BAAYENS DO U BENT ZO VRIJ ALS EEN SPAARVOGELTJE IN DE LUCHT Bfonchileften YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL Onrustige Zenuwen? WEMELDINGE KRUININGEN De spaarbanken met volledige bankservlce. HANSWEERT RILLAND-BATH WAARDE KAPELLE-BIEZELIN GE Laatste mosselen van het seizoen. Morgen, vrijdag 17 april, zullen de laatste mosselen worden geleverd. En kele dagen nam de export af, 'tis het koude weer dat de vraag naar verse mosselen (speciaal voor Frankrijk) deed aanhouden. Toch zijn er, na de miljoen ste ton, nog geen 30.000 ton meer bin nen gekomen. De kwaliteit valt nog steeds mee, mosselen van 27 kg netto zijn geen uitzondering. En niet alleen Zeeland, maar ook de Wadden hebben meegewerkt tot een maximum aanvoer en maximum kwaliteit. We zullen dit seizoen kunnen onthouden, als we ons nog herinneren hoe ongerust we in '63 enkele maanden waren, dat de mosselen niets zouden opleveren! 'tKan verkeren, zei Brero. 40 jaar school Ger. Gemeente. Vorige week vrijdag herdacht de schoolvereniging der Ger. Gemeente, of beter gezegd de Vereniging tot het ver strekken van lager onderwijs op Geref. grondslag, het feit dat de lagere school dezer vereniging 40 jaar bestond. In het nieuwe kerkgebouw aan de Oude Boo- gaert waren zeer vele ouders en leden der vereniging bijeen gekomen om dit heugelijke feit te herdenken. De voor zitter van het schoolbestuur, dhr. C. J. Gebraad, opende de bijeenkomst met een meditatie naar 2 Tim. 3. Op 10 april 1924 werd met het onderwijs een aan vang genomen met drie leerkrachten en 90 leerlingen. Thans is het een vijf- mansschool en heeft men 190 leerlingen. Tot vorig jaar is steeds als hoofd aan de school verbonden geweest dhr. B. J. de Winter. De gebeurtenissen wat de school betreft over deze 40 jaar wer den naar voren gebracht door dhr. De Winter, die dit op de hem bekende wij ze deed. Hoogtepunten waren er niet veel, het schoolleven gleed kalm voorbij. Alleen in de oorlogsjaren moest er ver zuimd worden, omdat eerst de school in beslag genomen werd door Duitse mi litairen en later door evacué's uit Wal cheren. Het duurde allemaal niet zo lang en na de oorlog is het in hetzelfde tem po verder gegaan. Dhr. J. Kirpestein, oud-onderwijzer aan de school en thans hoofd van een school te Geldermalsen, bracht de felicitaties aan het bestuur over uit deze gemeente en memoreerde nog een aantal gebeurtenissen uit zijn Yersekse periode. Namens de kerkelijke gemeente werd het bestuur gefeliciteer door de consulent van Yerseke, Ds. A. F. Honkoop uit Goes. Tegelijk met de school was er nog een jubilaris en wel dhr. M. Mol, die vanaf de oprichting nog steeds lid van het schoolbestuur is. Als blijk van waardering voor alles wat dhr. Mol in deze periode voor de school heeft gedaan, werd hem een fraai be werkt ladenkastje aangeboden. Dhr. Ge braad dankte tenslotte allen voor de be langstelling en het medeleven met de school, waarna dhr. M. Butijn, ouderling der Geref. Gemeente, de bijeenkomst sloot met dankgebed. Opening nieuwe fabriek. Op zaterdag 25 april a.s. zal de nieu we conservenfabriek van de N.V. Spe cial Mundi uit Den Haag, staande op het industrieterrein in de Burenpolder alhier worden geopend. Voor de middag zullen een aantal genodigden in het fa brieksgebouw worden ontvangen en het bedrijf kunnen bezichtigen. Na de mid dag om 2 uur zal het bedrijf worden opengesteld voor de inwoners van Yer seke, die dan desgewenst een kijkje kunnen nemen. Special Mundi is voor Yerseke wel een bijzonder bedrijf. Wij zijn hier wel iets gewoon op het gebied van mosselconserven, hebben een ha- ringinleggerij, maar een conservenfa briek voor pluimvee is weer heel iets anders. De directeur deelde ons mede dat hij met een personeelsbezetting van ongeveer 10 personen gaat beginnen, terwijl er zeer binnenkort nog werk gelegenheid zal zijn voor een aantal vrouwelijke personeelsleden. Het bedrijf legt zich in hoofdzaak toe op het ver duurzamen van pluimvee. Men krijgt het pluimvee geslacht en geheel pan klaar aan, waarna dit in de fabriek wordt gekookt, gefileerd en geconser veerd. Wij wensen de onderneming heel veel succes toe in Yerseke en hopen dat een aantal inwoners hier een goede werkkring mogen vinden. Moderne wetenschap in dienst gesteld van de bewaking van oesterpercelen. Vorige week werd op het kantoor van de visserijpolitie op de havendijk alhier een radarinstallatie opgesteld. Deze in stallatie heeft een bereik van 24 mql of wel ruim 38 km, dus bestrijkt de hele Yersekse en Bergse oesterbank en de Thoolse kust. Het maakt geen verschil of het donker is of mistig. Men kan elk schip of vaartuig in het beeld opvangen binnen dit. gebied. De radar-installatie wordt ook gedurende de nachtelijke uren bediend en indien een verdacht schip of ander vaartuig in het beeld opgevangen wordt, dan kan dit schip op het beeld scherm gevolgd worden tot in de haven die het kiest. Mocht vastgesteld worden, dat het schip vist of gevist heeft, dan wordt telefonisch de visserijpolitie te Wemeldinge en Yerseke gewaarschuwd en kan deze via een mobilifoon op de hoogte gesteld worden, waar het ver dachte vaartuig zich bevindt en dus de nodige maatregelen treffen. Voetbalnieuws. In de uitwedstrijd tegen Koewacht keek Yerseke I na een kwartier spelen reeds tegen een 30 achterstand aan. Gelukkig was de voorhoede bijzonder produktief. De uitslag werd tenslotte 44. Yerseke III speelde tegen Hoek gelijk, 11. De pupillen, die nu ook in competitieverband spelen, deelden de punten ook tegen Hansweertse Boys H, uitslag 11. De B-junioren verloren met 51 van Kruiningen B. Zondag krijgt Yerseke I Breskens op bezoek. Vooraf speelt Yerseke II tegen Zeeland Sport V. Yerseke III moet naar Krabbendijke II. De pupillen gaan bij Kruiningen op bezoek. Mijnhqrdt/» Zenuwtabletten Voetbal. Zaterdag trok Wemeldinge I naar Bruse Boys en won deze wedstrjjd met 23. Tweemaal scoorde Gijssel en één maal De Bourgraaf. De winnende tref fer kwam 5 minuten voor het einde. In de eerste 5 minuten keek Wemeldinge tegen een achterstand aan van 20, maar na deze doelpunten kregen de Boys geen kans meer te scoren. We meldinge was verder de meerdere in het veld en won dan ook verdiend deze wedstrijd. Wemeldinge H bracht het er minder goed af. Het verloor met 12 van Oostkapelle. Vooral na de rust kreeg Wemeldinge vele mooie kansen om te scoren. Het juiste schot ontbrak echter, zelfs nog uit een vrig'e schiet positie. Hiermede is Wemeldinge II ge degradeerd. Collecte. De gehouden collecte voor de reuma bestrijding heeft alhier het prachtige bedrag van 433,50 opgebracht. Vergadering Oranjevereniging. De Oranjevereniging alhier hield de zer dagen onder leiding van dhr. A. P. Schouwenaar haar algemene vergade ring. Bij de bestuursverkiezing waren periodiek aftredend dhm. A. de Schip per en C. Traas, die beiden werden her kozen. In de vakature door het over lijden van J. Nijssen werd gekozen dhr. W. van Stel. De belangstelling voor de ze vergadering, die ook als agendapunt vermeldde bespreking van de plannen voor 30 april, was bijzonder slecht. Van de 350 leden was slechts één lid aan wezig buitenom het bestuur. Toen dan ook de plannen ter tafel kwamen, stelde men dat het weinig zin had om iets te organiseren als de leden niet ter ver gadering wilden komen; ook dan gaat bij de bestuursleden de animo naar be neden. Jammer, want nu zal Wemejidin- ge 30 april op sobere wijze moeten vie ren, en dat terwijl men nog niet zo lang geleden riep: ,,Op Wemeldinge is nooit iets te doen!" Toch meende het bestuur dat de kinderen niet de dupe mogen worden van de groteren als die geen lust in het organiseren hebben. Het be stuur besloot dan ook om voor de mid dag kinderspelen te organiseren, vooraf gegaan door een aubade bij het ge meentehuis, zo mogelijk met medewer king van O.K.K. Wel kwam de vraag naar voren of het nog zin heeft, dat de Oranjevereniging blijft bestaan. Ho pelijk zal het een volgende vergadering beter zijn, althans daar vertrouwt het bestuur volledig op. Rectificatie. In het bericht over de gymnastiek- uitvoering in ons vorige blad is een jammerlijke fout geslopen. De naam der vereniging is niet W.I.K., doch K.W.V. (Kruiningen Wil Vooruit). Bonte avond Kruiningse Plattelands vrouwen. De bonte avond onder de titel ,,Wij vrouwen van het land" die 8 april j.l. gehouden werd in „Ons Dorpshuis" al hier, is een groot succes geworden. Het was voor de presidente mevr. Baarens- van Aalst een groot genoegen zoveel da mes en heren welkom te mogen heten, o.a. de genadigden van het dagelijks be stuur mej. Van der Leeden en mevr. Kik-Trimpe, dhr. P. Polderman namens de Z.L.M. (voorz. oostelijk Zuid-Beve land), bestuursleden van de zusterver enigingen te Kapelle, Yerseke, Krabben dijke en Goes, alsmede 't hoofdbestuurs lid mevr. Van Willegen-Everse. Het wordt, zo sprak de presidente, langza merhand traditie dat de afd. Kruiningen en omstreken jaarlijks een gezellige avond geeft, geheel verzorgd door eigen leden, waardoor de zelfwerkzaamheid wel bevorderd wordt. Eerst kwam het tafereel „In de nette straat" waar kin deren hun spel spelen, zoals overal on bevangen en druk in de weer. In de straat werd gecollecteerd voor het een of andere doel, ditmaal voor de belan gen van „De Plattelandsvrouwen". Men kon zien hoe verschillende mensen hier op reageerden. Voorts een quiz tussen het echtpaar Van der Peyl-Grootjans, naderhand door het echtpaar Van den Berge-Vermeulen, gewonnen door eerst- genoemden. Nummer 3 van het pro gramma was het toneelstuk „De Koet sier", dat zich omstreeks het jaar 1850 afspeelde. In klederdracht van die tijd gestoken (ook de aankleding van het toneel was hiermee in stijl), werd het door een zevental leden naar voren ge bracht. Het gegeven en het spel vielen zeer in de smaak bij de aanwezigen. Even later bood het toneel een pracht aanzicht door dames die schuil gingen achter zelf gemaakte bloemen. Als de coratie zag men verschillende struiken en bomen, zoals forsythia, appelbloesem enz. Men hoorde de teksten voordragen, waarop als slot een wijze oude boom de toepassing gaf. Het toneelstukje „Aan het strand" was een modem huishouden in de volgende eeuw, in tegenstelling met dat van „De Koetsier", maar in beide gevallen werd er door de dames gesproken over kleding, strand, enz. Als slotnummer het Huisvrouwenorkest", ingestudeerd onder leiding van en be geleid aan de piano door dhr. Van der Peyl. Dit nummertje kreeg zo'n dave rend applaus, dat het herhaald moest worden. De solopartijen werden gezongen door mevr. Mosselman-Bauer en mevr. De Jonge-Hovestadt. Het vele werk en repetities die aan dit nummertje vooraf gegaan zijn was groot, maar het succes Voel u vrij: spaar! Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaarbank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypo theken en bemiddeling in effectenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT was evenredig. Mevr. Baarens dankte allen die op enigerlei manier mee had den gewerkt om deze avond te doen slagen, waarna mevr. Ribbens-Muller het dankwoord richtte tot de familie Baarens, waar helaas dhr. Baarens we gens een ongeval afwezig was, voor het vele, vele, werk en moeite en zorgen die ze zich gemaakt hadden voor deze avond. Auto geslipt. Bij het inhalen van een auto komen de uit de richting Kruiningen, bestuurd door R. R. uit Rotterdam, kwam de be stelauto van M. D. uit Rotterdam te slippen en zwaar beschadigd op het lin ker weggedeelte terecht. Gevonden en verloren voorwerpen. Bij de Rijkspolitie alhier zijn inlich tingen te bekomen over de volgende ge vonden voorwerpen: Een grijs katoenen kinderhandschoentje, een rozenkrans met kruisje, een aktetas inhoudende een pakje brood en een paar handschoenen. Als verloren werd aangegeven een zwarte portemonnaie inhoudenden 80,- en enkele loonstaatjes. Oranjevereniging „Prinses Beatrix". Ter gelegenheid van de 55e verjaar dag van H.M. Koningin Juliana organi seert deze vereniging op 5 mei a.s. de volgende feestelijkheden. Des middags te 4 uur op het Dorpsplein vóór gebouw „Kaj Munk" voor de dorpsjeugd van een goochelshow en een poppentheater. Voor de leden der vereniging en voor zover nog plaatsen beschikbaar zullen zijn voor niet-leden des avonds te 7.30 uur in zaal „Zeelandia" een groot show en cabaretprogramma. De avond zal worden besloten met een groot oranje bal met muziek van „The Moonlight Stars". Hoewel het oorspronkelijk in de de bedoeling lag de feestelijkheden op 30 april te doen plaats vinden, moest hiervan worden afgezien omdat de me dewerkende artisteri op die dag niet kon den worden geëngageerd. Het bestuur van de Oranjevereniging verzoekt de bevolking van Hansweert op 30 april en op 5 mei te willen vlaggen als blijk van aanhankelijkheid aan onze Vorstin en haar huis. Voetbal. Zondag werd door beide elftallen een thuiswedstrijd gespeeld. Het tweede kwam in het veld tegen Volharding '32 uit Ovezande. Dat de Boys wel sterker waren getuige de eindstand: 133. Het eerste kwam in het veld tegen de naas te concurrent voor het kampioenschap, Renesse. De met zoveel spanning ver wachte wedstrijd is voor velen een te leurstelling geworden. Niet zozeer door het gelijke spel (wat op zichzelf lang geen onverdienstelijke uitslag is) maar meer door het vertoonde spel. Hiervan is niet veel goeds te zeggen. Dit ver toonde spel was werkelijk een aanstaand kampioen onwaardig. Coaster geborgen. Dinsdag is de Nederlandse coaster „Looiersgracht" (500 brt) door 4 bok ken geborgen. Genoemde coaster kwam 2 januari bij Hoedekenskerke in aan varing met de Zuidafrikaanse zeeboot „Langkloof" en zonk daarna vrijwel on middellijk. Bij deze aanvaring werden 3 personen vermist. De coaster is dinsdag op de slikken bij Ossenisse omhoog ge zet. Na provisorisch herstel zal het schip verder op een werf volledig her steld worden. Scheepvaartbeweging. In de maand maart passeerden er het kanaal door Zuid-Beveland 7.381 sche pen van 4.077.488 ton. Hiervan waren 4.802 schepen van 2.780.870 ton geladen en 2.579 schepen van 1.296.618 ton wa ren ledig. De geladen schepen beston den uit 1.833 motorschepen van 2.344.776 ton, 324 sleepschepen van 431.030 ton en 10 coasters van 5.065 ton. De ledige schepen bestonden uit 1.833 motorsche pen van 1.066.776 ton, 180 ledige sleep schepen van 215.223 ton en 15 coasters van 6.828 ton. Tevens passeerden er 571 sleepboten met een gezamenlijke tonna ge van 7.741 ton. Tot de rijnvaart be hoorden 1.024 geladen motorschepen van 859.143 ton, 134 sleepschepen van 192.612 ton, 97 ledige motorschepen van 92.078 ton, 12 ledige sleepschepen van 17.345 ton en 31 duweenheden van 55.204 ton alle van België. Eveneens tot de rijnvaart behoorden 542 geladen motor schepen van 374.856 ton en 75 geladen sleepschepen van 114.744 ton; 73 ledige motorschepen van 60.161 ton en 27 duw eenheden van 46.103 ton, alle naar Bel gië. In nationaliteiten waren de sche pen verdeeld als volgt: 4.362 Nederland se, 2.110 Belgische, 307 Franse, 233 Ziwtserse, 357 Duitse, 2 Luxemburgse, 9 Oostenrijkse en 1 Deens. In de maand maart passeerden er 538 schepen meer dan in de maand februari j.l. Hoestdrank in tabletvorm.95ct Geslaagd. Bij de aan de Chr. Kweekschool voor Zeeland te Middelburg gehouden bijbel se examens slaagde o.a. mej. A. Lam- brechtse alhier. Voetbal. Zaterdag werd ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van de v.d. „Ril- landia" een wedstrijd gespeeld tussen het Zeeuwse voetbalelftal en de volledig verschenen Zaandamse semi-profclub uit de tweede divisie, waarbij deze semi- profclub gewoon van de grasmat werd geveegd. De Zeeuwse topselectie won met 81, waarvan de Vlissingse goal- getter Rob Moens zes doelpunten voor zijn rekening nam. Ko Husser eveneens van Vlissingen en Piet Wissel van Ter- neuzen scoorden de andere twee. Zelfs zonder inzet van energie konden de Zeeuwen dit Z.F.C. gemakkelijk de baas. Vóór de rust deden ze met de semi-profs wat ze wilden en na de rust, toen de Zaandammers toch wel kennelijk met ernstige bedoelingen de uitslag een wat dragelijker aanzien wensten te geven, hadden de Zeeuwen weinig moeite om dit uiterst langzame en volkomen fan tasieloze semi-prof-balspelletje te ont rafelen. De Z.F.C. defensie was in de eerste 45 minuten zo lek als de bekende zeef. De Zeeuwse aanvallers lieten toen de bal zes maal achter de Zaandamse doelman neerkomen en toen direkt na de hervatting er nog eens twee aan toe gevoegd werden, probeerden de semi- profs de 700 bezoekers te laten gelo ven, dat ze gekomen waren om van een leuk uitstapje te genieten. Z.F.C. zou, zoals het zaterdag speelde, nog veel moeite hebben om zich in de tweede klasse te handhaven. In de 9e minuut opende Rob Moens het schuttersfestijn. Hij onderschepte een terugspeelbal en voor de Zaandamse keeper er erg in had, lag de bal al achter hem. Nummer 2 (na 20 minuten) was een juweeltje van Moens. Hij nam de voorzet van Ko Huser ineens op de slof. Onhoudbaar. In de laatste tien minuten voor rust draaiden de Zeeuwen op volle toeren. In de 35e minuut legde Huser de bal voor de voeten van Moens, die speelde er even mee, totdat Huser weer in de buurt was en gaf toen over. Terwijl de gehele Z.F. C.-verdediging belangstellend toekeek, knalde de toestormende Vlissinger de bal in het net (30). In de 40e minuut rondde Rob Moens een voorzet van Piet Wissel af (40), twee minuten later wandelde Moens nogmaals door de Zaan damse defensie en bracht met de rechtervoet! de stand op 50 en vlak voor rust gaf Moens zijn collega Wissel een kans om het halve dozijn vol te maken. Al in de 5e minuut na 'rust was het 70. In de 10e minuut maakte Moens er 80 van. In de 20e minuut maakte midvoor Piet Blok een tegendoelpunt, waarmee het einde kwam. Viering Koninginnedag. Het bestuur der Oranjevereniging be sloot om op 30 april feestelijkheden te organiseren, zowel voor kinderen als voor volwassenen. Een volledig program ma zal een dezer dagen bekend gemaakt worden voor de morgenuren en in de namiddag. Des avonds zal een toneel gezelschap optreden. Mutaties in bestuur voetbalvereniging. In het bestuur van de voetbalvereni ging zijn wijzigingen gekomen. Wegens het bedanken als voorzitter van dhr. Mar. van Houte werd in zijn plaats ge kozen Johan Koeman. De vader van de ze jonge voorzitter, dhr. Chr. Koeman, zag zich hierdoor genoodzaakt als be stuurslid te bedanken. In zijn plaats is gekozen dhr. J. van Kruiningen. Dammen. Door de leden van de damclub wer den weer enkele partijen gespeeld om het persoonlijk clubkampioenschap. De uitslagen zijn: J. J. GansemanL. Adri- aanse 20; Iz. op 'tHofG. J. Lepoe- ter 20; H. A. v. d. VrieC. v. d. Vliet 20; G. J. LepoeterA. v. d. Schraaf 02; J. C. van LiereC. Blankenburgh 0—2. Voetbal. Zaterdagmiddag bracht het eerste elf tal een bezoek aan Wolfaartsdijk. Er moest met twee invallers worden ge speeld. Broederlijk werden de punten gedeeld (11). Het tweede elftal, dat op eigen veld Hoek II op bezoek kreeg, moest ook met een gelijk spel (55) genoegen nemen. Hengelwedstrijd. Zaterdagmiddag hield de hengelsport vereniging „De Kapelse Kanaalvissers" in de Westerschelde onder Biezelinge de tweede bekerwedstrijd van dit seizoen. In tegenstelling tot de eerste wedstrijd werd er nu matig gevangen. Er namen 71 leden deel, die gezamenlijk 3865 pun ten bij elkaar visten. Dhr. M. J. Dek ker, die de leiding had in de prijs voor de grootste platvis, moest deze nu af staan aan dhr. J. Smallegange, die een bot van 475 gram op het droge wist te halen. De uitslag is: 1. G. de Rijder, 860 pnt.; 2. J. Smallegange, 525 pnt.; 3. C. Visscher, 275 pnt.; 4. W. van de Vrede, 220 pnt.; 5. G. Cabboort, 220 pnt. De stand na twee wedstrijden is: 7. M. J. Dekker, 990 pnt.; 2. B. A. Rooze, 930 pnt.; 3. W. van de Vrede, 870 pnt.; 4. G. de Rijder, 860 pnt.; 5. M. C. Sloot- maker, 855 ptn. Bij de junioren staat mej. Ganseman aan de leiding met 255 pnt. Verkoping. In hotel „De Zwaan" te Kapelle werd vrijdagmorgen door notaris J. C. Kram in veiling gebracht het woonhuis met erf aan de Eversdijkseweg 16, groot 9 a 82 ca. Het huis behoorde toe aan dhr. P. Sinke te Biezelinge. Hoogste in schrijver was dhr. J. Goedemondt uit Goes voor 9211,Eigenaar werd dhr. J. Walhout te Kapelle voor 9650, Uitvoering „Olympia". De gymnastiekvereniging „Olympia" te Kapelle hield donderdag- en vrijdag avond in hotel „De Zwaan" een open bare uitvoering. Nadat voorzitter J. J. Ganseman een welkomstwoord had ge sproken, traden verschillende groepen gymnasten op met diverse oefeningen. Het vertoonde kreeg een goede waar dering. Vrijdagavond was er na afloop een bal met medewerking van het dans- orkest „The Orpheans" uit Goes. Feestprogramma. Het oranjecomité te Kapelle en de oranjevereniging te Biezelinge hebben voor de viering van Koninginnedag op 30 april een voorlopig feestprogramma samengesteld. Het programma begint des morgens met klokgelui, waarna een aubade van schoolkinderen voor het raadhuis met daarop aansluitend kinder spelen op het sportterrein. De middag begint met een optocht voor kinderen en volwassenen met daarna volksspelen op het sportterrein. Bij ongunstig weer zullen zowel de kinderspelen als volks spelen plaatsvinden in het veilingge bouw. De dag zal besloten worden met een gevarieerd avondfeest, dat afge werkt wordt in de veilinggebouwen. „Kahuto 1964". Onder de naam „Kahuto 1964" zal vrijdag en zaterdag a.s. in de veiling gebouwen een huisvlijttentoonstelling gehouden worden, welke wordt georga niseerd door de afd. Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Oud Strijders en dragers van het Mobilisatiekruis. De opbrengst zal gedeeltelijk ten goede ko men aan de afd. Zeeland van de Bond van Nederlandse militaire oorlogsslacht offers. Vrijdag zal de Commissaris der Koningin in Zeeland, Jhr. Mr. A. F. C. de Casembroot, de tentoonstelling offi cieel openen. De tentoonstelling zal een regionaal karakter dragen. Men ver wacht dan ook uit diverse streken van de provincie inzendingen, die in diverse categoriën zullen worden gerangschikt.

Scheldebode | 1964 | | pagina 2