h blok elektrisch gebied Rinus Geluk weRksteR L. C. Hondius en Co. OESTERS BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN JOH. RUISSEN Wijziging: Reinigingsdienst EEN GEZELLIGE MIDDAG N.V. DE MEULEMEESTER CO Inschrijfadressen S. S. Z. Wandeltochten KORTE GOLFJES S kom nu kijken naaR meuBelen S uit geheel west-euRopa en zonen hij diverse verhalen en gedichten voor, waarin de problematiek naar voren werd gebracht, waarmede de negers in Amerika en Afrika nog altijd worden geconfronteerd. Het geheel stond op zeer hoog peil. Na de pauze was er ge legenheid tot het stellen van vragen over kerkelijke zaken. Diverse onder werpen werden er ter sprake gebracht. Korfbal. Het eerste twaalftal dat zaterdag ten strijde trok tegen Onda I, wist het ook dit keer niet tot een overwinning te brengen. Met 75 kon Onda de over- winningsvlag hijsen. Het tweede twaalf tal deed het heel wat beter. In Wilhel- minadorp won het met 27 van Olym- pia II. Bij de pupillen was het Olympia dat met 02 zegevierde over Elto. Straatnaam kiezen. De bewoners van de gemeente Kapel- Ie mogen meehelpen met het kiezen van een straatnaam voor de nieuw aan te leggen straat ten westen van de Waar- dekensstraat te Biezelinge. Tot nog toe was dit zuiver een taak van de ge meenteraad. B. en W. hebben echter ge meend van deze gedragslijn bij wijze van proef af te moeten wijken. Er is zelfs een prijs beschikbaar gesteld voor hen die met de mooiste naam op de proppen komen. De inzending is mogelijk tot 10 november. Boterletteraktie. De Kamiac-winkeliers te Kapelle-Bie- zelinge gaan een boterletteraktie hou den. Bij aankoop van een bepaald be drag zullen de winkeliers aan de klan ten letters en cijfers verstrekken. Hier van moet een opgegeven combinatie ge vormd worden. Hoe meer combinaties men heeft, hoe hoger de prijs. Van 25—30 oktober 1963 YERSEKE. Geboren: Jacomina, dv. Hui- brecht van Noorden en Adriana van den Berge. Van 2430 oktober 1963 KRUININGEN. Geboren: Hubregt, zv. Jan van der Hart en Maria Dek; Abra ham Adriaan, zv. Jan Willem Kievit en Cornelia Dina de Klerk; Marinus, zv. Johannes Nieuwenhuize en Johanna Ja- coba Roelands. Overleden: Johannes Driedijk, 84 j., echtgen. van Adelida Emma Vermont. Van 2429 oktober 1963 WEMELDINGE. Geboren: Herman Ja cobus, zv. Marinus Cornelis Blok en Geertje van Stel; Cornelia Wilhelmina, dv. Pieter Jan Schouwenaar en Adriana Jacoba Harthoorn. Overleden: Maria Mieras, 75 j., echt- gen. van Joos Leendertse. HuwelijksaangifteFrangois Johannes Meijaard, 21 j. en Anthonia Johanna Alewijnse, 21 j. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rejjenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker, Krabben- dijke. 2 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 Eucharistieviering op zondag 8 en 10 u. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Lt. De Haan. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Leesdienst. 2 uur: Ds. W. Suyker. Bed. H. Doop. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. Beneder, Middelburg. 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. Koolstra. 2.30 uur: Ds. E. Jansen, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrijdag 1 november 7.30 uur: Ds. Chr. van Dam uit Rotterdam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2), 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ros, Harderwijk. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Kreunen, Zeist. Op 5 november herden ken onze geliefde ouders, groot- en overgroot ouders W. P. DAANE s en W. DAANE-KOOMAN hun 60-jarige echtver- eniging Receptie op vrijdag 8 november van 25 uur Yerseke, Bekhof 18 Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lie ve moeder, behuwd- en grootmoeder, mevrouw JACOMINA CORNELIA BAARENS geboren Sauer in de ouderdom van 80 jaar Kruiningen: H. C. BAARENS A. BAARENS- VAN AALST Henk en Eveline 's-Heer Arendskerke: A. ZANDEE- BAARENS H. A. ZANDEE Ditje en Mieke Kruiningen, 30 okt. 1963 Condoleantie-adres Markt 9 De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 2 no vember a.s. op de alge mene begraafplaats te Kruiningen Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 'tstuk is maken kan! Gevraagd een voor 1 dag per week (geen was) Dorpsstraat 20 WEMELDINGE Het juiste adres voor woninginrichting Kruiningen Telefoon (01130) 516 Burgemeester en wethouders maken bekend: Met ingang van 4 november 1963 zal het op halen van harde voorwerpen, in plaats van op de 1ste en 3de woensdag van de maand, geschie den op de 2de en 4de woensdag der maand Het ophalen van huisvuil op dinsdag en vrijdag zal in sneller tempo plaats vinden, waardoor het noodzakelijk is de vuilnisemmers van het begin tot aan het einde van de route van plm. een half uur tot twee uur eerder aan de weg te zetten N.B. Ander huisvuil dan hetgeen in de emmers is ge daan, wordt niet meegenomen Desgewenst kan men meerdere emmers in bruik leen krijgen Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. C. WILLEMSEN, burgemeester B. J. KORSTANJE, loco secretaris Vereniging ,,Het Groene Kruis" - Wemeldinge geeft op 6 november a.s. voor de bejaarden v.a. 65 jaar in het Herv. Jeugdgebouw in de Dorpsstraat Aanvang 2 uur. Tevens zullen nog lichtbeelden vertoond worden over TE KOOP GEVRAAGD Telefoon 440 Yerseke Biezelinge: A. Goeree, Noordstraat 15 Krabbendijkemej. P. van Hekken, B. Sandbergstraat 4 Rilland: E. Schipper, Vijverstraat 14 Kruiningen: J. v. d. Parel, Schoolstraat 51 In elektrische dekens heb ben wij ruime keuze, zowel in 1- als 2-persoons en wij kunnen ze ook zelf re pareren. - Installatiebedrijf Everse, Yerseke. Een beha of gaine koopt u alleen in een speciaalzaak. Koopt daarom uw foundati ons bij Van IJsseldijk-Snoep. De zaak met de grootste sortering! Enige Wollen Smyrna VLOERKLEDEN door Groothandel op Jaar beurs gebruikt; 150,-— p. st. Grote maten. Niet van nieuw te onderscheiden. Evt. thuis te bezichtigen. Brie ven onder no. 22-1, Bur. van dit blad. Drie schattige poesjes zoe ken goed tehuis. J. A. Dij- kema, Schoolstraat 25A, Kruiningen. Pinquin wol is wol welke altijd van andere te onder scheiden is. Prachtige kleu ren in vele kwaliteiten vindt u bij ons in de zaak. Gratis patronen. - Van IJsseldijk- Snoep. Maak zelf uw rok en ja ponnen, vele mooie ruiten en effen flannel (bijpassend voor pakjes) in voorraad. Ook kunt u alle fournituren zoals knopen, garen, band en ritsen bijpassend uitzoe ken. Gespen en ceintuurs maken wij voor u. Voor stoffen eerst kijken bij J. Kole, Noordzandstraat 30, Yerseke. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylinderslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Pejjl. Het adres voor: Klompen, schoenklompen, plasticklom pen, klompsokken, lies- en knielaarzen: Fa. J. Zoete- weij, Tel. 390, Yerseke. Copiëerinrichting Kole le vert stèncilwerk, dat beter verzorgd is. Noordzand straat 11, Yerseke, tel. 590. Pas verschenen: ,,Het is stil op het Loo..." door Thijs Booy, 12,90. - Boekhandel W. Hamelink, Wemeldinge. Met onze uitgebreide col lectie damestassen Skai-dur, Skai-flor brengen wij u de nieuwste modetinten. Ook ruim gesorteerd in stads- en weekendtassen. - Boogerts Geschenkenhuis, Kruiningen Moderne invalidewagens. Rolstoelen voor groot en klein.Toiletstoelen. Opvouw bare wandelwagens enz. v.a. 150,J. H. van Kranen burg, Boomgaardstraat 112, Rotterdam, tel. (010) 126967 Boerinnen! Pluche avond doeken, grote zware pluche netten in nieuwe patronen en pluche halsnetjes, óók in zwart. Steeds voorradig ve le soorten schortebont en rouwbont in nieuw patroon. Stoffen doeken en beuken vanaf 6,95. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. En voor drukwerk VAN DER PEYLi Te koop een prima Branda- ris haardkachel. Te bevra gen: J. van Langevelde, Beatrixstraat 2, tel. 425, Kruiningen. Koud weer stokvis weer! Blanke stokvis bij „De Spar", Lepelstraat, Yerseke. Voor regenkleding kunt u bij. ons terecht. Regenjas sen, jekkers, broeken, zeil- pakken, zuidwesters, been pijpen, plastic schorten. Fa. J. Zoeteweij, Tel. 390, Yer seke. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Voor njeisjes die niet graag een lange broek dragen heb ben wij prachtige draion en terlenka rokjes, mooie pull overs en blouses met lange mouw, die ook gecombineerd kunnen worden met een vlotte overgooier. Terlenka pakjes en corduroy jurkjes. Ook hierin steeds het nieuw ste en altijd iets aparts. Met gratis spaarzegels! - Tex- tielhandel Snoep-van Willi- gen. 4 kleuren ballpoints vanaf 4,95. Parker vulpennen met 5 inktpatrónen vanaf 9,75. - Boekhandel W. Ha melink, Wemeldinge. y^oooooooo 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Zeer groot is onze collectie japonnen, ook in de grotere maten en in een prettige prijsklasse. Reeds vanaf 34,95 leuke pakjes en ja ponnen. Voor al uw confec tie naar Van IJsesldijk- Snoep. Stemm sokken krimpen niet! Krimpen ze, dan krijgt u nieuwe. Heel mooie na- jaarstinten en bovendien ijzersterk. Ook voorradig in de heel dikke sportsokken en kniekousen. - Van IJs seldijk-Snoep. Alle verzekeringen en fi nanciering onroerende goe deren. - H. A. Ossewaarde, Marijkelaan 28, Yerseke, tel. (01131) 638. Schrijf- en tekenbehoefteiv kantoorbenodigdheden heb ben wjj in een uitgebreide sortering voorradig. Boek> handel van der Peyl. Jerrycans: Plastic jerrycans met schenktuit 5, 10, 15 en 20 1 vanaf 3,50. - Fa. J. Zoeteweij, tel. 390, Yerseke Een goede rok kunt u in uw garderobe niet missen. Koop daarom een goede rok. Koop een Bleyle rok. Een kle dingstuk wat jaren lang in model blijft. Alleenverkoop: Van IJsseldijk-Snoep. Erik verwarmingsdekens hoeft u niet in Holland te kopen. Wij hebben ze steeds in vooraad. De deken voor reuma patiënten. In tweeën regelbaar. Installatiebedrijf Everse, Yerseke. Tulpen, vroege en late 85 ct. per 10. - J. Hannewrjk, Dorpsstraat 70a, Wemel dinge. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Zorg in het najaar voor warm ondergoed. Wij heb ben voor u de beste merken zoals Jansen Tilanus, No- vana en Koala. Prima kwa liteit en pasvorm. En ook op alle ondergoed gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Doet uw voordeel, breit met „Scheepjeswol". Wij hebben een ruime sortering met gratis breipatronen. Ook in jaeger en alle soorten sok- kenwol. Ook de Noorse wol in nieuwe tinten. Zie de eta lage! - A. C. Baay, B. Sin kelaan 20, Yerseke. Lagostina, de pan die past in onze tijd voor gas en elektrisch koken. Zie etala ge bij ~H. Gijsel, Oranje- boomstr. 3, Wemeldinge. Vrijdag en zaterdag diep vries braadkuikens voor 2,98. Gewicht 800 gram. „De Spar", Lepelstraat,Yer seke. Er zyn veel soorten zelf- plakkend transparant kleef - band. Er is echter maar één Sellotape! - Boekhandel der Peyl. En toch... die convector of oliekachel geven niet alleen warmte, maar ze zijn een sieraad in uw kamer. Ge makkelijk te regelen èn voordelig in 't gebruik. P. C. van Oosten, Smederij en Constructiebedrijf, Tel. 347, Yerseke. Zoekt u een leuk cadeautje voor de baby? Wij hebben mooie truitjes, pakjes, jurk jes enz. voor u klaar liggen. J. de Neef, tel. 416, Wemel dinge. Onze collectie truitjes is dit najaar zeer groot. Hebt u een truitje of vest nodig, loop dan eens bij ons bin nen, wij hebben vele prijs klassen in zeer goede mo dellen. Van IJsseldijk-Snoep Voor oud en jong warme wollen sokken in fijn en grof gebreid. Voor oudere heren ook extra lange sok ken. Voor dames mousse- crêpe slips, panty's en ook breeches, mousse-crêpe di rectoires met extra lange pijp. Sluiten heerlijk warm aan, evenals onze bekende panty nylons. Voor de meis jes natuurlijk de overbeken de warme maillots. Alles in de onovertroffen Mirlon- Mirlana kwaliteit. Alleen verkoop, met gratis spaar zegels: Textielhandel Snoep- van Willigen. Een helanca of terlenka broek met een leuke trui is de ideale dracht voor kou de dagen. Zowel voor jon gens als meisjes. Ook hier in hebben wij een pracht sortering. Gratis spaarze gels! - Textielhandel Snoep- van Willigen. Een Philips verwarmings deken is uitermate betrouw baar en toch niet duur. Koop bij de vakhandel Everse, Yerseke. Nieuwe kleuter tweedjasjes in een bizonder vlot model, ook schattige effen jasjes. Heel aparte skijacks, pon der warm en sterk. Staan vlot en sportief op een lan ge broek. En ook in baby jasjes hebben wij een ^uit gebreide collectie. Gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. 4 Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststrate, Rouaanse -Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Weer ontvangen: Grote en kleine stokvis. Haring, rol- mops en mosselen in 't zuur. A. Luteyn, Wemeldinge. Deze meubelen zijn uitgezocht door ervaren vaklieden uit het assortiment van de beste EUROPESE FABRIKANTEN, ieder stuk zorgvuldig onder zocht op vorm, kwaliteit en prijs. Overtuigt U zich door een bezoek, dat U tot niets verplicht, aan ons huis. Onze individuele, vakkundige raad en onze service staan steeds ter Uwer beschikking Vrijdagsavonds geopend Ingang Biezelingsestraat 2, Kapelle llllllll WONINGINRICHTERS SINDS 1890 KAPELLE - BIEZELINGE

Scheldebode | 1963 | | pagina 3