BAAYENS BURGEUJKE ;STAND rfdToo at* ^M>TIES^r De «peciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT Onderscheiding. Dhr. Eelsingh, directeur van het post- district Middelburg heeft dezer dagen aan mej. W. A. Polderman alhier we gens 40 jaar trouwe dienst bij de P.T.T. de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt. Door afwezigheid van de betrokkene kon dit op 30 april niet geschieden. De uitreiking vond plaats tijdens een offi ciële ontvangst van het gemeentebe stuur na een aubade van de schoolkin deren. Namens de gemeente sprak bur gemeester C. N. F. van Sas enkele fe licitatiewoorden. Hg bood mej. Polder man een boeket bloemen aan. Namens de P.T.T. werd haar de draagmedaille aangeboden. In de avonduren bracht het fanfarekorps O.K.K. haar een sere nade. Ledige flessenaktie. Vanaf zaterdag a.s. zullen door de meisjesclub „Het Mosterdzaadje" alhier de ledige flessen die u hebt gaarne in ontvangst genomen worden. Dit betreft een aktie van de ziekendienst van het C.J.V. in Nederland, die momenteel in geheel Zeeland wordt gevoerd. „Het Mosterdzaadje" besloot dit te doen door een flessenaktie in het dorp. Zet u alle flessen gereed, u helpt hiermede de meisjes en vooral de ziekendienst van het C.J.V. Boom op auto. Zondagmorgen ontwortelde de zware storm een boom aan de Stationsweg bij li af Vörlr rrolvMnir ro« /Ia n aw aaa en 25 H. Dek; 15 M. Blok; 16, 31 en 32 J. Stroosnijder; 17 en 26 K. Tjarks; 19, 20 en 30 J. J. Oele; 21 M. Kole; 22, 27, 28 en 39 J. Voois; 23 en 37 C. van Koeveringe; 29 en 44 J. Krombeen; 33, 40, 43 en 39 C. Aerts; 35 en 41 Steen- poorte-Bugze; 38 S. Danker; 46 H. van Koeveringe; 47 M. Poleij. Schadevaring. Maandagmorgen heeft het Belgische sleepschip „André", groot 1498 ton, bij een aanvaring in de buitenhaven een ducdalf bg'na volledig vernield. Het schip werd getrokken door de Nederlandse sleepboot „Hendrik". Het schip zelf, dat 1432 ton gasolie geladen had en op weg was van Antwerpen naar Karlsruhe, kwam er wonderlijk goed vanaf: het liep vrijwel geen schade op. Dit kon niet gezegd worden van de ducdalf, want daar bedroeg de schade ruim 100.000 gulden. Het schip heeft, hangende het onderzoek, ligplaats gekozen op het kanaal. Scheepvaartbeweging. In de maand april passeerden er het kanaal door Zuid-Beveland 7.942 sche pen van 4.496.446 ton. Hiervan waren 5.182 schepen van 3.069.479 ton geladen en 2.760 schepen van 1.426.967 ton wa ren ledig. De geladen schepen beston den uit 4.843 motorschepen van 2.617.196 ton, 328 sleepschepen van 446.095 ton en 11 coasters van 6.188 ton. De ledige schepen bestonden uit 1.966 motorsche pen van 1.180.273 ton, 185 sleepschepen van 230.660 ton, 10 coasters van 5.015 ton. Tevens passeerden er 599 sleepbo ten van 11.019 ton. Van België passeer den er 20 duweenheden. Naar België 36. (Vorige maand 26 en 26). Tot de rijn vaart behoorden 1.143 geladen motor schepen van 738.101 ton, 150 geladen sleepschepen van 221.434 ton. Tevens 122 ledige motorschepen van 126.496 ton en 20 ledige sleepschepen van 24.913 ton, alle van België.. Naar Bel gië passeerden er 669 geladen motor schepen van 474.917 ton, 60 geladen sleepschepen van 84.816 ton, tevens 69 ledige motorschepen van 46.378 ton, al le eveneens behorende tot de rijnvaart. Tn notinnalit'mton «ra-non Ha csaVioaot» alc met hun lampions voor een romantische sfeer. Quae nocent, docent. Dat u de vorige week vergeefs hebt gezocht naar het nieuws van Krabben- dijke komt doordat uw correspondent niet aan de mogelijkheid had gedacht dat de posterijen op 5 mei wel eens niet zouden kunnen werken. Hierdoor kwa men de berichten te laat binnen en konden niet meer geplaatst worden. Hij hoopt hiervan niet een gewoonte ma ken en biedt u hiervoor zgn welgemeen de verontschuldigingen aan. Voorlichting over kanker. In het cultureel centrum waren vori ge week een groot aantal mensen bijeen gekomen om te luisteren naar een bui tengewoon interessante lezing van me vrouw Donker over de kanker. De voor lichtingsavond werd geopend door dhr. Don, die wees op het belang van het onderwerp en zich verheugd toonde over de grote belangstelling hiervoor.Mevr. Donker gaf hierna een schets over het ziektebeeld kanker. Hierbij kwam aan het licht, dat, ondanks de beweringen dat kanker een hopeloze zaak is, toch nog 1 op de 4 mannen en 1 op de 3 vrouwen hiervan genezen kan. Hierna werden door Zr. Everse van de Zeeuwse afdeling van 't kankerbestrijdingsfonds een aantal dia's over dit onderwerp ver toond. Na de pauze volgde de vertoning van een filmpje, dat duidelijk maakte waarvoor de gelden van het Wilhelmi- nafonds besteed worden. Van de gele genheid tot vragen stellen werd een zeer druk gebruik gemaakt. Alle vra gen werden door mevr. Donker zeer openhartig en duidelijk beantwoord. Zr. Everse sloot deze zeer leerzame en ge zellige avond door mevr. Donker te danken voor haar medewerking en de aanwezigen voor hun belangstelling. Middenstandsshow. Grote spandoeken in ons dorp kondi gen de grote middenstandsshow aan die a.s. vrijdag en zaterdag wordt gehou den. De naam van de show is „Aktief '65" en er nemen niet minder dan 22 middenstanders deel aan. Aan de show zijn 40 prijzen verbonden met als hoofd prijs een koelkast. De laatste jaren daalt het aantal baden sterk. Ofschoon men nog tot tariefsver hoging is overgegaan, heeft men het afgelopen jaar geen sluitende exploitatie kunnen verkrijgen. Nu er in principe plannen zijn tot sluiting over te gaan, achten B. en W. een verdere tariefsver hoging niet meer op zijn plaats. De raad ging er ook mee akkoord de be grafenisrechten voor het begraven op de algemene begraafplaats te Kapelle(dorp) met 25,te verhogen tot 75,Dit in verband met de exploitatie van de aula, die binnenkort voor gebruik ge reed zal zijn. Ook na deze verhoging zal geen volledige dekking van de ex ploitatiekosten verkregen worden. De afzonderlijke tarieven voor het opbaren en het houden van rouwbeklag werden vastgesteld op 15,per etmaal en 35,per keer. Geen bedenkingen wa ren er voorts tegen de ontwerpherzie- ning van vergoedingen bij verlet van de gemeentelijke vrijwillige brandweer. De ze zullen in de gemeenschappelijke re geling met de gemeenten Kruiningen, Wemeldinge en Yerseke gelijkluidend worden. De kantine van het vereni gingsgebouw te Schore werd wederom voor vijf jaar verpacht aan dhr. J. de Pree voor een huursom van 35,per jaar. Een krediet van 1000,werd beschikbaar gesteld om het perceel Es- sedijkje 4, dat abusievelijk vergeten was op de lijst van onrendabele percelen te plaatsen, van elektrisch licht te voor zien. De vergoeding voor de bijzondere kleuterscholen zal voor 1965 met een voorschot gelijk aan het jaar 1963 ver rekend worden, daar de juiste bedragen nog niet door de minister zijn vastge steld. De vergoeding voor de bijzondere lagere scholen werd vastgesteld op 66,87 per leerling. Dit bedrag zal ge lijk zijn aan die voor het openbaar on derwijs is vastgesteld. De raad kon zich niet verenigen met het van overheids wege gevoerde beleid over prijsnormen van bouwgrond voor woningwetwonin gen. De tongen kwamen hierover los toen een herziening werd gevraagd van grondprijzen van het exploitatieschema „Bruëlis I". In december 1963 besloot de raad de gronduitgifteprijzen in dit thans bouwrijp gemaakte gedeelte vast te stellen op 20,per m2. Met deze vliet; 9. J. Versluijs, SchéTpenisse, bei den met 6 strafpnt.; 10. F. C. v. d. Vliet, Kapelle, 11 strafpnt. De prijsuit reiking had in hotel „De Zwaan" plaats, waar ook een bal werd gegeven op mu ziek van het combo Jan Herrings uit Bergen op Zoom. Zangprestatie. Vorige week nam het koor van de af deling Kapelle-Biezelinge van de Plat telandsvrouwen deel aan de te Abcoude gehouden koortjesdag van plattelands vrouwenkoren. Het uit 15 personen be staande zangkoor zong er onder leiding van mevr. De Feijter-Gerritse uit Goes twee verplichte- en twee vrije nummers. Het geheel werd beoordeeld met „lof van de jury", wat als een uitstekende prestatie mag worden aangemerkt. Aan de koortjesdag namen in totaal 9 koren deel uit de provincies Zeeland, Gelder land, Zuid- en Noord-Holland. Uit Zee land nam nog deel het koor uit Zierik- zee. Gevonden voorwerpen. Bij het groepsbureau van de rijkspoli tie werd aangifte gedaan van de volgen de gevonden voorwerpen: Drie kleine sleuteltjes aan ring, plastic regenkap, boodschappennet, handdoek, rode por- temonnaie met inhoud, wollen kinder- want, zwarte stoffen dameshandschoen, wollen babyschoentje, rode kunstlede ren meisjeshandschoen, vulpen (merk Blackbird) en blauwe overall met groe ne militaire koppel. Van 513 mei 1965 YERSEKE. Geboren: Tannetje Pieter- nella, dv. Jan Matheus van de Plasse en Maria Janna Eckhardt. Overleden: Marinus Pieter Riedrjk, 72 j., echtgen. van Maatje Susanna Ha- rinck. Gehuwd: Jacobus Macharius van de Plasse, 25 j. en Wilhelmina Benjamina de Leeuw, 21 j. Huw.afk.: Willem Jan Marinus Va der, 28 j. en Sunniva Lonning, 30 j. te Minde bij Bergen, Noorwegen. Van 6—12 mei 1965 Zondag 30 mei a.s. ho pen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Fetzen Braaksma en Elisabeth Braaksma- Vellinga de dag te gedenken, dat zij 25 jaar getrouwd zijn Dat God hen nog vele jaren moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen, klein- en ach terkleinkinderen Gelegenheid tot felicite ren 29 mei van 79 uur in hotel „Zeezicht" Harlingen, mei 1965 Havenplein 3 Rectificatie Plotseling overleed te Parow (Zd. Afrika) on ze geliefde dochter, zus ter, behuwdzuster en tante, mevrouw MARIA DE HAAN geb. Vette op de leeftgd van 47 jaar L. VETTE- VAN DER ENDT A. C. VETTE J. J. VETTE J. J. VETTE- DE JONGE JOZ. VETTE J. VETTE- HOEBEKE JER. VETTE C. VETTE- HEYBOER P. C. VETTE J. J. VETTE- W AVERIJN Yerseke, 10 mei 1965 Damstraat 7.5 Het is een genot om met een werkelijk goede vulpen houder te schrijven. Kom bij ons uw keuze maken, uit Mont-Blanc, Pelikan, Wa terman vulpenhouders! Boekhandel van der Peyl. Heden overleed, zacht en kalm, in het rusthuis „Avondrust" te Yerseke, onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader JACOB WESTPLATE wedn. van M. W. Kosten in de ouderdom van ruim 87 jaar Goes: J. WESTPLATE- v. d. VELDE Kruiningen: A. J. KOLE- WESTPLATE A. KOLE Goes: J. W. DE PAN- WESTPLATE P. DE PAN Klein- en achterklein kinderen Yerseke, 14 mei 1965 Langeville 19 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 18 mei j.l. Voor complete meubilering en stoffering uw adres: Van Nimwegen-Heijboer, Wemel dinge, telef. (01192) 336, Dorpsstraat 43. Heden nam God plotse ling door een ernstig ongeval tot Zich, mijn innig geliefde man en zorgzame vader WILLEM CATSHOEK in de leeftijd van bijna 54 jaar Psalm 103 8 en 9 H. C. CATSHOEK- HONDERS RIA en THEO WIM LINEKE Yerseke, 17 mei 1965 Stenge 34 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 20 mei W'ü ontvingen weer heel mooie babygarnituren voo? wieg en ledikant je. Onze collectie baby-artikelen is zo uitgebreid, dat u bij ons steeds vindt wat u zoekt Ook voor een baby-uitze zult u nergens beter slagen Op alles gratis Zilverzegelsl Textielhandel Snoep-v. Wil-i ligen. Heden nam God plotse ling door een ernstig on geval tot Zich, onze ge liefde schoonzoon, zwa ger en oom WILLEM CATSHOEK echtgenoot van H. C. Honders in de leeftijd van bijna 54 jaar Yerseke: M. D. HONDERS-KOK Utrecht: W. HONDERS J. HONDERS- EKELMANS Wissenkerke: W. H. MIERAS- HONDERS J. MIERAS 's-Gravenhage: C. HONDERS J. HONDERS- DRAAIJER 's-Gravenhage: J. A. HONDERS C. HONDERS- GANSEMAN Goes: M. D. MOORMAN- HONDERS J. MOORMAN Neven en nichten Yerseke, 17 mei 1965 Bestuur, dirigent en le den van de zangvereni ging „Excelsior" geven met diep leedwezen ken nis van het plotseling overigden van de heer W. CATSHOEK voorzitter der vereniging Zijn toewijding en stimu lerende kracht waarme de hij de belangen van onze vereniging heeft be hartigd, zullen steeds in herinnering blijven Yerseke, 17 mei 1965 Te koop z.g.a.n. Riemers- ma kinderwagen. - Juliana- straat 37, Yerseke. Voor beter verzorgd sten- cilwerkCopiëerinrichting Kole, Noordzandstraat 11, Yerseke, tel. 590. Sunbeam Electric scheert gladder, vlugger, zachter dan elk ander apparaat. - Kapper Meijer, Tel. 601. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer W. CATSHOEK Hij heeft onze vereniging vele jaren gediend als lid, bestuurslid en lid van de elftalcommissie. Zijn nagedachtenis zullen we in hoge ere houden Het bestuur en leden van de V.V. „Yérseke" Yerseke, 17 mei 1965 Met diep leedwezen ge ven wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer W. CATSHOEK lid tournooicommissie Zijn toegewijde aktivitei- ten zullen steeds in onze herinnering blijven Bestuur en leden s.v. „Neptunus" YerSeke, 17 mei 1965 Met diep leedwezen ge ven wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en medelid W. CATSHOEK In hem verliezen we weer een vriend, welke steeds in onze herinne ring zal blijven voort leven Afd. Yerseke van „Ons Oud Verbond" Yerseke, 17 mei 1965 Jasperse altyd voordeliger! 4 fles bier 1,02. 3 fles gazeuse 98 ct. 2 fles vruch tenlimonade 89 ct. 1 fles jus d' orange 1,50. 1 fles lim.siroop 95 ct. 1 blik 340 g comedbeef 1,59. 1 blik 100 g leverpastei 39 ct. 1 blik 4 gehaktballen 99 ct. 2 pak tuc 69 ct. 1 pot oplos- koffie 1,58. 1 l.-blik fruit- cocktail van 1,95 voor 1,69. 1 pot le soort pinda kaas 69 ct. 1 pot abrikozen op sap 99 ct. 2 pak lucifers 42 ct. Voor de zeer vele blijken van meeleven tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, vader en opa CORNELIS WILLEMSEN betuig ik u, ook namens mijn kinderen, mijn oprech te dank. Inzonderheid Dr. Eckhardt voor de genees kundige hulp en Zr. Borns voor de liefderijke verple ging C. WILLEMSEN- HOOGESTEGER kinderen en klein kinderen Wemeldinge, mei 1965 Wilhelminastraat 54 Jasperse altijd voordeliger! Echte choc. (De Heer) 52 ct. IJscups 45 ct. Sinas- staafjes 38 ct. Advokaat bonbons 54 ct. Mokkaboon tjes 52 ct. Rumbonen 38 ct. Witte flikken 35 ct. Bon bons (De Heer) 52 ct. p. 100 g. 1 zak heerlijke zuur tjes 55 ct. 1 zak Eng. drop 59 ct. 1 zak hoestmelange 49 ct. 1 zak caramels 52 ct. 1 zak vruchtenhartjes 54 ct. p. 200 g. 3 rol mentho's 69 ct. 3 rol fruittella's 49 ct. Deze week weer extra koopjes! 200 g jonge vette komijne kaas 89 ct. 1 hele Edammer ±1 kg slechts 295 ct. 100 g gerookte kaas 39 ct. 100 g boterhamworst 35 ct. 1 kg hele rijst (droog kokend) 110 ct. 1 bl. prima zalm 98 ct. 1 literblik fruit- cocktail 185 ct. J A is toch voordeliger! v. d. Burght, Emmastraat 14. Gebruikt u reeds de Indola familie shampoo? 2,95. - Kapper Meijer, Tel. 601. Bijzonder mooi en uitgebreid is momenteel onze collectie baddoeken met bijpassende washandjes, badlakens, enz. Hierin ook heel aparte des sins en kleuren van Fran se en Belgische import arti kelen. En ook op het gebied van geborduurde- en effen lakens en slopen hebben wij steeds iets nieuws. Verpakt als cadeau-artikel bijzonder mooi en altijd welkom! Op alles gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. in sandalen en muilen voor heren en jongens hebben wij een grote keuze. - I. Ha- ge, Schoenhandel, Yerseke. 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bg vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Dames zomerschoenen, gro te keuze in de nieuwste soorten; ook in slippers. I. Hage, Schoenhandel, Yer seke. Te koop: Een driepits gas- comfoor. - P. v. Meerder- voortstraat 4, Yerseke. In meisjesjurkjes hebben wij werkelijk een pracht collectie. Ook in rokjes, blouses, truitjes enz. U weet dat wij vooral in meisjeskleding steeds het nieuwste hebben en altijd iets aparts! Op alles gratis Zilverzegels- Textielhan del Snoep-van Willigen. Dahliaplanten a 25 ct. voor- border en de snij, ruime sorterign, groot- en klein- bloemig. - J. Hannewijk, Dorpsstraat 70a, Wemeldin ge. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 55 et. Corned- beef 52 ct. Snijworst 45 ct. Ontbijtspek 47 ct. Paling worst 49 ct. Leverkaas 47 ct. Rauwe ham 79 ct. Cas. rib 79 ct. Echte bot.worst 28 ct. p. 100 g. Volvette kaas 500 g 1,60. Oude kom. kaas 40 ct. Oude wit te kaas 38 ct. Rookkaas 39 ct. p. 100 g. Edammers 2,95. Lunchkaasjes 160 ct. 1 pot knakworst 89 ct. 1 grote pot augurken 89 ct. Wij ontvangen dezer dagen korte jongensspijkerbroe ken. In verschillende kleu ren, sterk en héél voordelig in prijs! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Op al les gratis Zilverzegels! En voor drukwerk... VAN DER PEYL! Badedas voor douche en bad, verkwikt en verfrist. Kapper Meijer, Tel. 601. Jasperse altijd voordeliger! 1 fles Vlido van 3,25 voor 2,75. 1 grote fles druiven sap rood of wit nu 98 ct. 6 Victoriarepen 59 ct. 3 jam pot appelmoes nu 79 ct. 1 fles heerlijke slasaus 75 ct. 1 l.-blik kersen op sap 1,40. 1 zware Gron. koek 93 ct. 3 tuben Prodent met 2 st. zeep gratis. 1 rol Parein Prince Fourré met speldje it2 pakjes A.J.P. soep 89 ct. 1 l.-blik nasi 1,39. 1 pak 250 g cacao 85 ct. Zojuist ontvangen prachti ge damesslips met kant, 98 cent en 1,15. Prachtige coupons voor zomerjurken, rokken, enz. Ook terlenka. J. de Neef, Daniëlstraat 12, Wemeldinge. Te koop z.ga.n. Mutsaerts kinderwagen, hoog model, kl. blauw-wit. Te bevragen P. v. Meerdervoortstraat 8, Yerseke. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylinderslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Peyl. Gaat u met vakantie? Sluit dan een goedkope reisver zekering van la Paix. U kunt hem direkt meenemen, wij maken hem klaar ter wijl u wacht. M. J. van den Berge's Assurantiekantoor, Markt 13, tel. (01130) 503, Kruiningen. Hebt u in onze etalage al die vele leuke jongenspak jes gezien? Wij kunnen onmogelijk alles etaleren, dus komt u gerust ook eens binnen kijken. Op alles gra tis Zilverzegels! - Textiel handel Snoep-van Willigen, weer een grote zending Voor een goede zonnebril naar Kapper Meijer. - Vele moderne modellen. Hang zo'n handig opklap baar lessenaartje naast uw telefoon, 'tls reuze gemak kelijk! 16,—. Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Wie heeft mijn ladder in gebruik? Gaarne terug be zorgen. - W. Visscher, Schildersbedrijf, Kruinin gen. Plastic pedaalemmer-zak ken, plastic broodzakken, plastic kledingzakken, plas tic tafellakens. Voor uw picknick: plastic drinkbe kers 9 ct. Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Wilt u iets meer weten over munten of hebt u iets te koop? Ik betaal grote prijs. Brieven graag met om schrijving onder no. 51-1, Bureau „De Scheldebode", Kruiningen. bed en wil deze mensen logiesruimte (tegen betaling) verschaffen? Er staat een evenement voor Kruiningen gebo ren te worden; alleen aan de bevolking het te doen groeien. Wedvlucht. Door de P.V. „De Vrgheidsduif" al hier werd deelgenomen aan een vlucht vanuit Albert met de volgende uitslag: 1, 12, 18, 42 en 45 A. Boone; 2, 6 en 14 J. Wisse; 3 J. van Iwaarden; 4 en 36 P. Willeboer; 5 en 48 J. Waverijn; 7 en 11 W. van Velzen; 8 J. Oele Jzn.; 9 P. Kakebeeke; 10 en 34 J. Schrier; 13, 24 toent was: Groepen: 1. Arreslee, m. Griep; 2. wagen Vogelaar en brandweer Krabbendijke3. Vliegtuig, J. Sent; En gelandvaarders, H. van Iwaarden en Delta. Individueel: 1. E. Lobbezoo; 2. W. Visser; 3. M. Geense; 4. P. Schrier, J. Kole, C. Kriekaard (militair) en M. Geense-Glas. Voor deze optocht waren er ongeveer 180 deelnemersOok voor de rolschaatsenwedstrgd was veel belang stelling. Na deze wedstrijd was er ge kostumeerd wielrennen, waarbij vooral opviel een zachtaardige verpleegster, compleet met haar beroepsbenodigdhe den. Des avonds zorgden vele kinderen Hundersmarck; 3 en 10 C. Langenberg; 4 en 7 P .1. Butler; 6 A. J. L. Luteijn; 8 en 9 J. H. C. Poley. Raadsvergadering. De gemeenteraad van Kapelle besloot in zijn maandagavond gehouden verga dering aan de vereniging wijkverpleging voor 1964 een aanvullende subsidie te geven van 640,03 voor het reserve fonds om nadelige uitkomsten op te vangen. Voor 1964 was reeds een sub sidie toegekend van 1100,De raad ging ook akkoord om 249,38 bij te dragen in het tekort van het badhuis. een Dioesemm voor autos en motoren gehouden, waarvan de start lag te Kwadendamme en de finish te Bieze- linge. Voor de tocht, die over een af stand van 60 km door de Zak van Zuid- Beveland voerde, hadden 65 deelnemers ingeschreven. Wisselbekerwinnaar werd J. van Dalen uit Tholen met 3 straf- punten. De overige winnaars zijn: 2. A. van Dijke, 's-Heer Arendskerke; 3. D. G. de Kater, Wissenkerke, elk met 3 strafpnt.; 4. J. L. de Jager, Kapelle; 5. A. M. d' Hont, Groede, 6. G. Schout, Goes; 7. R. de Weerd, Wilhelminadorp, elk met 4 strafpnt.; 8. J. de Regt, Bier- y.ou, z en o uur. uerauieusi. Kapelle Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. J. van Woerden. Geref. Kerk 10.30 en 5 uur: Ds. H. R. Juch. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1965 | | pagina 6