Johan Fabricius 65 MET VAKANTIE 2 MEISJES Jiangs cLq. sOuiat vakantie gesloten Predikbeurten Fa. D. Pieterse VAKANTIEREGELING Joz. Slabbekoorn Fa. Berrevoets KORTE GOLFJES MUT s ENDOZEN de meeste gevallen is het voldoende als één wand met moderne, wasbare muur verf een kleur krijgt en de overige grijs of wit worden gehouden. De keuze van de kleur is sterk afhankelijk van de kompasrichting, waarop de kamer ligt: een kamer op het noorden zal heel an ders geschilderd moeten worden dan een op het zuiden, omdat in de eerste nooit zon komt en dus een koude sfeer ont staat die gecorrigeerd kan worden door warme kleuren als oranje en geel; in een kamer op het zuiden komt veel zon licht binnen en kunnen we dus beter wat koelere kleuren gebruiken als groen of blauw. Wat de lichtval betreft moet er nog op gewezen worden dat de wand die het meeste licht vangt een kleur kan krijgen die het meeste licht in zich opneemt en dus het minste terugkaatst of om het wat deftiger te zeggen de laagste reflectie-coëfficient heeft. De lichtste kleuren hebben over het alge meen het hoogste reflectie-coëfficient. Met kleur op de muur is veel te be reiken. Een van de bekendste punten is wel het feit dat het mogelijk is met kleur een kamer te „verbouwen". Een lang smal vertrek wordt voor het oog vierkanter wanneer de lange wanden lichter en de korte wanden donkerder worden geschilderd. Blauw of van blauw afgeleide kleuren hebben de eigenschap voor ons oog te wijken, terwijl rood en de daarvan afgeleide kleuren een te gengestelde indruk maken, zodat met behulp van deze kleuren eveneens „ver- bouwings"-effecten zijn te bereiken. Iets dergelijks vindt men bij een hoge ruim te die minder hoog zal lijken als bo venaan de wand een lichte fries wordt aangebracht in dezelfde kleur als het plafond. Het gebruik van felle, spre kende kleuren in een kamer is over het algemeen niet aan te raden. Ze sprin gen voortdurend in het oog en eisen zo doende te veel aandacht op. Het mag nooit zó worden dat u bij de kleuren inwoont; de kleuren zijn er alleen om het leven te veraangenamen. En zoals de natuur buiten kleuren geeft, die het leven zo plezierig kunnen maken, zo geeft Flexa u 48 kleurstalen in handen, waaruit u er enkele kunt zoeken om de zomer vast te leggen in uw huis. MEER DAN 20 MILJOEN AUTOMOBIELEN IN 1963 De internationale automobielindustrie heeft in 1963 een nieuw rekord bereikt met een totaalproduktie van meer dan 20 miljoen stuks. Vergeleken met 1962 liepen er 2.4 miljoen automobielen waarvan 2.03 miljoen personen- en 370.000 vrachtauto's meer van de lo pende band. Na de Verenigde Staten met een to taalproduktie van 9.1 miljoen, komt West-Dutisland met bijna 2.7, Engeland met 2, Frankrijk met 1.7 en Italië met 1.4 miljoen geproduceerde auto's. (DIA) KNAP EN VEEL GELEZEN VERTELLER 24 augustus a.s. hoopt de in Bandoeng geboren Fabricius zijn 65ste verjaardag te vieren. Hij is in Nederland èn in het buitenland een veelgelezen schrijver, wiens naam in de letterkundige hand boeken weliswaar doodgezwegen wordt, maar die in de harten van tienduizen den romanlezers een zeer belangrijke plaats inneemt. Schrijver over alledaagse mensen Eén van de merkwaardigste verschijn selen in onze tijd is de hoge waarde ring van het tragische, het psychisch afwijkende, die vandaag aan de dag als het ware tot de cultuurconventies be hoort. Algemeen heerst de veronderstel ling, dat het tragische leven, vervuld van crisissen en zenuwschokken die de „gebrokenheid" van het menselijk be staan suggereren, het bij uitstek in teressante leven is. Romanschrijvers zon der een aanwijsbaar fond van tragiek in hun boeken, worden dan ook met de nek aangezien in kringen, waar de psy chologische wroeters de toon aangeven. In de hedendaagse romankunst is het tragische, het afwijkende alle andere verhoudingen van het leven zozeer gaan overheersen, dat men van een cultuur ziekte kan gewagen. De voorliefde voor het tragische in onze cultuur gaat zelfs zó ver, dat tal van figuren die hele maal niet iets wezenlijks tragisch kun nen schrijven, toch met alle geweld een boek in elkander drukken, waarin flink geslingerd wordt met ziektebeelden. Men moet zelfs constateren, dat het .tragische ook zeer hoog genoteerd staat bij velen, wier leven dat in het geheel niet is. Nu is het leven in onze tijd ge compliceerd en vele mensen hebben het inderdaad zeer moeilijk met zichzelf, maar daarmee verklaart men nog geens zins het binnendringen van de tragische levensbeschouwing in de gebieden van het leven, die met minder grote woor den afgedaan zouden kunnen worden. In een wereld, waar het tragische zo hoog gehonoreerd wordt als de onze, komt een auteur als hij natuurlijk niet in aanmerking voor een plaats in de eregalerij van ons schrijversgilde. Fa bricius' boekenfiguren zijn doorgaans gewone mensen met alledaagse vreug den en problemen, kortom hij beschrijft mensen, met wie de gemiddelde burger meer verwantschap heeft dan met de problematische naturen, die de meeste moderne romans bevolken. Debuut in loopgraaf Sinds zijn debuut in 1922 met het jongensboek „Eiko van de Reigerhof" heeft Fabricius 45 boeken gepubliceerd, waarbij men moet bedenken dat er tus sen 1939 en 1944 niets van hem uit kwam. Van zijn romans is het uit 1931 daterende „Komedianten trokken voor bij", dat destijds met de Van der Hoogt- prijs werd bekroond, wel de bekendste. Van zijn jongensboeken is het voortref felijke „De scheepsjongen van Bonte koe" nog altijd populair. De auteur bracht zijn jeugd gedeelte lijk in Indië en Nederland door. Gedu rende de eerste wereldoorlog bezocht hij de Haagse en Amsterdamse schilders academie, werkte in de jaren 1917 en 1918 als „Kriegsmaler" aan het Oosten rijks-Italiaanse front en kwam in de loopgraven ook voor het eerst tot boe ken schrijven. Naast „Komedianten trok ken voorbij" werden ook enkele andere romans van hem zoals „Het meisje met de blauwe hoed", „Venetiaans avon tuur", „Melodie der verten" en „Leeu wen hongeren in Napels" al spoedig bestsellers. Tijdens de tweede wereldoorlog trad hij evenals collega Den Doolaard op als spreker voor radio Oranje. Na de oor log bezocht hij opnieuw Indonesië. Zijn roman „Heilige Paarden" (1960) speelt in dit land. Boeiende verteltrant Heeft Johan Fabricius zich als illu strator een begaafd tekenaar getoond met een zeer rijke fantasie, als schrij ver kenmerkt hij zich door een zeer op merkelijke verteltrant die zich niet be kommert om literaire verfijning en pro blematiek, maar levendig en voortdu rend weet te boeien en aldus de avon turen- en intrigeroman doet herleven. Een sterke kant van Fabricius' schrij versschap is zijn talent voor de reisbe schrijving, waaraan zo menig boeiende episode uit zijn boeken te danken is. Deze schrijver moge dan in literaire kring altijd ietwat verwaarloosd worden, zijn talent mag zich dan niet lenen voor diepgravende, psychologische romans, hij houdt zich verre van dat soort schrijvers, die deze talenten evenmin bezitten maar niettemin voortdurend met zogenaamde psychologische romans komen aanzetten, die bij nadere beschou wing niet meer pretenderen te zijn dan onevenwichtige ziektegeschiedenissen, die alleen voor de psychiater interessant zijn en soms zelfs dat niet. Fabricius is een knap verteller, een bekwaam schilder van algemeen mense lijke toestanden en een groot, zeer groot lezerspubliek waardeert hem daarom nu al jaren. Zijn boeken behoren tot de meest herdrukte en verkochte in ons land en waar veel van zijn werk ook niet aan tijd is gebonden, zullen zijn boeken ook in de toekomst nog duizen den mensen kunnen verkwikken. (Nadruk verboden) H. MANRHO 'T SCHOT NAAST DE ROOS Met de regelmaat van de klok plof ten de schoten uit de windbuks door het café. De schutters en schutsters als men de vrouwelijke deelnemers aan de schietwedstrijd zo mag noemen los ten elkaar af in het scherpe turen naar de schijf. Luid werd er gejoeld als na het schot het papiertje een gat bleek te vertonen. De roos werd overigens niet geraakt, door geen van de zestien deel nemers. Maar dat kan natuurlijk ook aan de buks hebben gelegen, want die was niet al te zuiver. Tenslotte telde de commissie met veel gefrons en potloodgekrabbel de cijfers op. Voorlopig bracht dat echter geen oplossing, want Willem de groenteman en Gerrit, de bediende van de kapper, hadden allebei drie en twintig punten, zodat er moest worden gekampt om de koningstitel. Gerrit, de kapper, nam de buks ter hand, kneep een oog dicht, schoot en haalde een zeven. Teleurgesteld ging hij opzij van de schietschijf staan, toen Willem, de groenteman, aanlegde. „Als je door m'n sigaar schiet heb je dertien punten!" riep hij spottend. Willem legde aan, kneep een oog dicht, haalde de haan over, en schoot dwars door de sigaar, die de kapper even op het asbakje had gelegd. Verwonderde kreten klonken van al le kanten. Men juichte, klopte de be dremmelde groenteman op zijn schou ders, droeg hem in triomf door de ge lagkamer én plaatste hem daarna op de versierde stoel, die voor de schutters- koning bestemd was. Daarna kreeg hij gelegenheid een schutterskoningin te kiezen. „Wie stelt zich beschikbaar?" vroeg hij wat verlegen, want Greet je van de slager was er ook en daar heeft hij al jaren een oogje op. Maar de kapper, die flinker is in die dingen, had er losse verkering mee, zoals dat heet. Géén van de dames stelde zich dispo nibel en de schutterskoning kreeg een kleur. Het bestuur stak de koppen bij elkaar en besloot, dat diegene van de dames, die het hoogste aantal punten had behaald, koningin zou worden. De kaarten werden nagekeken en Greet je bleek de beste te zijn, want zij had in drie keer schieten elf punten behaald, waar de meeste dames de kaart niet eens hadden kunnen raken. Zo belandde zij op de andere versierde stoel, naast Willem de groenteman. Nu trad de voorzitter naar voren. Hij sprak van de vaste hand en de stevige blik, die de goede schutter sieren en hij hing Willem, schutterskoning en groen teman, het embleem van zijn waardig heid om de hals; een soort ambtsketen, gemaakt van lege schoensmeerdoosjes aan een touwtje. De koningin kreeg een zakje borstplaat. Vervolgens zon gen de aanwezigen „Lang zullen ze le ven" en iedereen riep hard „Hoera!" en daarna begon men aan de tweede wed strijd, die aan het sjoelbakken was ge wijd. Willem zat wat onwennig met zijn schoensmeerdoosjes-keten om de nek naast Greetje. De dennetakken, waar mee de stoelen waren versierd, prikten hem pijnlijk in de nek. Maar naast hem zat Greetje, die hij de kapper had afgesnoept en dat vergoedde alles. Bij de sjoelbak zag hij zijn rivaal Gerrit staan. Die stak het puntje van zijn tong iets uit als hij sjoelde. Willem vond zichzelf toch een heel andere ke rel. „Hoe kon je dat toch zo, dwars door die sigaar schieten?" femelde Greetje. ,,'t Ging vanzelf", bekende de groen teman openhartig. „Zie je", en hij boog zich geheimzinnig voorover, waarbij hij haar haren kon voelen kriebelen, „ik mikte eigenlijk op de roos". „Ba, wat ben jij een kerel", riep Greetje tegen de koning, en zij snelde naar de kapper om het nieuws te ver tellen. Die eiste onmiddellijk de doosjes keten op. Het werd een tumult van je welste, en tenslotte sloeg de groente man de kapper met een biljartqueu op zijn hoofd. Hij kreeg vijf gulden boete wegens mishandeling. Maar bij Greetje heeft hij geen kans meer. Die heeft nu vaste verkering met de kapper. WILLY H. HEITLING (Nadruk verboden) Van 1319 augustus 1964 YERSEKE. Geboren: Adriana, dv. Lam- brecht Nieuwenhuize en Cornelia Kaatje Moeliker; Jacobus Gerard, zv. Jacobus Louwerse en Martina Anna Neels. Huw.aangifte: Hendrik Leendert Everse, 20 j. en Francina van den Ber ge, 20 j.; Francois Slabbekoom, 22 j. en Wilhelmina van Eenenaam, 23 j.; Teunis Adriaan de Jong, 31 j. te We- meldinge en Johanna Jacoba van Noor den, 21 j.; Adriaan Jacobus Jacob San- dee, 25 j. en Elisabeth Jacoba Petro- nella van Eenenaam, 20 j. Gehuv/d: Theodorus van Huizen, 36 j. en Jannetje Cornelia Noordhoek, 18 j. te Sint Philipsland. Van 1319 augustus 1964 KRUININGEN. Huwelijksaangiften: Jo Mar Witte, 20 j. en Jacoba Adriana Cor nelia van Sabben, 20 j. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Geen dienst. 6.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Rot te rdam-Charlois Geref. Kerk 8.45 en 2.30 uur: Ds. M. Ros, Harder wijk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrjj Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. E. v. d. B\j, Rot terdam. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine Klark Luitenante Berman Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. de Bruijn van Werkendam. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. v. d. Veen van Drie wegen. Vrij Evang. Gem. 10 en 2.30 uur: Ds. Jac. Lissenberg van Apeldoorn. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 5 u.: Ds. B. Fidder, Krabbendijke Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Kand. F. Harinck, Goes Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas, Brussel. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. P. Nauta, Mid delburg. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. Coumou, Haarlem Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Kand. D. Hakkenberg, Veenendaal. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2 uur: Ds. C. Metselaar, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. J. van Woerden. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. W. Kats, Goes. 5 uur: Ds. Eikelboom, Heinkenszand. Biezelin ge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. M. Top, Beyrouth. 2.30 uur: Ds. H. J. Teutscher, Goes. Chr. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 2.30 uur: Kand. J. J. de Jonge. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. EEN KORT GOLFJE KOST SLECHTS EEN GULDEN GETROUWD Mr. Jozias de Koeyer Jz. en Mrs. Kay Alda Mc. Inerney TANILBA Salt Ash N.S.W. Australia 15 augustus 1964 Heden overleed plot seling onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Aartje Lena Penne-Verburg in de leeftijd van 65 jaar Uit aller naam, P. A. VERBURG Colijnsplaat Kruiningen, 20aug.'64 Burg. Vogelaarstraat 27 De teraardebestelling zal plaats vinden op zaterdag 22 aug. te 12 uur op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Bij ons vertrek van Wemeldinge naar Baren- drecht groeten wij hier- medeallefamilie, vrienden en bekenden, en zeggen tevens alle donaties en lidmaatschappen op fam. J. J. LEENDERTSE Zd. Achterweg 7, Wemeldinge Wij gaan met en zijn gesloten van 24 aug t/m 3 sept TELEFOON 296 WEMELDINGSE KAPPERS W. P. WESTSTRATE van 31 aug. t/m 3 sept. H. J. CARDON van 7 sept. tot 11 sept. n.m. 2 uur Wij gaan van 22 t/m 29 aug. Schuttershof 12-13 Yerseke 10 KORTING op de ver- koop van gouden artikelen 10 KORTING op horlo ges met inlevering L. GRIMM - Yerseke Voor het bejaardentehuis „Vredelust' te Yerseke worden gevraagd intern of extern Sollicitaties in te leveren vóór 28 augustus a.s. bij het sekretariaat Kerkplein 1, te Yerseke vanaf 24 aug. t/m 5 sept. Kruiningen TE KOOP 4 cil. Mercedes die: seltje s 32 pk met aangebouwde hydr. keerkoppeling, met- en zonder reduktie. Zeer geschikt voor jachten. A. RONDEMA, Oranjeboomstr. 403, Rotterdam Telefoon 73171 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bü vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Vliegen, muggen en motten vvorden afdoende bestreden met de middelen uit Dro gisterij Kooman, tel. 221, Wemeldinge. Doe de was (de deur uit) met een moderne wasma chine van P. C. van Oosten, Smederij en Constructie- oedrijf, Wijngaardstraat Yerseke, Tel. 347. Centri- 'uges? Ja, gemak dient de vrouw, nietwaar! Te koop: 50 weckflessen en weckketel, samen 12,-. Scheldestraat 7, Yerseke. Gaat u breien Doe het dan met Van Wijk Spoeltjeswol. De beste die er is! In vele nieuwste kwaliteiten en kleuren. Voor jong en oud hebben wij de juiste wol soorten, of het voor een ba byjasje is- of een sporttrui, voor een paar ijzersterke sokken of een kinderborst rokje, wij hebben voor u de geschikte wol in vele nieu we tinten. Gratis Zilverze gels! - Textielhandel Snoep- van Willigen. Jongensboeken. Twee nieu we van Swiebertje, Vakan tie met Kameleon, Arends oog no. 28 en vele andere vindt u in Boekhandel van der Peijl. Wij hebben steeds een grote sortering haarden Frisia, Hoenson enz., maar ook speciale modellen. - Fa. Eckhardt, Yerseke. Nog enkele vogelkooien in voorraad met 10 korting. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Grote keuze in nieuwe ny lon jacks en jasjes. De ide ale dracht voor uw kinde ren in het najaar. In vele nieuwe modellen en kleu ren. Uitsluitend de betere ijzersterke kwaliteiten. Gra tis Zilverzegels. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Kippoulet 300 gram voor 1,48, 250 g voor 1,25, 200 g voor 98 ct. Bij de Spar, Yerseke. 10 korting. Tot en met 31 augustus 10 korting op alle kampeerartikelen en tuinstoelen. - Fa. J. Zoete- weij, Tel. 390, Yerseke. Een blik soepballetjes 65 ct. 5 oesterzegels; een pot knakworst 125 ct. 10 oesterzegels; een pak V.N. koffie en thee nu 10 oester zegels. - De Rooij's Zelfbe diening. Dubbel voordeel, dubbel korting met dubbel oester zegels. - De Rooij's Zelf bediening. Vervetal lak, duurzaam, prachtige kleuren. Verfhan del „De Kraker", Wemel dinge, Tel. 320. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerrj J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. VANAF HEDEN WEER VERKRIJGBAAR fa-, f. van der peyl, kruiningen Voor baby hebben wij schat tige truitjes, overgooiers, pakjes, commodedoeken, plastic luierbroekjes, wit molton p. meter, schoot- kussens, dekenklemmen, trappelzakken, enz. Glans garen truitjes m. 1. en k. mw. enz. Zie etalage. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylinderslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Peyl. Braadkuikens voor bij de Spar, Yerseke. 2,98 Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Te koop: Goudfasanten. Te bevr. Schuttershof 16, Yer seke. Voor leuke bloempotten, bakken en vazen: J. Tram per, Wijngaardstraat 1, Yer seke. Totale uitverkoop! Nu nog lagere prijzen. De nieuwste soorten schoenen. Aan zeld zaam lage prijs. Doe nu uw voordeel. Zo lang de voor raad strekt. - I. Hage, Yer seke. Het wordt weer echt tijd om te gaan breien. We heb ben weer een mooie sorte ring wol in voorraad. Komt u eens kijken? J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Hang zo'n handig opklap baar lessenaartje naast uw telefoon, 't Is reuze gemak kelijk! 16,Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Sola, onbeperkte garantie - Fa. Eckhardt, Yerseke. Zil verzegels op alle vrije arti kelen. Laat van uw mooie kiekjes een vergroting maken. Ook films en lampjes voorradig. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Grote keuze in nieuwe ter- lenka en draion meisjes plooirokjes. Prachtige wij de modellen in mooie Schot se ruiten. Blijvend plooi- houdend! Van geen enkel kledingstuk heeft uw doch tertje zoveel plezier en voor u is het zo gemakkelijk, na elke wasbeurt blijven ze nieuw en u hoeft ze nooit te strijken! Gratis Zilver zegels! Textielhandel Snoep- van Willigen. Koopjes! 2 nieuwe gras- maaimachines Bunse met 10 korting. Plastic veld bed van 29,75 voor 20,-. Fa. J. Zoeteweij, Tel. 390. Wij helpen u gaarne aan vakkleding voor de Am bachtsschool en als u gaat breien, wij hebben 'n mooie sortering wol voorradig. - C. Willemsen, Wemeldinge. Fietstassenweek bij H. Gijs- sel. Komt u eens kijken. Zeer geschikte tassen voor de schoolgaande jeugd. (Gratis Zilverzegels). En voor drukwerk... VAN DER PEYL! Plastic pedaalemmer-zak ken, plastic broodzakken, plastic kledingzakken, plas tic tafellakens. Voor uw picknick: plastic drinkbe kers 9 ct. Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Voor huishoudelijke artike len in alluminium van Vis- tal, SSIG of BK, roestvrije- stalen pannen Lagostina. - Fa. Eckhardt, Yerseke. Voor uw tuin schoffels, harken, spaden, rieken, grasmachientjes enz. - J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Naait u zelf pyama's, nacht japonnen of trappelzakken? Er zijn reeds vele nieuwe dessins binnen in keper en satijnflanel. Hebt u geen tijd? Dan vind u bij ons de grootste keuze in nacht kleding voor het hele ge zin! Gratis Zilverzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. 10 korting. Wegens ver gevorderd seizoen geven wij 10 korting op alle kam peerartikelen, tuinstoelen, veldbedden, parasols enz. - Fa. J. Zoeteweij, Tel. 390. Loodmenie, ijzermenie, cel- vernissen, kneedbaar hout, teak olie, enz. - C. de Kra ker, Wemeldinge. Te koop sloep met aanhang- motor en een grote sjoel bak. - Julianastraat 24, Yer seke. De zaak met de hoogste korting: De Rooij's Zelf bediening. Tot 5 sept. dub bel oesterzegels.

Scheldebode | 1964 | | pagina 3