ffiAAYENS lekker en gezond De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KAPELLE-BIEZELINGE KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Gevonden voorwerpen. Gevonden een paar snoeihandschoe- nen, een rode sjaal, een theebeurs, een zwarte dameshandschoen, een wandel stok en een groene handschoen, gevon den in een autobus. Rijkspostspaarbank. Bij de rijkspostspaarbank alhier werd in de maand november aan spaargel den gestort met 114 inleggingen een bedrag van 21.360,78 en terugbetaald met 38 terugbetalingen een totaal be drag van 18.574,90. Er werd in deze maand 1 boekje uitgereikt. Volksonderwijs. De afdeling Wemeldinge van „Volks onderwijs" kwam dezer dagen in ver gadering bijeen. Uit mededelingen van de voorzitter, dhr. C. P. Phemambucq bleek, dat de kortgeleden doorgevoerde reorg-aniastie van de bibliotheek zeer gunstige resultaten afwerpt. Er wordt in toenemende mate gebruik gemaakt. Besloten werd dat op 13 december a.s. een uitvoering zal worden gehouden, die verzorgd wordt door de leden van de Wemeldingse toneelvereniging „U.D.I." Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand november aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 209.561,30 en terugbetaald tot een be drag van 142.545,01. Het saldo aan het eind der maand was 4.554.988,86. Er werden in dezelfde periode 5 nieu we boekjes uitgereikt. Verkiezing ambtsdragers. Bij de verkiezing van ambtsdragers der Ned. Herv. Gemeente werden ge kozen dhm. N. van Klink als ouderling in de vakature C. de Schipper, als di aken W. P. Weststra te in de vakature J. de Schipper en in de vakature van diaken P. Sonke, A. de Schipper Jz. Vergadering IJsvereniging. Dezer dagen hield de ijsvereniging „Wemeldinge" haar jaarvergadering in het gebouw van de Evang. zondags school. De opkomst was bijzonder slecht te noemen. Het verslag van de secr.- penningmeester over het afgelopen sei zoen gaf ondanks de hoge uitgaven toch nog een gunstig beeld te zien. Bij de bestuursverkiezing werd herkozen dhr. A. Wabeke Jz. In de plaats van dhrn. P. v. d. Vliet en St. Weststrate werden gekozen dhrn. A. Jeremiasse en J. Bentschap Knook. Ook heeft men een baancommissie samengesteld bestaande uit dhm. J. M. Hoogesteger Abrz., A. Mrjnsbergen en D. B. Vleugel. Men zal in het komende seizoen trachten het z.g. poldertje weer af te sluiten. Be slopen werd o,m een verplaaltsbaa'r schuurtje aan te schaffen voor het ma teriaal. Bij de contributie zal tevens een ledenspeldje uitgereikt worden, het geen men dan verplicht is op de baan te dragen. Instuif. Zaterdag hield de Instuif haar Sint- Nicolaasavond, welke bijzonder goed was georganiseerd. De onderdelen van het programma, n.l... cabaret en muziek van The Strangers vielen goed in de smaak. Deze week zal de grote instuif niet bijeen komen. Jeugddienst. Zaterdagavond om 6 uur zal er een interkerkelijke jeugddienst gehouden worden in de Vrij Evang. kerk. In deze dienst zal voorgaan Ds. J. H. J. Hoff man uit Kruiningen. Medewerking zal verleend worden door Ada de Voogd uit Middelburg met „Negro Spirituals". De ze dienst is speciaal op de oecumenische zondag vastgesteld, waaruit blijkt dat op Wemeldinge bij de jeugd de eenheid wel levend is. Diverse liturgische as pecten zullen worden vervuld door de jeugd zelf. Deze dienst heeft de volle medewerking van de Kerkeraden der Ned. Herv. Gemeente, Vrij Evang. Ge meente en Geref. Kerk. Verkoping. In hotel Smits werd door notaris J. C. Kram uit Kapelle verkocht t.v.v. dhr. A. C. Levering het woonhuis aan de Oranjeboomstraat no. 55. Hoogste in schrijver was dhr. J. de Schipper voor de som van 8000,Koper werd dhr. A. Gijssel voor de som van 12.010, Rijkspostspaarbank. Aan de postinrichting alhier werd in de maand november aan spaargelden in gelegd 15.000,terwijl terugbetaald werd 27.000, Kerknieuws. Bij de Geref. Kerk alhier is gekozen tot ouderling dhr. J. Jille en tot diaken dhr. M. Moelker. Beiden hebben hun be noeming aanvaard. Zilveren jubileum bij de N.S. Op woensdag 18 december a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat dhr. Jan Zuidweg bij de Ned. Spoorwegen in dienst trad. Het zal hem op die dag ze ker niet aan belangstelling en geluk wensen ontbreken. Coöp. Boerenleenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Boe renleenbank „Kruinignen" werd in de maand;* november 1963 ingelegd 315.880,13 uitbetaald 294.360,23 meer ingelegd 21.519,90 Het saldo per ultimo "hovember bedroeg 10.526.054,29. Er werden in dezelfde periode 11 nieuwe boekjes uitgereikt. Kerkconcert. Zaterdagavond 7 december a.s. hoopt de Chr. Gem. Zangvereniging „Jubilate Deo" een concert te geven in de Ned. Herv. kerk. Verschillende koorwerken worden uitgevoerd in samenwerking met het Herv. Kerkkoor van Kloetinge en „De Lof stem" uit Lewedorp onder leiding van dhr. Iz. Ruissen. Op het pro gramma staan tevens 3 kerstliederen, welke gezongen zullen worden door een kinderkoor. Het slot van dit concert is een bewerking van Psalm 96 van A. Kousemaker, waarin mej. Kousemaker de sopraansolo zal zingen» Het orgel zal worden bespeeld door de organiste van de Ned. Herv. kerk, mej. M. Kok. Sint-Nicolaas. Door de buurtvereniging „Ons Genoe gen" zal zaterdagmiddag a.s. in één der houten lokalen van de school met de bijbel aan de Schoolstraat, Sint-Nicolaas een middag voor de kinderen van haar leden houden, zo werd in de laatst ge houden ledenvergadering besloten. Te vens werd in deze vergadering het be stuur als volgt gewijzigd: In de plaats van het vertrokken bestuurslid dhr. W. Catsman werd gekozen dhr. E. Tim mer. In de plaats van de zich niet meer herkiesbaar stellende J. J. Fraanje, wel ke 35 jaar een bestuursfunktie heeft waargenomen, werd gekozen mevr. Van Iwaarden-Dek. Verkeerscursus. Dinsdagavond werd de eerste ver- keersles door opperwachtmeester Mau- er van de rijkspolitie alhier in de com fortabel ingerichte Uloschool aan het Eindje de Rondte gegeven aan de 27 deelnemers (sters) van deze 8 avonden durende verkeerscursus. Cursisten en leraar waren vol lof over het feit dat het gemeentebestuur deze school voor dit doel heeft willen beschikbaar stel len. Het geven en ontvangen van les sen in zulk een omgeving, aldus dhr. Mauer, werkt zeer prettig. Aanrijding. Toen zondagavond dhr. N. uit Krui ningen op bezoek was bij W. A. D. de M. aan de Hansweertsestraatweg alhier werden ze opgeschrikt door een harde klap. Buiten gekomen bleek dat de auto van N. aan de voorzijde deerlijk door een aanrijding was gehavend. Van#de dader ontbrak elk spoor, doch door goed speurwerk bleek na enkele dagen de dader van dit misdrijf te kunnen worden opgespoord. Het bleek B. v. d. P. eveneens uit Kruiningen te zijn. Pro ces-verbaal is opgemaakt. Overleden. Verleden week vrijdag is vrij plotse ling overleden dhr. J. L. F. Kayser. Dhr. Kayser, in leven besteller bij de P.T.T., was jaren lang een zeer aktief lid van de v.v. „Hansweertse Boys". Reeds 30 jaar was deze te Hansweert zeer geziene persoon lid van genoemde vereniging. De laatste 17 jaar had hij in het bestuur zitting. Vele Hansweert se inwoners, onder wie veel sportvrien den, waren maandag bij de teraarde bestelling aanwezig. Beroepen. J.l. maandag, op een vergadering van stemgerechtigde lidmaten der Ned. Herv. Kerk, heeft men besloten vicaris I. D. M. A. Heykoop te Zwolle te be roepen. Schip aan de grond en gebroken. In de vroege morgen van zaterdag is tijdens een dichte mist het 5484 ton me tende Noorse schip „Martin Bathe" aan de grond gevaren en later gebroken. Het schip ligt op de NederlandsBel gische grens bij Bath. Men is begonnen de lading in lichters over te slaan. Het schip was met 25 koppen bemand en onderweg van Valparaiso naar Antwer pen. Het in 1936 gebouwde! schip ligt op de slikken tegen de Ossendrecht- se wal en levert geen gevaar op voor de scheepvaart. Wegverbetering. Deze week heeft men een begin ge maakt met de verbetering van de Hoofdweg naar Bath. Hoewel de weg reeds jarenlang in een slechte toestand verkeerde, is er maar steeds lapwerk gebeurd. De kosten zullen 275.000, bedragen. Thans is het zover dat de provincie een subsidie van 65 zal bij dragen, zodat er voor de gemeente nog een post blijft van ongeveer een ton. De wegenbouw maatschappij Van Dijk Petit te Bergen op Zoom is dit karwei opgedragen en hoopt dit midden 1964 in orde te hebben. Van het groene laken. De biljartclub R.B.C. speelde te Goes tegen „Ons Genoegen". De uitslag was: R.B.C.C. Almekinders 83 pnt.; A. Traas 75 pnt.; C. Duivenvoorde 56 pnt.; C. Bek 48 pnt.; J. Traas 37 pnt.; L. de Wilde 45 pnt.; W. Heerschap 40 pnt.; M. v. d. Klooster 74 pnt. „Ons Genoe gen"; M. Mersie 91 pnt.; N. de Nooyer 46 pnt.; G. Krijnse 43 pnt.; P. Geleedst 15 pnt.; A. Steenbakker 12 pnt.; G. Eg- gebeen 24 pnt.; A. Verdonk 12 pnt.; C. Albers 8 pnt. R.B.C. won het 458 pnt. tegen „Ons Genoegen" 251 pnt. Te 's-Heerenhoek werd gespeeld te gen „De Toekomst". De uitslag was: R.B.C: C. Almekinders 57 pnt.; A. Traas 39 pnt.; C. Bek 16 pnt.; C. Mees ters 38 pnt.; J. Verweij 37 pnt.; W. Heerschap 38 pnt. M. v. d. Klooster 47 pnt.; J. Traas 23 pnt. „De Toekomst": D. Rijk 52 pnt.; P. Rijk 23 pnt.; L. Ca- pello 28 pnt.; C. de Winter 25 pnt.; G. Bek 20 pnt.; L. de Jonge 35 pnt.; W. Meulblok 11 pnt.; L. van Eykeren 11 pnt. R.B.C. won met 295: pnt. tegen „De Toekomst" 205 pnt. Te Heinkenszand werd gespeeld te gen „Luctor". Uitslag was: R.B.C.: C. Almekinders 59 pnt.; Jac. Traas 42 pnt.; M. Blok 30 pnt.; C. Bek 36 pnt.; J. Verwey 37 pnt.; L. de Wilde 22 pnt.; W. Heerschap 33 pnt.; M. v. d. Kloos ter 44 pnt. „Luctor": M. Vermeule 92 pnt.; R. Moison 35 pnt.; H. Goense 31 ptn.; C. Raas 44 pnt.; M. Raas 23 pnt.; N. Raas 24 pnt.; T. Vermaire 40 pnt.; A. J. Pieters 38 pnt. „Luctor" won met 327 pnt. tegen R.B.C. 303 pnt. Deze wedstrijden werden gespeeld in het nederlaagtournooi. Muziekuitvoering. De muziekvereniging „Rillandia" gaf vrijdagavond haar jaarlijkse uitvoering in het dorpshuis „Luctor et Emergo" onder leiding van de dirigent dhr. J. J. Rijnberg. De belangstelling was zeer groot. Aanwezig waren o.a. burgemees ter J. C. W. Jobse, wethouder D. Mida- vaine, de Pater Gardiaan, Ds. G. Blok, alsmede de beschermheer en bescherm vrouwe, dhr. en mevr. Damman. Ver der de ereleden Colpaart, Van Gorsel en Nagelkerke en verschillende afge vaardigden van zusterverenigingen. Het muzikale deel werd uitstekend voorge dragen, evenals het toneelstuk „Amor verhandelde peppels", dat verzorgd werd door een gezellentoneel uit Bergen op Zoom. Na afloop volgde een gezellig samenzijn o.l.v. A. Kerbusch' orkest „Top hits specials". Geslaagd. Aan de Technische Hogeschool te Delft slaagde voor het examen geode tisch ingenieur onze dorpsgenoot M. C. de Koster Gz. Vergadering „Volksonderwijs". In het dorpshuis „Luctor et Emergo" vergaderden de besturen van de afde lingen van de vereniging „Volksonder wijs" onder leiding" van dhrn. M. A. Hage te Middelburg en S. F. Alberts te Souburg, resp. voorzitter en secretaris van het provinciaal federatief bestuur. O.m. kwam naar voren dat op Schou wen een schoolreisverblijf annex confe rentie-oord komt, daar in Zeeland noch in de omliggende gemeenten dergelijke tehuizen voor de scholieren van open bare scholen ter beschikking staan. Voetbal. Rillandia I heeft zaterdag op eigen terrein een kostbare zege behaald op het leidende S.S.C. Na 20 minuten spe len brachten de bezoekers de stand op 01. Deze stand bleef tot 10 minuten na de rust. Daarna kwam Rillandia aan de beurt voor de puntjes. Ze wonnen deze match met 21. Rillandia II speelde te Oostkapelle en verloor daar met 41. Rillandia III trok uit naar S.V.D. HI en won met 2—1. schappelijke regeling keuringsdienst voor vee en vle^.- Besproken werd de nieuwe gemeenschappelijke regeling, technische dienst op bouw- en woning toezicht. Na enige besprekingen werd deze aangenomen met 6 tegen 1 stem; tegen dhr. M. van Fraassen. Aan dhm. M. van Houte en P. Kloet en aan de vereniging tot verstrekken van onder wijs op Geref. grondslag werd een per ceel bouwterrein verkocht voor 13,50 per m2. Vastgesteld werd het krediet in rekening-courant voor 1964 op 50.000 gulden. Met 6 stemmen voor en 1 tegen werd besloten tot onderhands aanbeste den van een 3e leslokaal voor de o.l. school aan Gebrs. Molhoek te Krabben- dijke. Tevens werd besloten tot ver lenging van een krediet betreffende de bouw en inrichtingskosten der centrale verwarmingsinstallatie. De voorzitter sprak hier zijn waardering uit voor de goede samenwerking .jtussen het school bestuur voor het omwisselen van o.l. school en chr. school in verband met deze uitbreiding. Besloten werd om het nieuwe weggedeelte Wilhelminastraat Julianastraat voorlopig voor auto's te sluiten. Goedkeuring werd verleend aan het voorstel dit jaar weer een kolen- toeslag te verstrekken voor hen die hiervoor in aanmerking komen. Aan de afdeling V.V.H. werd een subsidie ver leend van 60,-^ voor het organiseren van bejaardenm^dagen. De rondvraag leverde geen bijzonderheden op. Raadsvergadering. De gemeenteraad van Kapelle heeft donderdagmiddag blijk gegeven bij de te verwachten groei en ontwikkeling der gemeente, over een ruimtelijke visie te beschikken. Voor de tweede keer in ruim een half ja^r tijds, werd een be sluit genomen tot forse grondaankoop. Wegens uitputting van bouwterrein be sloot de' raad op 26 maart tot aankoop van 4 ha boomgaard van de comman ditaire vennootschap „Bruëlis" te Ka pelle. Nu werd besloten van dezelfde eigenaresse nog eens 6.22 ha in eigen dom over te nemen voor de prijs van 4,50 per m2. Inclusief overdrachts kosten zal met deze laatste transactie een bedrag van rond drie ton gemoeid zijn. Burgemeester H. G. van Suijle- kom, die de aankoop een „beleidszaak" noemde, was van oordeel dat de ge- Raadsvergadering. Maandagavond 9 december om 7 uur hoopt de raad der gemeente in open bare zitting bijeen te komen. Het voor naamste punt op de agéiida is wel de aankoop van huis en winkel van dhr. C. Polderman voor de som van 57.000 gulden. Verder nog ruiling van enkele perceeltjes grond op hetzelfde kruis punt. Vaststelling van vergoedingen voor de diverse scholen van lager- en ulo-ondeiwijs en een wijziging in de re geling dienst gemeentewerken. Sint-N icolaas veiling. Op de 15e Sint-Nicolaasveiling was wel minder fruit dan op andere keren gewoon was, maar toch nog een behoor lijk kwantum. Er was in totaal 202.412 kg en wel 45.293 kg verpakt en 157.119 kg Jos. In totaal werd voor 99.893,83 geveild. Zoals gewoonlijk werd ook nu weer 1 cent per collo afgedragen aan het Rode Kruis. Gemiddelde prijs per kg was 0,49. De prijzen werden door de volgende aanvoerders gewonnen: Gouden medaille Centraal Bureau: Fruitbedrijf Zimmermanpolder, Rilland; zilveren medaille 'Centraal Bureau: Fa. J. Adam, Krabbendijke en N.V. Testers, Rilland; kristallen schaaltje A.V.M.: Fa. van Liere, Kapelle; wisselbeker ge meente Krabbendijke: Fruitbedrijf Zim mermanpolder (A) en Fa. J. Adam (B); bekjcjr gemeente (Rilland: Fruitbedrijf Zimmermanpolder; reiswekker: idem; beker Simoins emballagefabriek: N.V. Testers; beker Remkes en Waterreus: Fruitbedrijf Zimmermanpolder; beker v. d. Giessen: J. van Vossen, Oud-Vos- semeer; elektr. strijkijzer: Fruitbedrijf Welgelegen; bittergarnituur: Fruitbe drijf C. P. Vogelaar; koekschaal: L. de Jonge; sigarendoos: Fruitbedrijf Zim mermanpolder; sigarettendoos: J. P. Kakebeeke; bus Aatech: J. Geense. Op televisie. Zaterdagavond kwam er een dorps genoot voor de televisie. In het natio naal programma ter gelegenheid van het 150-jarig Koninkrijk kwam in een wedstrijdprogramma dhr. A. Plaizier Zeeland vertegenwoordigen op 't scherm. Hij wist in dit programma de 4e plaats te bezetten en ontving een boekenbon voor zijn kennis over geschiedenis. Sport. Waarde II ontmoette zaterdagmiddag Borssele II. Voor de rust bleek Waarde de baas en bracht de stand op 10. Borsele kwam na de thee verhitter in het veld en wist de Waardse keeper 7 maal de bal het nakijken te geven. De eindstand werd 71 in het voordeel van de bezoekers. Raadsvergadering. Dinsdagavond kwam de voltallige raad in vergadering bijeen onder voor zitterschap van burgemeester J. D. de Kam. Vastgesteld werd de gemeen schappelijke regeling reinigingsdienst, alsmede de verordening op de gemeen meente met de 10 ha thans een fraai uitbreidingsplan kan creëren, in welke mening hij door de gehele raad werd gesteund. Met de eerste 4 ha zal bin nenkort een begin met bouwrijp maken worden gemaakt. De overdracht van de 6.22 ha zal eind '1964 plaatsvinden. Naar schatting zullen er op het laatste stuk, dat oostelijk van het dorp Kapelle met een halve rondweg aansluiting kan ge ven op de Oostétraat 250 tot 300 wo ningen gebouwd kunnen worden. Aan gezien de aankoop op de toekomstige uitbreiding is gericht, waren enkele raadsleden wel enigszins bevreesd met een flinke post aan renteverlies vast te komen zitten. „Zal dit de exploitatie op lange termijn niet duur maken?" zo vroeg raadslid J. M. Zuidweg. Overigens stond dhr. Zuidweg niet afwijzend te genover het plan, want met een vari ant op het opschrift van het monument aan de afsluitdijk citeerde dhr. Zuid weg: „Een volk dat leeft, bouwt aan zijn toekomst". Inderdaad kunnen we een exploitatietekort over diverse jaren maken, maar we kunnen ons ook afvra gen, aldus de voorzitter, wat de grond over bijv. 7 jaar ons zal kosten. Gezien in het licht van de huidige grondprijzen was de burgemeester van oordeel, dat de grond tegen een redelijke prijs ge kocht kon wordeij. De expansie en eco nomie beweegt- zich ook ten aanzien van eigen gemeente in voorwaartse richting. Ook de glascultuur is nog niet tot stilstand gekomen, terwijl Zeeland wellicht het groente- en fruittuintje van de randstad Holland zal gaan wor den. Door de burgemeester werd nog medegedeeld, dat het in de bedoeling ligt zo mogelijk op korte termijn tot een grondbedrijf te komen, dat los van al les uit de gehele exploitatie zal worden gelicht. Tot ide kwalificatie vari een juist gevoerd beleid kwam de burge meester ook bij de behandeling van de begroting voor 1964. Dit betekent niet, dat de gemeente geen verlangens meer heeft, aldus de burgemeester. Vooral de woningbouw vraagt nog grote aan dacht. Namens de commissie van onder zoek vroeg dhr. F. van Hoorn om een spoedige voltooiing van het destijds op gestelde verlichtingsplan, alsmede sti mulering van particuliere woningbouw. Wat openbare werken betreft vroeg de commissie om een'spöedige aanleg van de achter de Waardekensstraat te Bie- zelinge ontworpen straat, aanleg van trottoirs langs de Steenweg te Schore, terwijl zij het wenselijk acht te Schore een speelweide voor de jeugd te cre- eren. Wat het woningbouwvraagstuk betreft, zei de burgemeester van belang te achten om te komen tot ratiobouw. Dit zal alleen mogelijk zijn indien we als gemeenten de koppen bij elkaar steken. Voor Boogaartswoningen is in de gemeente geen interesse, voor pre miewoningen wel. Teneinde de particu liere woningbouw te stimuleren, zal er door de gemeente op 10 december een voorlichtingsbijeenkomst belegd wor den. Op het plan van uitvoering voor volgend jaar staat de bouw v&n een aula op de begraafplaats te Kapelle. Het aanleggen vart een speelgelegenheid voor de jeugd vroeg de burgemeester aan te mogen houden voor nadere be studering. Wat de subsidie aan de kruisverenigingen betreft, deelde de voorzitter mede, dat de belangstelling voor het badhuis sterk gedaald is. Werd begonnen met 18.000 baden per jaar, thans is' dat nog ruim 7000. Voor het eerst moet er dan ook met een tekort gewerkt worden. De voorzitter achtte het niet onwaarschijnlijk dat het bad huis over enkele jaren gesloten moet worden. De begroting alsmede die van het woningbedrijf werd zonder hoofde lijke stemming aangenomen, met de aantekening van raadslid J. Slabbe- koorn (S.G.P.) die tegen enkele punten geacht wenste te worden tegen te heb ben gestemd. Voetbal. De enige wedstrijd die Kapelle zater dagmiddag kreeg te spelen was die van het tweede elftal tegen Tern. Boys III. De wedstrijd, die in Temeuzen plaats had, leverde een 52 overwinning voor Kapelle op. Voor zaterdag a.s. staat Kapelle I een belangrijke wedstrijd te wachten tegen Wolf aartsdijk, dat ge zien de standenlijst geen gemakkelijke tegenstander zal worden. Het tweede krijgt Waarde II op bezoek. Benoeming notabel. Tot notabel bij de Ned. Herv. Ge meente te Biezelinge is herkozen dhr. Joh. de Puit. Geen opheffing van jongensclub. De christelijke jongensclub „Immanu- el" te Kapele zal niet worden opgehe ven. Enkele weken geleden werd het voortbestaan van de club, die als on derafdeling van de C.J.V. „Jehova Niz- zi" ruim 50 jaar bestaat, bedreigd we gens gebrek aan leiding. Er werd toen een noodkreet tot de gemeente gericht welke gehoor heeft gevonden. Er is weer iemand bereid gevonden die het werk wil voorzetten. Van 27 november4 december 1963 WEMELDINGE. Geboren: John, zv. Ni- colaus Gerhard en Gretha Ebbina ter Heide. Gehuwd: Cornelis Hoogesteger, 53 j. en Tannetje Gijssel, 51 j. Overleden: Philippus Andreas van Veen, 75 j. Van 28 november4 december 1963 KRUININGEN. Gehuwd: Laurens Baas, 32 j. en Geertruida Kornelia Goeree, 31 j. Overleden: Eliza Kesselaar, 79 j., echtgen. van Adriana Zuidhof; Adriaan Bruijnzeel, 86 j., wednr. van Margare- tha van Koeveringe. Huwelijksaangiften: Rijk Cornelis Berman, 27 j. en Pieternella Huberdina Nieuwenhuijse, 22 j. Over de maand november 1963 RILLAND-BATH. Geboren: Marjolein Christina, dv. Zweitze Wilhelmus Hof man en Cornelia Pieternella van der Made; Eduard Wessel, zv. Jacob Cor nelis Geldof en Johanna Catharina Ver meulen. Gehuwd: Cornelis Marinus Kriekaard, 22 j. te Krabbendijke en Johanna Ja- comina van Hoorn, 18 j.; Cornelis Adri- anus Arnoldus van de Laak, 23 j. en Johanna Maria Damen, 21 j.Johannis Willem Nagelkerke, 25 j. en Barbera van de Griek, 22 j.; Jan Hillebrand, 22 ij. en Maria Louisa Elisabeth Hendriks, i 22 j. I Overleden: Geertruida de Nooijer, 63 j., echtgenote van Leendert Johannis i Westdorp. Wemeldin ge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. Koolstra. 2.30 uur: Ds. W. Kats, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student D. Hakken berg uit Veenendaal. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. Blok, Rilland-Bath. 2.30 u.Ds. J. van Woerden, Middelburg Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Y. v. d. Schoot, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 u.: Ds. D. de Jonge, Yerseke. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. van Woerden. 6 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Herdenking 25-jarig ambtsjubileum. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. R. A. Flinterman te Den Haag. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst

Scheldebode | 1963 | | pagina 2