oo BAAVENS K^v"?Dampo WEMELDINGE KRUININGEN KRABBENDIJKE RILLAND-BATH WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE Predikbeurten BURGERLIJKE STAND De speciaalzaak voor Uw BRIL YERSEKE Gevonden voorwerpen. Gevonden een gebloemde damesshawl en een nylonhoes voor regenjas. Terug te bekomen ter gemeentesecretarie. Gevonden voorwerpen. Gevonden een fietspomp, een rijwiel- tas, een muts en een paar breinaalden. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. Ongeval met dodelijke afloop. Zaterdag vond op de Oosterschelde nabij Wemeldinge een ongeval plaats, wat aan de 59-jarige Duitse schipper H. J. H. von Allwörden het leven kost te. De schipper, die aan het roer stond, heeft van het stuurrad een klap gekre gen, waarbij hij gewond geraakte. In eerste instantie leek dit mee te vallen. Tijdens de tocht naar Wemeldinge is hij echter aan zijn verwonding bezwe ken. Het stoffelijk overschot is direkt naar het ziekenhius Oostwal te Goes overgebracht. Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand september aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 164.256,23 en terugbetaald tot een be drag van 101.314,58. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 4.401.523,02. Er. werden in dezelfde periode 8 nieu we boekjes uitgereikt. Postkantoor. Op het postkantoor alhier werd in de maand september aan spaargelden ge stort tot een bedrag van 22.161,43 met 137 inleggingen. Terugbetaald werd met 37 betalingen 15.869,16. Er werden in deze maand 5 nieuwe boekjes uitgereikt. Opbrengst collecte. De reclasserinsgcollecte heeft alhier opgebracht 97,60. Instuif. Zaterdag zal de instuif alhier het nieuwe winterseizoen weer gaan ope nen. Op de openingsavond, die in het jeugdgebouw zal plaats vinden, zal de muzikale omlijsting verzorgd worden door „The Strangers". Deze zullen in een geheel nieuwe vorm optreden, zodat het een mooie openingsavond belooft te worden. De jongeren worden dan ook in het gebouw verwacht. De leeftijd is be paald vanaf 15 jaar. Interkerkelijke jeugddienst. Zondagavond werd in de Vrij Evang. kerk alhier een interkerkelijke jeugd dienst gehouden, waarin de predikant Ds. W. Kats uit Goes voorging. Deze dienst, die werd georganiseerd door de jeugdcommissie, werd ais eerste gehou den om zo te komen tot de eigen jeugd diensten waaraan de jeugd zelf daad werkelijk zijn hulp zal verlenen. Het on derwerp van Ds. Kats was „Tussen ja en nee". Medewerking werd verleend door Paula Paauwe met solozang. Orga nist in deze dienst was Frans Meyaard. Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I een wedstrijd in de competitie tegen Mevo. Bij het begin van de wedstrijd leek het of beide ploegen volkomen aan elkaar gewaagd waren. In de tiende minuut kwam Wemeldinge op een gelukkige wijze aan het eerste doelpunt, wat door De Bourgraaf werd gescoord. De bal, die door de doelman van Mevo niet vol doende onder controle kwam, was een doelpunt. Toch kon men van een We- meldings overwicht in het geheel niet spreken. Mevo, dat pracht aanvallen op bouwde, kon echter de goede richting niet vinden. Tot de rust bleef de stand 10, hetgeen voor Wemeldinge een groot geluk betekende. Maar na de rust bleek dat de Wemeldingse spelers in het kleedlokaal van gedachten waren ver anderd. Al direkt trok men soepel en vlug ten aanval. Weer op een gelukkige wijze kwam men aan een doelpunt, door dat een back van Mevo wat ongeluk kig terugspeelde op de doelman. Deze kreeg de bal niet in zijn bezit en hij rolde rustig over de doellijn, hetgeen 2—0 voor Wemeldinge betekende. Nu was de dam open en in de 11e minuut was het De Bourgraaf die met een dia gonaal schot de doelman wist te pas seren en in de 13e minuut was het Wal- rave die 40 aantekende. De Bourgraaf, die schoten loste, zag tweemaal zijn schot tegen de kruising van paal en lat komen. Uit een corner kwam het eer ste tegenpunt van Mevo, waar doelman Gijssel geen kijk op had, doordat een kopbal direkt werd genomen. In de 24e minuut was het weer Walraven die doel trof en in de 28e minuut tekende De Bourgraaf 61 aan. Toen dacht men aan de lijn dat de wedstrijd beslist was. Het tempo kwam lager te liggen, totdat in de 41e minuut de doelpunten weer los kwamen. Mevo scoorde een magni fiek doelpunt. Walrave trok direkt ten aanval en scoorde: 72. Lindenbergh, che linksbuiten speelde, mocht in de laatqta minuut het laatste doelpunt scoren, zodat de eindstand 82 werd in het voordeel van Wemeldinge. Wemel dinge II verloor van Temeuzen met 8 2 en Wemeldinge A verloor van Rillan- dia met 05. Zaterdag a.s. speelt het tweede elftal thuis tegen Zaamslag I en de A-junioren tegen Krabbendijke. alhier. Medewerking hieraan zal worden verleend door dhr. S. Berrevoets uit Goes, die tussen de verschillende onder delen van het concert het publiek met geestige voordrachten zal weten te ver maken. Reden van dit concert is het feit dat wegens de weersomstandighe den van deze zomer, het niet doenlijk was een openluchtconcert te geven, ter wijl „Excelsior" van mening is dat ieder in de gelegenheid moet zijn om de ver richtingen der vereniging te kunnen vol gen. De toegang is dan ook geheel gra tis. Geslaagd. Aan de Rijks Universiteit te Utrecht slaagde voor het doctoraal examen rechtsgeleerdheid dhr. J. A. Blok. Plattelandsvrouwen bijeen. De afd. Kruiningen van de Bond van Plattelandsvrouwen hield dezer dagen in „Ons Dorpshuis" haar eerste bijeen komst in het nieuwe seizoen. De presi dente, mevr. Baarens-van Aalst, ver welkomde mej. Zandstra, directrice der landbouwhuishoudschool alhier en dhr. Pieterse, eveneens alhier, de eerste om de cakes te keuren die ingeleverd waren voor een wedstrijd, de tweede om de zelf opgekweekte geraniums onder de loupe te nemen. Uitslag cakes: 1. mevr. v. Houte-Fe- lius, Waarde; 2. mevr. v. d. Hart-Pol- derman, Hansweert; 3. mevr. Mossel- man-Bauer, Kruiningen; 4. mevr. Rib- bens-Müller, Hansweert; 5. mevr. Nieu- wenhuyze-Meijaard, Hansweert; 6. mevr. Bonesehanscher-Whenst, Kruiningen; 7. mevr. v. Houte-Roelands, Waarde. Uitslag geraniums: 1. mevr. Ribbens- Müller, Hansweert; 2. mevr. v. Houte- Roelands, Waarde; 3. mevr. Polderman- Wisse, Kruinignen; 4. mevr. v. Houte- Felius, Waarde; 5. mevr. v. d. Berge- Vermeulen, Kruiningen; 6. mevr. Voge laar-de Zeeuw, Kruiningen; 7. mevr. Griep-Wests trate, Waarde; 8. mevr. Minnaard-Kole, Hansweert; 9. mevr. Polderman-Boogaard, Kruiningen; 10. mevr. Karelse-van Hekke, Schore. Vooraf was er een gezamenlijke kof fiemaaltijd geweest. Het winterprogram- ma werd besproken. Als afgevaardigde voor de prov. najaarsvergadering te Goes werd mevr. Drenth-Wollerich te Hansweert benoemd. Hierna hielden verschillende leden een praatje over het beroep van haar man, wat bij de aan wezigen zeer in de smaak viel. Nadat er weer een nieuw lid genoteerd kon worden, sloot de presidente de vergade ring. Spaarbank. Gedurende de maand september 1963 j werd bij de spaarbank van de Coöp. Boerenleenbank „Kruiningen" alhier ingelegd 233.563,82 uitbetaald 399.366,63 een afrasteringspaaltje terecht geko men. De arts J. C. Noome uit Krabben dijke constateerde een hersenschudding, een hoofdwonde en enkele geknelde ribben. Na behandeling is het slacht offer naar zijn woning overgebracht. Vermoedelijk is het breken van een pan lat de oorzaak van zijn val. Geslaagd. Dhr. A. M. Blok slaagde te Goes voor de voortgezette opleiding (praktijkge deelte patroon-bakker) Concert „Excelsior". Zoals uit de advertentie elders in dit nummer blijkt, is de mandolinevereni ging voornemens om a.s. zaterdag een concert te geven in „Ons Dorpshuis" meer uitbetaald 165.802,81 Het saldo per 30 september bedroeg 10.524.608,92. In dezelfde periode wer den er 11 nieuwe boekjes uitgegeven. Auto-ongeval. Vorige week werd een tractor die op de Rijksweg af wou slaan naar de boer derij van dhr. Wouterse aangereden door een achterop komende auto. De tractor, eigendom van dhr. Meijer te Kruiningen en de auto, een oplegger met beton ijzer, werden beschadigd. Overigens liep dit zonder persoonlijke ongelukken af. Enige uren later wilde op hetzelfde weggedeelte dhr. H. uit Serooskerke een drietal auto's passeren. Doordat het donker was bemerkte hij te laat dat hij dit onderaan een oprit deed. Plotseling doemde een andere auto op uit de duis ternis van over de oprit. Een frontale botsing was niet te vermijden. Ook hier liepen de inzittenden van beide wagens slechts lichte verwondingen op, maar de materiële schade was aanzienlijk. Voetbal. Waarde II speelde zaterdagmiddag op eigen veld tegen S.V.D. en verloor met 20. Waarde I ging op bezoek bij Mid delburg VI en wist weer twee puntjes binnen te halen door een 10 overwin ning. Zodoende wisten zij weer in de kopgroep te komen. Zaterdag krijgen zij Rillandia II op bezoek. kooien met zangvogels te plaatsen. Bur gemeester H. G. T^an Suijlekom, die de tentoonstelling opende, feliciteerde de jubilerende vereniging niet alleen met het behaalde succes, ook sprak hij zijn erkentelijkheid uit over de wijze waarop het bestuur steeds weer de tentoonstel ling kleur en sfeer weet te geven. Voor de kinderen zag de burgemeester in het organiseren van dergelijke tentoonstel- j lingen het nut, doordat zij eerbied en respect moeten krijgen voor alles wat er in de natuur leeft. „Laten we vooral niet vergeten", zo besloot de burge meester, „dat de aarde lacht door haar bloemen". Vooraf had voorzitter J. M. Huissoon een welkomstwoord gesproken, waarin hij wees op de groeiende belang stelling voor de tentoonstellingen en wedstrijden van „Floralia". De vereni ging telt thans ruim tachtig leden. Een speciaal dankwoord richtte dhr. Huis soon daarbij tot dhr. J. Hermes, die te gelijk met de vereniging zijn 25-jarig jubileum vierde als bestuurslid en ver zorger van de tentoonstellingen. Als er kentelijkheid voor datgene wat hij voor „Floralia" heeft gedaan, bood hij de „nestor" van de bloemenvereniging een boekwerk aan. Beide dagen was er goe de belangstelling voor de tentoonstel ling. Om het Oosterscheldekampioenschap. HetfcOosterscheldekampioenschap hen gelen, waarvoor zaterdag a.s. in het ka- jiaal door Zuid-Beyeland de laatste wed strijd gehóuden wordt door de vereni ging „De Kapelse Kanaalvissers", be-1 looft een spannende strijd te worden. Voor deze laatste wedstrijd staat Ant. van de Hoek van „De Zeebaars" uit Scherpenisse met 1238 punten op kop, gevolgd door zijn clubgenoot W. M. Ge- j luk met slechts 28 punten (1210) ach-1 terstand. Overigens staat nu al vast dat er voor de wedstrijd van H.V.K.K. ook dit jaar weer grote belangstelling zal Kerknieuws. Bedankt voor het beroep naar de Ge- ref. Gem. alhier A. Kok te Leerdam. Voetbal. Rillandia I trok zaterdag naar Aal burg. Mede door de hinderlijke wind en het gladde veld is het geen beste wed strijd geworden. De Rillanders hebben de uiteindelijke nederlaag te wijten aan hun gebrek aan produktiviteit, want in het veld wogen de partijen tegen elkaar op. Het eerste doelpunt ontstond 10 minu ten voor de rust (10). Na de rust leek het er op dat Rillandia deze ach terstand spoedig zou wegwerken, maar deze hoop bleek ijdel, want geen enkele aanval werd op de juiste wijze afge rond. Aalburg wist nog eenmaal te doel punten, waardoor de voorsprong tot 20 werd opgevoerd, waarmee de wed strijd eindigde. De Aalburgse defensie slaagde er vrij gemakkelijk in de Ril landia voorhoede in bedwang te houden. Rillandia II speelde tegen R.C.S. IV en deze wedstrijd eindigde in een gelijk spel, 22. Rillandia III kwam uit te gen Spui II en won met 91. Afscheid. De 46-jarige Amsterdammer D. Sloot die in zijn vrije tijd theologie studeerde aan de Vrije Universiteit en thans als predikant beroepen is in Rilland-Bath bij de Geref. Kerk, nam tpdens twee middagpauzediensten in de Alledagkerk aan het Begijnhof op 2 oktober afscheid van zijn vroegere beroepsgenoten, t.w. I employé's van de Amsterdamse Bank en collega's uit het bedrijfsleven in de Amsterdamse binnenstad. Beide diensten 1 werden gehouden op verzoek van de oud-collega's van Ds. Sloot. Ds. Sloot werd geboren in Musselkanaal en was 10 jaar als bankemployé in Amsterdam werkzaam. Stoffelijk overschot gevonden. Zaterdag heeft een Belgische visser op de schorren in de Westerschelde het stoffelijk overschot gevonden van het 17-jarige schippersdochtertje J. M. H.1 A. Rossemiers, dat op 12 september j.l. op de Westerschelde overboord sloegen voor de ogen van haar ouders verdronk. Door de lage waterstand was de ge waarschuwde politieboot RP 10 niet in staat het lichaam te bereiken. De Rijks politie uit Rilland-Bath heeft toen het stoffelijk overschot via de schorren op gehaald en overgebracht naar het lij kenhuisje te Rilland-Bath. Het lichaam is later door de ouders geïdentificeerd. Het stoffelijk overschot is intussen naar Antwerpen overgebracht, waar het op de r.-k. begraafplaats ter aarde werd besteld. Van het dak gegleden. Zaterdagmorgen is dhr. A. van Roos malen bij het plaatsen van een televisie antenne op een woning aan de Valcke- nisseweg van het dak gegleden en op OPWEKKÊND VERKWIKKEND Succesvolle bloemententoonstelling „Floralia". De verenging „Floralia" te Kapelle heeft vorige week vrijdag voor de vijf entwintigste keer haar deuren geopend voor een tweedaagse bloemententoon stelling. Ondanks de slechte zomer, waarin het vooral voor de amteur- tuiniers moeilijk was tot een goede op kweek van bloemen te komen, is het „Floralia" in dit jubileumjaar toch ge lukt met een fraaie expositie voor de dag te komen. In de ruime emballage- loods van de veiling, waar ook dit jaar weer de tentoonstelling werd gehouden, is niets nagelaten om het geheel een kleurig en fleurig aanzien te geven. Vooral de jeugd heeft dit jaar een ware strijd geleverd wie er met de eer van de mooiste plant zou gaan strijken. Het was de Hervormd christelijke school uit Biezelinge die met een rose begonia van Nel de Roo dit keer de wisselbeker won. Bijna vijfhonderd planten heeft het be stuur van „Floralia" de afgelopen zomer onder de leerlingen van de lagere scho len van Kapelle en Biezelinge uitgedeeld. Het was te zien, dat velen aan de op kweek de meeste zorg hebben besteed. Er waren talrijke pronkstukken bij die voor elkaar niet veel onderdeden. Zo had de jury, bestaande uit dhm. P. Hermes, J. A. v. d. Guchte en J. Goudswaard uit Goes geen gemakkelijke taak de win naars aan te wijzen. En niet alleen on der de scholieren was er strijd geleverd, ook de leden van de dahlia- en chrysan ten groep hadden er weer echt „werk" van gemaakt, hoewel het slechte weer van de afgelopen week velen parten speelde. Toch waren er fraaie inzendin gen, die kwalitatief goed voor de dag kwamen. Daarnaast waren er ook van particuliere zijde fraaie kweekproduk- ten te bekijken, waarvan vooral toch wel genoemd mag wprden de bloem- mozaiek van dhr. P. D. Joosse uit Scho re. Niet voor niets bekroonde de jury dit stuk met een eerste prijs met lof. Naast de flora was ook de fauna ver tegenwoordigd. Zo hadden de leden van de vogelhoudersvereniging „Zang en kleur" de expositie nog meer kleur ge geven door tussen de borders enkele zijn. Vooral uit Limburg wordt een gro te deelname verwacht. Voetbal. Een forse zege boekte Kapelle I za terdagmiddag door op eigen veld Bruse Boys I te verslaan met niet minder dan 70. Met de rust had Kapelle een 30 voorsprong genomen. In deze stand kwam geen verandering tot een kwar tier voor het einde. De beide junioren elftallen wisten het deze middag niet tot winst te brengen. De A-ploeg speel de op eigen veld 23 tegen Rillandia A I, terwijl de B-ploeg in Kloetinge met 51 het onderspit moest delven. Korfbal. Het eerste twaalftal van El to bleek het zaterdagmiddag tegen Swift II niet te kunnen bolwerken. Het verloor met 5—^3. Het tweede twaalftal deed het heel wat beter. De reserve's versloegen Volharding II met niet minder dan 71, en dat nog wel in een uitwedstrijd. In de aspirantenafdeling was het B-twaalf tal net iets sterker dan Swift Lenig, getuige de 10 overwinning. Bij de pu pillen was het Volharding dat met 20 van Elto won. Vereniging van bejaarden opgericht. Vrijdagmiddag is men te Kapelle ge komen tot oprichting van een vereni ging van bejaarden tijdens een daartoe gehouden bijeenkomst in het sportge bouw. Het bestuur werd als volgt geko zen: voorzitter dhr. C. v. d. Kuijl; se- caretaris dhr. L. van Liere; penning meester dhr. L. Verhulst; commissaris sen mevr. M. Mennes-de Schipper en dhr. M. Gelok. De oprichtingsvergade ring werd behalve door burgemeester H. G. van Suylekom ook bijgewoond door een corporatie van vrouwenafdelingen. De contributie werd voor alleenstaan den vastgesteld op 25 cent per maand en voor echtparen op 35 cent. Overleden: Katharina Pieternella Sin- ke, 41 j., echtgen. van Carl Meijers. Gehuwd: Huibregt Marinus van de Vrede, 25 j. te Krabbendijke en Forra Harthoorn, 22 j. Van 26 september2 oktober 1963 WEMELDINGE. Geboren: Janna Pauli na Elisabeth, av. Jan Pieter Bentschap Knook en van Tannetje Deij. Gehuwd: Jacobus Johannes de Bour graaf, 25 j. en Geertruida Jacoba van den Bos, 24 j.Jan Pieter Roozendaal, 24 j. en Anna Maria Bentschap Knook, 18 j. Overleden: Hermanp. Johann Heinrich von Allwörden 58 j.; Adriaan Karei Hartog, 87 j., wedn. van Jannetje Rijs- tenbil. Van 26 september2 oktober 1963 KRUININGEN. Geboren: Hendrik, zv. Marinus Johannes de Koster en Johanna Adriana Jansen. Over de maand september 1963 RILLAND-BATH. Geboren: Johannes Frits Cornelis, zv. Cornelis Rinze Koo- pal en Wilhelmina Antoinetta Simonis; Christien, dv. Wessel van Gaelen en Jo sephine Horhoruw; Cornelis Jan, zv. Laurus Gommert van de Griek en Ja- comina Clement; William Pieter Johan nes, zv. Johannes Wagenaar en Sara Jacoba Willemsen; Eduard Jacobus Wouter, zv. Adrianus van den Akker en Jakomina Maria Kerkhove; Trijntje Geertruida, dv. Hindrik Poort en Geer truida Rommers; Johannes Matheus Hen- drikus, zv. Nicolaas Johannes Willem sen en Theodora Johanna Josepha Vor- stenbosch; Erik, zv. Jan de Smit en Daatje Will§mina Kiters; Pascale Emile Anne Marie, dv. Leopold Gérard Henri Marie Strous en Gertrud Isabella Hoek stra. Gehuwd: Adriaan Jacob André West- strate, 27 j. te 's-Heer Arendskerke en Maatje Anna In de Weij, 26 j.; Johan nes Bernardus Hoondert, 31 j. te Hein- kenszand en Johanna Jacoba Maria Ver hallen, 22 j.; Cornelis Dekker, 27 j. en Maria Rosalia Cornelia Langenberg, 21 j. Overleden: Jeannine Marie Henri Ambiorix Possemiers, 17 j., dv. Edmond Joanna Jossemiers en Philemona Maria Gustaaf de Brauwer. Van 26 september3 oktober 1963 YERSEKE. Geboren: Leendert, zv. Jo- zias Krijger en Jannetje Maria Nieuwen- huijse; Adriana, dv. Jan Minnaard en Wilhelmina Adriana Harthoorn. Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. N.m. bed. H. Doop Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Woensdag 9 okt. 7.30 uur: Ds. Mallan. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student D. Hakken berg, Veenendaal. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. V.m. bed. Heilige Doop Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. L. H. W. Theunissen, Mid delburg. 2.30 uur: Ds. C. Metselaar, Goes. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. Koolstra. 2.30 uur: Ds. E. Jansen van Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. P. v. d. Bijl uit Genemuiden. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. de Jonge Sr. 2.30 uur: Ds. A. de Jonge, Goes. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 11 uur: Ds. A. Ferwerda, Amsterdam. Bevestiging Kand. D. Sloot. 6.30 uur: Ds. D. Sloot, intrede. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. Delwig, Velp. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Leesdienst. 2 uur: Ds. W. Suyker. Bed. H. Doop. W aarde Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Joh. Poort, leger- predikant te Tilburg. Geref. Gem. 9.30 (H. Avondmaal) en 6 u. (H. Doop): Ds. W. Suyker, Krabbendijke. 2 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Y. J. Tiegersma uit Zierikzee. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. J. van Dpken. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1963 | | pagina 2