als het om sparen gaat SIlllKlSl «DOBi BAAYENS Purol hpu<fa Bronchi letten YERSEKE ^Ij^OWIEKJSF De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH ■__?Ez_smetteloos zuiver KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND MEER DAN 1000 BANKEN EN BIJKANTOREN aangesloten bij de coöperatieve centrale raiffeisen-bank te utrecht ste doelpunt voor Wemeldinge. Met een meer aanvallend Wemeldinge kwam in de 31e minuut het tweede doelpunt,- wat door een Zaamslagspeler op het laatste moment van richting werd veranderd en in het eigen doel belandde. In de 43e minuut was het weer Gijssel, die We meldinge aan een 30 voorsprong hielp. Dit was de ruststand. Na de rust zette Wemeldinge aanval op aanval in, welke resulteerde in 40 door Vleugel en in 50 door De Bourgraaf. Zaamslag zet te diverse mooie aanvallen op, maar op het laatste moment ontbrak de juiste schutter. In de 26e minuut miste Zaam slag een penalty door naast te schie ten. Direkt na deze penalty trok We meldinge ten aanval, door Gijssel af gerond met een doelpunt, 60. In de 37e minuut kwam voor Zaamslag een verdiend tegenpunt. In de 38e minuut kreeg De Bourgraaf een toegekende strafschop te nemen en twijfelde niet, zodat de eindstand in deze sportief ge speelde wedstrijd 71 in het voordeel van Wemeldinge werd. Een mooie wed strijd kon men het niet noemen, daar het verschil te groot was. Zaterdag speelt het eerste elftal thuis tegen Mevo en het tweede trekt naar A.K.F. toe. De A-junioren spelen tegen Kapelle en de B-junioren tegen Rilland, beide uit. Bijbel Kiosk-avond. Vrijdagavond werd in de Ned. Herv. kerk alhier een zangavond gehouden onder het motto ,,Dat ons loflied vro lijk rijze". Ds. A. J. L. Hoogkamer opende deze avond, waarvoor goede be langstelling bestond. Het zangkoor van de Vrij Evang. Gemeente alhier „Zingt den Heer", verleende in deze dienst zijn medewerking onder leiding van haar dirigent de heer Gommert de Kok. Ver der zong Kees Deenik enkele soli en leidde ook de samenzang. Het orgel werd bespeeld door dhr. M. Veerhoek. Medewerking werd eveneens verleend door dhr. H. Dekker met trompet. Ds. B. Zoodsma sloot deze avond. weest. Hij vroeg zich af waarom er niet meer afgevaardigden van Kruiningen waren. Verder vond hij dat de pers een slecht beeld van deze vergadering had gegeven. Over de kwestie Goes als kern gemeente was vrijwel niet gesproken. Iedere afgevaardigde had geprobeerd de belangen van zijn eigen gemeente te be hartigen. Spaarbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Raif- feisenbank werd in de maand oktober ingelegd 361.671,52 uitbetaald 269.863,69 meer ingelegd 91.807,83 Het saldo per ultimo oktober bedraagt 10.828.774,43. Er werden in dezelfde periode 49 nieuwe boekjes uitgereikt. Wandelsucces. De eerste wandeltochtendag ten bate van „Sport Steunt Zonneveld" is een groot succes geworden. In vijf plaatsen werd door meer dan duizend wandelaars en wandelaarsters meegedaan. Aan kop ging Goes met 395 deelnemers. In de rangschikking nam Kruiningen met 64 deelnemers nog een bescheiden plaats in. Maar dit aantal zal nog behoorlijk stijgen, want vrijdag wordt hier nog gelopen door o.a. de openbare lagere school. Wanneer zaterdag a.s. het weer zo meewerkt als afgelopen zaterdag, dan is het zeker dat het aantal deel nemers de 2000 ruimschoots zal over schrijden. Het is dan ook niet te ver wonderen, dat de organisatoren nu reeds dik tevreden zijn. Rijkspostspaarbank. In de maand oktober werd bij het kantoor Kruiningen van de Rijkspost spaarbank ingelegd 17.000,en te rugbetaald 21.000, Hoestdrank in tabletvorm.95ct Plattelandsvrouwen. 28 oktober kwamen de Plattelands vrouwen 's avonds in ,,De Haven" bij een voor een lezing' over kleur in de kleding en aankleding van het huis, door mevr. Smit-Goeman, binnenhuis adviseuse. Het was een gezellige avond met een boeiende spreekster, die aan de hand van dia's na de pauze liet zien hoe men van een oud huis een gezellige vernieuwing kan maken in verantwoor de kleuren. Het hartelijk applaus na de toespraak van de presidente was dan ook welverdiend. Opbrengst collecte NOVIB. De vorige week in onze gemeente ge houden collecte voor de NOVIB in het kader van de anti-hongeraktie heeft het mooie resultaat gehad van 551,77. Hartelijk dank aan gevers en geefsters en in het bijzonder aan het grote aan tal collectanten dat hun medewerking verleende. Straatverbreding. Naar we vernemen ligt het in de be doeling, tegelijk met de rioleringswerk zaamheden een gedeelte van de Bree- weg te verbreden. Voor deze straat, waar een druk gebruik van wordt ge maakt, is dit tevens een grote verbete ring. Rijkspostspaarbank. Bij het kantoor Yerseke van boven genoemde bank werd in de maand okto ber ingelegd 29.000,en terugbetaald 28.000,—. Rijkspostspaarbank. Op het rijkspostkantoor alhier werd in de maand oktober met 134 inleggin gen aan spaargelden gestort tot een be drag van 23.749,02 en met 44 betalin gen terugbetaald tot een bedrag van 42.085,83. Er werden 2 nieuwe boek jes uitgereikt. Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand oktober aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 198.216,01 en terugbetaald tot een be drag van 140.593,97. Het saldo aan 't eind der maand bedroeg 5.034.944,21. Er werden in oktober 40 boekjes uitge reikt. Sluitende begroting. Wemeldinge heeft voor 1965 een slui tende begroting. Dank zij een lagere raming van verschillende uitgaafposten en een verhoging van drie belastingen, sluit de begroting van inkomsten en uitgaven voor het dienstjaar 1965 met een post voor onvoorziene uitgaven van 13.282,70. Van dit bedrag is bestemd: 1. voor de differentiële salarisverhoging per 1 januari '65 4000,—; 2. voor rente en afschrijving op de bijdrage voor aansluiting van onrendabele per celen op het elektriciteitsnet 1200,— 3. voor rente en afschrijving van de kosten van een heggeschaar 625, 4. voor rioleringswerken 3800,— 5. voor werkelijk onvoorzien 3657,70. B. en W. hebben de raad meegedeeld dat de begroting slechts met moeite slui tend kon worden gemaakt. In vergelij king met de oorspronkelijke ramingen in de begroting voor 1964 gingen de uitkeringen uit het gemeentefonds wel iswaar met 40.000,omhoog, doch daartegenover staat, dat diverse uit gaafposten belangrijk hoger moesten worden geraamd. Zo moest voor de sa larissen die uit de gemeentekas wor den betaald 25.000,meer worden ge raamd, voor onderwijsuitkeringen 1000 gulden, voor armenzorg (bijstandverle ning) 2000,en voor de gezinszorg 3000,meer. De volgende belastin gen zullen worden verhoogd: a. de rech ten voor het begraven zullen van 35,- op 40,per begrafenis worden ge bracht; b. de reinigingsrechten voor 1 emmer 12,50, voor 2 emmers 20, voor 3 emmers 27,voor iedere vol gende emmers 9,meer; c. de hon denbelasting wordt van 10,- tot 15,- verhoogd voor een gewone hond en van 2,50 tot 5,voor een bedrijfshond. Voorgesteld wordt het subsidie aan het ETI voor Zeeland van 7 ct. tot 10 ct. per inwoner te verhogen en het verzoek van de Raad voor de Varende gemeen te vanwege de Ned. Herv. Kerk om sub sidie voor de centrale schippersbiblio- theek in te willigen. Dit subsidie zal voor 119 varende inwoners 80 cent per persoon of 95,20 per jaar bedragen. Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I een competitiewedstrijd tegen Zaamslag I. In het eerste kwartier waren beide ploegen aan elkaar gewaagd en werd op het schijnbaar moeilijk te spelen veld een traag voetbalspel gespeeld. In de 18e minuut scoorde Gijssel het eer Gevonden voorwerpen. Gevonden een regenbroek, een want, een kinderportemonnaie, een wollen handschoen en een sjaal. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. Begroting aangeboden. Vrijdagavond j.l. heeft de gemeente raad de begroting voor het dienstjaar 1965 aangeboden gekregen. Het totaal van de inkomsten en uitgaven van de gewone dienst bedraagt 2.979.023,02 met een post onvoorzien van 6847,05. De kapitaaldienst telt aan inkomsten 7.050.558,79 en aan uitgaven een be drag van 7.532.940,83. Een en ander resulteert in een nadelig slot van 482.382,04. Het afwerken van de agenda verliep vrij vlot. Het voorstel van B. en W., en hiermee het advies van G.S., om te komen tot de vorming van een fonds voor dorpsuitbreiding, werd zonder hoofdelijke stemming aan genomen. De in dit fonds te storten gelden dienen ter tegemoetkoming in de kosten van ontsluiting van nieuwe bouwterreinen. Dhr. E. Suy (K.V.P.) vroeg nog of dit fonds apart op de be groting wordt opgenomen, welke vraag bevestigend door de voorzitter werd be antwoord. Dhr. J. Griep (V.V.D.) voel de wel dat er niet aan te ontkomen was, maar toch vond hij het eigenaardig dat de bouwer wordt belast voor ver betering en sanering in andere delen van de gemeente. Aan G. J. J. Goetheer te Hansweert werd een perceel bouw grond verkocht en met de Coöp. Zeeuw se Aan- en Verkoopvereniging G.A. te Wemeldinge werd grond geruild. Om n.l. vanuit de Welhoekstraat op verant woorde wijze verbinding te kunnen krij gen met het nieuwe bouwplan, was een stukje tuin van dhr. Salverda nodig. In de plaats van deze grond wordt een stuk aan de oostzijde van de woning terug gegeven. Met de stem van dhr. A. Lo- kerse (S.G.P.) tegen werden de door de Brede Watering van Zuid-Beveland ge stelde voorwaarden voor de openstelling van een gedeelte van de Schoorse zee dijk voor dijkrecreatie, aangenomen. Het uit 1867 daterende bij de Ned. Herv. kerk gelegen verenigingsgebouw gaat verdwijnen. Aanvankelijk deed dit ge bouw dienst als school, later is het badhuis er in gevestigd geweest. Laat stelijk was het in gebruik als landbouw school, maar de Z.L.M. heeft de huur per 1 september j.l. opgezegd. Dhr. P. Polderman (V.V.D.) herinnerde aan de moeilijkheden die een tijd geleden had den bestaan met het kerkbestuur over de uitbreiding van Avondlicht en stem de tegen. Dhr. E. Suy ging er mee ak koord dat het gebouw wordt gesloopt, maar dan moet het achter de kerk ge legen bergplaatsje ook verdwijnen. De voorz. zegde toe een en ander onder de aandacht van het kerkbestuur te zullen brengen maar van dwingen kan vanzelf sprekend geen sprake zijn. Dhr. Griep vroeg naar de mogelijkheid om het ge bouw in gebruik te nemen als instruc- tiebad. Dit plan achtte de voorz. gezien de hoge kosten niet uitvoerbaar. Om te zijner tijd zonodig het bestaande langs het verenigingsgebouw gelegen pad te kunnen doortrekken en te laten aan sluiten op het kerkepad, werd de per- ceelsgrens tussen de percelen van J. de Looff en de gemeente gewijzigd. In de rondvraag deelde dhr. Suy mee naar de kernvergadering in Goes te zijn ge Concours. Verleden week zaterdag heeft de mu ziekvereniging „Polyhymnia" uit Hans- weert deelgenomen aan een concours voor accordeonorkesten. Dit concours stond onder auspiciën van de Nederland se Accordeon Bond en werd gehouden te Wageningen. Het orkest onder leiding van mevr. W. J. Beenakker-Koning bracht het er zeer verdienstelijk af: met 224 punten veroverde het een tweede plaats in de 4e klas. Oprichting ijsclub. Door vertegenwoordigers van de ouder commissies van beide scholen, gymna stiekvereniging en voetbalvereniging werd in het dorpshuis „Kay Munk" een bijeenkomst gehouden met het doel tot de oprichting van een ijsclub te komen. Bij de openbare lagere school heeft de gemeente n.l. een stuk grond geschikt gemaakt voor een ijsbaan. Voorwaarde voor openstelling hiervan was echter, dat er toezicht gehouden zou worden. Met dit doel had burgemeester Schip per genoemde bijeenkomst belegd. Hoe wel alle inwoners van Hansweert wa ren uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn, was de opkomst zeer gering. Nadat was uitgelegd dat een ijsclub noodzake lijk is om tot een goed gebruik van de ijsbaan te kunnen komen, meldden en kele aanwezigen zich om een bestuurs- funktie te vervullen. De volgende per sonen werden in het bestuur gekozen: Dhr. J. Boon (voorzitter), dhr. Peeters (secretaris), mevr. Schrier (penning- meesteresse en verder Zuster Everista en dhrn. Verhage, Stobbelaar en Slab- bekoorn. En de schooljeugd nu maar hopen dat het „lekker" gaat vriezen... Feestavond. De Hansweertse winkelierscoihbinatie ,,HAWICO" organiseerde ter gelegen heid van de winkelweek 's middags in de zaal Zeelandia een kinderfeest. De zeer vele kinderen konden daar genie ten van een kindercabaret. In de avond uren werd voor de ouderen een cabaret avond georganiseerd, waaraan vele be kende artiesten hun medewerking ver leenden. Na afloop was er gelegenheid voor een dansje. Voetbal. Het is zondag geen al te beste voet baldag voor Hansweertse Boys gewor den. Zowel het eerste- als het tweede elftal verloor. Met een wederom gewijzigde opstelling trad het eerste tussen de lijnen te Renesse, om tegen de club van die naam te spelen. Dat de gastheren alles op alles zetten om deze wedstrijd in winst om te zetten, werd de oranjehemden gauw duidelijk. Een snelle: voorhoede zaaide al vlug paniek in de Boys-verdeidging en het duurde niet lang of de bezoekers keken tegen een 20 achterstand aan. Toch gaven de Boys zich niet gewonnen en voor de rust wisten ze gelijk te komen (22). Na de rust gelukte het Renesse de stand op te voeren tot 5-?-2. Een doelpunt van de Boys kon de overwin ning van de gastheren niet meer in ge vaar brengen. Dat het tweede een zware wedstrijd te wachten stond in Vlissingen tegen Zeeland Sport IV was wel te verwach ten. Tot de rust trok het Boys-elftal zich goed op aan hun tegenstander (2 2). Nadat de Scheldestadbewoners door een strafschop de leiding hadden genomen, werd er door de Boys veel slechter gespeeld dan voor de rust, met het resultaat, dat de Boys-doelman de bal nog twee maal uit het doel mocht pakken (52). Zondag worden er wederom twee uit wedstrijden gespeeld: het eerste tegen Robur I uit Goes en het tweede tegen Patrijzen II uit 's-Heerenhoek. Grootste Supermarkt in Zeeland geopend in Rilland-Bath. Sinds jaar en dag is aan de Hoofd straat 52 te Rilland gevestigd het le- vensmiddelenbedrijf van de fam. West- strate, een vertrouwd beeld in het cen trum van de gemeente. Sinds enkele da gen is dit beeld rigoreus veranderd. Een hypermoderne Supermarkt kwam in de plaats van de vertrouwde bedienings winkel. In het jaar 1919 begon de moe der van de huidige firmanten aan de Halte in een voorkamertje een winkel tje. Reeds toen werd de hulp ingeroe pen van dhr. H. C. Baarens Sr., gros sier te Kruiningen, om aan moeder Weststrate te komen leveren. Dit was het begin van een samenwerking die nog steeds voortduurt, zij het, dat thans de zoon van dhr. Baarens Sr. de le verancier is. In 1936 trad de fa. Baa rens toe tot de Spar organisatie en zo had de fam. Weststrate een van de eerste Sparwinkels in Zeeland. Sinds dien is de groei er steeds in gebleven, met uitzondering van de oorlogsjaren. Na 1953 is de grootste bloeiperiode ge komen, die thgjis zijn hoogtepunt heeft bereikt in het bouwen van de Super markt. Vijf maanden is gewerkt om van de oude winkel, waarvan alleen het ma gazijn behouden bleef, een moderne Su permarkt te bouwen, welke een ver koopruimte heeft van 250 m2. Zeer voor uitstrevend mag worden genoemd het feit, dat nu 11 winkels onder één dak zijn samen gebracht, hetgeen voor de klanten een grote tijdbesparing bete kent. De indeling van de winkel is zo danig, dat zonder zoeken de klant van zelf langs alle afdelingen komt en zon der vermoeienis in een wagentje alle door haar gekozen artikelen kan mee nemen. Dat deze Supermarkt in een behoefte voorziet bleek reeds duidelijk de eerste 2 uren, toen reeds een aantal klanten werd geregistreerd, dat gelijk stond aan normaal een hele dag. Al met al een bedrijf, dat zowel in- als uitwen dig een grote stad zou sieren. Judo. J.l. dinsdagavond werd hier in het Dorpshuis een judodemonstratie gehou den. Een groep jeugd-judoka's van de sportschool uit Krabbendijke verleende daaraan zijn medewerking. Een groot aantal belangstellenden kwam kijken, terwijl er ruimschoots gelegenheid was om alles over judo te vragen, waarvan druk gebruik werd gemaakt. Het was gezellig druk in de zaal, waar vooral ook de jeugd present was. Aan het slot dankte de eigenaar der sportschool, de heer W. Geelhoed uit Halsteren, de be langstellenden deelde tevens mede dat hij in Rilland-Bath op dinsdag 17 no vember een sportschool in judo en jiu jitsu hoopt te openen, en waar ieder be langstellende vrijblijvend de eerste les mag volgen. Zeer velen gaven zich reeds daarvoor op, waarbij ook verschillende dames, zodat deze avond een groot suc ces werd. Vergadering Volksonderwijs. Op de laatste ledenvergadering van Volksonderwijs, afdeling Rilland-Bath, zijn dhrn. C. van Gorsel, Joh. Walra ven, J. J. van Gorsel en J. Walraven Pzn. afgetreden als bestuursleden van de afdeling. Aan hen allen, inzonder heid aan de scheidende voorzitter dhr. C. van Gorsel, werd hartelijk dank ge bracht voor de vele goede diensten aan Volksonderwijs in Rilland bewezen. In het nieuwe bestuur werden gekozen dhrn. D. J. Glas, H. C. G. Boom, D. Midavaine, B. Rooze en M. Verrijzer als resp. voorzitter, secretaris, penning meester en leden. Het nieuwe bestuur heeft zich inmiddels beraden over en kele nieuw te nemen aktiviteiten. Opbrengst collecten. De Zeeuwse Collecte heeft alhier op gebracht 524, De collecte ten bate van het Konin gin Wilhelminafonds voor de Kanker bestrijding leverde een bedrag op van 378,48. Voetbal. In de tweede klasse B verloor Rillan- dia II met 10 van Meeuwen II. Ril- landia III speelde tegen Kapelle II, met uitslag 33. Rectificatie. In ons vorig nummer werd melding gemaakt van een aanrijding tussen de heren P. Nieuwenhuize en M. Allewijn. Het ongeluk is echter anders gebeurd dan in dit bericht omschreven. Het was n.l. zo, dat dhr. Allewijn, die gepar keerd stond in de Kerkhoekstraat, weg reed, terwijl dhr. Nieuwe nhuize aan het passeren was. Omdat dhr. Allewijn bo vendien linksaf de Beatrixstraat in wou slaan, had dit het onvermijdelijke ge volg dat beide auto's botsten, met het vermelde resultaat. Anti-hongeraktie. De anti-hongeraktie heeft in ons dorp opgebracht 103,50. Antwoord '64. De kerkbouwaktie „Antwoord '64" bracht voor de Geref. Kerk alhier niet minder op dan 2964,50. Nieuwe koelhuischef. In de plaats van dhr. C. Janse is bij de veilingsvereniging „Krabbendijke en Omstreken" per 16 november benoemd tot koelhuischef dhr. J. M. Korstanje uit Rotterdam. Dhr. Janse is 15 jaar aan de veiling verbonden geweest. Dhr. Korstanje is van 1948 tot 1953 chef van het koelhuis van de Goese veiling ge weest en is thans werkzaam als assis tent leider van het pakstation en koel huis van de veiling in Rotterdam. Nieuwe kleuterleidster. Met ingang van 1 februari 1965 is aan de kleuterschool „Henri Dunant" tot kleuterleidster benoemd mej. A. Wis- kerke te Wilhelminadorp, op dit ogen blik hoofdleidster aan de kleuterschool in Ellewoutsdijk. Vergadering. Onder leiding van dhr. J. Sentse ver gaderde de vereniging Volksonderwijs afdeling Zuid-Beveland oost in het Cul tureel Centrum in de Noordweg. Dhr. J. F. Albers, vertegenwoordiger van de afd. Zeeland, sprak over het volks onderwijs en de openbare school. Op deze vergadering waren vertegenwoor digers aanwezig van Rilland, Hans weert, Kruiningen en Krabbendijke. N.C.V.B. Oostdijk. De afdeling Oostdijk van de N.C.V.B. hield onlangs haar eerste vergadering van dit seizoen. Op deze vergadering, die geopend werd door mevr. Minnaard- Gaanderse, was als spreker dhr. A. Lous, leider van het Protestants Mili tair Tehuis in Bergen op Zoom. Dhr. Lou^, die zelf ook uit deze streek komt, maakte de dames aan de hand van een film het verschil tussen het P.I.T. en Pro Rege duidelijk. Op de vol gende vergadering zal mej. Klooster man uit Middelburg het woord voeren. Demonstratie. Vorige week woensdag werd voor de plaatselijke afdeling van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en de Neder landse Christenvrouwenbond in de zaal van „De Koophandel" een demonstra tie-avond gehouden door een bekende fabriek van diepvriesprodukten. Onder meer werd er een film bekeken over de visvangst bij IJsland en de invriezing van deze vis. Voetbal. Zaterdag zou dan eindelijk slag wor den geleverd door ons eerste elftal. De grote wedstrijd tegen Rilland stond op het programma. Dat in deze wedstrijd het voetbaltalent loskomt en er echt gevochten wordt voor de overwinning is reeds vele malen gebleken. Echter niet zaterdag. Beide clubs stonden aan getreden in het veld, het publiek haalde reeds diep adem voor de eerste aan- moedigingskreten, maar de wedstrijd kon niet gespeeld worden bij gebrek aan de scheidsrechter, die verstek had laten gaan. Het publiek kon de kaartjes inleveren en huiswaarts keren. Het tweede elftal was gelukkiger en speet- de gelijk tegen S.V.D. uit Driewegen (11). De A-junioren eindigden met dezelfde doelpuntenverhouding hun wed strijd tegen Rilland, terwijl de B-juni oren een 42 nederlaag te incasseren kregen van Yerseke. Aanrijding. Bij Strodorpe had een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, waar bij dhr. N. B. P. uit Rotterdam een knieblessure opliep. De botsing had plaats doordat de bestuurder van de ene wagen, dhr. B. C. G. uit Rotter dam, te laat de lage snelheid bemerkte van de voor hem rijdende auto van dhr. G. P. J. van de A. uit Bergen op Zoom, die achter een tractor aanreed. Verder ontstond enige materiële schade. Benoeming Ulo. Dhr. J. Visser, onderwijzer aan de la gere school van de Geref. Gemeente, is per 1 november benoemd tot vijfde leerkracht van de Rehobothschool. Aan de lagere school is in zijn plaats tij delijk benoemd mevr. A. Beens-Slag- boom van Oostdijk. Voetbal. Waarde II ontmoette op eigen veld Kapelle III en verloor met 41. Waar de I ging op bezoek naar Arnemuiden, waar de Waardse spelers met niet min der dan 91 huiswaarts werden ge stuurd. De B-junioren kregen de juni oren van Rilland op bezoek en die de den het weer goed, 62 was het voor de Waardse jeugd. Van 28 oktober3 november 1964 WEMELDINGE. Huw.aangifte: Abra ham Jan op 'tHof, 29 j. en Sara Geer- truida Verduijn, 18 j.

Scheldebode | 1964 | | pagina 2