h blok Fa.Jansen&Zn.-Goes Snoep van der Vliet Land- en Tuinbouw BURGERLIJKE STAND Predikbeurt Jan Zuidweg KOU T E Cl O Ij F J ES hoeden petten herenmodes j-jerenliof SPERA-NIELKA en zonen „Waar legde hij die aardappel dan neer?" „In dat kievitsnest, maar valt u me nou toch niet elke keer in mijn rede! Dan raak ik de draad kwijt. Zoals ik dan zei, geen R... zonder doornen en als er een aardappel in een kievitennest ligt, dan kunnen ze zich wel dood- broeien. Nou, zij had gezien dat hij die aardappel d'r inlegde en zij haalde hem er weer uit. En toen sloeg hij haar met dat wei-paaltje op d'r kop". „En hebt u gezien, dat hij haar sloeg?" „Dat zeg ik toch!" De officier schilderde in zijn requisi toir hoe de landelijke rust werd ver stoord door een bruut als deze verdach te met de schone bloëmennaam. „Ik eis tegen déze onverlaat..." zei hetnO.M. ,,'t Was nog een weesmeisje ook", riep de getuige, „dat had ik nog vergeten er bij te zeggen". „Dan eis ik vijf en twintig gulden boete", zei de officier, die er gehoord zijn klemtoon prompt een paar rijks daalders bij op zette. „Weesmeisje? Mooi weesmeisje. Daar staat ze", schreeuwde nu de verdachte, terwijl hg naar de tribune wees. Daar stond een wat men noemt stevig ge bouwd vrouwspersoon van achter in de dertig. Ze begon meteen kijverig te roe pen: „Ja, ik ben een weesmeisje, hoor. Maar m'n leven lang heb ik nog geen aardappel uitgebroeid, dat kèn je overal informeren". De rechter deed geen pogingen meer om iemand het zwijgen op te leggen. Hij bepaalde de straf maar op vijftien gul den. WILLY H. HEIT LING RATTEN EN MUIZEN ALS VERSPREIDERS VAN BESMETTELIJKE ZIEKTEN BELAGERS VAN VOEDSEL VOORRADEN Het is merkwaardig, dat het mense lijk intellect, dat toch op sociaal-hygi ënisch gebied waarlijk veel voortreffe lijks tot stand bracht, zich nog steeds niet heeft weten te bevrijden van een plaag die onze volksgezondheid voort durend bedreigt en die onze nationale huishouding jaarlijks miljoenen guldens kost: de ratten- en muizenplaag. Ernstige gevaren dreigen overal daar, waar ratten en muizen als ver spreiders van besmettelijke ziekten aan wezig zijn, o.a. de ziekte van Weill, cholera, pest e.d. Wat men tot dusverre ook van ho gerhand ondernam ter verdelging van ratten en muizen, was zeker niet ge ring, maar toch nog niet voldoende vooral mede omdat de partikulieren nog te weinig zelf regelmatig deze knaag dieren bestrijden. Hierdoor blijven steeds haarden bestaan waar deze zich onge stoord kunnen vermenigvuldigen. De strijd vereist grote omzichtigheid. Het succes van de tot nu toe gebruikelijke bestrijdingsmiddelen hing af van het feit of de dieren van de giftstoffen wil den eten. Hoewel het veelal gelukt is op deze wijze een deel te verdelgen, was de be strijding lang niet voldoende. Begrijpe lijk dat door de chemische industrie naarstig gezocht werd naar een afdoend middel. In 1939 werd een stof ontdekt welke de sleutel betekende voor de oplossing van dit vraagstuk. Er werd een middel gevonden met anti-bloedstollende werking, waarvan gedurende meerdere dagen een kleine hoeveelheid moet worden opgenomen. Als gevolg hiervan treedt een ver andering van het bloed op, waardoor het bloed door de wand van de bloed vaten in de lichaamsholte kan binnen dringen, met gevolg een langzame maar zekere dood van dit ongedierte. Door toepassing van Tomorin lokaas en poeder voor ratten- en muizenbestrij- ding in en om het bedrijf, is een vol ledig succes verzekerd. Tomorinpoeder kan als zodanig op de looppaden worden uitgestrooid of ge mengd worden met aas. Vooral ook op de boerderij verdient- deze vinding dan ook de meeste aan dacht. Van 29 augustus5 september 1963 YERSEKE. Geboren: René Christiaan, zv. Christiaan Sinke en Trijntje van Anroorj; Tanneke Johanna Anna, dv. Jan Jacobus Nrjssen en Janna Cornelia van Hoeve. Huw.aangifte: Huibregt Marinus van de Vrede, 25 j. te Krabbendijke en Forra Harthoorn, 22 j. Van 29 augustus4 september 1963 KRUININGEN. Geboren: Janna Eliza beth, dv. Marinus Jacobus van Burg en Johanna Adriana Jansen. Gehuwd: Ariaan Jan Geuze, 21 j. en Cornelia Johanna Blok, 20 j. Overleden: Cornelis Kole, 75 j., echt- gen». van Pieternella Mallekote. Huwelijksaangiften: Hans Jozef Hö- fer, 26 j. te Rotterdam en Anna Apo- lonia Jansen, 23 j. Over de maand augustus 1963 RILLAND-BATH. Geboren: Franciscus Johannes Cornelis, zv. Cornelis Johan nes van Oosterhout en Jacoba Cathari- na Aloysius Brouwers; Cornelis Theo- dorus, zv. Jan Vogelaar en Sara Leen- dertse; Marina Anthonya Cathalina, dv. Johannes Louis Cornelis Willeboordse en Johanna de Pree; Margaretha Hendrika, dv. Hendricus Jacobus Jozef Prenen en Margaretha Johanna Rijke; Johannes Aarnout, zv. Aarnout Thomas Kurvink en Pieternella Machalina Johanna de Bruijne. Huw.aangifte: Johannes Bernardus Hoondert, 31 j. te Heinkenszand en Jo hanna Jacoba Maria Verhallen, 22 j. Gehuwd: Marinus Hendricus de Keij- zer, 35 j. te Steenbergen en Adriana Steur, 32 j.; Cornelis de Bruine, 25 j. te Arnhem en Maria Bot, 22 j. O, O, DAT DORP. 't Was weer feest in mijn hart, Want mijn dorp zag ik weer, Een plaats die ik niet wil vergeten, 'k Was een kind weer van 'thuis; [in de sfeer Door vriendschap en goedheid bezeten. En mijn oog werd geboeid, Door de weelde en pracht Om het dorp, in 't blij groene leven Van bomen, waar vrij 'n zonne door lacht En de wind diepe geuren doet zweven. 'k Ging de paden weer op En ik zocht staag myn weg Langs Lerke, de Kerkweg, de Klappen, Langs 't goudene graan, en meidoornheg, 't Was m' een feest door hogers te [stappen. Op de eindeloze dijk Van de wentelende zee, Zag 'k 't spel van de wind met de golven. Snel kant'lende vogels deinden mee In de lucht of door ziltschuim bedolven. 'k Zag in 't molengemaai Een vriendelijk gebaar Van een groet, met twee nodende [handen, En hoog uit de toren, luid en zwaar Klonk 't klokkenlied over de landen. 'kWas geboeid en ontroerd, Want 't klonk rein en schoon Van het lied door Paula gezongen, Een stem Tijk een klok; zuiver van toon, Als uit orgelpijpen gedrongen. 'tWas weer goed daar te zijn, In het oord waar 'k mijn jeugd Eens sleet langs velden en wegen. 'kWerd vrij, zonder zorg, 't harte [verheugd En wat 'k zocht, dat heb ik gekregen. HENK ZWEEDIJK Sr. Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Kand. J, Karelse, Goes. 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Bed. H.A. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Luitenante J. F. Terlouw Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk g( 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 uuj; Ds. J. Koolstra. 5 uur: Ds. J. E. Booy, Yerseke. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. V.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 u.: Kand. J. Verhagen, Dëlït. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 7 uur: Ds. de Jonge, Yerseke. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk }i 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Dhr. P. Honkoopc uit Kloetinge. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. van Woerden. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Baayens uitrLei- muiden. id Biezelinge Ned. Herv. Kerk q 10 en 2.30 uur: Ds. J. P. van Steenber gen, Apeldoorn. ru Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. J. van Dijken. n9i Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. -*u-, De D.O.T.-driekant, de vin- gervaste ballpoint. U voelt het aan uw vingers! Boek handel van der Peyl 1 Getrouwd: J. J. VAN DER PEYL en M. C. VAN SANTÉ Kruiningen aug. 1963 Markt 17 Heden overleed, zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, na een ernstige ziekte, in het ziekenhuis St. Joanna te Goes, onze innig geliefde en zorg zame man en vader Leendert Karei de Leeuw echtgenoot van Grietje Keijzer op de leeftijd van ruim 49 jaar G. de Leeuw Keijzer Elsje en Karin Familie de Leeuw Familie Keijzer Yerseke, 30 aug. '63 Grintweg 4 De begrafenis heeft plaats gehad maandag 2 september Met groot leedwezen geven wij kennis dat is overleden in de leeftijd van ruim 49 jaar een onzer werk gevers, de heer Leendert Karei de Leeuw echtgen. van G. Keyser Personeel Fa. de Leeuw Geluk Yerseke, 30 aug. ,63 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve en onvergetelijke man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid Dr. Polder man en Dr. Ampt voor de geneeskundige behan deling en Zr. Koopman en Zr. Noordhoek voor de liefderijke verpleging. Uit aller naam. J. ^uidweg-Everse Yerseke, september '63 Havenstraat 6 Deze week: 6 kop en scho tels voor 5,98 en daarbij 6 limonade/bierglazen gra tis. - Boogerts Geschenken huis, Kruiningen, tel. 482. Voor de blijken van belangstelling tijdens de ziekte, en medeleven na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Ferdinandus Christiaanse betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid Dr Polder man en Dr. Ampt voor de geneeskundige behan deling Uit aller naam. D. Christiaanse Yerseke, september '63 Langeville 42 Voor de mooie vakantie in een zomerhuis, met gratis vervoer en een levensmiddelenpakket, dank ik de I.V.A.-win- keliers hartelijk C. DIJKWEL Yerseke, sept. 1963 Het najaar nadert snel, koopt thans nog Uw in* aan zomerprijs. Wij zijn ruim gesorteerd in half wolle dekens, zuiver wol- Ie dekens, gewatteeide dekens in terlenka en nylon HANSWEERT. TELEFOON 215, YERSEKE, TELEFOON 525 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiterlyk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Buitenmuurverven voor doorslaande muren, in han dige plastic emmertjes ver krijgbaar bij Fa. M. Was Zn., Tel. 330, Kaaistraat 22. Het N.I.P.O. (Nederlands Instituut voor de Publieke Opinie) vraagt ENQUETEURS en ENQU ETRICE S om als regel 's avonds, vaak 's maandags, in him ge meente vraaggesprekken te houden aan de hand van vragenlijsten Vergoeding op basis van ge werkte uren. Minimum leeftijd 21 jaar. Vraag inl. bij het N.I.P.O., Barentszplein 7, Amsterdam Op uw brief vermelden let ter PB Geef uw droge haren wat ze nodig hebben.Was ze met Lanoline shampoo. W. Meij er, Kapper, tel. 601, Yerseke Sunbeam, 's werelds beste elektr. scheerapp. Duurder? Ja! Maar veel beter. De- monstratie-app. aanwezig. - W. Meijer, Kapper, Tel. 601 Orgel te koop. - Holleman, Hoofdstraat 16, Kruiningen, Tel. 470. Kremerstraat 27 Bergen op Zoom En voor drukwerk VAN DER PEYL! Jasperse altijd voordeliger in textïel. Lakens, slopen, bad-, hand- en theedoeken, nylons, sokken, kousen. Gro te sortering wol en sokken- wol. Reeds nu is de verkoop van Van Wijk spoeltjeswol voor ons een groot succes! Geen wonder, de vele mooie kwa liteiten en kleuren garande ren ook u een breiwerk, waar u met recht trots op kunt zijn. Kent u al Airrel? Dit is het allernieuwste! Nu breit u zelf Orlon kleding voor het hele gezin! Prach tige tinten, kleurecht, vorm- houdend en absoluut krimp- vrij! Komt u eens kijken? Gratis breipatronenGratis spaarzegels- Textielhan del Snoep-van Willigen. Trakteer uw hond of kat! Zajes met lever 25 cent p. zakje. Slagerij Boeije, Yer seke. Heerlijk zo'n butagas Rol- kachel voor bijverwarming. Vraag prijs en inlichtingen bij H. Gijssel, Butagas-depöt Wemeldinge, Tel. 376. Copiëerinrichting Kole le vert stencilwerk dat beter verzorgd is. Noordzand straat 11, Yerseke, tel. 590. Gevraagd: Eiken kabinet ten, kleerkisten en ant. bu reaus, koperen doofpotten, ketels en kandelaars. Tegels en tableaus. Wij betalen ho ge prijzen; - A. Sinke, Vier- straat 13, Yerseke. Speldjes! 4 soorten C.J.V. 25 fit. 1 soort C.J.V.F. 1,05. 2 soorten Y.M.C.A. 25 en 50 ct. Voor Zeeland bij C. J. Mieras, Wijngaard straat 34E, Goes. Te koop: Bronco kolen haard en twee oliekachels. Koopje! - J. van*de Velde, Wijngaardstraat 10, Yerseke Buitengewoon mooi is dit seizoen onze collectie kin derjasjes en mantels. Exclu sieve en eenvoudige model len, maar stuk voor stuk juweeltjes, wat betreft kwa liteit en afwerking. En ver gelijkt u vooral onze prij zen Ze zullen ook u ge weldig meevallenGratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altijd voordeliger! 1 blik zalm van 1,19 voor 99 ct. 1 lunchkaasje v. 1,50 voor 1,39. 1 Zwanenberg rookworst 250 g 89 ct. 250 g bonbons nu voor 99 ct. 1 fles advokaat van 2,98 v. 2,39, l L-blik fruitcpektail van 2,25 nu 1,59. 1 l.-pot augurken 65 ct. 1 blik 4 gehaktballen 89 ct. 8 zware repen 98 ct. 1 l.-blik appel moes (Jonker Fris) 59 ct. 4 fles bier 98 ct. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Jasperse altijd voordeliger! Witte flikken 35 ct. Echte choc. 49 ct. Nogatblokjes 45 ct. Agar 23 ct. Mokka boontjes 49 ct. IJscups 45 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Al le soorten drop 33 ct. p. 100 g. Zachte caramels 52 ct. Droptoffee's 49 ct. p. 200 g. Echte Gron. koek 89 ct. Bo terkoekjes 76 ct. Frou 75 ct. Groot pak speculaas 79 en 85 ct. Zoute pinda's p. zak - 200 g 45 ct. De betere; kwaliteits-horloges. In ver schillende j prijzen. Zie onze étalage Ruime gaijantie *en service Juweliers-Graveurs-Horloges St. Adrjanstraat 11, Tel ^924 Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerfl J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Grote ruilbeurs voor speld jes, postzegels en suikerzak jes op 11 sept. 7.309 uur Nijverheidslokaal, Krabben dijke. Toegang kind. 10 ct., volw. 25 ct. Baten voor Dousadj. Ripolin snelverf, prima dek kend, mooie vloeiing, groot uitstrijkvermogen. Verkrijg baar in vele moderne tinten by Schildersbedrijf Fa. M. Was Zn., Tel. 330, Kaai straat 22, Yerseke. Te koop: In prima staat, D.K.W. motor 250 cc 1957. Grintweg 2, Kruiningen. Voor kille dagen een Halier Tacetta petroleumkachel 89,50. Zeer hoog rende ment en reukloos. - Everse, Damstraat 5, Yerseke. Als u het nog te vroeg vindt voor maillots, laat dan in ieder geval uw kinderen met dit gure week warme sok jes dragen. Het komt hun gezondheid ten goede! On ze grote sortering Mirlon- Mirlane sokjes, kniekou sen, ankiets en maillots wordt steeds uitgebreid. En denkt u vooral ook aan de ijzersterke Mirlana nylons en pantykousen. Alleenver koop: Textielhandel Snoep- van Willigen. Gratis spaar zegels. Hebt u de nieuwe Mirlon-Mirlana folder al ontvangen Hebt u onze prachtige col lectie winterwol al gezien? Bekijk de etalage eens, als u al die gezellige kleuren en kwaliteiten ziet, kunt u het niet laten om zelf een leuke sporttrui of vest te breien. Alle patronen gra tis. Er is geen betert wol dan Pinquin wol. - Van IJs- seldijk-Snoep. U denkt er bij het aanschaf fen van flanellen lakens toch wel aan, dat wij naast de bekende Rheumanella la kens ook een goedkopere kwaliteit brengen, zéér sterk en héél voordelig in prijs? Verkrijgbaar in ecru, wit, geel, groen en rose! Wij hebben flanellen lakens ook altijd in extra grote maten voorradig. Gratis spaarze gels! - Textielhandel Snoep- van Willigen. Kent u de badstof kinder hemdjes van KIO met de bekende halsopening? Het bespaart u was, want u hebt geen borstrokjes meer nodig. Prachtig sluitend on dergoed ook voor uw klein tjes. Zeer leuk cadeau-artt* kei. Ook voor uw kinder kleding slaagt u altijd beter bij Van IJsseldijk-Snoep. Denk om uw vogels! Spuit uw hokken regelmatig voor de muggen met '404 of Avi- cide. - J. Tramper, Wijn gaardstraat 1, Yerseke. Zoekt u een leuk aquarium in lijst ongeheel glas of een luxe vogplkooi t Komt u rustig even aanlopen. - J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 58 ct. Snij- worst 38 ct. Ontbijtspek 39 ct. Palingworst 42 ct. Rook vlees 58 ct. Cornedbief 45 ct. Bot.worst 25 ct. p. 100 g. Volvette kaas 500 g 1,45. Pan-Pan 30 ct. Oude witte en kom. kaas 36 ct. Rook kaas 38 ct. Knakworst 89 ct. Wener worst 1,10 p. pot ((8 stuks). 1 blik soep- ballen 49 ct. Zwan. Corned- beef p. blik 90 ct. Cotilla ondergoed is onder goed met Franse charme en Hollandse degelijkheid. Zeer mooie modellen, ook in de allergrootste maten voorra dig met bustevorm. Alleen verkoop: Van IJsseldijk- Snoep. Elbeo kousen zijn mooier en beter. Probeer ze eens,, u zult er beslist op terug ko men. Denk aan de gratis kousen op de kousenkaart. Van IJsseldijk-Snoep. Wij ontvingen prachtige, ex clusieve ski-jacks in een blauw-wit sneeuwkristallen dessin. Deze heerlijk warme jacks kunnen zelfs bijl de felste koude voor uw kinde ren een mantel vervangen! Sportief en heel apart!'Gra tis spaarzegels! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Beha's en gaines breft&en wij in een zeer grote sor tering. Onze modellen mun ten uit in pasvorm en b^- ven na veelvuldige malen wassen nog zeer goed in model. Wij brengen alleen de bekendste merken o$sdit gebied, o.a. Peter-Pan en Lastina. Alleen verhoop Van IJsseldijk-Snoep. Beeldige nieuwe baby bras- sières met broekje. Een snoezig baby cadeautje. Ook hierin de grootste keuze bij Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Bybels in oude en nieuwe vertaling, kerkboeken voor alle gezindten levert U: Boekhandel van der Peyl. Voor zindelijk spul heb ik nog wat winkelruimte en pakhuisruimte te huur. - C. de Visser, Yerseke. Herentruien brengen wij in grote verscheidenheid. Prachtige dikke truien in bijzonder mooie kleuren 47,50. V-hals truien in Shetland kwaliteiten 29,75. U slaagt ook hierin beslist beter bij: Van IJsseldijk- Snoep. Corselets van Lastina reeds vanaf 29,75. Prachtige modellen met kanten voor stuk. Zeer slank afkledend. Van IJsseldijk-Snoep. In bloembakken en schalen, roodsteen en eternit, ruim gesorteerd. - J. Tramper, Wijngaardstraat 1, Yerseke Heeft u veel haarroos J-Bij 't gebruik van Enden sHton- poo heeft u geen hinder meer. - Kapper Meijer, Tel. 601, Yerseke. a Voor al uw levensmiddelen naar Holleman, Hoofdstraat 16, Kruiningen, Tel. 470. i WENST U een speciale plaats 'lV£ór uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Wilt u sokken, die beslist niet krimpen, koop darf gens Stem sokken. Prachtige 'na jaarskleuren in verschillen de diktes en lengtes voor radig. Ook de bekende khië- sok voor heren is weer voor radig. Van IJsseldijk-SnoÓp. Wij verzorgen uw abonne menten op buitenlandse, tola- den zonder enige prijsver hoging. - Boekhandel van der Peijl. Laat vakmensen. XJw woning stofferen c >cf De eerste stap naar gezellig heid is Uw woning te laten 'a9 stofferen door een vakman. ?f, Uw gordijnen hangen mooie*}9 Uw vloerbedekking en lopers passen beter, als onze stoffeer ders alles voor U plaatsen. Ons assortiment woningtextiel is een ware verrassing. Vrijdagsavonds geopend niiiiii 31 JV WONINGINRICHTERS SINDS I89Ö ü9b' KAPELLE - BIEZELINGE Ingang Biezelingsestraat 2, Kapelle ne irf

Scheldebode | 1963 | | pagina 3