BAAYENS DO MïïlKtss" Klank en licht in Breda PLAATSELIJK NIEUWS YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH WAARDE K APELLE-BIEZELIN GE Land- en Tuinbouw Ook in de vakantie geen alcohol bij wegverkeer Loop der bevolking over juli. Ingekomen personen: W. J. M. Vader v. Pijnacker n. Noordzandstr. 37; M. J. Steenhard en gezin v. Goes n. Dr. van Rooijenstr. 16; P. Danker v. Krabben- dijke n. Burenpolderweg 26; A. Pekaar ^Rotterdam n. Emmastr. 19; A. Tim merman en gezin v. Kruiningen n. Wijn- gaardstr. 1; A. F. van Lierop v. Nieu wer Amstel n. Van Tienhovenstr. 10. Vertrokken personen: J. J. C. Oom en gezin v. Marijkelaan 48 n. 's-Graven- polder, Dorpsstr. 32; J. P. Beversluis- Griep v. Breeweg 56 n. Middelharnis, Zandpad 74; G. L. D. de Vrieze-Nieu- wenhuize v. De Meulemeesterstr. 1 n. Goes, Breitnerstr. 45; G. van der Lin den v. Pompe v. Meerdervoortstr. 3 n. Tholen, Hoogstr. 17; T. P. van der Ha ve v. Ten Houtenstr. 7 n. Wemeldinge, Pr. Beatrixweg 52; J. C. van der Have en gezin v. Ten Houtenstr. 7 n. Antwer pen (B.), Oudemanstr. 28; C. E. Pekaar v. Van Klinkenbergstr. 16 n. Krabben- dijke, Stationsweg 24; M. E. Soeters v. Burenpolderweg 1 n. IJzendijke, B 32; C. A. Roose-van de Plasse v. Ten Hou tenstr. 13 n. Goes, Pieter Jaspersestr. 4{>9»IG J. Rottier v. Kaaistr. 15 n. Krui ningen, Eindje de Rondte 24; 'J. van Hoepen-Salm v. Kaaistr. 5 n. Enkhui zen, Tom Kranenburgstr. 16; Wed. M. E. Paauwe-Harthoorn v. Vierstr. 15 n. Waarde, Gawege 12D. Koeman en ge zin v. De Meulemeesterstr. 4 n. Wemel- diftge, Wem. Zandweg 9; P. L. van der Endt en gezin v. Julianastr. 40 n. We meldinge, Zd. Achterweg 15. ■Verhuizingen binnen de gemeente: J. Baaij en gezin v. Schuttershof 15 n. Do- minicusstr. 7; Wed. J. L. Oele-Soeters v. Paardenmarkt 2 n. Marijkelaan 48; J. Tramper en gezin v. Wijngaardstr. 1 n-^Kerkhoekstr. 34; J. K. van IJsseldijk en gezin v. Paardenmarkt 14 n. Dam- str. 86; I. J. de Wee en gezin v. Vier str. 14 n. Paardenmarkt 2. I.V.A.-Jeugdreis. Begunstigd door het mooie weer werd woensdag weer een I.V.A.-reis met kin deren gemaakt, met als eerste stop de Wouwse Plantage, waar op limonade werd getracteerd. In het mooi aangeleg de Bosbad Hoeven werd gegeten en was volop gelegenheid voor zwemmen, spe len en pootjebaden onder leiding van de begeleidende I.V.A.-winkeliers. Via De Kloof in het mooie bos, waar de kin deren van het natuurschoon en de broodjes genoten, ging het op huis aan met als laatset halte Bergen op Zoom, waar op een qsje werd getrakteerd. Er was ook nog een jarige in de bus, die ondanks zijn 10e verjaardag zijn jaar lijks reisje niet wilde missen. Er werd hem namens de I.V.A. een presentje aSïïgeboden, terwijl hij zelf op lollies trakteerde. Het was een mooie reis, waftr de kinderen en de organisatoren met genoegen op kunnen terugzien. J9l Geslaagd. Gesjaagd voor het Middenstandsdiplo ma L. Everse en H. Everse. Voor gasfitter en waterfitter slaagde te Utrecht dhr. L. Everse. DoA&adj. Ifï Perzië zijn door een aardbeving vele dorpen verwoest. De mensen zijn hun) «huizen, vee en bouwland kwijt en zerfeebben geen geld om alles weer op te bouwen. De Nederlandse jeugd heeft op zich genomen het dorp Dousadj te herstellen. Daarom wordt er een groot scheepse aktie gevoerd. Aan het hoofd vari' 'deze aktie staat H.K.H. Prinses Beatrix. Het „Aktiecomité Yerseke" heeft besloten ook verschillende akties te organiseren. Hiervoor hebben ook de jeugdclubs hun medewerking aangebo- den^.Er zal begonnen worden met een „lege*flessen-aktie". Op donderdag 15 en vrijdag 16 augustus 's avonds na 7 uur. zullen huis aan huis lege flessen opgehaald worden. Wij hopen op de me dewerking van alle Yersekse huisvrou- wel. Over onze verdere ondernemingen hoort u nog. Naast alle mensen die aan de aktie in Yerseke meehelpen, dankt het comité in het bijzonder burgemees ter Willemsen, die voor dit alles zijn toejjtemming lieeft gegeven. Ve&oop pastorie. De pastorie der Geref. Gemeente van Yeiseke is deze week verkocht aan de heer W. van Velzen te Putte (N.-B.). Knie gebroken. De cafetariahouder N. P. O. liet bij het verlaten van zgn zaak enige gas ten passeren en maakte hiermee een verkeerde manoeuvre, waardoor hij het evetwicht verloor. Na het maken van fotdrs bleek in het ziekenhuis te Goes, dat de knie gebroken was. De postduiven. postduivenvereniging ,,De Noord ster" organiseerde een wedvlucht van uit Noyon, afstand 225 km, waaraan 135 jonge duiven deelnamen. Zij wer den gelost om 7 uur en de eerste duif kwam binnen om 8.23.10 uup met een snelheid van 1579.50 m per minuut. De prijzen werden als volgt behaald: 1, 9 M. Minnaard; 2. 6. 12. 14, 26, 29 H. Paauwe; 3, 4, 17, 18 J. J. Philipse; 5 C f. Hout; 7, 25, 34 E. Everse; 8, 10, 15, 12 C. de Koeijer; 11, 23, 28, 31 Joh. Minwaard; 13, 16, 22 A. Zoeteweij; 19, 24 E. Vermast; 20, 21, 33 Jac. van Stee; 27 J. J. Zuijdweg; 30 M. H. v. d. Plasse. Verder namen nog 34 oude duiven aan deze vlucht deel, waarbij de uitslag was: 1 C. R. van Os; 2 J. J. Philipse; 3, 8 H. E. Murre; 4 M. Minnaard; 5 H. Paauwe; 6, 7 J. J. van Oeveren; 9 H. J. van Es. Pastoor Koenraadt naar Ossendrecht. Pastoor P. A. J. J. Koenraadt gaat Yerseke verlaten. Hij is door Mgr. G. de Vet, bisschop van Breda, benoemd te Ossendrecht, een grote parochie van ruim 4000 zielen. Deze promotie wordt pastoor Koenraadt van harte gegund en met de parochianen is ook het niet- katholieke volksdeel van Yerseke hier over zeer verheugd, al is er aan de an dere kant weer weemoed omdat pastoor Koenraadt Yerseke gaat verlaten. De pastoor was ieders vriend in Yerseke en had zijn vrienden en bekenden onder alle lagen der bevolking. Hij was een zeer gezien priester bij zijn parochianen, toonde belangstelling voor alles wat er onder de bevolking leefde, terwijl in het bijzonder het verenigingsleven zijn aan dacht had. Tijdens zijn verblijf te Yer seke voerde hij een aktie voor herstel van zijn kerkgebouw, welke in alle op zichten mocht slagen. Vanaf deze plaats wensen wij pastoor Koenraadt het beste toe in zijn nieuwe parodhie en hopen dat hij nog vele malen Yerseke zal mogen bezoeken, waar hij vanaf 22 juni 1960 pastoor was. Als zijn opvolger is benoemd pastoor A. A. M. Karremans, die op 1 mei 1911 te Wouw is geboren en achtereenvolgens kapelaan was te Baarle-Nassau en Rijs- bergen. Sedert 1957 was hij rector van het klooster St.-Philomena te Hooger- heide. Ongeval. Toen dhr. J. F. O. zich donderdagmor gen per bromfiets naar zijn werk be gaf, kwam hij te vallen doordat zijn zadel brak. Met kwetsuren aan een knie en een oog (door een verbrijzeld brille- glas) werd hij naar huis vervoerd, waar hij zich onder geneeskundige behande ling moest stellen. Gevonden voorwerpen. Gevonden een medaille, een olie jasje, een paar steeksleutels en een speelgoed beest. Inlichtingen ter gemeentesecre tarie van Wemeldinge. Examen machineschrijven. Op het te Bergen op Zoom gehouden examen slaagden voor het Praktijkdi ploma Machineschrijven: Uit Hansweert dhm. A. P. A. J. Borg en C. A. van Loon; uit Krabbendijke mej. M. J. Bruynzeel en dhr. J. Nieuwenhuijse; uit Kruiningen de dames M. L. Blok, P. M. Blok, J. J. Cok, J. N. Dellebeke, J. Has- man, P. W. Holster, E. C. Krombeen, M. H. Leys, A. C. van Liere en A. E. A. Suij; uit Rilland de dames F. J. Heijboer en E. C. G. Minnaard; uit Waarde mej. A. E. Kamerling. Allen ontvingen hun opleiding van dhr. K. Koetsdijk, Staatsgediplomeerd Leraar Machineschrijven. Voetbal. Zondag a.s. zal de v.v. „Kruiningen" een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen „Meto" uit Hoogerheide. Het lag in de bedoeling het le en 2e elftal een wedstrijd te doen spelen, doch de toe stand van het kort geleden geheel op nieuw geëgaliseerde rechtse speelveld laat het spelen van wedstrijden nog niet toe, zodat hoogstwaarschijnlijk slechts het eerste elftal in het veld zal komen. Aanrijding. Vrijdagmiddag 3 uur vond op de Rijksweg op het kruispunt nabij Luch- tenburg een aanrijding plaats tussen een vrachtauto bestuurd door M. uit Maasdriel en een personenauto bestuurd door C. C. uit O. en W. Souburg. Om trent de schuldvraag lopen de meningen uiteen. De rijkspolitie heeft ook deze zaak in onderzoek. De materiële schade was aanzienlijk. Wielrennen. Naar wij vernemen zal onze dorps genoot Jo de Roo volgénSe maand naar Canadai vertrekken om daar samen met Michel Stolker deel te nemen aan de zesdaagse van Montreal. We wensen De Roo veel succes. Gevonden voorwerpen. Gevonden een kist inhoudende ge reedschap, hetwelk kennelijk is bestemd voor een amateur vliegtuigbouwer en een sjaal. Inlichtingen op het bureau der Rijkspolitie, Burgem. Vogelaarstraat, tel. 275. De postduiven. Voor de vlucht vanujt St. Denis, af stand 305 km, had de jP.V. „De Vrij heidsduif" alhier 121 duiven in concours. De prijzen werden als volgt behaald: 1, 2 en 15 H. Dek; 3 G. de Bruine; 4, 14 en 29 Steenpoorte-Buijze; 5 en 25 Schrier-Neve; 6 J. Krombeen; 7 M. Blok; 8, 12, 18, 20 en 30 J. Voois; 9, 19 en 23 A. Boone; 10, 13 en 22 K. Tjarks; 11 Jac. Kosten; 16 en 28 H. van Koe- veringe; 17, 21 en 26 A. Kole; 24 Jac. Stroosnijder; 27 C. van Koeveringe. gleed met zijn been tussen het schip en een meerstoel. Deze werd eveneens naar Goes vervoerd. Ongevallen. Afgelopen week hebben zich twee ernstige ongevallen op schepen voorge daan. Vrijdagavond is schipper P. Ve- ninga bij het afmeren in de grote sluis met zijn been in een staaldraad ge raakt. Met zijn vrouw was hij aan boord van het m.s. „Maria" op weg van Sluis kil naar Leeuwarden geladen met kunst mest. Met zware verwondingen aan zijn been is- hij overgebracht naar een zie kenhuis te Goes. De> dag daarop had bij het afmeren in de buitenhaven een soortgelijk on geval plaats. De 32-jarige schipper J. Hoekèema van het} sleepschip „Damco 27; geladen met ijzeirerts van Antwerpen naar Schwelgern, kWam doordat hij uit- Wedvluchten. -'9 t De postduivenclub „De Luchtpost" hield een wedvlucht voor jongeI<;miiven vanaf Venlo. De uitslag was: l,^®7^ en 11 E. v. d. Griek; 2, 3 en 15 J. B. Pol derman; 4 A. v. d. Klooster; 5, 6, 12, 14, 16 en 17 Jac. van Stel; 8 en 10 S. J. Prevo; 13 J. Almekinders; 18 A. van Iwaarden; 19 en 20 C. Coremans. Uitslag van Noyon: 1, 4, 5, 10, 11 en 12 M. Sentse; 2 en 3 Jac. van Stel; 6 E. v. d. Griek; 7 en 8 S. J. Prevo; 9 J. G. van Hemert. Onderscheiding. Vorige week werden twee arbeiders van de N.V. Landbouw Mij. „De Bath- polders" beloond met een koninklijke onderscheiding. In het directiekantoor kon, burgemeester J. C. W. Jobse de heren J. C. Baas en A. Lambrechtse de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, op de borst spelden. De beide jubilarissen hebben de Bathpolders al die jaren respectie velijk als magazijnbediende en land arbeider hun beste krachteh gegeven. Op hun 54-jarige leeftijd was er nu een koninklijke onderscheiding voor deze trouwe vorm van werken op het grote landbouwbedrijf. Burgemeester Jobse reikte de heren hun onderscheidings tekens uit in aanwezigheid van de di recteur Ir. W. Kakebeeke'ten de presi dent-directeur Ir. M. A. Geuze. In zijn felicitatietoespraak gewaagde de bur gemeester van de toewijding, die de bei de inwoners van zijn gemeente bij hun werk hebben getoond. Hij sprak de wens uit, dat zij hun ereteken nog vele jaren met ere zullen mogen dragen. Hulp aan getroffen gebieden. Eén dezer dagen werd alhier een be spreking gehouden voor hulpverlening aan de getroffen gebieden Doudasj en Skopje. Deze bijeenkomst stond onder leiding van burgmeester J. D. de Kam. Hierbij waren aanwezig afgevaardigden van verschillende verenigingen. In de eerstvolgende weken zullen de volgende activiteiten worden ondernomen: Aan de muziekvereniging „Vooruit" zal ge vraagd worden een rondgang te maken waarbij de meisjesvereniging „Martha" zal collecteren. Voorts zal getracht wor den op de gladiolententoonstelling op 23 en 24 augustus een stand in té rich ten over materiaal van Doudasj, Na de wielerwedstrijd op 31 augustus een vriendschappelijke voetbalwedstrijd gor den gespeeld, terwijl op een na^fè^ te bepalen datum de zangvereniging „Laus Deo" een zangavond zal houden, waar van de opbrengsten aan het genoemde doel ten goede komen. Concert. De muziekvereniging „Vooruit" zal vrijdagavond 16 augustus een concert geven op de tent in het park onder lei ding van Daan Manneke. Aanvang 8 uur. Wedvluchten. n De postduivenhoudersvereniging al hier nam deel aan een wédvlucht vanuit Noyon, afstand 223 km. Er werd af zonderlijk met jonge en oude duiven ge vlogen. De uitslagen zijn als volg£ Jón ge duiven: 1 Van Driel en Heijstek?i2 P. Glas; 3 en 10 B. Ridderhof; 4 M,,Bruijn- ooge; 5 en 8 Jac. Schrier; 6 P. I. Butler; 7 M. P. van Oeffelen; 9 P. M. Kurjper; 11 W. C. Hundersmarck; 12 J. de Schipper; 13 C. Langenberg. Oude duiven: 1, 6 en 9 J. H. C. Po- ley; 2 en 7 P. I. Butler; 3 M. Antho- nise; 4, 5 en 8 A. Arrebout. Aanrijding. Op de rijksweg onder Schore kwamen twee personenauto's met elkaar in bot sing.. Beide voertuigen reden in een file in de richting Kruiningen. De eerste auto, bestuurd door P. K. uit Temeu- zen, moest voor een voor hem rijdende auto stoppen. Hierop heeft de achter hem rijdende J. A. C. van G. uit Nieuw Ginneken niet gelet met het gevolg, dat hij op de auto van K. inreed. Persoon lijke ongelukken kwamen niet voor. Er was wel materiële schade. Voetbal. Als oefenwedstrijden voor de nieuwe competitie zullen Kapelle I en II zater dagmiddag 24 augustus vriendschappe lijke wedstrijden spelen tegen Kloetinge I en II. Zaterdag 31 augustus zal Ka pelle I een vriendschappelijk tegenbe zoek brengen aan het Belgische F.C. „Vitesse" uit Stabroek. Jeugddienst. In de Hervormde Jeugdraad te Ka pelle wordt behoefte gevoeld jeugd diensten te houden die nog meer dan voorheen op de jeugd worden aange past. Enkele jaren geleden is als proef een jeugddienst gehouden met na af loop een mogelijkheid tot nabespreking. Deze proef wil men nog eens herhalen. Zodoende zal er zondagavond aanstaan de om zes uur in het verenigingsge bouw „Obadja" een jeugddienst worden gehouden waarin hoopt voor te gaan Ds. H. Bartlema uit Vlissingen. Na afloop van deze dienst wil men weer trachten tot eén nabespreking te komen. GRASLAND SCHEUREN? De afgelopen strenge winter heeft aan vele percelen grasland schacje toe- res- leel is de zode al weer enigszins dichtggj^ök- ken. Maar, het zijn meestal minderwaar dige soorten die de open plaatsen heb ben ingenomen, zoals kweek -en tuin- tjesgra^. En van zo'n grasmat is het gebracht. Dooi- uitwinteren van ona te gras» Engels raepgras, stonderg wat perpelen ,hol dit voorjaar. Thaj Prosit! En prettige vakantie! Maar laat die vakantie niet bederven door, voordat u gaat rijden, 'n alcoholhoudend drankje te gebruiken! De slogan „geen alcohol bij wegver keer" begint zo langzamerhand bij de goedwillende weggebruiker gemeengoed te worden. Velen weten wel, dat ze niet achter het stuur moeten gaan zitten na het drinken van alcoholica. Allemaal zijn we er heilig van overtuigd, dat we moeilijkheden krijgen als we na de bor reltafel zelf de wagen naar huis rijden; en als we het nog niet weten: de trieste statistieken wijzen het wel uit... Maar of we ons allemaal wel aan die spreuk houden... daar zullen we het maar niet over hebben. Nee, we richten ons nu tot de goed- èn de minder-goedwillenden. Want het is zo opvallend, dat diezelfde mensen die zich „thuis" precies houden aan de stel regel „geen alcohol bij wegverkeer", zich daar onder bepaalde andere omstandig heden niet aan houden. Namelijk, als ze met vakantie zijn. Dan drinken diezelf de mensen graag een karaf je wijn in een albergo in Verona, of op een terrasje in Luxemburg. Natuurlijk, daarna schijnt het landschap veel mooier en lijken de mensen veel vriendelijker. Dat wel. Maar de veiligheid van het verkeer, en de goede afloop van de vakantietrip wordt er allerminst door verzekerd. Natuurlijk zijn er veel mensen, die zich graag aan de spreuk „geen alcohol bij wegverkeer willen houden. Ook in het buitenland, als ze met vakantie zijn. In ons eigen landje bestellen ze dan to nic, cola of tomatensap, of misschien wel een van die alcohol-vrije wijnen die de laatste jaren op de markt zijn ge komen. Maar in het buitenland wordt dat allemaal veel moeilijker: als het op zulke onderwerpen aankomt, laten die gemakkelijke, eenvoudige woordenboek jes hen meestal in de steek. Daarom heeft het Verbond voor Vei lig Verkeer dat overigens beslist geen geheelonthoudersorganisatie is, maar al leen het alcoholgebruik bij wegverkeer bestrijdt een lijstje opgesteld met de meest gevraagde alcohol-vrije dranken in het Frans, Duits, Engels, Italiaans, Spaans en Deens. produktievermogen niet meer hoog ge noeg. De beste oplossing is hier wel: zo'n perceel opnieuw in te zaaien. Er is de zer dagen al veel graszaad gezaaid, wij weten het, maar wij geven ook anderen in overweging op hun bedrijf de per celen eens nauwkeurig te bekijken en wat slecht is zo snel mogelijk te scheu ren. In de maand augustus kan dan nog de inzaai plaats vinden met een kunst- weide of een blijvend graslandmengsel. Of voor het scheuren het beste gebruik kan worden gemaakt van de frees of van een goed kerende ploeg, hangt af van het grasbestand. Van de bodemvruchtbaarheid hangt het af, of niet tegelijkertijd een aan vulling met koper, kalk, kali en even tueel ook met fosfaat gewenst is. Over leg dit alles zonodig met uw assistent van de RLVD, evenals de keus van het graszaadmengsel. FEESTENDE INDUSTRIE SCHENKT STAD EN TOERISTEN FIJN EVENEMENT Tussen vrijdag 16 augustus en zon dag 22 september staat de Brabantse gemeente Breda, en eigenlijk het ge hele Zuiden, in het teken van een klank en lichstpel, dat in deze periode iedere avond zal worden opgevoerd aan het Spanjaardsgat. Het zuidelijk deel van Nederland heeft dit unicum in die om geving te danken aan het 125-jarig be staan van de suikerwerkfabriek N.V. „De Faam" te Breda, die met de aan bieding van dit evenement een cultu rele bijdrage wil leveren aan de naam en faam van Breda. Ongetwijfeld heeft daarmee de jubi lerende N.V. in de roos geschoten, al is het alleen maar door eens wat an ders te doen bij een jubileumviering dan gebruikelijk. Doorgaans namelijk biedt een jubilerend bedrijf het personeel een feestavond aan, (al dajn niet gevolgd door een uitgebreide maaltijd en het hul digen van lang in dienst zijnde em- ployées. Door het aanbieden van een Klank- en Lichtspel aan de Gemeente Breda heeft de N.V. bereikt, dat niet alleen de eigen personeelsleden iets bij zonders te zién krijgen, maar ook de inwoners van Breda en in verre omge ving, alsmede de talrijke toeristen. Eigenlijk is het niet zo verwonder lijk dat dit Klank- en Lichtspel in Bre da wordt gebracht. Deze stad immers heeft mede haar betekenis te danken aan het Huis van Oranje, zoals dit in Prins Willem de latere Koning Wil lem I gestalte heeft gekregen. Onze huidige Vorstin voert nog altijd de titel van Barones van Breda, een titel die is verborgen in het traditionele „enz., enz., enz.". Daarbij komt nog, dat Breda met Diest, Dillenburg en Oranje behoort tot de vier steden die in de Unie van Oranjesteden zijn verenigd. Op 31 augus tus wordt deze verbondenheid in een grootse manifestatie gevierd. De culturele bijdrage van de N.V. „De Faam" door de aanbieding van een Klank- en Lichtspel bestaat uit een op voering, waarbij gebruik is gemaakt van de moderne techniek. Deze techniek maakt het mogelijk dusdanig met klank en licht te „spelen", dat een spel is ontstaan dat andere spelen misschien niet in de schaduw zal stellen, maar toch zeker zal evenaren. De samenstelling en regie is in han den van Johan de Meester, de verbin dende tekst is van Bert Voeten, terwijl Felix de Nobel (met het Nederlands Kamerkoor) het muzikale gedeelte in handen heeft. Tenslotte zorgt Th. Tuk ker voor geluidsopnamen en montage. Het spel, dat zich aan het 350-jarige Bredase Spanjaardsgat afspeelt, brengt na een poëtische inleiding van Bert Voeten, verschillende gebeurtenissen uit de Nederlandse historie. Hierin valt uiteraard de nadruk op de rol die Bre da daarin heeft gespeeld. De bewoners uit de omgeving van het Spanjaardsgat maken in deze periode slechts een spaarzaam gebruik van hun huiskamerverlichting, terwijl ook hun radio of TV-toestel in volume wordt ge temperd. Spontaan reageerden zij op het verzoek tussen 16 augustus en 22 september stilte te betraqhten en de duisternis te minnen. De voorstellingen beginnen telkens om half tien "s avonds, behalve op 31 augustus. Ter gelegenheid van de feest viering, die verband houdt met de tot standkoming van de Unie van Oranje steden, is de aanvangstijd die dag een half uur later. De plaatsbewijzen zijn over/lag gratis te krijgen bij het VW- kantoor (Stationsplein) en 's avonds, 'Voor zover' voorradig, bij de ingang.

Scheldebode | 1963 | | pagina 2