Uitslag YERSEKE WEMELDINGE en niet verbrand PIGMADERM KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE KRABBENDIJKE Predikbeurten en jeugdpuistjes CORRESPONDENTIE Van een onzer postabonné's te Krab- bendijke of Waarde ontvingen we een gfïb-bijschrijving ad 2,50 voor abon nementsgeld, waarop geen afzender was vermeld. Wil betreffende abonné zich even bekend maken? 'n Nieuwe diepvriesinstallatie in de Oude Torenstraat! Heel oud is de Oude Torenstraat maar spiksplinternieuw is de diepvriesinstal latie, kijk-wijs vitrine en een marchan- derie in Slagerij de Koeyer. Alles keu rig uitgevoerd, modern en overzichtelijk. Wat 'n gemak zal dat zijn èn voor fir ma De Koeyer èn voor de cliënt. „Voor uitgang zij ons streven!" De vakantie is goed benut met deze ingrijpende ver nieuwing. Gevonden voorwerpen. Gevonden een badhanddoek en een wit kindersokje. Terug te bekomen ter ge meentesecretarie. Bij de rijkspolitie aangegeven gevon den voorwerpen: Een grijs wollen kin dersokje, een donkerblauwe dameshand- sclioen, een groene portefeuille, twee paar beige damehandschoenen, een hemd en een zwembroek, een polshorloge, een grijze motorbroek, een bruin étui met zonnebril, in zakdoek geknoopte gouden en zilveren ring, een paar rolschaatsen, een rund, een hond, een hondenpenning, een regenjas (gevonden te Kapelle), een dubbele rijwieltas (bruin), een zwarte autobinnenband (zwemband), een zilve ren ringetje met als versiering een boe- regknoop, een plastic jongensschoen (bihiin), een kinderschoentje, rechts (beige). Ringrijderij. Zaterdag hield de ringrijderijvereni- ging „Ons Genoegen" haar traditionele ringrijderij te paard in de Dorpsstraat, een evenement waar altijd nog een gro te belangstelling voor bestaat. De uit slag van de wedstrijd is als volgt: 1. C. van Oosten met 12 ringen, met beker der gemeente; 2. Joh. Hoogesteger met 12 ringen; 3. L. Wabeke met 10 ringen; 4. J. Schouwenaar met 9 ringen; 5. A. op 't Hof met 8 ringen6. C. Hamelink met 8 ringen; 7. P. Gijssel met 8 rin gen; 8. J. Mieras met 8 ringen; 9. W. Hamelink met 7 ringen; 10. G. Mieras met 6 ringen; 11. A. Mieras met 6 rin gen; 12. A. Schouwenaar met 5 ringen; 13. H. v. d. Guchte met 5 ringen; 14. J. Moelker met 4 ringen; 15. W. van Stel met 4 ringen; 16. C. de Vlieger met 3 ringen. De pollepel werd gewonnen door A. Schouwenaar. Het mooist versierde paard was met de ruiter J. Schouwe naar. Na de wedstrijd werd te paard op het terrein van dhr. A. Sandee het stoel tje rijden gehouden. Ie prijs W. van Stel; 2. W. Hamelink; 3. Joh. Hoogesteger. Schoolreizen. De kinderen van de laagste klassen van de christelijke school gingen met' hun jaarlijkse schoolreis naar Walche ren, waar o.a. Miniatuur Walcheren be zichtigd werd. De kinderen van de laagste klassen van de openbare school gingen op die zelfde dag op reis naar Kaatsheuvel, waar „De Efteling" werd bezocht en waar zij volop genoten. Tube 2.95 - Flacon 7.50 en 2.95 Ze kunnen er wat van. De schipperskinderen van Wemeldin- ge, die in het nationale kamp te Hat- tum geweest zijn, hebben daar van de 58 groepen die elkaar in sport en spel bekampten de tweede, derde en vierde prijs in de wacht gesleept. Bij het voet ballen waren ze nummer één. Een grote prestatie. De kinderen die niet aan het kamp hebben deelgenomen, kregen van de^Vereniging „Het Kanaal" een reisje aangeboden naar „De Efteling". Vol lof waren de kinderen over deze reis. Wèwico ging op reis. Twee autobussen van de A.M.Z. ver trekken dezer dagen met de gelukkige prijswinnaars van de reisaktie die ge voerd was door de Wewico winkeliers. Eerst trok men naar Breda, waar een bierbrouwerij werd bezichtigd en de pro ductie gekeurd op smaak en kwaliteit. Vandaar vertrok men naar de „Waran da" waar men een lunchpakket aange boden kreeg en ontspanning door de reinigers werd gevonden. Vandaar ging hef| naar Antwerpen, waar een rond vaart werd gemaakt. Postduivenvlucht. De postduivenvereniging „De Post duif" nam deel aan de wedvlucht van uit St. Denis, afstand 310 km. De uit slag was: 1 en 5 M. Oudeman; 2, 3 en 4 A. op 'tHof. Taptoe O.K.K. Dbor de slechte weersomstandigheden kon zaterdag j.l. het concert door de muziekvereniging O.K.K. niet doorgaan. Dat O.K.K. zich hierdoor niet laat ont moedigen, hoopt zij de bevolking van Wemeldinge a.s. zaterdag te laten zien en horen. Als sluitstuk van het jubi leumfeest van de gymnastiekvereniging W.I.K. zal O.K.K. in samenwerking met de harmonie „St. Caecilia" uit Vlissin gen en „Vooruit" uit Waarde een tap toe geven bij het kanaal. Het geheel staat onder leiding van dhr. D. Manne ke, directeur van deze drie korpsen. Door de welwillende medewerking van de Rijkswaterstaat zal het publiek weer gebruik kunnen maken van de dijk als natuurlijke tribune. Er zullen ten bate van de kas van O.K.K. speldjes worden verkocht, daar het organiseren van een taptoe enorme kosten met zich mee brengt. O.K.K. doet daarom een beroep op de aanwezigen. Wetende, dat de We- meldingse bevolking „de muziek" ook nu niet in de steek zal laten. Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand juni aan spaargelden gestort tot een bedrag van 77.164,22 en terugbetaald tot een bedrag van 71.843,19. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 4.249.140,76. Er wer den in juni 11 nieuwe boekjes uitgereikt. Voetbal. Zaterdag speelde op het sportveld aan de Bonzijweg Wemeldinge I een voet balwedstrijd tegen Amemuiden I. Voor de wedstrijd hield de voorzitter der ver eniging Wemeldinge een toespraak tot dhrn. H. Houtekamer en J. Meyaard, die met deze wedstrijd afscheid namen van de voetbalvereniging Wemeldinge. Dhr! Schouwenaar schetste de plaats der spelers die zij hadden ingenomen in de vereniging en prees hun kameraad schap en bedankte hen voor hun krach ten en hun tijd aan de vereniging ge schonken. De wedstrijd die gespeeld werd gaf een mooi spelbeeld te zien, met een ge lijk opgaan van de kansen. Doelman Van Oosten moest bij tijden al zijn ta lenten ten toon spreiden om de score zo laag mogelijk te houden. In de 12e minuut moest hij echter capituleren, maar 4 minuten later was het Houte kamer die de ploegen weer gelijk bracht. Voor de rust was het toch Arnemuiden dat nog scoorde, zodat gerust werd met een 12 stand. Na de rust ging de strijd opnieuw oplaaien, toen Houtekamer de stand weer gelijk maakte. Twee doel punten werden door de scheidsrechter afgekeurd wegens buitenspel. De laat ste minuten bracht Arnemuiden met een prachtig en keihard schot de stand op 23, waarmee zij deze sportief gespeel de wedstrijd wonnen. De junioren van beide ploegen speelden de voorwedstrijd die eindigde in een 41 overwinning voor Wemeldinge. Verkeersstrubbelingen. Zaterdag te 7.20 uur, toen H. J. v. A. uit Luik (B.) met z'n auto en 2 mede inzittenden komende van Hansweert op de kruising RijkswegZanddijk links af wilde slaan en daarbij, om snelheid te verminderen geen gebruik maakte van z'n remmen doch op de motor afremde kwam de A.M.Z.-bus bestuurd door P. S. L. de V. uit Rilland-Bath met v. A. in botsing, waardoor deze door de waar schuwingsborden ter plaatse in de 4 m lager gelegen sloot terecht kwam. Een juist passerende arts verleende eer ste hulp. Van A. liep lichte kneuzingen op. Erger was de 13-jarige P. B. uit Hansweert er aan toe. Deze werd, even als de andere inzittende, naar huis ver voerd, waar bleek dat P. B. een hersen schudding had opgelopen. De auto werd met ton takelwagen weer op de weg ge bracht en zeer zwaar beschadigd afge voerd. Men ziet hieruit weer dat bij snel heid verminderen om af te slaan het gebruik van stoplichten het soort van ongevallen als deze kan voorkomen. De achteropkomende kan dan zien dat u af wilt slaan en tijdig maatregelen ne men, dus niet aileen de richtingswijzer gebruiken, maar ook de stoplichten! Zondagavond ongeveer 6.15 uur toen C. J. K. uit Kruiningen op het langs de Rijksweg lopende rijwielpad een nodige herstelling aan z'n bromfiets had uit gevoerd en weer aan het verkeer zou gaan deelnemen kwam de achteropko mende bromfietser C. G. uit Krabben- dijke met z'n echtgenote als duopassa- giere vermoedelijk in aanraking met K. waardoor hij de macht over z'n stuur verloor en in de naast de weg gelegen berm terecht kwam. Enkele ontvellin gen waren het gevolg; de bromfiets ver toonde lichte beschadigingen. Gevonden voorwerpen. Een bruin dekkleed; inlichtingen hier over aan het politiebureau of in de A. M.Z.-garage aan de Veerweg alhier. Een huissleutel en een rode portemon- naie met 5 losse centen. Inlichtingen hierover aan het politiebureau. Burgem. Vogelaarstraat. Verder is aangifte gedaan door H. J. Openneer, Scheldestraat 37 te Hans weert, dat door hem z'n rijbewijs A-B-C- D-E is verloren. Het geheel is verpakt in een bruin lederen etui. Ieder die in lichtingen hierover kan verschaffen kan zich wenden tot bovenvermeld adres of tot de plaatselijke politie. Vertier in „Avondlicht". Zaterdagavond zijn de bewoners van het tehuis voor ouden van dagen „Avondlicht" vergast op muziek welke hen gebracht werd door het gezelschap Riemens uit Axel, wat deze nobele geste pleegt te doen op zaterdagavonden. Twee gitaren, een accordeon en een zan ger brachten wat leven in de brouwe rij, hetgeen door de oudjes op zeer hoge prijs werd gesteld. Bravo! Ook onze oudjes worden niet vergeten. Dansavond. Zaterdagavond was er in „Ons Dorps huis" een keur van moderne muziek, dans en zang te horen en te zien. Onze dorpsgenoot Jan Blok presenteerde n.l. de Ramses show" onder leiding van D. Kopmels uit Vlissingen. De gehele band bestaat overigens uit Vlissingers. Dhr. Blok bracht in deze show, waaraan ver der meewerkten: „The Petrels", vijf zin gende meisjes en „The Twingkling Stars", tien dansende meisjes en waar bij hij zelf optrad als zanger en begelei dingsgitarist het publiek een wereld reis, waarin vooral de dansende meis jes en de zangeresjes een groot succes oogstten. Ook de drie uit radio en tele visie welbekende artisten Thea van der List, Willy Alberti en Joop de Knegt mochten een warm applaus van de goed bezette zaal in ontvangst nemen. De dansmuziek welke werd verzorgd door Ramses and the Archers" o.l.v. Dook Kopmels bracht menig danspaartje op de vloer. Wedvluchten. Door de P.V. „De Vrijheidsduif" al hier werd deelgenomen aan een drietal wedvluchten. Vanuit Chateauroux wa ren 19 duiven in concours. De afstand bedroeg 543 km. De uitslag was: 1 K. Tjarks; 2 en 5 C. van Koeveringe; 3 M. Poley; 4 Sclirier-Neve. Vanuit Noyon, afstand 220 km, werd met 77 duiven gevlogen. Hier was de uitslag: 1 en 3 J. Voois; 2 en 10 Steen- poorte-Buijze; 4 C. van Koeveringe; 5 en 16 J. Krombeen; 6 en 17 H. Poley; 7 W. van Velzen; 8, 18 en 19 M. Kole; 9 en 11 Schrier-Neve; 12 P. Kakebeeke; 13 K. Tjarks; 14 J. van Iwaarden; 15 H. van Koeveringe. De jonge duiven werden gelost in Neufvilles, afstand 100 km. Hier waren 303 duiven in concours en de prijzen kwamen als volgt uit de klok: 1, 4, 21, 27, 41, 58, 59, 67, 68 en 69 J. Oele Jzn.; 2, 38, 39 en 45 W. van Velzen; 3 en 5 J. Kosten; 6, 40 en 50 K. Tjarks; 7 en 36 A. Boone; 8, 43 en 55 J. Krombeen; 9, 20, 26, 44, 51, 56 en 62 J. Voois; 10, 42 en 60 J. J. Oele; 11, 15, 32, 46 en 53 Schrier-Neve; 12 en 48 N. Stroosnijder; 13, 24, 25, 49 en 70 Jac. Stroosnijder; 14 en 61 H. van Koeveringe; 16 en 72 M. Kole; 17, 18, 35, 63 en 73 P. Kake beeke; 19 M. Blok; 22, 34 en 54 H. Po ley; 23, 29 en 71 Steenpoorte-Buijze; 28 M. Stroosnijder; 30, 31 en 33 J. Wisse; 37 ei; 75 C. van Koeveringe; 47 en 64 J. Stroosnijder; 52 G. de Bruine; 57 A. Kole; 65 en 74 J. Waverijn; 66 J. van Iwaarden; 76 P. Willeboer. Recreatie. Hoewel Hansweert als het ware bijna door het water is omgeven, is er zeer weinig gelegenheid tot zwemmen .(van wege de drukke scheepvaart op het ka naal en de diepe Schelde) en om mantle dijk te kunnen zonnebaden. Dit laatste, omdat vrijwel de gehele zeedijk aan landbouwers is verhuurd. Enige maan den geleden mochten we hier verheugd schrijven, dat het gemeentebestuur er in was geslaagd met een landbouwer tot overeenstemming te komen om de zee dijk van Hansweert tot aan het z.g. „eerste sluisje" weer voor „publiek" toe gankelijk te stellen. Nu moeten we ech ter tot onze teleurstelling vernemen, dat niet het gehele stuk weer vrij zal zijn, maar een klein gedeelte hiervan aan het sluisje. Ongetwijfeld zullen vele Hansweertse inwoners dit ten zeerste betreuren. Scheepvaartbeweging. In de maand juni '63 passeerden door het kanaal door Zuid-Beveland 7.634 schepen van 4.287.966 ton. Hiervan wa ren 5.125 schepen van 2.908.052 ton ge laden en 2.509 schepen van 1.279.914 ton waren ledig. De geladen schepen be stonden uit 4.479 motorschepen van 2.401.606 ton, 363 sleepschepen van 500.829 ton en 13 coasters van 5.617 ton. De ledige schepen bestonden uit 1.789 motorschepen van 1.030.259 ton, 167 sleepschepen van 230.806 ton en 19 coas ters van 8.166 ton. Verder passeerden er 526 sleepboten, welke een gezamenlijke tonnage hadden van 10.515 ton. Tot de rijnvaart behoorden 986 geladen motor schepen van 606.511 ton, 164 geladen sleepschepen van 242.331 ton, tevens 120 ledige motorschepen van 101.185 ton en 20 sleepschepen van 29.899 ton, alle van België. Tot de rijnvaart be horend passeerden naar België 643 ge laden motorschepen -«'an 450.876 ton en 73 geladen sleepschepen van 106.432 ton; tevens 55 ledige motorschepen v. 33.637 ton en 1 ledig sleepschip van 2.205 ton. In nationaliteiten waren de schepen als volgt verdeeld: 4.485 Nederlandse, 2.267 Belgische, 294 Duitse, 310 Franse, 265 Zwitserse, 3 Luxemburgse, 5 Oostenrijk se, 3 Engelse, 1 Zweeds en 1 Pools. Er passeerden deze maand 325 schepen min der dan in de maand mei. Per dag pas seerden er gemiddeld 254 schepen (ver leden maand 257). in besloten kring dinsdagavond feeste lijk gevierd. Aan de inlegger die het bedrag „vol" maakte, dhr. G. van Vel zen Cz., werd een geschenk aangeboden. Schooljeugd op reis. Onder leiding van het onderwijzend personeel maakten de leerlingen van de openbare lagere school, behalve de le, 2e en 3e klas, een tweedaagse reis naar Domburg, waar zij dank zij het prach tige zomerweer veel hebben genoten van strand, water en bos. Zij keerden zeer voldaan huiswaarts. Examens. Aan de Landbouwhogeschool te Wa- geningen slaagde voor het propaedeu- tisch examen onze dorpsgenoot dhr. P. Westveer. Voor het eindexamen H.T.S. te Vlis singen slaagde voor afd. werktuigkunde dhr. P. J. van Weele. Zijn zusje Ria be haalde haar eindexamen Mulo. Gouden huwelijksfeest. Het echtpaar A. Blok-Westdorp in de Butijnstraat vierde woensdag haar gou den huwelijksfeest. De belangstelling was zeer groot. Behalve familieleden kwamen velen het gouden echtpaar hun gelukwensen aanbieden, zowel bruid als bruidegom zijn nog zeer vitaal. Geslaagd. Aan het Chr. Lyceum te Goes slaag den voor het toelatingsexamen Els Lob- bezoo en Adrie Vermerris. Voor het eindexamen R.H.B.S.-A te Bergen op Zoom slaagden C. J. Lobbe- zoo en J. C. Lobbezoo. Schoolreisje. De leerlingen van de r.-k. lagere school maakten woensdag per bus een reis naar Brabant. In Chaam werden de bossen opgezocht, waar de jeugd naar hartelust kon genieten. Ook werd nog een bezoek gebracht aan het vlieg veld Gilze-Rijen, waar de jeugd ook veel te zien kreeg. Zeer voldaan keerden ze 's avonds weer terug. Kerknieuws. Beroepen bij de Geref. Gemeente al hier J. Karens te Zoetermeer. Bevorderd. Aan het Chr. Lyceum te Goes werden bevorderd: Van 1 naar 2 Arend v. d. Marei; van 2H naar 3H Chris Lobbezoo, Lou Moerman, Dinny Verschuure; van 2M naar 3M Willie Wiskerke; van 3G naar 4G Arma Verschuure; van 3M naar 4M Ria Nieuwenhuyze; van 4M naaröM Elly van Zweden. Seriewedstrijden. Zaterdag 13 juli a.s. organiseert de v.v. „Rillandia" seriewedstrijden. Naast de organiserende vereniging nemen hier aan deel „Dosko" I uit Bergen op Zoom, Amemuiden I en Oostburg I. Chris Duijker won Kapelse „Fruitronde" Het bij wielerwedstrijden soms zo ge nadeloos toeslaande pechduiveltje heeft Dies Kosten uit Kapelle zaterdagmiddag danig achtervolgd. Tweemaal moest de jeugdige amateurkampioen in de „Fruit ronde" van Kapelle door een lekke band van fiets verwisselen. Dit bracht hem zoveel tijdverlies, dat hij een zeke re kans op de overwipningt alsmede het clubkampioenschap van de 'ren- en tour club „Theo Middelkamp" in rook op zag gaan. Het was Chris Duijker uit Bever wijk, die in een felle eindspurt de fa natieke Wim de Rooij uit Bergen op Zoom en Aad Aarts uit Bavel als naas te concurrenten van zich afschudde door met klein verschil als eerste over de finish te gaan. Drager van de zwart- gele Middelkampclubkampioenstrui werd Ko Tolhoek uit Yerseke. In het alge meen klassement eindigde Tolhoek als achtste. De uitslag van het 100 km lange tra ject is: 1 Chris Duijker, Beverwijk, 2 uur, 24 min., 30 seec.; 2. W. de Rooij, Bergen op Zoom; 3. A. Aarts, Bavel, beiden dezelfde tijd; 4. B. de Vos, Din- teloord, 2.25.58 uur; 5. T. Bartens, Ze venbergen; 6. H. A. Meijer, Zaandam; 7. A. Bastiaansen, Kruisland; 8. J. Tol hoek,. Yerseke, allen z.t.; 9. W. de Jon ge, St. Willebrord, 2.26.56 uur; 10. M. Hoogerland, Kapelle; 11. G. Deegens, Kapelle; 12. R. Maliepaard, Breda, al len zelfde tijd. De uitslag van het amateurclubkam- pienschap R.T.C. „Theo Middelkamp" is: 1. J. Tolhoek, Yerseke; 2. M. Hoo gerland, Kapelle; 3. G. Deegens, Ka pelle; 4. D. Kosten, Kapelle; 5. J. Moer dijk, Lewedorp; 6. J. Grim, Lewedorp. Wedvluchten. De postduivenhoudersvereniging „Oost West, Thuis Best" te Kapelle nam deel aan wedvluchten vanuit Creil en Cha teauroux. De uitslagen hiervan zijn: Creil, afstand 268 km: 1 en 3 A. A. van Driel-Heijstek; 2, 4, 8 en 10 P. I. Butler; 5 en 6 Jac. Schrier; 7 A. J. L. Luteijn; 9 A. Arrebout. Chateauroux, afstand 545 km: 1 J. H. C. Poley; 2 en 4 J. L. de Jager; 3 M. Bruijnooge; 5 B. Ridderhof. Rijkspostspaarbank. Bij het kantoor van de rijkspostspaar bank te Kapelle daalde het spaartegoed over juni met 115,33. Er werden 105 inleggingen gedaan tot een totaal van 15.107,50. Het aantal terugbetalingen bedroeg 34 tot een bedrag v. 16.222,83. Er werden geen nieuwe boekjes uitge geven. Gevonden voorwerpen. Bij het groepsbureau van de rijkspo litie te Kapelle werd aangifte gedaan van onderstaande gevonden voorwerpen: Een zonnebril, een rijksdaalder, twee sjaals en twee regenjassen. Afscheid Ds. J. van der Leek. Zondagavond 30 juni heeft Ds. J. van der Leek, predikant bij de Geref. Kerk te Kapelle .afscheid genomen van zijn gemeente. Om gezondheidsredenen heeft Ds. van der Leek emeritaat aan moe ten vragen, na de gemeente 14 jaar te hebben gediend. Hij zal nu gaan wer ken als geestelijk verzorger in de be jaardentehuizen te Hengelo. Als tekst had de scheidende predikant gekozen Ezechiël 40 7: „En het altaar stond voor het huis". Na de prediking sprak Ds. van der Leek een dankwoord, waar in hij betrok de ambtsdragers, leden van de commissie van beheer, organist en koster, de gemeente, de classis Goes en afgevaardigden van de plaatselijke kerken, alsmede de burgerlijke overheid. Namens kerkeraad en' gèmeente sprak ouderling P. J. Balkenende een dank woord, waarna de scheidende leraar staande Psalm 121 4, „De Heer zal u steeds gadeslaan" werd toegezongen. Als afgevaardigde van de classis Goes voer de Ds. J. E. Booy uit Yerseke het woord. Ds. E. P. J. Jebbink deed dit namens de plaatselijke kerken en wet houder J. Balkenende als vertegenwoor diger van de burgerlijke overheid. Op verzoek van de predikant werd ten slot te nog Gezang 29 gezongen. korpsen zijn: „Excelsior" uit Kloetinge, „Euterpe" uit Heinkenszand en „Rillan dia" uit Rilland. Om vier uur des mid dags zal het festijn geopend worden met een concert in de muziektent door het jeugdkorps „Vlijt en Volharding" uit Souburg. Om zes uur zal er ten ge meentehuize een officiële ontvangst zijn, waarna de korpsen om kwart voor ze ven af zullen marcheren naar het con coursterrein (bij goed weer sportter rein). Om zeven uur zal de wedstrijd aanvangen. Na afloop zal er in de mu ziektent de prijsuitreiking plaats vin den, waarna „Ons Genoegen" uit Ka pelle nog een concert zal geven. Gesaagd. Voor het toelatingsexamen voor het Goese Lyceum slaagden Joke Gouder- jaar. en Peter Eversdijk. Voor het toe latingsexamen voor het r.-k. Lyceum Annemieke Adriaansens. Allen leerlin gen van de openbare lagere school te Kapelle. Beroepen. De kerkeraad van de Geref. Gemeen te te Biezelinge heeft een beroep uit gebracht op kandidaat A. W. Verhoef te Capelle aan de IJssel. Van 4—11 juli 1963 YERSEKE. Overleden: Marguerite Cla ra Paulina Barbé, 57 j., wed. van René Francies Melanie Rammeloo; Maria Boone, 81 j., echtgen. van Marinus Ver schuure. Gehuwd: Dirk Johannis Beversluis, 34 j. te Middelhamis en Janna Pietemella Griep, 36 j.; Jacobus Pieter de Vrieze, 28 j. te Krabbendijke en Geertruida Laura Digna Nieuwenhuize, 25 j. Huw.aangifte: Jacob Jan van Wierin- gen, 24 j. te Vlissingen en Adriana Cor nelia Meijer, 22 j. Van 4—10 juli 1963 KRUININGEN. Gehuwd: Cornells Smits, 24 j. te Dordrecht en Huberta Stepha nie Kessels, 22 j. Mulo-examens. Bij de gehouden Mulo-examens te Ber gen op Zoom slaagden maandag dhrn. M. bij de Vaate, D. Snoep en M. Mol voor het Mulo-diploma A. Dhr. M. Mol met aantekening middenstandsdiploma. Dhr. M. v. d. Berge slaagde voor diplo ma B met middenstandsdiploma. Mijlpaal Coöp. Boerenleenbank. De Coöp. Boerenleenbank heeft de af gelopen week de 10 miljoen gulen spaargeld overschreden. Dit feit werd PUROL-POEDER ■mi f1.60 - F1r Mars- en drambandconcours. Onder auspiciën van de Bond van Harmonie en Fanfaregezelschappen in Zeeland zal de muziekvereniging „Ons Genoegen" te Kapelle zaterdag 13 juli a.s. een mars- en drumbandconcours or ganiseren. Er hebben voor dit concours drie muziekokrpsen en vier drumbands ingeschreven. De inzet zal zijn twee wis selbekers. Voor de drumbands zal de trofee verdedigd moeten worden door „St. Caecilia" uit Vlissingen; voor de korpsen door „Excelsior" uit Kloetinge. Als drumbands nemen deel: „Excelsior" uit Kloetinge, „Ons Genoegen" uit Ka pelle, ,Jtillandia" uit Rilland en „St. Caecilia uit Vlissingen. Deelnemende Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Bed. H.A. en dankzegging. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Bediening H.A. en dankzegging. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrijdag 12 juli, 7.30 uur: Ds. W. Suy- ker uit Krabbendijke. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Luitenante J. F. Terlouw. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. V.m. H. Doop; n.m. H. Avondmaal Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. S. Pontier te Honselersdijk. Bediening H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest N.m. viering H.A. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. D. Sloot, Amster dam. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Postma, Nijverdal. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Voorber. H. Avondmaal Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. 'Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Bediening H.A. en dankzegging. N.-m. bed. H. Doop. Geref. Gem. 9.30. 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Bediening H. Avondmaal Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. W. Netjes. Bediening H. Avondmaal Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Bediening H.A. en dankzegging. Geref. Gem.,- 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Bediening H. Avondmaal

Scheldebode | 1963 | | pagina 2