bergmeubel Fiets leerling kok Q viert h blok MERK- RIJWIELEN Dit is met recht een verrassing elektrisch gebied Rinus Geluk ENGLISH ELECTRIC leerling verpleegsters mannelijke leden Van IJsseldijk-Snoep Snoep en v. d. Vliet A. Duinkerke REPARATIES KUNSTGEBITTEN NUTSSPAARBANK MIDDELBURG "<^P0S^> .liberator! VOLLEDIG AUTOMATISCH HOTEL N0LET HET HAVENZIEKENHUIS K O R T E GOLFJES m i! m AANBIEDING m Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Bed. H.A. en nabetrachting Vrij Evang. Gemeente 10 eü 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 Eucharistieviering zondag 7.30 en 10 u. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Majoor P. E. Hokke Luitenante E. H. de Haan Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 2.30 uur: Ds. J. Lindeboom, Wilhel- minadorp. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Rilla nd- Bat h Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. v. d. Made, Rotterdam. 2.30 uur: Ds. Jansen, Goes. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas, Turnhout. Op 17 april a.s. hoopt j onze lieve grootmoeder I C. A. DOMINIC US- RUISAARD Oranjeboomstraat 23 te i Wemeldinge, haar 80ste j verjaardag te herdenken i Haar dankbare klein- j kinderen Gelegenheid tot felicite- j ren van 4 tot 5.30 uur i in de Evang. zondags- i school (Chezeeweg) Gem. zangvereniging „Crescendo", Kruiningen Wij hebben dringend gebrek aan vnl. Komt U op vrijdagavond (810 uur) opeen repe titie eens kennismaken met het koor. U bent hartelijk welkom. Bijzonder licht en luchtig. Dacron-nylon-cotton batist met 2-delige beugel. Door gestikte ondercups en nylon kanten bovencups, gevoerd met nylon-marquisette. Zo gewassen - zo droog! Art. 1422-6, in wit en zwart, A, B en C cup f 8,95 Yerseke Zoekt U een leuk U vindt deze bij ons vanaf f 145,OO Te koop: m.s. 107 ton GebouwdGebr. Paans, Roodevaart Afm. 27 x 4,60 x 1,71 m. 48 PK M.W.M. met motorhijstuig, geschikt voor de mosselvisserij Te bevragen: Ph. v. Gils, Walletje 6, Klundert INSTXJIF „Ons Dorpshuis" 2 Kruiningen zaterdag 11 april jonge groep: spelen oudere groep: gj 't onder onsje s Aanvang 11 t/m 13 jaar 7 uur J 14 jaar en ouder 9 uur J Beneden 11 jaar GEEN TOEGANG Blijf jong B'ijf fit Er staat bij ons een ruime keuze voor gezonde lichaamsbeweging voor U klaar Beleefd aanbevelend Kaaisrraat Yerseke Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 't stuk is maken kan! Sneller, beter en goedkoper! L. GRIMM Lange Ville 9 Yerseke giro 92296 Agentschap Kruiningen Zandweg 31 Maandag, woensdag, vrijdag 6 8 uur Rentevergoeding met dagelijkse renteberekening gewone spaarrekeningen 3°/0 termijnspaarrekeningen 4°/0 (mei ingang van I april 1964) Voor Kristalheldere Was N/ P'ii» f. 1295.- Vraagt demonstratie Yerseke Gevraagd Yerseke Sportvissers, voor u hebben wij een grote sortering mo lens, hengels, lood, enz. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Wacht niet tot het werke lijk warm weer wordt om voor uw kinderen iets nieuws aan te schaffen. Nu hebt u de grootste keuze in elke prijsklasse. Wij tonen u graag onze bijzonder mooie en grote collecties. Ook voor uw kinderen heb ben wij steeds het nieuwste en altijd iets aparts. Gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Donkerblauwe kinderwagen te koop. Lepelstraat 2, Yerseke. Tijdelijk bij 2 pakken Cul- vita potgrond speldje gra tis. J. Tramper, Wijngaard straat 1, Yerseke. Te koop wegens plaatsge brek z.g.a.n. divan. Adres te bevragen: C. Willemsen, Wilhelminastraat 54, We meldinge. Indola shampoo. Indola fant haarcrème. Indola haarver- steviger. Indola fant after shave. - W. Meyer, Kapper, tel. 601, Yerseke. Oosterkade 10 - Rotterdam kan nog enkele plaatsen in de opleiding voor het diploma A. ziekenverpleging, welke in september '64 en januari '65 begint. Leeftijd 18 jaar of ouder. Schoolopleiding: 3 jaar H.B.S. - MULO/ULO of daarmee gelijkstaand. Ten aanzien van salariëring, inwoning etc. volgen wij de officiële Rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden inge zonden aan de adjunct directrice van bovenge noemd ziekenhuis. Spreekuur: maandag, woensdag en vrijdag van 11.30-12 uur. XXXXXX>OCKY> oooooooo 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Voor rustig slapen Lan- tival, diacid, Adalin, Alpha- broon. Drogisterij Kooman, Wemeldinge, tel. 221. Te koop een Benelli super sport bromfiets. Te bevra gen bij W. de Braai, Rijks weg IA, Kruiningen. Maak uw woning gezellig met meubelen en woning textiel van J. Kole. Maak keus uit meer dan 80 ver schillende overgordijnstof- fen 3,10 tot 14,95 p.m.), meer dan 50 verschillende venstervallen en meer dan 50 verschillende vitrages op diverse breedtes v.a. 1,45 p.m. Kom kijken, wat u ook wilt vernieuwen; vraag prijs bij J. Kole, Complete Meubilering, Yerseke, telef. 372. Wemeldinge, Wilhelmi nastraat 58 (vrijdags van 7.30 tot 9 uur n.m.) Wilt u uw kleintje modem gekleed laten gaan? Bekijk dan onze buitenlandse trui tjes, lange tuinbroeken met bijpassende geruite blouses, mooie geapliceerde schort jes, eens. Want ook voor uw kleintjes slaagt u het allerbeste bij Van IJsseldijk- Snoep. Wenst u mooie pumps? Wij hebben een grote sortering pumps. In verschillende kleuren reeds vanaf 17,95. Zie etalages. - I. Hage, Yerseke. Truitjes en vesten van Spes zijn niet te evenaren. Prachtige kleuren, gegaran deerd krimpvrij en blijvend kleurecht. Spes, een merk met wereldreputatie een merk wat kwaliteit en bo vendien elegance waarborgt. Van IJsseldijk-Snoep. Jasperse altijd voordeliger! 2 grote fles vruchtenlim. 89 ct. 1 pakje Oxo kippe- of groentesoep van 59 voor 49 ct. Tomatensoep van 69 v. 54 ct. 1 grote fles appelsap 69 ct. 4 rol zuur van 80 voor 69 ct. 1 pot honing v. 1,39 voor 1,19. 1 l.-fles chocomel 89 ct. 2 pak luci fers 42 ct. 1 doos zachte zeep 39 ct. 1 pak 250 g ca cao 69 ct. 3 grote fles ga- zeuse 98 ct. Moecacins, de grote mode in verschillende kleuren. Zwarte en rode tiener ve terschoenen. Enorme keuze in diverse soorten. - I. Ha- ge, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 58 ct. Bot.- worst 28 ct. Rookvlees 58 ct. Rauwe ham 79 ct. Snij- worst 45 ct. Palingworst 53 ct. p. 100 g. W kaas 500 g 1,60. Zacht belegen 500 g 1,80. Oude k. kaas 95 ct. 250 g. 2 pakjes smeer kaas 69 ct. 1 bus cornedbeef 1,25. 1 pot knakworst 89 ct. 1 pot Wener worst 1,20. 1 Zwanenbergs rookworst 250 g 1,18. Neem nu een filmpje extra, dan mist u straks geen kan sen als het mooi weer is. Wij verzorgen ook het ont wikkelen en afdrukken. Boekhandel van der Peijl, Yerseke. Voor tuinzaden, tuingereed schappen, bestrijdingsmid delen uw adres: J. Tram per, Wijngaardstraat 1, Yer seke. Zoekt u een goed zeem? Wij hebben ze in verschil lende prijzen en maten. Ook het vileda zeem van 3,75 met half jaar garantie. Drog. Gez. Harthoom, Yer seke. Weekend overhemden voor heren en jongens in gloed nieuwe voorjaarskleuren en moderne wasbare materia len, die u beslist niet meer hoeft te strijken. - Van IJs seldijk-Snoep. Indolac, de nieuwe Indola haarlak in aantrekkelijke prijs 2,953,95. Bij al deze Indola art. het nieuwe fantspeldje. Kapper Meyer, Yerseke. Uw gaine of belui moet van volmaakte pasvorm zijn! Laat u dan ook voorlichten door vakkundige mensen die u alleen iets aanraden wat juist voor uw figuur ge schikt is. Koop al uw foun dations in de zaak met de grootste sortering. - Van IJsseldijk-Snoep. Te koop: Kano, lang 5 me ter, breed 70 cm. - Kaai- straat 7, Yerseke. Te koop: Restant plant uitjes. - A. van der Jagt, Schotte 14, Yerseke. Wij hebben fantastisch mooie kinder- en meisjes schoenen in rood, wit, bei ge en lak. Bovendien een grote keuze. Zie etalage. I. Hage, Yerseke. Te koop gevraagd i.pr.st.z. wandelwagen. Brieven onder no. 14-1, Bur. Yerseksche Courant, Yerseke. Voor beter verzorgd stencil- werk: Copiëerinrichting Ko le, Yerseke, Noordzandstr. 11, tel. 590. Speciale aanbieding! Deze week zolang de voorraad strekt: Nieuwe dames bre- telschorten in een flinke grote maat; heel mooie des sins en kleuren voor slechts 3,65. Prima kwaliteit! Profiteer vlug van dit uit zonderlijke koopje! Ook hier op gratis spaarzegels! Tex tielhandel §noep-van Willi gen. Wij geven geen bonnen of zegels; maar wel bij con tante betaling van een ba by-uitzet 5 korting van 10 t/m 18 april 1964. - Van Nimwegen-Heyboer, Dorps straat 53, Wemeldinge, tel. 336. Te koop: Snelbrommer Kreidler. A. de Leeuw, Grintweg 38, Yerseke. WIJ vieren dit jaar het 50-jarig feest van onze inkoopcombinatie. U profiteert - door extra voordelige inkoop - dit jaar dubbel. Dit is één van onze gouden jubileum-aanbiedingen. ï&vK'.i Droomt u van een nieuw bankstel? Wacht dan niet langer en bekijk deze aanbieding. De prachtige afwerking zal u verbazen. De mo derne, gedistingeerde vorm zal uw interieur verrijken. De prachtige houten armleggers geeft dit model haar allure. De prijs? Onze jubileumverrassing -CA /OU»* mum eh zonen WONINGINRICHTERS SINDS 1890 KAPELLE - BIEZELINGE THANS KOPENKANS KOPEN. Bij elke besteding van f 10,- krijgt u kans op waardevolle prijzen. De opbrengst komt geheel ten goede aan het Pr. Beatrix Fonds t.b.v. de AKTIE „ONS KIND". Leuke badstof kleding voor uw kleuters. Kleurtjes en modellen om verrukt van te zijn. Sweaters met korte mouw reeds vanaf 5,80 in de maat 2. - Van IJsseldijk- Snoep. Wasserij „De Zon". Voor uw stoom- en wasgoederen Van Nimwegen-Heyboer, Dorpsstraat 53, Wemeldin ge, tel. 336. Te koop: Schuurtjes, gara ges, enz. P. Duinkerke, tel. 650, Margrietstraat 28, Yer seke. In dames steun- en gemak schoenen hebben wij een ruime keuze in de betere kwaliteiten. Zeldzaam mooie schoenen. - I. Hage, Yerseke Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Voor filmpjes, lampjes, ont wikkelen, afdrukken, ver groten staan wij steeds tot uw dienst. - J. Tramper, 1 Wijngaardstraat 1, Yerseke Nieuwe nylon jacks in een mooi pepita ruitje, in de nieuwste tweekleurige des sins, n.l. rood-blauw en blauw-groen. Héél voordelig in prijs! Wij hebben dit sei zoen wel een bijzonder mooie collectie jacks, meisjesman tels, regenjasjes, blazers, kleuter- en wagenjasjes en snoezige babygarnituurtjes. Grote keuze en gratis spaar zegels! Textielhandel Snoep- van Willigen. Herenschoenen in de nieuw ste snitten. Herenmuilen en sandalen! Jongens molières met 6 maanden garantie. Zeldzaam mooie schoenen, en geen reparatie meer! I. Hage, Yerseke. Robson brengt de onover troffen pyama voor heren en jongens. Nu weer in al le mogelijke modekleuren in diverse prijsklassen voorra dig. - Van IJsseldijk-Snoep. Stemm brengt thans ook de herensok in de beroemde kwaliteit Astralon in geheel nieuwe dessins en kleuren. Alleenverkoop: Van IJssel dijk-Snoep. Bijzonder uitgebreid en héél mooi is onze sortering sokjes en ankiets voor alle leeftijden! Nieuwe series in wollen- en mouse crêpe he rensokken en ankiets. IJzer sterke werksokken, ook in lang model. Alle in de be kende Mirlana kwaliteiten, dus krimpvrij. En voor da mes natuurlijk de bijzonder mooie en sterke Mirlana nylons, in vele kwaliteiten en de nieuwste voorjaars kleuren. Ook in stretch en mouse crêpe. Alleenverkoop Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Wilt u uw woning opnieuw laten inrichten of iets ver anderen? Kom eens vrijblij vend met ons praten. Vele soorten vloerbedekking vak kundig door ons gelegd. Complete woninginrichting, rechtstreeks van de fabriek. - Van Nimwegen-Heyboer, Dorpsstraat 53, Wemeldin ge, tel. 336. Te koop i.pr.st.z. bromfiets (Berini). Langeville 6, Kruiningen. Jasperse altijd voordeliger! Echte choc. 49 ct. Betke choc. 52 ct. Rumbonen 38 ct. IJscups 45 ct. Agar 25 ct. Mokkaboontjes 49 ct. Bonbons 52 ct. Alle soorten drop 35 ct. p. 100 g. Heer lijke toffees 49 ct. Eng. drop 55 ct. Hoestmelange 49 ct. p. 200 g. Heerlijke koekjes 79 ct. Pindakoekjes 64 ct. Wit speculaas 64 ct. Bis- kwie 42 ct. p. 250 g. Groot pak speculaas 85 ct. Speciale aanbieding! Don kere baddoeken, heel ge schikt voor aan boord, slechts 1,95. Prima bad stof keukendoeken 1,30 1,60, in verschillende kleu ren. Gezien de steeds stij gende prijzen, zijn deze aan biedingen bijzonder goed koop! Toch nog gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-van Willigen. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerjj J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453.

Scheldebode | 1964 | | pagina 3