fBAAYENS „gezondheid1 Purol he"4ih„id De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN ba-1 taling PiGmaderm f2.95 HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE ■_5Ez_smetteloos zuiver SCHQRE KAPELLE-BIEZELINGE N.C.V.B. De afd. Wemeldinge der N.C.V.B. hield haar maandelijkse bijeenkomst on der leiding van haar vice-presidente mevr. L. A. Hoogkamer-Hille. Verslag werd uitgebracht van de algemene ver gadering te Amsterdam door mevr. A. J. v. d. Hiele-Lagendijk. Spreker was deze avond Ds. M. V. J. de Craene te Baarland, die een boeiende lezing hield over het onderwerp: „RomeReforma tie". Een geanimeerde bespreking volg de hierop. Vyf en vijftig jaar getrouwd. Woensdag was het 55 jaar geleden dat de heer J. van Stel met mevr. Van Stel-Vleugel in de echt werd verbon den. Daarom was het feest aan de W. Kanaalweg. De buurtvereniging had voor deze gelegenheid de vlaggen uit gestoken, zodat het de gehele dag te zien was dat er feest was in de buurt. Ook vanaf deze plaats onze hartelijke gelukwensen. Concert. Donderdagavond gaf de muziekver eniging O.K.K. een concert op de mu ziektent aan de Pr. Beatrixweg. Voor dit concert was de belangstelling maar matig te noemen. Verkoping. Donderdag werd in hotel Smits door notaris Van Dissel ten verzoeke van mevr. T. Suurlant-Bos pubiek verkocht hat woonhuis aan de Dorpsstraat no. 49». Hoogste inschrijver was dhr. A. J. Schouwenaar voor de som van 15.555,-. Koper werd dezelfde voor de inschrrjf- s'oin. Beroepen. Ds. G. van Bruggen, predikant van de Vrij Evang. gemeente te Utrecht, heeft een beroep aangenomen naar de Vrij Evang. gemeente alhier. Ds. van Bfuggen zal waarschijnlijk eind augus tus zijn intrede doen in zijn nieuwe ge meente. Ds. van Bruggen is in 1927 te, Kampen geboren en staat vanaf 1947 te Utrecht, welke gemeente 300 belij dende leden telt. De gemeente Wemel dinge bestaat uit 130 belijdende leden. Ds. van Bruggen is reeds tien jaar do cent aan de theologische hogeschool te Utrecht in de exegese van het Oude Testament en in de praktische theologie. Hij is voorts veertien jaar eindredac teur van het blad „Ons Orgaan" en was enige jaren lid van het dagelijks be stuur van de Bond van Vrij Evang. Ge meenten in Nederland. Momenteel heeft hij zitting in het hoofdbestuur van het Nederlands Bybelgenootschap. Voorts is hij. aktief in het plaatselijk drankweer- cófnité en in de afdeling Utrecht van de Nat. Chr. Geheelonthoudersvereni ging- Voetbal. Zaterdagmiddag speelde Wemeldinge I haar laatste competitiewedstrijd, te gen Hoek I, welke in een overwinning voor Wemeldinge eindigde. In de eerste helft leek het of Hoek een ruime over winning zou gaan behalen. Wemeldinge speelde slordig en Hoek had volkomen het spel in de hand, maar juist het schieten bij Hoek was van geen waar de*, daar de voorhoede na een mooi op gezette aanval te laks afwerkte. In de 15e minuut scoorde Hoek het eerste doelpunt, in de :28e minuut maakte Senke de gelijkmaker. Na de rust leek het al direct anders. Wemeldinge ging sneller spelen en zat meer op de bal. Irt;de 2e minuut maakte De Jonge 21 en 'in de 11e minuut maakte De Bour- graaf 31. Met een meer in de aanval zijnd Wemeldinge maakte De Bourgraaf in de 41e minuut 41. Hoek scoorde in de 43e minuut 42 en toen in de 43e minuut de doelman omspeeld was, zat er voor Wemeldinge niets anders op dan een handsbal te maken, hetgeen een penalty betekende. Deze werd ech ter door doelman Van Oosten op uit stekende wijze gekeerd, zodat Hoek in Wemeldinge met 42 genoegen moest nemen. Gevonden voorwerpen. Gevonden een armband, een leren vest en een colbert jasje. Inlichtingen ter gemeentesecretarie van Wemeldinge Raadsvergadering. De gemeenteraad komt vrijdag 29 mei a.s. in vergadering bijeen. Hondendressuur. Naar wij vernemen wordt door de buurtvereniging „De Nijverheid" op za terdag 6 juni a.s. een hondendressuur- demonstratie georganiseerd. Nadere be richten hierover volgen. Schoolreis. De derde klas van de uloschool maak te in de pinkstervakantie de jaarlijkse schoolreis. Dinsdag vertrokken de leer lingen per bus naar het bij Valkenburg gelegen plaatsje Ambij, waar zij logeer den op kasteel Vaes-Hartelt. Van daar uit berden diverse tochten gemaakt, o.a. naar Dinant, de grotten van Han, het Ahrdal en Keulen, terwijl natuur lijk ook Zuid-Limburg grondig werd ver kend. Na van dit alles en van het prach- tige^weer volop genoten te hebben, keer den zij zondag weer huiswaarts. Ver meldenswaard is nog, dat deze reis ge organiseerd werd door twee leraren, die samen met hun dames de pinksterva- kai#te hieraan graag opofferden. Muziekconcours. De tweede concoursdag begon om half één bij hotel ,,De Uitkijk" met het marsconcours, waaraan het tamboer korps van de Kon. Harmonie „Ons Ge noegen" uit Vlissingen deelnam. Dit korps behaalde met 68 punten een eer ste prijs. Daarna werd op het concours terrein de strijd om het hoogste aantal punten door tien gezelschappen voort gezet. Van deze tien bleek de Utrecht se Politiemuziekvereniging de sterkste te zijn. De Utrechtse gendarmes kregen ook de federatieve wimpel uitgereikt, daar „Excelsior" uit Kloetinge dit jaar reeds eerder met succes aan een con cours heeft deelgenomen. Voordat pry- zencommissaris dhr. Ocké de uitslagen bekend maakte, prees hy E.M.M. voor de keurige organisatie. Voor E.M.M. is er echter één maar: de eigen bevolking toonde voor dit concours byzonder wei nig belangstelling. De uitslagen van za terdag 23 mei zijn: Tweede afdeling fanfare: „Veere's Genoegen", Veere, 77 pnt., 3e pr.; „Con cordia", St. Philipsland, 92 pnt., 2e pr. Eerste afdeling harmonie: „Wilhelmi- na", Colynsplaat, 101 pnt., Ie pr. Afdeling uitmuntendheid fanfare: „Oefening en Uitspanning", Kattendy- ke, 89 pnt., 2e pr.; „Rillandia", Ril- land-Bath, 80 pnt., 2e pr.; „Apollo", Domburg, 101 pnt., Ie pr.; „O.K.K.", Wemeldinge, 81 pnt., 2e pr.; „Ons Ge noegen", Kamperland, 95 pnt., 2e pr. Vaandelafdeling fanfare: „Euterpe", Heinkenszand, 102 pnt., Ie pr.De Utrechtse Politie Muziekvereniging uit Utrecht, 104 pnt., Ie pr. De wisselbeker kwam voorgoed in handen van „Excelsior" uit Kloetinge, welk korps met 113 pnt. voor de vijfde keer het beste uit de bus kwam. Voor het avondconcert, dat werd verzorgd door de muziekvereniging uit Katten- dijke, bestond weer een goede belang stelling. Dinsdagavond heeft E.M.M. op muzikale wijze de familie Suy haar dank betuigd voor de grote medewer king die van hen werd ontvangen. Teenershow. Zaterdagmiddag 30 mei wordt in „Ons Dorpshuis" weer een grote muzikale Teenershow gehouden. Aan deze show, die ook nu weer wordt georganiseerd door het comité „Concertfonds", werken mee: The Stereo's o.l.v. Nauval v. d. Spil, The Violets o.l.v. Ko Stroosnijder en bovendien als speciale gaste het be kende Zeeuwse teenagerzangeresje An neke Leemeyer. 's Avonds volgt er een teenerbal. Velen zullen zich wellicht afvragen, wat het comité „Concertfonds" nu pre cies wil. Naar ons werd gezegd, wil het comité gelden by elkaar zien te krij gen om, in samenwerking met „Cres cendo", concerten op „hoog niveau" te organiseren. Reeds nu zijn er plannen om in het najaar 1964 een dergelijk con cert plaats te doen vinden. Wij hopen, dat deze plannen verwezenlijkt kunnen worden. Gevonden en verloren voorwerpen. Als gevonden voorwerpen zijn bij de politie aangegeven een regenjas, een zonnebril en een colbertjasje; en als verloren: een portemonnaie met inhoud, een rode step en een zwart lederen vest. De postduiven. De postduiven vlogen vanuit Arras, afstand 156 km en de P.V. „De Vrij heidsduif" had 220 duiven in concours. De uitslag was: 1, 47 en 53 J. Wa verijn; 2 en 12 H. Dek; 3, 8, 24 en 50 J. van Iwaarden; 4, 20 en 43 G. de Bruine; 5, 15 en 41 W. van Velzen; 6, 11, 13, 16, 31, 33, 49 en 52 Steen- poorte-Buijze; 7, 25 en 44 H. Poley; 9, 35 en 51 M. Kole; 10 Jac. Kosten; 14, 19 en 42 J. Voois; 17, 36 en 37 P. Ka- kebeeke; 18 A. Boone; 21 en 39 M. Blok; 22, 29 en 55 Joh. Meijer; 23 C. van Koe- veringe; 26, 34 en 40 J. J. Oele; 27, 28 en 38 J. Krombeen; 30 J. Wisse; 32 en 54 A. Stroosnijder; 45 P. Willeboer; 46 M. Poley; 48 C. C. van Paasschen. en bescherming Aanrijdingen. De verpleegster mej. B. uit B.o.Z. reageerde afgelopen donderdag te laat op een voor haar rijdende auto. Na met haar D.A.F.-je op deze auto te zyn ge botst, reed zij vervolgens een lichtmast af, waarna zij tenslotte in de bermsloot belandde. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor, de materiële schade was echter groot. Dat het nare gevolgen kan hebben, wanneer geen gebruik gemaakt wordt van de invoeg- en uitrijstroken, is dins dag weer eens gebleken. Die dag vond n.l. bij „De Uitkijk" een aanrijding plaats tussen een vrachtauto, bestuurd door J. F. J. uit Goes en een combi be stuurd door S. A. uit Essen (Duitsland). Oorzaak? De combi moest afremmen, omdat I. F. B. uit Schoondijke met zyn personenauto afzwenkte zonder voor te sorteren. De vrachtautochauffeur kon de combi niet meer ontwijken. Lichte materiële schade was het gevolg van deze aanrijding. Weggebruikers, denkt u er aan dat de stroken niet voor niets zijn aangelegd! Voetbal. Zondag werd de voor Hansweertse Boys zo belangrijke wedstrijd tegen Vo gelwaarde gespeeld. Eén van deze ver enigingen zal immers promoveren naar de 4e klas der K.N.V.B. De eerste wed strijd werd door Vogelwaarde met 51 gewonnen. Zodoende kwamen de bezoe kers als favorieten binnen de lijnen. Wellicht hebben ze de wedstrijd van zondag wat te licht opgenomen, want ze gingen als verliezers naar de over kant; de Boys wonnen n.l. verrassend met 21. De talrijke bezoekers hebben van een spannende wedstrijd genoten. Voor de rust was er van mooi voetbal echter geen sprake. Vogelwaarde straf te een grove fout van de verdediging met een doelpunt af, maar na een half uur spelen had de zwoegende Jan Witte succes, zodat de rust gelijk inging. De NATUURZUIVER OPWEKKEND VERKWIKKEND rust moet de oranjehemden goed hebben gedaan, want ze waren veel aktiever en de verdediging maakte een veel ver trouwder indruk dan voor de rust. Na ongeveer 20 minuten spelen maakte Nauval v. d. Spil het winnende doel punt. De bezoekers hadden echter nog enkele mooie kansen, die ze onbenut liet. De verdediging, met als uitblinker Piet Verschuuren, verhinderde echter dat de uitslag gelijk werd. Door deze overwinning moet er een beslissingswed strijd gespeeld worden. Deze zal zeer waarschijnlijk op het veld van „Honte- nisse" gespeeld worden. De datum is nog niet bekend. Vijf en zestig jaar getrouwd. Het 65-jarig huwelijksfeest dat vori ge week gevierd werd van het echtpaar P. WalravenJ. Walraven-de Nooijer te Bath is een bijzonder drukke dag geworden. Des morgens om 10 uur wa ren het de inwoners van Bath, die het echtpaar hun gelukwensen met dit bij zondere feit brachten. Van alle wonin gen wapperde de driekleur. De woning van het jubilerende echtpaar leek een bloementuin. Vele cadeaus werden over handigd. De burgerij van Bath bood een radio aan. De aanbieding geschiedde door dhrn. A. Krijnsen en A. Keijmel, die dit alles hadden georganiseerd. Verder waren er verscheidene predikanten van de Vrij Evangelische Gemeente, die ten huize van het paar vertoeven, wanneer ze 's zondags een dienst vervullen in de Evang. kerk aldaar. Een en ander werd op de film vastgelegd. Des middags werd het feest verder gevierd in het .dorpshuis „Luctor et Emergo" te Ril land, waar vele belangstellenden het bruidspaar geluk kwamen wensen, waar onder o.a. aanwezig waren burgemees ter J. C. W. Jobse met zijn echtgenote. Tijdens de ontvangst boden de dames Van den Durpel-Hollestelle en Dronkers- Walraven namens de Bathse buurtver eniging een bloemstuk aan. Benoemd tot dijkgraaf. Bij Koninklijk Besluit is tot dijkgraaf van de Anna Mariapolder benoemd dhr. J. P. van Wingen te Rilland-Bath, met ingang van 2 september a.s. Voetbal. Zaterdag speelde Rillandia II tegen Middelburg VT. De wedstrijd eindigde in gelijkspel, n.l. 33. Kampioene inpakwedstrijden. Mej. Nellie Damme alhier, en werk zaam bij de veilingsvereniging Krabben- dijke Omgeving, behaalde vorige week bij inpakwedstrijden te Kampen het landelijk kampioenschap. De deelneem sters waren de eerste drie prijswinnaars van de in Krabbendijke, Nijmegen, Kam pen en Zwaag gehouden districtswed strijden. Landskampioene werd, met een totaal van 364 punten mej. Nellie Dam me. Ze verpakte de 10 kistjes fruit van 10 kg in de tijd van 11.46 minuten. Voor deze unieke prestatie kreeg zij een transistor-radio, terwijl haar tevens een boeket rode rozen werd aangeboden. Tweede in deze spannende wedstrijd werd me slechts 3 punten verschil (361 punten) mej. Beerepoot te Zwaag en 3e met 355 punten mej. Hout, eveneens te Zwaag. Reis ouden van dagen. In de vergadering van het comité voor de reis van bejaarden, werd voor lopig besloten dit jaar de reis te ma ken op donderdag 2 juli, naar het die renpark te Tilburg. Raadsvergadering. In de op 19 mei gehouden raadsver gadering hebben de leden zich uitvoe rig kunnen bezighouden met de her indeling, zoals die in een brief van G.S. wordt voorgesteld. De gehele raad kon zich tenslotte verenigen met het advies van B. en W. hiertegen geen bezwaren aan te voeren. Achtereenvolgens voer den hierover het woord dhrn. Busch (S. G.P.), Marcusse (P.v.d.A.), Van Ham (A.R.) en Riedijk (Vrije lyst) en allen waren van mening dat de samenvoeging geen moeilijkheden zal opleveren, maar dat integendeel de bestuurskracht gro ter zal worden. In structureel opzicht zal er weinig veranderen, omdat de sa men te voegen gemeenten (Krabbendij- ken, Rilland, Waarde en Oostdijk) reeds veel overeenkomsten vertonen in econo misch opzicht. Ook Rilland zal zich moeten oriënteren op Krabbendijke. Dat Rilland niet erg blij is met deze her indeling kon men begrijpen, omdat het voor de leden van de raad vaststaat dat Krabbendijke door zijn gunstige ligging de centrumplaats zal worden van de te vormen gemeente, al hebben G.S. dit niet in hun brief vermeld. Wat dit be treft vond dhr. Marcusse dat deze brief aan duidelijkheid te wensen overlaat. Dhr. Van Ham betreurde het dat Krab bendijke tot de KWYK-gemeenten wordt gerekend en zou dit gaarne gecorri geerd zien. Dhr. Riedijk vond dat G.S. blijk hadden gegeven van een goed in zicht door met dit plan voor de dag te komen. Dhr. Busch vond het aan de ene kant jammer dat Krabbendijke zijn zelf standigheid gaat verliezen, maar rui mer gezien (hij noemde in dit verband het Reimerswaalplan en het plan Schelde-Rijnverbinding) kon ook hij zich geheel met het advies van B. en W. verenigen. Verder kwam in deze verga dering aan de orde de onderhandse aan besteding van 40 te bouwen woningen aan J. Schrijver te Goes. Deze wonin gen behoren tot het ratiobouwplan, dat voor Krabbendijke 60 woningen omvat. In augustus hoopt men te kunnen star ten met de eerste 40 woningen, waar door Krabbendijke de eerste van de deel nemende gemeenten zal zijn die met de ze bouw begint. De Julianastraat zal worden gesloten voor motorrytuigen, die langer zijn dan 7 meter. Ontheffing kan worden verleend aan bedrijven die re gelmatig hier moeten zijn in verband met klantenbezoek e.d. Op de vraag van dhr. Busch om van het kruispunt Ju lianastraatNoordweg een voorrangs kruising te maken, antwoordde de voor zitter dat dit niet zonder meer moge lijk is (verkeersinspectiedienst) maar dat de mogelijkheid onder het oog zal worden gezien. Een voorstel om een renteloos voorschot te verlenen aan de muziekvereniging 'Concordia' moest in stemming worden gebracht. Tegen wa ren de leden der S.G.P., die vonden dat de muziekminnaars dit bedrag zelf maar bij elkaar moesten zien te bren gen. Dhrn. Marcusse, Mallekote en Van Harn waren het hier niet mee eens en betoogden dat aanschaf van nieuwe in strumenten voor deze vereniging heus geen overbodige luxe was, omdat men met deze instrumenten nauwelijks een concours kan bijwonen. De voorzitter betuigde zijn erkentelijkheid voor het bestuur van het Anjerfonds, dat reeds tweemaal 1500,aan Concordia be- schikbaar stelde en prees het bestuur van de muziekvereniging voor zijn pres- tatie om nu reeds 6000,op tafel te kunnen leggen. Een bedrag v. 10.178,- i werd gevoteerd voor de aankoop van Noordweg 16 en een bedrag v. 11.500,- voor de aanleg van een verbinding van de Hinkelingestraat met de Noordweg. Tenslotte werd nog besloten de tarie ven van de begrafenisrechten met 100 te verhogen. Riolering. Met de rioleringswerkzaamheden in de Wilhelminastraat is een aanvang ge maakt. Hopenlijk voor de bewoners heb ben de werkzaamheden een vlot verloop. Brand vijver. Dezer dagen zijn in de brandvijver 2 zwanen en 4 eenden te water gelaten. Dat het dorpsgezicht op deze plaats door de aanleg van een verlichte fontein enorm is verfraaid, behoeft geen betoog. Gouden bruiloft. Op donderdag 21 mei heeft het echt paar Griep-Langevelde het heugelijke feit herdacht dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk getreden zijn. Het echtpaar Kruysse-Nieuwenhuize herdacht dit feit op donderdag 28 mei. Collecte. De collecte ten behoeve van de vluch telingen in Griekenland heeft opgebracht 223,—. Fabriek. De platenfabriek is verkocht aan de grossierderij Duvekot in Goes. Dit be drijf, dat pas zijn eeuwfeest heeft ge vierd in Goes, zal hier voorlopig alleen haar produkten gaan opslaan en ver- zendklaar maken. De kantoren blyven nog enige tijd in Goes gevestigd. De gebroeders Duvekot hebben momenteel 40 personeelsleden in dienst. Voetbal. Het tweede elftal speelde zaterdag te gen Kloetinge en verloor met 32. Pech. Eén van de nieuwe bewoners van het internaat had vrijdagavond pech. Hy keerde te laat met zijn boot terug met het gevolg, dat zijn schuit vlak bij de haven in een bocht vastliep en begon te zinken. De man, die de boot hier wat wou opknappen om zijn vakantie op het water door te kunnen brengen, gaat hierdoor een drukke vakantie tegemoet. Plotseling sterfgeval. Dhr. J. Lobbezoo is maandag tijdens klantenbezoek in de Roelshoek plotse ling onwel geworden en even later over leden. Dhr. Lobbezoo, die een goede be kendheid geniet, was 49 jaar oud. Reis ouden van dagen. Het comité ouden van dagen is voor nemens om op 11 juni weer een rijtoer te organiseren voor onze ouden van da gen. Ditmaal ligt het in de bedoeling een reis te gaan maken naar Walcheren via Noord-Beveland. De terugreis zal gemaakt worden door de Zak van Zuid- Beveland. Muzikale rondgang. Dinsdagavond werd door de muziek vereniging „Vooruit" een rondgang ge maakt in verband met het behalen van een eerste prijs op het federatief mu ziekconcours in de afdeling uitmuntend heid. In café Koeman werd na afloop de dirigent, Daan Manneke, gehuldigd door de voorzitter, dhr. H. M. Dek, die hem een fraaie dirigeerstok aanbood. Ook burgemeester J. D. de Kam gaf van zijn belangstelling blijk en bood ook zijn gelukwensen aan namens het dagelijks bestuur der gemeente. De avond werd verder in gezellige sfeer doorgebracht. Openbare verkoping. Ten overstaan van notaris Steenpoor- te werd ten verzoeke van de erven Hoekman verkocht een perceel bouw land, circa 1 ha groot, voor 10.300, aan dhr. J. S. Kloet alhier. Succes na succes. Dat „The Moonlight Stars" op dit moment tot een der beste bands van Zeeland behoren, is in de afgelopen we ken wel heel duidelijk gebleken. Nadat ze zaterdag 16 mei van het festival te Oudenbosch met een tweede "plaats naar huis keerden, lieten ze zaterdag j.l. in Bergen op Zoom op de talentenjacht van Romance er geen twijfel over bestaan. Uit 60 deelnemers werden zij met nog twee andere bands uitverkoren om in de halve finale te Arnhem uit te ko men en als enige Zeeuwse band Zee land te vertegenwoordigen. Wij wensen hun in die halve finale veel succes! Wedvlucht. De postduivenhoudersvereniging Oost West, Thuis Best te Kapelle nam met 101 duiven deel aan een wedvlucht van uit Dourdan, afstand 356 km. De snel heid van de eerstaankomende duif be droeg 1147.94 meter per minuut. De uitslagen zijn: 1, 3, 7 en 9 P. I. Butler; 2 Van Driel-Heijstek; 4 J. C. Ny'sse; 5 en 8 B. Ridderhof; 6 en 10 J. H. C. Poley. Vergadering oud-leerlingen. De vergniging van oud-leerlingen van tuinbouwwintercursussen hield in het gebouw „Obadja" haar algemene ver gadering. Voorzitter L. Goedegebure gaf in zijn openingswoord een algemeen overzicht van de behaalde resultaten in het afgelopen jaar. Tot lid van de fi nanciële commissie werd dhr. C. Wisse benoemd. De aftredende bestuursleden, dhrn. L. Willeboer en J. de Jager, wer den herkozen, terwijl in de vakature J. Wisse te Kattendijke werd gekozen dhr. A. J. Berman te Kapelle. Besloten werd in de komende zomer, indien mogelijk, een excursie te organiseren naar Sint Truiden (België). Sterk rennersveld. Voor de wedstrijd om het provinciaal kampioenschap wielrennen voor ama teurs voor het district ZeelandNoord- Brabant op 30 mei aanstaande de wedstrijd zal te. Kapelle gehouden wor den hebben zich ruim 80 deelnemers aangemeld. Onder hen bevinden zich di verse prominente figuren, als Van der Kloot, Leijten, De Jong, Kemmenade, Brugel, Walravens, De Vos, Pellenaars, Rutten, Van Dongen, Van Ginneken en Van Tilburg, alsmede de Zeeuwse cracks Ko Tolhoek en Wim de Wilde. Het is nog niet bekend of Dies Kosten en Ri- nus Hoogerland, beiden uit Kapelle, aan de wedstrijd zullen deelnemen. De wed strijd, die om 1 uur begint, telt veertig ronden, elk 4 km lengte. Start en finish zijn voor de veilinggebouwen aan de Stationsstraat. Geen intersse voor winkelpand. Voor het woon- en winkelhuis met garage en bovenwoning, Biezelingse- straat 46, bleek donderdag geen belang stelling te zijn. Het pand, dat voorheen dienst deed als textielwinkel, werd door notaris J. C. Kram in hotel „De Zwaan" in veiling gebracht. Er werd geen en kele inschrijving gedaan, terwyl ook op

Scheldebode | 1964 | | pagina 2