h blok Vloeibaar verband wane I [Aie.LS^a V.<m y.sse.Hdy.lc-Svio.e.p spe.idj.0. ijjondius <SL CO.., <fiChLcmLKq.e.K flupgerlyke vacantie gesloten. Het woonhuis bezorger(ster) FA D. PIETERSE Cursus E.H.B.O. Weekreklame Slagerij Boeije Joz. Slabbekoorn Qhatis X L. P. J. van Oeveren L. en Joh. Paauwe REPARATIES KUNSTGEBITTEN L. GRIMM Gemeente Yerseke Nederlands Rode Kruis Wemeldinge Yerseke Ook voor rijwiel- en hulpmotor onderdelen naar Kapelle-Biezelinge voor mosselloods FA. VETTE VERHAART Onze na jaarscollectie truitjes, -vesten., rokken en pakjes is dit seizoen bijzonder geslaagd. K O R T E (1 O I. F JKS Kies de S mooiste meubelen voor TJw geld en zonen De onderbretels zijn voorzien van ogen, die lijken op jarretelles voor het vastmaken van dameskousen. Deze gaan om de knopen, en houden hiermede ook nog het hemd op zijn plaats. (DIA) Het nieuwste op medisch gebied in Amerika is vloeibaar verband. Wat wij er zo over hoorden, is het niet alleen een handige vervanging van verband en pleisters, doch daarnaast bepaald een wonderverband. Safegard, zo heet het nieuwe middel, is verpakt in een aerosol bus. Dit is praktisch en hygiënisch. Uit de bus wordt vloeistof op de wond gespoten, zodat zich als het ware een dun laagje plastic over de wond vormt. Dit plastic laagje sluit de wond af, doch laat de, voor de genezing van een wond zo nood zakelijke lucht door. Daarboven heeft de vloeistof nog pijnstillende en desinfec terende kwaliteiten. Er kan geen jeuk optreden. Het ver band houdt een etmaal, mits het niet met water in aanraking komt. Het lost op in lauw water. (DIA) Van 2229 augustus 1963 YERSEKE. Geboren: Maatje, dv. Cor- nelis Zoeteweij en Maria Steketee. Overleden: Huijbrecht Pieter van Os, 83 j., echtgen. van Krina Cornelia Ste ketee; Ferdinandus Christiaanse, 86 j., wednr. van Adriana MierasMarinus Jacobus van Steveninck, 95 j., wednr. van Cornelia Vleugel. Van 2228 augustus 1963 KRUININGENGeboren: Edwin Geof frey, zv. Jacob Wagenaar en Pieter- nella Stephania Theresia Asselman. Huwelijksaangiften: Marinus Nicolaas van de Plasse, 23 j. en Magdalena Ba- bijn, 26 j.Petrus Joannes Leopold Cesar Janssens, 21 j. en Elizabet Hillebrand, 18 j. Gehuwd: Krijn van Meurs, 31 j. en Cornelia Luteijn, 25 j.; Albertus Fran- gois Florimond van Meir, 21 j. en Cor nelia Regina Zoeteweij, 20 j. Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Regenga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Luitenante J. F. Terlouw Wemeldin ge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Kand. J. H. Karelse uit Goes. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Joh. Booy, Utrecht. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. G. W. Geesink, Leiden. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. Dekkers, Bilthoven Hans wee rt Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Krabbend(jke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en Z.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. V.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. G. Cornet uit Vlissingen. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Student J. J. de Jonge uit Kapelle. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Heden overleed zacht en kalm, na een lang durige ziekte, onze geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Ferdinandus Christiaanse wedn. v. Adriana Mieras in de ouderdom van ruim 86 jaar Renesse D. CHRISTIAANSE J. CHRISTIAANSE- KOMEJAN Yerseke: J. D. MIERAS Klein- en achterklein kinderen Yerseke, 25 aug. 1963 Langeville 42 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 28 augustus BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID op zaterdag 24 augustus 1963, in de ouderdom van ruim 83 jaar, na een langdurige ziekte, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader Hubrecht Pieter van Os Veilig in Jezus' armen Mede namens de familie, K. C. VAN OS- STEKETEE Yerseke, 24 aug. 1963 Dominicusstraat 22 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 27 augustus Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Marinus Jacobus van Steveninck wedn. van C. Vleugel in de gezegende ouderdom van ruim 95 jaar Yerseke: J. J. v. STEVENINCK J. P. v. STEVENINCK- PAAUWE Zeist: C. v. STEVENINCK J. v. STEVENINCK- DE JAGER Klein- en achterklein kinderen Yerseke, 26 aug. 1963 Damstraat 68 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 28 augustus N.V. Garage- en installatiebedrijf Yerseke - Tel. 348-410 maakt bekend dat de winkel vanaf 31-8-1963 voortaan zaterdags om 5 uur gesloten zal zijn. In het vervolg worden d.e schillen door ons opgehaald op dinsdag en vrijdag. Beleefd aanbevelend Yerseke Voor de blijken van me deleven bij het nog on verwachts overlijden van onze geliefde zuster, be huwdzuster en tante Krina Nieuwenhuize betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor de ge neeskundige behandeling en Zr. Noordhoek en Zr. Koopman voor de liefde rijke verpleging Fam. NIEUWENHUIZE Yerseke, augustus 1963 Lepelstraat 8 Wij gaan met vanaf zaterdagmiddag 1 uur t/m 7 september Solex-Service-Station J. van Putten. Yerseke, Tel. 545 Noordzandstraat 12-15 Agentschap Nutsspaarbank, Kruiningen van 30 aug. tot 6 sept. Wegens vakantie van 2 t/m 14 september Bakkerij van de Vrede GEVRAAGD in Hotel N O L E T Goed loon Zaterdags- en zondags Vrij Afwasmachine aanwezig TE KOOP bij inschrijving te Yerseke Spruitstraat 30, leeg te aanvaarden behoudens toest. van B. en W. Bezichtiging in overleg met de eigenaar M. Verschuure, Breeweg 74 Yerseke bij wie briefjes ingeleverd kunnen worden uiterlijk 7 september 1963 Sneller, beter en goedkoper! Lange Ville 9 Yerseke En voor drukwerk VAN DER PEYL! VOOR DIRECT GEVRAAGD VOOR DE YERSEKSE COURANT M.i.v. 1 september 1963 wordt de ophaaldienst van de gemeentereiniging als volgt gewijzigd: Huisvuil: elke dinsdag en vrijdag Grof vuil: le en 3e woensdag van de maand Faecaliën: elke maandagmorgen Door de steeds toenemende drukte in onze zaak hebben wij Uw vertrouwen wel eens te lang op de proef gesteld. Door het bij ons in dienst treden van dhr A. BEENHAKKER, die reeds jaten ervaring heeft in ons vak, hopen wij U een snellere en betere service te kunnen geven. TEXTIEL- EN WONINGINRICHTING Wemeldinge opleidingsdiploma in „Vredebest" op woensdag 4 september a.s. om 8 uur 100 gr. Boterhamworst 40 en 100 gr. Pekelvlees 65 Samen 105 NTJ 95 500 gram riblap 290 NTJ 280 1 blikje soepgroente en l blikje tomatenpuree 68 NTJ 63 500 gr. Nassi Goreng 125 NTJ 120 Gemalen hondenvoer per zakje 25 Iedere woensdag gehaktdag, 500 gr. 168 Schuttershof 12-13 Yorseke Telefoon 639 GEVRAAGD: een leerling: magazijnbediende diploma ULO wenselijk, maar niet vereist, een aankomend monteur een allround monteur en een lasser bankwerker voor onze reparatiewerkplaats van tuinbouwmachines Ooststraat 9 Voor direct gevraagd Telefoon 451 Yerseke Bij aankoop van een Treffer laken of 2 Treffer slopen of andere Treffer- artikelen ontvangt U een mooi Treffer speldje I5 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Mirlon-Mirlana. Een begrip voor betere nylons, ankiets, sokjes, enz. Ook ontvingen wij een zending maillots in de bekende kwaliteit waar mee wij ook vorig seizoen zoveel succes hadden. Vraag onze nieuwe najaarsfolder. Gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. We hebben enkele 2e hands haarden staan. Spotkoopje! P. Huijsse, Yerseke. Vakantiefoto's nu inplakken. Wij hebben een pracht sor tering foto-albums, effen stoffen band v.a. 3,50. Schotse ruiten in plastic en stof 3,95 en 8,50. Boek handel van der Peijl. Op zaterdag 31 augustus wordt verkocht slagers- en ander gereedschap, kevies en 250 kiembakjes. - C. de Visser, Yerseke. Speciale aanbieding in Shet land twinsets. Nu als spe ciaal koopje 25,90. Voor radig in rood, grijs en fles- sengroen. Dit is slechts een éénmalige aanbieding. Van IJsseldijk-Snoep. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerfl J. A. Weststrate, Rouaanse Kaal 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Voorkom vergissingen, zet 'n naamplaatje op uw deur, prijs ongeveer 2,002,50. Boekhandel van der Peijl. Nu ook Hols hondebrood en kattebrood. Goedkoper dan andere merken en even goed. Ook in luxe plastic emmers. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Speldjesruilbeurs te Yerse ke 2 sept. in lokaal Damse school (naast v. Poelje) van 7.309 uur. Toegang kind. 10 ct., volw. 15 ct. Baten voor Dousadj. Wij ontvingen prachtige kinderjasjes. Aparte exclu sieve modelletjes en ook eenvoudige jasjes. Heel voor delig in prijs, maar keurig van pasvorm en afwerking. Alle jasjes zijn van de aller beste stoffen vervaardigd. Gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Te koop: In prima staat, D.K.W. motor 250 cc 1957. Grintweg 2, Kruiningen. Ook in duivenvoeder en vo gelzaden ruim gesorteerd. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Straks wordt het weer tijd om de aardappelen te poe deren. Geen last meer van spruiten. - J. Tramper, Yer seke. Brei zelf een leuk sportvest of dikke trui van die prach tige Pinquinwol. Voorradig in de meest vooraanstaande modekleuren, o.a. rood, mok ka, mosterdgeel, zwart, ko baltblauw, marine, grijs en antraciet. Verder hebben wij vele soorten en kwaliteiten. Koop nu de keuze nog groot is. Gratis patronen voor dames, heren en kinderen. Van IJsseldijk-Snoep. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Heeft U plannen voor ver nieuwing? Ga kijken bg de expert in gezelligheid. Zo tonen wij U vele zit- en eet- hoeken, die U zeker zullen passen. Elk model kunnen wij leve ren, in elke prijsklasse volop keus Vrijdagsavonds geopend niillli WONINGINRICHTERS SINDS 1890 KAPELLE - BIEZELINGE Ingang Blezelingsestraat 2, Kapelle Buitenmuurverven voor doorslaande muren, in han dige plastic emmertjes ver krijgbaar bg Fa. M. Was Zn., Tel. 330, Kaaistraat 22. Wilt u een nieuwe kachel? We nemen u gaarne mee naar 2 toonzalen met een ongekende sortering. Plaat sen en repareren doen we zelf. 40-jarige ervaring! P. Huysse, Yerseke. Jonge hennen te koop. Jan v. d. Cingel, Dorpsstraat 9, Wemeldinge, tel. (01192)371 Naar een nieuwe school op een nieuwe fiets. Dubbele en enkele fietstassen. Leuke kindertasjes. Jongensregen jasjes, cape's, broeken. Nog enkele maten met 10 kor ting. Beleefd aanbevelend: H. Gijssel, Tel. 376. Te koop 1 eiken schuiftafel en 1 grijze pluche avond doek. - J. Zoetewey, Tuin straat 7, Yerseke. Onze kinderkleding staat bekend om de leuke model len, de onberispelijke pas vorm en de prachtige kwa liteit. Komt u eens kijken als u voor uw kinderen iets nodig hebt. Wg ontvangen dagelijks nieuwe zendingen. Steeds de grootste keuze, steeds het nieuwste en al tijd iets aparts. Gratis spaar zegels! Textielhandel Snoep- van Willigen. Copiëerinrichting Kole le vert stencilwerk dat beter verzorgd is. Noordzand straat 11, Yerseke, tel. 590. Ook nu ontvingen wij weer een grote zending pyama- flanel. Gebloemd en met leuke kindermotieven en de allernieuwste strepen voor heren en jongens. Gratis spaarzegels- Textielhan del Snoep-van Willigen. Gevraagd ter overname kin derbox. - Boekhandel van der Peijl, Yerseke. Burda en Neuer Schnitt, de bekende Duitse modebladen met najaars- en wintercol lectie uit voorraad lever baar. - Boekhandel van der Peijl. Helanca pantalons in de nieuwste modekleuren zwart, flessengroen en marine in een prachtige kwaliteit voor de uitzonderlijk lage prgs van 25,50. - Van IJssel dijk-Snoep. Ripolin snelverf, prima dek kend, mooie vloeiing, groot uitstrijkvermogen. Verkrijg baar in vele moderne tinten bij Schildersbedrijf Fa. M. Was Zn., Tel. 330, Kaai straat 22, Yerseke. Elbeo kousen zgn beslist beter, mooier en sterker dan andere. Probeer ze eens en ook u zult verrukt zgn. Denk aan de gratis kousen op de kousenkaart. Alleen verkoop Van Usseldgk- Snoep. Te koop korte leren jas, niet van nieuw te onder scheiden. Bromfiets in pri ma staat Superia Sachs. - De Hulster, Wemeldinge. Voor verloving, huwelgk, echtvereniging enz. hebben wg pracht receptie-albums voorradig. Boekhandel van der Pefll.

Scheldebode | 1963 | | pagina 3