h blok Taxi's Autoverhuur elektrisch gebied Rinus Geluk Predikbeurten ALTIJD PARAAT EN LANGER SCHRIJVEN INSTUIF Jac. Bauer K O R T K (iOI, F.1 EH 1 U koopt veilig in onze zaak en zonen WAARDE Voetbad. Het is voor Waarde zaterdag te Veere niet van een leien dakje gegaan. Van het begin af gaven de beide koplopers goed spel te zien en ze gaven elkaar geen duim breed toe. Enkele minuten voor het einde, toen de stand nog 44 was, kwam er een geweldige tegenval ler voor Waarde. Een achterhoedespeler kreeg een bal tegen zijn lichaam, waar door deze in eigen doel caramboleerde. Veere kon niet anders doen dan juichen voor dit vijfde doelpunt. Beide ploegen hebben nu een 'gelijk aantal punten. Maar jongens, houd moed, een volgen de keer meer geluk. Moed verloren, al verloren! Vluchtelingenhulp. Maandagavond na 9 uur gingen een aantal leden van diverse verenigingen op stap om de collectezakjes op te ha len voor deze aktie. De opbrengst was 763,wat neerkomt op 75 cent per inwoner. Men verwacht nog enkele na- giften. Een zeer mooi resultaat. Collecte P.I.T. De collecte voor het Protestants In terkerkelijk Thuisfront heeft in deze ge meente 38,50 opgebracht. KAPELLE-BIEZELINGE Jonge Kerk. ,,Hoe leeft de kerk in Rusland?" was het onderwerp dat Ds. W. S. K. van Dalen uit Oostburg inleidde op een in het lokaal ,,Obadja" gehouden bijeen komst van de Jonge Kerk. Ds. van Da len lichtte zijn lezing toe met dia's en geluidsfragmenten. De leiding van de samenkomst was in handen van jeugd- ouderling J. Ruissen, die ook de dag sluiting verzorgde. Mevr. Van de Velde werd tot bestuurslid gekozen in de va- kature van mevr. Ruissen-Meijer. In de plaats van dhr. J. Hoogstrate Jzn. werd tot bestuurslid gekozen dhr. L. Burger. N.C.V.B. opende vergaderseizoen. De afdeling Kapelle-Biezelinge van de Ned. Chr. Vrouwenbond opende haar vergaderseizoen met een bijeenkomst in de consistorie der Geref. kerk. De lei ding was in handen van de presidente, mevr. Sandee-Staal. Als spreker trad op Ds. D. de Jonge uit Yerseke met het' onderwerp „De aantrekkingskracht der secten". Besloten werd de komende win ter een cursus te organiseren in bloe- menschikken. Voor deze cursus gaven zich vijftien leden op. Rode Kruis gaat weer oliebollen bakken E)e afdeling Kapelle-Biezelinge en Schore van het Ned. Rode Kruis zal de komende maanden weer enkele aktivi- teiten ontplooien. Begin november zal er weer een oliebollenverkoopaktie ge houden worden. Evenals de voorgaande jaren hoopt het bestuur ook dit keer weer tienduizend bollen aan de man te kunnen brengen. In januari zal er zowel te Schore als te Kapelle een filmavond gegeven worden, terwijl het winterwerk afgerond zal worden met een bloed- plasma-avond. Men is voornemens deze in maart te houden. Orgelconcert voor restauratie kerk. Woensdagavond gaf de bekende orga nist Feike Asma in de Ned. Herv. kerk een orgelconcert, waarvoor zeer goede belangstelling bestond. Het concert werd gehouden ten bate van het restauartie- fonds van de Ned. Herv. kerk. Organist Asma opende zijn concert met Toccata over Psalm 118 en Andante Religioso over Psalm 25, beide van Jan Zwart. Verder bracht dhr. Asma werken ten gehore van G. F. Handel, J. S. Bach, A. Guilmant en J. Grison en besloot het concert met een Fantasie over bekende zangwijzen van eigen compositie. Door brommer aangereden. Op de Goesestraat ter hoogte van ca fé „De Sport" te Kapelle is donderdag avond mevr. C. M. A.-de P. uit Vlis- singen door een bromfiets aangereden, terwijl zij met haar man liep te wan delen. De bromfietser, de 17-jarige L. v. Y. uit Yerseke, heeft vermoedelijk door een uit tegenovergestelde richting passerende auto, de wandelaars niet op gemerkt. Dhr. Van Y. sloeg met zijn brommer over de kop. Dokter I. J. Ris- seeuw* die de eerste hulp verleende, liet zowel dhr. Van Y. als mevr. A.-de P. j per ambulance overbrengen naar het St. Joanna-ziekenhuis te Goes. Mevr. A.-1 de P. liep een gecompliceerde beenbreuk op, dhr. Van Y. een lichte hersenschud ding. Voetbal. Het eerste elftal, dat zaterdagmiddag op bezoek ging naar' Krabbendijke H, had niet veel moeite met de Krabben- dijkse reserve's. Met 61 won Kapelle. Het tweede, dat op bezoek ging bij Zaamslag II, verloor met 63; Tot for se winst wisten ook de B-junioren te komen. Ze versloegen Lewed. Boys met niet minder dan 90. De A-junioren die Wemeldinge in eigen huis ontvingen, deden het wat gematigder: een punten verdeling van 22. Korfbal. Elto H, dat zaterdag het Kloetingse Blauw-Wit III op bezoek kreeg, wist dit keer de winst in eigen huis te hou den. Het won met 6—4. De A-aspiran ten wisten dit goede voorbeeld niet te volgen, want zij leden in Kloetinge te gen Blauw-Wit A een 70 nederlaag. Nochtans was het voor de vereniging in zijn geheel een vreugdevolle clag. Op enigszins feestelijke wijze werd name lijk het 20-jarig bestaan herdacht. Dat gebeurde allereerst met een wedstrijd tussen het eerste twaalftal en een ve- teranentwaalftal. Hoewel de „oudjes" aardig partij gaven; moesten ze toch met 42 de eer aan de jongeren laten. Des avonds was er in het sportgebouw een feestavond. Daarvoor werd de spe lers een koffietafel aangeboden waar oud-voorzitter en aanvoerder der vete ranen dhr. M. van Doorn een herinne ringsbeker overhandigde aan de aan voerder van het eerste twaalftal, dhr. M. Sandee. Aanrijdingen. Het afgelopen weekend gebeurden er in en rond Kapelle enkele aanrijdingen, die alle een goede afloop hadden. Op de kruising RijkswegSmokkelhoekweg kwam de 71-jarige C. W. v. d. P. uit Biezelinge met zijn bromfiets in bot sing met een uit de richting Kruiningen naderende personenauto, bestuurd door R. P. N. V. uit Dinteloord. Van de P. en zijn achterop zittend kleindochtertje liepen lichte verwondingen op. Dat was ook het geval met de 16-jarige A. J. R. uit Yereke, die zaterdagavond omstreeks 11 uur met een personenauto in botsing kwam op de hoek KerkpleinBiezeling- se straat. R. verleende daarbij geen voorang aan een auto, bestuurd door P. J. W. uit Kapelle. Des middags had er op de kruising RijkswegVierwegen een botsing plaats tussen een personenauto en een links afslaande vrachtwagen met aanhanger bestuurd door W. Z. uit Nis- se. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. Bij alle aanrijdingen was er flinke materiële schade. Dammen. Door de leden van de damclub „Ka pelle" werden weer enkele partijen ge speeld om het persoonlijk clubkampioen schap. De uitslagen zijn: H. A. v. d. VrieC. van Liere 02; J. J. Ganse manJ. C. van Liere 02; Chr. Kor- stanjeC. v. d. Vliet 11. SCHORE F. Rijk worden met 1965 punten, zodat hij in het bezit zal komen van de wis selbeker. Been gebroken. Het zich op de fiets laten trekken door een aanhangwagen is de 8-jarige A. de K. uit Schore donderdagmiddag noodlottig geworden. De jongen, die op weg was naar school, werd in de Schoorse Zandweg voorbijgereden door een bietenwagen van dhr. R. uit Schore. Hij kon de verleiding niet weerstaan zich hierdoor te laten trekken. In de bocht verloor de jongen de macht over het stuur, waardoor hij kwam te val len. Met een gebroken dijbeen moest hij in het ziekenhuis Oostwal te Goes wor den opgenomen. Hengelwedstrijd. De Schoorse Hengelclub (S.H.C.) hield haar laatste hengelwedstrijd van het seizoen in het kanaal. De uitslag was: 1. M. Hengstdijk, 595 pnt.; 2. P. Karelse, 340 pnt.; 3. I. J. Drever, 250 pnt.; 4. H. Wisse, 245 pnt.; 5. H. Kole, 225 pnt.; 6. F. Rijk, 200 pnt.; 7. J. Lin- denbergh, 110 pnt.; 8. J. de Pree, 110 pnt.; 9. H. Martijn, 50 pnt.; 10. P. Blom- maard, 50 pnt. Clubkampioen 1963 zal Van 17—24 oktober 1963 YERSEKE. Geboren: Anthonie Fokke, zv. Diemer Meirink en Johanna Anna Philipse. Overleden: Marinus Paauwe, 93 j., wednr. van Hendrika Anna de Smit. Huw.aangifte: Nicolaas Minnee, 22 j. te Hillegom en Pieternella Adriana Nieuwenhuize, 22 j. Huw.afk.: Anthonie Johannis van de Velde, 38 j. en Cornelia Blok, 30 j. te Krabbendijke. Gehuwd: Dirk Jan van de Flier, 24 j. te Kruinignen en Wilhelmina de Kun- der, 23 j. Van 17—23 oktober 1963 KRUININGEN. Geboren: Pieternella Dina, dv. Cornelis Hendricus Kalle en Lucia Louisa Huisman. Overleden: Cornelia van Sparrentak, wed. van Willem de Back, 90 j.; Alber- tus Johannes de Wilde, 67 j. te Goes. Huw.aangiften: Eliza Huissen, 24 j. te Krabbenijdke en Maria Adriana van de Pas, 17 j. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. 2.30 uur: Ds. G. Blok, Rilland. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Zoodsma. 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman, Krui ningen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. Blok. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Sloot. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vry Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Evangelist Faassen uit Sliedrecht. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 6 uur: Jeugddienst. Ds. van Boven pjt Middelburg. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge^ Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. J. van Dyken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooy, Schore. V.m. bed. Heilige Doop Geref. Kerk 1 uur: Ds. J. Koolstra. 5 uur: Ds. W. Kats van Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. ADVERTEREN DOET VERKOPEN! Heden overleed zacht en kalm, na een korte ziek te, onze zeer geliefde en zorgzame vader, de heer MARINUS PAAUWE wedn. van H. A. de Smit in de gezegende ouder dom van ruim 93 jaar Yerseke: F. C. PAAUWE Wormerveer: C. F. PAAUWE Yerseke, 17 oktober 1963 Spruitstraat 16 De begrafenis heeft plaats gehad op maan dag 21 oktober Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, zacht en kalm, in het ziekenhuis St. Joanna te Goes, mijn beste man, onze oom Cornelis Potter Mz. in de leeftijd van 87 jaar JOH. POTTER-KOLE Hansweert, 20 okt. 1963 Oude Kerkstraat 9 De teraardebestelling heeft plaats gehad op woensdag 23 oktober j.l. op de algemene begraaf plaats te Kruiningen Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder CORNELIA VAN SPARRENTAK Wed. van W. de Back in de ouderdom van 90 jaar M. DE BACK J. FRANgOYS- DE BACK M. A. FRANgOYS Klein- en achterklein kinderen Kruiningen, 21 okt. 1963 Nieuwstraat 20 De begrafenis heeft plaats gehad op woens dag 23 oktober, j.l. op de algemene begraafplaats te Kruiningen Een beha of gaine kopen is een kwestie van vertrouwen. Er zijn zoveel merken maar er zijn: maar'een paar goede merken en die zijn Lastina en Peter Pah. Onze sorte ring hierin is geweldig, loop eens binnen, wij lichten u gaarne vrijblijvend hierover in. Alleenverkoop: Van IJs- seldijk-Snoep. Hiernaast: Parker Jotter Ballpoint. Schrijft al bij de geringste druk en pakt vrijwel op elk papier. De reuzenvulling schrijft tot.5x langer. Vanaf f 9,50. Diverse modellen passend bij de Par ker vulpenhouders. Parker Nu ook een Parker 19, patroonvulpen 9,75 Boekhandel van der Peijl, Voor de blijken van belang stelling, bij het nog onver wachts overlijden van onze geliefde zwager en oom, de heer JAN PEKAAR betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid de heer en mevr. Bouwman met hun personeel voor de goede zor gen tijdens zijn verblijf in „Vredelust". Uit aller naam: PH. VAN OS Yerseke, oktober 1963 „Ons Dorpshuis" j Kruiningen zaterdag 26 okt. Aanvang 8 uur Bonte avond., verzorgd door Mando- 1 linever. „Excelsior" Leeftijd 11 jaar en ouder Entree f 0,50 zonder chauffeur Volkswagen en Chevrolet Garagebedrijf Tel. 413 - Kruiningen Ook op zondag 27 oktober zingt het Jeugdkoor van Het Leger des Heils uit Rotterdam in de samen komsten te Yerseke. 1000;verdienen? Koop dan Eêso benzine met We- wico bonnen. - G. Schouwe- naar, Garage, Wemeldinge. ooooo&>89S22999$$: 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlyk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Schrijf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wij in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel van der Peyl. Koopjes! 1 lederen jack van 110,voor 85,Idem van 127,50 voor 95, Gebruikte lange herenjas 65,en imitatie damesjas van 90,voor 65, - G. Schouwenaar, Garage, Wemeldinge. Vaste vloerbedekking no dig Kom eerst kijken bij J. Kole, Yerseke, tel. 372. We meldinge, Wilhelminastraat 58, vrijdags van 7.30 tot 9 uur n.m. Vele soorten en kleuren uit voorraad te le veren Prachtige nylon onderjur ken en jupons met soepele kant, ó.a. van „Tima", bij J. de Neef, tel. 416, Wemel dinge. Nieuwe zending stevige win terjasjes in grijs, groen, blauw en rood, met capu chon. Geheel gevoerd met warme wollen ruitstoffen in mooie contrastkleuren. Héél voordelig in prijs! Gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altyd voordeliger! Echte choc. 49 ct. Nogat- blokjes 45 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Bonbons van 65 voor 52 ct. Mokkaboontjes 49 ct. Agar 23 ct. Rumbonen 38 ct. IJscups 45 ct. Witte flik ken 35 ct. Kat-, knoop-, kruis- en boerderijdrop 33 ct. p. 100 g. Heerlijke bo terkoekjes 75 ct. Fijn wit speculaas 59 ct. Zeeuwse rondjes 59 ct. Pindakoekjes 59 ct. Eikoekjes 65 ct. p. 250 g. Wilt u een truitje of vest wat juist iets mooier is en beter dan andere? Probeer dan eens Spes Tricot Paris. Zo prima en zo mooi van pasvorm als geen ander in deze prijsklasse. Ook heel mooie pé,kjes van Spes zijn voorradig. - Van IJsseldyk- Snoep. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Brei zelf een leuk vest of mooie sporttrui met de be kende Pinquinwol. Prachti ge kleuren en vele kwalitei ten voorradig in de zaak met de grootste sortering: Van IJsseldijk-Snoep. Jasperse altijd voordeliger! 2 rol beschuit 49 ct. 1 pot jam 62 ct. 2 blik sardines 69 ct. 1 kg bloem 59 ct. Groene erwten 42 ct. Split- erwten 49 ct. p. 500 g. Si- amrijst 1 kg 79 ct. Heerlijke VV kaas 1,50 p. 500 g. Kwaliteitscacao 69 ct. p. 250 g. 4 fles bier 98 ct. 3 grote fles gazeuse 95 ct. 1 bus Hero spercibonen (fijn) 79 ct. 1 l.-blik fruitcocktail 1,59. 1 l.-blik nasi 1,39. Weer nieuw ontvangen schattige babyjasjes, heer lijk warm en gemakkelijk wasbaar. In effen en door gestikt nylon. Met prachtig passende capuchon. Fijne tinten. Ook beeldige baby las j es in wol, teddy en lams- vacht. Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Nieuwe draion meisjesrok jes, blijvend plooihoudend. Ook hierin steeds grote keu ze. Wij ontvingen zojuist weer mooie meisjesblouses met lange mouw in no-iron en tricot-nylon. Kleuren rood, groen, blauw, wit en nieuwste tint rose. Gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Te koop: Schuurtjes en ga rages. Gummilaarzen in al le maten. P. Duinkerke, Margrietstraat 28, Yerseke, tel. (01131) 605. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Voor de kleintjes hebben wij nu prachtige slobovergooiers van de bekende Kio bad stof. Leuk model m. voetjes. Ook tricot pyama's voor de grotere kinderen in aparte dessins. - Van IJsseldijk- Snoep. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Gezellige verwarmde ka mers met een convector of oliekachel van P. C. van Oosten. Verkrijgbaar in ver schillende kleuren en for maten. Smederij en Con structiebedrijf, tel. 347, Yer seke. 1000,verdienen? Koop dan Esso benzine met We- wico bonnen. - G. Schouwe naar, Garage, Wemeldinge. Bizonder sterk, warm en krimpvrij zijn de speciale wintersokken voor heren en jongens in nieuwe multi color tinten. Fabrikaat Mir- lon-Mirlana, dat zegt alles! Probeert u ze ook eens Gratis spaarzegels- Tex tielhandel Snoep-van Willi- gen. Jasperse altijd voordeliger! Lonneker werkkleding. Overalls. Manchester broe ken. Simson en spijkerbroe ken. Pracht lakens, slopen, flanellen lakens, pyama's, nachthemden, kinder-pya- ma's. Ook pracht flanel p. meter. Grote sortering wol en sokkenwol. Mooie bad doeken, theedoeken en zak doeken. Mooie nylons. Sok ken en kindersokken. Evenals vorige winter leve ren wij u weer een goed kope centrifuge. Nu slechts 119,met garantie. H. Gijssel, tel. 376, Wemel dinge. Er zijn veel soorten zelf- plakkend transparant kleef- band. Er is echter maar één Sellotape! - Boekhandel der Peyl. Boerinnen, neem nu nog een pracht pluche avond doek of zw. pluche grote netten of pluche halsnetjes in grijs en zwart. Wollen halsnetjes k 3,95. Ge streept flanel. Schorte- en rouwbont en gebl. kamga- ren steeds voorradig. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke. Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 'tstuk is maken kan! Geen goed zo goed als No- vana ondergoed! Van dit prachtige dames ondergoed ontvingen wy een grote zending in camisoles, pan ty's, slips en ook speciale modellen voor oudere dames. Dit ondergoed munt uit door prima kwaliteit en pasvorm en is niet duurder! Pro beert u eens een stelletje? AlleenverkoopTextielhan del Snoep-van Willigen. Onze collectie pyama's vóór groot en klein is dit seizoen bizonder geslaagd. Ook in tricot pyama's van Kijöj^n Koala. Maakt u ze liever zelf? Kom dan eens kijken naar onze enorme sortering; flanel, wij hebben da^in juist wat u zoekt. En na tuurlijk gratis spaarzegelb! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. nol S.S.Z. wandeltocht Wemel dinge over 5 en 10 km op 2 november a.s. Inschrijving's- adres: W. J. Jeremiasse, Zd. Achterweg, Wemeldinge.'Ïïl- schrijfgeld t/m 13 jaar 1,-, vanaf 14 jaar 1,25. a. Ook in Wemeldinge komt het meisjeskoor van Het Le ger des Heils voor een open luchtsamenkomst bij de ge meenteschool, op zondag 27 oktober om 4 uur. Blok's meubilering is langzamerhand een be grip geworden van duur zaamheid. In alle prys- klassen worden onze meubelen gegarandeerd. Tevens heeft U de keus uit de mooiste woning textiel en vloerbedek kingen passend bij alle' meubelen. Loopt U rustig eens bij ons binnen, het verplicht1, U tot niets. Vrijdagsavonds geopend Ingang Biezeiingsestraat 2, Kapelle illlllll ,ns WONINGINRICHTERS SINDS 1890 KAPELLE - BIEZELINGE Kapitaal- en schadeverzeke ringen. - H. A. Ossewaarde, Marijkelaan 28, Yerseke, tel. (01131) 638. Elbeo kousen dragen is voordeliger lopen. Nu in de nieuwe kleuren havana, teak en zobel. En denk aan de gratis kousen op de kou- senkaart. - Van IJsseldijk- Snoep. In knopen en alle soorten fournituren brengen wij steeds het nieuwste en het grootste assortiment aan voordelige prijzen. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke. Stemm sokken krimpen niet. Voor elke leeftijd bren gen wij verschillende diktes en kleuren. Ook dit gaat op uw kousenkaart. - Van IJs- spldrjk-Snoep. 1000,verdienen? Koop dan Esso benzine met We- wico bonnen. - G. Schouwe naar, Garage, Wemeldinge. Copiëerinrichting Kole le vert stencilwerk dat beter verzorgd is. Noordzand straat 11, Yerseke, tel. 590. Aangeboden gemeubileerde kamer met pension. AdreS te bevr. Bureau Yerseksche Courant, Yerseke. Komt u ook luisteren naar het meisjeskoor van Het Le ger des Heils op zaterdag 26 oktober in „De Haven" Aanvang half acht. Schooletuis, schooltassen, driehoeken, linealen, gra denbogen, schriften, kortom alles voor de school b(j: Boekhandel van der Peyl. In dames steun- en gemak schoenen grote keuze. In alle soorten pantoffels en damesmuiltjes is onze Sor tering enorm. Herenschoe nen hebben wij zeldzaam mooieT Jongensschoenen m. onverslijtbaar onderwerk! - I. Hage, Yerseke.

Scheldebode | 1963 | | pagina 3