BAAYENS RAIFFEISEN-SPAARWEEK IS GROEIEN bij de DO YERSEKE IPTIEl WEMELDINGE KRUININGEN Spaar-Leg iets opzij. U wint erbij. De Raiffeisen-Spaar- week is een goede gelegenheid om iets èxtra weg te leggen. Het is in üw voordeel. Doen. HANSWEERT RILLAND-BATH AVAARPE Gevonden voorwerpen. Op het postbureau der Rijkspolitie alhier zijn de navolgende voorwerpen als gevcpiden opgegeven: Een pakje wit kastpapier, een zwarte zijden sjaal, een goudkleurig armbandje, een atlas van Nederland met groene kaft, een raffia kindertasje, een rode fles Polygas no. 47606 Deventer, een zilverSn kettinkje. Coöp. Raiffeisenbank „Yerseke". Bij haar afdeling spaarbank werd in het derde kwartaal 1964 ingelegd 991.151.48 terugbetaald 659.010,38 meer ingelegd 332.141,10 In deze periode werden 56 nieuwe boekjes uitgegeven. De speciaalzaak voor Uw BRIL Loop der bevolking over september. Ingekomen personen: F. W. Lunstroo en gezin v. Weesperkarspel n. v. Tien- hovenstr. 31; J. Paauwe v. Kruiningen n. Kerkplein 2; A. Dekker en gezin v. Wemeldinge n. Ten Houtenstr. 18; J. Christiaanse-Dagevos v. Wemeldinge n. Ten Houtenstr. 20. Vertrokken personen: N. J. A. Sinke v. Damstr. 59 n. Goes, Reigerstr. 5; V. E. M. Dhooge v. Molenlaan 41 n. Ouden- bos, Markt 61; J. A. Kosten v. Stenge 17 n. 's-Gravenhage, Abcoudestr. 43; J. D. v. d. Jagt v. Stenge 1 n. Harder wijk, Leuvenumseweg 91; S. A. de Koeijer v. Steeweg 7 n. Oostkapelle, Duinvlietweg 1; J. J. M. Stevense v. Zanddijk 9 n. Woensdrecht, Dennenlaan 38; J. J. de Jong- van Noorden van Schotte 18 n. Wemeldinge, Nieuwendyk 25; J. Groenhof v. Dominicusstr. 34 n. Moordrecht, Pr. Bernhardstr. 20; W. Ossewaarde v. Marijkelaan 28 n. Zonne- maire, Zuidweg 29; J. van der Meer- Sinke v. Irenestr. 25 n. Hemelumer Ol- deferd, Oudega, Dorpsstr. 34; J. N. van Noorden v. Damstr. 68 n. Koudekerke, Middelburgsestr. 89. Verhuizingen binnen de gemeente: F. Slabbekoom v. Noordzandtsr. 33 n. v. Tienhovenstr. 33; W. E. Slabbekoom- van Eenenaam v. Julianastr. 1 n. Van Tienhovenstr. 33; A. J. J. Sandee v. Bernhardstr. 20 n. Van Tienhovenstr. 35; E. J. P. Sandee-van Eenenaam v. Julianastr. 1 n. Van Tienhovenstr. 35; A. A. Sanderse v. Havenstr. 9 n. Dam str. 135; A. Sanderse-Dijkwel v. Vjjver- str. 6 n. Damstr. 135; H. Christiaanse v. Stenge 20 n. Ten Houtenstr. 20; M. Praat en gezin v. Vijverdwarsstr5 n. Ten Houtenstr. 22; J. Stoel en gezin v. salonwagen Molenpolderweg n. Ten Houtenstr. 24. Honger in de wereld. In de week van 26 oktober tot 1 no vember a.s. wordt in ons land de Anti- Honger-Aktie gehouden. Het is het jaarlijkse Nederlandse aandeel in een grootscheepse campagne tegen de hon ger, die in 1960 door de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenig de Naties werd gelanceerd. Het doel van deze campagne is kort gezegd, de ryke landen te vragen geld, kennis en man kracht te leveren voor de verbetering van de voedselvoorziening in de uitge strekte noodgebieden van Azië, Afrika en Latijns Amerika. Want weet u dat er in deze wereld niet minder dan 500 miljoen mensen direkt worden bedreigd door de hongerdood? Natuurlijk mag Yerseke bij deze hulp niet achterblijven en zal er ook in onze gemeente een in zameling worden gehouden. Het comité dat hiervoor is gevormd en bestaat uit de dames Kapt. de Klark, mevr. De Jonge-de Jonge, mevr. Vaas-van Oven, mevr. Lacor-van der Endt, mevr. De Koeijer-van der Endt en de heren bur gemeester Willemsen, Ds. Reyenga, Ds. Booy, Pastoor Kerremans, Ds. de Jon ge, S. Hollemans, F. Bustraan en K. de Visser, beveelt deze collecte dan ook gaarne bij u aan. Wij verwijzen verder naar de advertentie in dit nummer over de propaganda-filmavond op woensdag 14 oktober a.s. in zaal Nolet. Gaat u daar eens heen en zie wat er nog ge daan moet worden voordat de honger is uitgebannen. U bent van harte wel kom. Aantal baden badhuis. In het derde kwartaal werden in het badhuis aan de Bemhardstraat in to taal 2052 baden genomen, n.l. 1614 door volwassenen en 438 door kinderen. Oud-hoofdopziener van Visserij po li tie overleden. Op 65-jarige leeftijd is overleden de heer M. S. van Hekke, gepensioneerd hoofdopziener der visserijen. Dhr. Van Hekke was 44 jaar by de visserijpolitie werkzaam en ging eind mei van dit jaar met pensioen. Hij was drager van de gouden medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Dinsdag vond de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats. Bezoek. Het dertig man sterke Gentse aktie- comité ter bevordering der Gentse Ha- venbelangen bracht deze week een be zoek aan Wemeldinge, waar zij de gas ten waren van het gemeentebestuur. Zy werden met name geconfronteerd met de moeilijkheden en mogeiykheden van het kanaal door Zuid-Beveland, omdat dit voor de binnenscheepvaart van en naar Gent van groot belang is. In het gymnastieklokaal werden de gasten ont vangen door B. en W. Burgemeester C. N. F. van Sas wees in zijn toespraak op de bijzondere relatie tussen de streek rondom het kanaal en België. Hy gaf de Nederlandse waterstaatsmensen een tip, n.l. als er eventueel een verbinding moet worden gemaakt van de Wester- schelde naar het toekomstige haven- en industriegebied Reimerswaal, maak dan een aftakking vanaf het kanaal door Zuid-Beveland ten noorden van de Vlakebrug. De voorzitter van het Gent se aktie-comité, Ir. C. L. Morraye, be antwoordde de toespraak van de burge meester. Ontspanning bejaarden. De in onze gemeente met verlóf ver* biyvende mej. J. de Jonge, zendings- zuster van de Evang. Lutherse Kerk heeft dezer dagen in de conversatiezaal van het bejaardentehuis „Vrede Best" dia's vertoond welke zy zelf gemaakt had by haar werk onder de Zoeloe's in Zuid-Afrika. Vooral het medische werk stond in het centrum van de belangstel ling. Het laat zich verstaan, dat een en ander door de bejaarden zeer op prys werd gesteld. Collecte. De collecte voor het Koningin Wil- helminafonds voor de kankerbestryding heeft in deze gemeente het bedrag van instuifwerk. 644,27 opgebracht. Voetbal. De wagen was enige tyd geleden uit de' garage van dhr. Stam ontvreemd. Van de dader ontbreekt nog elk spoor. Jeugdschaaktoumooi. Onze. dorpsgenoot W. 'tJong heeft deelgenomen aan de door de Zeeuwse Schaakbond georganiseerde wedstryd tussen Zeeland en Brabant. Dhr. 'tJong verloor zyn party tegen Dryvers en won van De Kroes. De einduitslag was 14 13 in het voordeel van de Brabanders. Het betrof hier een- toumooi voor spe lers benedeh de leeftyd van 20 jaar. Supermarkt. Sedert woensdagmorgen tien uur is Kruiningen een supermarkt ryk. Dhr. Berrevoets is de eerste in oosteiyk Zuid- Beveland, die op een dergelyke wyze aan de wensen van het kopend publiek is tegemoet gekome^r. Met; het aangebouw de gedeelte bedraagt het totale win keloppervlak thans 140 m2 Ijs het nieu we gedeelte zyn de groenten, fruit en vleeswaren ondergebracht. Het geheel maakt een keurige indruk. Hoewel de opening van de Spar-Supermarkt geen officieel tintje heeft gekregen, hebben toch velen de familie Berrevoets met deze zaakuitbreiding gelukgewenst. Zaterdag speelde Wemeldinge I een competitiewedstryd tegen Nieuwdorp I. Wemeldinge won met overtuigende cy- fers, 71. Deze zeven treffers zyn zeer zeker niet te wyten aan het werk van de doelman van Nieuwdorp, want die kon men gerust betitelen als de beste man van zyn club. Op sublieme wyze hield hy diverse schoten uit zyn heilig dom. Al direkt na de aftrap leek het een pittige wedstryd te worden. In de tweede minuut scoorde Wemeldinge door Vermaire met een pracht van een kopbal uit een corner genomen door Vleugel. In de vierde minuut juichte Nieuwdorp: Van Ipel schoot zyn ploeg naar de lykmaker. In de 12e minuut was het De Jonge die Wemeldinge aan de leiding hielp om deze niet meer af te staan maar met de regelmaat van de klok de stand op te voeren. De rust ging in met 31. Na de rust heeft Nieuwdorp het met enkele gevaariyke uitvallen moeten doen, want het juiste schot kon men niet meer geven. We meldinge schoot na de rust vier keer raak, n.l. driemaal door Vermaire, waar van twee uit een penalty en éénmaal door Vleugel. Vooral in de aanvang van de wedstrijd werd met een bpzon- der snel tempo gespeeld en bleek al di rekt dat de ploeg met het grootste uit- houdingsvermogne een gunstig slot aan de wedstryd kon geven. Wemeldinge profieerde daarvan, wat ook biykt uit de twee penalty's, die voorkwamen om dat steeds een zware druk op het doel van Nieuwdorp stond. Het tweede elf tal verloor met 93 van 's-Heer Hen drikskinderen. De A-junioren speelden gelijk tegen Kapelle en de B-junioren wonnen met 70 van Hansweert. A.s. zaterdag speelt het eerste elftal uit tegen Kapelle. Het tweede lelfta speelt thuis tegen A.Z.V.V. IH. De A- junioren gaan naar Kapelle en de B-Ju nioren spelen uit tegen Rillandia. Rijkspostspaarbank. Op de rijkspostspaarbank alhier werd in de maand september met 149 inleg gingen gestort tot een bedrag van 28.303,30 en met 48 terugbetalingen tot een bedrag van 26.621,14 uitgege ven. Er werden in september 2 nieuwe boekjes uitgereikt. Rijkspostspaarbank. In de maand september werd by het kantoor Kruiningen van de rykspost- spaarbank ingelegd 34.000,en te rugbetaald 13.000, Verkoopmiddag. Zaterdagmiddag 10 oktober a.s. om 2 uur zal ten bate van het Ned. Rode Kruis een verkoopmiddag gehouden worden in het wijkgebouw alhier. Alles, zoals kleding en babykleding, is ver vaardigd door een club dames uit Hans- weert en welfarewerksters. De Rode Kruis colonne zal hierby helpen alles te verkopen. Verlotingen en attracties zyn er ook. Hopende dat de bevolking het Rode Kruis nog niet is vergeten en nu het Rode Kruis wil steunen, zodat er een goed bedrag zal worden over gehouden. Voor de ramen is het vrydag te bezichtigen. Spaarbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Raif feisenbank (Boerenleenbank) werd in den maand september ingelegd 371.841,63 uitbetaald 288.581,02 Op zaterdag 17 oktober a.s. gaat de Kruiningse instuif weer draaien. In ver- geiyking met het vorige jaar zullen enige zeer belangryke wijzigingen wor den ingevoerd, die beogen de gezellig heid te verhogen en wat meer enthou siasme te kweken by de jeugd voor hün instuif. Er zal, na de eerste avond, slechts toegang verleend worden aan die mensen, die in het bezit zyn van een Voetbal. Zondag j.l. brachten beide elftallen hun uitwedstryden tot een overwinning. Het tweede boekte voor Hét eerst in de ze competitie een overwmnig en 'wel tegen Vlissingen V. Met 63 wonnen de oranjehemden. Het eerste wist in de kopgroep te biyven door een benauwde 31 overwinning op hekkesluiter Zon- nemaire. Veel valt er over deze wed stryd niet te schryven. Het was een lusteloos partytje voetbal. Ondanks de zwakke tegenstander hadden de onzen hun handen vol. Het is te hopen, dat de komende wedstrijden betei* gespeeld zal worden, daar de tegenstander van zon dag niet met „zich zal laten spotten. Dit zal Luctór uit Heinkenszand zyn. Het tweede speelt eveneens thuis enjvel tegen Walcheren Jl uit Vlissixi^en. - Ds. v. d. Lelie bevestigd. Sinds zondag heeft de hervormde ge meente van Hansweert weer een voor ganger. In de morgendienst is Ds. van de Lelie uit Buurmalsen door de con sulent, Ds. E. P. J. Jebbink uit Ka pelle als predikant bevestigd. Ds. van de Lelie deed in de middagdienst zyn intrede met een preek naar aanleiding van Hebreën 10 22a. Enkele personen maakten van de gelegenheid gebruik, om de nieuwe dominee toe te spreken. Burgemeester A. Schipper heette Ds. v. d. Lelie welkom in de gemeente Krui ningen. Namens de hervormde gemeen te sprak ouderling M. den Hollander. Namens de classis Goes werd het woord gevoerd door Ds. Jebbink uit Kapelle, die tevens 10 maanden consulent is ge weest. Dhr. J. C. Sanderse, burgemees- 12-17 oktober meer ingelegd 83.260,61 Het saldo per ultimo september be droeg 10.736.966,60. Er werden in deze maand 19 nieuwe boekjes uitgereikt. Zangavond succes. De vrijdagavond j.l. door de Bybel- kioskvereniging georganiseerde zang avond is een succes geworden. Kees Deenik trad solistisch op met orgel begeleiding van mej. M. Kok, terwyi ook de samenzang door hem werd ge leid. Verder werkten mee de zangver enigingen „Crescendo" o.l.v. dhr. Adr. B. Holster en „Jubilate Deo" o.l.v. dhr. I. Ruissen. Namens de Bybelkioskver- eniging werd het woord gevoerd door dhr. F. J. Bekkers. De avond werd ge opend door Ds. J. H. J. Hoffman, her vormd predikant en gesloten door Ds. J. Koolstra, geref. predikant. Gestolen auto teruggevonden. Reeds enige dagen had op de parkeer- strook by de Geref. kerk een personen auto gestaan. Daar de auto niet af gesloten was, werd hy door de kinde ren spoedig als speelplaats benut. Mevr. P. attendeerde de politie op een en ander. By onderzoek bleek de auto toe te behoren aan J. (George) Stam uit Rotterdam, bekend van radio en TV. lidmaatschapskaart (die by het bestuur kan worden bekomen). De jeugd zal di verse avonden .zelf moeten verzorgen, wat inhoudt: een eigen programma op stellen en de zaal in overeenstemming aankleden. De jongerengroep zal in hun zaal vele nieuwe spelen vinden, waar mede ze elkaar in wedstrydvorm zullen bekampen. Belangstellenden verwijzen we naar de advertentie, die volgende week in dit blad geplaatst zal worden; daarin zullen bijzonderheden worden genoemd. Het verkeer. Dinsdag kwam de wielrydster mevr. M. M. B.-F. in botsing met de perso nenauto bestuurd door M. J. v. B. al hier. Het ongeluk gebeurde op de krui sing Zandeeweg-Kruisweg. Het rywiel van mevr. B. werd vernield en zelf ge raakte zy gewond. Dinsdagmiddag verleende J. A. J. v. Z. uit Ermelo met zyn personenauto geen voorrang aan J. B. alhier, even eens rydend in een personenauto. Deze aanryding vond plaats op de hoek Bur gemeester ElenbaasstraatSlótstraat. Materiële schade was het gev4%. Woensdagmiddag om half vier ver leende een van de Achterstraat komen de personenauto geen voorrang aan de aannemer J. P. alhier. De auto van dhr. P. werd beschadigd. Serenade. Zaterdagmiddag bracht de harmonie „Scheldegalm" in de muziektuin een muzikale hulde aan dhr. M. H. Krom- been, welke die dag 80 jaar werd en tevens omdat de jubilaris het oudste lid van „Scheldegalm" is. In december 1898 meldde de toen 14 jaar oude Krom- been zich als muzikant aan. Tot 5 maart 1963, dus 65 jaar, heeft hy ak- tief aan het verenigingsleven deelgeno men. Verleden jaar nam hy echter af scheid als muzikant. Momenteel be kleedt hy nog de funktie van commis saris. ter van Tricht, waarvan Buurmalsen deel uitmaakt, voerde tenslotte ook nog het woord. In de consistorie was er ten slotte gelegenheid om met de nieuwe predikant kennis te maken. Voor beide diensten was er grote belangstelling. Scheepvaartbeweging. In de maand september 1964 passeer den er het kanaal door Zuid-Beveland 7.921 schepen van 4.540.405 ton. Hier van waren 5.370 schepen van 3.182.829 ton geladen en 2.551 schepen van 1.357.576 ton waren ledig. De geladen schepen bestonden uit 5.011 motorsche pen van 2.703.698 ton, 347 sleepschepen van 474.690 ton en 12 coasters van 4.441 ton. De ledige schepen bestonden uüt 1.858 motorschepen van 1.141.132 ton, 151 sleepschepen van 195.749 ton en 26 coasters* van 10.367 ton. Tevens passeerden er 509 sleepboten van 10.186 ton. Van België passeerdem er 32 duw- eenheden; naar België 43 stuks (vorige maand 59 en 48). Tot de rynvaart be hoorden: 1.021 geladen motorschepen van 691.231 ton, 141 geladen sleepsche pen van 200.3^.5 ton, tevens 171 ledige motorschepen van 183.256 ton en 15 le dige sleepschepen van 22.796 ton, alle van België. Naar België passeerden er 703 geladen motorschepen van 502.243 ton, 86 geladen sleepschepen v. 127.962 ton, 109 ledige motorschepen van 97.305 ton en 4 ledige sleepschepen van 5.673 ton, alle komende van de Ry'n. In na tionaliteiten waren de schepen als volgt verdeeld: 4.317 Nederlandse, 2.411 Bel gische, 503 Duitse, 423 Franse, 248 Zwitserse, 7 Oostenrykse, 1 Engels, 1 Deens en 10 Poolse. In de maand sep tember paseerden er 33 schepen meer dan in de maand agustus. Gesjaagde tienershow. Onder auspiciën van het comité „Con certfonds" werd zaterdagmiddag in het dorpshuis „Luctor et Emergo" een tie nershow gegeven, waar de jeugd van vele decibels ritme kon genieten. Des avonds was er «dh druk bezocht bal, waaraan dezelfde bands medewerken. Tengevojge van het mooi#> Weer was de zaal 's middags maar matig bezet. De voorzitter van het concertfonds, dhr. J. J»- Blok?, die tevens- de organisatie in handen had, opende de show en zette het doel uiteen. De opbrengst komt n.l. ten goede aan de zangvereniging „Cres cendo" uit Kruiningen, welke samen met de orkestvereniging „Apollo" in november een uitvoering hoopt te ge ven. Hiervoor wil men beroepssolisten aantrekken. De tieners hoorden „The Stereo's''^ Nauval van der Spil en F. vgn Brdggen, het accordeonduo Peter eri Rinie en „The Violets" met Joop Griep en Annie Leys. Anneke Leemeyer was 's middags verhinderd maar trad 's avonds wel op. Opvallend was de zang van Nauval van der Spil, vooral het duet met Annie Leys „Island of dreams" was harmonieus. In december zal er in Kfruiningep een Internationaal tiener festival gehouden worden. P.V. „De Luchtpost". Het afgelopen seizoen zyn de kampi oenschappen als volgt behaald. Vitesse: 1 en 3 Jac. van Stel; 2 M. Weststrate. Midfond: 1, 2 en 3 JdÉK^an Stel. Fond: 1 en 3 A. v. d. Klooster; 2 Jac. van Stel. Jonge duiven: 1 H. ptöëland; 2 M. Bolier; 3 G. v. d. Griek. Generaal: 1 Jac. van Stel; 2 A. v. d. Klooster. Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag te Kou dekerke tegen V.C.K. In deze wedstryd, die Rillandia met 51 won, was links buiten De Boer de grote man. Hy nam niet minder dan 4 doelpunten voor zyn rekening. Het duurde niettemin tot de 22e minuut voor De Boer zyn ploeg de leiding kon geven. Drie minuten later maakte hy zijn tweede doelpunt. V.C.K. kon daarop de achterstand verkleinen tot 12, maar 10 minuten voor de rust was het weer De Boer die raak schoot (13). Drie minuten voor rust bracht hij de stand op 14. Na de rust werd maar één doelpunt gemaakt. V.C.K. kreeg nog wel enkele kansen, maar Har- pe en Janse hadden daarby geen geluk. Rillandia II speelde op eigen veld te gen Waarde en verloor met 23. Rillandia III bond de strijd aan te gen Waarde II en won met 82. Raadsvergadering. De raad kwam dinsdagavond voltal lig bijeen in spoedeisende vergadering, dit in verband met de begroting voor 1965, die het noodzakeiyk maakt diver se belastingen te verhogen en in te voeren wil het financieel beleid in de gemeente kloppen. De voorzitter, bur gemeester J. D. de Kam, gaf een uit eenzetting over deze noodzaak in ver band met vernieuwing wegen, onder houd van verschillende objecten en het aanstellen van een tweede gemeente werkman. Zo kwam aan de orde het in voeren van een brandverzekeringbelas ting, wat een breedvoerige bespreking gaf. Verschillende raadsleden gaven hun mening te kennen de noodzaak in te zien, maar hadden bezwaren dat het enkel drukt op de huiseigenaren en niet op huurders van woningen, wat ze on billijk vonden. Een andere oplossing was moeilijk uit te voeren, waar dit veel werk met zich brengt en er slechts 10 huurwoningen zyn. Enkel op het punt dat huurders vrytiit* gaan voor de ze belasting, stemden dhrn. M. van Fraassen, C. Goud en M. Waterman te gen. Met 4 tegen 3 stemmen aangeno men. Verder werden verhoogd de reini gingsrechten en gebracht van 8,50 op 15,Straatbelasting werd gebracht resp. van 7,op 15,en van 5,op 10,per j&r. Verder werd gewyzigd de verordening op de begraaf - rechten, daar deze* nog dateren van 1958, was herzienirtg hoogst noodzake lijk gezien lie uitgaven. De voorzitter deelde mede dat het klassesysteem ver valt en dat men enkel kent algemene graven en -koopgraven. In de nieuwe verordening die werd aangenomen werd bepaald algemene graven 50,koop graven 70>— per graNphis begraaf - rechten. Zo werden ook verhoogd rech ten tot het beplantenten opzetten van grafstenen enz. BehandeTd werd verder een verzoek van de stichting ons dorps huis tot fJËpiciële medewerking tot het stichten van een niéuwe kleuterschool In afwachting op de goedkeuring van de bouw $H)©r G.S. werd in principe besloten hieraan mee te werken. Op verzoek van het beatpur tot het ver strekken van lager onderwijs op Geref. grondslag werd volgens art. 70 van de wet 1920 besloten een-J>e£rag voor 1965 beschikbaar te stellen.,; voor aanschaf nieuwe leerboeken en vemieuwiag ma teriaal voor 't geven van natuurkunde lessen tot een bedrag van 1200, Herbenoemd werden de leden van de woningwetcommissie. Verder werd een huurreglement vastgesteld voor woning wetwoningen. Verder gaf de raad zyn steun aan de voorzitter tot het steunen van de aktie van de gemeente Goes tot het behouden van recfit op industrie gemeente. Het rund was baas. Dezer dagen begaf de veehandelaar K. uit Schore zich naar de weide van de landbouwer W. G. vaiï Nieuwenhuize alhier voor het bezichtigen van vee. Eén der dieren, een zware os, bleek daar niet van gediend en ging de vee handelaar te ïyf met het noodlottig ge volg, dat deze in bewusteloze toestand geraakt was toen men hem vond. Een gewaarschuwde arts achtte overbren ging van dhr. K. naar het ziekenhuis gewenst. Hy bleek enkele gebroken rib ben en wat schaafwonden te hebben op gelopen. Voetbal. De B-junioren speelden zaterdag te gen Hansweertse Boys en wisten de wedstrijd te winnen met 4—2. De ju nioren doen het goed, daar alle wedstry- den nog gewonnen zijn.

Scheldebode | 1964 | | pagina 2