h blok fietsen fliirgerli/hp fr frtano ■GRATIS PRIJSVRAAG j 10- daagse reis naar Zwitserland j FA. VAN DER PEIJL - YERSEKE f elektrisch gebied Rinus Geluk Predikbeurten NIET DOORGAAT CERA-IDEAL KASTPAPhR lONDERKLEURVl/EDS TRIJD 5 complete fiets Maison Modern STOKVIS fantastische fietsen J. VAN PUTTEN KOR T E Cl O E E J ES W ij brengen en zonen opstrijken, 10. Het was een zeer aan gename wedstrijd. Waarde liet toch in zijn voorhoede nog te veel verstek gaan, de schutters bleken niet in conditie te zijn. Wellicht was anders de uitslag groter geweest. Zaterdag gaat Waarde naar Souburg. De junioren speelden te gen Hansw. Boys en verloren met 41. Contactavond. Door de bloembollenveiling H.B.G. werd een contactavond gehouden met de kwekers alhier. De directeur van de H.G.B., de heer Oostveen, gaf een be schouwing over het afgelopen jaar, spe ciaal over de gladiólenteelt, die gunstig kan worden genoemd, en besprak tevens de mogelijkheden voor de teokomst. Dhr. Van Limburg, praktisch en tech nisch adviseur, besprak de plantgoed behandeling. Na de pauze kwamen er verschillende vragen los, waarin ook burgemeester J. D. de Kam van zijn belangstelling blijk gaf en inlichtingen vroeg over de teelt van tulpen en of dit samen kan gaan met de gladiólenteelt. Hij achtte dit voor zijn gemeente van zeer groot belang. Het antwoord was gunstig en sprekers wezen er op, vooral de jongeren, een cursus of een schakel cursus te volgen om de benodigde ver gunning hiervoor te verkrijgen en zagen inderdaad daar zeer goede perspektie- ven in. Het was een zeer leerzame en gezellige contactavond, die goed was bezocht. KAPELLE-BIEZELINGE Voetbal. Kapelle I, dat zaterdagmiddag op be zoek ging naar Bruse Boys, toonde zich veruit de sterkste. Met de rust had Ka pelle al een 51 voorsprong genomen, die het in de tweede helft wist uit te breiden tot 72. Het tweede elftal, dat thuis S.V.D II ontmoette, moest in de laaste minuten een 33 gelijk spel toe staan. Een kwartier voor het einde stond Kapelle nog met 31 voor. De A-junioren wonnen op eigen veld met 20 van Krabbendijke A I. Schoonschrijfprijs. De 12-jarige Anneke Burger uit Ka pelle heeft de provinciale eerste prijs gekregen in de afdeling „schrijven" van de nationale schrijf- en tekenwedstrijd 1963. Anneke zit in de eerste klas van de christelijke uloschool te Goes. Geslaagd. Voor het diploma jonggezel-zetter slaagde te Den Haag dhr. C. v. d. Endt te Kapelle. Dhr. v. d. Endt behoort tot één van de best geslaagde leerlingen van ons land en zal als zodanig worden voorgedragen voor de bronzen medaille van het Gerrit Jan Thiemefonds. Primeur. De eerste aardbeien van de nieuwe oogst zijn er weer. Woensdagmiddag werden de eerste vijf stuks op de vei ling aangevoerd. De kweker van deze uitzonderlijke primeur was dhr. C. F. J. M. Buijsrogge uit Kloetinge. De aard beien, die gekweekt zijn in een ver warmd en belicht kasje, werden voor de prijs van 66 cent per stuk gekocht voor rekening van hotel „De Korenbeurs" te Goes. Schietwedstrijd. De handboogsociëteit „Willem Teil" te Kapelle hield zaterdagmiddag op de liggende wip een schietwedstrijd. Er namen 46 schutters van 12 sociëteiten aan deel. De uitslagen zijn: Hoofdvogel, J. de Rijke, Oudelande; le zijvogel, C. Raas, Ovezande; 2e zijvogel, P. Remeijn- se, Oudelande; le hoofdkal, F. Osse- waarde, Wolf aartsdijk; 2e hoofdkal, A. van Loo, Wolfaartsdijk; le onderkal, J. Driedijk, Wolfaartsdijk; 2e onderkal, P. Vermue, Goes; le klep, J. Doene, Ove zande; 2e klep, G. Remijnse, Oudelan de; 3e klep, B. de Wilde, Oudelande. De meeste kleine vogels werden geschoten door W. N. van Liere uit Oudelande. Autobotsing. Op de rijksweg onder Kapelle tussen Vierwegen en Noord-Hoeksewegeling botsten dinsdagmorgen omstreeks ze ven uur een bestelauto en een vracht wagen op elkaar, doordat de bestuurder van de bestelauto een voor hem rijden de personenauto wilde passeren. De be stuurder, dhr. H. A. P. S. uit Nispen bemerkte te laat, dat de afstand te kort was. Doordat hij ging remmen, slipte de auto, draaide een slag om, kwam op de linkerweghelft terecht en botste op de uit tegenovergestelde richting naderende vrachtauto van de firma B. uit 's-Gravenpolder, bestuurd door J. N. W. uit Wemeldinge. W. en zijn bijrijder liepen geen letsel op. De bestelwagenchauffeur alsmede twee in zittenden liepen lichamelijke verwondin gen op en werden op advies van dokter Entink, die de eerste hulp verleende, overgebracht naar het St. Joanna-zie- kenhuis te Goes. Na daar behandeld te zijn, konden ze huiswaarts keren. Bei de voertuigen werden zwaar beschadigd. Clubkampioenschappen wielrennen. In hotel „De Zwaan" zijn zaterdag de clubkampioenschappen op hometrainers van de ren- en tourclub „Theo Middel kamp" gehouden. Hiervoor bestond gro te belangstelling. Bij de amteurs werd Rinus Hoogerland uit Kapelle kampioen. Bij de nieuwelingen was dat J. Beun uit Biervliet en bij de aspiranten D. Lin- denberg uit Wolfaartsdijk. Voor een verrassing zorgde bij deze wedstrijden J. Beun uit Biervliet. Deze veelbeloven de jonge renner kwam vorig jaar nog als aspirant uit. Bij de amateurs reed Dies Kosten uit Kapelle niet mee, om dat hij te Utrecht gekeurd moest wor den voor de naar de Olympische spe len uit te zenden ploeg. De uitslagen zijn: Amateurs, totaaltijd: 1. Rinus Hoo gerland, Kapelle, 1.1.9 min.; 2. Jac. Tol- hoek, Yerseke, 1.3.4 min.; 3. Jan Grim, Lewedorp, 1.4.8 min.; 4. F. J. H. Boon man, 's-Heerenhoek, 1.8.6 min.; 5. J. Kools, Ossendrecht, 1.9.9 min. Nieuwelingen, totaaltijd: 1. J. Beun, Biervliet, 44 sec.; 2. R. Pijnen, Woens- drecht, 44.1 sec.; 3. W. de Wilde, Oude lande, 44.2 sec.; 4. W. de Feber, Sluis kil, 44.8 sec.; 5. K. Rentmeester, Ove zande, 45.4 sec. Aspiranten, totaaltijd: 1. D. Linden- berg, Wolfaartsdijk, 47.1 sec.; 2. J. Lens, Vlissingen, 48.4 sec.; 3. A. Kuzee, Kapelle, 50 sec.; 4. W. Rijk, Goes, 50.8 sec.; 5. J. Hoogerland, Kapelle, 51.4 sec.; 6. B. Franzen, 's-Heerenhoek, 52.1 sec. Om de damtitel. De leden van de damclub „Kapelle" speelden weer enkele partijen om het persoonlijk damkampioenschap. De uit slagen zijn: J. J. GansemanC. Blan kenburg 20; L. AdriaanseC. v. d. Vliet 2—0; H. A. v. d. Vrie—J. de Neef 11; J. C. van LiereC. Sulsters 02. Vijftig jaar „Ziekenzorg" De vereniging „Ziekenzorg" te Bieze- linge herdacht vorige week haar 50- jarig bestaan. De belangtselling voor deze jubileumavond was uiterst gering. Buiten bestuur en bode om, waren slechts 5 leden aanwezig. Hulde werd op deze avond gebracht aan de enige nog in leven zijnde oprichter, dhr. A. Ganseman. Woorden van felicitatie wer den voorts gesproken door dhr. C. Traas als oud-voorzitter en voorzitter van de vereniging voor wijkverpleging en dhr. L. de Koeyer. Secretaris J. M. Fraanje liet in een overzicht de vjjftig jaar van bestaan nog eens de revue passeren. Penningmeester Joh. van Liere maakte melding van 'n batig saldo van 336,02. Het ledental bedraagt 385. Bij de be stuursverkiezing werden dhrn. M. C. Gijzel en J. M. Fraanje herkozen. Aan de vereniging voor wijkverpleging zal dit jaar weer een bijdrage verleend wor den van 100, XV emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrg Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. van Woerden, Middelburg 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. Koolstra. 2.30 uur: Ds. E. Jansen, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: ltil land-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. Blok. 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman, Krui ningen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Evangelist Kist, Doom. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Djjken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Van 13—20 februari 1964 YERSEKE. Overleden: Hubregt Nieu- wenhuize, 95 j., wednr. van Agatha Noussen. Van 1219 februari 1964 WEMELDINGE. Geboren: David, zv. Pieter van Hekke en Jacoba Kodde. Van 1320 februari 1964 KRUININGEN. Geboren: Christine Agnes, dv. Arend Ket en Teuny Kruk; Willem, zv. Willem Jozias Slabbekoom en Margaretha Jacoba Saaman. Overleden: Lena van de Velde, 90 j., wed. van Johannes van den Berge. Heden overleed, na een langdurige ziekte, zacht en kalm, onze geliefde broeder, zwager en oom HUBREGT NIEUWENHUIZE Wedn. van A. Noussen in de gezegende ouder dom van 95 jaar Uit aller naam, Wed. BOM- NIEUWENHUIZE Yerseke, 14 febr. 1964 Lepelstraat 8 De begrafenis heeft maandag 17 februari te Wemeldinge plaats ge: had Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder, behuwd- en groot moeder DINA STEIJN geb. Van de Broeke betuigen wij onze harteiyke dank D. STEIJN Kinderen en klein kinderen Yerseke, februari 1964 Damstraat 92 Notaris Van Dissel bericht dat de geannon ceerde veiling t.v.v. de erven Mej. K. Nieuwen- huize, van het perceel Damstraat 17 1 te Yeiseke i.v.m. het overlijden van dhr. H. Nieuwenhuize, voorlopig Bij inschrijving te koop HET HUIS met ste nen schuurtje en erf te Yerseke, Julianastraat 38, ter grootte van 1 a 60 ca, eigendom van de fam. Glerum-Lokerse aldaar. Behoudens toestemming B. en W. direct te aan vaarden. Bezichtiging zaterdag 22 en woensdag 26 februari telkens van 3 tot 4 uur. Inlichtingen te bekomen en inschrijvingsbiljetten in te leveren voor of op zaterdag 29 februari a.s. ten kantore van dhrn. Th. de Klerk en Zn. te 's-Gravenpolder. Hypotheek beschikbaar. 10 KORTING op de ver- koop van gouden artikelen 15 KORTING op horlo ges met inlevering L. GRIMM - Yerseke bij het gezellige R R R met als hoofdprijs voor 2 personen a n Voor de R R als 'e prijs een H met toebehoren. R Prijs p. rol van 5 meter f 1,98 r Dameskapsalon heeft plaats voor een leerling kapster M. W. A. M. GIJZEL-MIERAS - YERSEKE Vierstraat 12 - Telefoon (01131) 491 Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 'tstuk is maken kan! SOLEX - RAP - PUCH SERVICE STATION Yerseke Telefoon 545 15 regels 1,volgende regels 20 cent, II voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiteriyk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Mooie babypakjes, jurkjes, vestjes, truitjes en broek jes in grote sortering voor radig. Leuke cadeautjes voor de baby vindt u dus bij J. de Neef, Daniëlstr. 12, Tel. 416, Wemeldinge. Vrijdag en zaterdag weer Fyffes bananen 1,19 per kilo. Jaffa's 9 voor 98 ct„ 5 voor 1(-, 12 voor 1,-. „De Spar", Lepelstraat. Doet uw voordeel! Dames-, heren, jongens- en meisjes- pyamasdames nachthem den; heren pyamajassen; alles nog aan lage prijzen. A. C. Baay, Burg. Sinke- laan 20, Yerseke. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylinderslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Peyl. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Jasperse altijd voordeliger in textiel. Lonneker werk kleding. Simson broeken. Spijkerbroeken. Overhem den effen en gekleurd. Pracht dames-, heren- en kinderpyama's. Ook flanel per meter. Grote sortering wol en sokkenwol. Noorse wol p. knot 1,70. Noorse sokken. Nylon sokken. Da mesnylons. Lakens en slo pen. Flanellen lakens. Pracht schortjes en schortebont. Dames- en herenzakdoeken. ,,De Haven.", zaterdag 22 februari Instuif. 15 jaar en ouder. Te koop gevraagd schroefas en koker. Oranjeboomstraat 13, Wemeldinge. Weer mooie bijzettafeltjes, nog aan oude prijzen. Plus oesterzegels. - K. Everse, Yerseke. Laat eens een vergroting maken van uw beste foto's. Wij verzorgen dit gaarne voor u. - Firma van der Peijl, Yerseke. Copiëerinrichting Kole ïêP vert stencilwerk, dat beter verzorgd is. Noordzand straat 11, Yerseke, tel. 590. En voor drukwerk VAN DER PEYL! Vrijdag en zaterdag weer prima bra&dkuikens voor 2,98 bij „De Spar", Yer seke. Elbeo kousen dragen is voordeliger lopen! Nu weer voorradig in de nieuwe voor- jaarskleuren Melba. Denk aan de gratis kousen op de kousenkaart. - Van IJssel- dijk-Snoep. Te koop: Toonbank vitrine met 30 laden, lang 3.65 m. Begin maart te leveren. - J. de Neef, Tel. 416, We meldinge. Voor de boerinnen: Grote keuze schortebont en ge bloemd kamgaren. Pluche avonddoeken. Zwart pluche netten en halsnetjes. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke. Attentie! Bezoekt op vrij dag 6 maart a.s. onze ca baret huishoudshow. Voor ziet u tijdig van gratis toe gangskaarten verkrijgbaar bij Daan Huyssen, Dorps straat 55, Wemeldinge. Lees aandachtig de folder. Confetti, de nieuwste wand decoratie. Het wonder van een meerkleureneffect in één pot. Voor gangen, keu kens, badkamers, toiletten enz. Kan ook over beton- emaille worden toegepast. Verkrijgbaar bij Schilders bedrijf Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 22, Tel. 330. Vraagt gratis kleurrijke folder! Behang nu uw kamer! Keu ze uit vele soorten. Ook nog enkele restanten. Wg randen de zelfkanten op verzoek elektrisch af. Schildersbedryf Was, Kaai straat 22, Tel. 330. Zoekt u een mooie mantel of mantelpakje? Loop dan eens bij ons binnen, wij brengen klassieke modellen in moderne tinten. Delmod en Classic, merken die voor zichzelf spreken. - Van IJs- seldijk-Snoep. Nieuwe voorjaarscollectie chenille bedspreien aan héél voordelige prijzen! In het gebruik gaat er niets boven chenille spreien. Ze zijn ijzersterk, héél gemakkelijk wasbaar, kleurecht en kreukvrij. Grote keuze en gratis spaarzegels bij Tex tielhandel Snoep-van Willi- gen. Over vloerbedekking ge sproken: J. Kole heeft vele soorten in voorraad, zowel 100 breed als kamerbreed, b.v. 380 cm. Kom eens kij ken. Vraag eens naar onze speciale legmethode. J. Ko le, Yerseke. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerg J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Laat nu uw veel gedragen winterkleding eens grondig reinigen of kijk uw kasten na, wat van uw voorjaars garderobe een opknapbeurt nodig heeft. De Quick Shop reclame duurt nog tot 28 februari. Als u drie stuks brengt, wordt één er van gratis gereingd. En als uw kleding door Quick Shop gereinigd wordt, komt alles werkelijk als nieuw terug. Depót voor Yerseke: Tex tielhandel Snoep-van Willi- gen. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 62 ct. Comed- beef 45 ct. Snjjworst 45 ct. Ontbijtspek 54 ct. Paling worst 53 ct. Leverkaas 49 ct. Echte bot.worst 28 ct. Rookvlees 58 ct. Fijne W kaas 1,60 p. 500 g. Oude witte 38 ct. Oude kom. kaas 38 ct. Rookkaas 38 ct. p. 100 g. Edammers 2,95. Lunchkaasjes 1,60. Lunch- blokken 500 g van 1,86 voor 1,65. Knakworst p. pot 89 ct. Wener worst 1,20 Broeiramen met of zonder glas, compleet 10,50. Muurverf in handige em mertjes, veegvast en water vast. Ripolin lak- en grond verven in moderne tinten. Schildersbedrijf Fa. M. Was Zn., Tel. 330, Yerseke. Telefonisch aangesloten on der no. 456. - Bakkerij en Kruidenierswaren Fam. Fe- lius, Wemeldinge. Prachtige Shetland truien met ronde- en V-hals in heel felle en mooie pasteltinten. Bijzonder mooie kwaliteit, 29,75. - Van IJsseldijk- Snoep. WENST U een speciale plaats voor uw advertenties? Geef deze dan vroegtydig aan ons op! Ja, La tour Eiffel, zo is de naam van de soos die dans avonden gaat geven. Heer lijke muziek en een gezel lige intieme sfeer. U komt toch ook 29 februari Zaal Nolet. Astralon truitjes en vesten van Spess. Het materiaal wat na elke wasbeurt mooier wordt. In vele mo derne voorjaarstinten voor radig bij Van IJsseldijk- Snoep. Overhemden in de aller nieuwste modellen m. staand boordje, geheel American style, in grijs denim met afstekende kleur gevoerd 17,90. Echt iets nieuws voor de jongelui! - Van IJs- seldijk-Snoep. Filmpjes uit voorraad le verbaar. Snelle service voor ontwikkelen en afdrukken. Fa. van der Peijl, Yerseke. Wij ontvingen weer een gro te zending stropdassen in geheel nieuwe kleuren en pannelmotieven. Reeds van af 3,95 tot 9,95. - Van IJsseldijk-Snoep. Het is een genot om met een werkelijk goede vulpen houder te schrijven. Kom by ons uw keus maken uit Mont-Blanc, Pelikan, Wa terman vulpenhouders Boekhandel F. v. d. Peyl. Reclame van diepvries spi nazie. 700 g voor 1,30, 500 g voor 99 ct., 350 g voor 72 ct. Diepvries sperciebo- nen 98 ct. per pak. Bij „De Spar", Yerseke. tapijt van deze tijd. Koop bij ons Uw tapijt, dan heeft U nimmer spijt. Wij geven U graag goede raad bij Uw aankoop van vast tapijt en leggen het keurig in Uw kamers. Wij bieden U thans keus uit een bijzonder mooie collectie U zult er vele jaren plezier van hebben. Illlllll WONINGINRICHTERS SINDS 1890 I KAPELLE - BIEZELINGE Zeg, wat gaan jullie zater dag 29 februari doen? Wij gaan natuurlijk naar de La tour Eiffel Soos. Heeriyk gezellig. Zaal Nolet. Prachtige nylon dusters in nieuwe kleuren en dessins. Ook hierin grote keuze in alle damesmaten. Gratis spaarzegelsTextielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altijd voordeliger! Glas choc, pasta 57 ct. 1 groot blik tomatenpuree 28 ct. 1 blik comedbeef 1,25. 2 pak lucifers 42 ct. 1 pot abrikozen 89 ct. 1 blik soep- ballen 49 ct. 2 doos Peli 1,19. 8 zware repen 98 ct. 3 fles gazeuse 98 ct. 1 pot pindakaas 64 ct. 1 l.-blik erwten (fijn) 84 ct. 1 zak zoute pinda's 45 ct. 1 pot oploskof f ie 1,30. 1 l.-blik appelmoes 59 ct. 1 l.-blik nasi 1,39. 1 fles lim.si- roop 85 ct. Echte cohc.ha- gel 65 ct. Kennedy speldjes, 55 cent per stuk. - K. Everse, Dam straat 5, Yerseke. Nieuwe plaids aan bijzonder lage prijzen, nu in grote keuze voorradig. Doet uw voordeel en koop ze nu! Gratis spaarzegels! Textiel handel Snoep-van Willigen. Jasperse altyd voordeliger! Mokkaboontjes 49 ct. Ech te choc. 49 ct. Betke choc. 52 ct. Nogatblokjes 45 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Heren- flikken 35 ct. IJscups wit en bruin 45 ct. Witte flik ken 35 ct. Agar 25 ct. Bon bons 52 ct. Alle soorten drop 35 ct. Eng. drop 28 ct. p. 100 g. Boterkoekjes 79 ct. Pindakoekjes 64 ct. Zeeuwse rondjes 64 ct. Groot pak speculaas 85 ct. Zware Gron. koek 93 ct. Speciale aanbieding! Deze week prachtige damespya- rrfa's in drie modellen en vele kleuren. Fijne kwaliteit satgnflanel, heeriyk in het dragen het gehele jaar door. Normale prgs 18,90, nu 16,90. Deze speciale aan bieding is geldig tot 1 maart of zolang de voorraad strekt. Ook hierop toch Zil verzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Streep overhemden in Bel- o-fast en tricot nylon, vele streepjes, alle maten, diver se boordmodellen. Kom ky- ken voor herenmode by J. Kole, Yerseke. Te koop: Broeiramen, com pleet 10,—. J. M. Elen- baas, Noordzandstraat 39, Yerseke, Telefoon 592.

Scheldebode | 1964 | | pagina 3