BAAVENS DafflP°breekt lekker en gezond DO YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE Schrale huid KAPELLE-BIEZELIN GE Predikbeurten V oetbalnieuws. In een sensationele wedstrijd heeft Yerseke I tegen IJzendgke I de pun ten gedeeld. De ruststand was tegen de verhouding in 20 voor IJzendgke. Na de rust wist deze club zelfs de stand tot 30 op te voeren. Wie gedacht had dat Yerseke nu zeker wel geslagen was kwam bedrogen uit. Door doelpunten van De Wee, Zonruiter en Ridderhof kwam men 5 minuten voor het einde tot een 43 voorsprong. Bij een uitval van IJzendijke moest de falende Yersekse verdediging de laatste minuut de ge lijkmaker toestaan, 44. Yerseke II won volgens de verwachting met 71 van Luetor III. Yerseke III bracht zichzelf enigszins uit gevaar door een royale 51 overwinning op Krabben- dijke II. Zondag speelt Yerseke I thuis tegen Biervliet. Yerseke III moet naar Bruse Boys. Gevonden voorwerpen. Gevonden een bruine portemonnaie met inhoud. Terug te bekomen ter ge meentesecretarie. Op het politiebureau alhier zijn aan gegeven de volgende gevonden voor werpen: Een licht-blauw gebreid kin dervestje, contactsleuteltjes, een links gebreid wollen kinderhandschoentje, kleur rood, een zwarte kinderwant en een bol touw. Gevonden voorwerpen. Gevonden een zwarte handschoen, een overschoen en een blauwe- en een grij ze want. Inlichtingen ter gemeente secretarie. Verkiezing ambtsdragers. Dhr. N. van Klink heeft voor zijn be noeming als ouderling der Ned. Herv. Gemeente bedankt. Dhrn. A. de Schip per Jz. en W. P. Weststrate hebben de benoeming als diaken aanvaard. 25 jaar christelyk onderwijs aan schipperskinderen te Wemeldinge. Onder leiding van haar voorzitter, dhr. J. Florusse, hield de vereniging voor chr. onderwijs aan schipperskinde ren haar 25ste jaarvergadering in het internaat van de Prinses Beatrixschool. Als spreker was uitgenodigd dhr. J. Hoogerheide, die bjjna 25 jaar als be stuurslid zijn uitnemende gaven van hoofd en hart gegeven heeft in het be lang van dit christelijk onderwijs. Hg schetste hoe de continu school is voort gekomen uit een klas voor ligplaats- onderwijs aan de C.V.O. school te We meldinge. Verder memoreerde hij dat het tegenwoordige hoofd der school, dhr. J. v. d. Berge sinds 1936 bij het schip- personderwijs werkzaam is. Reeds 17 jaar lang leidt hg deze school op voor treffelijke wijze. Honderden leerlingen heeft hij de weg door het leven gewezen en vele oud-leerlingen hebben een eer volle plaats in de maatschappij. Zijn onderwijs richtte zich zich op meer dan de maatschappij alleen. Elke dag heeft hij zijn leerlingen gewezen op Hem, die de Redder van het leven is en bij Wien J uitkomst is zelfs tegen de dood. Vele brieven van oud-leerlingen getuigen er-1 van dat ook dit deel van zijn taak vruchten draagt. Met grote waardering werd melding gemaakt van de Nationa le Christelijke Onderwijs Vereniging, die van het begin af het jonge plantje zo uitnemend heeft verzorgd. Met name dhr. H. Booy, in leven secretaris der vereniging, heeft in alle moeilijkheden meer dan de behulpzame hand geboden. De opvolger van dhr. Booy, dhr. G. v. Hoeven staat steeds op de bres voor het christelijk onderwijs aan schipperskin deren. De plaatselijke overheid stond van het begin af zeer welwillend te genover de school en verleende steeds alle medewerking. Nimmer is een ver zoek, in het belang der school gedaan, afgewezen. De namen van burgemeester P. J. Keyzer (thans burgemeester van Papendrecht) en de tegenwoordige bur gemeester C. N. F. van Sas dienen met ere genoemd te worden. De interkerke lijke samenwerking is steeds voorbeel dig geweest. Een tijdlang vormden de drie plaatselijke predikanten Ds. A. de Bruijn, Ned. Herv. pred., Ds. M. P. van Dijk, Geref. pred. en Ds. P. Werges, Vrij Evang. pred. het dagelijks bestuur. Lange tijd is ook dhr. Jac. Wabeke voorzitter geweest. Dhrn. A. Veerhoek en Jac. Kooman zijn ook „oud-gedien- den" van het begin af. Ouders en oud leerlingen leven nog steeds met de school mee. Door hun milde giften heb ben zij het aanschaffen van waarde volle leermiddelen mogelijk gemaakt. Alles wordt in het werk gesteld om het nieuwe internaat zo spoedig mogelijk te betrekken. De bouwgrond is beschik baar, de plannen zijn zo goed als aan- bestedingsklaar. Als het voltooid is, be schikt Wemeldinge over een keurig mo dem ingericht internaat. Een aktief damescomité onder leiding van mej. De Laater en mevr. A. Pik-Florusse gaat onvermoeid verder met bekendheid te geven aan wat in Wemeldinge gedaan wordt voor schipperskinderen. Een prachtige collectie dia's, belangeloos vervaardigd door Dr. A. J. Eckhardt, verricht daarbij onbetaalbare diensten. In diep besef van afhankelijkheid van Gods zegen wordt er gebeden en ge werkt, opdat ook in Wemeldinge de schipperskinderen wèl varen. damesleden van de Alg. Bond voor Be jaarden afd. Kruiningen. De voorzitter der afdeling, dhr. Adr. Dek, opende de ze eerste bijeenkomst met een hartelijk welkom. Al is het aantal deelnemende dames, zo zei dhr. Dek, nog niet over weldigend, we hebben goede moed dat meerderen aan deze soos zullen gaan deelnemen. De leiding van deze midda gen is in handen gelegd van de secre taresse, welke dit werk wel is toever trouwd. Dat het niettegenstaande de weinigen toch een heel gezellige mid dag is geworden, stimuleert het bestuur op deze wijze voort te gaan. Aanrijdingen. Donderdagmiddag half vijf had op de Stationsweg een botsing plaats tus sen vrachtauto met aanhangwagen be stuurd door C. A. P. W. uit Sas van Gent en een personenauto bestuurd door mevr. J. S. B. B.-N. uit Hansweert. De botsing ontstond door het naar rechts afslaan van de vrachtauto, welke daar toe iets naar links uithaalde, waarbij de personenauto deze rechts probeerde te passeren, met het gevolg een bot sing welke aan de personenauto zware schade toebracht. Vrijdag ongeveer 10 uur maakte de personenauto bestuurd door J. J. L. uit Breda een dusdanige schuiver over de ter plaatse zeer gladde Rijksweg nabg km-paal 19.8 (splitsing dubbelbaans- weg) dat hij over de kop sloeg en op het naastliggende rijwielpad terecht kwam. De gehavende auto werd met behulp van de Wegenwacht in de berm gezet. Even later echter, terwijl L. was gaan telefoneren, kwam de personen auto bestuurd door H. P. uit Waarde op dezelfde plaats te slippen, maakte een botsing met de juist passerende autobus van de A.M.Z. bestuurd door J. L. uit Rilland en schoof met kracht op de in de berm staande auto van dhr. L., die hierdoor nog erger werd beschadigd. Ook de auto van dhr. P. werd zwaar beschadigd. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkspolitie werden als gevon den voorwerpen gedeponeerd: Een pak je inhoudende 3 knot wol, een contact sleutel, een rijwiel (welke reeds lange tijd bij het postkantoor stond) en een ijsmuts met pluim. Aangezien dhr. C. J. Korstanje, Wel hoekstraat 28, zeer onthand is door het verliezen van een etui inhoudende een rijbewijs, een kentekenbewijs en een wegenkaart, wordt de eventuele vinder verzocht dit ten spoedigste terug te be zorgen of te deponeren op het politie bureau. Openbare verkoping. Woensdag 11 uur had ten overstaan van notaris H. W. A. Steenpoorte de openbare verkoping plaats van het woonhuis met erf plaatselijk gemerkt Rijksweg 47 te Kruiningen. Hoogste in schrijver dhr. P. Dingemanse te Goes voor 22.100,Koper werd dhr. A. Eversdijk te Kruiningen voor 24.300,-. de kracht van een verkoudheid bij Vader, Moederen Kind. Sociëteit. Woensdag 4 december werd in „Ons Dorpshuis" de soos geopend voor de Sinterklaas. Donderdagmiddag klopten de ruim 80 kinderhartjes van de leerlingen der kleuterschool alhier „vol verwachting" i.v.m. het bezoek dat aan de school zou; worden gebracht door de goede Sint met z'n gevolg. Een luid gejuich steeg op toen mej. Baveco, hoofdleidster, aan kondigde dat de Sint was gearriveerd en in afwachting van zijn intrede het lied inzette „Kom binnen goede Bis schop", wat door de ijle kinderstem metjes werd overgenomen. Alle kinde ren die bij de Sint werden geroepen werden extra beloond met snoepjes. Na dat elke klas afzonderlijk spelletjes had gedaan, werden de cadeautjes door St.- Nicolaas aan de kinderen uitgereikt. Nadat nog per klas de kinderen wer den getracteerd in de vorm van strooien nam de Sint met z'n gevolg afscheid onder het zingen door de kinderen van „Dag Sinterklaasje". Naast burgemees ter en mevrouw Schipper was namens het gemeentebestuur nog aanwezig wethouder Van Ballegooijen. De ouder commissie werd vertegenwoordigd door mevr. De Jonge-van der Peyl. Niet alleen kinderviend doch ook vriend van ouden van dagen bewees donderdag de Sint te zijn, toen hij een bezoek bracht aan het tehuis voor ouden van flagan Avondlicht". Alle in dit tehuis wonende bejaarden waren in af wachting toen burgemeester Schipper als voorzitter van de Instelling voor Maatschappelijke Zorg met mevr. Schip per, wethouder Van Ballegooijen en de administrateur der instelling dhr. Kole binnentraden, gevolgd door Sinterklaas met Piet en Pedro. Burgemeester Schip per heette de Sint hartelijk welkom. Sint-Nicolaas was zeer verheugd te kunen constateren dat ook het bezoek aan deze ouden van dagen op prijs werd gesteld. Vervolgens werden de bejaar den één voor één bij de Sint geroepen, welke voor elk een woord apart had. Als eerste kwam de 93-jarige mej. Bliek en mocht uit handen van de Sint een praktisch cadeautje in ontvangst ne men. Nadat alle bejaarden een cadeau tje hadden ontvangen, werden ook de helpster en dhr. Kallemijn met z'n vrouw door de Sint toegesproken en kregen ook zij een cadeautje. Dhr. Kal lemijn sprak nog woorden van dank aan de Sint en zijn gevolg voor deze geste aan het oudste deel van onze bevolking bewezen alsmede aan het adres van het bestuur der instelling voor de wijze waarop zij in de gelegenheid worden gesteld de oudjes te verzorgen. Een ge zellig kopje koffie besloot dit samenzijn. Toen zaterdagmiddag de Sint op z'n afreis nog een bezoek bracht aan de buurtvereniging „Ons Genoegen" en in de chr. school 75 kinderen der leden van deze buurt in afwachting waren, werd een jeugdfilm „Een oude Jeep" gedraaid, waardoor het „Kom binnen" niet zo fors klonk als van kinderen kan worden verwacht. Toch klonk het twee de lied al wat beter toen de Sint bin nenstapte. De Sint ontving diverse kin deren persoonlijk, hierbij geassisteerd door z'n secondanten. Tijdens de pauze werd limonade rondgedeeld en aan het slot van de film mocht elk kind een zakje snoepjes in ontvangst nemen. Al met al was het voor de kinderen van „Ons Genoegen" een prettige middag. Concert „Apollo". Zoals wij reeds eerder berichtten, geeft de orkestvereniging „Apollo" op vrijdag 13 december a.s. haar jaarlijks concert in „Ons Dorpshuis". Het pro gramma, dat door het voor deze ge legenheid wederom aanzienlijk versterk te orkest ten gehore wordt gebracht, vermeldt o.a. de ouverture uit „Iphige- nie in Aulis" van Gluck, het Allegretto uit de symfonie Nr. 100 („Militaire") van Haydn, het Concertino voor clari net van Weber, de wals uit „Doornroos je" van Thaikowsky, twee Slavische dansen van Dvorak en verder het In termezzo uit 1001 nacht en de Kaizer- wals van Joh. Strauss. Solistische me dewerking verlenen mej. A. Wijnands en dhrn. P. Huysse en J. P. Baarendse. De beide eerstgenoemden zingen frag menten uit operette's van Stolz, Kal man en Offenbach, terwijl dhr. Baa rendse de solo-partij in het Concertino voor clarinet van Weber vertolkt. Er valt dus niet alleen voor de liefhebbers (sters) van populair-klassieke muziek, doch ook voor hen, die meer houden van de luchtiger operette-klanken, weer zéér veel te genieten! Geslaagd. Onze vroegere dorpsgenoot, dhr. D. J. van Nieuwenhuyzen, thans onderwij zer aan de Muloschool te Terneuzen, slaagde in Amersfoort voor de akte Duits L.O. Kerknieuws. Het beroep, dat de Ned. Herv. Ge meente alhier op vicaris I. D. M. A. Hykoop heeft uitgebracht, werd door deze niet aangenomen. Na het vertrek van Ds. Bronsgeest is er dus nog geen nieuwe predikant. Scheepvaartbeweging. In de maand november passeerden er het kanaal door Zuid-Beveland 6.382 schepen van 3.615.606 ton. Hiervan waren 4.396 schepen van 2.580.181 ton geladen en 1.986 schepen van 1.035.425 ton waren ledig. De geladen schepen bestonden uit 4.063 motorschepen van 2.135.730 ton, 316 sleepschepen van 438.668 ton en 17 coasters van 5.783 ton. De ledige schepen bestonden uit 1.397 motorschepen van 844.642 ton, 145 sleepschepen van 175.072 ton en 17 coasters van 6.552 ton. Tevens passeer den er 427 sleepboten welke een ge zamenlijke tonnage hadden van 9.159 ton. Tot de rijnvaart behoorden 754 ge laden motorschepen van 488.153 ton, 132 geladen sleepschepen van 188.462 ton, tevens 98 ledige motorschepen van 89.710 ton en 11 ledige sleepschepen van 13.141 ton, alle van België. Even eens tot de rijnvaart behoorden 574 ge laden motorschepen van 405.613 ton, 76 geladen sleepschepen van 113.040 ton, 39 ledige motorschepen van 40.040 ton en 1 ledig sleepschip van 900 ton naar België. In nationaliteiten waren de schepen verdeeld in 3.759 Nederlandse, 1.773 Belgische, 265 Duitse, 296 Fran se, 269 Zwitserse, 2 Luxemburgse, 6 Oostenrijkse, 4 Engelse, 1 Noors, 1 Deens en 6 Poolse. In de maand novem ber passeerden er 1.619 schepen minder dan in de maand oktober. Deze aan zienlijke teruggang moet hoofdzakelijk in de mist en storm worden gezocht, welke het scheepvaartverkeer verschei dene dagen lam legde. Verkiezing notabelen. Dinsdagavond werd in de consistorie der Ned. Herv. kerk verkiezing gehou den voor drie notabelen. Aftredend wa rén dhrn. W. A. v. d. Bos, J. Koppejan en M. J. Waterman. De aftredenden werden allen herkozen. Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag te Din- teloord tegen het eerste elftal van die naam. De Rillanders hebben daar een volkomen verdiende puntenverdeling we ten te bereiken. Het harde veld stelde aan de spelers de hoogste eisen. Na 5 minuten loste Bruynzeels een schot, dat door de Rillandia-doelman niet vol doende onder controle kon worden ge houden en Verhagen kon toen de bal ge makkelijk in het Rillandia-doel jagen (10). Het duurde een half uur voor Rillandia de gelijkmaker kon plaatsen. Een foutje van spil Gylings werd door linksbuiten De Boer keurig benut om die balans in evenwicht te brengen, 11. Tien minuten later nam Rillandia zelfs een voorsprong toen Deurloo de roos trof, 12. Reeds vijf minuten na de rust werd de eindstand bereikt. Slok kers bracht de stand op 22. Hoewel aan beide zijden nog flink werd ge werkt, bleef het hierbij. Kerstwijdingssamenkomst. In het Herv. Jeugdgebouw zal op donderdag 19 december a.s. een kerst wijdingssamenkomst worden gehouden voor bejaarden van 70 jaar en ouder. Deze middag gaat uit van de Hervorm de Vrouwengroep alhier. Jaarvergadering M.V. en J.V. De gecombineerde Herv. Jeugdvereni ging hield dinsdagavond haar jaarver gadering in de zaal Verburg. De avond, die onder leiding stond van mej. S. Benou, had een zeer vlot verloop. Het kluchtige toneelstuk „Zwarte kunst op De Dageraad" werd goed vertolkt, zo dat alle aanwezigen met aandacht en plezier meeleefden met de spelers. De jaarverslagen werden door middel van muziek en zang op een aardige wijze vertolkt door alle leden. De oud-voor zitter, dhr. C. Snoep, sloot deze avond op passende wgze. Stemming notabelen. Bij de gehouden stemming voor no tabelen in de Herv. Kerk werd dhr. O. S. van Dijk herkozen en dhr. M. Nieu- wenhuize gekozen. Deze laatste in de vakature van zijn broer dhr. J. Nieu- wenhuize. in het verenigingsgebouw „Obadja" ge legenheid tot feliciteren. Velen gaven hieraan gevolg. Namens de gemeente werden het predikantenechtpaar twee fauteuils en een salontafel als geschenk aangeboden. Korfbal. De korfbalvereniging „Elto" had het afgelopen weekend eveneens een wed strijd te spelen. Het waren de A-aspi ranten, die de strijd aanbonden tegen Tjoba A. De Tjobanezen bleken over de beste papieren te beschikken, want met 62 versloegen zij de Elto-jongeren. „Lingestraat". De gemeenteraad heeft in zijn j.l. ge houden raadsvergadering besloten de nieuw aan te leggen straat achter de Waardekensstraat te Biezelinge de naam te geven van Lingestraat. Voor de straatnaamgeving hadden B. en W. een wedstrijd uitgeschreven. Ruim der tig personen namen er aan deel. Dhrn. L. Verhulst (Biezelinge) en A. J. Ber- man (Kapelle) kwamen elk met Linge straat, welke ook de gemeenteraad de meest geschikte achtte, omdat ze de historie levendig houdt aan de eertijds te Biezelinge stromende rivier De Lin- ge. Uitvoering. Zaterdagavond zal de voetbalvereni ging „Waarde" een gezellige avond houden voor haar leden en donateurs. Hierbij zal het gezellentoneel uit Ber gen op Zoom optreden. Bezoek van Sint-Nicolaas. Donderdagmiddag was het weer de echt gezellige middag voor de jeugd. Sint-Nicolaas met zijn knecht bracht een bezoek aan de kleuterschool en de o.l. school, waarbij veel ouders aanwezig waren. De kinderen werden rijkelijk ge trakteerd op lekkers en kregen een mooi cadeautje. _j| iiuwe handen I—0 -90 Voetbal. Zaterdagmiddag ging er wederom slechts één wedstrijd door. Het was ook nu het tweede elftal dat binnen de krijtlijnen verscheen voor de ontmoeting tegen Waarde II. Op eigen terrein bleek Kapelle meer moeite met de re- serveploeg uit Waarde te hebben dan in de uitwedstrijd. Met een 10 overwin ning kwam het met de hakken over de sloot. Rijkspostspaarbank. In tegenstelling met de voorgaande maanden had er over november bij de rijkspostspaarbank te Kapelle een ont- sparing plaats. Er werd 14.732,89 meer opgenomen dan ingelegd. Er werden 99 stortingen gedaan tot een totaal van 12.753,87. Het aantal terugbetalingen bedroeg 38 tot een bedrag v. 27.486,76. Er werden 4 nieuwe rekeninghouders ingeschreven. Beroepen. Voor de tweede keer is er door de vakante gereformeerde kerk te Kapelle een beroep uitgebracht, dit keer op Ds. B. Koekkoek uit Heusden en Meeuwen. Gevonden voorwerpen. Bij het groepsbureau van de rijkspoli tie te Kapelle werd in november aan gifte gedaan van onderstaande gevon den voorwerpen: Drie kastsleutels, twee rijksdaalders, een kindertruitje, een schroevedraaier, een springtouw, een plastic regenjas, een kinderkettinkje, een zilveren bedeltje, twee rolschaatsen, een paar regenpijpen, een dameshand schoen en een knot wol. Sint-Nicolaas bij ouden van dagen. De afdeling Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen heeft de bejaarden uit de gemeente ook dit jaar weer een prettige Sinterklaasmid dag bezorgd. Een honderdtal „oudjes" waren hiervoor naar hotel „De Zwaan" gekomen, waar ze konden genieten van een vrolijk en luchtig programma, dat geheel door de Plattelandsvrouwen werd verzorgd. Er werden twee toneelstukjes opgevoerd, het zangkoortje zong enke le liederen en ook trad de volksdans groep op. De presidente, mej. J. Gan seman zorgde voor een extra toegiftje met een gezongen voordracht. Het hoogtepunt was de komst van de Sint, die enkele cadeautjes uitreikte. Het zelfde programma werd ook voor eigen leden van de afdeling opgevoerd. Ambtsjubileum Ds. E. P. J. Jebbink. Zondagavond heeft Ds. E. P. J. Jeb bink, Hervormde predikant alhier, zijn 25-jarig ambtsjubileum herdacht. Dat gebeurde met een herdenkingsdienst in de kerk, waarvoor veel gemeenteleden en belangstellenden waren opgekomen. Als Schriftlezing had Ds. Jebbink ge kozen Jesaja 55 en 1 Cor. 4 15. De tekst voor de prediking was 1 Corin- then 4 1, „Zoe moet men ons beschou wen: als dienaren van Christus, aan wie het beheer van de geheimenissen Gods is toevertrouwd". Op verzoek van de jubilerende ambtsdrager om de herden king zo sober mogelijk te houden, werd slechts één toespraak gehouden, n.l. door ouderling J. Groenleer, die tevens de dank vertolkte van de gehele ge meente. Staande werd Ds. Jebbink Ge zang 117a toegezongen: „Staat op en strijdt de goede strijd". Aan het begin van de predikatie bracht Ds. Jebbink allen dank voor de ondervonden mede werking en steun gedurende zijn ambts periode. Na afloop van de dienst was Van 512 december 1963 YERSEKE. Geboren: Marleen Eliza beth, dv. Marinus van Ast en Jacoba Elizabeth van Stee. Gehuwd: Anthoon Sinke, 23 j. en Maatje Helena de Rooij, 21 j. Huw.afk.: Cornelis Duinkerke, 26 j. en Johanna Maria van Weele, 22 j. te Wemeldinge; Hubertus Leendert van der Jagt, 23 j. en Cornelia Jacoba Kot, 19 j. te Tholen. Van 411 december 1963 WEMELDINGE. Geboren: Christina Jacoba, dv. Jacobus de Zeeuw en Ja coba Hamelink; Christian, zv. Marinus van de Vrie en Maatje Lena Weststrate. Huwelijksaangifte: Cornelis Duinker ke, 26 j. te Yerseke en Johanna Maria van Weele, 22 j. Van 511 december 1963 KRUININGEN. Gehuwd: Rijk Cornelis Berman, 27 j. en Pietemalla Huberdina Nieuwenhuijse, 22 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reflenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 Eucharistieviering op zondag 8 en 10 u. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst Zondagsschool en bgbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Lt. De Haan. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. L. v. d. Molen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. W. Keur, Sche- veningen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Dhr. M. Allewijn, Goes. 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen, Krab- bendijke. Bed. Heilig Avondmaal. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. N.m. bed. H. Doop Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Penninga, Rotterdam Krabbendgke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 2.30 uur: Ds. W. Jansen, Goes. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kandidaat T. Zuidema te Amstelveen. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dgken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst

Scheldebode | 1963 | | pagina 2