Durjeriyke 5tam) GESLOTEN INGEZONDEN Vin de Vrede „JONG E.M.M." Vijf jongelui Jongens en meisjes KORTE GOLFJES REPARATIES KUNSTGEBITTEN de Rijksweg over. Op hetzelfde moment naderde uit de richting Kruiningen een personenauto, bestuurd door dhr. G. K. uit Huijbergen. Deze kon daarbij een aanrijding niet meer voorkomen. Won der boven wonder kwam M. met de schrik vrij. De bromfiets en de auto lie pen flinke schade op. Bloemententoonstelling. De vereniging „Floralia" zal ook dit jaar voor de leerlingen van de lagere scholen een bloemententoonstelling or ganiseren. Deze week zijn aan de kin deren hiervoor niet minder dan 429 pot planten uitgereikt, die de kinderen in de komende maanden persoonlijk op moe ten kweken. Het resultaat hiervan zal te zien zijn op de in het najaar te hou den tentoonstelling, waaraan naast het beschikbaar stellen van diverse prijzen ook weer de schoolwisselbeker verbon den wordt. In de sloot. Op de Postweg te Kapelle had zater dagmorgen een botsing plaats tussen een personenauto en een tractor met aanhangwagentje. De bestuurder van de tractor, dhr. H. W. N. uit Kapelle had op een pleintje gekeerd en bemerkte te laat de uit de richting Yerseke naderen de auto, bestuurd door mevr. v. d. P. uit Goes. De automobiliste kon het aan hangwagentje niet meer ontwijken en belandde daardoor met haar auto in de sloot. De bestuurster liep daarbij en kele lichte verwondingen op. De auto werd flink beschadigd. Voetbal. Voor de tweede ronde van het beker- tournooi moest Kapelle I zaterdagmid dag op bezoek bij Rillandia II. Kapelle, dat ditmaal met enkele invallers op reis moest, wist in deze wedstrijd toch de, punten mee naar huis te nemen. Het won met 52. Kapelle heeft zich thans geplaatst voor de halve finale. Raadsvergadering. De gemeenteraad van Kapelle heeft woensdagavond besloten tot vaststelling van een verordening algemene bijstands wet, zulks in verband met het per 1 januari a.s. vervallen van de ondersteu ningsbehandelingen van de burgerlijke instelling voor maatschappelijke zorg. Ofschoon het college het gewenst acht de behandeling van aanvragen om bij stand, alsmede behandeling van be zwaarschriften aan zich te houden zal er zonodig een commissie van advies, hetzij plaatselijk dan wel regionaal, in gesteld worden. Het instellen van een dergelijke commissie werd vooral ge vraagd door raadslid A. N. Lamper (P. v. d. A.). De raad besloot voorts met Ingang van 1 juli aan de gemeente werklieden een kledingtoelage te ver strekken van 75,per jaar. Per jaar zal hiermede een bedrag gemoeid zijn van 1120,—. Overeenkomstig het ad vies van de woonruimtecommissie wer den zes woningwetwoningen verhuurd aan personeel van de plaatselijke indu strie. De raad ging akkoord met het voorstel om de woning Blaaspoort 17 te Biezelinge onbewoonbaar te verklaren, daar de woning niet meer in bewoon bare staat is te brengen, terwijl een en ander past in het kader van het sa neringsplan voor Biezelinge. Door bur gemeester H. G. van Suijlekom werd medegedeeld, dat het saneringsplan een heel eind is gevorderd. Volgende week zullen de 91 percelen worden getaxeerd. De raad kon zich ook verenigen met het voorstel tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling inzake op richting van een bestuursschool Zee land. De kosten voor de gemeente wor den voorhands begroot op 450,B. en B. zijn echter van mening, dat, wan neer aan de school verdere uitbouw wordt gegeven, de kosten een verdere stijging zullen ondergaan. Aan de Gebr. van Liere te Kapelle zal een schadeloos stelling tot pachtontbinding worden ge geven van 4500,voor een perceel tuingrond aan de Kitskinderseweg, het welk valt in het uitbreidingsplan van de algemene begraafplaats. Bij de rond vraag vroeg raadslid J. de Jager (A.R.) wat meer zorg te besteden aan het maaien van de tot gesloten verklaarde oude begraafplaats aan de Biezelingse- straat. De voorzitter zegde toe er aan dacht aan te zullen schenken. Dhr. Chr. Rijn informeerde naar de vorderingen van de slotfase van openbare verlich ting. Hieraan wordt met de voorberei ding de laatste hand gelegd. Op een vraag van dhr. A. N. Lamper over taxatie van woningwetwoningen aan hen "die deze willen kopen, deelde de voorzitter mede, dat de werkwijze wat vlotter gaat. Dhr. Lamper vroeg ook of voor het opnemen van de raadsvergade ringen voor de secretaris geen band recorder aangeschaft zou kunnen wor den. De voorzitter was echter van me ning, dat deze nog wel met de pen ge notuleerd kunnen worden. ACROBATIEK IN HET VERKEER AANLEIDING TOT VERWARRING Bij deelneming aan het huidige druk ke en snelle verkeer kan niet meer wor den volstaan met uitsluitend de kennis van de verkeersregels en de toepassing daarvan. Begrip en inzicht in het ver keer zijn evenzeer vereist. Begrip voor' de problemen van de ander, de ander in de auto, de ander op de fiets. Het is noodzakelijk tijdig en vooral duidelijk kenbaar te maken, wat men gaat doen. Of men zal stoppen, of doorrijden, of men van richting gaat veranderen of niet, enz. Nadert men met grote snelheid een voorrangsweg of een voorrangskruising met de bedoeling pas op het laatste ogenblik te remmen, dan zal het ver keer dat voorrang heeft in verwarring worden gebracht. Een wielrijder op de voorrangsweg, die de auto van rechts ziet naderen, denkt aanvankelijk, dat de auto zal stoppen, en hij rijdt dus ver der. Wanneer hij echter ziet, dat de auto geen snelheid schijnt te minderen, zal de wielrijder ongetwijfeld uit drang naar lijfsbehoud een slinger naar links maken. De kans, dat hij daarbij door van achteren naderend verkeer zal wor den aangereden, is niet gering. Dit alles had men kunnen voorkomen door geleidelijk snelheid te minderen (daarbij enkele malen het rempedaal in drukkend, om met behulp van de rem lichten het achteropkomend verkeer te waarschuwen, dat men gaat stoppen), zodat het kruisende verkeer duidelijk had kunnen zien, dat de wagen zou stop pen. Fietsers hebben vaak de gewoonte bij een kruispunt, waar zij voorrang moe ten verlenen aan van opzij naderende voertuigen, niet duidelijk te stoppen door af te stappen of de voet aan de grond te zetten, maar zich „balance rend" op de pedalen in evenwicht te houden. Het is dan wel heel moeilijk te zien, of zo'n acrobatische wielrijder zal wachten, dan wel tóch zal doorrijden. Een dergelijke houding geeft aanleiding tot verwarring. Het Verbond voor Veilig Verkeer ad viseert alle deelnemers aan het verkeer deze verwarring te voorkomen door een duidelijk gedrag op de weg. Verwarring kan in vele gevallen aanleiding geven tot ernstige ongevallen. GYMNASTIEKVERENIGING 'V.Z.O.S.' TE YERSEKE VIERT HAAR 70-JARIG BESTAAN Op zaterdag 27 juni a.s. hoopt de gymnastiekvereniging V.Z.O.S. te Yer seke haar 70-jarig bestaan te herdenken met een grote en massale tumdemon- stratie op het gemeentelijk sportveld. V.Z.O.S. werd opgericht op 24 decem ber 1894 en er werd met de repetities begonnen in de herberg van de heer Van Wageningen, die stond op de plaats waar thans bakkerij Filius is gevestigd, tegenover het gemeentehuis. Deze repe tities stonden onder leiding van de heer J. Talsma, destijds drukker bij de firma Van der Peijl. Het eerste bestuur was samengesteld uit de heren J. Talsma, A. v. d. Jagt, M. Reijnhoudt, A. Nolet en J. Harthoorn met een tiental leden. De eerste 20 jaren tot aan de eerste wereldoorlog was de vereniging zeer ak- tief, vooral op atletiekgebied. Er wer den heel veel prijzen behaald en medail les gewonnen in en buiten Nederland, tot Brussel, Gent en in Frankrijk toe. Slechts een tiental zijn daarvan bewaard gebleven. Inmiddels was de leiding naar aller eerst de heer A. Nolet gegaan en ver volgens naar de heren Jac. van Boven en L. Kramer. Na de eerste wereld brand kwam er echter een periode met veel tegenslag, en vanaf 1918 tot 1930 was de vereniging kwijnende met zelfs perioden, waarin zo goed als niets meer aan de gymnastiek werd gedaan. Na 1930 werd er echter weer nieuw leven ingeblazen. De heer Joh. Everse nam de leiding op zich, terwijl er opnieuw contact gezocht werd met het K.N.G.V. en langzamerhand begon V.Z.O.S. weer op gang te komen en was omstreeks 1940 weer uitgegroeid tot een vrij be hoorlijke vereniging. Jammer was het dat in de meidagen 1940 het archief van V.Z.O.S. ten huize van de toenmalige secretaris de heer Goeman volledig ver woest werd, zodat alle bekende gege vens van vóór 1940 door informatie en onderzoek verkregen zijn. Tijdens de laatste wereldoorlog be rustte de leiding bij de heer N. Gelok uit Goes en de heer Jac. Mol en het strekt vooral die twee tot eer dat zij vaak onder uiterst moeilijke omstandig heden de vereniging bij elkaar wisten te houden en op te werken tot een vrij behoorlijk peil. In 1944 trad er weer een gedwongen rustperiode in en toen in maart 1946 weer begonnen werd, was het de heer P. Stuim uit Goes die de hoofdleiding werd opgedragen en, die met enkele as sistenten de vereniging weer een flinke zet in de goede richting gaf en de grondslag werd gelegd voor het ver dere uitgroeien van V.Z.O.S.. In 1953 meende de reeds een dagje ouder wor dende heer Sturm zijn funktie beschik baar te moeten stellen en over te moe ten dragen aan zijn veel jongere col lega, eveneens reeds vanaf 1946 als zijn' voornaamste assistent fungerend, de heer P. J. van Boven uit Yerseke, die dus tot op heden al meer dan 10 jaar de hoofdleider der vereniging is. Inmiddels is de vereniging uitgegroeid tot een vereniging met vèr over de drie honderd leden en heeft zij in alle fa cetten van gymnastiek de laatste jaren al veel van zich laten horen. Veel prij zen werden er behaald in Bondswedstrij den, kringwedstrijden en verenigings wedstrijden, terwijl zij ook in de keur- turnerij een geducht woordje mee spreekt, daar de laatste jaren V.Z.O.S. door dames en heren vertegenwoordigd wordt in de Zebra-trainingsgroepen, terwijl zelfs enkele dames en een heer de laatste jaren deel uitmaken van de Jeugdkorpsen van het K.N.G.V. en V.Z. O.S. vooral mede daardoor landelijk een goed bekende vereniging is. Sedert 1953 werden door 892 leden met goed gevolg de vaardigheidsproe- ven afgelegd en sinds 1955 door onge veer 450 jeugdleden de Jegroproeven. Een groot aantal demonstraties werden verzorgd en uitvoeringen gegeven. De nieuwe gemeentelijke turnzaal staat V.Z.O.S. ter beschikking, waarin al menig turnevenement werd georga niseerd. De vereniging heeft momenteel één kleuterafdeling, 8 meisjes- en 3 jongens afdelingen, 3 damesafdelingen en 1 he renafdeling. Het aantal lesuren bedraagt 19 per week, welke onder hoofdleiding staan van de directeur de heer Van Bo ven, die wordt geassisteerd door bijna 20 leid(st)ers en voorturn(st)ers. Dat V.Z.O.S. de onmisbare en onver vangbare plaats, welke zij thans inneemt in haar opmars naar het 75-jarig jubi leum, zal weten te bewaren en nog ver stevigen. Yerseke, juni 1964. Van 17—25 juni 1964 YERSEKE. Geboren: Willemina, dv. Marinus van den Berge en Leunt je de Bat; Geertruida Maria, dv. Petrus Jo hannes van Opbergen en Magdalena Steketee; Peter, zv. Jacob Jan Engel van der Jagt en Adriana Janna Lamper. Huw.aangifte: Marinus van Oosten, 47 j. en Grietje Keijzer, 38 j. Gehuwd: Lein de Wolf, 32 j. te 's-Gra- venpolder en Tannetje Francina van Damme, 31 j. Van 1723 juni 1964 WEMELDINGE. Geboren: Jacobus Cor nells, zv. Jacobus Jan Feijtel en Wil- helmina Maria Oostdijk. Gehuwd: Dingenis Leendert Vleugel, 26 j. en Jolina Maria Schouten, 19 j. Van 1824 juni 1964 KRUININGEN. Geboren: Maria, dv. Evert Willeboer en Cornelia Buijze. Huwelijksaangiften: Johannes Houte kamer, 22 j. te Waarde en Mechelina Witte, 19 j. PREDIKBEURTEN Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. Kloosterman, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. Hoffman, Kruiningen. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. A. W. Verhoef, Bameveld. 9.30 u. H.A.; 2 u. H. Doop. Vrij Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Zaterdag 27 juni 7 uur: Ds. Mallan. R.K. Kerk, Langeville 37 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Kapiteine Klark Luitenante Berman W emeldin ge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Zoodsma. 2.30 uur: Ds. A. J. Moorj, Schore. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrjj Evang. Gem. 10 en 2.30 uur: Ds. L. van der Molen, Nieuwvliet. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. J. Koolstra. Bed. H.A. en Dankzegging. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland- Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. Blok. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 u.: Ds. Penninga, Rotterdam. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. C. Stam, Fijnaart. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. G. Blok, Rilland-Bath. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Zaterdag 27 juni 7 uur: Ds. A. W. Ver hoef uit Barneveld. Algemene kennisgeving M. VAN OOSTEN en G. KEYZER geven u, mede namens wederzijdse ouders ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op woensdag 22 juli 1964 Yerseke, 19 juni 1964 Lepelstraat 9 Grintweg 4 Receptie van 4.305.30 uur in hotel Nolet Toekomstig adres: Grintweg 4, Yerseke Heden nam God tot zich, tot onze zeer diepe droef heid, geheel onveiwachts, mijn innfg geliefde man en onze geliefde en zorg zame vader, behuwdva- der en opa, -de heer PIETER JAN ADRIAAN VERWIJS echtgen. v. W. J. van Es op de leeftijd van ruim 64 jaar De Heere sterke ons in dit zware verlies Mevr. W. J. VERWIJS- VAN ES P. S. M. VERWIJS M. M. J. VERWIJS- VAN FRAASSEN PIET S. P. C. VERWIJS C. M. VERWIJS- DE ROOIJ M. C. G. VERWIJS Yerseke, 23 juni 1964 Grintweg 3 De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 26 juni a.s. om 1 uur Heden overleed tot onze diepe droefheid, geheel onverwachts, onze gelief de broeder, behuwd- broeder en oom, de heer PIETER JAN ADRIAAN VERWIJS echtgen. v. W. J. van Es op de leeftijd van ruim 64 jaar Mej. G. VERWIJS Mej. C. M. VERWIJS Mevr. J. VERWIJS- JANSE J. C. VERWIJS N. F. VERWIJS-DEES JAN C. VERWIJS W. VERWIJS- BOOGERD A. C. J. VERWIJS A. A. VERWIJS- v. NIEUWENHUYZEN Mevr. E. VERWIJS- VOGELAAR Neven en nichten Yerseke, 23 juni 1964 Wegens vakantie Voor Luxaflex, balastore en zongordijnen naar het Hob byhuis, Damstraat 2, tel. 481. Plotseling overleed onze geachte patroon, de heer P. J. A. VER WIJS VAN ES op de leeftijd van ruim 64 jaar Zijn nagedachtenis zal door ons in ere worden gehouden HET PERSONEEL Yerseke, 23 juni 1964 De Kruiningse bejaarden zeggen ieder, die op een of andere wijze heeft meegeholpen aan het welslagen van de hun op 23 juni j.l. aangeboden reis hartelijk dank Woonhuis te koop. Kanaal dijk 45. - Te bevragen bij: Joh. Ruissen, Wemeldinge. van 29 juni tot en met 11 juli Bakkerij AANGIFTE van nieuwe leerlingen voor de o.l.s. „Prinses Beatrix" bij het hoofd der school, J. Glerum, Oude Boogaert 41 De leerlingen moeten voor 1 okt. z^s jaar zijn 10 KORTING op de ver> koop van gouden artikelen 15 KORTING op horlo ges met inlevering L. GRIMM - Yerseke Als de vakanties beginnen en u logé's krijgt, wilt u ze ker de slaapkamers in orde hebben. Wij hebben héél voordelige fibrenka dekens! Chenille bedspreien, in goed kope en luxere uitvoering, zéér sterk en kleurecht. En hebt u al geprofiteerd van onze speciale aanbieding in molton onderdekens? Op al les gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. WENST U een speciale plaats voor uw advertenties? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Weer ontvangen: Heren slippers met voetbed. Don- kerbuin, 17,90. - Schoen- handel en pedicure G. Meeu- se, Kerkplein 10, tel. 565, Yerseke. Wij leveren u ook artikelen v. Philips als mixers, strijk ijzers, ventilatorkachels, stofzuigers, enz. Fa. Eek- hardt, Damstraat, Yerseke. kan nog plaatsen voor clarinet. Opgave vóór 4 juli bij C. Goedegebuure, Glerqswegje 9, Kruiningen Wij vragen voor het pellen van mosselen ook vakantiegangers te beginnen maandag 29 juni 1964 Aanme den dagelijks Firma, de Leeuw Geluk Grintweg 32, Yerseke, Tel. (01131) 467 en 793 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Wilt u er goed verzorgd uit zien? Wij hebben voor u de volledige serie Poly haar cosmetica. Drogisterij Koo- man, Tel. 221, Wemeldinge. Ook in kinderdekens voor wieg en ledikant je vindt u bij ons de grootste keuze. In wol, half wol, molton en dralon. Ook hebben wij steeds een enorme sortering in wagenplaids en beeldige garnituurtjes voor wieg, wagen en ledikantjes. Ook hierin steeds het nieuwste en altijd iets aparts! Gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Tripps voetgymsandalen m. rode of witte band, poro- zool. Vastgest. verkoops prijs 12,50. Schoenhandel en Pedicure G. Meeuse, tel. 565, Kerkplein 10, Yerseke. Hang zo'n handig opklap baar lessenaartje naast uw telefoon, 'tls reuze gemak kelijk! 16,Boekhandel van der Peyl, Kruiningen. Linda-Lu herenzwembroe ken, nu ontvangen als short met binnenbroek; v.a. 9,95 tot 14,95. Voor vrije tijds kleding eerst kijken bij J. Kole, textiel en woning inrichting, Yerseke (Wemel dinge Wilhelminastraat 58) Restanten in damesblouses en zomerrokken voor halve prijzen of met 25 kor ting. Uitsluitend prima kwa liteiten en modellen. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Doe het zelf! Maakt u zelf uw raamhorren! Wij leve ren uit voorraad latten, plastic horregaas in groen en wit, spijkers, sluitingen, enz. Aanbevelend het Hob byhuis, Damstraat 2, tel. 481. Wacht niet tot de laatste dag als u iets nodig hebt voor de a.s. gymnastiek- uitvoering. Wij hebben tum- pakjes voor dames en meis jes, witte broeken en tricot shirts voor de jongens. Trainingspakken en witte badstof sweaters. Op alles gratis spaarzegels! Textiel handel Snoep-van Willigen. Koopt een lot (of nog één) van „Jong E.M.M." Loterij „Jong le prijs bandrecorder; 2e prijs kinderfiets. U kimt 27 juni a.s. weten of u een prijs hebt. Verloting „Jong E.M.M." Trekking 27 juni te 20.00 uur op de Markt. U koopt (nog) een lot? Hartelijk dank! „Jong E.M.M." Het is een genot om met een werkelijk goede vulpen houder te schrijven. Kom bij ons uw keus maken uit Mont-Blanc, Pelikan, Wa terman vulpenhouders Boekhandel F. v. d. Peyl. Gymschoenen voor de uit voering van zaterdag. Ro- miko Olympia. Schoenhan del en Pedicure G. Meeuse, Kerkplein 10, Yerseke. Wij hebben nog prachtige damesbadpakken in pope- line, mouse-crèpe en helan- ca met 20 korting of voor halve prijzen. Er is ook voor u zeker iets bij. Mooie modellen met een uitste kende pasvorm. Textielhan del Snoep-van Willigen. Mooie, lieve jonge poesjes, gratis af te halen bij P. J. Bauer, Hoofdstr. 17, Krui ningen. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries cellof aan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, teL 2453, Rouaanse Kaai 21. Wij ontvingen weer mooie Shetland V-hals en ronde hals pullovers in moderne tinten. Echt iets voor uw vakantie. Prachtige kwali teit 27,75. Leuke Robson denim blouses en tricot nylon kwaliteit vanaf 13,90. Van IJsseldijk-Snoep. Vanaf heden hebben wij een ruime keuze in Sola arti kelen voorradig. - Fa. Eek- hardt, Yerseke. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerfl J. A. Weststrate, Rouaanse Kaal 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Een goede gaine corrigeert uw figuur. Wij brengen ook op dit gebied het allerbeste. Lycra gaines van Lastina reeds vanaf 11,75. Vakantietijd, dan een lan- ge pantalon aanschaffen. Dit kledingstuk kunt u niet missen. Wij heb oen vele kleuren in Helanca kwali teit vanaf 25,50. - Van IJsseldijk-Snoep. ZomeraanbiedingItaliaan- se moccasins met leren zool, kleur rood en groen ge vlochten, van 16,90 nu 10,90. - Schoenhandel en Pedicure G. Meeuse, Kerk plein 10, Yerseke, tel. 565. En voor drukwerk VAN DER PEYL! Haast u, als u nog een jon gensblouse nodig hebt met korte of lange mouw. Wij hebben restanten waarvan de series niet meer com pleet zijn voor halve prijs of met 20 korting. Tex tielhandel Snoep-van Willi gere Direkt -te huur: Autostal ling. Dorpsstraat 5, Wemel dinge. Elbeo kousen zijn werkelijk beter. Probeer ze eens een keer en ook u zult vaste Elbeo klant worden. En denk aan de gratis kousen op de kousenkaart. - Van IJsseldijk-Snoep. Steriliseerketelsglazen, klemmen, ringen, enz. Fa. Eckhardt, Yerseke. Gratis Zilverzegels. Wasserij „De Zon". Voor uw stoom- en wasgoederen v. Njmwegen-Heyboer, tel. 336, Dorpsstraat 53, Wemel dinge. Voor de boerinnen hebben wij een ruime keuze in zij den doeken en beuken, schortebont en prima kam- garen enz. Zie de etalage. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Sneller, beter en goedkoper! L. GRIMM Lange Ville 9 Yerseke

Scheldebode | 1964 | | pagina 3