doet verkopen houdt uw naam er ,in' verhoogt uw omzet GAAT ZICH VERLOVEN FA. JANSEN ZN. elektrisch gebied Rinus Geluk een woonhuis Huis Yerseke ADVERTENTIES Pieter Danker Wedn. van W. Kosten GOES KORTE GOLFJES Heden overleed tot onze grote droefheid, na een kort doch smar telijk lijden, in de hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader in de ouderdom van 87 jaar H. J. Danker W. Danker Gijzel A. E. Daane-Danker I. L. Daane E. Danker C. W. Danker-Minnaard Danker E. Danker-Boone Klein en achterkleinkinderen Yerseke, 4 aug. 1964 Bernhardstraat 10 De begrafenis zal plaats vinden D.V. vrijdag 7 augustus a.s. des middags om 1 uur. vanaf Verenigingsge bouw der Geref. Ge meente, ingang Molenlaan Heden overleed onze lieve vader, behuwd- en grootvader FOKKE MEIRINK sedert 17 april 1945 we duwnaar van Hinke Lodewegen in de ouderdom van ruim 64 jaar St. Jacobiparochie, 1 augustus 1964 Dokkumer Nieuwe Zij len, J. Meirink G. Meirink- de Jong Ierseke, D. Meirink J. Meirink-Philipse St. Jacobiparochie, W. Terpsma-Meirink R. Terpsma en kleinkinderen De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 4 augustus"j.l. te Eng- wierum Te koop grasparkieten, ze- bravinken, Jap. meeuwtjes Chin, dwergkwarteïs J. v.d. Plasse, Molenpolder weg 3 Yerseke En natuurlijk voor uw ba- byuitjzet naar textielhan del Snoep-van Willigen. U vindt er de grootste keu ze, de beste kwaliteiten, de laagste prijzen. En na de opruiming natuurlijk gratis zilverzegels! Tot en met zaterdag nog 10 pet korting Met droefheid geven we kennis dat op 4 aug. j.l., na enige maanden verpleegd te zijn ge weest in het rusthuis ,Der Boede' te Koude- kerke, in het ziekenhuis te Middelburg, is over leden onze beste tante JOHANNA POTTER geboren Kole sinds oktober weduwe van Cornelis Potter Mz Zij mocht de leeftijd van bijna 88 jaar berei ken. De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 7 augustus 1964, op de algemene begraafplaats te Kruiningen 's namid dags te 1 uur. Namens de familie, Joh. E. Harthoom J. D. van Mellestraat 45a - Goes Na de opruiming gaat u toch ook weer zilverzegels sparen U staat er ver steld van hoe vlüg Zö~Tr boekje vol, is maar u krijgt ze bij ons dan ook op alle artikelen Textiel handel Snoep-van Willigen Uw adres voor cosmetica, polycolor poly kleurverste- viging deodorant rollers en -sticks, ontharings crème toiletzeep, geneesmiddelen, verband en verplegingsar- tikelen drogisterij Kooman Tel. 221, Wemeldinge Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven bij het nog onverwachts overlijden van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder, behuwdmoeder en oma Helena Sanlina de Koeijer geb. Bouterse betuigen wij onze welge meende dank. Inzonderheid aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor de geneeskundige behandeling J. DE KOEYER kinderen en kleinkinderen Yerseke, augustus 1964 Margrietstraat 13 Wij kunnen U de H.D.Z. ringen leverenl Op de fraaie handgravure kunt U des gewenst wachten Juweliers - Horloges - Graveurs St. Adrlaanstr. 1 1tel. 6924 Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 'tstuk is maken kan! <S9So<x>o<x 200ooooooo 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur - Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Nu schoenen aan nog la gere prijzen. Geen guldens maar rijksdaalders kor ting! Fantastisch lage prij zen. Zie etelages en loop eens binnen. I. Hage, Yerseke. Extra aanbieding Bellofast overhemden f 10,50 Mooie badstof keukendoek f 2,95 met 2 pannelappen gratis Van Nimwegen - Heijboer, Tel. 336 Wemeldinge Te koop moderne, donker blauwe kinderwagen, ge heel uitneembaar. Kerk- hoekstraat 37, Yerseke Te koop gevraagd een step op luchtbanden, Vierstraat no.l Yerseke. TE KOOP SCHUTTERSHOF 8 groot 1 are en 42 ca. bij Inschrijving Te bezichtigenzaterdag 8 aug. en maandag 10 aug. van 13.00 tot 15.00 uur. Direct te aanvaarden. Inschrijfbiljetten worden Ingewacht voor- of op 15 augustus 1964 InlichtingenD. POELMAN Wijngaardstraat 24 Yerseke Deze week etaleren wij een bijzonder uitgebreide col lectie babyjasjes vervaar digd van nylonvelour rovyl en andere, zeer gemakke- lgk wasbare stoffen Ook na talloze wasbeurten biy- ven deze jasjes er als Nieuw uitzien Textielhan del Snoep-van Willigen Plastic pedaalemmer-zak ken, plastic broodzakken, plastic kledingzakken, plas tic tafellakens. Voor uw picknick: plastic drinkbe kers 9 ct. Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Notaris J. C. Kram te Ka- pelle, is voornemens om op donderdag 20 aug. a.s. des nam. 2 uur, in Hotel Nolet a.d. Lepelstraat, t.v.v. me vrouw J. Bom-Mieras, pu bliek te verkopen: HET WOONHUIS Julianastraat 24, groot 2 a 50 ca Beh. toest. B. enW. op ge bruik te aanvaarden na be taling Te bezichtigenzaterdag 8 aug. van 2-4 uur en dinsd. 11 aug. van 7-8 uur Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Deze week plastic douche- W.C.- en gootsteenmatjes, zeer voordelig irt prijs. Weckglazen, losse deksels en ringen, ook voor oud model glazen bij H. Gijssel met gratis zilverzegels. Tot en met zaterdag 8 au gustus ontvangt u op alle goederen, buiten de oprui ming lOpct. korting. Maar dit is ook onherroeppelijk de laatste dag, dus profi teer er nog van! Textiel handel Snoep-van Willigen BJSidoT qaaéu? «gjswRjftfx 's>t qoüwröv

Scheldebode | 1964 | | pagina 3