lekker en gezond oo BAAYENS Jeugdpuistjes Snuil pen wrijf WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE Predikbeurten De speciaalzaak voor Uw BRIL Publieke verkoping. Donderdagmiddag werd in het Ned. Herv. Jeugdgebouw publiek verkocht door notaris J. C. Kram te Kapelle ten verzoeke van dhr. A. Luteyn, het woon huis met stenen schuur aan de Zd. Ach terweg no. 1 te Wemeldinge. Hoogste inschrijver was dhr. J. de Zeeuw voor de som van 10.011,Koper werd dhr. H. Schouwenaar voor de som van 12.225,—. Gevonden voorwerpen. Gevonden een rood, groen en grijs kinderwantje. Inlichtingen ter gemeente secretarie. Jeugddienst. Zondagavond werd alhier in de Vrij Evangelische kerk een interkerkelijke jeugddienst gehouden, die georganiseerd was door de jeugddienstcommissie. In deze dienst sprak Ds. J. Verboom uit Dordrecht, Vrij Evang. pred. aldaar. Ds. Verboom sprak over het onderwerp: „Moord of Zelfmoord". Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I een wedstrijd tegen Kloetinge I op het sport veld aan de Bonzyweg. Wemeldinge, dat voor de rust in het veld enige meerder heid vertoonde, viel na de rust in een laag tempo terug. Na 16 minuten spe len gaf De Bourgraaf Wemeldinge de leiding, welke stand tot de rust bleef ge handhaafd met een meer aanvallend Wemeldinge. De Kloetingse doelman wist echter op voortreffelijke wijze zijn doel schoon te houden. Na de rust kwam Kloetinge danig opzetten en reeds na 2 minuten spelen moest doelman De Best in het net vissen. Twee minuten later scoorde De Bourgraaf weer voor We meldinge. In de 13e minuut echter maakte Kloetinge gelijk en met een strijd die gelijk op ging, maar niet van hoge kwaliteit was, werd de tijd vol ge speeld. Vermoedelijk was het zware veld wel de oorzaak dat bij beide ploe gen de flitsende aanvallen achterwege bleven. Beide doelmannen hebben in de laatste 25 minuten weinig gevaarlijke ballen moeten wergwerken. Bijeenkomst Plattelandsvrouwen. De Ned. Bond van Plattelandsvrou wen afd. Kruiningen en omstreken hield dezer dagen haar bijeenkomst in „Ons Dorpshuis". De presidente mevr. Baa- rens-van Aalst verwelkomde in 't bij zonder dhr. Nijhuis van de Caltex Pe troleum Maatschappij N.V. dhr. Nijhuis hield een lezing over de postkoetsrit IstanboelRotterdam, waar ook een film van werd vertoond. Vervolgens een kleurendocumentaire Griekenland, Tra ditie en Toerisme. Er werd besloten ook eens een bijeenkomst in Waarde en Hansweert te houden. Uw verko keel of udheid van neus, borst weg met 1 Mr Raadsvergadering. Dinsdagavond besloot de gemeente raad de molen aan de Slagveldstraat grondig te doen restaureren. De voor zitter, burgemeester A. Schipper, deel de mede, dat enige spoed nodig is, om dat zeer moeilijk molenbouwers te krij gen zijn om dit restauratiewerk te ver richten. Een opgestelde begroting maakt duidelijk, dat voor het opknappen van deze molen, die eigendom van de ge meente is, een bedrag van ongeveer 12.600,nodig is. Aan de provincie en aan het rijk is subsidie gevraagd. Hoeveel deze subsidie zal bedragen is niet bekend. Dhr. E. A. E. M. Suij (K. V.P.) vindt de kosten wel erg hoog. Hij hoopt, dat het voor de gemeente niet meer dan 4 k 5 duizend gulden zal gaan kosten. Hij dringt bij B. en W. aan om te trachten een zo hoog mogelijke sub sidie te krijgen. Zonder hoofdelijke stem ming wordt het voorstel van B. en W. tenslotte aanvaard. Aan het raadsbesluit van Utingeradeel (Friesland) om bij de regering aan te dringen op bespoedi ging van de afschaffing van de ge meenteclassificatie wordt adhesie be tuigd. B. en W. vroegen en verkregen een krediet om het memorandum over de gemeente Kruiningen en haar toe komst in gedrukte vorm uit te geven en te verspreiden. Men was van mening, dat dit memorandum er goed uit moest zien, zodat men B. en W. niet aan een bepaald bedrag wilde houden. De raad betuigde zijn instemming met de plan nen van B. en W. met betrekking tot de rationele bouw van woningen en spe ciaal de arbeidsbesparende bouw, zoals een en ander onlangs in een artikel in de P.Z.C. werd ontvouwd. Op een vraag van dhr. J. Griep (V.V.D.) deelde de voorzitter mee, dat wellicht een oplos- 1 sing gevonden kan worden voor het te- j kort aan garages in Hansweert-oost. Er wordt n.l. overwogen een aantal auto- boxen te bouwen. De ongeoorloofde bouw van autobewaarplaatsen, zoals nu geschiedt, kan echter niet worden toe-1 gestaan. Aan dhr. I. de Keijzer te Hans- weert werd voor één jaar een perceel bouwgrond in het uitbreidingsplan ach- ter de Boomdijk aldaar verpacht. Men zal trachten voor een aantal inwoners van Hansweert een oplossing te vinden voor een volkstuintje, dat zij in verband met voorgenomen woningbouw, zullen verliezen. De commissies tot wering van schoolverzuim te Kruiningen en te Hansweert werden opnieuw benoemd. De commissie te Kruiningen bestaat nu uit: H. J. Meijer (in de vakature M. Pieterse, die niet meer herkiesbaar was), K. Ruissen, S. Roosendaal, A. J. Brugge en J. Maartense (in de vakature J. W. P. de Jonge, die niet meer her kiesbaar was). De commissie te Hans weert bestaat nu uit: P. A. Westdijk, C. Slabbekoorn (in de vakature M. J. Ie Clercq, die niet meer herkiesbaar was), J. Boon, Zr. Evarista (in de va kature M. Hoondert, die niet herkies baar was) en M. Wisse. De rekening van de gemeenschappelijke keurings dienst van slachtdieren en van vlees over 1963 werd vastgesteld. Het nadelig saldo van deze dienst bedroeg 4076,34, waarvan voor rekening van Kruiningen komt een bedrag van 870,34. Dhr. Z. J. Jansen (K.V.P.) vroeg wat de be doeling was met de leegkomende kleine woningen aan de Schoolstraat te Hans weert. De voorzitter deelde mede dat B. en W. voornemens zijn deze wonin gen niet meer te doen bewonen. In fei te zijn deze woningen nauwelijks be woonbaar. Het plan tot sanering zal in dezen ook worden uitgevoerd. In aan sluiting hierop kon de burgemeester ook meedelen, dat het tweetal woningen in de Nieuwstraat te Kruiningen, een dezer dagen zal worden afgebroken. Ze*er geslaagd buurtfeest. Vorige week vrijdag kwam de buurt vereniging „De Nijverheid" in hotel „Korenbeurs" bijeen voor het jaarlijkse buurtfeest. In zijn openingswoord sprak de voorzitter, dhr. P. A. Kakebeeke, er zijn vreugde over uit dat de zaal geheel gevuld was. Nu het 65-jarig bestaan herdacht wordt, wilde hij het verslag voorlezen dat in .de „Kruiningsche Cou rant" van het jaar 1919 verscheen ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan der buurt. Dit feest werd toen gehou den in „Het Wapen van Zeeland" en geheel verzorgd door eigen leden. De toenmalige voorzitter kon meedelen dat voor de verloting van de Fa. Baarens een mand boodschappen was gekregen. Het verheugde dhr. Kakebeeke te kun nen meedelen, dat ook nu weer van de zelfde firma een levensmiddelenpakket voor de verloting beschikbaar was ge steld, wat een dankbaar applaus ont lokte. Ook de andere neringdoenden van buiten de buurt werd dank gebracht voor hun bijdragen aan de verloting. Ook nu weer werd het programma ge heel door eigen krachten verzorgd. Voor de pauze was er het optreden van de boerenkapel, van het trio C., C. A. de schetsen „Comedie" en „Di was nie op 'erekend" en een gezellige quiz. Na de pauze werd opgevoerd het blijspel in twee bedrijven „Dat stomme geld". In de diverse pauze's werd getracteerd, waarbij vooral de gebakjes van buurt- bakker Waverijn zeer in de smaak vie- Toen de voorzitter de medewerken dank bracht, bleek uit het oplaaiend applaus dat hij daarmee de tolk was van alle aanwezigen. Tot in de vroege morgen uren werd verder gezellig doorgebracht met medewerking van „De Crescendo Boys". Al met al een avond, die er wezen mocht. Jaarvergadering School met de Bijbel. Nadat de ouders der leerlingen van de School met de Bijbel alhier een uur de gelegenheid was geboden het werk en de vorderingen van hun kinderen aan schouwelijk en door gesprekken met het onderwijzend personeel te bezien en te bespreken, waarvan een dankbaar ge bruik is gemaakt, werd vrijdagavond de jaarvergadering door de voorzitter dhr. J. W. P. de Jonge op de gebruikelijke wijze geopend. Notulen en jaarversla gen liepen vlot onder de hamer door. Uit het jaaroverzicht van het hoofd der school, dhr. S. Roosendaal, bleek dat .momenteel 190 kinderen de school bezoeken en dat een 6-tal leerkrachten het onderwijs verzorgt. De bestuursver kiezing verliep eveneens zeer vlot. De drie aftredenden, dhrn. J. W. P. de Jon ge, D. H. Volbeda en L. A. E. Wiskerke werden met grote meerderheid van stemmen herkozen. Na een korte pauze werd door dhr. D. Nouwt een causerie gehouden over Beroepenvoorlichting, waartoe ter verduidelijking enkele dia's werden vertoond. Enkele vragen hierop betrekking hebbende werden tijdens de rondvraag door dhr. Nouwt beantwoord. Nadat de vergadering door de voorzit ter was gesloten, eindigde dhr. Nouwt met dankgebed. Ten aanzien van de restauratie van de school i.v.m. herstel zoutschade kan nog worden mede gedeeld dat hopelijk binnen zeer korte tijd hiermede een aanvang kan worden gemaakt, terwijl dan ook de school van een centrale verwarmingsinstallatie zal worden voorzien. Ter aarde besteld. Onder grote belangstelling is verleden week vrijdag het stoffelijk overschot van wijlen dhr. M. J. Polderman, voorzitter van de harmonie „Scheldegalm" te Goes ter aarde besteld. Enige honderden me ters voor de algemene begraafplaats schaarde het gezelschap zich voor de lijkstoet. Piëteitvol met omfloerste trom mels en vlag bracht „Scheldegalm" zijn zo plotseling heengegane voorzitter naar zijn laatste rustplaats, terwijl ze op een ontroerende wijze de „Marche Funèbre" van F. Chopin speelden. Bij het graf kwamen verscheidene sprekers aan het woord. Als laatste sprak namens de vereniging de vice-voorzitter Dhr. A. de Poorter een kort maar indrukwekkend afscheidswoord, waarna tot slot de to nen van het eerste gedeelte van de „Marche Funèbre" over de begraaf plaats klonken. Tonen, waarmee de le den van zijn geliefde vereniging, de voorzitter vaarwel zegden. De oudste zoon van de overledene dankte voor de belangstelling en het medeleven. Een schat van bloemen dekte het graf. Jubileum. Eén dezer dagen werd het feit her dacht, dat dhr. P. den Boer, organist van de R.K. Hansweertse parochie, vijf tig jaar deze funktie heeft uitgeoefend. Ter gelegenheid van dit unieke jubileum was er een feestelijke bijeenkomst ten huize van de jubilaris. Pastoor Dierikx dankte de organist voor zijn bijzondere plichtsbetrachting. Hij prees zich ge lukkig de vlijtige organist een onder scheiding op de borst te mogen spelden. Dit waren de versierselen behorende bij de orde „Pro Ecclesia et Pontifice". Bij deze hulde werd uiteraard ook mevr. Den Boer betrokken. Namens de leden van het koor sprak dhr. A. de Poorter nog enkele waarderende woorden en liet dit gepaard gaan met een mooi bloem stuk je. Tot slot dankte dhr. Den Boer de aanwezigen voor de hulde. Voetbal. Wegens de slechte terreingesteldheid werd er zondig niet gevoetbald. Het pro gramma werd naar a.s. zondag opge schoven. Dit betekent dus, dat het eer ste de thuiswedstrijd tegen Zierikzee II speelt en dat het tweede een vrije dag heeft. Schepen vast. Een niet alledaags verschijnsel vond verleden week donderdagmiddag in de kleine sluis plaats. Daar hebben n.l. en kele uren zes binnenschepen vast ge legen. Een uur voor laag water voeren de schepen uit de sluis, althans dat was de bedoeling. Het eerste schip kwam echter niet ver. Het m.s. „Hoop" kwam halverwege de uitgang van de sluis vast te zitten, hoewel het water nog heel wat lager zou komen. Doordat de sluis niet open of dicht kon, kwamen de $p- dere schepen eveneens vast te zitten. De sleepboot Betsy" van de rederij Muller uit Temeuzen probeerde de „Hoop" vlot te trekken, wat echter niet lukte. Ook de bergingsvaartuigen „Inkt vis" en „Haai" van bergingsbedrijf Pol derman waren onmiddellijk present om eventueel in te grijpen. Nadat rond vier uur het water weer gestegen was, kwa men de schepen vlot, waarna men in de vluchthaven de schepen op schade con troleerde, welke echter bleek mee te vallen. Gezellige avond. Verleden week donderdag werd er een gezellige avond georganiseerd voor de ouden van dagen, welke in groten ge tale aanwezig waren. Onder de genodig den bevonden zich o.a. burgemeester Schipper, Moeder Overste van Maria- oord en tevens vele helpsters. Voor de vrolijkheid en de muzikale omlijsting zorgde „Polyhymnia", die belangeloos aan deze avond meewerkte. Ook was er nog een verloting, waarvoor vele pry- zen beschikbaar waren. Na afloop keer den onze „oudjes" zeer voldaan huis waarts. Feestavond Plattelandsvrouwen. De feestavond van de afd. Rilland- Bath van de Ned. Bond van Plattelands dorpshuis „Luctor et Emergo" de jaar lijkse uitvoering van de gymnastiek vereniging „Willen Is Kunnen" gehou den. Bij de opening heette de voorzitter, dhr. C. van Gorssel, de vele aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de ge nodigden, w.o. één der wethouders en vele vertegenwoordigers van de plaat selijke dorpsverenigingen alsmede enke le ereleden van de vereniging. Spreker gaf uiting aan de grote gevoelens van dankbaarheid van de vereniging aan het adres van het gemeentebestuur voor de financiële steun die is toegezegd bij de aanschaf van een kostbaar turntoe- stel, n.l. een brug-ongelijk, die deze avond voor het eerst bij een uitvoering werd gebruikt en waarbij bovendien een vergroting van de bergruimte voor de materialen in het gymnastieklokaal in het vooruitzicht is gesteld. Onder leiding van mevr. C. Dees-Franje en dhr. F. Hoeks werd een uitgebreid programma van gymnastieknummers ten tonele ge bracht, afgewisseld door zang-, muziek- en variéténummers verzorgd door de ontspanningsgroep van de gymnastiek vereniging „Odiles-Rapid" uit Bergen op Zoom. Op vlotte wijze werden de ver schillende nummers uitgevoerd, waarbij goede resultaten aan de toestellen wer den bereikt en ook bij de oefeningen op muziek werden goede nummers ge bracht. De aanwezigen genoten van het goochelen en de clown terwijl ook de muziek en zang opgevoerd door het Ber gen op Zoomse gezelschap zeer goed werden gêbraèht. In de pauze vond een geanimeerde verloting plaats afgewis seld met muziek van het orkestje van „Odiles-Rapid". Bij de sluiting werd aan allen die bijgedragen hadden tot het welslagen van deze avond dank gebracht daar middel van een kleine attentie. Vergadering Landarbeidersbond. De Ned. Chr. Agrarische Bedrijfsbond afd. Krabbendijke hield haar jaarverga dering in het vergaderlokaal der Ger. kerk. Na een openingswoord van de voorzitter, dhr. J. Schouten, werd door de secretaris, dhr. Chr. Maas een jaar overzicht gegeven. Namens het hoofd bestuur sprak deze avond dhr. Minnaard uit Kapelle-Biezelinge. Verder werd de avond gevuld met een voordracht en een sjoelwedstrijd. J aar vergadering. De Ger. school hield haar jaarverga dering tevens ouderavond in het eigen schoolgebouw. Naast de vele huishoude lijke zaken vertoonde mej. P. Vogelaar dia's over haar reis naar Afrika. Vereniging voor Volksonderwijs. Deze hield een gezellige avond in de zaal Joosten. De vergadering werd ge opend en toegesproken door de voorzit ter, dhr. J. Sentse. Spreker op deze vrouwen die kort geleden werd gehou- I den, is een groot succes geworden. De echtgenoten waren hierbij ook aanwe- zig. Meer dan honderd personen luister- i den geboeid naar een causerie van dhr. Deijl over het werk van „Interpol". Het bleek wel, dat het werk van deze in- i ternationale politie organisatie heel wat moeilijker ligt, dan de films, die wij hiervan op het televisiescherm zien, doen vermoeden. Na de pauze werd er voor een luchtiger programma gezorgd door een cabaretgroepje, bestaande uit leden met echtgenoten, dat zich de naam van „De zingende suikerbiet" had gegeven. Op zeer verdienstelijke wijze werd „de muzikale wonderreis" ten ge hore gebracht. Met een gezellig bal werd de avond besloten. De februari-avond stond in het teken van de huishoudelijke zaken. Het jaar verslag van de secretaresse vermeldde de vele aktiviteiten van de afdeling. Men bepaalt zich niet alleen tot de maandelijkse vergadering en het jaar lijkse reisje, doch er wordt getracht ook zoveel mogelijk voor de dorpsgemeen schap te doen. De penningmeesteresse jhad een mooi batig saldo. Bij de be stuursverkiezing werden de presidente mevr. Kamps-Visser en de vice:gresi- dente mevr. Volckers-de Munck herkor zen. In de vakature ontstaan door het bedanken van mevr. Nagelkerke-van Doorn werd gekozen mevr. Van Weele- Wiskerke. Op veler verzoek werd na de ■pauze „De muzikale wonderreis" nog maals opgevoerd. De opkomst was zeer groot. Vergadering N.C.V.B. De afd. Rilland-Bath van de N.C.V.B. vergaderde in het Herv. Jeugdgebouw onder leiding van mevr. Nagelkerke-van Randen. Dhr. J. A. Kooman, hoofd van de chr. school te Tholen, hield een cau serie over „Hoe moet onze houding zijn tegenover de naar de volwassenheid groeiende jeugd?" Op 17 maart zal de jaarvergadering worden gehouden. Als spreekster zal dan optreden mevr. Wes- selir.g-Lengkeek uit Den Haag. Oranjevereniging „Juliana". Op dinsdag 18 februari j.l. werd een verenigingsavond gehouden van de oran jevereniging „Juliana' onder leiding van dhr. J. A. Boot in het dorpshuis „Luc tor et Emergo". De voorzitter kon een flink aantal opgekomenen verwelkomen. De toneelclub uit Waarde bracht een vrolijk spel in 3 bedrijven getiteld „O, oom Albert toch" van Gerard van Dijk. In de pauze werd een verloting gehou den. Na afloop volgde een gezellig bal. Uitvoering „Willen Is Kunnen". Op zaterdag 22 februari werd in het avond was dhr. Glerum uit Yerseke. Verder werd het toneelstuk „O, oom Albert toch" door een toneelclub uit Waarde voor het voetlicht gebracht on der leiding van dhr. J. Braam. Dit stuk, dat op zeer verdienstelijke wijze werd vertolkt, verdiende meer belangtselling dan de matig bezette zaal. Na afloop was er met medewerking van een band nog gezellig samenzijn. Hiervoor was de belangstelling groter. Jaarvergadering Groene Kruis. Onder voorzitterschap van dhr. M. Waterman hield de vereniging Het Groene Kruis haar jaarvergadering in café Koeman, die door slechts 7 leden van de 250 werd bezocht. De jaarver slagen wezen uit dat de vereniging zich goed handhaven kon. De rekening over 1963 gaf geen winst, maar ook geen verlies, dank zij de subsidie der ge meente, Tot bestuurslid werd her benoemd dhr. M. Koeman voor de wijk verpleging en t.b.c. dhr. M. Waterman. Bijzonderheden kwamen niet ter spra ke, terwijl de contributie voor 1964 ge handhaafd bleef op 10,per jaar. Bejaardenmiddag. Door de Ned. Herv. Vrouwenvereni ging werd een speciale middag aan geboden onder leiding van mevr. Wa- terman-Oudesluis. De middag werd door de vrouwen zelf verzorgd met zang en declamatie en zo meer, terwijl ook de traktatie niet achterwege bleef. Het was een zeer geslaagde en gezellige mid dag. Bevorderd. De heren J. Notebaert en F. Stoks, werkzaam brj de dienst invoerrechten en accijnzen, zijn bevorderd tot hoofd assistenten. Daarvoor waren ze als as sistent A bij genoemde dienst werk zaam. Verkoping. In hotel „De Zwaan" werd vrijdag morgen door notaris J. C. Kram ten ver zoeke van mevr. A. Lerjs-v. Nieuwen- huizen te Kapelle publiek verkocht het woonhuis Wilhelminastraat 33 met erf, groot 3 a 12 ca. Hoogste inschrijver was dhr. B. P. Ingels uit Goes voor 14.300,Koper werd dhr. L. W. Koe man uit Yerseke voor 17.625,Op verzoek van dhr. D. Bakker werden in veiling gebracht de woonhuizen Kerk plein 19 en 21, groot 5 a 90 ca. Op een prijs van 5000,bleek hiervoor geen interesse te zijn, zodat ze werden in gehouden. Algemene vergadering Handelsbelangen. De middenstandsvereniging „Handels belangen" te Kapelle hield in hotel „De Zwaan" haar algemene vergadering. De leiding berustte bij voorzitter H. J. Blok. Bij de bestuursverkiezing werden dhrn. H. J. Blok en J. Geense herkozen. In de vakature van dhr. H. P. W. Adriaan- sen werd dhr. M. P. Leijs gekozen. Be sprekingen werden er gevoerd over de mogelijkheid tot invoering van een we kelijkse halve vrije dag voor de winke liers. Staande dp vergadering kon hier over geen besluit verkregen worden. De gemeente zal nu verzocht worden een enquête in te stellen onder de winke liers of al of niet een halve vrije dag verlangd wordt. drogen in met Purolpoeder.fi.6Qenfi.- Uitvoering „Ons Genoegen". De muziekvereniging „Ons Genoegen" gaf in hotel „De Zwaan" haar jaarlijk se uitvoering. Eerst trad het muziek korps op met het ten gehore brengen van een zevental muzieknummers. Me dewerking aan het concert verleende het mannenkoor „Zang en Vriendschap" In zijn welkomstwoord deelde voorzitter P. de Puit mede, dat het jeugdkorps mo menteel 27 leden telt. Hij deed een be roep op de aanwezigen om de vereni ging te helpen blijven steunen. De op oudejaar gehouden oliebollenaktie had 450,;opgèbracht. Na de pauze werd het toneelspel in drie bedrijven „Het le ven gaat door" van Marten van Spaan- donck voor het voetlicht gebracht. Het stuk, dat een dramatische inslag had, kreeg een prima vertolking, waarvoor de spelers een verdiend applaus ontvin gen. Na afloop van het toneelspel was er nog gelegenheid voor een dansje op muziek van de „Moonlight Serenaders" uit Hansweert. Van 2027 februari 1964 YERSEKE. Overleden: Elisabeth West- strate, 76 j., wed. van Jacobus Jacob de Leeuw. Huw.aangifte: Comelis van de Pias- se, 23 j. en Cornelia Catharina Tolhoek, 18 j.; Cornelis Joost Marinus Zegers, 22 j. te Zaamslag en Dina Bak, 20 j. Van 19—26 februari 1964 WEMELDINGE. Overleden: Nicolaas de Mul, 71 j., echtgen. van Johanna Lo- kerse. Van 2026 februari 1964 KRUININGEN. Geboren: Marinus Ru- diger, zv. Marinus Jacob Openneer en Nelly van Landeghem; Jannetje Neel- tje Susanna, dv. Jannis Salomé en Mar tina Pietemella Poleij. Overleden: Paula Maria Hamelynck, 80 j., ongehuwd. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrij Evang. Gemeente 10 en 6 uur: Ds. J. G. Niewöhner. 6 uur Afscheid. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Dinsdag 3 maart, 7.30 uur: Ds. W. Suy- ker, Krabbendijke. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. Koolstra. 5 uur: Ds. J. E. Booy, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student F. Harinck, Goes. Vrijdag 6 maart 7.30 uur: Ds. van Dam, em. pred. te Werkendam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrijdag 28 februari, 7.30 uur: Ds. van Dam, em. pred. te Werkendam. Woensdag 4 maart, 7.30 uur: Ds. J. Ka rens, Nieuwerkerk. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Evang. Faassen, Slie- drecht. K rabbend pe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. V.m. bed. H. Doop. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Zaterdag 29 februari, 7 uur: Stud, van de Noort, Capelle a/d IJssel. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. van Rheenen, Colijnsplaat. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dyken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1964 | | pagina 2