: 7.30 uur:Jhg. van Beek. Hauswee Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. B. van déf. Lelie. 6.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman, Krui ningen. 8.9 Rilland- Ba t h Ned. Herv. Kérk 10 uur: Ds. E. Zorn, Wopnsdrecht. 2.30 uur: Ds. A. J. van Crii^ningen uit Kloetinge. Geref. Kerk 10 en 3 uur: Ds. D. Sloot/ Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst, Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra, Krui ningen. Veorber. H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2e Pinksterdag 7 uur: Jeugdby eenkomst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen, Krab bendijke. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdiènst. Kapelle Ned. Herv, Kerk 10.30 uur: Ds. E. P.Je^iink. 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge. Geref. Kerk 10.30 en 5 uur: Ds. H. R. Jueh. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma,-Wemeldinge. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. vfertiykèn. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1965 | | pagina 2