BAAVENS DO WIE SPAART BOUWT BURCHTEN YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE 'n Heitje voor een karweitje. Ook dit jaar komen de padvinders van de Ridder Boudewijngroep weer met hun aktie ,,'n Heitje voor een karweitje". Op donderdag 2 en vrijdag 3 april ko men ze bij u om werk vragen tegen een kleine beloning. De opbrengst is be stemd voor trainingsmateriaal, waar aan steeds grote behoefte is. Stelt u hen niet teleur en helpt deze karakter- vormende jeugdbeweging. Eerste Zeeuwse kunstijsbaan. Ons komt ter ore dat de plannen een kunstijsbaan in Zeeland aan te leggen, thans een vastere vorm hebben aangeno men en dat o.a. het oog is gevallen op een complex oesterputten te Yerseke, die helaas niet meer gebruikt kunnen wor den ter veredeling van het wereldbe roemde zeebanket. Woensdagmorgen zal een commissie uit de schaatsenrijders- bond, welke bijgestaan wordt door o.a. de schaatssport aktief dienende sterren Rudi Liebrechts voor het hardrijden en Sjoukje Dijkstra voor het kunstrijden, de bruikbaarheid van het complex put ten wat betreft afmetigen enz. komen toetsen. Deze commissie wordt om plm. 10 uur op het gemeentehuis ontvangen. Wandelsport. Alhier worden op 30 maart (2e paas dag) wandeltochten gehouden voor jong en oud, onder auspiciën van de Z.W.B. Initiatiefnemers zijn een aantal jonge lieden, variërend in de leeftijd van 14 17 jaar. We willen deze tochten van deze plaats af van harte bij u aanbevelen. Het startbureau is aan de Dorps straat. Instuif. Volgens de traditie zal de Instuif al hier op 2e paasdag een ontspannings avond houden. Het programma wordt verzorgd door Wemeldingse meisjes. De muzikale omlijsting zal verzorgd worden door de Sabres Uit Vlissingen. Uitvoering. Onder bijzonder grote belangstelling hield dezer dagen de openbare lagere school een uitvoering in het Jeugdge- bouw. Het programma werd verzorgd door de leerlingen van alle klassen en bestond uit schetsjes, declamatie, zang en muziek alsmede gymnastiek. Dit programma werd op voortreffelijke wij ze uitgevoerd en alle aanwezigen waren vol lof over het gebodene. Onder de aanwezigen bevonden zich ook burge meester Van Sas en de wethouders Veerhoek en Schouwenaar. Het hoofd der school dhr. C. P. Phemambucq sprak een welkomstwoord en wees op de toch zo belangrijke taak bij de vorming van het kind. Bij de samenstelling van het programma is daar veel op gestu deerd en inplaats van de andere vak ken kwam dit de laatste tijd veel voor, maar ook dit is een niet te onderschat ten wijze van vorming. Aan het slot sprak de voorzitter der oudercommissie, dhr. A. J. Dagevos en richtte zich spe ciaal tot de leerkrachten. Ouderavond. Vrijdag hield de school voor Chr. Volksonderwijs haar ouderavond in het schoolgebouw. Vooraf kon men het werk der leerlingen bezichtigen en spreken met het onderwijzend personeel, waar van een zeer druk gebruik werd ge maakt. Na de mededelingen van het hoofd der school werden door de leer lingen van de 6e klas enkele toneel stukjes opgevoërd. Verder werden er enkele zangnummers door klas 6 ten gehore gebracht. Dhr. W. van Stel hield een causerie over het onderwerp ,,Wat is een hospitant?" N.C.V.B. De .afdeling Wemeldinge van de N.C. V.B. hield haar maandelijkse bijeen komst onder leiding van haar presiden te mevr. A. Philipse-Aamoudse. Als spreekster was deze avond aanwezig de declamatrice mevr. A. van Kamer-van Driel uit Middelburg. Zij besprak het onderwerp „Schrijven, Dichten en Decla meren", waarop nog enige declamatie volgde. Collecte. De zendingscollecte, op de biddag voor het gewas in de Ned. Herv. kerk alhier gehouden, heeft opgebracht een bedrag van 937,11. Paaswijdingsdienst. Eerste paasdag zal in de Ned. Herv. kerk alhier een paaswijdingsdienst wor den gehouden, waarin zal voorgaan de plaatselijke predikant Ds. B. Zoodsma. Aan deze dienst zal medewerking wor den verleend door het Ned. Herv. Kerk koor en de muziekvereniging O.K.K. Het orgel zal bespeeld worden door de heer C. Philipse. Feestcomité. Donderdag 12 dezer werd in hotel Ko renbeurs een vergadering gehouden door het Feestcomité. Besloten werd ook dit jaar weer een Koninginnefeest te or ganiseren, waarvan het voorlopig pro gramma als volgt werd aangenomen: 7.50 uur: Reveille van de torentrans door enkele leden van de Kon. Harmo nie E.M.M. 88.30 uur: Klokluiden. 99.30 uur: Muzikale rondgang door de Kon. Harmonie E.M.M. 9.30 uur: Volkszang op de Markt. 10.30-12.00 uur: Getracht zal wor den voor de jeugd een kindercircus te laten optreden in Ons Dorpshuis. 11.0012.00 uur: Algemene vergade ring van het Feestcomité in hotel Ko renbeurs. 2.004.00 uur Puzzel- en verkeersrit voor jeugdigen. 4.006.00 uur: Optreden gymnastiek vereniging W.I.K. 7.008.00 uur: Puzzel- en verkeers rit voor ouderen. 8.009.30 uur: Verzocht zal worden een concert te organiseren door de plaatselijke verenigingen. Na 10 uur zal er in Ons Dorpshuis tegen entree gelegenheid worden ge geven om onder leiding van een band deze dag met een dansje te besluiten. In verband met het op 5 september te houden festival ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Kon. Har monie E.M.M. werden voorstellen ge daan elke buurt te doen versieren of te verlichten. Ook zal getracht worden een wedstrijd te organiseren in het verlich ten van particuliere gebouwen. Indien de mogelijkheid hiertoe aan wezig is, zal getracht worden het uit gestelde showconcert van „De Tromme- laeren van Roeseldaele" op deze datum te doen plaats vinden. Vergadering Boerenleenbank. Op 16 maart j.l. hield de Coöp. Boe renleenbank „Kruiningen" haar algeme ne vergadering in hotel Korenbeurs. Bij zijn opening memoreerde de voorzitter, dhr. C. van Iwaarden, het overlijden van de oud-voorzitter en erelid van de bank, wijlen dhr. A. van Hootegem. In 1910 als lid toegetreden, werd dhr. Van Hoo tegem in 1915 lid van de raad van toe- toezicht. Vervolgens werd hij in 1929 gekozen tot voorzitter van het bestuur, welke funktie hij tot 1956 bekleedde. Hij droeg de bank een warm hart toe, zo sprak dhr. Van Iwaarden, en zijn hel der inzicht is voor de bank van grote waarde gebleken. Zijn persoon zal steeds bij ons blijven voortleven. Tevens moes ten er in 1962 8 leden worden uitge schreven wegens overigden. Ook zij zul len in dankbare herinnering blijven. Na het noemen der namen van de overle denen werd een ogenblik stilte in acht genomen. Daarna sprak de voorzitter zijn voldoening uit over de goede op komst en liet een terugblik vallen over het afgelopen jaar. Hieruit bleek dat het voor de bank een gunstig jaar was ge weest, ondanks de minder goede op brengsten in land- en tuinbouw. De winst over 1963 bedroeg 13.762,66 (in 1962 was dit 13.469,79), de omzet be droeg 36.440.189,39 30.702.873,87), het balanstotaal per 31 dec. 1963 bedroeg 11.937.284,82 11.123.182,81) en de spaarbank steeg tot 10.875.083,33 (10.014.398,79). Als bestuurslid werd dhr. Jac. Sinke met grote meerderheid herkozen. Dhr. H. Glerum, lid van de raad van toezicht, mocht wegens de vastgestelde leeftijd niet meer worden herkozen. De scheidende werd door de voorzitter de dank van het bestuur over gebracht alsmede van de raad van toe zicht voor het werk in het belang der bank verricht tijdens zijn 25-jarige ambtsperiode. Als stoffelijk blijk werd dhr. Glerum een haardbankje aangebo den. Dhr. Glerum dankte voor het ca deau, de prettige samenwerking en de leden voor het vertrouwen wat hij al die jaren had mogen genieten. In verband met een wijziging in het huishoudelijk reglement, waardoor de raad van toe zicht van 5 op 3 leden zal worden ge bracht, werd geen nieuw lid voor dit college gekozen. De naamswijziging bracht niet veel moeilijkheden mee. Na een toelichting van de voorzitter,-waar in verschillende motieven naar voren werden gebracht die hiertoe aanleiding hadden gegeven, o.a. het teruglopen van de agrarische bevolking en de toename van cliënten die niet in deze sector werkzaam zijn, werd de wijziging van „Boerenleenbaink" in „Raiffeisenbank" zonder hoofdelijke stemming aangeno men. Na de rondvraag, die niet veel stof tot discussie meebracht, werd de ver gadering gesloten. Collecte. In de week van 30 maart t/m 4 april zal door het plaatselijk comité van de Stichting Het Nationaal Rheumafonds te 's-Gravenhage in de gemeente Krui- ninge een huis aan huis collecte worden gehouden. Zij wil door het inzamelen van gelden meehelpen volksvijand no. 1 te bestrijden en hoopt op uw steun en medewerking. Stelt u onze collectanten niet teleur. Bij voorbaat hartelijk dank. Modeshow „Maison Rita". Dinsdagavond was er in „Ons Dorps huis' een welverzorgde modeshow van „Maison Rita" uit Bergen op Zoom. De nieuwe voorjaarscollectie was te bewon deren met o.a. prachtige mantels, ja ponnen en pakjes. De modekleur is voor deze zomer: blauw met wit en roze. De laatste nummers van de show waren de bruidstoiletten met haar varianten. Er waren o.m. lange bruidstoiletten en een kort ensemble van japon met bijpassen de jas, zeer apart en chic. Alle lof voor „Maison Rita" en hotel „De Uitkijk" die het thé complet verzorgde. De dames hebben kunnen genieten van de mode show, taartjes, koffie, aperitif, sandwi ches etc. Wij hopen van het najaar weer te kunnen genieten van de modeshow van „Maison Rita". Reinigingsdienst. B. en W. der gemeente Kruiningen maken het publiek er op attent dat vrij dag 27 maart, in verband met Goede Vrijdag, het huisvuil niet zal worden opgehaald. Zangavond. Op paaszondag hoopt de chr. gem. zangvereniging „Jubilate Deo" een zang avond te geven in de Ned. Herv. kerk alhier. Naast koorzang is ook een rui me plaats gegeven aan samenzang. De avond wordt besloten met een paascan- tate van Buxtehude, waaraan meewer ken dhm. J. Lako, hobo, P. Hamelink, klarinet en Maat, dwarsfluit. Mej. Kok zorgt voor de orgelbegeleiding. De aan vang is gesteld op half acht. Iederqpn is hartelijk welkom. Raadsvergadering. Dinsdag vergaderde de voltallige ge meenteraad onder voorzitterschap van Luchtkastelen kunnen reële burchten worden, solide en hecht. Door te sparen. Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaarbank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening-courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypotheken en bemiddeling in effectenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. De spaarbanken met volledige bankservlce. AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT burgemeester A. Schipper. Hij deed al lereerst mededeling dat Ged. Staten geen fiat konden geven op het voorgestelde industrieterrein aan de Stationsweg, zo als dit door het gemeentebestuur in het uitbreidingsplan was gedacht. G.S. is van mening dat het vigerende plan als nog dient te worden aangehouden, waar bij het station eerst dient te worden ontsloten. Betreffende het voorstel tot her-indeling der gemeenten op Zuid-Be veland zei burgemeester Schipper, dat deze stukken thans worden bestudeerd en dat hij hoopte in de eerstvolgende raadsvergadering met een prae-advies te kunnen komen. Het voorstel tot vast stelling voorschot op de vergoeding vak onderwijs in de nuttige handwerken aan de bijz. school te Oostdijk voor 1964, werd evenals het voorstel tot wijziging der gemeentebegroting 1963, 3e wijzi ging z.h.st. aangenomen. In verband met dit laatstè voorstel merkte de voor zitter op dat i.v.m. de loonstijgingen on derscheiden geraamde posten vermoede lijk zullen moeten worden verhoogd, vooral op arbeidsintensieve werken. Het voorstel tot vaststelling der gemeen schappelijke regeling tot oprichting en instandhouding van een ambulancedienst voor Z.- en N.-Beveland werd na een toelichting van de voorz. en een enkele opmerking door- dhm. E. A. E. M. Suy (K.V.P.) en J. Griep (V.V.D.) aangeno men. De raad ging eveneens akkoord met het voorstel een der straten in het uitbreidingsplan Eindje de Ronde te veranderen in „D. J. Blomstraat" in plaats van „Blomstraat". Inzake aan bieding gemeenterekening over 1962 delde de voorz. mede dat deze rekening voor wat betreft de gewone dienst sloot met een batig saldo van 37.789,98. De commissie tot nazien van de rekening zal, gezien de goedkeuring van de raad aan het voorstel van B. en W., worden gevormd door dhm. P. Bauer (P.v.d.A.) en W. J. Pouwer (C.H.). Over het door Kruiningen uitgebrachte memorandum inzake de industrialisatie langs het ka naal door Zuid-Beveland en de reactie van de gemeenteraad van Goes hierop, meende dhr. Suy dat dit in Goese krin gen „als een bom" is ingeslagen, ech ter kon hg constateren dat de inhoud hiervan door Goes niet aanvechtbaar was, hetgeen hij putte uit enkele uitla tingen die Goese raadsleden deden. Bur gemeester Schipper zei er te dien aan zien van: dat het hem was opgevallen dat burgemeester Huber uit Goes aan de hand van dit memorandum zag dat de belangen van de streek hierdoor wor den aangetast. In Goes, aldus de be richtgeving in de pers en hetgeen ook door burgemeester Huber met zijn raadsleden moet worden beaamd, zijn de laatste drie jaar geen vorderingen op het gebied van de industrialisatie gemaakt. Volgens enkele raadsleden uit Goes, kan Goes ten aanzien van Krui- nigen „de zon wel in het water zien schijnen" al is het met grote spijt dat ze dit moeten zeggen. Een „natte in dustrie" hoort nu eenmaal aan goed vaarwater te liggen en niet aan een water dat met een beetje oostenwind dreigt droog te lopen, aldus burgemees ter Schipper. In de nu volgende rond vraag zei dhr. Suy dat hem ernstige klachten ter ore waren gekomen over de autobusdienst van de A.M.Z. Hans- weertGoes, voornamelijk inzake de treinaansluitingen op Kapelle. Ook de vertrektgden te Hansweert worden niet in de hand gehouden, hetgeen door dhr. C. Slabbekoom (P.v.d.A.) met een voor beeld wordt aangetoond. De voorz. zeg de toe dit te zullen pnderzoeken. Dhr. Pouwer sprak zgn voldoening uit over de terreinafscheiding Lange Geer. Dhr. J. Hoogstrate (A.R.) vroeg i.v.m. een advertentie in één der dagbladen over het te koop aanbieden van nog te bou wen bungalows en woningen in Kruinin gen of hiervoor grond beschikbaar is, hetgeen door de voorzitter wordt be vestigd. Dhr. Suy vond dat de sport velden (voetbalvelden) te gemakkelijk worden afgekeurd, hetgeen door wethou der Van Ballegooijen (P.v.d.A.) werd bestreden. Dhr. Griep vroeg naar de mo gelijkheid van bouwen in het recreatie gebied „Den Inkel". Dit zal, aldus de voorzitter, door Staatsbosbeheer niet worden toegestaan, daar dan de recre atie zou komen te verminderen. Mocht er behoefte bestaan aan b.v. de rand van het recreatieoord vakantiebunga lows te bouwen, dan zal daar t.z.t. een wijziging van het uitbreidingsplan voor moeten worden aangevraagd, aangezien het omliggende terrein als agrarisch ge bied is ingedeeld. De burgemeester deel de ten slotte nog mede dat het aantal overnachtingen in het recreatiegebied in 1963 3000 heeft bedragen, hetgeen bij een gunstige zomer voor 1964 hoogst waarschijnlijk heel wat hoger zal blij ken te zijn en er dus op de duur zal moeten worden gezocht naar meer over nachtingsmogelijkheid. Jubileumvergadering N.C.V.B. De afd. Kruiningen van de N.C.V.B. vierde dezer dagen haar 25-jarig be staan in de feestelijk versierde zaal van ons Dorpshuis onder leiding van haar presidente, mevr. Koolstra-Steketee. Na een hartelijk welkomstwoord door de presidente, wat deze keer in het bijzon der ook de talrijk aanwezige heren gold, werd overgegaan tot afwerking van het programma. Gezien de lijdensweken droegen de uitgevoerde stukken een min of meer ernstig karakter. De uitbeel ding van de stukken „Psalm 118" en „Der vrouwen sier" was subliem en het gesproken woord zeer verzorgd, 't Pro grammapunt „25 jaar Bondswerk" bracht vele leden der vrouwenbond op het toneel en ook dit stuk vond kenne lijk zeer veel waardering bij het tal rijke publiek. Het muzikale gedeelte van bovengenoemde stukken werd verzorgd door de jonge pianist W. Fraanje en een zeer verdienstelijk koortje, gevormd uit de leden van de N.C.V.B. In de pauze's werden allen verwend met heerlijke traktatie's. Onder de aanwezigen merk ten we o.a. op burgemeester Schipper en de beide plaatselijke predikanten Ds. Hoffman en Ds. Koolstra. Felicitaties, vaak gepaard gaand met bloemenhuldes, werden tot de jubilerende Bond gericht, o.a. door burgemeester Schipper, Bonds- en gewestelijke bestuursleden, leden van zusterverenigingen en oud-leden. De oud presidente mevr. Ligthart Schenk ein digde met slotwoord en dankgebed. De N.C.V.B. kan terugzien op een zeer ge slaagd jubileumfeest. Het verkeer. In verband met de zware wist en het feit dat op de Vlakebrug herstellingen worden verricht, heeft zich daar j.l. vrijdag een kettingbotsing voorgedaan, waarbij 3 personenauto's waren betrok ken. De materiële schade was aanzien lijk. Dinsdag heeft zich op de Veerweg een botsing voorgedaan tussen de personen auto bestuurd door J. G. M. W. uit Oosterhout en een combinatiewagen be stuurd door A. de G. uit Steenbergen, doordat een derde auto die met de noor derzon vertrok beide autobestuurders het rijden onmogelijk maakte en G. in de middenberm deed belanden, waar door hij om weer op de rijbaan te ko men de auto van W. ramde. Persoon lijke ongelukken kwamen niet voor, wel materiële schade. Dinsdag half 7 reed de personenauto bestuurd door K. L. uit Middelburg op de voor hem staande, i.v.m. de herstel lingen aan de Vlakebrug, auto bestuurd door W. J. de L. uit 's-Gravenhage; ook hier materiële schade. Dinsdag om te besluiten reed een vrachtauto op het veerplein een licht mast ondersteboven en woensdagmorgen kwam de personenauto bestuurd door J. J. V. uit Amsterdam op het kruis punt ZanddijkYerseke half 10 in botsing met een tractor met aanhang wagen bestuurd door A. M. v. H. uit Breskens, die geen voorrang verleende. De materiële schade was aanzienlijk. Nederlaagtoumooi. De biljartvereniging „Havenzicht" hield verleden week prijsuitreiking van een nederlaagtoumooi, dat reeds gerui me tijd werd gespeeld. De uiteindelijke overwinning werd door de vereniging „De Landbouw" uit Goes behaald. Twee de werd „Inter Seal dis" te Hansweert; 3e biljartvereniging „Schore"; 4e O.K.G. Hansweert; 5e „Thalia" Hansweert; 6e „Van Oostrom" Kapelle. Op deze avond werd ook nog een wedstrijd gehouden van drie band spel in tien beurten. Eer ste werd hier P. Schouwenaar, 10 ca ramboles in 20 beurten; 2e en 3e dhrn. Blom en Snoep van „De Landbouw" uit Goes met ieder 8 caramboles. Hier wa ren 4 spelers welke 8 caramboles had den, welke onderling nog een wedstrijd hielden. Uiteindelijk werd tweede Blom- maert, derde Snoep en vierde Theenaert. Dhr. G. Verstraeteri van „Thalia" be haalde het hoogste gemiddelde n.l. 127 punten in 20 beurten en tevens de hoogste serie, n.l. van 38. Beroepen. De Hervormde Gemeente alhier heeft beroepen Ds. R. J. G. Timmers uit Hulst Vergadering muziekvereniging. Een dezer dagen hield de muziekver eniging „Rillandia" haar algemene ver gadering onder voorzitterschap van dhr. J. Koppejan. De voorzitter besprak de voorkomende zaken en de resultaten van het afgelopen jaar. De zorgen van het bestuur zijn het ledenaantal, dat al een hoge gemiddelde leeftijd heeft bereikt. Van de zijde van het bestuur kwam het voorstel, stappen te ondernemen voor het oprichten van een jeugdkorps. Dit voorstel werd met algemene stemmen aangenomen. Dhr. B. Rooze werd als vice-voorzitter herkozen. In de plaats van dhr. J. Polderman, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd dhr. J. Hoogerheide gekozen. De voorzitter reikte ook deze vergadering weer een drietal oorkondes uit, en wel aan dhrn. C. Breure en Jac. Blok voor 35 jaar lid en aan dhr. P. Heijboer voor 40 jaar lid. De vergadering werd door een groot aantal leden en twee ereleden bezocht. Wij wensen „Rillandia" met het oprich ten van een jeugdkorps veel succes. Van het groene laken. De biljartclub R.B.C. alhier hield een nederlaagtoumooi in het café „Het Wa pen van Rilland". De uitslag was: le prijs „De Pool", Goes; 2e prijs O.K.G., Hansweert; 3e prijs „Luctor", Heinkens- zand; 4e prijs „De Toekomst", 's-Hee- renhoek; 5e prijs „Ons Genoegen", Goes; 6e prijs „Avontuur", Goes; 7e prijs „De stenen brug", Goes; 8e prijs S.V.W., Bergen op Zoom. Succes op solistenconcours. Op het solistenconcours dat zaterdag te Middêlburg werd gehouden, behaalde C. Breure (bes-bas) van „Rillandia" een 2e prijs in de afd. uitmuntendheid met 57 punten. In de hoogste ere-afdeling behaalde J. J. Rijnberg (bariton) een le prijs met 66 punten. Voetbal. Zaterdag speelde Rillandia I tegen Sprang. Beide ploegen streden hard om de puntjes te bemachtigen. De Rillan- ders wisten tenslotte de buit binnen te halen. Met 3-0 wonnen ze deze match. Voor de rust bleef het bij één doelpunt en daarvoor was nog een strafschop nodig. Een overtreding van Van Vuren werd door Deurloo met het benutten van de strafschop afgestraft. Deze 01 stand betekende voor de Rillanders een stevige ruggesteun in het verdere ver loop van de strijd. Na de rust trof Pre- vo na 20 minuten spelen de roos, zodat de stand 02 werd. Vijf minuten voor het einde wist Prevo de stand op 03 te brengen. Al met al een verdiende zege voor Rillandia, die nog wel eens vérstrekkende gevolgen zou kunnen heb ben. 96 jaar. Op a.s. vrijdag 27 maart hoopt dhr. Jac. Kok zijn 96ste verjaardag te her denken. Deze oudste inwoner van Krab- bendijke is goed gezond en fietste tot voor een jaar regelmatig. Vanaf deze plaats onze welgemeende gelukwensen. Bejaardenmiddag. Vorige week werd door de afd. Waar de van de V.V.H. een bejaardenmiddag aangeboden. Een 30-tal bejaarden be zochten deze.middag, die zeer gezellig werd doorgebracht. Voetbal. Waarde I ging zaterdag op bezoek bij Terneuzen II maar moest de winst in Zeeuws-Vlaanderen laten, 2—0. Muzikale prestatie. Op het solistenconcours van de Zeeuw se Bond gehouden te Middelburg, be haalde L. F. Koeman op een bes-bas in de afd. uitmuntendheid een eerste prijs met 68 punten. Wegens lichte on gesteldheid moesten 2 andere solisten verstek laten gaan, die zeer zeker ook goede prestaties hadden geleverd.

Scheldebode | 1964 | | pagina 4